لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: فرق بین ارگ و کیبرد !

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    DJ AVR IRIS آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5190
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    102 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

Post فرق بین ارگ و کیبرد !

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    اقا دیده خسته شدم که ملت فرق ارگ و کیبرد رو نمیدونن فقط تو یه مطلبی Garfild جان اشاره ناقصی کردن که من کامل شدشو میگم (با اجازه) !!!
    خوب تمامیه مطالب تجربیاته خودمه !!! البته شاید من کتابایی یا سایتایی زو خونده باشم اما این جمع بندی خودم و تجربم هست!
    خوب ارگ سازی هستش که با باد کار میکنه میتونید کاملشو تو این قسمت بخونید ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]) اما نکته ای که میخوام بگم بدونید ارگ یه ساز یه ساز غیر الکترنیک که نوع الکترونیکشم هست که زمین تا آسمون با کیبرد فرق دارن از جمله کارای شاخص ارگ ها قابلیت صدا سازی دارن که حتما میدونید فقط صدا هایی موسوم به Organ تولید میکنن که تو هر کیبردی هستش ! البته نوع الکترونیکش یه سینتی سایزر قویم میتونه باشه که فقط از این نوع صدا ها تولید میکنه
    !!! یه نکته ی دیگه که یادم اومد از ارگ های غیر الکترونیک در کلیسا و الکترونیک بیشتر در آهنگای جاز استفاده میشه !!! در مورد کیبرد باید بگم که سازیه که تمامیه صدا هارو تو خودش داره یه درام میشه یه گیتار میشه و در کل کارش خاق صداهای غیر طبیعی که میشه اونو یه سینتیسایزر دونست (البته نه این سری های Korg (مدل های پایینشو (Pa) میگم)... که حتی ارزش دست زدنم ندارن) خوب الانا دوستان همه یه کیبرد Korg میخرن 10 الی 20 تا برای مثال ریتم میندازن توش و آهنگ میسازن میگم اوف آهنگ ساختم که... !!! آخه این اسمش آهنگ سازی نیست! بگذریم جای بحثش اینجا نیست! داشتم میگفتم کیبرد و ارگ دو چیز ی هستن از لحاظ ظاهر شبیه هم اما از نظر فنی کاملا متفاوتن !!!
    ------------------------------------------------------
    چندتا عکس

1-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    2-ارگ غیر الکترونیکی
    3- [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    4-[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (کیبرد خودم یه سری قبل تر از اینه سری x مدل 6)
    -----------------------------------------------------
    اگه سوالی هست یا جایی رو نگفتم بگید بگم ! ؟
    منونم
    DJ AVR IRIS (ارشیا)

2. 13 کاربر برای این پست از DJ AVR IRIS تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)