لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 84

موضوع: تاپیک اعلام آخرین تغییرات انجمن ها

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    20

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    طبق انتقاداتی که بسیاری از دوستان کردند در مورد گروه ها ی نت آهنگ و به حق هم راست میگویند. تصمیم به کمی ویرایش گروه ها گرفتیم... به صورت زیر...
    هر گروهی که خارج از موضوع موسیقی و کلا هنر و فرهنگی باه حذف خواهد شد...
    گروه هائی که زیر 20 عضو دارند و بیشتر از 2 ماه هم هست که فعال نیستند حذف میشوند... اگر گروهی فعال باشه و زیر 20 عضو داشته باشه حذف نخواهد شد...

فقط یک گروه عمومی از بین خودمونی،آلاچیق و ... خواهیم داشت طبق نظر سنجی که در گروه خودمونی انجام خواهد شد و شما انتخاب میکنید کدوم یک از گروه های عمومی باقی بمونه و بقیه حذف میشوند... ضمنا در اا گروه عمومی که میماند هرگونه بحث سیاسی و دینی خلاف مقررات هست...
    مسئولی برای رسیدگی به وضع تک تک گروه ها انتخاب میشه...
    و فعالیت مفید در گروه ها هم محسوب خواهد شد بق تاپیک فعالیت ما برای ما ارزشمند هست...
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

2. 10 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

tavalode_1fereshteh آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    33272
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,230
    998 بار تشکر شده در 427 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

واقعا دستت طلا خودم تو خیلی ازاین گروه ها عضوم اما رک بگم گروه های اضافی زیاد داریم. ویرایش گروه ها بهترین کارواسه نظم بخشیدن به انجمنه.

4. 2 کاربر برای این پست از tavalode_1fereshteh تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    33272
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,230
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بین گروه های آلاچیق،دوستانه،خودمونی، بهتره یکی انتخاب بشه چون هر3 گروه 1 کار رو انجام میدن. بعضی ازگروه ها حتی بیشتراز 20 عضو دارن اما فعالیتشون هیچ ربطی به موسیقی نداره. برای شعر و ادبیات 2 تاپیک کافیه تشکیل گروه هایی تو این زمینه به نظرمن ضرورتی نداره. مثل گروه شعرو ترانه،برای کسی که دوستش دارید شعر بگید،یار مهربان، یه بیت بگو نمره بگیر،نثرما و...

6. 6 کاربر برای این پست از tavalode_1fereshteh تشکر کرده اند:

Mehdi_violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    25992
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    494
    865 بار تشکر شده در 335 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 22/3
    میزان امتیاز
    15

اقا خشايار بالاخر انجمن ويلن به يه سربرست نياز داره بس جي شد اين مسئول بخش ويلن
    این نیز بگذرد

8. کاربران زیر از Mehdi_violin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    20

درود
    اقا خشايار بالاخر انجمن ويلن به يه سربرست نياز داره بس جي شد اين مسئول بخش ويلن
    من سه نفر مد نظرم بود اما شورای سایت یک طرح جدیدی پیشنهاد کرد که بعد از بررسی قرار شد از این پس با اون طرح مدیر انتخاب به... و ما هم گوش به فرمان...
    ولی قول میدهم و جدی قول میدهم و مردانه قول میدهم تا یک ماه دیگر این مشکل هم حل شود و مسئول دار شود ویولون... پس منتظر تاپیک طرح جدید باشید تو هفته پیش رو...
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

10. 2 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Mehdi_violin آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    25992
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    494
    865 بار تشکر شده در 335 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 22/3
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashoo [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    طبق انتقاداتی که بسیاری از دوستان کردند در مورد گروه ها ی نت آهنگ و به حق هم راست میگویند. تصمیم به کمی ویرایش گروه ها گرفتیم... به صورت زیر...
    هر گروهی که خارج از موضوع موسیقی و کلا هنر و فرهنگی باه حذف خواهد شد...
    گروه هائی که زیر 20 عضو دارند و بیشتر از 2 ماه هم هست که فعال نیستند حذف میشوند... اگر گروهی فعال باشه و زیر 20 عضو داشته باشه حذف نخواهد شد...

فقط یک گروه عمومی از بین خودمونی،آلاچیق و ... خواهیم داشت طبق نظر سنجی که در گروه خودمونی انجام خواهد شد و شما انتخاب میکنید کدوم یک از گروه های عمومی باقی بمونه و بقیه حذف میشوند... ضمنا در اا گروه عمومی که میماند هرگونه بحث سیاسی و دینی خلاف مقررات هست...
    مسئولی برای رسیدگی به وضع تک تک گروه ها انتخاب میشه...
    و فعالیت مفید در گروه ها هم محسوب خواهد شد بق تاپیک فعالیت ما برای ما ارزشمند هست...
    پاینده باشید

به نظرم كروه دوستانه باشه و دو تاي ديكه حذف شن يا الاجيق موسيقي باشه دوتاي ديكه حذف شن
    این نیز بگذرد

12. کاربران زیر از Mehdi_violin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    20

درود
    دوستان لطفا برای نظر سنجی و گفتن نظراتتون در گروه خودمونی نظر بدید نه اینجا.. ما تابع نظر شما هستیم برامون هم فرقی نمیکنه... یک نظر سنجی هست و همه توش شرکت کنید البته در گروه خودمونی...
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

14. 2 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Nassim_Agha آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    20694
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    2,391
    2,950 بار تشکر شده در 1,545 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط tavalode_1fereshteh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بین گروه های آلاچیق،دوستانه،خودمونی، بهتره یکی انتخاب بشه چون هر3 گروه 1 کار رو انجام میدن. بعضی ازگروه ها حتی بیشتراز 20 عضو دارن اما فعالیتشون هیچ ربطی به موسیقی نداره. برای شعر و ادبیات 2 تاپیک کافیه تشکیل گروه هایی تو این زمینه به نظرمن ضرورتی نداره. مثل گروه شعرو ترانه،برای کسی که دوستش دارید شعر بگید،یار مهربان، یه بیت بگو نمره بگیر،نثرما و...
    دوست خوبم

اینکه شما در مدت این دو ماهی که به نت آهنگ پیوسته اید تنها در دو تایپک انجمن شعر و ترانه (مشاعره و مشاعره با ترانه ها) فعال هستید خوب است اما دلیل قانع کننده ای نیست (به نظر من) برای پیشنهاد حذف دیگر تایپک های شعر انجمن شعر و ترانه!
    راستی چه کسی می تواند رابطه تنگاتنگ شعر و موسیقی را انکار کند!
    همه ردبف موسیقی ما با شعر عجین است و وزن و ریتم موسیقی و شعر ما یکی است!
    شعر مولانا سرتاسر موسیقی است...
    تایپکهای شعر انجمن شعر و ترانه در خدمت شعر و مستقیما در خدمت موسیقی است!
    بدون تعارف باید گقت اگر خواننده یا توازنده موسیقی بطور عام و موسیقی ایرانی بطور مشخص با شعر بیگانه باشد باور کنید نه آهنگساز خلق می شود و نه خواننده ! تصور کنید شجربانی که شعر نمی داند چیست چگونه حافظ یا سعدی یا مولایا یا سایه و.. را خواهد خواند و مشکاتیانی که شعر نشناسد چگونه بر اشعار حافظ آهنگ خواهد گذاشت؟!

با سپاس
    نسیم
    ویرایش توسط Nassim_Agha : Friday 26 November 2010 در ساعت 12:55 PM

16. 9 کاربر برای این پست از Nassim_Agha تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    33272
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,230
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نسیم جان من نگفتم همش حذف بشه گفتم دوتاش کافیه حالا این 2 تا هرکدوم میتونه باشه این نظر من فقط مربوط به شعر نیست مربوط به خیلی از گروه های دیگه هم هست دوست من. مثل خودمونی،الاچیق،دوستانه. تو هر3 خودم عضوم اما میگم یکیش کافیه.

18. کاربران زیر از tavalode_1fereshteh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    2,410 بار تشکر شده در 583 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوستان لطفا برای نظر سنجی و گفتن نظراتتون در گروه خودمونی نظر بدید نه اینجا.. ما تابع نظر شما هستیم برامون هم فرقی نمیکنه... یک نظر سنجی هست و همه توش شرکت کنید البته در گروه خودمونی...
    البتّه اشکالی هم در این کار هست ؛ مثلا من عضوِ گروهِ خودمونی نیستم و در نتیجه نمی تونم تو این نظر سنجی شرکت کنم . مگه اینکه برم اونجا عضو بشم و بعد تویِ این نظر سنجی شرکت کنم . اشکالِ بعدی هم اینه که احتمالا این نظر سنجی ، چون فقط در گروهِ „خودمونی” برقرار شده ، خیلی عادلانه و منطبق با نظرِ همه یِ کاربرها نباشه . چون خیلی ها احتمالا از همون اوّل بین سه گروهِ مشابهِ „خودمونی” ، „دوستانه” و „آلاچیق ...” ، یکی رو انتخاب کرده اند و طبعا اونایی که تویِ „خودمونی” عضوند ، تو نظر سنجی هم باقی موندنِ خودمونی رو ترجیح میدن و اونایی که تو „خودمونی” نیستند و تو یکی از دو گروهِ دیگه عضوند ، از اظهارِ نظر محروم هستن و اگه تو هر گروهِ دیگه ای هم این نظر سنجی رو راه بندازین ، باز این تبعیض برایِ دو گروهِ دیگه اعمال شده !
    فکر می کنم راهِ بهتر و عادلانه تر اینه که با انتخاب و بوجود آوردن یه سیستمِ خاص ، این نظر سنجی رو همزمان در هر سه گروه انجام بدیم و نتایج رو به هم ارتباط بدیم و با توجّه به آرایِ هر سه گروه ، تصمیم گیری کنیم .
    کسی که به هیچ چیز شک نمی کنه ، هیچ چیزی نمی دونه !

20. کاربران زیر از Don_Ramtin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    20

درود
    البتّه اشکالی هم در این کار هست ؛ مثلا من عضوِ گروهِ خودمونی نیستم و در نتیجه نمی تونم تو این نظر سنجی شرکت کنم . مگه اینکه برم اونجا عضو بشم و بعد تویِ این نظر سنجی شرکت کنم . اشکالِ بعدی هم اینه که احتمالا این نظر سنجی ، چون فقط در گروهِ „خودمونی” برقرار شده ، خیلی عادلانه و منطبق با نظرِ همه یِ کاربرها نباشه . چون خیلی ها احتمالا از همون اوّل بین سه گروهِ مشابهِ „خودمونی” ، „دوستانه” و „آلاچیق ...” ، یکی رو انتخاب کرده اند و طبعا اونایی که تویِ „خودمونی” عضوند ، تو نظر سنجی هم باقی موندنِ خودمونی رو ترجیح میدن و اونایی که تو „خودمونی” نیستند و تو یکی از دو گروهِ دیگه عضوند ، از اظهارِ نظر محروم هستن و اگه تو هر گروهِ دیگه ای هم این نظر سنجی رو راه بندازین ، باز این تبعیض برایِ دو گروهِ دیگه اعمال شده !
    فکر می کنم راهِ بهتر و عادلانه تر اینه که با انتخاب و بوجود آوردن یه سیستمِ خاص ، این نظر سنجی رو همزمان در هر سه گروه انجام بدیم و نتایج رو به هم ارتباط بدیم و با توجّه به آرایِ هر سه گروه ، تصمیم گیری کنیم .
    خوب البه ما فقط میخواتسم تاپیک نزنیم برای این نظرسنجی.. اما گفته شما هم تا حدی درسته... پس ما دو راه داریم برای اینکار یکی اینکه گروه جدیدی برای نظرسنجی ایجاد کنیم... و دیگری اینکه تاپیکی برای نظرسنجی ایجاد کنیم که البته با حساب همه چیز تاپیک بهتر هست و امکانات بیشتری داره...
    اما در مورد گروه هر کسی حتی اگر عضور نباشه میتونه شرکت کنه... ما گروه رو باز کردیم که همه بتوانند توش نظر بدهند.. و دوم اینکه خیلی از کاربران بین این سه گروه مشترک هستند... و در همه سه یا دوتا از این گروه ها عضو هستند...
    اما باز برای اینکه شک و شبه ای نباشه و عادلانه تر باشه چشم تاپیکی ایجاد میکنم برای این منظور..
    تشکر از نظرت رامتین خان.
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

22. 4 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

رامتین عزیز... میتونم بپرسم چرا از وقتی که بحثهای ... بین من و سینا در خودمونی شکل گرفت و خودمونی یه مدت بسته شد... بعد که دوباره باز شد چرا از اونجا رفتی؟
    من متوجه نشدم که سر چه موضوعی قهر کردی
    البته شاید باید این سوال رو خصوصی ازت میپرسیدم... اما گفتم که شاید این سوال بقیه ی دوستان هم باشه... به همین خاطر اینجا پرسیدم... اگه دوست نداشتی اینجا جواب بدی... خصوصی بهم بگو
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

24. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24171
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,256
    2,410 بار تشکر شده در 583 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

رامتین عزیز... میتونم بپرسم چرا از وقتی که بحثهای ... بین من و سینا در خودمونی شکل گرفت و خودمونی یه مدت بسته شد... بعد که دوباره باز شد چرا از اونجا رفتی؟
    من متوجه نشدم که سر چه موضوعی قهر کردی
    البته شاید باید این سوال رو خصوصی ازت میپرسیدم... اما گفتم که شاید این سوال بقیه ی دوستان هم باشه... به همین خاطر اینجا پرسیدم... اگه دوست نداشتی اینجا جواب بدی... خصوصی بهم بگو
    آره عزیزم ! چرا نمی تونی بپرسی ؟!
    ماجرا این طوری بود که اونجا مدّت ها بود که بیخودی و با خودی هر موضوعی به مذهب و اسلام و این حرفا کشیده میشد و هرچی هم من اعتراض می کردم و تذکّر می دادم که بابا جون بی خود بحث رو به مذهب نکشونید و ... فایده ای نداشت. منم نمی تونستم تحمّل کنم که هر بحثِ مذهبی بشه و منم نتونم اظهار نظر کنم و مجبور باشم خفه خون بگیرم ! اگه حرف می زدم و اظهارِ نظر می کردم هم به عدّه ای بر می خورد و همه صدایِ اعتراضشون در میومد و می گفتن که „آی ! هوار ! حسین ! این حرفا توهینه و کفره و باعثِ ف ی ل ت ر شدنِ سایت میشه و ...” تو گروه و پیامِ خصوصی و ...
    منم نمی تونستم ساکت بشینم و ببینم یه عدّه هی بحث رو مذهبی کنن و درباره یِ مذهب و اسلام و قرآن و این چیزا حرف بزنن و با هم حال کنن و اجازه داشته باشن که بحثِ مذهبی کنن چون بابا و مامانشون مسلمون بوده و اونا هم مسلمونن و منی که حدّاقل بیش از ده سال از عمرم رو درباره یِ مذاهب - به طورِ اعم - و اسلام - به طورِ اخص - تحقیق کردم و خونده ام بحث کرده ام و قرآن رو چند بار خوندم و تفاسیرش رو هم مرور کردم و متونِ بودایی رو خوندم و انجیل و عهد عتیق و ... ، بعد من اجازه یِ اظهار نظر ندارم و باید ساکت بمونم . نه بابا جون ! ما نیستیم . من اصولا با مذهبی کردنِ اون گروه مخالف بودم و چند بار هم پست هایی نوشتم مبنی بر تموم کردنِ بحث و بازگشت به موضوعاتِ مرتبط با موسیقی و حواشیِ موسیقی . امِا نشد که نشد و برایِ همین هم بود که کشیدم کنار .
    حلّه ؟!
    خوش باشی . فعلا ، یا حق !
    کسی که به هیچ چیز شک نمی کنه ، هیچ چیزی نمی دونه !

26. 4 کاربر برای این پست از Don_Ramtin تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آره عزیزم ! چرا نمی تونی بپرسی ؟!
    ماجرا این طوری بود که اونجا مدّت ها بود که بیخودی و با خودی هر موضوعی به مذهب و اسلام و این حرفا کشیده میشد و هرچی هم من اعتراض می کردم و تذکّر می دادم که بابا جون بی خود بحث رو به مذهب نکشونید و ... فایده ای نداشت. منم نمی تونستم تحمّل کنم که هر بحثِ مذهبی بشه و منم نتونم اظهار نظر کنم و مجبور باشم خفه خون بگیرم ! اگه حرف می زدم و اظهارِ نظر می کردم هم به عدّه ای بر می خورد و همه صدایِ اعتراضشون در میومد و می گفتن که „آی ! هوار ! حسین ! این حرفا توهینه و کفره و باعثِ ف ی ل ت ر شدنِ سایت میشه و ...” تو گروه و پیامِ خصوصی و ...
    منم نمی تونستم ساکت بشینم و ببینم یه عدّه هی بحث رو مذهبی کنن و درباره یِ مذهب و اسلام و قرآن و این چیزا حرف بزنن و با هم حال کنن و اجازه داشته باشن که بحثِ مذهبی کنن چون بابا و مامانشون مسلمون بوده و اونا هم مسلمونن و منی که حدّاقل بیش از ده سال از عمرم رو درباره یِ مذاهب - به طورِ اعم - و اسلام - به طورِ اخص - تحقیق کردم و خونده ام بحث کرده ام و قرآن رو چند بار خوندم و تفاسیرش رو هم مرور کردم و متونِ بودایی رو خوندم و انجیل و عهد عتیق و ... ، بعد من اجازه یِ اظهار نظر ندارم و باید ساکت بمونم . نه بابا جون ! ما نیستیم . من اصولا با مذهبی کردنِ اون گروه مخالف بودم و چند بار هم پست هایی نوشتم مبنی بر تموم کردنِ بحث و بازگشت به موضوعاتِ مرتبط با موسیقی و حواشیِ موسیقی . امِا نشد که نشد و برایِ همین هم بود که کشیدم کنار .
    حلّه ؟!
    خوش باشی . فعلا ، یا حق !
    مرسی رامتین جان... ممنون...
    منم دقیقا مشکل تورو داشتم... هرچی میخواستم هیچی نگم نمیشد...
    آخرین پستهام هم تا قبل از اینکه بسته بشه این بود که بحث رو عوض کنید... اما خب بعضیا خواسته یا ناخواسته با گذاشتن احادیث و نقل قول از بعضی افراد مذهبی و تعریف کردن از اونها طوری که واقعا حرفشون درسته ... بحث رو به اونجا میکشوندند...
    بگذریم..
    ولی از وقتی که دوباره باز شد... کلا حال و هواش عوض شده... اصلا دیگه اونطوری نیست...
    الان دیگه مثل چت روم شده
    فکر نمیکنم اگه بیای مشکلی بوجود بیاد... چون دیگه کسی بحث مذهبی نمیکنه
    بازم ممنون
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

28. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    20

درود
    رامتین و رامین عزیز... این تاپیک جای این بحث ها نیست...
    و ضمنا هر کدوم از این سه گروه که بمانند فرقی نمیکنه چون با مدیری که براش انتخاب میشه و قوانینی که براش وضع میشه دیگه نه چت روم خواهم بود و نه بحث های آنچنانی!!! رخ میدهد... خیالتان راحت...
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

30. 8 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    20

درود
    به منظور رسیدگی بهتر و سریعتر به پیشنهادات و انتقادات شما و همچنین مشکلات شما در مورد کار با انجمن ها و کل سایت و شکایت شما ... بخش انتقادات و پیشنهادات از انجمن حذف شد...
    و شما میتوانید برای در میان گذاشتن پیشنهادات و انتقادات و تماس با ما از لینک زیر استفاده کنید و بعد از پر کردن قسمت های مربوطه مطلب خود را برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد...

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

همچنین برای ارسال شکایات خود میتوانید از لینک زیر استفاده کنید:

و همینطور برای درخواست پشتیبانی و رفع مشکلات خود میتوانید در بخش پشتیبانی (لینک زیر) تیکت ارسال کنید.

مطمئنا با این کار پیشنهادات و انتقادات و شکایات و سوالات شما با سرعت بیشتری بررسی خواهند شد و سریع تر جواب خواهید گرفت...

طبیعی است با ارائه ی این خدمات دیگر جای انتقادات و پیشنهادات و شکایات و درخواست پشتیبانی در انجمن ها نخواهند بود و فقط از لینک های فوق استفاده کنید.
    تاپیک ها و پست هائی با این مضامین از انجمن حذف خواهند شد.

پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Saturday 8 January 2011 در ساعت 11:47 PM
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

32. 3 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)