لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 95

موضوع: تمبک نواز ها خودشون رو معرفی نمیکنن؟؟؟

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    1,927 بار تشکر شده در 634 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    55

Smile تمبک نواز ها خودشون رو معرفی نمیکنن؟؟؟

0 Not allowed! Not allowed!
    سلاااااااام

دوستان عزیز میخواستم ازتون تشکر کنم که اگر تمبک مزنید خودتون رو به صورت کامل برامون تو این بخش معرفی کنید.

بگید که چه مدتی هست ساز میزنید و خلاصه هر چیزی که دلتون میخواد.
    این قسمت کاملا اختصاصیه و از علی مسئول بخش سه تار تقلید نکردیم.

ممنون .
    موفق و سربلند و خندان باشید.

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم

وز دل و جان یارم شوی تا عاشق زارت شوم
    من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران
    اول به دام آرم تو را وان گه گرفتارت شوم

2. 4 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    6,312 بار تشکر شده در 1,841 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    میزان امتیاز
    0

سلام ، هميشه به تمبك و صداش خيلي علاقه داشتم . شروع كار ضرب گرفتنم با دبه هاي 20 ليتري بود . خيلي خوش فرم هستند هم زير بغل جا ميگيرند ، هم انتهاي انها اندازه ي دهنه ي تمبك است ، هم لبه انها مثل تمبك باريك است. با دبه هاي سفيد 20 ليتري سفيد ، رنگ ضرب ميگرفتم گاهي چند ساعت ، جدار انتهايي آنها در لبه هاشون كمي ضخيم تر هستند پوست نوك انگشتهام ميرفت و ترك ميخورد و خون ميومد نميدونم گرفتار اين تركها شده ايد يا نه . بصورت خطي و عميق زخم ميشدند ولي تا صداي آهنگي بلند ميشد فوري دبه را برميداشتم و شروع ميكردم . چسب زخم ميزدم و باز هم ادامه ميدادم . خلاصه دوران خيلي خوشي بود فكر ميكنم حدود سالهاي 65 -66 بود . خيلي دوست داشتم يكي از تمبك هاي منبت كاري شده بخرم ولي آنزمان ها حدود 30 تا 40 هزار تومن بودند بالاخره يكروز رفتم سراغ يك تمبك پشت ويترين و 9 هزار تومن خريدمش . كلي براي خودم كيف ميكردم ، بعدش هم كه كتاب تمبك حسين تهراني و اسماعيلي را گرفتم با نوارهاي اجرا شده اسماعيلي ، شروع كردم به تمرين ، ولي ديگه هيچوقت انگشتهام زخم نشد . گاهي براي اون انگشتهاي زخمي دلم تنگ ميشه . من هر موقع موسيقي گوش كنم انگشتام ضرب ميگيره ، روي صندلي ، روي ميز ، روي كيبرد برام فرق نميكنه ، فقط جنب و جوش انگشت ديگه دست خودم نيست. البته ببخشيد اگه جسارت كردم و خودم را ميان تمبك نوازها جا دادم .

5. 5 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

خیلی جالب و خواندنی بود. لذت بردیم آرین.

راستی خودت به تنهایی تمبک زدن رو شروع کردی یا پیش استادی رفتی و به صورت آکادمیک تر فعالیت کردی؟
    الان هم ساز میزنی؟؟؟

بقیه دوستان هم بیان و خودشون رو معرفی کنن تعدادمون کم نیست.

7. 3 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خان [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی جالب و خواندنی بود. لذت بردیم آرین.

راستی خودت به تنهایی تمبک زدن رو شروع کردی یا پیش استادی رفتی و به صورت آکادمیک تر فعالیت کردی؟
    الان هم ساز میزنی؟؟؟

بقیه دوستان هم بیان و خودشون رو معرفی کنن تعدادمون کم نیست.
    والله ، نه . پيش هيچ استادي نرفتم ، چون هميشه فكر ميكردم ريتم را خوب ميفهمم ، فقط نياز به مهارتهاي اصلي داشتم كه از عكسهاي كتاب حسين تهراني استفاده كردم . هيچوقت به صورت آكادميك تر فعاليت نكردم . ولي برخلاف ويولن توي ضرب كمي استعدادم بيشتره . با حامل 3 خطي آشنايي دارم ، حامل يك خطي را هم ديدم ولي خوشم نيومد شايد به خاطر اينكه به 3 خطي عادت كرده بودم . يكي از دوستان خيلي منو اجبار كرده بود كه بيا بريم پيش بهمن رجبي كار كن . ولي من هميشه از ايشون ميترسم . فكر ميكنم از روز اول مجبور بشيم با هم به جاي تمبك ، كاراته كار كنيم . استاد ديگر تمبكي هم خيلي خواست تا منو پاي كلاس بشونه ولي الان دو سالي ميشه كه از ايشون هم فرار ميكنم . خلاصه هر هفته درگيريم و عذر و بهانه .
    ولي هنوز هم تمبك ميزنم منتها كمتر و اگر بخوام جدي تمرين كنم راحت به مچ فشار مياد و خسته ميشم . احتمالا به خاطر اينه كه خيلي ساله جدي تمرين نكرده ام.
    البته اون ساز 9 هزار تومني كه گفتم همون سازي است كه در باره ي عكسش صحبت كرديم.

9. 2 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

Hmd_N آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    3,361
    2,817 بار تشکر شده در 1,093 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 32/0
    میزان امتیاز
    0

از بچگی علاقه ی شدیدی به سازهای کوبه ای به ویژه تمبک داشتم. اولش چون امکانات کم بود با قابلمه شروع کردم. انقدر با پسرداییم و پسر خالم و پسر عموم با قابلمه برنامه اجرا کردم... ! البته توی جمع خانواده ! بعد تمپو خریدم و ریتم ها رو خودم درمیاوردم. دوروبره 10 سالم بود که یه تمبک فلزی خریدم که کلی هم خوشحال بودم که تمبک دارم. خب واسه خودش کلی تمبک بود ! پسرعموم هم تمبک میزنه هم سنتور. منم اونموقع سازم سنتور بود. با هم موقع اجرای برنامه جاهامونو عوض میکردیم. یه عکس هم دارم واسه تقریبا 14 ساله پیشه که یه برنامه توی یه سالن اجرا کردیم. خلاصه کم کم روی ریتم ها پیشرفت کردم. تقریبا یکی دو سال پیش هم بود که روی هم رفته به مدت 2-3 ساعت پیش استاد بهمن رجبی رفتم که دیگه شرایط جوری شد واسم که نتونستم ادامه بدم کلاسامو. خودم تمبک رو شروع کردم و بدون استاد هم خودم ادامه دادم. نمیشه گفت نوازنده ی تمبک هستم ولی تمبک نوازا و کلا سازهای کوبه ای عشق منه !
    الانم که دارم از تجربیات و اطلاعات دوستان هنرمندم به خصوص محمد عزیز در زمینه تمبک استفاده می کنم.
    چگونه می توانم از اوج به درآمد تو فرود بیایم
    که درآمدت بسیار بلندتر از اوج ساز من است. (رها)

11. 6 کاربر برای این پست از Hmd_N تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hmd_N [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از بچگی علاقه ی شدیدی به سازهای کوبه ای به ویژه تمبک داشتم. اولش چون امکانات کم بود با قابلمه شروع کردم. انقدر با پسرداییم و پسر خالم و پسر عموم با قابلمه برنامه اجرا کردم... ! البته توی جمع خانواده ! بعد تمپو خریدم و ریتم ها رو خودم درمیاوردم. دوروبره 10 سالم بود که یه تمبک فلزی خریدم که کلی هم خوشحال بودم که تمبک دارم. خب واسه خودش کلی تمبک بود ! پسرعموم هم تمبک میزنه هم سنتور. منم اونموقع سازم سنتور بود. با هم موقع اجرای برنامه جاهامونو عوض میکردیم. یه عکس هم دارم واسه تقریبا 14 ساله پیشه که یه برنامه توی یه سالن اجرا کردیم. خلاصه کم کم روی ریتم ها پیشرفت کردم. تقریبا یکی دو سال پیش هم بود که روی هم رفته به مدت 2-3 ساعت پیش استاد بهمن رجبی رفتم که دیگه شرایط جوری شد واسم که نتونستم ادامه بدم کلاسامو. خودم تمبک رو شروع کردم و بدون استاد هم خودم ادامه دادم. نمیشه گفت نوازنده ی تمبک هستم ولی تمبک نوازا و کلا سازهای کوبه ای عشق منه !
    الانم که دارم از تجربیات و اطلاعات دوستان هنرمندم به خصوص محمد عزیز در زمینه تمبک استفاده می کنم.
    حميد خان ، خيلي جالبه فكر ميكنم همه ي تمبك نوازها كار خودشون را از تشت و قابلمه و دبه و اينجور چيزا شروع كرده اند .
    ولي ما بچه كه بوديم ته گلدان را در مي آورديم بعدش از طرف دهانه ي بزرگتر گلدان دو سه تا كاغذ زرورق كه اون روزها قهوه اي بود و مختص درست كردن بادبادك با سريش به دور اين گلدان ميچسبونديم تا ميشد تمبك . (ولي عمرش يكي دو روز بيشتر نبود)

13. 7 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

آقا ما که امکانات داشتیم و به گلدون و تشت و اینجور چیزا گیر نمیدادیم.
    سازو بر مداشتیم و میزدیم فقط مشکل اصلی اندازه سازه اولیم بود که برام بزرگ بود چون اون موقع که شروع کردم به ساز زدن بچه بودم.
    ما هم چنان منتظرحضور سبز دیگر تمبک نواز ها هستیم.

15. 7 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8986
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    56 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت شما عزیزان ودست اندر کاران سایت ،
    من خادم هستم که بیش از16 سال است به تنبک نوازی مشغولم . رو راست خیلی ناراحت میشوم وقتی که درسایت شما کلماتی را مانند اینکه „من روی دبه ی 20 لیتری و قابلمه میزدم وتمرین تنبک نوازی میکردم” می بینم . احساس میکنم که عزیزان هنوز پی به اهمیت این ساز به خصوص در بخش ارکستر و گروه نوازی نبرده اند . جهت مزید استحضار عرض می نمایم که رهبری ریتمیک وسرعت و فرد قابل اتکا دربخش ریتم فقط نوازنده تنبک میباشد . شایان ذکر است که درایام قدیم تنبک را بعنوان نمک موسیقی میدانستند اما هم اکنون با تلاش بی وقفه اساتید این هنر نظیر حسین تهرانی ،امیرناصر افتتاح و بهمن رجبی و ... تنبک درارکستر بعنوان یک ساز اصلی وحتی یک ساز بدون انکار به شمار میرود ومسئولیت نوازنده ی این ساز بقدری حساس است که هیچگونه اشتباهی از تنبک نواز دراجرای زنده قابل گذشت نیست چرا که یک گوش نوازنده های سازهای ملودیک و خواننده می بایستی به صدای تنبک باشد . سئوال اینجاست : چگونه است که برخی از عزیزان میپندارند که می شود هنر را به شیوه ی خودآموز فرا بگیرند ؟ من که خود بخش اعظمی از عمر خودرا درزمینه ی تنبک نوازی گذرانده ام ، اصلا اعتقادی به فراگیری هنر موسیقی بصورت خود آموزی ندارم . ضمنا به دوستان توصیه مینمایم به هنگام فراگیری هرسازی ، حتما آن ساز را با مشورت استاد خود تهیه نمایند . و با قابلمه و دبه به تمرین نپردازند چرا که آیا میشود اسب سواری را با دسته ی جارو تمرین کرد ؟

17. 4 کاربر برای این پست از خادم تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خادم هستم که بیش از16 سال است به تنبک نوازی مشغولم . رو راست خیلی ناراحت میشوم وقتی که درسایت شما کلماتی را مانند اینکه „من روی دبه ی 20 لیتری و قابلمه میزدم وتمرین تنبک نوازی میکردم” می بینم . احساس میکنم که عزیزان هنوز پی به اهمیت این ساز به خصوص در بخش ارکستر و گروه نوازی نبرده اند . جهت مزید استحضار عرض می نمایم که رهبری ریتمیک وسرعت و فرد قابل اتکا دربخش ریتم فقط نوازنده تنبک میباشد . شایان ذکر است که درایام قدیم تنبک را بعنوان نمک موسیقی میدانستند اما هم اکنون با تلاش بی وقفه اساتید این هنر نظیر حسین تهرانی ،امیرناصر افتتاح و بهمن رجبی و ... تنبک درارکستر بعنوان یک ساز اصلی وحتی یک ساز بدون انکار به شمار میرود ومسئولیت نوازنده ی این ساز بقدری حساس است که هیچگونه اشتباهی از تنبک نواز دراجرای زنده قابل گذشت نیست چرا که یک گوش نوازنده های سازهای ملودیک و خواننده می بایستی به صدای تنبک باشد . سئوال اینجاست : چگونه است که برخی از عزیزان میپندارند که می شود هنر را به شیوه ی خودآموز فرا بگیرند ؟ من که خود بخش اعظمی از عمر خودرا درزمینه ی تنبک نوازی گذرانده ام ، اصلا اعتقادی به فراگیری هنر موسیقی بصورت خود آموزی ندارم . ضمنا به دوستان توصیه مینمایم به هنگام فراگیری هرسازی ، حتما آن ساز را با مشورت استاد خود تهیه نمایند . و با قابلمه و دبه به تمرین نپردازند چرا که آیا میشود اسب سواری را با دسته ی جارو تمرین کرد ؟
    دوست عزيز سلام و ممنون از مطالب خوبتون .
    من معذرت خواهي ميكنم . عرض بنده اين بود كه وقتي موسيقي را ميشنيدم نميتونستم خودم را كنترل كنم و بايد با چيزي ضرب ميگرفتم . البته اين زمان زماني نبود كه بنده در حال آموزش تمبك باشم . عرض كردم شروع ضرب گرفتنم .
    بسياري از استادان نيز در دوران كودكي خود چنين كارهايي كرده اند . بنده كه شاگردي بيش نيستم . حتي بعضي از استادان بزرگ روزگاري با چند تا سيم براي خودشون سازهاي مضرابي يا آرشه اي هم ساخته اند و در كودكي خود را با آن مشغول كرده اند . اينگونه اعمال بيشتر نشان دهنده عشق و علاقه يك نفر به ساز است تا مبنايي براي بي احترامي .
    در هر صورت خداي ناكرده قصد جسارت نبود و صد البته منظور اين نبود كه ديگران تمبك را با اين روش ياد بگيرند .
    ولي در مورد يادگيري هر سازي مطمئنا گذراندن شكل آكادميك ساز بسيار بهتر ميباشد ولي خوب بنده با استفاده از كتاب آموزشي سعي در يادگيري آن كردم .
    فرمايش شما در خصوص تمبك كاملا صحيح است. سازي زيبا و عالي است و به جز همنوازي ها با ساير سازهاي ايراني امروزه حتي قابليت بالاي اجراي تكنوازي و همنوازي را در موسيقي ما دارد .
    از كليه ي دوستاني كه احتمالا دچار سوء تفاهم گرديده اند معذرت ميخواهم .
    ویرایش توسط arian : Monday 8 September 2008 در ساعت 10:40 AM

19. 3 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

Hmd_N آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    3,361
    2,817 بار تشکر شده در 1,093 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 32/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    عزیز، اگه به پست های قبلی این بخش نگاهی کرده باشید پی به این موضوع میبرید که ما هم مثل شما به تمبک و جایگاه رفیعش در گروه نوازی و سلو نوازی اشاره کرده ایم و قبول داریم. من به شخصه اصلا به خودم اجازه نمیدم که با کلماتی مثل قابلمه که گفتم بخوام یه وقت خدایی نکرده به تمبک بی احترامی کرده باشم. اولا خودم رو همونطور که گفتم نوازنده ی تمبک نمیدونم به خاطر اینکه همونطور هم که خودتون میدونین تمبک خیلی گسترده تر از اینی هست که مردم تصور میکنند. اینی که گفتم روی قابلمه میزدم این نبود که تمبک میزدم. داشتم شروع اینکه چطور با ریتم و سازهای کوبه ای آشنا شدم رو بیان میکردم.
    این موضوع هم که گفتین هیچ وقت خودآموز موسیقی رو فرانگیرید رو من قبول ندارم. البته نه اینکه بگم باید خود آموز فراگرفت، اینی که شما گفتین اصلا خودآموز فرانگیرید رو قبول ندارم. اگرم خواستین بحث کنیم در این باره در تاپیکی جدا به این مسئله میپردازیم.
    از شما هم خیلی ممنون که جایگاه هنر و نوازندگی تمبک رو برای دوستان بیان کردین. چون اینطور که شما گفتین دوستان هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتند !
    چگونه می توانم از اوج به درآمد تو فرود بیایم
    که درآمدت بسیار بلندتر از اوج ساز من است. (رها)

21. 3 کاربر برای این پست از Hmd_N تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

دوستان عزیز سلام.

به دوست و هنر مند عزیز خادم سلام میکنم و خوشامد میگم . به سایت و بخش خودتون خوش اومدی.
    آقا خادم لطف میکنی اگه درهمین قسمت خودت رو مانند دوستان معرفی کنی و برامون بگی که از کی به نوازندگی تمبک پرداختی و نزد چه کسانی فراگیری ساز رو شروع کردی و مابقی موارد.

در ضمن باعث خوشحالی ما هست که در این انجمن به فعالیت بپردازی و ما رو از تجربیاتت بی نصیب نزاری عزیز.
    پیشاپیش ازتشکر میکنم.
    موفق باشی.

23. کاربران زیر از خان به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rhusseiny آواتار ها
    کاربر فعال بخش تنبك

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال بخش تنبك
    شماره عضویت
    7156
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    349
    320 بار تشکر شده در 117 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با سلام خدمت همه ی هنرمندان و هنردوستان عزیز،
    بنده در مدت کوتاه آشنایی با این سایت خوب و پربار (حداکثر یک یا دو ماه) به شدت مجذوب مرام و ادب گردانندگان و کاربرانش شدم و جا داره همین جا از همه ی عزیزان، مخصوصا جناب خان عزیز، که هر کدوم به نوعی در جهت اعتلای این ساز زیبا و پر ظرافت گام برمی دارن، تشکر کنم.

من محمد، 35 سالمه و حدودا 10 ماهی میشه که تمبک رو با استاد عزیزم، جناب آقای مازیار اکبری، فرزند استاد گرامی جناب آقای سیاوش اکبری (از نوازندگان پیشکسوت تمبک) ، شروع کردم.
    از بچگی عاشق موسیقی و مخصوصا ریتم بودم اما اوایل به خاطر جو مذهبی خانواده و بعدها به خاطر نداشتن جسارت کافی، هرگز نتونستم حتی فکر یادگیری یک ساز رو به ذهنم خطور بدم. تا این که در اولین سالگرد ازدواجم، خانومم که از علاقه ی وافر من به تمبک آگاه بود منو سورپریز کرد و بهم یه تمبک هدیه کرد.
    اولش چون فکر می کردم وقت تمرین کردنو ندارم، کمی دلگیر بودم تا این که کلاس رفتم و دیدم اگه انگیزه ی کافی باشه، آدم هر طور شده وقت برای تمرین پیدا می کنه، هرچند که این وقت خیلی نباشه. به هر حال من با همه ی توانم سعی میکنم از کوچکترین فرصتی برای تمرین استفاده کنم.

ممنون از وقتی که به خوندن این چند خط اختصاص دادین. از همه عزیزان خواهش میکنم منو از راهنمایی هاشون بی بهره نذارن.

ارادتمند،
    محمد

25. 7 کاربر برای این پست از rhusseiny تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

درود به محمد عزیز خودمون. (آقا ببخشید من صمیمی میشم)

همه مسئولین و کاربرای دلسوز نت آهنگ به موسیقی و هنر ایران زمین اهمیت میدن و براش ارزش قائل هستند. بدون بزرگ نمایی عرض میکنم ، باعث افتخار ما خواهد بود که کاربرانی پا به جمع صمیمی ما بزارن که برای سازشون ارزش قائل هستن و برای رشد آن تلاش میکنن. به همین خاطر هم برای بزرگتر شدن و، صمیمی تر شدن این جمع تمام تلاشمان را میکنیم.

محمد عزیز همه ما در مشغله های زندگی مادی و روزمره غرق شدیم،و حیف است که برای چیز هایی که روحمان را جلا میدهد وقت نگذاریم،یکی از همین موارد ساز و هنر هست.
    حتی تمبک دست گرفتن و کمی ساز نواختن میتونه خیلی از مشکلات را رفع کنه. و برای مدتی فکرمان را از روزمرگی رها کنیم.
    به قول آقای رجبی هر کس که برای یک روز هم تمبک دست بگیره زحمت کشیده و به این ساز خدمت کرده.

موفق باشین عزیزان.

27. 5 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8986
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    56 بار تشکر شده در 13 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جناب خان وهمه ی عزیزان کاربرو اعضای محترم سایت به ویژه اعضای قسمت تنبک
    باسلام و آرزوی بهترینها برای شما
    تصمیم نداشتم خودم را معرفی نمایم ولی چون جناب خان عزیز امر فرمودند من بهاحترام ایشان بسیار کوتاه خودم را معرفی مینمایم
    علی اکبر خادم ، ا ساز تنبک را ازسال 1369 نزد آقای غلامرضا مشایخی باکتابآموزش تنبک مرحوم حسین تهرانی آغاز کردم وپس از تحمل تمرینات خیلی زیاد وباسختیفراوان بالاخره توانستم درسال 1371
    به مکتب آقای بهمن رجبی راه یابم که این فراگیری تا اواخر سال 1375 به طولانجامید . آنروزها آقای رجبی به تازگی کتاب آموزش تنبک (برای دوره ی فوق عالی) رابه طور دستنویس به اتمام رسانده بودند وما بصورت کپی آن درسها را میزدیم که درهمانکتاب دستنویس خود آقای رجبی اززحمات آقایان خاور زمینی ،
    اژدری و حقیر تشکر کرده بودند . بگذریم ازهمان سالها فعالیت من بعنوان تنبک نوازدر گروههای مختلفی آغاز شد اولین گروه موسیقی که درآن به فعایت مشغول شدم گروهموسیقی باربد بود که سرپرستی آنرا
    محمد ساعد برعهده داشت. حقیر با آن گروه درموسیقی فجر سال 1376 باخوانندگیمختاباد شرکت داشتیم ودراختتامیه بنا به پیشنهاد آقای ساعد و موافقت مسئولین وزارتارشاد ، با گروههای دعوت شده
    به موسیقی فجر آن سال ، (تاجیکستان ، ازبکستان ،
    گرجستان و افغانستان)برنامه موفقی را به اجرا گذاردیم.
    به هرحال بنده درسال 1379 افتخارداشتم باگروه موسیقی همایون به سرپرستی آقایپرنیا وخوانندگی مرحوم ایرج بسطامی به کشورهای اتریش و جمهوری چک سفر نمایم .
    هم اینک نیز با دوگروه همکاری دارم که گروه موسیقی همدلان نوا با سرپرستی منوچهرعبدالهی است که ضمنا مسئولیت روابط عمومی این گروه نیز بامن است وگروه موسیقی نغمهباران که یک ارکستر زهی میباشد که سرپرستی آن با علی امیرقاسمی است
    هم اینک تعداد خیلی کمی نیز هنر جو دارم که درمنزلم به آنها آموزش میدهم.
    اگرمایل بودید دلایل اینکه چرا هنرجویان من اندکند و چرا درآموزشگاههای موسیقیدرس نمیدهم را عنوان خواهم کرد
    باپوزش ازاینکه وقتتان راگرفتم.

29. 8 کاربر برای این پست از خادم تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جناب خادم عرض سلام و ارادت. از آشنايي با شما خيلي خوشحالم و اميدوارم بتونم از دانش گرانقدر شما در مطالب زيبايي كه ارائه خواهيد فرمود استفاده ببرم .

31. کاربران زیر از arian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

سلام دوست عزیز خادم.
    خیلی لطف کردین که روی ما رو زمین نینداختین و خودتون رو برامون معرفی کردین. ممنون.
    خیلی خیلی خوشحالم که فردب مثل شما به سایتمون اومده.

خب با این شرح حالی که گفتین برام چنتا سوال پیش اومده که خوشحال میشم جواب بدین.
    چرا با سختی های فراوان تونستین پیش استاد بهمن رجبی برید و تمبک یاد بگیرید. مگه محدودیت هایی وجود داشته؟؟؟و ایشون کم شاگرد میگرفتن/

و این سوال که چرا تعداد کمی شاگرد گرفتین ، و در آموزشگاه تدریس نمیکنید؟

با تشکر.
    موفق باشید.

33. کاربران زیر از خان به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)