لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 95

موضوع: تمبک نواز ها خودشون رو معرفی نمیکنن؟؟؟

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    شهرداد خان بسیار عالی بود

امیدوارم تازه واردین به عرصه موسیقی از تجربیات شما نهایت استفاده را ببرند . ما که بردیم

خوشحال می شویم در بخش های تنبک بیش از این در خدمت شما و دوستان باشیم و از تجربیاتتون استفاده کنیم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

2. 3 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7789
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    44
    170 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض فرمایشات جناب خادم

سلام به همه . آقای خادم درست فرمودند . ما معمولا بعضی وقت نمیدونیم چطور مطلب رو ادا کنیم البته دوستان قصد بدی نداشتند ولی موسیقی و ساز از چنان شخصیتی برخوردارند که میطلبه در نوع نگاه و ادای کلمات دقت کنیم . تنبک امروز مهمترین ساز در گروه نوازی است و نقش محوری داره. ولی اقای خادم عزیز این رو هم بدونند که من قبول ندارم کسی نمیتونه بدون استاد نوازنده بشه . در طول دوره ها و دهه های اخیر نوازنده های بزرگی ظهور کرده اند که استاد نداشته اند . بله در مورد تنبک می تو نیم استثنا قایل بشیم . اگرچه یک ساز ملودیک نیست ولی ساز پایه هست و هر نوازنده ای برای شناخت ریتم تا حدودی باید با اون آشنا باشه ... بخاطر زحمات 16 ساله تان و تعصب تان بسیار متشکرم . به امید دیدار .

4. 4 کاربر برای این پست از سعید مستفیضی تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    1,927 بار تشکر شده در 634 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    55

سلام به آقا سعید . دوست جدید ما
    به سایت خودت خوش اومدی.
    امیدوارم در این بخش و سایت شاهد فعالیتت باشیم و از علم هم استفاده کنیم.

موفق باشی عزیز.

باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم

وز دل و جان یارم شوی تا عاشق زارت شوم
    من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران
    اول به دام آرم تو را وان گه گرفتارت شوم

6. کاربران زیر از خان به خاطر این پست تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    9898
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    246
    656 بار تشکر شده در 175 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    16

سپا س فراوان از همه شما عزیزان ووقت گرانبهایتان که برای مطالب ناقابل اینجانب صرف کردید.
    مدیریت محترم سایت و rhusseiny عزیز.

8. 4 کاربر برای این پست از shahrdad تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

مرسی شهرداد عزیز.
    داستان و سرگذشت دلدادگی شما برای من خیلی جالب بود و لذت هم بردم و بغضمون هم گرفت.
    داستانی که از خودت برامون گفتی اول نشانه این است که با فرد عاشق ساز و موسیقی طرفیم و دوم اینکه شانس آوردیم اشخاصی همچون شما تو سایت فعالیت میکنن.

موفق باشی دوست من.

10. 3 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    9898
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    246
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون از شما خان نازنین

12. 3 کاربر برای این پست از shahrdad تشکر کرده اند:

rhusseiny آواتار ها
    کاربر فعال بخش تنبك

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال بخش تنبك
    شماره عضویت
    7156
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    349
    320 بار تشکر شده در 117 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوست عزیزمون، خادم، داشت خودشو معرفی می کرد و از فعالیت هاش میگفت که یهو غیبش زد!!! کسی از ایشون خبر داره؟ اگه این دوست و استاد عزیزم این مطلبو می خونه لطفا مارو بیشتر از این در انتظار نذاره و مطالبشو ادامه بده! من یکی به نوبه ی خودم مشتاقانه منتظر ادامه پست های ایشون هستم.

14. 3 کاربر برای این پست از rhusseiny تشکر کرده اند:

sssorooshhh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    898
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    76
    170 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Smile

سلام به دوستان عزیز
    من موسیقی رو با ساز تمبک شروع کردم. از سال 1375 (دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم 8 یا 9 سالم بود) تمبک رو در شهرکرد به مدت دو سال شروع کردم
    با نت و ساز تمبک در این دو سال آشنایی نسبتا کامل رو پیدا کردم
    بعد از اون بطور خود آموز جلو رفتم. پیشرفتم بد نبود ولی یه اتفاقی برام افتاد که یه مدت نتونستم ساز رو خوب بزنم. ولی خوب مشکل تقریبا رفع شد و دوباره شروع کردم.
    در این مدت جشنواره های استانی متعددی شرکت کردم. در گروه ها و کنسرتهای مختلف در شهرکرد شرکت کردم. خدمت استاد قاضی عسگر در اصفهان فیض بردم. از سبک استاد فرهنگفر بسیار خوشم میاد. ولی خوب سبک استاد رجبی میزنم.
    در یکی دو سال اخیر تدریس تمبک و دف رو شروع کردم. (تمبک کتاب حسابی و دف کتاب استاد کرباسی زاده)
    هم اکنون 11 سال هست که تمبک میزنم.
    از سال 80/81 ساز دف و ویولن رو شروع کردم.
    و گروههای مختلف با ساز دف شرکت کردم. در جشنواره کشوری دف نوای رحمت نیز شرکت کردم
    و هم اکنون شاگرد استاد کرباسی زاده در ساز دف هستم.
    موسیقی و ساز زدن رو با هیچ چیز عوض نمیکنم. و تمام عشق من موسیقی و پیشرفت در این زمینه هست
    جز هنر که تاج سر آفرینش است
    بنیاد هیچ منزلتی جاودانه نیست

16. 7 کاربر برای این پست از sssorooshhh تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

ممنون سروش عزیز که درباره خودت برامون گفتی من خیلی دوست داشتم که از شما بیشتر بدونم که لطف کردی و مطالب و گذاشتی.
    بازم میگم باعث افتخار من و سایت هست که دوستان با تجربه ای همچون شما تو سایت خودشون و بخش تمبک فعالیت میکنن.
    موفق باشی دوست من.

18. 4 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط rhusseiny [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیزمون، خادم، داشت خودشو معرفی می کرد و از فعالیت هاش میگفت که یهو غیبش زد!!! کسی از ایشون خبر داره؟ اگه این دوست و استاد عزیزم این مطلبو می خونه لطفا مارو بیشتر از این در انتظار نذاره و مطالبشو ادامه بده! من یکی به نوبه ی خودم مشتاقانه منتظر ادامه پست های ایشون هستم.

من برای خادم پیام خصوصی دادم و اتفاقا خیلی مشتاق بودم که ایشون بیاد و ما بیشتر ازش استفاده کنیم ولی متاسفانه تا حالا زیاد شانس با ما یار نبوده.
    اینقدر پیام میدیم تا خادم باور کنه چشم به راهشیم.

20. 4 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

سلام.

با اجازه دوستان من هم خودم را به عنوان فردی که به ساز تمبک علاقه داره و براش وقت میزاره معرفی کنم.

از زمانی که سن کمی داشتم و تازه سعادت پیدا کرده بودم برم به دبستان علاقه خودم را به موسیقی و ساز های ایرانی پیدا کردم.
    در ابتدا علاقه داشتم که سنتور بنوازم و این علاقه بیشتر از سر کنجکاوی در ساختار ساز ستاره ها بود نه اینکه بخواهم آن را به عنوان ساز اصلی خودم انتخاب کنم ، علاقه من بیشتر برای این بود که مضراب دست بگیرم و به سیم های فراوان سنتور بکوبم تا این دریای کنجکاوی و سوالات بی پایانم حداقل جوابی داشته باشد. ساختار سنتور برام خیلی جالب مینمود و علاقه بسیاری به آن داشتم.

به مرور زمان علاقه اصلی من به ساز های کوبه ای از آنجا آشکار شد که مادرم تمبک دست میگرفت و ریتم های مختلف را مینواخت.
    وقتی همراه مادر گرامی سر کلاس میرفتم حرکات ماهرانه انگشتان و آن تکان خودن دست چپ و راست ، ریز های پر و حرکات روی چوب استاد نه تنها من بلکه هر کودک دیگری را مجذوب میکرد .
    بعد از چند جلسه حضور در این کلاس ها دیگه نتوانستم سازی به غیر از تمبک را به عنوان سازم انتخاب کنم. من مجذوب ساختار ساده و در عین حال توانایی های بسیار آن شده بودم.

حالا که به آن دوران شیرین و صاف و ساده فکر میکنم میبینم شاید در آن زمان من شیفته تکنیک های فراوان این ساز میشدم ، تمبک برای من شگفتی های بیشتری نسبت به ما بقی ساز ها داشت ، برای من خیلی جالب بود که در هر گروهی باید تمبک نواز حضور داشته باشد.
    ولی با گذشت زمان و افزایش بلوغ فکری و کمک اساتید بزرگوار توانستم به اهمیت و نقش پر رنگ این ساز ایرانی بیشتر پی ببرم.

بالاخره به کلاس های تمبک نوازی به عنوان شاگرد راه یافتم و همراه مادرم در این کلاس ها حضور پیدا میکردم ، در آن زمان کلاس های ما در آموزشگاه چنگ تشکیل میشد و چه نعمتی بهتر ازاینکه بتوانم هر هفته پای صحبت افراد بزرگی همچون استاد کامیان (نوازنده ویولن) استاد داداشی (نوازنده پیانو) و دیگر اساتید بنشینم.

زمانی که من تمبک رو به صورت جدی شروع کردم تنها حدود نه سال سن داشتم و اون موقع هم آموزشگاه های موسیقی زیادی در سطح پایتخت نبود.
    اما خوشبختانه مسیر ما به آموزشگاه موسیقی چنگ کج شد و سالین درازی را خدمت بزرگان بودیم.

ابتدای کار افتخار حضور خدمت مدرس تمبک آقای تهرانی را داشتم (منظورم استاد حسین تهرانی نیست. سن من به زمان ایشون نمیرسه) ایشان فردی توانا در نواختم ساز های ایرانی به خصوص درتمبک و سنتور بودند و من هم مقدمات آموزش تمبک را نزد ایشان فرا گرفتم و کتاب اول استاد حسین تهرانی را همراه استاد محترمم گذراندم .
    از زیبا ترین خاطره هایی که از آن دوران یادم هست میشه به این موضوع اشاره کرد که تو آموزشگاه چنگ تمبک مناسب سن و سال من نبود و به ناچار باید با تمبک های دهنه 27 ساز میزدم ، به خاطر جسته کوچکم ، به ناچار مادرم باید انتهای تمبک را میگرفت تا بتونم ساز بزنم و تمبک را زمین نندازم.

دوران بسیار شیرینی بود هر هفته یک ضبط کوچک قرمز رنگ را مبردیم آموزشگاه و استاد درس های گوشی را که بهم میگفت یک بار هم ضبط میکرد تا هم من تا هفته بعد یادم نره و هم اینکه به مرور زمان بتونم درس های گوشی رو با توجه به حرکات درست بزنم و فقط با شناسایی ریتم.

به دلایلی که برای استاد تهرانی پیش آمد بعد از حدود سه چهار سال شاگردی خدمت ایشان به ناچار مجبور شدم استادم را عوض کنم ولی باز در همان آموزشگاه موسیقی چنگ ، هم دلمان در بند این مکان صمیمی بود و هم اینکه دیگر اعضای خانواده تو این آموزشگاه دوره آموزش سنتور و پیانو را ادامه میدادند.

بعد از استاد تهرانی من خدمت استاد دوست داشتنی و عزیزم آقای لطف الله خسرو بیک رسیدم ، تاثیراتی که شیوه تمبک نوازی ایشان روی من گذاشت بسیار بسیار زیاد بود ، یکی دیگر از جنبه های تکنیکی و تخصصی تمبک را نزد ایشان فرا گرفتم ، استاد خسرو بیک به جد استادی دقیق بود که برای تمبک و تمبک نواز ارزش فوق العاده قائل بود ، شیوه ها و فنون گروه نوازی و مقدمه ای از تک نوازی مدرن را خدمت ایشان آموختم بعد از یاد گیری از محضر آقای خسرو بیک بود که به گروه نوازی در آموزشگاه مشغول شدیم و بهترین و افتخار انگیز ترین دوران از دوران عمر هنری کوتاهم را تجربه کردم.
    استاد خسرو بیک علاوه بر آموزش کتاب های استاد محمد اسماعیلی و یک سری از کتاب های دیگه ، به من تکنیک های تمبک نوازی به سبک قدیم را هم آموختند (ایشان خودشان از افرادی هستند که خدمت استاد اسماعیلی درس تمبک نوازی گرفتند). منظورم از تقسیم کردن شیوه تمبک نوازی به سبک جدید قدیم این نیست که بخواهم سبکی را رد کنم ولی در یک سری از تکنیک ها و اجرا ها سبکی خاص مخصوص پیش تر است که اتفاقا خیلی زیاد استفاده میشد . برای مثال همان گرفته های معروف و زیبایی که حتما شنیدید .

تا اینجای کار من فقط نت نویسی روی سه خط حامل را یاد گرفته بودم وشیوه هایی که آموخته بودم برای کتاب های آقایان تهرانی و اسماعیلی بود و در این بین هم خود استاد خسرو بیک گوشی درس های گوشی را به سبک خودشان یاد میدادند.

سالین خوشی بود ، از من مدام سر کشی و علاقه مندی به ریتم های سخت و سریع و شتابی جوانانه و گاها بی دلیل که باید با حرف ها و نصیحت های استاد آرام میگرفت و در مسیری درست هدایت میشد ، نقص هایی در دستانم بود که در این دوره رفع شد ، و اتفاقا از سخت ترین کار ها بود چون من با آن حالت خیلی ساز زده بودن و حالا باید آن را تصحیح میکردم.

یاد استاد عزیزم به خیر که خدمات زیادی به من کردند و سالین درازی را نزد ایشان شاگردی کردم.

علاقه زیادی داشتم که به هنرستان موسیقی برم و موسیقی را به عنوان حرفه و تخصص اصلی خودم ادامه بدم که با مشورت با خیلی از افراد آشنا از این کار منصرف شدم و دانشگاه را هدف خودم قرار دادم ، با نزدیک تر شدن به غول مظلوم کنکور ، به ناچار من هم فعالیت های هنری خودم را کمتر و کمتر کردم تا اینکه در زمانی مشخص مجبور شدم دیگه کلاس نرم و بنشینم پای میز و چراغ مطالعه را روشن کنم و کتاب های قلم چی را تا سقف روی هم بزارم.

بله دیگه کلاس نمیرفتم و باید درس میخواندم ، ولی مگه میشد تمبک را کنار گذاشت؟؟؟
    خودم برای خودم ساز میزدم و به قول دوستان خود آموز تمبک را ادامه دادم و خیلی از این نت نویسی هایی که الان دارم بر اساس فریاد های من از ازدیاد درس های کنکور و لحظه ای آرام گرفتن است.

دوران بدی نبود ، شاید مجبود شدم خودم رو محبوس کنم ولی تا آن زمان فرصت نشده بود ، نت نویسی را امتحان کنم. که خدا رو شکر شروع کردم به نت نویسی و دفاتر زیادی هم دارم.

بعد از پایان کنکور و البته پایان خوش کنکور و شوق و ذوق دانشگاه و اینکه فهمیدم توی دانشگاه هم خبر خاصی نیست ، تصمیم گرفتم تا باز هم کلاس های تمبک را ادامه بدم .
    برای پیدا کردن استادی قابل وقت زیادی گذاشتم و در این مدت تا پیدا کردن استاد خودم مشغول به تدریس چند شاگرد شدم ، و براساس کتاب آقای تهرانی و بعد نت های خودم بهشون درس دادم.
    تا اینکه بعد از چند ماهی تونستم خدمت استاد عزیز دیگری برسم و مجددا دستمال شاگردی به پیشانی ببندیم.

این بار خدمت آقای کامبیز گنجه ای رسیدم و به جد میگم تا الان که خدمت ایشان هستم فراوان ازشون درس گرفتم و فکر نمیکنم روزی این دریای علم و ریتم شناسی نزد ایشون تمامی داشته باشه.
    استاد گنجه ای ، بر اساس یک خط حامل تدریس میکنند و از روی کتاب خودشان هم به شاگردان درس میدن .

با شروع کار نزد آقای گنجه ای ، دید من نسبت به تمبک و تمبک نوازی ، بسیار بسیار بهبود یافت و دریچه های زیادی از تکنیک ها و قابلیت های نهفته تمبک را نزد ایشان فرا گرفتم که علاقه من را به این ساز مظلوم صد چندان کرده است ، با شیوه آموزش ایشان خیلی از تفکرات من که نبست به تمبک داشتم بهبود یافت ، دریچه ای از توانایی های تمبک که تا حالا بهشون توجه نکرده بودم برام نمایان و آشکار شد ، شیوه های تک نوازی و ریتم شناسی را تا حالا که خدمت ایشان هستم در حال یاد گیری و بهبود کاستی ها هستم .

کلاس های ایشان گروهی تشکیل میشه و خود این موضوع به شاگردها کمک میکنه تا بتونن ضعف خود را بهتر پیدا کنند و خودشان را با دیگران مقایسه کنند.

در حال حاضر هم خدمت اساتید و دوستان گرامی در انجمن نت آهنگ و بخش تمبک هستم تا با هم برای ارتقا و بهبود شیوه های تمبک نوازی و اصلاح دید عام مردم به این ساز بپردازیم که خوشبختانه با کمک شما عزیزان کار های بزرگی هم انجام شده ، که ادامه خواهد داشت.
    تمام تلاش ما در بخش تمبک انجمن این میباشد که برای علاقه مندان و دوستداران تمبک بستری مناسب جهت آشنایی بیشتر و رفع مشکلات و آموزش مناسب فراهم کنیم ، در عین حال که این مکان مقری صمیمی برای بحث کردن تمبک نوازان در باب شیوه ها ، فنون و استعداد های تمبک باشد.

به امید خدا...

22. 8 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    9898
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    246
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما و معلم توانمندتان آقای گنجه ای.

24. 2 کاربر برای این پست از shahrdad تشکر کرده اند:

Hmd_N آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    3,361
    2,817 بار تشکر شده در 1,093 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 32/0
    میزان امتیاز
    0

محمد جان بسیار عالی و جامع گفتی عزیز تشکر

معلومه که تنبک هم جزوی از پاره ی تنت شده ! خیلی عالیه.

واقعا به پشت کارت تبریک میگم و واست آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
    چگونه می توانم از اوج به درآمد تو فرود بیایم
    که درآمدت بسیار بلندتر از اوج ساز من است. (رها)

26. 2 کاربر برای این پست از Hmd_N تشکر کرده اند:

s_guitar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    124
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    9
    131 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام نت آهنگی های عزیز.
    دلم واستون خیلی تنگ شده بود.
    اینجا گفتید تمبک نوازها خودشون رو معرفی کنند. من تازه یکی دو ماهی هست ساز تمبک رو شروع کردم البته گیتار کلاسیک رو کنار نذاشتم!!!
    گیتار رو واسه خودم می زنم و تمبک رو واسه دیگران!!!

28. 5 کاربر برای این پست از s_guitar تشکر کرده اند:

خان آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    3922
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    55

سلام به شما دوست عزیز.
    خوشحالم که تمبک و شروع کردی.
    میشه توضیح بدی پیش چه استادی میری؟
    از روی چه کتابی بهتون درس میدن؟
    چی شد که به این ساز علاقه پیدا کردی؟

اگر سوالی داشتی میتونی تو این انجمن بپرسی ، اساتید با دانشی تو بخش تمبک فعالیت میکنن.

موفق و پاینده باشی.

30. 2 کاربر برای این پست از خان تشکر کرده اند:

s_guitar آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    124
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    9
    131 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش استاد جهانگیری
    کتاب آموزش تنبک - بهزاد مردانی
    خواهرم ویولن می زد دیدم خیلی از قطعه ها رو می توانم باهاش بزنم! خوشم اومد رفتم سراغش!

32. 4 کاربر برای این پست از s_guitar تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)