لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام کیبورد بهتر است؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Yamaha OR700

62 59.62%
  • Korg PA50

19 18.27%
  • Korg PA500

23 22.12%
صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 67891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 145 به 160 از 171

موضوع: کیبورد PSR-OR700

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8263
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    221
    304 بار تشکر شده در 114 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    والا خیلی هم نباید حساسیت نشون داد. معمولا or700 که میگن آکبند واقعا آکبنده.
    اما من مشهدم. شما احتمالا تهران آدرس می خوان که فکر کنم باید برید خ جمهوری . اما نمایندگی رسمی فروش یاماها من آدرس ندارم.

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

خیابان جمهوری تقاطع پل حافظ به طرف چهار راه استانبول که میری سمت چپ یه مغازه بزرگ هست که فقط یاماها داره. من اونجا دیدم. البته نه اسمش رو میدونم و نه تلفنی ازش دارم. ولی اگر بری پیدا میکنی. کلا محصولات یاماها رو داره.

3. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

d-b

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20431
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

باسلام
    اگه ممكنه طريقه تنظيم پيچ مدوليشن براي ايجاد حالتهاي مختلف را در ياماها OR700 برام توضيح بدهيد و اينكه از چه مسيري مي تونم اين تنظيمات را انجام بدم.

ممنونم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20431
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان.
    دگمه DIRECT ACCESS (دگمه سياهرنگ پايين مانيتور) بزنيد بعداش دگمه TOUCH (دگمه سفيد طرف راست كيبورد) بزنيد. تمام تنظيمات TOUCH زير دستتونه. موفق باشين.
    ممنونم

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

خب تا جایی که می دونم این تکنیک گلیساندو است که در گیتار باس هم به مانند سازهای دیگر کاربرد دارد و چنین صدایی تولید می شود .

وقتی یک ریتم را می سازیم یا حالا هر جایی مثلا bass line ها یا ریف ها یا ...

برای اینکه چنین صدایی رو در قسمت گیتار تولید کنیم از پیچ بند استفاده می کنم .

اما یه سری کارهای ریتم ساز های خوب رو شندیم که با or700 داخل fill in هاشون از مگا ویسی که چنین گلیساندو های شفافی داره استفاده کرده بودند .

همون طور که می دانید در or700 در حالت معمولی و طبیعی نمی شود مگا ویس رو برای صدا های دست راست و چپ استفاده و طیق دفترچه راهنما برای متعلقات ریتم میشه بهره جست.
    (البته با یه سری تنظیمات میشه برای این منظور به کار گرفت)

تازه وقتی شما در بخش ریتم سازی مثلا فرضا نایلون گیتار رو بر میگزینید و به اقتضای ریتم تاچ هم روشن باشد

در حداکثز ضربه جواب نمی دهد صدای قشنگی تولید نمیشه البته سازندگانش سعی کردند که قشنگ باشد. دقیقا حالتی پیش میاد که اون صدا خارج بخش ریتم سازی برای مثلا دست راست انتخاب شده .

حالا خودمونیم میشه درستش کرد

فرض میکنیم که ما نمی دونیم چجوری درست میشه .

حالا شخصی از همین دور و بر خودمون که اون ریتم رو ساخته بود و fill-in ش هم گیتار باسش مگا ویس بود و گلیساندویی مثل همین متعلقات ریتم های اصلی دستگاه داشت چجوری این کارو کرده ؟

کی می دونه ؟

یه سوال دیگه : وقتی می خواهخیم ریتم بسازیم 6/8 وجود نداره اما می بینیم که در ریتم های اصلی دستگاه چنین چیزی وجود داره و حتی کسر های دیگر

اما در بخش ریتم سازی نهایتا 5/8 وجود داره

خب پس چگونه اون ریتم ها 6/8 بودند ؟
    soundcloud.com/hamedsedighi

7. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8263
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اون ریتم که میگی تو fill-in ش هم گیتار باسش مگا داره احتمالا عربی نیست؟

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    حامد جان به نكته خوبي اشاره كردي. نام ريتم vahde2 هستش. در زير گروه ريتمهاي turkish او ار 700 ، اين ريتم با تعويض اكورد، بيس اش تغيير نميكنه. لطفا روي كيبورد او ار 700 خود امتحان كنيد. نكته جالبي كه اينجاست همين ريتم به اسم wehda در زير گروه ريتم هاي عربي هستش. اين ريتم با تعويض اكورد بيسش هم تغيير ميكنه. ميتونين باز روي كيبوردتان ازمايش كنيد. من قبل نوازندگي تك تك اينها را ازمايش كردم.
    من هر دو ریتم vahde1 vahde2 در گروه turkish و ریتم wehda در گروه عربی رو چک کردم باس در تمامی آنها تعریف شده بود و همزمان با تغییر آکورد آن هم تغییر می کرد .

اما در مورد اشکال پیش آمده :

برای اینکه خیلی زود بر طرف بشه . از همه فایل هایی که داخل کیبرد داری یک کپی روی حافظه یو اس بی بگیر (همه آنهایی که خودت افزودی و می دانی که جای دیگر نداری و مورد نیاز هستند)

و سپس کیبرد را به طور کامل ری ست کن . (تمام وکمال)(همه موارد تیک بخورند)

و پس از بوت شدن مجدد حتما ریتم ها چک کنی می شنوی که درست شده اند .

این اشکال به دلیل اینکه زیاد رجیستری هایی استفاده کردی که به نظر میاد خوب ساخته نشده اند

و یا شاید استفاده زیاد از رجیستری باعث میشه بخش fingring type قاطی کنه ، همیشه این بخش را روی multi بگذار و سعی کن از رجیستری هایی که مرغوب نیستند استفاده نکن حتی اگر صداهای خیلی خوبی داشته باشند .

10. 2 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

قبل از انجام حتما مطمئن باش از تمامی فایل های مورد نیاز بک آپ گرفتی

به ترتیب :

1. function
    2. utility
    3. system reset
    4. تمام موارد factory reset را مارک کن .
    5. بعد factory reset execute را بزن .
    6. هر پیامی هم که نوشت ، اول بخوان که چیز غیر معمولی نباشه و سپس yes یا ok را بزن .

تا جایی که یادم است بعد از پایان عملیات کیبرد ری ست می شود و دوباره بوت می شود مثل روز اولش.

12. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HBAVM آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    12005
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    29
    31 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Post YAMAHA IS OK

نقل قول نوشته اصلی توسط m_abdi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز
    or 700 از نظر polyphonic و از نظر صدا خصوصا ساز های بادی و یا اورینتال از pa50 بهتره. پورت usb هم داره. (2عدد)
    فکر میکنم در ساخت ریتم از سه کیت استفاده میکنه. برای زدن آهنگ های ایرانی ترکی عربی بندری و بهتر از اون آهنگ های کلاسیک خیلی مناسب. اصلا هنگ نداره. سیستم عاملش بروز میشه. یاماها هم خوب ساپورتش میکنه. اما در ایران هنوز ناشناخته است.
    ریتم ها و سانگ های a1000 &2000&3000&2100&1500 رو پشتیبانی میکنه. من زیاد در جریان این نیستم که آیا برای یاماها ریتم های جدید میاد یا نه؟
    شاید راهی برای تبدیل ریتم های korg به یاماها باشه. یکسری نرم افزار که یاماها ارائه داره که convertor اما من امتحان نکردم.
    در عین حال چون از korg بیشتر تو ایران ، ایرانی ها پشتیبانی میکنن ریتم ها بروز تره. اما این دلیل بر ضعف یاما ها نیست.

به نظر من چون بعد از یاماها 2000 کیبوردی از یاماها در ایران ندیدیم (3000 هم خیلی کم مو جود بود) ریتم سازی بیشتر به سمت korg روی آورد . اما برای a1000 هنوز ریتم جدید ساخته میشد.
    باید اضافه کنم که با اومدن این کیبورد or700 فکر میکنم یک جهش در بروز رسانی و پشتیبانی از یاماها در ایران بشه.

من ریتم ها 2000 و آ1000 و همچنین سانگ های اون رو روش بدون مشکل اجرا کردم اما منظور شما رو از سمپل نفهمیدم.

امیدوارم amir جان بتونه در مورد سمپل اینجا برامون توضیح بده.
    باسلام خدمت دوستان ،
    من هم خواستم پیرو صحبت دوستان به لحاظ تجربه بگم که دستگاه YAMAHA واقعا از لحاظ صدا خیلی خوبه چون من با مدل PSR 740 نزدیک به سه سال کار کردم ، الان که KORG PA50 دارم بازم صداهای YAMAHA رو ترجیح میدم . . . . وافعا میشه گفت که YAMAHA غریب واقع شده !!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20431
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    9 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سمپلر شدن كيبرد ياماها OR700

باسلام
    كسي در مورد سمپلر شدن يا بهتر بگم تغييرات جديدي كه روي كيبرد ياماها OR700 انجام شده خبري داره يا نه؟
    خودم كه از يك فروشنده پرسيدم مي گفت فقط ميشه يك سري صداهاي رولندD50 را توسط يك برد روي دستگاه نصب كرد و از آن صداها استفاده نمود و سمپل ريتم و يا صدا نمي توان با آن اجرا كرد. مي خواستم بدونم كه فرمت اين صداها چيه؟ و آيا فرمت جديدي هست كه با اضافه كردن برد به آن ميشه از آنها استفاده كرد؟
    باتشكر

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32546
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خوب دوستان اینجا من باید یه توضیح کامل بدم و حدس یات درست رو یقین و غلط رو انکار کنم. اول این که من نزدیک به 4 ماه or700 دارم این کیبورد از لحاظ سخت افزاری بسیار از مدلهای قبلی ظریف تره و شما نمیتونید مثل a1000 یا 2000 باش بداخلاقی کنید دوم اینکه آره درسته و یقینا همین طور که شما گفتین کانال تهویه هوا که در سمت راست lcd قرار داره گرم میکنه و در مناطق گرمسیر مثل شهر ما اگه بعد از نیم ساعت کار کردن خنکش نکنید(حالا به هر صورت مثلا روش فن بذارید مثل من البته در مجالس رو میگم تو خونه که هوا متعادله" یا باید خاموشش کنید که خنک بشه) دستگاه صدمه میبینه که من حتی یکیش رو تا حد سوزوندن بردم و اون رو فروختم و یکی دیگه گرفتم الان بهتون مرحله به مرحله توضیح میدم چی به سر دستگاهتون می یاد اگه بعد از نیم الی یک ساعت بسته به دمای هوا خنکش نکنید از سمت راستlcd کم کم شاهد افزایش نور زرد رنگ تا شعاع کمی بعد از کادر صفحه اصلی و از سمت چپ lcd شاهد افزایش نور بنفش خواهید بود اگه پس از این مرحله بازم به داد دستگاه نرسید اگر دستگاه در حال پخش روی اسپیکر هست یا آمپلی فایر فرقی نمیکند شما در خروجی خود بخصوص در صداهای پدال و بیس و اشباع ها شاهد خرخر مشمئز کننده ایی هستید و اگر تا این مرحله پیش رفتید و باز اقدام به خنکسازی دستگاه نکردید باید بگم خیلی ... ید و اما بعد از این مرحله به فاصله زمانی 20 الی 30 دقیقه بعد شاهد پارازیتهای افقی که از بالا به پایین می روند در lcd خواهید بود و با گرم شدن بیشتر همچنان سرعت حرکت پارازیت بیشتر میشود . من تا این مرحله بیشتر نرفتم و عینا تجربه کردم . پس به نظر من اول یک فن کامپیوتر بخرید (برای دوستان که در مناطق گرمسیر هستند) و روی کانال سمت راست lcd بزارید و دیگه خیالتون نباشه .
    و اما در مورد پلاستیک گرفتن کیبورد دوستان اگه کاتالوگ محصول رو خونده باشید سازنده هوار میزنه که داداش منافذ هوا رو مسدود نکن البته یکی از دوستان که ذکر کرده بود حتی رو lcd رو هم نپوشونید یکم اغراق کرده بود . فقط شما کافیه که مثل مدلهای قبلی کیبورد رو کادو پیچ نکنید یعنی هر جا رو که شرکت برای عبور هوا گذاشته مسدود نکنید و یا کیبورد حتما روی پایه باشه که منافذ زیرین اون رو که شاید بهش توجه نمیشه مسدود نکنیم. رو اسپیکر ها کانالای هوای رویی و پشتی و زیرین رو هم نپوشونیم . (دیگه چیش موند)
    خوب دوستی که نوشته or700 بانک صدای a1000 رو نمی خونه کاملا اشتباه عرض کرده در این مورد باید بگم که این کیبورد ریتم های a1000 و 2000 رو کاملا ساپورت می کنه و بانک صدای a1000 رو هم اجرا میکنه ولی dsp بعضی از regist ها رو غیر فعال میکنه و بلعکس فرمایش دوستمون اصلا بانک صدای 2000 رو اجرا نمیکنه.
    و در مورد آداپتورها هم باید بگم که اون چه که تو کاتالوگ نوشته درسته من خودم آداپتور pa_300b دارم چون بعضی از تجار و وارد کنندگان برای صرفه در فروش اقدام به خرید آداپتور غیر اصل میکنند و رو کارتون قید میکنند تا خریدار را راغب به خرید همین محصول بکنند در مورد دوستی که در مورد کمبود ریتم برای or700 گله میکند باید بگم که کاملا در اشتباه است چون من خود یک پکیج از ریتم را دارم و خودم تعدادی ریتم ساختم و چون این کیبورد از پورت usb سود میبرد مطمعنم که تا یک سال دیگر ریتمهای زیادی براش بسازن و ریتمهای 2000 فراوونه من خودم یک ریتم در 2000 دارم که چهار پرکاشن دارد یعنی دو پرکاشن رو از پارت آکورد ساختن دست سازندش در نکنه واقعا هنرمند بوده ریتم های ساخته شده در 2000 حتی فارسی زیاده شما درست پیجور نشدید.
    و اما پارت usb این کیبورد میتواند 25 page یا صفحه ریتم را در هر پوشه نمایش و به اجرا در آورد یعنی در هر پوشه 250 ریتم و این پایان کار نیست چون شما میتوانید به دلخواه در پوشه های 250 تایی بسته به حافظه جانبی ریتم ذخیره کنید
    بچه ها به خدا دستم درد گرفت از بس تایپ کردم اطلاعات بیشتر دفعه بعد بهتون میدم هر سوال دارید به صورت کامل و با تجربه عملی شخصی خودم نه بر اساس حدس و گمان بهتون پاسخ میدم این آدرس وبلاگمه :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

16. 3 کاربر برای این پست از tomate تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32546
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با اجازه دوستان من یه روش بسیار ساده تر در مورد ریست کردن کیبورد براتون میگم(در مواردی که شما تنظیماتی رو انجام داده و قابل undo کردن نمی باشند و کیبورد از تنضیمات دلخواه شما دور شده) در این مورد فقط کافیست اولین کلید از کلاویه های کیبورد از سمت راست یعنی کلید دو رو در حالتی که دستگاه خاموش است نگه دارید سپس تا روشن شدن کامل دستگاه و بالا آمدن سیستم آن را نگه میدارید و سپس پیام مربوط به ریست شدن رو در بالای lcd مشاهده میکنید. نا گفته نماند که این روش در اکثر مدلهای یاماها صدق میکند نه در کیبوردهای دیگر.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32546
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خوب بچه ها مثل اینکه من باید برم رو منبر عزیزان ساز or700 از لحاظ خروجی صدا با سری های a1000 و 2000 و مدلهای دیگر تفاوتهایی کرده چون در سریهای قبلی تنظیمات ریتم (یعنی تنظیمات مربوط به منوی mixing console که معمولا عبارتند از :EQ, EFECT, FILTER, VUL VOICE هستند) معمولا به صورت اغراق آمیز و نیم حرفه ایی بودن یعنی تا مقداری از واقعیت به دور و اما OR700 تا حدی مسمم برای طبیعی و حرفه ای تر شدن صدا گام بر میدارد یعنی از اغراق و حجیم و اشباع شدن صدا یا به اصطلاح کثیف شدن صدا پرهیز میکند به همین علت است که ریتمهای با تنظیماتی که در کیبوردهای قبلی بدون مشکل یا اشباع پخش میشده برای این کیبورد با این معیارها لقمه بزرگیست پس یه کم هواش رو داشته باشین الآن میگم چطوری .
    اون راهی که دوستمون عرض کردن یعنی کمپوزیسیون صدا از طریق منوی بالانس BALANCE مثل مسکن میمونه و درمان قطعی نیست یعنی شما باید مرتبا گرفتار همسان سازی صدا باشید و این خود از کیفیت نوازندگی شما میکاهد .
    شما میتونید ریتمهایی رو که از کیبوردهای قبلی تون دارید دوباره از منوی DIGITAL REC MENU همون ریتمسازی باسازی و با تنظیم قابل قبول تر ذخیره کنید.
    در ضمن برای افزایش و کاهش صدای ریتم و حتی اجزائ ریتم در یاماها راههای زیادی هست که اگه طالب شید میگم.
    من جوونیمو به پات گذاشتم یاماها

19. کاربران زیر از tomate به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    32546
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    13 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزی که در مورد کرون نشدن آکورد صحبت کرده و گفته حتی با زدن تیک و ذخیره کردن بازم اعمال نمیشه باید بگم این سخن از شما بعیده که در این راه تجربه دارید من الآن یک سال است نوازندگی رو به صورت حرفه ای و پیانو آغاز کردم من سال 78 PSRA3 داشتم سال 80 PSR 640 سال 84 A1000 سال 85 PSR 2000 و ... در کل چندین سال است دارم با یاماها کار میکنم و حتی با گروههای سنتی به عنوان نوازنده پیانو یا پد و فضاسازی کار کردم و میدانی که در کارهای سنتی ربع حرف اول را میزند و برای ساخت فضا و پد غیر آماتور حتما باید از اسلومیشن های ریتم سازی کمک بگیرم حتی و اگر آکورد ربع پرش ذخیره نمیشد تو اجراها من چطوری کار میکردم
    مطمعنا یک مشکل یا سهل انگاری در این تنظیمات پیش آمده خواهش میکنم این حرفها رو نزنید.

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8263
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    221
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود بر همه
    من دوساله که or700 دارم

مشکل داغ شدن باند راست اصلا و صدای خش خش اون هیچ ربطی به گرمای هوا یا گرم شدن اون باند نداره.

یک ترانس 16 ولت 5 امپر توشیبا (ماله لب تاپ) یا هر مارک دیگری که اداپتورش از روش سوییچینگ استفاده کنه کلا مشکل رو حل میکنه/

من الان 3 ماه دارم ازش استفاده میکنم و بعد از اون تا حالا توی این تابستون گرم یکبار هم مشکل قبل پیش نیومده.
    در حالی که باند سمت راست کاملا داغ هست.

اگر نیاز بود توضیح کاملتر بدم. (سیستم تهویه و انتقال حرارت این کیبورد کلا از همون بانده)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    33170
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام اینم یه سایت که توش یه عالمه ریتم و سانگ ایرانی و عربی هستش
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 67891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)