لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 12 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 180

موضوع: نوازندگان مطرح گیتارالکتریک در ایران

hvnprs آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31697
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    220
    1,321 بار تشکر شده در 229 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط symphony-x [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آخه خیلی وقتها با خودم میگم آخر پیری و معرکه گیری احساس میکنم دیر شروع کردم
    دوست عزیزم سلام

یانی نوازنده آنچنان مطرحی نیست در عرصه کیبورد و پیانو اما موزیسن مطرح و خوبی هستش و آثار ماندگاری رو در ژانر خودش خلق کرده . این موزیسن سنش اصلا ً کم نبوده وقتی موسیقی رو جدی شروع کرده .

اما در مورد گیتار ... به اعتقاد من مهمترین مسئله اینه که شما یک موزیسن خوبی بشید که نوازنده خوب گیتار هستش ! این امر با یک گیتاریست خوب خیلی فرق داره ... برای این کار هم باید تمرین عملی و مطالهات تئوری جامع داشته باشید ... مطمئن باشید که اگر به سازی که میزنید اعتقاد داشته باشید و با هدف و عشق دنبالش کنید ... حتی با روزی یک ساعت تمرین هم میتونید بعد از پنج الی شش سال یک موزیسن خوب محسوب بشید (کما اینکه شاید هم در حال حاضر هستید ...)

سعی کنید گیتار رو به خاطر خلق آثار زیبا که به خودتون و دیگران آرامش بده یاد بگیرید ... نه برای مقایسه تکنیک و سرعتتون با دیگران . وقتی هدفتون رو مشخص کنید تمریناتتون حتی اگر کم هم باشه اما دارای بار زیادی خواهد شد .

موفق باشید و به خودتون اعتماد داشته باشید و در هنگام ساز زدن به خودتون ایمان داشته باشید و فکرتون رو از هر گونه مقایسه و ... خالی کنید و ادامه بدید . موسیقی انتهایی نداره .

بعضی ها به شما خواهند گفت انواع گوناگونی از موسیقی وجود دارند . اما در واقع تنها دو نوع موسیقی وجود دارند : موسیقی خوب و موسیقی بد .

David W. Barber

2. 9 کاربر برای این پست از hvnprs تشکر کرده اند:

symphony-x آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    27820
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,872
    1,722 بار تشکر شده در 538 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hvnprs [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیزم سلام

یانی نوازنده آنچنان مطرحی نیست در عرصه کیبورد و پیانو اما موزیسن مطرح و خوبی هستش و آثار ماندگاری رو در ژانر خودش خلق کرده . این موزیسن سنش اصلا ً کم نبوده وقتی موسیقی رو جدی شروع کرده .

اما در مورد گیتار ... به اعتقاد من مهمترین مسئله اینه که شما یک موزیسن خوبی بشید که نوازنده خوب گیتار هستش ! این امر با یک گیتاریست خوب خیلی فرق داره ... برای این کار هم باید تمرین عملی و مطالهات تئوری جامع داشته باشید ... مطمئن باشید که اگر به سازی که میزنید اعتقاد داشته باشید و با هدف و عشق دنبالش کنید ... حتی با روزی یک ساعت تمرین هم میتونید بعد از پنج الی شش سال یک موزیسن خوب محسوب بشید (کما اینکه شاید هم در حال حاضر هستید ...)

سعی کنید گیتار رو به خاطر خلق آثار زیبا که به خودتون و دیگران آرامش بده یاد بگیرید ... نه برای مقایسه تکنیک و سرعتتون با دیگران . وقتی هدفتون رو مشخص کنید تمریناتتون حتی اگر کم هم باشه اما دارای بار زیادی خواهد شد .

موفق باشید و به خودتون اعتماد داشته باشید و در هنگام ساز زدن به خودتون ایمان داشته باشید و فکرتون رو از هر گونه مقایسه و ... خالی کنید و ادامه بدید . موسیقی انتهایی نداره .
    من اولش که میخواستم شروع کنم میخواستم کارام احساسی باشه و به تکنیک زیاد اهمیت نمیدادم
    اما جدیدا پتروچی و رومئو و مالمستین فاز منفی دادن رفته رو مخم گور بابای احساس فقط تکنیک !!!

4. 4 کاربر برای این پست از symphony-x تشکر کرده اند:

mika120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26796
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    998
    1,443 بار تشکر شده در 490 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط symphony-x [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من اولش که میخواستم شروع کنم میخواستم کارام احساسی باشه و به تکنیک زیاد اهمیت نمیدادم
    اما جدیدا پتروچی و رومئو و مالمستین فاز منفی دادن رفته رو مخم گور بابای احساس فقط تکنیک !!!

از نظر من هركس اگه تا 3 سال اول نوازندگيش بره تو فاز اسپيد و تكنيك بدونه كه در آينده نوارنده اي بس كثيف و بي پايه مثل خيلي از نوازنده هاي ايران ميشه.
    اينو گفتم كه بدوني مشهور شدن با تكنيك فقط برا يه مدته ولي مشهور شدن با آهنگ احساسي آدم رو برا هميشه سر بلند نگه ميداره.

6. 4 کاربر برای این پست از mika120 تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935
    4,730 بار تشکر شده در 1,044 پست

شبکه های اجتماعی من

Add rezaranjbaraan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    0

با کمال احترام ...
    این مبحث فازی رو قبول ندارم هرکاری درست شروع بشه و با هدف و انگیزه ادامه پیدا کنه زیبا خواهد بود سرعت یه فاکتوره که برای رسیدن به بلندای اون هزار تا فاکتور دیگه هم نیازه یعنی black star مالمستین بی احساسه evil eye بی معنیه لینک هرکدوم رو خاستید میزارم و شما قضاوت کنید...
    البته مالمستین فقط یه مثال بود (و البته عزیزه دلمه کوپولو)

8. 7 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

mika120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    26796
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    998
    1,443 بار تشکر شده در 490 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط reza. ranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با کمال احترام ...
    این مبحث فازی رو قبول ندارم هرکاری درست شروع بشه و با هدف و انگیزه ادامه پیدا کنه زیبا خواهد بود سرعت یه فاکتوره که برای رسیدن به بلندای اون هزار تا فاکتور دیگه هم نیازه یعنی black star مالمستین بی احساسه evil eye بی معنیه لینک هرکدوم رو خاستید میزارم و شما قضاوت کنید...
    البته مالمستین فقط یه مثال بود (و البته عزیزه دلمه کوپولو)
    واقعاً شما اين كارها رو سرعتي مي دونيد. Black Star جز آهنگاي شاخ اينگوي هست. اگه ميخوايد نوازندگي يه كم بد از اينگوي گوش كنيد آهنگ باروك اند رول رو گوش كنيد. ببينيد چقدر فرق داره. تازه از طرفي من و خيلي ها اينگوي رو به عنوان با احساس ترين شردر دنيا مي دونند. چرا اينگوي رو مثال ميزنيد.
    چرا Paul gilbert رو مثال نمي زنيد. چرا Rustey Cooley را مثال نزديد؟
    يا اصلاً تو ايران خود نوريك خداييش شما اگه يه نوازنده ي حرفه اي و سطح بين المللي باشيد ميتونيد نوازندگي نوريك تو كنسرت كت استيونس تهرانش رو تحمل كنيد!! واقعاً كثيف نيست؟؟؟

10. کاربران زیر از mika120 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

آره عزیزم شما ای کاش تا آخر evil eye رو گوش بدید چهار میزان آخرش رو دیدی...!
    حالا اون هیچی ببین من پال گیلبرتو کولی رو مثال نزدم چون اینا هزار بار حتی توی سایتاشون گفتن آقا ما پیروئه نئو کلاسیکه مالمستینیم حالا بگزریم...
    منظوره من مثالهام نبود جون کلامم این بود که نباید یه سبک یا روش رو صرفا به دلیله تجارب شخصی منسوخ جلوه داد(حالا اصلا من چه کارم شما داشتین باهم بحث میکردین)
    چرا که در کشور ما اینجوری با شرد و سرعت بد تا کردن اینم زیبایی خودشو داره از کارای 2008 تپلو میتونی ocean sinata رو گوش کنی اون که دیگه سرعتو برات معنی میکنه...
    در ضمن اینگوی توی دوره نوازندگیش گذاری داشته بر کل آثار کلاسیک که از اسامی آهنگاش پیداسس باروک رول رو همونجور که از اسمش پیداس از دوران باروک و باخ و... تاثیر گرفته و بلک استارو از دوران رمانتیک و ocean sonata رو از دوران کلاسیک و ارکسترالیزه شده...
    ویرایش توسط rezaranjbaraan : Friday 20 August 2010 در ساعت 10:49 PM

12. 4 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

DesironnA آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    23282
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    5,095
    5,664 بار تشکر شده در 1,485 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow DesironnA On Twitter Add DesironnA on Facebook Add DesironnA on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 27/1
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

چرا Paul gilbert رو مثال نمي زنيد.
    پال گیلبرت کجاش سرعتی ساز میزنه؟؟
    يا اصلاً تو ايران خود نوريك خداييش شما اگه يه نوازنده ي حرفه اي و سطح بين المللي باشيد ميتونيد نوازندگي نوريك تو كنسرت كت استيونس تهرانش رو تحمل كنيد!! واقعاً كثيف نيست؟؟؟
    درسته.. من حتی اعتقاد دارم فرید که از هنرجوهای خود نوریک میساکیان هست، از نوریک خیلی خیلی تمیزتر ساز میزنه.. حتما کاوری که فرید از مایکل انجلو زده رو دیدید..
    آره عزیزم شما ای کاش تا آخر evil eye رو گوش بدید چهار میزان آخرش رو دیدی...!
    حالا اون هیچی ببین من پال گیلبرتو کولی رو مثال نزدم چون اینا هزار بار حتی توی سایتاشون گفتن آقا ما پیروئه نئو کلاسیکه مالمستینیم حالا بگزریم...
    منظوره من مثالهام نبود جون کلامم این بود که نباید یه سبک یا روش رو صرفا به دلیله تجارب شخصی منسوخ جلوه داد(حالا اصلا من چه کارم شما داشتین باهم بحث میکردین)
    چرا که در کشور ما اینجوری با شرد و سرعت بد تا کردن اینم زیبایی خودشو داره از کارای 2008 تپلو میتونی ocean sinata رو گوش کنی اون که دیگه سرعتو برات معنی میکنه...
    Exacly
    ..

14. 4 کاربر برای این پست از DesironnA تشکر کرده اند:

sowat آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29717
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    777
    597 بار تشکر شده در 180 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

همه از دیر شروع کردن میگن. و ناراحتن که چرا دیر شروع کردن. خب اگه زود شروع میشد چی میشد؟
    منظورم؟
    تو مملکتی که از موسیقی حمایت نمیشه. و بعضی وقتا ... (حتی با سرمایه های موسیقیش).
    آینده ی روشنی برا خودمون نمیتونیم متصور بشیم. خیلیا هستن تو ایران خوب میزنن زودم شروع کردن ولی موسیقیرو تو اوج حرفه ای گریشون میزارن کنار. در واقع از موسیقی زده میشن. از سنتی که حمایت نمیشه گیتار الکتریک که دیگه جای خود داره. نمیخام بحث سیاسی را بندازما ولی تو ایران مویسیقی غریبه(دیگه نوع غربیش که جای خود داره). به نظر من
    (دیر شروع کردی کمتر وقتت هدر شده اتفاقا) چیزی که ما الان نوازنده ها انجام میدن اعم از آهنگسازی و.. چیزی نیس که بخوای براش 10 سال وقت بزاری. منظورم اینه آینده ی نوازنده های الان رو میشه حدس زد. بقیه چی شدن؟الانی ها هم چند سال بعد همون.
    حرف زیاده برا گ ف ت... ن

16. 4 کاربر برای این پست از sowat تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

mika جان راستی شما گفتی کنسرت من رفتم نیگا کردم یکی دو تیکشو دارم برادر شما تجهیزاته مالمستینو با نوریک یکی میکنی نوریک بنده خدا جایی ازش خوندم گفته بود هنوز برای خرید سیگنال پروسسورها و رکهاش مشکل داره اونوقت اینگوی دوتا دوتا آمپ توی کنسرت خورد میکنه شما صدابرداریه اینگوی رو با اون دکترهای صداش با نوریک مقایسه میکنی شما اون سیگنچرها و اون وسایل رو با این آشغالا و اسباب بازیهای ایران مقایسه میکنی... ؟

البته بعضی اوقاتم کمی کثیف میزنه اما تمیز ترین دست ایران رو نوریک داره(به نظرم)
    مایل باشین لینک هم میزارم...
    into mellinium کثیفه... ؟
    ویرایش توسط rezaranjbaraan : Saturday 21 August 2010 در ساعت 12:20 AM

18. 7 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

Vai آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26874
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    526
    529 بار تشکر شده در 177 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mika120 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز هرچند آقا رضا توضیح دادن ولی اینو بهتون بگم در یکی از کنسرت ها نوریک میساکیان بعد از کنسرت توضیح دادن که به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده بود نتونستم اجرای خیلی خوبی داشته باشم یکی از اون اشکالات این بود که نور مستقیما تو چشم نوریک بوده و به سختی نک گیتارو میدیده مشکل دوم این بوده که اصلا قادر به شنیدن صدای ساز خودش نبوده که این موضوع برمیگرده اول به استیج و دوم به مهندسین صدا به نظر من ایشون یکی از بزرگترین نوازنده های ایران هستن که با این امکانات ناچیز دارن کار میکنن شما تجهیزات مالمستین رو با نوریک مقایسه کن فقط یک ساز ایگوی 12 هزار دلار قیمت داره امپ ها هم که همه سیگنیچر هستن
    ویرایش توسط Vai : Friday 20 August 2010 در ساعت 11:54 PM
    ESP Guitars Are The Unattached Part Of My Soul

20. 6 کاربر برای این پست از Vai تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sowat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه از دیر شروع کردن میگن. و ناراحتن که چرا دیر شروع کردن. خب اگه زود شروع میشد چی میشد؟
    منظورم؟
    تو مملکتی که از موسیقی حمایت نمیشه. و بعضی وقتا ... (حتی با سرمایه های موسیقیش).
    آینده ی روشنی برا خودمون نمیتونیم متصور بشیم. خیلیا هستن تو ایران خوب میزنن زودم شروع کردن ولی موسیقیرو تو اوج حرفه ای گریشون میزارن کنار. در واقع از موسیقی زده میشن. از سنتی که حمایت نمیشه گیتار الکتریک که دیگه جای خود داره. نمیخام بحث سیاسی را بندازما ولی تو ایران مویسیقی غریبه(دیگه نوع غربیش که جای خود داره). به نظر من
    (دیر شروع کردی کمتر وقتت هدر شده اتفاقا) چیزی که ما الان نوازنده ها انجام میدن اعم از آهنگسازی و.. چیزی نیس که بخوای براش 10 سال وقت بزاری. منظورم اینه آینده ی نوازنده های الان رو میشه حدس زد. بقیه چی شدن؟الانی ها هم چند سال بعد همون.
    حرف زیاده برا گ ف ت... ن
    بچه ها ببخشین من هی نظر میدم و متکلم وحده شدم...
    اما اینجا لازمه بگم آقا شما چجوری به موزیک نگاه میکنی میخای مثه درخت برات محصول(مادی) بده یا کنسرتو آلبوم بزنی... ؟
    میخای معروف شی...

خب شما که از اولش میدونستی حرومه منم میدونستم چرا اومدیم چرا هزینه کردیم... ؟
    چرا اگه الان منو بزارن حاضرم کلیه ام رو هم بفروشم برم سیگنچر مالمستین بخرم چرا... ؟
    جواب این سوالارو نمیدم شما خودت بگو...

22. 4 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

sowat آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29717
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    777
    597 بار تشکر شده در 180 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط reza. ranjbaraan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بچه ها ببخشین من هی نظر میدم و متکلم وحده شدم...
    اما اینجا لازمه بگم آقا شما چجوری به موزیک نگاه میکنی میخای مثه درخت برات محصول(مادی) بده یا کنسرتو آلبوم بزنی... ؟
    میخای معروف شی...

خب شما که از اولش میدونستی حرومه منم میدونستم چرا اومدیم چرا هزینه کردیم... ؟
    چرا اگه الان منو بزارن حاضرم کلیه ام رو هم بفروشم برم سیگنچر مالمستین بخرم چرا... ؟
    جواب این سوالارو نمیدم شما خودت بگو...
    من کاری با حروم بودنش ندارم میگم اینده ی روشنی برا الکتریک نمیشه تو ایران متصور شد. اره محصول بده. اونم نه مادی . مادیم اصلا نگا نمیکنم. من خودمو نمیگم. موسیقیه مورد علاقم(ونو) میگم که همه باهاش دشمنن. همین که اسم نوازنده های گیتارو باید تو سایتا ببینی فقط. اینکه از موسیقیه الکتریک هیچ حرفی نیست. ناشناسن. میوه ی این درخت اینه که به این موسیقی احترام بذارن. مگه ما تو مملکت کم استعداد داریم. اگه اونا شدن وای و مالمستین برا اینکه هیچ مانعی سر راهشون نمیدیدن. نه از نظر مادی. مگه همه اونایی که یچیزی شدن بچه پول دار بودن؟اینکه میدونستن اگه وقت بزارن و یچیزی خلق کنن. فردا یکی بهش میگه دستت درد نکنه. چه کنسرت چه البوم کدومش تو ایران شدنیه؟شدنیه ولی براحتیه اونور ابیا؟حرف اخرم اینکه ایران جای پیشرفت نیست. محیط ادمو سرد میکنه. تو ایران پیشرفت محدوده. و همین پیشرفت محدود هم کاملا دست یافتنیه از هر سنی شروع کنی.

24. 4 کاربر برای این پست از sowat تشکر کرده اند:

rezaranjbaraan آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20686
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    4,935

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sowat [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من کاری با حروم بودنش ندارم میگم اینده ی روشنی برا الکتریک نمیشه تو ایران متصور شد. اره محصول بده. اونم نه مادی . مادیم اصلا نگا نمیکنم. من خودمو نمیگم. موسیقیه مورد علاقم(ونو) میگم که همه باهاش دشمنن. همین که اسم نوازنده های گیتارو باید تو سایتا ببینی فقط. اینکه از موسیقیه الکتریک هیچ حرفی نیست. ناشناسن. میوه ی این درخت اینه که به این موسیقی احترام بذارن. مگه ما تو مملکت کم استعداد داریم. اگه اونا شدن وای و مالمستین برا اینکه هیچ مانعی سر راهشون نمیدیدن. نه از نظر مادی. مگه همه اونایی که یچیزی شدن بچه پول دار بودن؟اینکه میدونستن اگه وقت بزارن و یچیزی خلق کنن. فردا یکی بهش میگه دستت درد نکنه. چه کنسرت چه البوم کدومش تو ایران شدنیه؟شدنیه ولی براحتیه اونور ابیا؟حرف اخرم اینکه ایران جای پیشرفت نیست. محیط ادمو سرد میکنه. تو ایران پیشرفت محدوده. و همین پیشرفت محدود هم کاملا دست یافتنیه از هر سنی شروع کنی.
    100% موافقم

26. 2 کاربر برای این پست از rezaranjbaraan تشکر کرده اند:

miralienca آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24559
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    594
    3,697 بار تشکر شده در 746 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/1
    میزان امتیاز
    15

من که دیدم اسم این بخش نوازندگان مطرح گیتار در ایران بود.
    صحبت از بهترین نبود.
    مسئلۀ نقد وبررسی هم نبود.
    هر نوازنده ای ممکنه اجرای بد داشته باشه. حالا از بخت بدش ممکنه فقط همون اجراش بیاد همه بمونه.
    مشکلات سالن و صدابرداری برای راک تو ایران حل نشدنیه.
    اتفاقا" اون اجرای مورد بحث دوستان رو خودم هم بودم و دیدم.
    کلا" اوضاع جالب نبود. وقتی چند گروه با سبکهای متفاوت همزمان اجرا داشته باشند کار صدا بردار سختتر هم میشه.
    ولی با این نظر موافقم که تو ایران سرعت رو نشونۀ بهترین بودن میدونن.
    به نظرم اشتباهه.
    جالبه که کسی از آرتاک نامی نبرد. انگار زیاد شناخته شده نیست.

28. 9 کاربر برای این پست از miralienca تشکر کرده اند:

Palasht آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13150
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    279
    566 بار تشکر شده در 194 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ارتاک حرف نداره !
    یدونه باشه شنیدم رفته ترکیه از بچه های کرج
    کارش واقعا حرف نداره
    واقعا" هم زحمت کشیده خوب !

30. 6 کاربر برای این پست از Palasht تشکر کرده اند:

hvnprs آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    31697
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    220
    1,321 بار تشکر شده در 229 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    14

باید اعتدال رو برقرار کنید ... جان پتروچی گیتاریست مورد علاقه من هستش ... ایشون فارغ التحصیل دانشگاه موسیقی برکلی آمریکا هستند ... تکنیک قابل قبولی دارند و در کنار این مسائل آثار زیبایی هم در قالب آلبوم های دریم تیاتر , آلبوم شخصیشون و ساید پروجکت های دیگه خلق کردن ... ایشون ممکنه به واسطه نوع موسیقیشون زیاد تکنیک استفاده میکنند و سرعت بالایی دارند ... اما در واقع این فراخور موسیقیشون هست و باعث نشده در ابعاد دیگه رشد نکنند ... برای مثال نوازندگی ایشون رو در این موزیک ها مورد بررسی قرار بدید :

Dream Theater - This Dying Soul

Dream Theater - Repentance

Dream Theater - Peruvian Skies

John Petrucci and Jordan Ruddess - Furia Taurina

مطمئنا ً بعد از گوش دادن به این چهار قطعه متوجه توانمندی ایشون در ابعاد مختلف میشید . سرعت و تکنیک در اثر تمرین زیاد ایجاد میشه ... اما علم و احساس بالا و عمیق در مورد موسیقی شاید درصد کمیش تحت تاثیر تمرین باشه ... بیشتر باید گوش بدید , مطالعه کنید و با آرامش و دقت ساز بزنید تا بتونید با ساز و موسیقیتون ارتباط بیشتری بر قرار کنید . وقتی ذهن در موسیقی آزاد و خالی باشه اون موقع است که روح میتونه درون رو به شکلی موثر و زیبا با اصوات و فرکانس ها منعکس کنه ... مهمترین تمرین برای اینکار خوب گوش دادن و متنوع گوش دادن هستش .

بعضی ها به شما خواهند گفت انواع گوناگونی از موسیقی وجود دارند . اما در واقع تنها دو نوع موسیقی وجود دارند : موسیقی خوب و موسیقی بد .

David W. Barber

32. 9 کاربر برای این پست از hvnprs تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 12 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)