لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 120

موضوع: ما چطور ميتونيم مردم رو با موسيقي خوب آشتي بديم؟؟؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13131
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام.
    من همون آدم گمراهی هستم که اون پست مورد بحث شما رو نوشته.
    مونا سوالی پرسیده: که مردم رو چطور می تونیم با موسیقی خوب آشتی بدیم؟ و آیا جزو وظایف مون هست و به ما مربوطه؟

من عقیده شخصی ام رو میگم: می تونه جزو علاقه مندی هاتون باشه ولی „وظیفه” نیست. اما قسمت اول سوال که من اینجوری تعبیرش می کنم„مردم رو چطور می تونیم با موسیقی سنتی آشتی بدیم؟”... بذار پله پله شروع کنیم. پله اول: اساتید شما اول یه خرده شبیه بقیه مردم بشن. مثل بقیه لباس بپوشن، مثل بقیه حرف بزنن، مثل بقیه زندگی کنن، ...
    من در دنیای دور و برم هیچ آدمی رو نمی شناسم که زیر شلواری و جلیقه بنفش بپوشه... به نظرم این برای گام اول کافی باشه.

2. 2 کاربر برای این پست از حاج باران تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها
    كاربر فعال سخت افزار و نرم افزار

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    154 بار تشکر شده در 83 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    16

با سلام ..

من فکر می کنم وظیفه ی همه ی ماست که مردم رو به سمت موسیقی خوب هدایت کنیم . میدونید چرا ؟ به طور مثال فرض کنید شما یه آثار تولید میکنید اما موفق نمیشه . یک دلیل بیشتر نداره . اونم اینه که مردم ما از بس موسیقی بد گوش دادن که ارزش کار خوب رو نمی دونن . پس واسه خودمون هم که شده باید موسیقی خوب رو به هم بشناسونیم.

تنها راه کارش هم اینه : تعطیل کردن تمام سایت های به اصطلاح دانلود موسیقی . نیازی به گفتن نیست. بارها شده شما سی دی هایی تهیه کردید و هزاران کار غیر استاندارد توش دیدید و مطمئن باشید این کار ها هیچ وقت از طریق قانونی نمی تونن راهی پیدا کنن به سمت مردم . فقط این سایت ها هستن که در غبال گرفتن پول های مفت (!!) این موسیقی هارو به مردم تحمیل می کنند

هرچند این کار الان غیر ممکن هست. دیگه از بس کارهای بازاری و غیر استاندارد زیاد شده که دیگه کمتر کسی موسیقی واقعی رو درک می کنه

4. 3 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

Mona آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    8411
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    2,225
    2,803 بار تشکر شده در 899 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    17

سلام
    الان كه اومدم نت چشمم كه خورد به نظر حاج باران (نويسنده وبلاگ مورد بحث) خيلي خوشحال شدم، از اين بابت كه روي مارو زمين نينداختن و اينقدر اين قضيه براشون اهميت داشته كه بي توجه از كنارش نگذشتن. مرسي.
    و اما حاجي هم پستي در اينباره در بلاگ خودشون نوشتن كه بد نيست بخونيم:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اما من بازم ميگم منظورم موسيقي سنتي به عنوان موسيقي خوب نيست. ولي شايد منظور حاجي بوده و من متوجه نشدم!!!
    ویرایش توسط Mona : Tuesday 25 November 2008 در ساعت 06:57 AM
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست / هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
    صحــــــــــــنه پیوســـــــــته بجاســـــت / خرم آن نغمه که مردم سپارند به یــــــــــــاد

6. کاربران زیر از Mona به خاطر این پست تشکر کرده اند:

monolith آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    2486
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    39
    349 بار تشکر شده در 164 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من این مثال رو تو یک تاپیک دیگه هم گفتم:
    شما حتماً دوربین عکاسی دارید و عکس هم میگیرید. آیا تو عکسهاتون به مسائلی مثل کنتراست رنگها، خطوط پس زمینه، موضوع عمیق، ... اهمیت میدید؟ اکثراً نه. ما فقط عکس میگیریم که خاطره فلان مهمانی یا پیک نیک رو حفظ کنیم. یا از چهره یک دوست یادگاری داشته باشیم. حالا اگه یک عکاس هنرمند بیاد و به شما اعتراض کنه که این عکسها هنری نیست و شما باید با هنر عکاسی آشتی کنید، خوب چه جوابی بهش میدید؟
    دوست خوبمون جناب حاج باران صراحتاً گفتند که „من موسیقی گوش میدم که فکر نکنم” خوب این هم جنبه دیگه ای از موسیقیه. توی مهمونی رقص که نمیشه سنتی پخش کرد.
    خلاصه اینکه نباید موسیقی هنری (فاخر) رو در مقابل موسیقی تفریحی قرار بدیم. هر کدوم جای خودشون رو دارند.
    ویرایش توسط monolith : Tuesday 25 November 2008 در ساعت 08:36 AM

8. 2 کاربر برای این پست از monolith تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

حاج باران عزیز :

شما تو وبلاگتون اومدید و از ساسی مانکن و ... به عنوان بچه های تکنولوژی یاد کردید !! این که بیان بیت دزدی رو لوپ کنن و همش از پارتی بخونن یا فحش بدن میشه تکنولوژی ؟!!!
    این جا مونا خانوم یه تاپیک زدن که گفت : چطور مردم رو با موسیقی خوب آشتی بدیم ! نگفتن موسیقی سنتی .

شما اگر میخوای سنتی گوش نکنی این همه کار خوب وجود داره . مثل > سعید شهروز . فریدون . احسان خواجه امیری و ...

عزیز دل اگر تلویزیون به قول شما صبح تا شب استاد شجریان و استاد ناظری پخش می کنه حتمآ ارزشش رو داره که پخش می کنن . خدارا شکر شما تو صدا سیما نیستی وگرنه آدم صبح که تلویزیون رو روشن می کرد این موزیک پخش میشد : (خدا پاشو من یه آشغالم باهات حرف دارم!!! اثری از مرد تکنولوژی : هیچکس !!!)

موفق باشید .

10. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13131
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مهران عزيز:
    نهرو جمله قشنگي داره. ميگه: كسي كه تاريخ كشورش رو ندونه، مجبور ميشه يك بار ديگه تكرارش كنه... تا سال 58 (يك سال بعد از انقلاب) مغازه هاي زيادي بود كه نوار فروش بودن. خيلي قبل تر صفحه گرامافون مي فروختن و بعد كه نوار كاست اومد، نوار مي فروختن: هايده، حميرا، ابي، داريوش... توي همين ميدان انقلاب كه سال 58 بهش ميگفتن ميدان 24 اسفند، چرخ دستي هايي مثل لبو فروش ها بود كه نوار مي فروختن... بهرحال... يهو بساط نوار فروشي ها جمع شد، يه برچسب „ممنوعه” و „مبتذل” هم زدن بهش و بساط نوار و نوار فروشي رو تعطيل كردن. سال 59 خيلي ها مثل تو فكر مي كردن، اون موقع سايتي وجود نداشت كه تعطيلش كنن، نوار فروشي ها رو تعطيل كردن... حالا تو بگو نتيجه چي شد؟ با پاك كردن صورت مساله، مساله حل شد؟ برادر عزيز... دوره تعطيل كردن و بستن و ممنوع كردن خيلي وقته سر اومده.

12. 2 کاربر برای این پست از حاج باران تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13131
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به مونا: خواهش مي كنم. من بايد تشكر كنم...
    به مونوليت: دقيقا همينطوره.
    به مهران: من كه وكيل مدافع ساسي مانكن نيستم. بهش تعصبي هم ندارم كه بگم فقط اين خوبه و بقيه آشغال هستن. همه اونايي كه گفتي رو اتفاقاً گوش مي كنم و دوستشون دارم. ... اگه يه روزي قرار باشه در صدا و سيما قدرتي داشته باشم، بهت قول ميدم كه فقط سليقه خودم رو تحميل نكنم و بگم بقيه برن گم بشن. تلويزيون يك رسانه است، رسانه مال هيچكس نيست. مال مخاطبشه. اگه مخاطب شجريان بخواد، بايد عقيده اش رو بذاري رو چشم و اطاعت كني.

ببخشيد كه من روش كامنت گذاري مثل شما رو بلد نيستم. احتمالاً ميشه از اين ابزارهاي دور و بر استفاده بهتري برد كه بايد سر فرصت ياد بگيرم...

14. کاربران زیر از حاج باران به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

تعطیلی و ممنوع کردن همیشه هم بد نیست. مثلآ من اگر یه مغازه بزنم و توش مشروب بفروشم به بچه های 12 ساله به نظر شما خوبه ؟! ببینید این سایت ها میان و به اصطلاح آهنگ های روز برای دانلود قرار میدن . مردم زود باور ما هم مثلآ وقتی میبینن نوشته : آهنگ جدید ساسی ! بمب روز ! . میان و دانلود می کنن و وقتی گوش می کنن به خودشون تلقین میکنند که عجب آهنگیه ! یه جور اجبار

ما ایرانیا یه مشکل بزرگ داریم : فقط اهل این هستیم ببینم چی راحته و چی ارزونه ! مثلآ خود من اگر حوصلم سر بره میام و می گم خوب بذار چند تا از این ساسی مانکن هارو دانلود کنم و گوش کنم . این زحمت رو به خودم نمیدم که برم به یک مغازه ی معتبر چند تا اثر با ارزش خریداری کنم و لذت ببرم و همین باعث میشه الان وضعیت موسیقیمون این باشه

موفق باشید .

بودیم و کسی پاس نمی داشت که هستیم .... باشد که نباشیم و بدانند که بودیم

16. 2 کاربر برای این پست از MehRun تشکر کرده اند:

Mona آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    8411
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    2,225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط |MehRUN_tash| [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تعطیلی و ممنوع کردن همیشه هم بد نیست. مثلآ من اگر یه مغازه بزنم و توش مشروب بفروشم به بچه های 12 ساله به نظر شما خوبه ؟! ببینید این سایت ها میان و به اصطلاح آهنگ های روز برای دانلود قرار میدن . مردم زود باور ما هم مثلآ وقتی میبینن نوشته : آهنگ جدید ساسی ! بمب روز ! . میان و دانلود می کنن و وقتی گوش می کنن به خودشون تلقین میکنند که عجب آهنگیه ! یه جور اجبار

ما ایرانیا یه مشکل بزرگ داریم : فقط اهل این هستیم ببینم چی راحته و چی ارزونه ! مثلآ خود من اگر حوصلم سر بره میام و می گم خوب بذار چند تا از این ساسی مانکن هارو دانلود کنم و گوش کنم . این زحمت رو به خودم نمیدم که برم به یک مغازه ی معتبر چند تا اثر با ارزش خریداری کنم و لذت ببرم و همین باعث میشه الان وضعیت موسیقیمون این باشه

موفق باشید .

ببينيد مردم ما عقل شعور دارن، با اين حرف شما به شعور مردم بايد شك كرد!!! كه خود من و شما هم جزوشونيم! خود آقاي امير هم گفتند كه انتخاب موسيقي و گوش كردن هر نوع موسيقي به خود آدم برميگرده.
    و موضوع ديگه اينكه ما تو پستهاي پيش حرف از نيازهاي موسيقاييمون گفتيم. به نظرم اگه منه نوعي كه ديگه نميخوام فكر كنم و ميخوام صرفا واسه خودم يه ذره بزنم به رگ بيخيالي بيام و يه موسيقي فاخر و وزين بذارم و گوش كنم كه اصلا جور در نمياد و تازه اينجاست كه مسئله بي احترامي به اون اثر پيش مياد چرا كه داره در گوش من ميخونه ولي من تو عوالم خودمم و هيچ بهره اي هم نميبرم ازش. خب اينجور وقتا موسيقيهاي تو مايه هاي ساسي به كار مياد... و اينكه به نظر اكثر دوستان، موسيقي ضعيف يا زيرزميني يا هر چيزي كه اسمش رو ميذارين، بايد باشه كه چه بسا بد و خوب در كنار هم معني پيدا ميكنن و ما رو به كمال ميرسونن.
    صحــــــــــــنه پیوســـــــــته بجاســـــت / خرم آن نغمه که مردم سپارند به یــــــــــــاد

18. 2 کاربر برای این پست از Mona تشکر کرده اند:

Kamanche آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2838
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,444
    3,041 بار تشکر شده در 833 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج باران [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    „مردم رو چطور می تونیم با موسیقی سنتی آشتی بدیم؟”... بذار پله پله شروع کنیم. پله اول: اساتید شما اول یه خرده شبیه بقیه مردم بشن. مثل بقیه لباس بپوشن، مثل بقیه حرف بزنن، مثل بقیه زندگی کنن، ...
    من در دنیای دور و برم هیچ آدمی رو نمی شناسم که زیر شلواری و جلیقه بنفش بپوشه... به نظرم این برای گام اول کافی باشه.
    سلام
    ممنون از حاج باران .
    ازشون خواهش میکنم بقیه پله ها رو هم بگن. گویا فراموش کردند
    و همینطور مورد اول رو یه کم بیشتر باز کنند.
    من به شدت علاقه مندم در این مورد بیشتر بدونم .
    این چه استغناست یا رب ! وین چه قادر حکمت است !
    کاین همه زخم نهان هست و مجال آه نیست !

20. 2 کاربر برای این پست از Kamanche تشکر کرده اند:

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ببينيد مردم ما عقل شعور دارن، با اين حرف شما به شعور مردم بايد شك كرد!!! كه خود من و شما هم جزوشونيم! خود آقاي امير هم گفتند كه انتخاب موسيقي و گوش كردن هر نوع موسيقي به خود آدم برميگرده.
    و موضوع ديگه اينكه ما تو پستهاي پيش حرف از نيازهاي موسيقاييمون گفتيم. به نظرم اگه منه نوعي كه ديگه نميخوام فكر كنم و ميخوام صرفا واسه خودم يه ذره بزنم به رگ بيخيالي بيام و يه موسيقي فاخر و وزين بذارم و گوش كنم كه اصلا جور در نمياد و تازه اينجاست كه مسئله بي احترامي به اون اثر پيش مياد چرا كه داره در گوش من ميخونه ولي من تو عوالم خودمم و هيچ بهره اي هم نميبرم ازش. خب اينجور وقتا موسيقيهاي تو مايه هاي ساسي به كار مياد... و اينكه به نظر اكثر دوستان، موسيقي ضعيف يا زيرزميني يا هر چيزي كه اسمش رو ميذارين، بايد باشه كه چه بسا بد و خوب در كنار هم معني پيدا ميكنن و ما رو به كمال ميرسونن.
    ببینید مونا خانوم من کاری به مردم و اینکه چی باید گوش بدن ندارم . این اختیار رو هم ندارم که مثلآ تو خیابون به یه نفر بگم این ساسی مانکن رو قطع کن و بیا به زور شجریان گوش کن !

حرف من اینه هر چیزی باید تو چهارچوب خودش باشه . مثلآ سبک رپ یه سبک قابل احترامی هست. من خودم کار شاهکار بینش پژوه (آلبوم اسکناس) رو خیلی دوست دارم .

همین طور آهنگ های شاد شش و هشت ایرانی . اما اینکه یه نفر بیاد خارج از چهارچوب یه سبک رو خراب کنه واسه من اصلآ قابل درک نیست.

موفق باشید .

22. کاربران زیر از MehRun به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mona آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    8411
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    2,225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط |MehRUN_tash| [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اما اینکه یه نفر بیاد خارج از چهارچوب یه سبک رو خراب کنه واسه من اصلآ قابل درک نیست.

موفق باشید .

بله اين درسته كه چارچوبها تو ساخت موسيقي بايد رعايت بشه. اما جاي سليقه ي مخاطب تو ساخت يه آهنگ كجاست و از چه الويتي برخورداره؟

آيا به نظرتون سليقه ي مخاطب از چارچوبها الويت بيشتري نداره كه زمانيكه آهنگي چارچوبش حفظ نميشه باز مخاطب جذبش ميشه؟

و اينكه ميشه يه كم بيشتر درباره ي چارچوبها توضيح بدين؟

ممنون شما هم موفق باشيد.

24. کاربران زیر از Mona به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

دوست عزيز حاج باران (خوشحال ميشيم اسم اصليتون هم بدونيم)

بنده نمي خواستم به اين شيوه در اين تاپيك بحث را ادامه بدم ولي ظاهرا شرايط جوري هست كه بايد خيلي از مسائل روشن بشود .

اين سايت پرمخاطب است و چه بهتر كه تمامي بازديد كنندگان ببينند , بشنوند , شايد خيلي ها مسير فكريشون عوض شه يا تاثيري روشون بذاره.

اول اينكه خطاب به اون پستتون در وبلاگتون (تو شجريان , من ساسي) بايد عرض كنم اگر 1000 باز ديگر هم بخواهم نظرم را در مورد آن پست و نويسنده اش بگويم باز هم همان پست اول و دومم مي باشد و بحثي درش نيست. خواه شما باشي , خواه امثال ساسي باشند , خواه استاد شجريان باشد , خواه پدرم باشد . اين نظر من است.

خيلي ها خيلي جاها نظر شخصي خود را بيان مي كنند ولي اصلا به اين موضوع فكر نمي كنند من بيننده ممكن است تحت تاثير قرار بگيرم . شما با قلمتان و با نظر شخصي تان باعث مي شويد بسياري از افراد گمراه شوند . هر كاري دلتان مي خواهد بكنيد به من و كس ديگري ربطي ندارد ولي انتظار هر برخوردي هم از شنوندگان داشته باشيد .

عده اي مثل من بي فرهنگ هستند و شب و روز دارند براي نگهداري مجموعه اي كه هرروز بزرگتر مي شود از جان مايه مي گذارند .
    از اين آدم بي فرهنگ هر كاري در مقابل با فرهنگي شما بر مي آيد و امثال من زياد هستند (اين را گفتم كه اگر مي خواهيد در يك محيط باز صحبت كنيد تحمل هر عكس العملي را داشته باشيد)

من طرفدار پرو پا قرص استاد شجريان نيستم ولي وقتي مي بينم شما داري يكي را مي كوبي با يك دليل مسخره شخص ديگري را بزرگ مي كنيد كه حتي راه رفتن هم بلد نيست رگم باد مي كنه .

شما چه مجوزي به خودت مي دي كه اينگونه در مورد لباس يك هنرمند صحبت مي كنيد . اصلا از كجا مي دانيد كه فلسفه آن لباس چيست ؟ شما نديده ايد ولي از كجا مي دانيد بقيه هم نديده اند ؟

آيا لباس محلي زشت است ولي موهاي سيخ شده و مار ليسيده و سيگار لب دهن تو آهنگ زشت نيست ؟

عكس روز :

چپ : ساسي مانكن -- وسط : عليش مس -- راست : حسين مخته

اين افتخار ماست, اين مي تواند براي ما سرگرمي ايجاد كند , اين مي تواند باعث شود ما شاد شويم , جوانان ما خسته شده اند از اين همه بي تكليفي اين ها براي آنها تكليف تعيين مي كند .

اين نمايان گر يكي از پرطرفدار ترين سبك هاي دنيا رپ است. موسيقي سنتي همش غم است بايد كمي از اين مدل چيزها قاطي كند تا خوب شود .

اين همه خواننده پاپ و رپ داريم توشون اگه 10 تا خوب پيدا بشه همشان بد هستند چون اين چيزها را ندارند

دوستان عزيز موسيقي خوب همه اش بهانه است.

جناب آقاي حاج باران شما فرموده بوديد كه تجربه تان بيش از آن است كه ما فكر مي كنيم . بنده نمي خواهم شما را نصيحت كنم ولي اين را بدانيد كه ايران و ايراني هرچه مي كشد زير سر خودش است.

تا زماني كه امثال شما نظرات شخصيتون رو با قلم شيوا در يك مكان عمومي بيان مي كنيد و اصلا به عواقبي كه اين نظرات براي جوانان دارد فكر نمي كنيد وضع همين است. تا زماني كه شبكه هاي مزخرف ماهواره اي اينگونه به اين مسائل دامن مي زنند وضع همين است.

اگر شما از ياس و امثال اون مثال مي زديد بحثي نبود چون هم استعدادش را دارند و هم مي دانند كه در كجاي زمين هستند .

دوستان لطفا شادي و تفريح را با بي بند و باري اشتباه نگيريد . خيلي از شما ها بچه داريد , خيلي هاتون هنوز جوونيد , خيلي ها هم تازه ازدواج كرده ايد . هيچ كجاي دنيا اين سه قشر را با هم قاطي نمي كنند . براي هر كسي هرچيزي را در سر جاي خودش قرار داده اند .

تكه هايي كوتاه از اشعار افرادي كه دوستمون براي شادي از اونها نام برد

خوانندگان : ساسي مانكن - حسين مخته
    نام آهنگ : دافي شاپ

ماها رپ رو درس مي ديم پس تو مدرسه بيا

اصلا درس رو ول كن بيا مغازه دافيا

آره مخ زدم من به اندازه كافي واسه همينم باز كردم يه مغازه دافي

اين دافيه تو طبقه دوم عاليه و اسه
    ولي اين كه تو بغل منه ماركش آديداسه

.
    .
    .

آره اينجا هر دافي واسه يه منطقست

قيمت پايين هم داريم ولي با مقنعس

.
    .
    .

وقتي مياي اينجا پولاتو دسته دسته
    آماده كن چون اينجا كلي داف نشسته
    .
    .
    .
    --------------------------------------------------------------------

خوانندگان : ساسي مانكن -- حسين مخته
    نام آهنگ : پارتي

امشب شب پارتيه چه شور و عشقي
    برو مشروبا رو بذار تو مشما مشكي
    اينقدر پگ ميرم بالا تا تگري بزنم
    آره مشروب بچكه از تمام بدنم
    بدنمه واي ببين كه داغ داغه
    اون چشماته يا بگو كه ساق پاته ؟

.
    .
    .

ادامه براي دوستان توصيه نمي شود

-------------------------------------------------------------------

شعر : 20 : آهنگ : 20 : سبك : سبك جديد و ناجي انسان ها : ريخت و قيافه : بسيار شكيل : اهداف تجاري : تبليغ يكي از سيگارهاي گران در ايران وينيستون لايت : اهداف آموزشي : نحوه درست سيگار كشيدن : مخاطب : جواناني كه خوشي ندارند : هدف اجتماعي : ايجاد شادي و خنده . راستي مارك فندكش هم خوبه

اين آهنگ ها رو مي خونند . ما هم ميريم براي اينكه شاد بشيم گوش مي كنيم .

ما كه ازمون گذشت. واي بر بچه هاي ما .

كاش حداقل غرب گرا مي شديم
    ویرایش توسط Amir : Tuesday 25 November 2008 در ساعت 10:51 PM

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

26. 9 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

marzi_a1732 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4302
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,263
    3,551 بار تشکر شده در 729 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    میزان امتیاز
    17

Red face زیر شلواری و جلیقه بنفش!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج باران [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بذار پله پله شروع کنیم. پله اول: اساتید شما اول یه خرده شبیه بقیه مردم بشن. مثل بقیه لباس بپوشن، مثل بقیه حرف بزنن، مثل بقیه زندگی کنن، ...

اگه این حرف شما در مورد تعداد معدودی که به خاطر تعصب بیجاشون سعی دارند شکل و قیافه و حرف زدنشن رو با دیگران متفاوت کنن، صدق کنه، دلیل بر این نیست که شما به همه کسانی که موسیقی سنتی کار می نن یا به موسیقی ایرانی (بازم می گم ایرانی) اهمیت میدن با این حرفت توهین کنی.
    یه کم توجه کنی می بینی که اگه این افرادی که گفتی دارند از اونور بوم میفتن با این ریخت و قیافه هایی که از عضی از این خواننده های جدید می بینیم میشه گفت که این خوانندههای جدید خیلی وقته که از اینور بوم افتادن و خبر ندارند.
    البته منم با این طرز لباس پوشیدنی که گفتی موافق نیستم اما انصافا بعضی از این خواننده های جدید گند لباس پوشیدن و آرایش مو و حرف زدن رو در آوردن(واقعا بعضی از شعراشون رو نمی شه گذاشت بچه ها گوش کنن).
    البته در هر دو نسل خواننده ها (هم از نوع سنتی و هم از نوع جدید) آدمهای مختلفی وجود دارند و تو هر مجموعه ای هم خوب وجود داره و هم بد و بهتره که آدم نیمه پر لیوان رو ببینه.
    ویرایش توسط marzi_a1732 : Tuesday 25 November 2008 در ساعت 08:45 PM
    من از نـژادِ اهـــوراییــانِ آزادم / من از بهشتِ چو زندان، خوشم نمی آید
    اگر خدای نفهمد زبانِ پارسی ام / از آن خدای، به قرآن ! خوشم نمی آید

28. 3 کاربر برای این پست از marzi_a1732 تشکر کرده اند:

Mona آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    8411
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    2,225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزيز موسيقي خوب همه اش بهانه است.

آقاي امير ميشه اين قسمت از صحبتتون كه شامل همه ميشه رو يه شفاف سازي بفرماييد؟

MehRun آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    8087
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

بله اين درسته كه چارچوبها تو ساخت موسيقي بايد رعايت بشه. اما جاي سليقه ي مخاطب تو ساخت يه آهنگ كجاست و از چه الويتي برخورداره؟

آيا به نظرتون سليقه ي مخاطب از چارچوبها الويت بيشتري نداره كه زمانيكه آهنگي چارچوبش حفظ نميشه باز مخاطب جذبش ميشه؟

و اينكه ميشه يه كم بيشتر درباره ي چارچوبها توضيح بدين؟

ممنون شما هم موفق باشيد.
    ببینید پست امیر عزیز بیانگر همه چیز بود در رابطه با مقایسه امسال این خوانندگان (!!) با بزرگان موسیقی ما بود .

1. اما چهارچوب : سبک رپ مثل تمام سبک های دیگه قوانینی توی ارنجش هست. این که آقای ساسی مانکن (چه اسمی ! :))) بیان میدی آهنگ های 50 سنت رو بردارن و به نوعی کاور کنن کار رو میشه دزدی ! الان در تمام جاهای دنیا اگر یه کاری رو کاور یا ریورک کنن 100% از پرودسور اصلی هم اسم می برن اما متاسفانه در کار این دوست یافت نشد

2. سبک بندری یه اسم قابل احترامی هست. یکی از سبک های خوب و قدیمی و دوست داشتنی ایران . حالا این دوستان بیان مثلآ رو این سبک رپ اجرا کنن یه کم مضحک میشه موضوع

در مورد اینکه شما میگید نو آوری . به نظر من رپ رو بندری خوندن نوآوری نیست. البته شاید من متوجه منظورتون نشدم

موفق باشید .
    ویرایش توسط MehRun : Tuesday 25 November 2008 در ساعت 09:50 PM دلیل: اشتباه تایپی

31. کاربران زیر از MehRun به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)