لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از 81 به 89 از 89

موضوع: ویولنیست ها، معرفی کنید، درد دل کنید...

behnam2020 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    12422
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    15 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت دوستان عزیز نت آهنگی
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز از خودش گفت[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]عزیز هم همینطور
    با این که کسی به ما و سوالمون توجهی نکرد و جوابی نداد ولی من خاطرات و درد و دلاتون رو دنبال میکنم
    از همتون تشکر میکنم که خاطرات شیرینتون باعث دلگرمی آدم میشه و بهم امیدواری میده
    از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز مخصوصا خانوم ماریا که واقعا حرفهای ایشون روم تاثیر گذاشت تشکر میکنم

من هم بهنام هستم
    23 سالمه
    و رشته دانشگاهیم کامپیوتر - نرم افزار

حدود سن 10-12 سالم بود که به ساز سنتور علاقه مند شدم ... اون وقت ها ما خونمون تقریبا نزدیک یک ساز فروشی قدیمی بود .. هر وقت کاری داشتم اون اطراف که از اون حوالی رد میشدم میرفتم در مغازه و زل میزدم به داخل مغازه و کلی به سازهای ساخته شده نگاه میکردم ... همه سازها اونجا پیدا میشد جز ویولن که الان عشقمه

صاحب مغازه آقای اسکندری بسیار آدم خوب و مهربونی بود ... مغازش داخل یک پاساژ بود که پله می خورد میرفتی پایین طبقه زیر زمین ... تقریبا جای ساکت و دنجی بود و من هم اون وقتا تندو تند پله ها رو میرفتم پایین که به ساز هایی که آقای اسکندری با دستان تواناشون ساختن نیگاه کنم ... ناگفته نماند که بعدا آقای اسکندری یکی از آشنایان دور درومدند ...
    بگزریم سرتونو درد نیارم یک روز آقای اسکندری متوجه شد که من هر چند مدت میام و از پشت در مغازه به ساز هاش نیگاه میکنم ... با یک صدای تقریبا بم منو صدا کرد گفت پسر جون چیزی میخوای ... ؟؟؟؟

من که ترسیده بودم میخواستم فرار کنم که بهم گفت نههههههههه فرار نکن بیا در مغازه رو باز کنم بیا از نزدیک سازارو ببین ... (آخه ایشون بیشتر وقتا توی کارگاه چسبیده به مغازشون بودن)
    وااااااااای که انگاری دنیارو بهم داده بودن ... خیلیییییی خوشحال شدم ...
    در مغازه که باز شد تندی پریدم توی مغازه ... یک نفس راحتی کشیدم ...

بوی سازها منو دیووونه کرده بود ... آره ه ه ... بوووووووی ساز ... یک بوی خیلی خوبی میومد ... بوی چوب گردو همراه با
    بوی چسب و ... آدمو دیونه میکرد ... چه لحظه ای بود یادم نمیره ...
    نگاهم به یک سنتور که تازه به ساز ها اضافه شده بود جلب شد ...
    آقی اسکندری گفت : میخوای باهاش بزنی ؟؟؟؟؟
    گفتم : من که بلد نیستم.
    گفت : ببین اینجوری و شروع کرد به زدن ... واااااااااای که چه صدایی داشت ...
    این شد که تصمیم گرفتم یک ساز سنتور بخرم ... وقتی آفای اسکندری فهمید که یک جورایی آشناییم ، یک ساز خیلی
    خوب برام درست کرد ... و استاد محمد حقگو از اساتید برجسته سنتور رو بهم معرفی کرد که برم پیش ایشون کلاس ...
    من هم سر از پا نمیشناختم که زودتر برم کلاس و یاد بگیرم
    جلسه اول و دوم و سوم الی آخر گذشت... دیدم نههههههههه کم کم داره سخت و سخت تر میشه ...
    فکر نمیکردم موسیقی اینقدر سخت باشه ... البته سخت نبود بچه ها من هنوز برام زود بود کوچیک بودم
    و استاد حقگو هم بسیار متبحر بودند و همیشه سر کلاس 4 مضراب میزدند
    همه شاگردای ایشون از من بزرگتر بودند
    این بود که کم کم زده شدم و سنتور و موسیقو رو رها کردم و گذاشتمش گوشه خونه ازون موقع ها داره خاک میخوره ...
    تا این که همین چند مدت پیش بود که به فکر افتادم که هیچ چیزی جز یک ساز خوب نمیتونه همدمم باشه ...
    دلم بیشتر وقت ها میگرفت و هیچ کاری جز قصه خوردن نداشتم
    تصمیم گرفتم برم سنتور رو پیش یکی از اساتیدی که قبلا باهاش آشنا شده و کار کرده بودم ادامه بدم
    اما دلم به سنتور نبود تا این که فهمیدم ویولن رو خیلی دوست دارم ... رفتم دنبالش و چند تا مزیک و کلیپ تصویری از
    ساز ویولن گوش کرد م و همین شد که واااااااااااقعا دلمو برد ...
    از بس که دوستش داشتم همه چیزمو رها کردم و افتادم دنبال تحقیق و ... واسه ویولن
    همه بهم گفتن سخته سخته اما من با این علاقه و پشتکاری که دارم مطمئنم که موفق میشم
    چون دقیقا به فرمایش „خانوم ماریا که فرمودند : چیزیو که تموم نکنند و حلش نکنند رها نمیکنند”
    من هم همیطوری هستم دوست دارم یک چیزی که فکرمو مشغول کرده تا تمومش نکنم ولش نکنم
    حتی سخت ترین چیز
    من معتقدم هیییییییییچ چیز سختی در عالم وجود نداره این همت و تلاش ماست که واسه یک کار کمترو بیشتره
    ببینید دوستان همه انسانیم انیشتینم یک آدم معمولی بوده ... بتهوون هم یک آدم معمولی بوده ...
    حتما از شرح زندگی بتهوون میدونید که مادر ایشون به بیماری سخت و واگیری مبتلا بوده فکر میکنم سفلیس
    که حکیم ها میخواستند دستور کورتاژ بدند ... حالا ببینید این بتهوون چی شده ؟؟؟؟؟
    این تلاش خودش بوده و علاقش به موسیقی ...
    بهتون قول میدم اگه علاقه داشته باشین به چیزی و ادامه بدین شما و همه ما هم بشیم یکی مثل اونا
    البته اونا خیییییلی خیلی تلاش میکردند در کاراشون و برای رسیدن به هدفشون که ما نصفشو هم انجام نمیدیم و توقع
    داریم زود به نتیجه هم برسیم ...

خیلی حرف زدم از همتون عذر می خوام و ممنونم که دقایقی پای حرف دلای من نشستین و خوندین
    پس بیایید با هم و به کمک هم تمام تلاش خودمونو برای رسیدن به هدفمون انجام بدیم
    از همییییین حالا 1 ... 2 ... 3
    تقصیر دلم چیست اگر روی تو زیبا ست * حاجت به بیان نیست که از روی تو پیدا ست * من تشنه ی یک لحظه تماشای تو هستم * افسوس که یک لحظه تماشای تو رویاست

2. 2 کاربر برای این پست از behnam2020 تشکر کرده اند:

ali2920 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    23951
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    775
    431 بار تشکر شده در 146 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    15

اقا بهنام سلام. سرگذشت قشنگی داشتی.. ممنون از اینکه اونو واسمون تعریف کردی...
    راستی الان تو چه سطحی هستی؟

4. 2 کاربر برای این پست از ali2920 تشکر کرده اند:

TheGoldMAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24363
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    822
    687 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوستان شما که خوبید
    من که میخوام درامز بزنم با این ساز گران باید چیکار کنم؟
    متاسفانه درامر های سایت بیخیال فعالیت شدن
    به همین خاطر اینجا اومدم درد دل کنم
    ببخشید از این که وقتتونو گرفتم
    Trying to reach It

6. 3 کاربر برای این پست از TheGoldMAN تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

سلام به همگی..
    من 1 سال و 2 ماه هستش که ویولن میزنم ...19 سالمه.. عاشقه ویولن هستم و بکوب تمرین میکنم طوری که تو خونه دیگه به من فهش میدن میرم تو حیاط خلوت تمرین میکنم.. به دعوت از دوست خوبم hamidreza2007 تصمیم گرفتم تو این تاپیک خودم رو معرفی کنم... نمونه کارهام هم توی تاپیک مسابقه ویولن مرحله اول هستش هرکی خواست میتونه گوش بده و نظر بده... خوشحال میشم.. کتاب های (le violon 1*2 و sozuki 1*2*3*4*5*6 , روح الله خالقی 1*2 والنم دارم ردیف استاد تجویدی کار میکنم..) هم از سنتی خوشم میاد و هم از کلاسیک اما دیوانه سبک ارمنی هستم و در آینده حتما به ارمنستان میرم واسه یادگیریش...
    همین ... موفق باشید

8. 6 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

nanani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    465
    374 بار تشکر شده در 112 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط kak maki [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همگی..
    من 1 سال و 2 ماه هستش که ویولن میزنم ...19 سالمه.. عاشقه ویولن هستم و بکوب تمرین میکنم طوری که تو خونه دیگه به من فهش میدن میرم تو حیاط خلوت تمرین میکنم.. به دعوت از دوست خوبم hamidreza2007 تصمیم گرفتم تو این تاپیک خودم رو معرفی کنم... نمونه کارهام هم توی تاپیک مسابقه ویولن مرحله اول هستش هرکی خواست میتونه گوش بده و نظر بده... خوشحال میشم.. کتاب های (le violon 1*2 و sozuki 1*2*3*4*5*6 , روح الله خالقی 1*2 والنم دارم ردیف استاد تجویدی کار میکنم..) هم از سنتی خوشم میاد و هم از کلاسیک اما دیوانه سبک ارمنی هستم و در آینده حتما به ارمنستان میرم واسه یادگیریش...
    همین ... موفق باشید

سلام دوست عزیز . ضمن تبریک به شما به خاطر اراده و پشتکارتون. میشه لطفا"توضیح بدین در این مدت کم چطور تونستید همه این کتاب ها را کار کنید. مگه چند روز در هفته کلاس میرید یا چند ساعت در روز تمرین می کنید که ظرف یک سال همه این کتابها را زده اید. با تشکر

10. کاربران زیر از nanani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

speirow آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    5828
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    56 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کتاب زدن مهم نیست تو یه کتاب بزن ولی درست بزن اصولی بزن طوری بزن که کسی نتونه اشکال بگیره ازت. حالا بیا صد تا کتاب بزن وقتی توی فکر آدم این باشه که نت رو فقط بزنه تا درس تموم بشه و کتاب رو تموم کنه بی فایده است. فهمیدن نت ها و درس خیلی مهمتره از کتاب تموم کردن و رفتن سراغ کتاب بعدی.

12. کاربران زیر از speirow به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    28633
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    23 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kak maki [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همگی..
    همین ... موفق باشید
    دستت درد نکنه ... ولی مثل اینکه خیلی زیاد کار میکنی... احتمالا روز و شبت شده ویولن

14. کاربران زیر از hamidreza2007 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mostafa_violon آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24537
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,090
    563 بار تشکر شده در 132 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نمی دونم از کجا شروع کنم به نظر تون ویلون رو شما انتخاب کردید یا ویلون شما رو انتخاب کرده چقدر فکر می کنید
    که خدا شما رو مجور کرده به ویلون زدن یا فکر می کنید خوذتون دارین ویلون می زنید

16. کاربران زیر از mostafa_violon به خاطر این پست تشکر کرده اند:

nanani آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28824
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    465
    374 بار تشکر شده در 112 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من شخصا„خودم ویولن رو انتخاب کردم. چون واقعا” عاشق صداشم. برای بدست آوردنش جنگیدم وبا اینکه به دستش آوردم ولی این جنگ در جبهه های دیگه هنوز ادامه داره.
    تبسم شیرین عشق گوشه ای از نگاه خداست.تنها به نگاه او می سپارمت.

18. کاربران زیر از nanani به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)