لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 139

موضوع: آشنایی گام به گام با دستگاههای موسیقی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9598
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    57
    134 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    بحث جالب و بسیار مهمی است البته باید ادامه پیدا کنه والا موشکافی نمیشه ضمنا تفاوت اصلی موسیقی ایرانی با کلاسیکغرب این است که موسیقی غربی تونال است یعنی نسبت مطلق صدا ها با هم اهیت دارند ولی موسیقی ما مدال است یعنی فواصل اهمیت اساسی دارند نه ارزش خود نت برای مثال شما ماهور دو را میتوانید واقعا با دو 440 دیاپازون بزنید یا با سی بملی که دو فرض کردهاید(که معمولتر است) در ثانی واحد موسیقایی ما دانگ است نه اکناو یا گام و سوم اهمیت ملودی در موسیقی ما نسبت به هارمونی در موسیقی غربی شناسایی دستگاهها هم همیشه با جدا سازی دقیق میسر نیست همانطوریکه گفته شد مخالف سه گاه به رستی با اصفهان در یک ربع پده متغیر تفاوت اندکی دارد یا مخالف چارگاه با همایون وووو ... و حس وحال بیشترین نقش در استقرار دستگاه را دارد من خود شاهد بودم که در سطح حرفهای نوازنده سنتور شوشتری میزد و خواننده همایون میخواند!

2. 6 کاربر برای این پست از drkarbassi تشکر کرده اند:

ZOZ.VB.ZOZ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12377
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    51
    99 بار تشکر شده در 48 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    16

اجازه بدين جزو منتقدان اين تاپيك باشم. قبول بفرمايين گفتن اين كه دستگاه يعني حس و حال كافي نيست! حالا من يه سوال بهتر دارم از خدمت اساتيد:

براي اين كه يك نفر بتونه تعريف واقعي از : رديف، مقام، دستگاه، گوشه، آواز، تونال، مدال، ديگه چه ميدونم از اين جور اصطلاحات را درك كنه ابتدا چه چيزهايي رو بايد ياد بگيره؟ براي اين كه موضوع روشن بشه تو علم رياضي يه مثال ميزنم. مثلا براي اينكه كسي بحث حد رو يا بگيره بايد تابع رو خوب بدونه. و به همين ترتيب تابع --> حد --> مشتق --> انتگرال. حالا تو دنياي موسيقي اين پيش نيازها چيه؟

من فكر ميكنم كسايي مثل من كه مي خوان با موسيقي ملي اصولي آشنا بشن جواب صحيح اين سوال بهشون خيلي كمك ميكنه.

باور كنيد بعضي از جملات شما دوستان براي من با زبان چيني فرق چنداني نميكنه!!!
    متاسفانه بايد عرض كنم كه تا حالا تفاوتي بين اين تاپيك و مطالب موجود ديگه‌ي تو اينترنت نديدم!

موفق باشيد

4. 6 کاربر برای این پست از ZOZ.VB.ZOZ تشکر کرده اند:

violin-m آواتار ها
    کاربر فعال بخش ويولن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال بخش ويولن
    شماره عضویت
    5072
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,155
    1,248 بار تشکر شده در 424 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOZ. VB. ZOZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اجازه بدين جزو منتقدان اين تاپيك باشم. قبول بفرمايين گفتن اين كه دستگاه يعني حس و حال كافي نيست! حالا من يه سوال بهتر دارم از خدمت اساتيد:

براي اين كه يك نفر بتونه تعريف واقعي از : رديف، مقام، دستگاه، گوشه، آواز، تونال، مدال، ديگه چه ميدونم از اين جور اصطلاحات را درك كنه ابتدا چه چيزهايي رو بايد ياد بگيره؟ براي اين كه موضوع روشن بشه تو علم رياضي يه مثال ميزنم. مثلا براي اينكه كسي بحث حد رو يا بگيره بايد تابع رو خوب بدونه. و به همين ترتيب تابع --> حد --> مشتق --> انتگرال. حالا تو دنياي موسيقي اين پيش نيازها چيه؟

من فكر ميكنم كسايي مثل من كه مي خوان با موسيقي ملي اصولي آشنا بشن جواب صحيح اين سوال بهشون خيلي كمك ميكنه.

باور كنيد بعضي از جملات شما دوستان براي من با زبان چيني فرق چنداني نميكنه!!!
    متاسفانه بايد عرض كنم كه تا حالا تفاوتي بين اين تاپيك و مطالب موجود ديگه‌ي تو اينترنت نديدم!

موفق باشيد

من یک پیشنهاد به دوستانی که تاپیک را راه اندازی کردند دادم ولی انگار کسی جدی نگرفت؟؟؟؟
    ویرایش توسط violin-m : Thursday 29 January 2009 در ساعت 11:47 PM
    کم نامه خاموش برایم بفرست،از حرف پرم گوش برایم بفرست،دارم خفه میشوم در این تنهایی، "لطفا کمی آغوش برایم بفرست...."

6. 3 کاربر برای این پست از violin-m تشکر کرده اند:

endvb6 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    4243
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    629
    1,159 بار تشکر شده در 374 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 103/0
    Given: 61/2
    میزان امتیاز
    17

نمی دونم چرا تاپیک به این خفنی خوابیده. من پیشنهاد میکنم دوستان عزیز سنتی کار این اصطلاحات رو کاملا توضیح بدن. هرچند که تو قسمت های قبل هم تا حدودی توضیح داده شد. ممنون
    تاپیک تئوری موسیقی ملی ایرانی:
    لینک تاپیک

8. 3 کاربر برای این پست از endvb6 تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    938 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

به نظر من تاپیک به این دلیل خوابید که بحثی توش نبود هر کس هم سوالی پرسید بدون جواب موند از جمله خود من در رابطه با اون پیشنهاد هم هنوز پستی داده نشده که بخوایم نمونه بزاریم .

10. 2 کاربر برای این پست از fagher تشکر کرده اند:

ZOZ.VB.ZOZ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12377
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام خدمت همه دوستان
    من احساس مي كنم كه اين تاپك احتياج به بحث نداره. احتياج داره به استاد و روش تدريس به صورت منسجم!
    جدا يه لحظه فكر كنين اگه هر نسل قرار باشه به همين صورت موسيقي ايراني رو به نسل بعدش آموزش بده چه فاجعه اي رخ ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرض كنيد يه نو آموز يا يه فرد علاقه مند بخواد آنچه كه استاد شجريان درباره دستگاه و آواز ميدونه رو با همون كيفيت و كميت ياد بگيره. خوب معلومه كه اين مطالب ارضاش نميكنه!

من اين روش رو پيشنهاد مي كنم كه فكر ميكنم عملي تر باشه:
    1- يكي از دوستان كه به موسيقي ملي مسلط هست اعلام آمادگي ميكنه.
    2- استاد عزيز(كه خدا يك در دنيا و صد در آخرت بهشون بده) از پايه شروع ميكنه به آموزش. آموزش هر جلسه رو تو يه پست تهيه ميكنه. اين كار هر يك روز درميون انجام ميشه. شماره جلسه هم بالاي پست به رنگ قرمز نوشته ميشه.
    3- تو فاصله هر جلسه، هر كسي هر جايي كه متوجه نشد رو ميپرسه (مثل يه شاگرد خوب دستش رو ميگيره بالا). هر كسي هم كه از كلاس عقب موند بايد با پيام خصوصي مكاتبه كنه!

با اين روال اين تاپيك (يا شايدم لازم شد يه تاپيك جديد بزنيم) بهترين منبع ميشه! من مطمئنم
    در ضمن سوال من تو پست 34 هنوز بي جواب مونده!

اميدوارم استقبال بشه

12. 6 کاربر برای این پست از ZOZ.VB.ZOZ تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

روش شما خوبه ولی مشکل اینجایه که هیچ کس اعلام آمادگی نمیکنه...
    من پست 34 رو دوباره خوندم شما گفتید بیان اینکه دستگاه یعنی حس و حال درست نیست شما می تونی کتاب آموزش سه تار استاد ذوالفنون صفحه42 و 43 رو مطالعه بفرمایید منظور سوالتون رو هم متوجه نشدم میشه یکم راجع بهش توضیح بدید؟؟؟؟

14. کاربران زیر از fagher به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ZOZ.VB.ZOZ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12377
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Chakeri عزيز سلام

1- تو اون پست من گفتم كافي نيست نه اين كه صحيح نيست.
    2- سوال من اينه كه براي اين كه يادگيري رديفها رو شروع كنيم قبلش چه چيزهايي رو بايد ياد بگيريم؟ مثلا تا چه حد بايد به تئوري موسيقي آشنا باشيم؟
    3- با دوستان با پيام خصوصي مكاتبه كنين حتما كسي اعلام آمادگي ميكنه

16. 3 کاربر برای این پست از ZOZ.VB.ZOZ تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ما هر چقدر با مفاهیم آشنا تر باشیم و اون ها رو بیشتر درک کرده باشیم درک دستگاهها برامون خیلی راحت تره حالا دیگه این بستگی به خودمون داره که تا چه حد آشنا باشیم...
    من اگه بتونم با یکی از دوستان صحبت میکنم و راضیشون میکنم البته باید دید بقیه ی دوستان با روش شما موافق هستند یا خیر.

18. 4 کاربر برای این پست از fagher تشکر کرده اند:

MonaLisa آواتار ها
    پشتیبانی فنی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    پشتیبانی فنی
    شماره عضویت
    1441
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    3,076
    1,931 بار تشکر شده در 710 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOZ. VB. ZOZ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت همه دوستان
    من احساس مي كنم كه اين تاپك احتياج به بحث نداره. احتياج داره به استاد و روش تدريس به صورت منسجم!
    جدا يه لحظه فكر كنين اگه هر نسل قرار باشه به همين صورت موسيقي ايراني رو به نسل بعدش آموزش بده چه فاجعه اي رخ ميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرض كنيد يه نو آموز يا يه فرد علاقه مند بخواد آنچه كه استاد شجريان درباره دستگاه و آواز ميدونه رو با همون كيفيت و كميت ياد بگيره. خوب معلومه كه اين مطالب ارضاش نميكنه!

من اين روش رو پيشنهاد مي كنم كه فكر ميكنم عملي تر باشه:
    1- يكي از دوستان كه به موسيقي ملي مسلط هست اعلام آمادگي ميكنه.
    2- استاد عزيز(كه خدا يك در دنيا و صد در آخرت بهشون بده) از پايه شروع ميكنه به آموزش. آموزش هر جلسه رو تو يه پست تهيه ميكنه. اين كار هر يك روز درميون انجام ميشه. شماره جلسه هم بالاي پست به رنگ قرمز نوشته ميشه.
    3- تو فاصله هر جلسه، هر كسي هر جايي كه متوجه نشد رو ميپرسه (مثل يه شاگرد خوب دستش رو ميگيره بالا). هر كسي هم كه از كلاس عقب موند بايد با پيام خصوصي مكاتبه كنه!

با اين روال اين تاپيك (يا شايدم لازم شد يه تاپيك جديد بزنيم) بهترين منبع ميشه! من مطمئنم
    در ضمن سوال من تو پست 34 هنوز بي جواب مونده!

اميدوارم استقبال بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط chakeri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ما هر چقدر با مفاهیم آشنا تر باشیم و اون ها رو بیشتر درک کرده باشیم درک دستگاهها برامون خیلی راحت تره حالا دیگه این بستگی به خودمون داره که تا چه حد آشنا باشیم...
    من اگه بتونم با یکی از دوستان صحبت میکنم و راضیشون میکنم البته باید دید بقیه ی دوستان با روش شما موافق هستند یا خیر.

chakeri عزیز فکر میکنم چون اسم تاپیک آموزش گام به گام هست فرمایش دوست عزیزمون ZOZ. VB. ZOZ کاملا به جا باشه ... چون منم سعی کردم همه ی پست ها رو بخونم و با توجه به اسم تاپیک مشتاق این موضوع شدم ولی نتونستم بحث رو به زیبایی برای خودم جا بندازم ... فکر کنم در این رابطه مسئولان توانمندی توی سایت باشند که بتونن کمک کنن ... دعوت از این عزیزان مثلما بی جواب نمیمونه ...! ممنون از تاپیک...!

Show me the way
    Take me to love
    Things only heard now I want to feel
    My soul caressed by silken breeze
    Whisper secrets to listening trees
    Show me that world
    Take me to love
    Show me the way

20. 7 کاربر برای این پست از MonaLisa تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خوب من با دو نفر از دوستان صحبت کردم اگه از این دو عزیز یک نفر وقت داشته باشن میتونم امیدوار باشیم تاپیک تا صفحه ی 4 درست شده باشه اگر هم هر دو قبول کنند که خیلی عالی میشه...

22. 6 کاربر برای این پست از fagher تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4127
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    21
    1,016 بار تشکر شده در 306 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    17

رفقا، بخش قابل توجهی از این نوشته‌ها (و مشخصاً، اون قسمتهای از بیرون اومده‌شون) پیش‌تر هم روی همین فروم بوده‌ن، نقد هم شده‌ن، و نادرستی‌ بخشهاییشون ــ از جمله، نگاه و طبقه‌بندی صرفاً مودال، که نتیجه‌ش می‌شه این که راست‌پنجگاه رو آوازی از ماهور بشمریم ــ هم مطرح شده. این البته نتیجهٔ کم‌کاری من‌ه به عنوان مدیر این بخش.

علی‌الحساب، خوب‌ه که یه نگاهی به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بندازین (هیچ‌کدوم از لینک‌هاش رو تأیید نمی‌کنم. مشخصاً، همین صفحه و همین متن رو بخونین) و ببینین که کجاهاش اشکال داره، و سعی می‌کنیم که درستش کنیم.

مؤکداً، حواسمون باشه که وقتی داریم دربارهٔ موسیقی دستگاهی حرف می‌زنیم، داریم دربارهٔ یه چیز موجود حرف می‌زنیم؛ نه یه چیز اختراعی. بنابراین، هر نظریه‌ای که می‌دیم، باید بتونه وضع موجود این پدیده رو همون‌جور که هست توصیف کنه. پس، اگه نظریه‌ای بدیم که راست‌پنجگاه رو به‌رغم این‌که صراحتاً دستگاه شمرده می‌شه آواز به حساب بیاره، هرقدر هم خوب و خوشگل باشه، علی‌القاعده منطبق بر «امر واقع» نیست؛ هرچند که ممکن‌ه تو خیلی از زمینه‌ها به‌دردبخور باشه: نظریهٔ ربع‌پرده‌های آقای وزیری اگه نمی‌بود، احتمالاً نت‌نویسی ممکن نمی‌شد؛ اما این نظریه به‌هیچ‌وجه توجیه‌کنندهٔ فواصل صوتی موجود در آثار به‌جا موندهٔ قدما نیست. نظریه‌هایی داریم که اون فواصل رو توجیه می‌کنن و به «امر واقع» نزدیک‌ترن؛ اما برای نت‌نویسی (و انتقال و غیره) مناسب نیستن.

دربارهٔ عنوان این نوع موسیقی هم، بهتره که حساس نشیم. «سنت» معنای تحجر نمی‌ده، و کلاسیک و ملی و ایرانی هم هیچ‌کدوم چیز غیرقراردادی‌ای نیستن. موسیقی ملی، گونه‌ای از موسیقی‌ه که اتفاقاً ربط و بستگی محکمی هم با موسیقی ردیفی نداره، و بیشتر به خط موسیقی‌ای اطلاق می‌شه که آقای وزیری شروع‌کننده‌ش بوده‌ن، و به هر حال ایدئولوژی خاص خودش رو داره (و تازه، می‌گذرم از این که این «ملی»، به شدت بار فرهنگی ـ سیاسی داره). عبارت «کلاسیک» در «موسیقی کلاسیک غرب»، به دورهٔ خاصی از «فرهنگ غرب» اطلاق می‌شه که ما احتمالاً نتونیم براش معادل پیدا کنیم؛ مگر این که فقط وجه «تحت‌الحمایهٔ اشراف بودن»ش رو بگیریم و بگیم که این همون موسیقی «باکلاس» اواخر دوران قاجاره، که کار مشکوکی‌ه (برای این‌که عمدهٔ موسیقی تحت‌الحمایهٔ اشراف، اتفاقاً «مطربی»ه و نه «فاخر»). عبارت موسیقی ایرانی هم بدجوری گل‌وگشاده و علی‌القاعده باید همهٔ انواع موسیقی‌های محدودهٔ جغرافیایی و فرهنگی ایران رو دربر بگیره، و این وصاف موسیقی دستگاهی نیست. شاید خشک‌ترین و خشن‌ترین کار ممکن این باشه که یه موسیقی «ردیفی» داشته باشیم (که مبتنی بر مجموعهٔ مشخصی‌ه) و «موسیقی دستگاهی» رو بسط طبیعی اون بدونیم (و مثلاً ای‌ایران و از خون جوانان وطن، تو این گونه جا می‌گیرن) و این رو شاکلهٔ «موسیقی ملی» (به معنای گونه‌ای که ارائهٔ رسمی اون موسیقی حساب می‌آد ـــ چیزی مثل «فارسی کتابی») بشمریم.

بقیه‌ش بماند برای دیرتر.

24. 8 کاربر برای این پست از bardyaa تشکر کرده اند:

ZOZ.VB.ZOZ آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12377
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

جناب bardyaa خوشحالم كه احساس مسئوليت كردين و متاسفم كه مكاني با اين پتانسيل تا حالا هيچ كار مفيدي درباره اين موضوع نتونسته انجام بده. دوستان طوري درباره اين موضوع صحبت مي كنن كه آدم فكر ميكنه آدما به صورت مادرزداي بايد اين موضوع رو بلد باشن و حتما من يه نقصي دارم يا اين كه رديفهاي موسيقي قابل آموزش دادن نيست.

اصولا كسي به فكر آموزش مدون نيست. ولي آخه چرا؟

اميدوارم كه كسي كه رديفهاي موسقي را خودش از تو كلاس درس ياد گرفته شروع به آموزش كنه و بين پست هاش اجازه نده كسي پست بيخود بزنه.

بعضي وقتا ياد حديث حضرت علي (ع) ميفتم:
    كسي كه چيزي را بدرستي نياموخته قادر به آموختن هم نيست

26. 6 کاربر برای این پست از ZOZ.VB.ZOZ تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    6,312 بار تشکر شده در 1,841 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    میزان امتیاز
    0

جناب bardyaa خوشحالم كه احساس مسئوليت كردين و متاسفم كه مكاني با اين پتانسيل تا حالا هيچ كار مفيدي درباره اين موضوع نتونسته انجام بده. دوستان طوري درباره اين موضوع صحبت مي كنن كه آدم فكر ميكنه آدما به صورت مادرزداي بايد اين موضوع رو بلد باشن و حتما من يه نقصي دارم يا اين كه رديفهاي موسيقي قابل آموزش دادن نيست.

اصولا كسي به فكر آموزش مدون نيست. ولي آخه چرا؟

اميدوارم كه كسي كه رديفهاي موسقي را خودش از تو كلاس درس ياد گرفته شروع به آموزش كنه و بين پست هاش اجازه نده كسي پست بيخود بزنه.

بعضي وقتا ياد حديث حضرت علي (ع) ميفتم:
    كسي كه چيزي را بدرستي نياموخته قادر به آموختن هم نيست

با سلام خدمت شما دوست عزيز

من هم با فرمايشات كاملا موافقم . متاسفانه جناب برديا به علت گرفتاري خاصي مدتي در اين بخش حضور نداشتند و با توجه به دانش و آگاهي ايشون فكر ميكنم تنها كسي كه خواهند توانست به خوبي اين تاپيك يا ساير تاپيكهاي از اين دست را مديريت كنند و به سرانجام برسونند خود ايشان باشند .

پس چنانچه ساير دوستان اجازه بفرمايند هرگونه كه ايشون صلاح ميدانند چه در اين تاپيك و يا چه در تاپيكهاي قبلي و يا يك تاپيك كاملا جديد بحث آشنايي گام به گام با گوشه ها و دستگاههاي موسيقي ايراني كاملا به صورت دقيق و موشكافانه و صد البته علمي (كه جناب برديا بر آن بسيار تاكيد دارند صورت بگيره . قبلا از ايشون از طرف خودم تشكر ميكنم .

28. 5 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

البته من همیشه مشتاق یاد گرفتن هستم ولی کی آموزش بده؟؟؟جناب bardya ؟؟؟
    راستش من با اون دو نفر صحبت کردم یکی از دوستان گفتن که به صورت گوشی آموزش دیدن و نمیتونن به صورت علمی آموزش بدن دوست دیگمون هم هنوز بعد یک هفته هیچ جوابی به من ندادن حالا هر کدوم از دوستان کسی رو میشناسن که دانش کافی رو داشته باشه لطفا معرفی کنند تا باهشون صحبت کنیم بلکه تاپیک شروع به کار کنه.

30. 2 کاربر برای این پست از fagher تشکر کرده اند:

کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    1477
    میانگین پست در روز
    0.35
    تشکر از پست
    3,762
    6,312 بار تشکر شده در 1,841 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط chakeri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته من همیشه مشتاق یاد گرفتن هستم ولی کی آموزش بده؟؟؟جناب bardya ؟؟؟
    راستش من با اون دو نفر صحبت کردم یکی از دوستان گفتن که به صورت گوشی آموزش دیدن و نمیتونن به صورت علمی آموزش بدن دوست دیگمون هم هنوز بعد یک هفته هیچ جوابی به من ندادن حالا هر کدوم از دوستان کسی رو میشناسن که دانش کافی رو داشته باشه لطفا معرفی کنند تا باهشون صحبت کنیم بلکه تاپیک شروع به کار کنه.

دوست عزيز نگران نباشيد تا جناب برديا را داريم غمي نيست. فقط كمي صبر كنيد . تشكر

32. 6 کاربر برای این پست از arian تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)