لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 129 به 144 از 169

موضوع: قیمت روز انواع کیبورد

ast1356 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    241
    515 بار تشکر شده در 211 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط papco [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با عرض سلام خدمت دوستان
    ببخشید قیمت motif xs 6 تو ایران چنده؟ اگر شماره ی نمایندگی یاماها رو دارید لطف کنید ممنون می شم.
    راستی دوستان چرا pa800 انقدر گرون ؟ اصلا قابل مقایسه با tyros و motif xs هست؟
    يا الله !!!

درخواست مقايسه شما مثل مقايسه مثلن موتورسيكلت هوندا cbr1000 با اتومبيل مرسدس بنز c200 AMG هستش. شما ميتونيد 800 رو با تايروس مقايسه كنيد ولي نميتونيد با موتيف مقايسه كنيد ولي به نظر من بين تايروس3 و 800 تايروس حرفهاي بيشتر و بهتري براي گفتن داره ولي اگه چشم رو به روي ضعفهاي سخت افزاري 800 ببنديم اون هم دستگاه خوبيه.
    اما در مورد موتيف اون بايد مثلن با OASYS يا fantom مقايسه بشه كه موتيف يك ساز وحشتناك قوي و خوبي هست وبراي اونيكه بلده ميتونه خيلي مفيد باشه...

2. کاربران زیر از ast1356 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30680
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام

دوستان میخاستم قیمت جدید .

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

رو توی ایران بدونم

ممنونم

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض kurzweil sp4-7

مدلی جدید از kurzweil قراره که عرضه بشود در پائیز امسال با قیمت تقریبی 1300 دلار

sp4-7
    soundcloud.com/hamedsedighi

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    13811
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام بر اساتید
    قیمت i3 چنده؟
    یه تمیزشو دارم میخوام رد کنم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    39313
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

yamaha psr2000 در حد آک چند ؟

juse ferandes tors آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    36730
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    258
    466 بار تشکر شده در 187 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/1
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان با 300 تومن چه کیبردی میشه گرفت یکی واسم پیدا کرده پدال دار هست 250 میارزه فک کنم چهار و نیم گام بود
    راستی تو سایت چرا فایلهای من آپلود نمیشه و اینکه اسمم رو میخوام عوض کنم چون اشتب نوشتم حواسم نبو غلط نوشتم چیکار کنم
    زمانی که مردم نادان برای اثبات خدایانشان همدیگر را تکه و پاره می کردند من با چهار سیم و یک تکه چوب اصوات خدا را روی کاغذ می نگاشتم (آنتونیو ویوالدی)

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    45 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeecl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    yamaha psr2000 در حد آک چند ؟
    حدود 400 یا 500 باید باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط juse ferandes tors [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان با 300 تومن چه کیبردی میشه گرفت یکی واسم پیدا کرده پدال دار هست 250 میارزه فک کنم چهار و نیم گام بود
    پیشنهاد میکنم زیر 5 اکتاو نگیرید
    میتونید یه کیبرد دست دوم تمیز بگیرید مثل psr 640 یا همون موردی که دوستمون بالا اشاره کردند
    و یا از این کیبردهای آموزشی یاماها یا کاسیو
    .
    بیاییم با هم مهربانتر باشیم
    ، بپذیریم که بخشی از درآمد ماهانه متعلق به خود ما نیست، قدری به نگاههای نگرانی که از پشت شیشه ی اتومبیل تقاضای کمک دارند دقت کنیم. معتاد بودن جرم نیست دوست من، نتیجه ی شرایطی خاص است که اگر من و تو هم درگیرش بودیم شاید...

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان ! خواهش می کنم راهنمایی کنین :

من می خواستم یه کیبورد بخرم واسه آموزش سلفژ و اینا ولی اینجا قیمت همه ی کیبوردها فوق العاده بالاست!!! مثلاً می خواستم Casio CTK 5000 بگیرم که دیدم میگه 420 هزار تومن !!! واقعاً متاسفم واسه خودم که تو جامعه ای هستیم که همه به فکر دزدی از همدیگن ! تازه میگفت قیمت ها بالاتر هم میره ! مزخرف ترین کیبوردهاشون بالای 300 تومنه ! من شهرستانم . آیا تهران هم همینجوریه ؟ به نظر شما چی کار کنم ؟ می خواستم کیبورد تا 400 تومن بخرم ! ولی آیا casio ctk 5000 با این قیمت می ارزه ؟؟؟؟؟

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مزخرف ترین کیبوردهاشون بالای 300 تومنه ! من شهرستانم . آیا تهران هم همینجوریه ؟ به نظر شما چی کار کنم ؟ می خواستم کیبورد تا 400 تومن بخرم ! ولی آیا casio ctk 5000 با این قیمت می ارزه ؟؟؟؟؟
    بنظر من 500 هزارتومن برای کیبورد (در سال 1389) اصلا پول زیادی نیست،
    خود من سال 69 یا 1370 کیبورد CASIO CT-680 که تازه به بازار اومده بود رو خریدم 65 تومان و همون موقع عاشق یه مدل رولند بودم که 280 هزارتومان قیمت داشت

انصافا 65 تومن 20 سال پیش رو نباید معادل 1.5 میلیون تومان الان دونست؟؟ (با توجه به نرخ تورم و با در نظر گرفتن اینکه کیبوردهای اونموقع هم ويژگی خاص و جذابی نداشتند)
    ویرایش توسط arashmehrad : Sunday 20 February 2011 در ساعت 09:56 AM دلیل: گذاشتن علامت سئوال
    .
    ، بپذیریم که بخشی از درآمد ماهانه متعلق به خود ما نیست، قدری به نگاههای نگرانی که از پشت شیشه ی اتومبیل تقاضای کمک دارند دقت کنیم. معتاد بودن جرم نیست دوست من، نتیجه ی شرایطی خاص است که اگر من و تو هم درگیرش بودیم شاید...

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوستانی که در بازار کیبورد هستند، ممکنه قیمت روز کیبوردهای کورگ را اعلام کنند (خصوصا مدل PA588 و سایر مدلهای اکشن چکشی) - مرسی
    .

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط arash. mehrad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستانی که در بازار کیبورد هستند، ممکنه قیمت روز کیبوردهای کورگ را اعلام کنند (خصوصا مدل PA588 و سایر مدلهای اکشن چکشی) - مرسی

من که در بازار نیستم

اما این مدل رو احتمال می دم از همون مدل هایی باشه که یا اصلا وارد کشور نمیشه و یا اینکه خیلی کم وارد میشه .

متاسفانه انتخاب برای خیلی از طالبان کیبرد ها (کلا) محدود است. به این علت که تنها انتخاب از میان مدلهایی میشه کرد که وارد کشور شده اند . که خیلی هم کم هستند .

13. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41805
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان ! خواهش می کنم راهنمایی کنین :

من می خواستم یه کیبورد بخرم واسه آموزش سلفژ و اینا ولی اینجا قیمت همه ی کیبوردها فوق العاده بالاست!!! مثلاً می خواستم Casio CTK 5000 بگیرم که دیدم میگه 420 هزار تومن !!! واقعاً متاسفم واسه خودم که تو جامعه ای هستیم که همه به فکر دزدی از همدیگن ! تازه میگفت قیمت ها بالاتر هم میره ! مزخرف ترین کیبوردهاشون بالای 300 تومنه ! من شهرستانم . آیا تهران هم همینجوریه ؟ به نظر شما چی کار کنم ؟ می خواستم کیبورد تا 400 تومن بخرم ! ولی آیا casio ctk 5000 با این قیمت می ارزه ؟؟؟؟؟
    Yamaha E423 و Yamaha A300 قیمت هاشون زیر 400.000 تومنه و در حد قیمتشون خوب هستند. اگر تمایل به سبک و صداهای شرقی بیشتر دارید ، A300 و اگر قدرت صداها و و ریتم های غربی ، بعلاوه ی سیستم کمی کامل تر رو ترجیخ میدید ، E423 البته CTK5000 هم دستگاه خوبیه که از لحاظ ریتم و فایل ساپورت نمیشه ولی قیمتش زیر 400.000 تومنه. اگر هر کدوم از این مدل ها رو خواستید به من پیام بدید.

hmd_kro آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6088
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    110
    230 بار تشکر شده در 84 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوستان اگه امکان داره یه ارگ با امکانات ا آر 700 و یا مشابه.. اما دارای 76 کلید پیانویی باشه و بشه گیر آورد رو معرفی کنند.

ممنون.
    بال من بگشا و از بندم رها کن ...

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd_kro [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان اگه امکان داره یه ارگ با امکانات ا آر 700 و یا مشابه.. اما دارای 76 کلید پیانویی باشه و بشه گیر آورد رو معرفی کنند.

ممنون.
    اگه روی برند یاماها تعصب خاصی نداشته باشید، پیشنهاد من Korg Pa588 است که بندرت در بازار یافت میشود ولی اینطور که دوستان گفتند در تهران میشه پیدا کرد، مشخصات بنقل از سایت رسمی کورگ:

Korg Pa588

Pro Piano Sound and Pa excitement!
    For the no-compromise pianist who wants to add an extra dimension - or two - to their performance, we are proud to introduce the Pa588 arranger keyboard. Sonically identical to the Pa500, the Pa588 adds our 88-note top-of-the-line RH3 graded hammer piano action, an attractive stand, a half damping pedal, and a more robust speaker system, providing a complete instrument package. To complement this superb piano action, we've also equipped the Pa588 home keyboard with the incredible piano sound of our flagship C-720 Concert Digital Piano. A dedicated „Play Piano” button instantly transforms the Korg Pa588 into a world-class digital piano! Keys to Please

In addition to a satisfying and authentic interactive keyboard, the Korg Pa588 provides a four-way joystick, assignable switch, assignable slider, and an assignable pedal jack. Four pads provide the tools to spice up your performance by changing effect settings, adding or muting parts, slowing the tempo, or even adding „mini-sequenced” solo, arpeggio, or backing riffs. Nothing stands between you and your professional performance!

A Professional Arranger with Real eXperience (RX) Technology

It all begins with sound. The Pa588 arranger keyboard allows unparalleled expression and articulation. For example, a single guitar sound may play a harmonic, a mute note, a soft note, a loud note, a pull-off - all determined by simply how hard you strike the key. We've even included the sound of the pick lifting off the string when you release the key. Overblown and triple-tongued flutes, brass slides and falls - all of the facets that provide an instrument with its own identity are preserved and easily replicated during performance by the natural gestures of varying dynamics as you play. With up to 16 oscillators available per note in a single sound, the breadth and range of realism is truly astounding. Based on the same EDS (Extended Definition Synthesis) that powers the popular M3, the Pa588 accompaniment keyboard offers a sound quality like no other. Over 882 fully editable sounds are preloaded, representing a full range of musical instruments from almost every genre - each exploding with depth, nuance, subtlety, accuracy and richness.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] to demos of the Pa588's amazing sounds.

Cause and Effects

Four internal effect processors allow you to add any of 124 different effects to any and all of the Style instruments and/or the parts you play live (realtime tracks). Developed for our Digital Recording Studios and Pro-level workstation instruments, these effects are all studio-quality and offer full parameter editing. A final semi-parametric EQ allows even more custom control.

The Elements of Style

The heart of the Korg Pa588 is the powerful Style engine. A Style is basically a collection of drum grooves, bass lines, and other instrumental parts that can be mixed together, transposed, and used as the building blocks for creating your song. Each of the over 320 Styles is a self-contained song creation environment that includes variations, fill-ins, an introduction and an ending - all themed to a particular musical style and genre. You can chose which parts you want to use, set the mix, select which sound each part will use, edit and re-map drum kits, and assign various effects. Alternatively, you can use each Style as it is, using the settings created by our world-wide team of ace musicians. By constantly analyzing the notes you play on the keyboard for voice leading and chord content, the Pa Style engine is always in tune with your musical performance.

Guitar mode

Creating convincing guitar parts from a keyboard has never been easy - until now! When creating a guitar part for your Style, you can chose a chord, capo position, and literally transform the keyboard into the fretted strings of the chord to allow realistic picking patterns, strums, chokes, slides, hammer-ons and other „guitar-specific” artifacts. The result is stunning! Best of all, the Pa588 arranger keyboard can automatically enhance the guitar tracks of existing Standard Midi Files.

Creative Sequencing Scenarios

In addition to traditional „track at a time” workstation sequencing, the Backing Sequencer allows you to create songs quickly and easily by capturing multiple Style driven parts at once. You don't need to be a master programmer - even beginners can write their own song in minutes. In fact, you don't even need to play at all! Using the Step Edit/Entry feature, you can simply type in the chord changes, fills and style changes in step-time - a big boost for arrangers and non-keyboardists. Once it's done, you can even try out your finished song as a Latin bossa or a country ballad, making it easy to find the right feel. This quick approach to programming is also useful in the studio for creating professional, great-sounding backing music for commercial, film, video, multimedia or inter*** applications. The sequencer provides massive editing power - you can even edit the tone parameters of each track.

Non-stop entertainment

With Korg's XDS Dual Songplayer, one song can load as the other plays, and a DJ-style cross fader can blend between them, providing a seamless, continuous musical performance. The Pa588 arranger keyboard can playback SMF (Standard Midi Files), Karaoke files, and GM (General MIDI) files - and is able to display lyrics in most popular karaoke formats.

All together now

Need to switch sounds fast? STS (Single Touch Setting) buttons allow you to have up to four sounds split and layered across the keyboard and switch them all instantly with a single button press. Four STS assignments can be saved independently for each Style. Each of the 256 Performance settings can instantly recall the Style, Sounds, effects, tempo, key and scale used to perform a particular song.

A Professional Arranger Keyboard with Endless Possibilities

Time to add the finishing touches to your compositions? Each of the four Pads can also be assigned to a sound effect, instrument solo / arpeggio, or even one of your own riffs or phrases. Advanced features such as Syncro Start/Stop, Fade In/Out, Tap Tempo, Bass Inversion and Manual Bass allow you to spontaneously add complex and professional touches to your performances.

Expanding SongBook

The exciting SongBook feature was developed to make your life easier while playing live or while working on that next big hit. The SongBook is a Musical Database, completely user programmable, containing all the settings needed to play a particular song. You have only to search for the song you would like to play by Song Title, Genre, Artist, Tempo, or other music category and press „play”. Each SongBook entry will instantly recall every setting you've saved in order to play that song perfectly - Sounds, Style, Performance, Volumes, Muted Tracks, FX settings, Easy Edit, STS settings, Master Transpose and more. This indispensable musical feature is unique to Korg. [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] the free songbook editor for your computer.

Less is more

With all this technological power packed inside, it was vital that we also made the Pa588 easy to understand and easy to use. But we went even further, creating an instrument that provides an intuitive, musical, fast and foolproof experience. With our amazing TouchView display you can simply think, see and touch the panel for easy and intuitive control. Switch between Easy and Expert modes for a clean, uncluttered screen or an in depth status report. And when you need more information, check out the on-board contextual Help System - in any of seven languages!

Save it for later

In addition to providing a USB/MIDI computer connection for moving and saving data, the Pa500 arranger keyboard can also save and read data from SD / MMC memory cards for instant access to your custom data, MIDI files and songs. The back panel also features MIDI (In, Out), Audio Ins (1, 2) and Outs (L, R), and pedal (damper, assignable) connections.

All-in-One

Hiding inside is a full stereo sound system with four premium speakers in a bass reflex enclosure, providing the best sound in a small box. The Pa588 professional arranger is completely self-contained and easily transportable - whether rushing to a gig, jamming with friends, or teaching a new tune to the band. We couldn't fit any more fun in here if we tried.!
    ویرایش توسط arashmehrad : Wednesday 9 March 2011 در ساعت 09:55 PM
    .

17. 2 کاربر برای این پست از arashmehrad تشکر کرده اند:

hmd_kro آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6088
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    110
    230 بار تشکر شده در 84 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با تشکر. فقط قیمتش رو نگفتید و اینکه کلیداش همر اکشن هستند؟
    بال من بگشا و از بندم رها کن ...

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط hmd_kro [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با تشکر. فقط قیمتش رو نگفتید و اینکه کلیداش همر اکشن هستند؟
    من از نزدیک تست نکردم و نمیدونم تاچش چطوره ولی چیزی که در مشخصاتش نوشته اینه که:
    از نظر امکانات صوتی مشابه Pa500 هست با 88 کلاویه GH

Sonically identical to the Pa500, the Pa588 adds our 88-note top-of-the-line RH3 graded hammer piano action, an attractive stand, a half damping pedal, and a more robust speaker system, providing a complete instrument package.

قیمتش هم حدود 1,700,000 تومان باید باشه، اگه تهران هستید احتمالا بتونید در مغازه های جمهوری سراغی ازش بگیرید
    .

20. 2 کاربر برای این پست از arashmehrad تشکر کرده اند:

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)