لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 51

موضوع: پیشنهادات و انتقادات بخش کیبورد

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

0 Not allowed! Not allowed!
    با سلام

6 پست کاربر (saeed_national) ترکیب شد . هر چند اگر قرار بود انصاف رعایت بشه باید پاک می شد تا خودتون مجددا همه رو در یه پست می نوشتید . تا از این به بعد اینطور نظم تاپیک رو به هم نریزید .

شمایی که میفرمایید حضور 2 ماهه در نت آهنگ و آشنایی با فروم های خارجی دارید هنوز به این موضوع مطلع نیستید که نباید در یه تاپیک برای هر بند از صحبت ها یه پست زد ؟؟؟ شما پست به این کوتاهی رو در 6 پست پشت هم زدید .

بنظر من فيلترينگ دوستمان arch بسیار شدید است.

هر چند كه ميدانم اين نظر هم باب طبع حضرتعالي نيست صدي نود پاكش ميكني ولي دوست عزيز همه چي به كنار خيلي عشق قدرت نمايي داري
    جناب آرچ از بهترین مدیران سایت هستند . عملکرد ایشون هم مطابق بر قوانینه .

حذف پست های نامربوط به بخش و تاپیک از وظایف یک مدیر هست. هر چند بر خلاف میل زننده ی پست باشه .

بنده در این مدت ندیدم که ایشون سلیقه رو در کارشون وارد کنند ، و اگر هم دیده بشه مطمئنا به هر مدیری که سلیقه رو داخل وظایف کنه صحبت می شه و خدا رو شکر مدیران ما انقدر قانون مدار هستند که رفتارشون رو اصلاح کنند . ولی چنین چیزی دیده نشده و اگر هم دیده بشه توسط تیم مدیریتی سایت حل می شه و شما یا هر کاربر دیگری هم اگر چنین چیزی رو مشاهده کردید می تونید با لحن صحیح اطلاع بدید نه به این طرز برخورد کنید .

ميتونم بپرسم حضرتعالي منظورتان از محتوا چيست تا جايي كه من ميدونم ظرفيت باك محتوا خيلي بالاس هر چه قدر بارش كني ميگيره.
    اخه مرد حسابي تو تاپيكي به اسم or700 داري چرا مطالب مختص or700 را با ارسال به تاپيك كل ياماها كمرنگ ميكني؟
    برو فرومهاي سايتهاي خارجي را بگرد ببين براي هر ارگ يك تاپيك جداگانه زدند. اين براي اين خاطره كه كاربر تازه وارد موقع وارد شدن به سايت گيج نشه. مني كه بيشتر از 2ماه تو سايت نت اهنگم نميتونم جاي مطلبي را كه جنابعالي تغيير دادين پيدا كنم چه برسه به اون بنده خدا كه تازه واردسايت شده است. جان مطلب اينه كه شما به يوزر من حساسيت پيدا كردين. اگه دوباره روي مطالب من حساسيت نشان بدي و حق و نا حق كني مطمئن باش با يك يوزر ديگه ميام.
    البته من اصلا در خصوص موضوع تاپیک کیبورد or700 و یاماها نظری نمی دم ، چون مدیریت تخصصی یک بخش به عهده ی مدیر اون هست. ایشون اینطور صلاح دیدند ولی فکر می کنم حتی اگر مثلا" ایده ی شما یا هر کاربر دیگری بهتر باشه اگر با لحن و شیوه ی بیان مناسب این موضوعات رو مطرح کنید ، ممکنه شیوه اصلاح هم بشه (در صورتی که پیشنهاد کاربر یا شیوه ی مدیریت مدیر ما بخونه) .

يك نمونه از برخورد سليقه اي جنابعالي. اوني كه به سوال بي محتواي من جواب داده پاك نكردين ولي مال من را پاك كرديد
    البته من نمی دونم این موضوع به کدوم تاپیک مربوط می شه . اما اگه اینطور هست که شما میگی کار مدیر کاملا" هم درست بوده . پاسخ پاک نشده چون واسش زحمت کشیده شده . پست شما پاک شده تا متوجه اشتباهتون بشید و پست رو در بخش مناسب بزنید و بعدش هم پاسخ منتقل داده بشه به اونجا .

این کار فقط برای کمک به کاربر هست اونوقت شما اینطور انتقاد می کنید ؟؟؟

این موضوع رو هم در انتها میگم . اگر شما عقیده دارید پستتون در بخش و تاپیک مناسب زده شده و فقط چون مثلا ایشون از مدل اون کیبورد یا مدل حرف شما خوشش نیومد پست روو پاک کرده ، مستند به بنده و ایشون نشون بدید ، قطعا مدیر مربوطه هم چنین کاری رو تکرار نمی کنه (هر چند بنده بعید می دونم چنین موضوعی بوده باشه) .

به این پست شما بنده پاسخ دادم چون جنبه ی انتقاد نداشت بلکه فقط حمله به مدیر بخش بود .

موفق باشید

یا علی
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

2. کاربران زیر از Hes_r به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    646 بار تشکر شده در 209 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

سلام
    مدير محترم ميدونم بالاخره هر چي باشه شما حق را به دوستمان arch ميدين اين طبيعيه. و در اين يك مورد انتظار زيادي از شما نيست. من به چند مورد از قانون مداري اين دوستمان اشاره ميكنم . البته اينكه فرمودين لحن اين بنده حقير يك كمي تند هستش حرفتان را قبول دارم ولي علت داره كه توضيح ميدم خدمتتون. البته اخر مطالب جنابعالي به كلمه حمله نيز اشاره شده كه اينجا يك كمي كم لطفي كردين. چند نمونه از موارد و كامنت پاك شده اينجانب در تاپيك راهنمايي براي خريد كيبورد هستش از نظر من راهنمايي شامل نوع دستگاه مشخصات دستگاه و كيفيت دستگاه وجايي كه ميشه دستگاه را پيدا كرد. و... هستش اگر غير از اين هست پس عنوان تاپيك را درستتر كنيد. مورد ديگر در جايي از اين دوستمان ast كه نمونه كارهاش را گذاشته سوال كردم ايااكاردئوني و ريتمهاي اذريي كه ازش استفاده ميكنيد ميتوانين برنامه اش را بزارين استفاده كنيم كه باز اين دوستمان arch پاكش كردن و يك نمونه اخرش هم كه گذاشتم خدمتتان اما يك سوال از دوستمان arch
    ايا اگر من فينگليش كامنت ميذاشتم مي گذاشتين توي تاپيك يا در جا پاكش مي كردين؟ يك نمونه از ييغامي كه شما براي من گذاشتين و من اصلا نتونستم بخوانمش ايا همه بايد اين قانون مداري را رعايت كنيم يا استثنا براي حضرتعالي هست. نمونه نوشته ارسالي arch به بنده.

lotfan<
    shoma onvane topic ro bekhon agar dar rabeteh bod ke post bezan naboood nazan.
    bayad toye topic ha begardi va topic emorede nazaret o peyda koni.

Hes_r آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    277
    میانگین پست در روز
    0.40
    تشکر از پست
    1,515
    3,659 بار تشکر شده در 1,294 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Hes_r on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 105/5
    Given: 6/0
    میزان امتیاز
    21

با سلام

دوست عزیز تمام ما انسانیم ، ممکن هست اشکالاتی هم در هر کاری که انجام میدیم باشه . اگه کسی اشکالات رو بیاد و برادرانه به ما بگه ، قطعا ما سعی در اصلاحشون می کنیم . ولی اگه بلعکس باشه خیر و قطعا ما موضع می گیریم .

در مورد پست های پاک شدتون هم بنده با مدیر محترم بخش صحبت میکنم (هر چند این به این معنا نیست که پست های شما نادرست پاک شدند) که بتونیم با هم به یه معیار مناسبی برسیم و ان شا الله همه مطابق با قانون از مسائل مختلف راضی باشند .

در خصوص پیامی هم که به فینگیلیش دادند به شما ، اون پیغام خصوصی بوده ، در قانون سایت ما ارسال پیغام فینگیلیش در خود سایت ممنوع هست نه ارسال اون در پیغام خصوصی ... به همین دلیل به این کار بنده اشکالی وارد نیست.

امیدوارم هم شما و هم سایر کاربرا هم اگر مشکلی رو احساس میکنید با ملایمت بفرمایید .

موفق باشید

یا علی
    Yahoo ID : Hes_r
    Facebook : Hessam Rostamian

No Pain ... No Gain
    AK8

5. 2 کاربر برای این پست از Hes_r تشکر کرده اند:

atb آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20862
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    39
    37 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من مشکل خرید کیبورد داشتم ولی خداییش همه در انجمن کیبوردنوازان مثل برادر کمک کردند دست همه انها را می بوسم به خصوصarch -- ehsanmir -- ast1356 و... که اونایی را که ننوشتم یادم رفته بود
    سباسگذار همتونATB

7. 2 کاربر برای این پست از atb تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان لازم ميدونم اينجا من هم از دوستانمان اقاي حسين احمديان گل و alone_composerو اقاي ast1365 تشكر كنم چونكه واقعا در اين مدت حسن نيت اين دوستانمان واقعا براي من ثابت شد. دوستان من به پاس خدمتي كه از اين دوستان ونهايتا از اين سايت ديدم قصد داشتم با گذاشتن ريتم وصداهاي or700 كمي از محبت اين سايت را بجا بياورم چنانكه از بچه ها نيز تو اين سايت خوندم تو ايران در شرايط فعلي براي اين ارگ ريتم و صدا ساخته نميشه يا اگر هم ساخته ميشه خيلي كمه. من ميخواستم اين خلا را پر كنم البته بزرگنمايي نشه از سايتها و فروم هاي تركيه براي اين امر استفاده ميكنم خودمان در ان حد نيستيم. نيت اين بود كه دست به دست هم بديم و موسيقي ايراني را كه واقعا مظلوم واقع شده جلو ببريم. دوستان من در اين مدت اشتباهاتي نيز داشتم از جمله ابنكه بعضي مطالب را در تاپيك خودش نگذاشتم وا قعا از اين لحاظ از تك تك شما عزيزان ومدير محترم عذرخواهي ميكنم. ولي در اين ميان دوست عزيزمان arch كم لطفي كردن و تمام خشك وتر را با هم سوزوندن. كه نمونه اش توي تاپيك ها هست. و اين از لحاظ منطق نيز جور در نمياد . براي اينكه شمايي كه وارد يك تاپيك ميشين خواهي نخواهي دنباله بحث را ميگيرين واين يك اصله. پس همه كامنتها نميتونه غلط باشه. بگذريم با توجه به خصوصيات رفتاري كه اينجانب دارم نتوانستم با اين مسئله كنار بيام بخاطر همين براي اينكه كاري نيز توانسته باشم براي دوستاني كه در اينده نيز بنوعي با اين مشكل گريبانگير خواهند شد . كرده باشم . از شما دوستان و سايت خداحافظي ميكنم. البته سعي خواهم كرد كه از طريق سايتهاي ايراني ديگه اين دين را بجا بياورم . موفق باشين دوستان

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

Lightbulb

بنظر من فيلترينگ دوستمان arch بسیار شدید است.

اسمش نظم است

هر چند كه ميدانم اين نظر هم باب طبع حضرتعالي نيست صدي نود پاكش ميكني ولي دوست عزيز همه چي به كنار خيلي عشق قدرت نمايي داري

میبینید که پاک نشده

پست الکی نزنید ، بی محتوا ننویسید.

اینگونه نوشتن ربطی به قدرت نمایی نداره عزیز ، برای اینکه خیلی شفاف و واضح منظور بیان شود و مخاطب توجه کند به موضوع.

ميتونم بپرسم حضرتعالي منظورتان از محتوا چيست تا جايي كه من ميدونم ظرفيت باك محتوا خيلي بالاس هر چه قدر بارش كني ميگيره.

به اختصار منظور از محتوا این است که در راستای تاپیک حاوی مطلبی مفید باشد و چنانچه مطلبی اشتباه نوشته شود - یا تشکر شود و ... بی محتوا است.

اخه مرد حسابي تو تاپيكي به اسم or700 داري چرا مطالب مختص or700 را با ارسال به تاپيك كل ياماها كمرنگ ميكني؟

اگر پست شما سودمند باشه مخاطب آن را در میابد و بهره می جوید و اینکه برای 3 4 عدد ریتم تاپیک جداگانه نیازی نیست.

برو فرومهاي سايتهاي خارجي را بگرد ببين براي هر ارگ يك تاپيك جداگانه زدند.
    اینجا بخش کیبرد است نه ارگ.

اين براي اين خاطره كه كاربر تازه وارد موقع وارد شدن به سايت گيج نشه. مني كه بيشتر از 2ماه تو سايت نت اهنگم نميتونم جاي مطلبي را كه جنابعالي تغيير دادين پيدا كنم چه برسه به اون بنده خدا كه تازه واردسايت شده است.
    خب ابن جملات حاکی از آن است که شما بلد نیستید که تنها با یک کلیک بر روی اطلاعات شخصی

تاپیک هایی که در شرکت کرده اید را میبینید حتی اگر پست های شما به تاپیک دیگر انتقال یافته اند.

جان مطلب اينه كه شما به يوزر من حساسيت پيدا كردين. اگه دوباره روي مطالب من حساسيت نشان بدي و حق و نا حق كني مطمئن باش با يك يوزر ديگه ميام.

جناب سعید شما به پیشنهاد های من و توصیه های که ای عزیز لطفا در جای صحیح پست بزن توجه نکردی و اصرار ورزیدی بر هم زدن نظم. تا به حال شخص دیگری مثل شما عمل نکرده بنابراین شما فکر میکنی به شما حساس ام.

يك نمونه از برخورد سليقه اي جنابعالي. اوني كه به سوال بي محتواي من جواب داده پاك نكردين ولي مال من را پاك كرديد. متن زير
    نقل قول:
    نوشته اصلي بوسيله saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ولي دوست عزيز ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]) من فكر ميكنم شما خودتان تعصب خاصي به pa 500 دارين. من دو سه تا از كارهاي شما را گوش دادم به نظر من سازهاش اون لطافتي كه بايد داشته باشن ندارن و همچنين صداي وضوحش پايين هست. حقيقتش صداش من را ياد صداي كاسيو مياندازه. البته تو مدل پرشين اش چندتا ساز فارسي و اذري گذاشته
    كه واقعا هم خوب هستند. ولي بنظر من به مبلغي كه صرف اش ميكني نميارزه. و افت روزانه قيمت ارگ از همين مسئله حكايت داره. البته دوست عزيز سوتفاهم نشه براي نوازندگي شما ايرادي وارد نيست.

البته من بدون تعصب نسبت به کرگ دارم فقط نظرمو میگم سو تفاهم نشه
    پی آ500 دستگاه بسیار توانمندیه
    ولی چون کار ایرانی نمیشه باهاش کرد مظلوم واقع شده
    در ضمن صداهایی که شما در کار دوستمون احسان شنیدید به نحوه ی ضبطش هم مربوط میشه
    اینکه با چه نوع کابلی و چه برنامه ای ضبط شده باشه
    وگرنه صداهای پی آ500 بسیار زیبا و دلنشین هستند
    نكن دوست عزيز مطمئن باش من اگه ميدونستم شما سليقه اي برخورد نميكنين براي جواب دادن وقتم را تلف نميكردم.

اولا که وقتی بیان کردی که پست شما پاک شده و نقل آن پاک نشده - نقل را هم پاک کردم ساعت و تاریخ آن موجود است که پیش از این پست شماست.

ثانیا می بایست این گونه برخورد با شما شود تا حداقل کمی به پیام هایی که در پروفایل شما نوجه کنید.
    ویرایش توسط HamedSedighi : Saturday 26 December 2009 در ساعت 03:26 AM
    soundcloud.com/hamedsedighi

10. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

Lightbulb

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    مدير محترم ميدونم بالاخره هر چي باشه شما حق را به دوستمان arch ميدين اين طبيعيه. و در اين يك مورد انتظار زيادي از شما نيست. من به چند مورد از قانون مداري اين دوستمان اشاره ميكنم . البته اينكه فرمودين لحن اين بنده حقير يك كمي تند هستش حرفتان را قبول دارم ولي علت داره كه توضيح ميدم خدمتتون. البته اخر مطالب جنابعالي به كلمه حمله نيز اشاره شده كه اينجا يك كمي كم لطفي كردين. چند نمونه از موارد و كامنت پاك شده اينجانب در تاپيك راهنمايي براي خريد كيبورد هستش از نظر من راهنمايي شامل نوع دستگاه مشخصات دستگاه و كيفيت دستگاه وجايي كه ميشه دستگاه را پيدا كرد. و... هستش اگر غير از اين هست پس عنوان تاپيك را درستتر كنيد. مورد ديگر در جايي از اين دوستمان ast كه نمونه كارهاش را گذاشته سوال كردم ايااكاردئوني و ريتمهاي اذريي كه ازش استفاده ميكنيد ميتوانين برنامه اش را بزارين استفاده كنيم كه باز اين دوستمان arch پاكش كردن و يك نمونه اخرش هم كه گذاشتم خدمتتان اما يك سوال از دوستمان arch
    ايا اگر من فينگليش كامنت ميذاشتم مي گذاشتين توي تاپيك يا در جا پاكش مي كردين؟ يك نمونه از ييغامي كه شما براي من گذاشتين و من اصلا نتونستم بخوانمش ايا همه بايد اين قانون مداري را رعايت كنيم يا استثنا براي حضرتعالي هست. نمونه نوشته ارسالي arch به بنده.

lotfan<
    shoma onvane topic ro bekhon agar dar rabeteh bod ke post bezan naboood nazan.
    bayad toye topic ha begardi va topic emorede nazaret o peyda koni.

فارسي تايپ کردن در قوانين تا جايي که من يادم است - در مباحث انجمن است.

من در پروفايل شما اينگونه نوشتم. بله اگر شما پست هاي غير فارسي بزنيد پاک خواهد شد.

در ضمن شما پيام خصوصي را بسته ايد .

شما برو در تاپيک کارهاي ast راجع به کارش صحبت کن نه در تاپيک راهنمايي براي خريد.

من خلاصه بگم که شما تنها مشکلي داري اينه که در هر تاپيکي دوست داشتي هر چه مي خواهي

مي نويسي خب اين طبيعي است که پاک مي شود .

شما تنها به اين سوال جواب بده که چرا من براي بار اول به شما متذکر شدم که در تاپيک مربوط به

موضوع پست بزن توجه نکردي ؟

واقعا نمي دانم هدف و منظور شما از لج بازي کردن چيست؟

شما حتي نمي داني لغت ارگ ربطي به اين بخش نداره؟هي مي نويسي ارگ ارگ ارگ

اينجا بخش کيبرد نه ارگ

انتقال پست شما چه چيزي از اصل مطلب شما کم کرده؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان بعد يك ماه داشتم دوري در سايت ميزدم ديدم دوستمان arch و يا مدير محترم در يك اقدام مثبت كلمه تخلف را از پنل اينجانب حذف كرده است. من هم گفتم به پاس تشكر از ايشان به دو تا از كاربران كه در تاپيك دانلود براي ياماها. ريتم براي ا1000 و تايروس 2 خواستند جواب بدهم البته دوست عزيز arch محترم اين دليل بر اين نيست كه شما در حذف كامنت هاي اينجانب افراطي عمل نكرديد . وهمين طور كه اگه مطالب اينجانب بي محتوا بود حذف نكنيد. به قول شاعر
    رهرو ان نيست كه گهي تند و گهي كند رود. رهرو انست كه اهسته و پيوسته رود. با تشكر

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان بعد يك ماه داشتم دوري در سايت ميزدم ديدم دوستمان arch و يا مدير محترم در يك اقدام مثبت كلمه تخلف را از پنل اينجانب حذف كرده است. من هم گفتم به پاس تشكر از ايشان به دو تا از كاربران كه در تاپيك دانلود براي ياماها. ريتم براي ا1000 و تايروس 2 خواستند جواب بدهم البته دوست عزيز arch محترم اين دليل بر اين نيست كه شما در حذف كامنت هاي اينجانب افراطي عمل نكرديد . وهمين طور كه اگه مطالب اينجانب بي محتوا بود حذف نكنيد. به قول شاعر
    رهرو ان نيست كه گهي تند و گهي كند رود. رهرو انست كه اهسته و پيوسته رود. با تشكر
    سلام بر شما

خوشحالم که دوباره می بینموتون،من تند یا کند نرفتم و

به نظرات شما نیز پاسخ جامع وکاملی دادم در پست های پیشین.

هیچ تندی و کندی در کار نیست من کلمه تخلف را حذف نکرده ام ، تا جایی که یادم میاد یک اخطار بوده برای بهبود کیفیت فعالیت شما. بنا بر این نیست که کسی نسبت به تذکرات که داده میشه بی محلی نشون بده و اخطار نگیره.

و قرار بر این نیست که من بیام بگم آقا من اشتباه کردم ،نه. چون که در مورد شما درست عمل کردم شما نسبت پاسخ هایی که در پست های پیشین داده ام باز هم توجه نکرده ای مثل سابق.

کاربران گرامی بدانید که به این دوست عزیز بارها از طریق پیام در پروفایلشان و بدون دادن اخطار گفتم که بهتر از اینگونه فعالیت کنید اما دریغ از توجه

ببینید کاربر گرامی ، الان شما هر گونه امکان ارتباط دیگران با خودتان را قطع کرده اید

خب مسلما وقتی کسی به شما بخواهد تذکر دهد از اخطار استفاده می کند. آیا به نظر شما راه دیگری وجود داره؟

شما بهتر است پست های پیشین را بخوانید ای عزیز هنوز اصل مطلب را در نیافتی

اینقدر در حاشیه عمل نکن سعید عزیز.
    ویرایش توسط HamedSedighi : Thursday 14 January 2010 در ساعت 05:50 AM

14. کاربران زیر از HamedSedighi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

کاربران بخش کیبرد :

یا اینکه نمی دانید یا اینکه می دانید و لجباز هستید .

دقیقا و صراحتا به چه دلیل از سرویس آپلود سایت که لینک مستقیم و سرعتی بالاتر سایتی مانند 4shared ارائه می کند ، استفاده نمی کنید ؟

این 4shared هر لحظه اش یه سرعتی ارائه میکنه - لینکش مستقیم نیست - تایمر برای شروع دانلود داره مگه چی داره که استفاده میکنید ؟

نگران هم نباشید هیچ پولی گیر من نمیاد اگر اینجا آپلود کنید .

بعد از این پست هر شخص که نمونه کارش را از سرور های شبیه 4shared آپلود کند ، پاک خواهد شد .

16. 5 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

نمی دانم چندین بار است که از مسئولین محترم سایت می خواهم که مسئول دیگری برای بخش کیبرد انتخاب کنند . اما یکی دو روز پیش هم چنین درخواستی داشتم.

وقتی مسئولین سایت کسی را برای مسئولیت بخشی انتخاب می کنند از روی عشق و حال که نبوده

حتما یه چیزی در طرف وجود داشته که انتخاب شده
    .

هی من تایپ کنم هی شما کاربران تکذیب کنید و تفریح کنید .

برای چی من هی زحمت بکشم تاپیک ها را مرتب و منظم کنم بعد یکی پیدا بشه هر جایی که دلش خواست پست بزنه

برای چی من وقتم را صرف راهنمایی شخصی بکنم ولی در نهایت برود به سمت عقیده یک فروشنده که به فکر کاسبی اش است

آخه مگه من از شما پول یا فروشنده ؟

باور کنید و ایمان داشته باشید من نه از این سایت پولی دریافت می کنم و نه فروشنده و نماینده برند خاصی هستم .

به نظر شما کار بدی می کنم میگم آقای فلانی دوست عزیز عقیده شما در این درست نیست درستش اینه ؟

من از اینکه هی توضیح وتفسیر کنم و مکررا گوش نکنید خسته ودلسرد شدم

با اینکه دلم برای نظمی که دادم به تاپیک ها و اینکه از رواج تفکرات نادرست در برخی موضوعات جلوگیری کردم می سوزد .

اما

به من چه کی چی دوست داره ، هر کس هر کاری دلش خواست بکنه

اصلا هر کسی خواست مسئول باشه منم به عنوان یک کاربر عادی نظر می دهم

ویرایش توسط HamedSedighi : Friday 12 March 2010 در ساعت 12:09 AM

18. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24397
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    14 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arckey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمی دانم چندین بار است که از مسئولین محترم سایت می خواهم که مسئول دیگری برای بخش کیبرد انتخاب کنند . اما یکی دو روز پیش هم چنین درخواستی داشتم.

به من چه کی چی دوست داره ، هر کس هر کاری دلش خواست بکنه

اصلا هر کسی خواست مسئول باشه منم به عنوان یک کاربر عادی نظر می دهم

مسوول محترم بخش کیبورد
    من کل این تاپیک و همینطور سوابق تاپیک های قبلی نت آهنگ رو تو این دوروز خوندم انصافا خیلی این سایت به نوازنده ها و همینطور کسایی که قصد شروع کار و خرید کیبورد دارن کمک کرده و خوشحالم که وارد جمع شما شدم کاری به این بحث هایی که شده ندارم فقط یک چیزی تو صحبت های آقا سعید بود که بیاین بخش اختصاصی برای کیبورد ها بزارین این خیلی نظر خوبیه منم تو یکی دو فروم خارجی این چیزو دیدم و واقعا کمک میکنه هر کس که وارد سایت میشه بلافاصله بتونه به اطلاعاتی که میخواد در مورد هر کیبورد دست پیدا کنه مثلا اینجور باشه که هر کیبورد یه لینک داشته باشه و اون لینک شامل چند تاپیک باشه با اسامی مثلا معرفی کیبورد ، دانلود ریتم و سمپل، سوالات و مشکلات کاربران و اینجور تاپیک ها .. واقعا این شکل باشه چون کاملا کیبوردها از هم تفکیک شده در کمتر از یک دقیقه هر کس میتونه به اون اطلاعاتی که میخواد تو سایت دست پیدا کنه

20. 2 کاربر برای این پست از عمو تمبکی تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط عمو تمبکی [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مسوول محترم بخش کیبورد
    من کل این تاپیک و همینطور سوابق تاپیک های قبلی نت آهنگ رو تو این دوروز خوندم انصافا خیلی این سایت به نوازنده ها و همینطور کسایی که قصد شروع کار و خرید کیبورد دارن کمک کرده و خوشحالم که وارد جمع شما شدم کاری به این بحث هایی که شده ندارم فقط یک چیزی تو صحبت های آقا سعید بود که بیاین بخش اختصاصی برای کیبورد ها بزارین این خیلی نظر خوبیه منم تو یکی دو فروم خارجی این چیزو دیدم و واقعا کمک میکنه هر کس که وارد سایت میشه بلافاصله بتونه به اطلاعاتی که میخواد در مورد هر کیبورد دست پیدا کنه مثلا اینجور باشه که هر کیبورد یه لینک داشته باشه و اون لینک شامل چند تاپیک باشه با اسامی مثلا معرفی کیبورد ، دانلود ریتم و سمپل، سوالات و مشکلات کاربران و اینجور تاپیک ها .. واقعا این شکل باشه چون کاملا کیبوردها از هم تفکیک شده در کمتر از یک دقیقه هر کس میتونه به اون اطلاعاتی که میخواد تو سایت دست پیدا کنه
    منهم با این نظر موافقم. چون اگر سوالات بچه ها رو بخونید خواهید دید تماما" شبیه به هم هست. اگر تمام اطلاعات دسته بندی بشن شخص تازه وارد راحت جوابش رو پیدا میکنه و دیگه این سوالات کلیشه ای هم پرسیده نمیشه و حجم تاپیک ها بیخودی زیاد نمیشه. چون هرچی حجم تاپیک بطور غیر مفید زیاد بشه , از حوصله خواننده خارج میشه و نتیجه ش اینه که هی سوالهای تکراری بپرسند و این نشون میده شخص سوال کننده اصلا تاپیک های قبلی رو نخونده.

22. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض تائید نکرده اند !!!!!!!

فرزاد و احسان :

اتفاقا اوایلی که مسئول شدم در مراتب مختلف به حسام که مدیر انجمن بود گفتم که من

می خواهم با توجه به هر برند تاپیک ها را مرتب کنم و ایشون فرمودند که قبلا تائید شده که

قالب هر بخش، از انجمن ثابت باشد .

می بینید که قبلا بهش فکر کردم اما تائید نشده .

24. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

Unhappy

دوستان من باز هم پیگیری کردم ، اما در اختیارات من گنجانده نشده بخش کیبرد را که دارای انجمن هایی

چون : بحث و گفتگوی فنی و ... را به انجمن هایی چون کرگ ، یاماها و ... تغییر بدهم .

متاسفانه منظور من را متوجه نشدند .

26. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    1,927 بار تشکر شده در 653 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Arckey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان من باز هم پیگیری کردم ، اما در اختیارات من گنجانده نشده بخش کیبرد را که دارای انجمن هایی

چون : بحث و گفتگوی فنی و ... را به انجمن هایی چون کرگ ، یاماها و ... تغییر بدهم .

متاسفانه منظور من را متوجه نشدند .

این خییییلی بده!!
    اگه واسه هر برندی یک مسئول و انجمن بود خییییلی عالی میشد.
    آدرس فیس بوک من https://www.facebook.com/Hossein.mh.musik

28. 2 کاربر برای این پست از M8H تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)