لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 100 از 115 نخستنخست ... 509096979899100101102103104110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,585 به 1,600 از 1831

موضوع: مثلث شيشه اي نت آهنگ !

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946
    4,151 بار تشکر شده در 1,000 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 112/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Akbari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر تو دوست خوبم نمونه کارت (چهار مضراب) رو دیدم، نحوه ی ساز زدنت من رو شگفت زده کرد و از طریقه ی نشستن پشت ساز به این نتیجه رسیدم که به هنر و سازت حرمت میگذاری و این کاری ست ستودنی حالا پرسشهای من :

1) خواهش میکنم سنتور رو با قانون مقایسه کن .

2) حتمی دیدی که خیلی از نوازندها (مثل فرهاد بشارتی) با سازشون (قانون) آهنگهای پاپ رو اجرا کردن و نتیجه ی کار هم بسیار زیبا شده (البته به نظر من) با اینکار موافق هستی ؟ اگر جواب مثبت هست و قرار بود به عنوان نوازنده یک آهنگ پاپ رو انتخاب کنی و روی اون با سازت بنوازی کدام آهنگ رو انتخاب میکردی ؟

3) نظرت رو در مورد سالار عقیلی بگو و اینکه تا چه حد در اجرای آهنگهای سنتی موفق بوده .

4) برای اینکه موسیقی سنتی بین افراد جامعه (بخصوص جوانها) رشد پیدا کنه چه پیشنهادی داری ؟

5) آهنگ شاد رو تعریف کن و شادترین آهنگی که تا به حال نواختی نام ببر .

پیشاپیش از پاسخهات سپاسگزارم، امیدوارم شاد باشی و پیروز دوست من .
    سلام بر دوست عزیزم آقا امیر گل
    قبل از هر چیز از شما سپاسگزارم که وقت گذاشتید و اجرای بنده را دیدید.

1- ساز قانون با سنتور شباهتهایی داره هم از لحاظ شکل ظاهری و هم از لحاظ صدا. قانون در حقیقت به صورت یک جعبه ذوزنقه ای شکل هستش که شامل 72 سیم می باشد که بر روی 24 خرک به صورت سیمهای سه تایی قرار گرفته که با فواصل دیاتونیک کوک می شوند. از ساز قانون می توانیم 24 صدای متفاوت بشنویم. در سنتور (معمولی 9 خرک) مانند قانون 72 سیم وجود دارد ولی در ردیف های 4 تایی بر روی 18 خرک سوار می شوند که فاصله خرکهایی که سیمهای سفید روی آن سوار می شوند به گونه ای تنظیم می شود که از هر دو طرف آن می توان برای نوازندگی استفاده کرد. یعنی در حقیقت سه پوزیسیون برای نوازندگی در اختیار ما می گذارد. به عبارت دیگر در سنتور ما میتوانیم 27 صدای مختلف داشته باشیم.
    ساز سنتور با مضراب و از طریق مچ دست نواخته می شود و قانون از طریق مضرابهایی که در انگشت سبابه دستها قرار می گیرد نواخته میشود. من خودم خیلی صدای قانون رو دوست دارم.

2- بله نتیجه کار اتفاقا زیبا از کار در میاد. من از این نمونه کارها البته همراه با سنتور دیدم که خیلی هم زیبا بوده و به این سبک هم علاقه دارم. و اگه یه روز قرار بشه خودم این کار را انجام بدم شاید روی آثار آقای سیاوش قمیشی باشه چون کارهای ایشون رو خیلی دوست دارم.

3- آقای سالار عقیلی از هنرمندان زحمت کش و متعهد هستند. من هم برای هنر و هم اخلاق خوب ایشون احترام قائلم. به نظر من ایشون در کارش موفق بوده و امیدوارم موفق تر از این هم باشه.

4- موسیقی اصیل ایرانی ریشه در تار و پود همه ما داره. چیزی نیست که فراموش بشه فقط گاهی به خاطر کم لطفی ها و جفاهایی که بهش می شه آسیب می بینه. از قدیم گفتند که حرمت امامزاده را متولی امامزاده نگه می داره. مسئولیت متولیان موسیقی ایرانی که من و شما هم جزئی از اون هستیم به مراتب در این برهه از زمان سنگینه. به نظر من اگه تک تک ما مسئولیتی را که در قبال موسیقی داریم بپذیریم و وظایف ناشی از این مسئولیت را انجام دهیم، روز به روز شاهد رشد و پیشرفت موسیقی ایرانی خواهیم بود. به نظر من در حال حاضر که عصر اینترنت و ارتباطات هستش سایتهایی مانند نت آهنگ و ... در راه شناسایی و رشد موسیقی ایرانی فوق العاده موثر هستش.

5- حرف و حدیث در مورد آهنگ شاد بسیاره . من شخصا اعتقاد دارم آهنگی شاد هستش که شنیدن آن نه تنها مشکلات و دردهای زندگی را از روح و روان شنونده بزداید که راه حلی هم برای درمان این دردها به انسان بنمایاند. یعنی اثر باید چه از لحاظ ریتم و چه از لحاظ ملودی و اگر تصنیف باشد از لحاظ شعر انتخاب شده چنان استادانه باشد که شنونده را با خود همراه کند و به او این حقیقت ژرف را بنمایاند که „غم و شادی جهان در گذر است”. یکی از شادترین کارهایی که گوش دادم چهارمضراب چهارگاه و تصنیف صبح است ساقیا اثر زنده یاد استاد مشکاتیان هستش.
    از آهنگهای شادی هم که زدم می تونم به چهارمضراب „دل انگیزان” اثر زنده یاد استاد مشکاتیان و „دخترک ژولیده” اثر زنده یاد استاد علینقی وزیری اشاره کنم.

برای شما دوست عزیز از صمیم قلب آرزوی سعادت و شادکامی دارم.
    فقر شب را بی غذا به سر بردن نیست،فقر روز را بی اندیشه به سر کردن است!

2. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 3pde [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام!

میخواستم نظرتون رو راجع به دف بدونم؟
    و
    نظرتون راجع به نمونه کار من --------->
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

مرسی :)

سلام سپیده خانم
    قبل از هر چیز به خاطر امضای زیبای شما سپاسگزارم. واقعا زیباست.
    گاهی وجود دف در گروه چنان پر رنگه که اصلا نمیشه فضای کار را بدون اون تصور کرد. برای نمونه در آلبوم „نوا مرکب خوانی” قطعه طلوع و همینطور تصنیف جان جهان و یا در آلبوم „مژده بهار” قطعه خزان را اصلا نمی شه بدون وجود دف تصور کرد. وجود دف در این آثار همانند تک تک سازهای ملودی و شاید بیشتر از آن الزامی به نظر می رسه.
    من خودم دف را مانند تک تک سازهای دیگه دوست دارم و از صدای اون لذت می برم.

نمونه کار شما رو هم گوش دادم خیلی ممنون بابت اجرای خوبتون. تسلطتون به ساز خیلی خوبه و با اعتماد به نفس ساز می زنید، فقط چند تا مورد بود که خدمتتون عرض می کنم. اگه اشتباه نکنم ریتمی که نواختید 2/4 (دو/چهار) بود. این ریتم اگرچه ساده هستش ولی وقتی یه لحظه قطعه از ضرب بیافته فورا خودش رو نشون می ده. توی ثانیه 12 یه مکث خیلی کوچیک داشتید که باعث شد یه ذره قطعه از ریتم خارج بشه در ثانیه های 22 به بعد هم بعضی جاها مشکل ریتم وجود داشت. و یه مورد دیگه اینکه ریتم در آخر قطعه سریعتر از اول قطعه هستش یعنی در حقیقت سرعت اجرا از اول تا آخر ثابت نیست. من پیشنهاد می کنم حتما از مترونم استفاده کنید.
    برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت دارم.

4. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

درود محسن خان
    نظرت در مورد نوازندگی آقای عشیق (کورش) و آقای مرتضوی چیه؟
    به نظر تو در سطح پژمان هستند؟
    به نظر تو چرا آقای اختیاری تمام نتهای تار رو هم واسه ی سنتور تنظیم کرده و به شاگرداش میده که بزنن؟
    بهترین نوازنده سنتور از نظر شما در اصفهان؟ بهترین نوازنده سنتور در ایران؟
    از سبک اردوان خوشت میاد؟ چرا؟
    مارک سنتورت چیه؟
    سنتور برهانی سنتور خوبیه یا نه؟
    اگه در گروهی مشغولی اسم گروه رو بگو
    هدفت از سنتور نوازی چیه؟ دوست داری نهایتا به کجا برسی؟
    آهان یادم رفت... نظرت در مورد نوازندگی آقای ولی پور چیه؟
    مرسی
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

6. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

3pde آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    12155
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    2,233
    630 بار تشکر شده در 181 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    16

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Razoniaz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام سپیده خانم
    قبل از هر چیز به خاطر امضای زیبای شما سپاسگزارم. واقعا زیباست.
    گاهی وجود دف در گروه چنان پر رنگه که اصلا نمیشه فضای کار را بدون اون تصور کرد. برای نمونه در آلبوم „نوا مرکب خوانی” قطعه طلوع و همینطور تصنیف جان جهان و یا در آلبوم „مژده بهار” قطعه خزان را اصلا نمی شه بدون وجود دف تصور کرد. وجود دف در این آثار همانند تک تک سازهای ملودی و شاید بیشتر از آن الزامی به نظر می رسه.
    من خودم دف را مانند تک تک سازهای دیگه دوست دارم و از صدای اون لذت می برم.

نمونه کار شما رو هم گوش دادم خیلی ممنون بابت اجرای خوبتون. تسلطتون به ساز خیلی خوبه و با اعتماد به نفس ساز می زنید، فقط چند تا مورد بود که خدمتتون عرض می کنم. اگه اشتباه نکنم ریتمی که نواختید 2/4 (دو/چهار) بود. این ریتم اگرچه ساده هستش ولی وقتی یه لحظه قطعه از ضرب بیافته فورا خودش رو نشون می ده. توی ثانیه 12 یه مکث خیلی کوچیک داشتید که باعث شد یه ذره قطعه از ریتم خارج بشه در ثانیه های 22 به بعد هم بعضی جاها مشکل ریتم وجود داشت. و یه مورد دیگه اینکه ریتم در آخر قطعه سریعتر از اول قطعه هستش یعنی در حقیقت سرعت اجرا از اول تا آخر ثابت نیست. من پیشنهاد می کنم حتما از مترونم استفاده کنید.
    برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت دارم.
    ممنون از اینکه وقتتون رو گذاشتین و به کار من گوش دادین!
    البته قطعه ای که اجرا کردم 3/4 بود.
    و اگه اجازه بدین و اشکال نداره من جواب این پست رو در تایپیک نمونه کارم بدم که مزاحم اینجا نباشم و اینجا از بحث خودش خارج نشه!
    البته هرجور شما بفرمائید همون کار انجام میشه!
    ممنون.

راستی اگه به هر دلیلی شرایط یادگیری سنتور براتون فراهم نبود چه سازی رو انتخاب میکردید؟
    یاد بگیریم ارتباط هایمان را تفكیك كنیم.یعنی به قول استادم، به خودمون بگیم با این دوست قراره فقط تا سر كوچه بروم و با آن یكی تا قله ی قاف! با سومی تا پای پله هم نخواهم رفت!

8. 2 کاربر برای این پست از 3pde تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود محسن خان
    نظرت در مورد نوازندگی آقای عشیق (کورش) و آقای مرتضوی چیه؟
    به نظر تو در سطح پژمان هستند؟
    به نظر تو چرا آقای اختیاری تمام نتهای تار رو هم واسه ی سنتور تنظیم کرده و به شاگرداش میده که بزنن؟
    بهترین نوازنده سنتور از نظر شما در اصفهان؟ بهترین نوازنده سنتور در ایران؟
    از سبک اردوان خوشت میاد؟ چرا؟
    مارک سنتورت چیه؟
    سنتور برهانی سنتور خوبیه یا نه؟
    اگه در گروهی مشغولی اسم گروه رو بگو
    هدفت از سنتور نوازی چیه؟ دوست داری نهایتا به کجا برسی؟
    آهان یادم رفت... نظرت در مورد نوازندگی آقای ولی پور چیه؟
    مرسی
    سلام رامین عزیز
    ابتدا درگذشت استاد محمد نوری رو خدمت همه هنرمندان و هنردوستان عزیز تسلیت عرض می کنم.

رامین عزیز من نوازندگی آقای مرتضوی رو دیدم و یه مدتی هم خدمت ایشون بودم ولی افتخار آشنایی با آقای کورش عشیق را نداشتم و ساز زدن ایشون رو هم ندیدم. ولی فکر می کنم مقایسه این عزیزان کار درستی نباشه. به هر حال هر سه این هنرمندان در عرصه هنر فعالیت می کنند هر کدومشون نقاط قوتی دارند که ممکنه دیگری نداشته باشه.

در مورد اینکه چرا آقای اختیاری نتهاشون رو به راحتی در اختیار شاگرداشون و حتی دیگران می گذاره خب این از بزرگواری ایشون هستش. ایشون نه تنها نت های قطعات خودش بلکه نت های قطعات اساتیدی مانند استاد مشکاتیان، حسین علیزاده، کیوان ساکت، کامکارها و ... را برای سنتور تنظیم کرده و به بنده داده تا روی وب سایتشون قرار بدم تا همه هنردوستان و علاقه مندان به سنتور بتونند خیلی راحت از اونها استفاده کنند. این کار ایشون بسیار پسندیده و هنردوستانه هستش.
    چند وقت پیش از یکی از نوازندگان سنتور که البته خارج از کشور هستند درخواست نتی از کارهای ایشون رو کردم که ایشون رد کردند البته خب صاحب اختیار هستش نت قطعه خودشه و دوست نداره به کسی بده ولی ارزش کار آقای اختیاری در اینجور موارد هست که بهتر مشخص می شه.

رامین جان از این سوالهای سخت نپرس سبکها مختلفه و توی هر سبکی نوازندگان طراز اولی وجود داره ولی اینکه بخوام بگم یه نفر از همه بهتره منطقی نیست. همه اساتید برای من محترمند و من دوست ندارم اونها را با هم مقایسه کنم.

بله سبک اردوان رو دوست دارم و چند تا از قطعات ایشون مثل „ماهی برای سال نو” و ... رو هم زدم. بعضی از قطعات ایشون علاوه بر زیبایی خاصی که دارند به خاطر اینکه ملودی قطعه با دست چپ نواخته می شه برای تقویت دست چپ خیلی موثره همینطور وجود پاساژها و زینتهای مخصوص باعث تسلط هر چه بیشتر نوازنده روی ساز می شه.

دو تا سنتور دارم یکی ساخت آقای برهانی (چوب گردو - سل کوک) و یکی هم ساز احسان ساخته آقای طغیانی.

ساز آقای برهانی کلا سازی هستش که بیشتر حال و هوای اجرای قطعات زنده یاد استاد پایور رو داره و برای قطعات استاد مشکاتیان و همچنین اردوان کامکار زیاد مناسب نیست چون سیمهای سفید و بخصوص پشت خرکش اون زنگ و تیزی لازم را ندارند. یعنی کلا یه جورایی صداش بم هستش.

نه گروه خاصی نیست. با دوستان هفته ای یک شب تمرین داریم البته فقط برای اینکه با هم باشیم.

توی پست قبلی دسیرونای عزیز این سوال رو پرسیدند و بنده هم مفصلا جواب دادم. ولی اینکه به کجا می خوام برسم دوست دارم در درجه اول یه مدرس خوب بشم و بعد یه نوازنده خوب. و برای رسیدن به این هدف تلاش لازم را هم انجام می دم.

آقای سیاوش ولی پور هم از نوازندگان زحمتکش اصفهان هستند. که فکر کنم شاگرد اردوان باشه. قطعات سبک اردوان را هم خوب می نوازه. ولی اگه نظر بنده رو بخواهید مورد چشمگیر و شاخصی نمی شه توی نوازندگیش احساس کرد.

برای شما دوست عزیزم آرزوی شادکامی دارم.

10. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 3pde [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از اینکه وقتتون رو گذاشتین و به کار من گوش دادین!
    البته قطعه ای که اجرا کردم 3/4 بود.
    و اگه اجازه بدین و اشکال نداره من جواب این پست رو در تایپیک نمونه کارم بدم که مزاحم اینجا نباشم و اینجا از بحث خودش خارج نشه!
    البته هرجور شما بفرمائید همون کار انجام میشه!
    ممنون.

راستی اگه به هر دلیلی شرایط یادگیری سنتور براتون فراهم نبود چه سازی رو انتخاب میکردید؟
    سلام سپیده خانم
    ممنون می شم اگه توی تاپیک نمونه کارتون بحث رو ادامه بدیم.
    حقیقتش به این موضوع فکر نکردم ولی خب من ویلن رو هم خیلی دوست دارم شاید اگه سنتور رو انتخاب نکرده بودم می رفتم سراغ ویلن.
    سپاسگزارم از شما.

12. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

مرسی محسن جان... بسیار سپاسگذارم
    من واسه آقای اختیاری خیلی احترام قائلم... واقعا فوق العادس
    آره من دفتر نتهاشو دارم... خیلییییی نت داره... یعنی درواقع اکثر کارهای آقای ساکت و علیزاده رو هم واسه سنتور تنظیم کرده...
    نه منظورم این نبود که کی بهتره... فقط پرسیدم از نظر شما الگوی تو بین نوازندگان زنده کیه؟
    یعنی شما شخصا کیو میپسندی (البته اگه زنده هم نباشن طوری نیست)
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

14. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی محسن جان... بسیار سپاسگذارم
    من واسه آقای اختیاری خیلی احترام قائلم... واقعا فوق العادس
    آره من دفتر نتهاشو دارم... خیلییییی نت داره... یعنی درواقع اکثر کارهای آقای ساکت و علیزاده رو هم واسه سنتور تنظیم کرده...
    نه منظورم این نبود که کی بهتره... فقط پرسیدم از نظر شما الگوی تو بین نوازندگان زنده کیه؟
    یعنی شما شخصا کیو میپسندی (البته اگه زنده هم نباشن طوری نیست)
    مجددا سلام رامین عزیز
    در بین اساتیدی که تا حالا افتخار شاگردی اونها رو داشتم می تونم بگم که آقای اختیاری الگوی بسیار خوبی هستند برای من. هم از نظر نوازندگی و هم از نظر اخلاق.
    در بین اساتید بزرگ سنتور ایران زمین هم زنده یاد استاد پایور و زنده یاد استاد مشکاتیان چشم اندازهایی هستند که همیشه چشم به اونها دوختم...

16. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

سلطان سازها آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29369
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    35
    13 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

روزی چند ساعت تمرین میکنی؟ چه ساعتایی معمولا؟
    طرفدار چه تیم فوتبالی هستی ؟ (داخلی و خارجی)
    فک نمیکنی استاد شجریان عقاید سیاسیش توی کار هنریش تاثیر منفی داشته؟
    سقف آرزوت توی سنتور نوازی؟
    نظرت راجع به آدمای 2رو 2رنگ و حسود و بی عرضه که چشم دیدن پیشرفت دوستاشونو ندارن چیه؟ (سوال ویژه)
    من هرچی پست تا الان زدم همشو پاک کردن تا اینو پاک نکردن جواب بده.

18. 3 کاربر برای این پست از سلطان سازها تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان سازها [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    روزی چند ساعت تمرین میکنی؟ چه ساعتایی معمولا؟
    طرفدار چه تیم فوتبالی هستی ؟ (داخلی و خارجی)
    فک نمیکنی استاد شجریان عقاید سیاسیش توی کار هنریش تاثیر منفی داشته؟
    سقف آرزوت توی سنتور نوازی؟
    نظرت راجع به آدمای 2رو 2رنگ و حسود و بی عرضه که چشم دیدن پیشرفت دوستاشونو ندارن چیه؟ (سوال ویژه)
    من هرچی پست تا الان زدم همشو پاک کردن تا اینو پاک نکردن جواب بده.
    سلام دوست عزیزم
    1- به دلیل کمبود وقت نمی تونم بیشتر از 2 ساعت تمرین کنم. البته روزهای تعطیل تا 4 ساعت هم تمرین می کنم. تمرین من بیشتر شبها هستش.

2- حقیقتش زیاد اهل فوتبال نیستم. ولی از بچگی برزیل رو دوست داشتم.

3- ببینید دوست عزیز هنرمند جزئی از جامعه هست و در قبال اونچه در جامعه می گذره مسئوله. شخصی مثل استاد شجریان مسئولیتش چند برابره. هنرمند اگه دردهای جامعه را نشناسه و صدای خودش را با ناله مردم همسو نکنه که هنرمند نیست. یکی از اصول هنر تعهد هستش. تعهد در قبال تک تک افراد جامعه، تعهد در قبال اون چیزی که داره برای جامعه اتفاق می افته. خوشبختانه آقای شجریان به این تعهدش عمل کرد و همین باعث می شه که نام ایشون تا ابد به عنوان یک هنرمند متعهد بر سر زبانها باقی بمونه.
    من اعتقاد دارم عقاید سیاسی استاد شجریان نه تنها اثر منفی بر روی کار ایشون نداره بلکه باعث میشه بیش از پیش در قلب مردم جا داشته باشه. البته از استاد غیر از این انتظار نمی رفت.

4- سوال سختیه. حقیقتش سقف آرزوی سنتور نوازیم که خیلی بالاست. اینکه بتونم یه روزی در حد اساتید درجه اول مانند زنده یاد استاد پایور و زنده یاد استاد مشکاتیان ساز بزنم و شاگردان خوبی تحویل جامعه بدم. ولی شرایط خودم و واقعیات زندگی رو که در نظر بگیرم این سقف میاد پایین تر. امیدوارم بتونم جزء نوازندگان سنتور خوب ایران زمین بشم و همینطور بتونم یه مدرس متعهد و خوب باشم.

5- در مورد آدمهای دورو و دورنگ خب خوشبختانه تا حالا برخوردی باهاشون نداشتم یعنی امیدوارم همچین آدمهایی توی نت آهنگ که محیطی دوستانه و صمیمی و مقدس هستش اصلا نباشن، ولی اگه یه روزی با اینجور افراد روبرو بشم حرفاشون و کارهاشون برام اصلا مهم نیست من برای خودم هدفی تعیین کرده ام و هدفم برای خودم مقدسه و کار خودم رو ادامه می دم...
    اینجور افراد فقط خودشون رو عذاب می دن. به نظر من زندگی کوتاهتر و البته زیباتر از اونی هستش که به حسادت و دشمنی و کینه بگذره.

از شما دوست عزیز هم بابت سوالات خوبتون سپاسگزارم.

20. 2 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

Arash-hadian آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    6001
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,684
    3,662 بار تشکر شده در 981 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Arash-hadian on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

محسن جان تاحالا شده استادت سرت خیلیییی بلند داد بزنه و بهت اعتراض کنه جلوی همه ؟
    آدم ها رو به اندازه "لیاقتــــشون" دوست بدار و به اندازه ظرفیتــــشون ابراز کن !

22. کاربران زیر از Arash-hadian به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

از اونجایی که محسن جان فکر کنم پیام منو ندیدند و یا به دلایلی نتونستن نفر بعدی معرفی کنن خودم میگم.
    ممنون از شما برای این چند روز
    نفره بعدی mehrshad taheri هستن!
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

24. 2 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash-hadian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    محسن جان تاحالا شده استادت سرت خیلیییی بلند داد بزنه و بهت اعتراض کنه جلوی همه ؟
    سلام آرش جان
    نه خوشبختانه تا حالا این مورد رو نداشتم. ولی فکر نمی کنم زیاد مورد حادی باشه. می شه یه جورایی باهاش کنار اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از اونجایی که محسن جان فکر کنم پیام منو ندیدند و یا به دلایلی نتونستن نفر بعدی معرفی کنن خودم میگم.
    ممنون از شما برای این چند روز
    نفره بعدی mehrshad taheri هستن!
    سلام دوست عزیز
    اتفاقا من پیام شما رو خوندم و عذر میخوام بابت تاخیر در جواب چون این دو روزه حسابی سرم شلوغ بود و نتونستم زیاد سراغ سایت بیام.
    به هر حال ممنون بابت این که کمک کردی و نفر بعدی رو پیدا کردید.

26. 3 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    938 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

سلام

28. کاربران زیر از fagher به خاطر این پست تشکر کرده اند:

cont_shahab آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29192
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    476
    475 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درود
    هر که انتخاب شد من یه سوال ازش دارم : (البته فعلا)
    اگه به سازتون توهین کنند و یا درباره ی استادتون نظر منفی بدن شما چه عکس العملی نشون میدین؟
    با تشکر
    هر چه گفتیم عشق آغاز نشد.....

30. کاربران زیر از cont_shahab به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

هیج کس الان نیستش... استقبال نشد من هم انتخاب نکردم دیگه...
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

32. 3 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

صفحه 100 از 115 نخستنخست ... 509096979899100101102103104110 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)