لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا شخصی تا به حال به شما گفته که موسیقی رپ گوش نکنید ؟

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

10 43.48%
  • خیر

13 56.52%
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 71

موضوع: نظر سنجی درباره سبک رپ.حتما شرکت کنین

beatbox آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    7099
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    23
    249 بار تشکر شده در 105 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض نظر سنجی درباره سبک رپ.حتما شرکت کنین

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام در این نظر سنجی حتما شرکت کنین
    تا حالا شده کسی که از شما بزرگتر (از نظر سنی) به شما بگه رپ گوش نده و مخالف گوش کردن شما باشه عزیزانی که حتی یک اهنگ از این سبک موسیقی شنیده اند میتونن شرکت کنن یادتون نره از شما بزرگتر.
    .فقط خدا میتونه درباره من قضاوت کنه.

2. کاربران زیر از beatbox به خاطر این پست تشکر کرده اند:

3. # ADS

MonaLisa آواتار ها
    پشتیبانی فنی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    پشتیبانی فنی
    شماره عضویت
    1441
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    3,076
    1,931 بار تشکر شده در 710 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام و درورد ...!

به من که نگفتن تا حالا گوش نده ... فقط یا خودشون گوش نمیدن و یا اگر پخش بشه از تیوی یا هر جایی ترجیحا یا کانال رو عوض میکنن و یا فرارمیکنن ... لول

Show me the way
    Take me to love
    Things only heard now I want to feel
    My soul caressed by silken breeze
    Whisper secrets to listening trees
    Show me that world
    Take me to love
    Show me the way

5. کاربران زیر از MonaLisa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

کسی به من نگفته چون خودم بدم میاد. ولی به بقیه گفتم اونم نه به خاطر فحش هایی که میدن چون آدم بالاخره یاد میگیره و حتی با اعتراض هاشون هم موافقم ولی از نظر من کسی که داره آهنگی می خونه خودش هم باید از سازها سر در بیاره یا اینکه اصلا نتی باشه من نمی تونم بفهمم زدن یک ریتم اونم نه با ساز و بلکه کامیپوتر و سینتیسایزر و سخنرانی کردن روی اون چه زیبایی داره یا چه زحمتی روی اون کشیده شده که این همه ادعا می کنن
    نظرم راجع به تمامه آهنگ های رپ چه فارسی چه اینگلیسی و حتی آهنگ هایی که تازگی ها آمریکایی ها و los angles ها هم می خونن خوشم نمیاد
    چون ارزش ندارن

7. 2 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

Amirrelax آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4848
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    4,511
    2,236 بار تشکر شده در 706 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    17

به من هم کسی نگفته که رپ گوش نکنم ولی منم از رپ خوشم نمیاد البته این یک نظر شخصیه و من نمیگم که رپ بده به هر حال هرکسی یه نظری داره
    منم دیگه باید برم, یه جایه خیلی دور...

خداحافظ همگی...

9. کاربران زیر از Amirrelax به خاطر این پست تشکر کرده اند:

fatemeh.1994 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    14201
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,397
    806 بار تشکر شده در 280 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

به منم کسی تا حالا نگفته .
    اما خودمم علاقه ای ندارم.
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــ
    یه سوال؟

منظور شما از رپ چیه ؟
    یه سبک موسیقی یا یه سری از حرفای بی سر و تهی که تو ایران به اسم رپ زده میشه؟
    بر بساط نكته دانان خود فروشي شرط نيست
    يا سخن دانسته گو اي مرد عاقل يا خموش

11. کاربران زیر از fatemeh.1994 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

beatbox آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    7099
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یه سوال؟

منظور شما از رپ چیه ؟
    منظور شما رو نمیفهمم بی سر ته یعنی چی یعنی اهنگ اینجا ایرانه بهرام یا اهنگ سی دی رو بشکن یاس کدوم؟میدونی مشکل چیه؟ما فقط داریم کارهای ضعیف رو میبینیم مگه سبکهای دیگه کار ضعیف ندارن. منظور من از رپ سبکیه که توش میشه حتی رئیس جمهور رو تخریب کرد نمونه اهنگ نامه ای به رئیس جمهور از بهرام. منظور من از رپ سبکیه که میشه توش از فقر فحشا گفت. منظور من از رپ سبکیه که میشه هر موضوعی رو زیر ذره بین برد .
    دوست عزیز صد در صد مطمئنم که شما هیچ چیزی از رپ نمیدونی اما نمیدونم چطور انقدر محکم رپ رو به یه سری حرف بی سرو ته ربط میدی. شایدم منظور شما از حرف بی سر ته اهنگهای ساسی مانکن . پیشنهاد میکنم اول یه ذره تحقیق کن بعد رپ رو بی سر ته بدون

13. 2 کاربر برای این پست از beatbox تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    میزان امتیاز
    19

درود
    اول از همه سعی کنیم با آرامش و با احترام با هم حرف بزنیم.
    بله به من خیلی ها گفتند و من خودم هم به خیلی ها گفتم.
    صحبت از اعتراض شد ولی اعتراض همیشه کار جالبی نیست اعتراض 10 درصد میتونه کارایی داشته باشه و نه بیشتر.
    در کل رپ ایران رو اصلا و ابدا قبول ندارم و هیچوقت گوش نخواهم کرد. رپ امریکا هم زیاد خوشم نمیاد البته بعضی ملودی های جالب مثلا مدرن توشون هست اما باز هم خوشم نمیاد. دلایلش هم پیش خودم محفوظه در انجمن نمیشه گفت.
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

15. 3 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

mosy_khoda آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2367
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    66
    78 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

کسی که می گه رپ گوش نکن یا خودش تا حالا رپ واقعی گوش نکرده و نمی دونه جریان چیه یا به شدت عقاید و روحیه محافظه کارانه داره.

17. 2 کاربر برای این پست از mosy_khoda تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    10704
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    171
    162 بار تشکر شده در 82 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با سلام خدمت دوستان عزیز...
    حقیقتا موسیقیه رپ رو بطور جدی دنبال نکردم. اما همون قدری هم که ازش شنیدم مشکلات زیادی با اصل سبک و تفکرش دارم. البته که به نظرم بعضی ویژگی های خوب هم داره. راستش کسی تا به حال بهم نگفته گوش نده اما خودم به خیلی ها گفتم که زیاد گوشش ندین. در هر صورت خودم نظری نمیدم. بد نیست که دوستان یه نیم نگاهی به مقالهء استاد مرحوم روح الله خالقی در مورد موسیقی رپ داشته باشن. به نظرم کمی با تعصب نگاشته شده ولی حاوی نکات تامل بر انگیزی هست...

19. 2 کاربر برای این پست از محمد شفیعی تشکر کرده اند:

fatemeh.1994 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    14201
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,397
    806 بار تشکر شده در 280 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط beatbox [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منظور شما رو نمیفهمم بی سر ته یعنی چی یعنی اهنگ اینجا ایرانه بهرام یا اهنگ سی دی رو بشکن یاس کدوم؟میدونی مشکل چیه؟ما فقط داریم کارهای ضعیف رو میبینیم مگه سبکهای دیگه کار ضعیف ندارن. منظور من از رپ سبکیه که توش میشه حتی رئیس جمهور رو تخریب کرد نمونه اهنگ نامه ای به رئیس جمهور از بهرام. منظور من از رپ سبکیه که میشه توش از فقر فحشا گفت. منظور من از رپ سبکیه که میشه هر موضوعی رو زیر ذره بین برد .
    دوست عزیز صد در صد مطمئنم که شما هیچ چیزی از رپ نمیدونی اما نمیدونم چطور انقدر محکم رپ رو به یه سری حرف بی سرو ته ربط میدی. شایدم منظور شما از حرف بی سر ته اهنگهای ساسی مانکن . پیشنهاد میکنم اول یه ذره تحقیق کن بعد رپ رو بی سر ته بدون

ممنون از شما.
    آره شاید شما راست میگید. خوبه که شما از رپ چیزی میدونید.
    بله... توی رپ هم همه ی این مسائلی که گفتید رو میشه بیان کرد.
    مشکل این نیست که ما کارهای ضعیف رو میبینیم. مشکل اینه که شما کارای ضعیف رو خیلی قوی میبینید. هرکس عقیده ای داره... اما از نظر موسیقیدان ها و سبک شناسان هم سبک رپ سبک قوی ای به حساب نمیاد.
    دیگه شما که اینهمه از رپ سر در میارید که باید این چیزا رو بدونید!!!
    جناب beatbox شما یا یه چیزی رو میشناسی و یا یه چیزی رو نمیشناسی فقط نسبت بهش یه ذهنیتی ایجاد کردی. یا مثبت یا منفی.
    بیش از اون صد در صدی که مطمئن هستید من از رپ چیزی نمیدونم ، منم مطمئنم هرکسی که اومد اینجا و رپ رو دست گرفت نه چیزی از موسیقی سر در می آورد نه از آواز و خوانندگی و سبک ها.
    فقط چیزی که بلد بودن بگن این بود که :رپ یه سبک اجتماعی ، میشه رئیس جمهور رو تخریب کرد ، میشه از فقر و فحشا گفت و خلاصه از همین حرفا دیگه...
    بله... تخریب رئیس جمهور یعنی وایسی بهش فحش بدی ، از فقر و فحشا گفتن یعنی به اجازه ی هر احانتی رو به خودت بدی و هرچی خواستی بگی و یه سری افراد رو هم بی حرمت کنی... رپه دیگه همه چیز آزاده. نه؟
    رپ خوبه اما در صورتی که از حد یک انتقاد تجاوز نکنه!
    من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم. چون میدونم به جایی نخواهد رسید.
    در ضمن شما هم یه بخشی از تحقیق هاتون رو در اختیار دوستان قرار بدید تا بقیه هم از رپ یه چیزایی بدونن.

_______
    سوال من رو هم یکبار دیگه و با اندکی توجه بخونین لطفا.

تشکر .
    بر بساط نكته دانان خود فروشي شرط نيست
    يا سخن دانسته گو اي مرد عاقل يا خموش

21. کاربران زیر از fatemeh.1994 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

beatbox آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    7099
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سوالاتی برام پیش اومد هیچ کسی تا حالا نگفته من رپ گوش میدم پس این همه اهنگی که بیرون میاد برا کیه. می خواستم چند تا مطلب درست حسابی درباره رپ بنویسم اما انگار طرفداری نداره . اینکه همه میگن گوش رنمیدیم چند تا دلیل داره از اول رپرای ایرانی پایرو بد گذاشتن و از طرفی برای مردم هم بد جا افتاد از طرف دیگه ما رپ امریکایی رو درک نکردیم مثال :چند وقت پیش داشتم با دو سه تا رپر صحبت میکردم اونا داشتم از اهنگ jay z -99 problem حرف میزدن و میگفتن(چه کار گنگی بود دختره که تو کلیپ میرقصید چه دافی بود) اما در واقع اون کار اصلا گنگ نبود اون یه کار ضد نژاد پرستی بود و به داف به گنگ ربط نداشت رپرها هر چی تو کلیپ میبینن فکر میکنن شعر هم به کلیپ ربط داره . خیلیا به من گفتن که رپ گوش نده اما من هنوز هم ادامه میدم . برای این به من میگفتن که بیشتر رپرایی که من باهاشون در ارتباطم یا حشیش یا ماری جوانا میکشن . یکی رپ رو واسه مواد میخواد یکی رپ رو واسه شهرت و یکی واسه خود سبک موسیقی
    با تشکر

23. کاربران زیر از beatbox به خاطر این پست تشکر کرده اند:

beatbox آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    7099
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از شما.
    آره شاید شما راست میگید. خوبه که شما از رپ چیزی میدونید.
    بله... توی رپ هم همه ی این مسائلی که گفتید رو میشه بیان کرد.
    مشکل این نیست که ما کارهای ضعیف رو میبینیم. مشکل اینه که شما کارای ضعیف رو خیلی قوی میبینید. هرکس عقیده ای داره... اما از نظر موسیقیدان ها و سبک شناسان هم سبک رپ سبک قوی ای به حساب نمیاد.
    دیگه شما که اینهمه از رپ سر در میارید که باید این چیزا رو بدونید!!!
    جناب beatbox شما یا یه چیزی رو میشناسی و یا یه چیزی رو نمیشناسی فقط نسبت بهش یه ذهنیتی ایجاد کردی. یا مثبت یا منفی.
    بیش از اون صد در صدی که مطمئن هستید من از رپ چیزی نمیدونم ، منم مطمئنم هرکسی که اومد اینجا و رپ رو دست گرفت نه چیزی از موسیقی سر در می آورد نه از آواز و خوانندگی و سبک ها.
    فقط چیزی که بلد بودن بگن این بود که :رپ یه سبک اجتماعی ، میشه رئیس جمهور رو تخریب کرد ، میشه از فقر و فحشا گفت و خلاصه از همین حرفا دیگه...
    بله... تخریب رئیس جمهور یعنی وایسی بهش فحش بدی ، از فقر و فحشا گفتن یعنی به اجازه ی هر احانتی رو به خودت بدی و هرچی خواستی بگی و یه سری افراد رو هم بی حرمت کنی... رپه دیگه همه چیز آزاده. نه؟
    رپ خوبه اما در صورتی که از حد یک انتقاد تجاوز نکنه!
    من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم. چون میدونم به جایی نخواهد رسید.
    در ضمن شما هم یه بخشی از تحقیق هاتون رو در اختیار دوستان قرار بدید تا بقیه هم از رپ یه چیزایی بدونن.

_______
    سوال من رو هم یکبار دیگه و با اندکی توجه بخونین لطفا.

تشکر .
    شما انگار خیلی شاکی هستی.
    من نمیگم موسیقی رپ خداست اما میگم انقدر هم که همه میگن بد نیست. من نمیدونم شما چه خواننده ای از رپ رو شنیدین . من نمیگم تمام اهنگهای رپ خوبه اما میگم میشه توش کارهای فوقعلاده پیدا کرد . کسی به رئیس جمهور فحش نداده یا اگه داده من نشنیدم. فکر کنم دیگه هیچ خواننده ای تو اهنگاش فحش بده . مشکل اینجاست مردم هنوز تو فکر کارای زدبازین. ببینید یه رپر باید اعتقاداتشو بگه حالا بخواد از فساد بگه یا از طرح جمعاوری گربه ها از خیابان خوب یا بدشو مردم میگن به نظر من رپ مشکل نیست مشکل مردمن وقتی مردم به اهنگ نیناش ناش ساسی مانکن رای میدن بقیه هم تحریک به ساختن این اراجیف میشن. ضمنا خانوم fatemh.1994 من قصد توهین ندارم اگه ناراحتم شدی ببخشید.

mohammad.oud آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    15217
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    4
    110 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

من خودم به بقیه میگم موسیقی رپ گوش نکنن/
    اونیایی که طرفدار رپ تو ایران هستن لطف کنن 4 تا از آهنگ های رپ خوب ِ ایران رو بزارن گوش کنیم. بعد نظر میدیم

26. کاربران زیر از mohammad.oud به خاطر این پست تشکر کرده اند:

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4127
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    21
    1,016 بار تشکر شده در 306 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط beatbox [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سوالاتی برام پیش اومد هیچ کسی تا حالا نگفته من رپ گوش میدم پس این همه اهنگی که بیرون میاد برا کیه. می خواستم چند تا مطلب درست حسابی درباره رپ بنویسم اما انگار طرفداری نداره . اینکه همه میگن گوش رنمیدیم چند تا دلیل داره از اول رپرای ایرانی پایرو بد گذاشتن و از طرفی برای مردم هم بد جا افتاد از طرف دیگه ما رپ امریکایی رو درک نکردیم مثال :چند وقت پیش داشتم با دو سه تا رپر صحبت میکردم اونا داشتم از اهنگ jay z -99 problem حرف میزدن و میگفتن(چه کار گنگی بود دختره که تو کلیپ میرقصید چه دافی بود) اما در واقع اون کار اصلا گنگ نبود اون یه کار ضد نژاد پرستی بود و به داف به گنگ ربط نداشت رپرها هر چی تو کلیپ میبینن فکر میکنن شعر هم به کلیپ ربط داره . خیلیا به من گفتن که رپ گوش نده اما من هنوز هم ادامه میدم . برای این به من میگفتن که بیشتر رپرایی که من باهاشون در ارتباطم یا حشیش یا ماری جوانا میکشن . یکی رپ رو واسه مواد میخواد یکی رپ رو واسه شهرت و یکی واسه خود سبک موسیقی
    با تشکر
    شما مطلب «درست و حسابی» بنویس، طرفدارش رو پیدا می‌کنه. اما، هیچ‌جور به‌نظر نمی‌آد که بحث دربارهٔ «داف بودن / نبودن دخترهٔ رقصنده» یا مثلاً «تاریخچهٔ شلوار بگی» (که حالا، کاش اقلاً بحثش ریخت معقول می‌داشت!) یا حتی این که «آیا بزرگ‌تراتون به‌تون گفته‌ن رپ گوش ندین» شبیه چیزی باشن که در بحث دربارهٔ یه سبک موسیقی، عرفاً به‌شون «درست و حسابی» گفته می‌شه.

شما انگار خیلی شاکی هستی.
    من نمیگم موسیقی رپ خداست اما میگم انقدر هم که همه میگن بد نیست. من نمیدونم شما چه خواننده ای از رپ رو شنیدین . من نمیگم تمام اهنگهای رپ خوبه اما میگم میشه توش کارهای فوقعلاده پیدا کرد . کسی به رئیس جمهور فحش نداده یا اگه داده من نشنیدم. فکر کنم دیگه هیچ خواننده ای تو اهنگاش فحش بده . مشکل اینجاست مردم هنوز تو فکر کارای زدبازین. ببینید یه رپر باید اعتقاداتشو بگه حالا بخواد از فساد بگه یا از طرح جمعاوری گربه ها از خیابان خوب یا بدشو مردم میگن به نظر من رپ مشکل نیست مشکل مردمن وقتی مردم به اهنگ نیناش ناش ساسی مانکن رای میدن بقیه هم تحریک به ساختن این اراجیف میشن. ضمنا خانوم fatemh.1994 من قصد توهین ندارم اگه ناراحتم شدی ببخشید.
    و، من نفهمیدم که چی شد: بالاخره، فحش می‌دن یا نمی‌دن؟! انگار «می‌دن» ـــ دست‌کم، اون‌وریا که خوب فحش می‌دن و مفصل هم! به‌علاوه، انگار شما قوتش رو در همین «امکانات»ش شمردی (و البته، فقط محض تفریح، یادآوری می‌کنم که این «امکانات» مورد علاقهٔ شما، ربط چندانی هم به «موسیقی» نداره. تو دورهٔ انقلاب هم، با تغییر محتوای ادبی، با همین موسیقی سنتی [که موسیقی «خواص» حساب می‌آد و کنج عزلت می‌خواد و شدیداً غیر اجتماعی به‌نظر می‌آد] چیزایی از جنس چاووش‌ها ساختن که مزه‌ش و شورش هنوز زیر زبان و در جان خیلی‌ها هست). این عبارت حکیمانهٔ «فکر کنم دیگه هیچ خواننده ای تو اهنگاش فحش بده» رو هم معنی کن!

در ضمن، معقول نیست که از یه‌طرف تشخیص خوب یا بد بودن چیزی رو به مردم واگذار کنیم و از طرف دیگه، مدعی باشیم که مردم نمی‌فهمن چی خوب‌ه و چی بد.

بالاخره، لطفاً توجه کن که هنوز سؤال فاطمه سرجاش‌ه:

یه سوال؟

منظور شما از رپ چیه ؟
    در این که یه سری از چیزایی که در ایران به اسم رپ مطرح می‌شن بی‌سروته هستن که بحثی نیست؛ هست؟ ببین: اقل کاری که باید انجام بدی، این‌ه که یه طبقه‌بندی معقول از اقسام چیزایی که «رپ [ایرانی]» حساب می‌آن انجام بدی، و تو اون طبقه‌بندی حساب این بی‌سروته‌ها رو از از اونایی که درست‌ودرمون حسابشون می‌کنی جدا کنی.

شروع کن برادر. شروع کن، ببینیم به کجا می‌رسه.
    ویرایش توسط bardyaa : Sunday 15 March 2009 در ساعت 12:40 AM

28. 3 کاربر برای این پست از bardyaa تشکر کرده اند:

beatbox آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    7099
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad. oud [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودم به بقیه میگم موسیقی رپ گوش نکنن/
    اونیایی که طرفدار رپ تو ایران هستن لطف کنن 4 تا از آهنگ های رپ خوب ِ ایران رو بزارن گوش کنیم. بعد نظر میدیم
    دوست عزیز لطفا اول 4 تا هم نه 3 اهنگ رپ گوش کن بعد میتونی نظر بدی اگه توجه داشته باشی اولین پست نوشتم افرادی که حتی یک اهنگ شنیده باشن.

استاد ... ضمن ا از اون کلمه معلومه که قبلا فحش میدادن ولی الان نمیدن فکر نکنم من نوشته باشم که تا حالا فحش ندادن. ضمنا اهنگ ها برای مردم ضبط میشه و مردم میتونن یه خواننده رو به اوج برسونن. ولی همین مردم هستن که اهنگهای ناجور گوش میدن. تاپیک از موضوع اصلی جدا شده لطفا فقط درباره این موضوع نظر بدین.
    ویرایش توسط Leon : Sunday 15 March 2009 در ساعت 01:19 AM دلیل: از جناب beatbox انتظار ها بالاتر هست!

مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    4127
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    21
    1,016 بار تشکر شده در 306 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/1
    میزان امتیاز
    17

دوست عزیز لطفا اول 4 تا هم نه 3 اهنگ رپ گوش کن بعد میتونی نظر بدی اگه توجه داشته باشی اولین پست نوشتم افرادی که حتی یک اهنگ شنیده باشن.

استاد بردیا کسی در این تاپیک از شلوار بگی صحبت نکرد فکر کنم اشتباه اومدی و اگه با تیریپ بگی حال نمیکنی مشکل خودت. ضمنا از اون کلمه معلومه که قبلا فحش میدادن ولی الان نمیدن فکر نکنم من نوشته باشم که تا حالا فحش ندادن. ضمنا اهنگ ها برای مردم ضبط میشه و مردم میتونن یه خواننده رو به اوج برسونن. ولی همین مردم هستن که اهنگهای ناجور گوش میدن. تاپیک از موضوع اصلی جدا شده لطفا فقط درباره این موضوع نظر بدین.
    برادر، به‌جای تندتند جواب تند دادن، ببین که ملت چی نوشته‌ن. این «دوست عزیز»، خواسته که 4 تا آهنگ رپ «خوب» معرفی کنی. تلویحاً، داره می‌گه که «من شنیده‌م؛ ولی حتی 4 تا دونه آهنگ خوب هم بینشون پیدا نمی‌شه».

من هم [هنوز] ادعا نکرده‌م که با شلوار بگی مشکل دارم. عرض کردم که این نوع بحث‌ها (هم شلوار بگی، هم این که کسی منعتون کرده از رپ شنیدن یا نه، هم بحث داف بودن / نبودن) ، در زمینهٔ یه سبک موسیقایی عرفاً «درست و حسابی» به حساب نمی‌آن ـــ هرچند که ممکن‌ه در زمینهٔ یه پدیدهٔ اجتماعی مهم باشن. اون جملهٔ کذا رو هم دوباره ببین، و احتمالاً سخت نباشه که ببینی که یه چیزیش درست نیست. عبارت آخرت دربارهٔ مردم هم دخلی به چیزی که من گفتم نداره؛ اما به‌هرحال، مردم قسم نخورده‌ن که هم‌سلیقهٔ من یا تو باشن. اگه به‌هر دلیلی نمی‌تونی به قضاوتشون اعتماد کنی، قاعدتاً نباید بگی که مردم‌ن که خوب و بدش رو می‌گن. اگه تشخیص خوب و بد با «خواص»ه که خوب، تکلیف معلوم‌ه. اگه با «مردم»ه هم، انگار رأی مردم به «ساسی مانکن»ه.

31. 4 کاربر برای این پست از bardyaa تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)