لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا شخصی تا به حال به شما گفته که موسیقی رپ گوش نکنید ؟

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

10 43.48%
  • خیر

13 56.52%
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 65 به 71 از 71

موضوع: نظر سنجی درباره سبک رپ.حتما شرکت کنین

f28 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    86 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    دوست عزیز مثل اینکه واقعا متعصب هستید. گفتم که دلایل رو فردا می ذارم اگه خدا بخواد. اینجا هم کسی جو گیر نشده اتفاقا من با همین جوگیری مشکل دارم. به هر حال ما هم ادعایی نکردیم که خود موسیقی هستیم. نظرات متفاوت است. و اتفاقا من چون مدت زیادی روی تمام سبک ها(هر سبکی که فکرش رو بکنین) تحقیق و بررسی کردم به این نتیجه رسیدم. رپ الان بیشتر به عنوان یک مشکل اجتماعی مطرح است تا سبکی از موسیقی.
    اما دوست عزیز یک مطلبی به شما بگم که وضع موسیقی الان ایران اسف باره. الان ما نسل پرباری برای فردا نداریم. اگر الان موسیقی ایران جایی مطرح است به خاطر اساتید ما است نه رپر ها. ما هیچ چیز برای فردا نداریم. این موضوع در تمام سبک ها در ایران(چه پاپ،سنتی و ...) صادق است. موسیقی ما به بیراه کشیده شده است. هرچند تعدادی انگشت شمار موزیسین های خوب و حرفه ای هم وجود دارد.
    شما رپی که سیاه پوست ها ایجاد کردند رو با رپ ایران مقایسه کن. خواهید دید که رپ در ایران حتی رپ واقعی هم نیست. شما هم خودت رو در گیر این آدما نکن.
    البته در این باره من زیاد صحبت کردم چون اصلا رپ ارزش نداره وقتم رو به خاطرش تلف کنم. موفق باشد...

2. 2 کاربر برای این پست از f28 تشکر کرده اند:

Wieniawski آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20872
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    325
    372 بار تشکر شده در 113 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Wieniawski on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 7/1
    میزان امتیاز
    15

ببینید این سبک برای اولین بار در آمریکا ابداع شد و دلیلش وجود خفقان سیاسی در اون زمان بود و رپرها میتونستند از طریق رپ اعتراضات خودشون رو بیان کنند ولی متاسفانه در ایران این سبکی شده برای رقصیدن و فحش دادن به هم دیگه. وضعیتش تو ایران افتضاحه من که به غیر از یاس هیچکس رو قبول ندارم.

santamaria آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19005
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    12
    17 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    من هم با mahmoud 22 موافقم . متاسفانه خیلی از رپرها توی ایران از این سبک استفاده درستی نمیکنن. من خودم تا چند ماه پیش اصلا رپ گوش نمیدادم. ولی الان به نظر من هم فقط یاس به سبک رپ میخونه و قابل گوش دادنه و بقیه یه جورایی اصلا رپ نیست.
    عشق درگیر غروب درد است،
    باز هم طلوع ما را عشق است...

5. کاربران زیر از santamaria به خاطر این پست تشکر کرده اند:

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    1,072 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط f28 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز مثل اینکه واقعا متعصب هستید. گفتم که دلایل رو فردا می ذارم اگه خدا بخواد. اینجا هم کسی جو گیر نشده اتفاقا من با همین جوگیری مشکل دارم. به هر حال ما هم ادعایی نکردیم که خود موسیقی هستیم. نظرات متفاوت است. و اتفاقا من چون مدت زیادی روی تمام سبک ها(هر سبکی که فکرش رو بکنین) تحقیق و بررسی کردم به این نتیجه رسیدم. رپ الان بیشتر به عنوان یک مشکل اجتماعی مطرح است تا سبکی از موسیقی.
    اما دوست عزیز یک مطلبی به شما بگم که وضع موسیقی الان ایران اسف باره. الان ما نسل پرباری برای فردا نداریم. اگر الان موسیقی ایران جایی مطرح است به خاطر اساتید ما است نه رپر ها. ما هیچ چیز برای فردا نداریم. این موضوع در تمام سبک ها در ایران(چه پاپ،سنتی و ...) صادق است. موسیقی ما به بیراه کشیده شده است. هرچند تعدادی انگشت شمار موزیسین های خوب و حرفه ای هم وجود دارد.
    شما رپی که سیاه پوست ها ایجاد کردند رو با رپ ایران مقایسه کن. خواهید دید که رپ در ایران حتی رپ واقعی هم نیست. شما هم خودت رو در گیر این آدما نکن.
    البته در این باره من زیاد صحبت کردم چون اصلا رپ ارزش نداره وقتم رو به خاطرش تلف کنم. موفق باشد...

100% همینطوره و یک کلمه از حرفاتون رو نمیشه رد کرد ،من اصلاً رپ ایران رو کاری نداشتم. من کلاً در مورده „سبک رپ” داشتم نظر میدادم وگرنه رپ ایران زیر خط فقره ، همونطور که سایره سبک های موسیقی توی ایران واقعاً دارن ضعیف کار میکنن ، تنها موسیقی سنتی برای ایران باقی مونده که امیدوارم سایه ی اساتیدی همچون استاد شجریان و امثال ایشون بالای سره این موسیقی حالا حالا هااا بمونه.

دوست عزیز مثل اینکه واقعا متعصب هستید.
    باور کنید که من هم مثله شما ، همونطور که قبلاً گفتم ، کوچکترین ارزشی واسه این سبک قایل نیستم ، میتونید پست های قبلیمو بخونید . من صرفاً از یک سبک موسیقی داشتم دفاع میکردم نه از یه مشت رپر که حتی خودشونم نمیدونم چی میخونن.

در مورده یاس هم به نظرمه من اگه یه رپ خون ما داشته باشیم همین یاس هست که البته آهنگ های اون رو هم من گوش نمیدم ، چون به اندازه کافی تو مشکلات دست و پا میزنیم. احتیاج نیست کسی مشکلاتمون رو بهمون یاد آوری کنه.

به هر حال ممنون از شما دوست گل.

f28 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    86 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

خوب با این وضع فکر کنم من منظور شما رو بد برداشت کردم. واقعا ببخشید. خوب دیگه واقعا درباره رپ زیاد حرف زدیم. ما کارهای مهمتری داریم که باید به اونها بپردازیم. صحبت درباره رپ چیز بی ارزشیه. بهتره بیشتر درباره سبک کلاسیک و سنتی بحث و گفتگو کنیم تا رپ... باز هم از دوست خوبمscofild می خوام که منو ببخشه اگه یه موقع ناراحتش کردم و سوء تفاهمی پیش اومد... موفق باشید...

8. کاربران زیر از f28 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    1,072 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

اختیار دارید [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] عزیز.
    منم ا شما از معذرت میخوام اگه سو تفاهمی شده بود !

موفق باشید...

10. کاربران زیر از scofild به خاطر این پست تشکر کرده اند:

f28

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کسی به من نگفته چون خودم بدم میاد. ولی به بقیه گفتم اونم نه به خاطر فحش هایی که میدن چون آدم بالاخره یاد میگیره و حتی با اعتراض هاشون هم موافقم ولی از نظر من کسی که داره آهنگی می خونه خودش هم باید از سازها سر در بیاره یا اینکه اصلا نتی باشه من نمی تونم بفهمم زدن یک ریتم اونم نه با ساز و بلکه کامیپوتر و سینتیسایزر و سخنرانی کردن روی اون چه زیبایی داره یا چه زحمتی روی اون کشیده شده که این همه ادعا می کنن
    نظرم راجع به تمامه آهنگ های رپ چه فارسی چه اینگلیسی و حتی آهنگ هایی که تازگی ها آمریکایی ها و los angles ها هم می خونن خوشم نمیاد
    چون ارزش ندارن
    کاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااملا درست میگی. زدی وسط خال رپ به هیچ وجه ارزش موسیقی نداره. و به شدت احساس تهوع رابر می انگیزد
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)