لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ایا شخصی تا به حال به شما گفته که موسیقی رپ گوش نکنید ؟

رأی دهندگان
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

10 43.48%
  • خیر

13 56.52%
صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 71

موضوع: نظر سنجی درباره سبک رپ.حتما شرکت کنین

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    946 بار تشکر شده در 253 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    فکر کنم بحث سره اینه که رپ موسیقیه یا نه ... با دو تا سه تا لیوانم میشه ریتم و بعضی وقتا سولو هم تولید کرد !
    یه قابلامه هم میشه برداشت و دالام دولوم کرد . میشه نشست پشت کامپیوتره و چندتا نرم افزار و انگولک کرد . شاید کار قشنگیم در بیاد . میشه رو همه ی اینا هم خوند و یه آلبوم درست کرد . شاید واسه همین آلبوم هم سال ها کار شده باشه .
    موسیقی علمه و احساس . نه سبک و علاقه و آلبوم بیرون دادن و کلی طرفدار داشتن
    حالا رپ هرچی که هست ، موسیقی نیست. تکنیکه خونده ؟ ریتم سازیه ؟ جمله پردازیه ؟ یا هرچیزه دیگه .
    اینها فقط نظراته شخصیه منه با اطلاعاته بسیار بسیار بسیار بسیار کمی که دارم
    METAL WILL NEVER DIE

2. 3 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

keeps_gettin_better آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13921
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    603 بار تشکر شده در 219 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط rumour [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب اون وقت دیگه موسیقی نیست اون وقت میشه هنر خوانندگی و شعرو نه موسیقی. توی قطعه های باخ هم توازن به حد مساوی و نصف نصف بین خواننده و ساز ها میرسه ولی هیچ وقت بیشتر نمی شه.

جالبه که خوانندگی رو از موسیقی جدا کردی! خوب من خوانندگی رو 100% موسیقی می دونم، ولی یکی از زیر شاخه هاش. نه چیزی مجزای اون.

4. کاربران زیر از keeps_gettin_better به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Arash-hadian آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    6001
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,684
    3,662 بار تشکر شده در 981 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Arash-hadian on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط AmonAmath [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم بحث سره اینه که رپ موسیقیه یا نه ... با دو تا سه تا لیوانم میشه ریتم و بعضی وقتا سولو هم تولید کرد !
    یه قابلامه هم میشه برداشت و دالام دولوم کرد . میشه نشست پشت کامپیوتره و چندتا نرم افزار و انگولک کرد . شاید کار قشنگیم در بیاد . میشه رو همه ی اینا هم خوند و یه آلبوم درست کرد . شاید واسه همین آلبوم هم سال ها کار شده باشه .
    موسیقی علمه و احساس . نه سبک و علاقه و آلبوم بیرون دادن و کلی طرفدار داشتن
    حالا رپ هرچی که هست ، موسیقی نیست. تکنیکه خونده ؟ ریتم سازیه ؟ جمله پردازیه ؟ یا هرچیزه دیگه .
    اینها فقط نظراته شخصیه منه با اطلاعاته بسیار بسیار بسیار بسیار کمی که دارم
    ممنون از نظرت
    ولی یه نکته رو در نظر بگیر . این رپی که در داخل ایران تولید میشه یه چیز ابداعیه مزخرفه . در مورد رپ ایرانی حرفاتو قبول دارم و کسی که اینجوری رپ میسازه اصلا لازم نیست یه موزیسین یا نوازنده حرفه ای باشه . به قولی طرف هرچقدر هم گاگوول باشه 1 سال که با این برنامه های کامپیوتری کار کنه میتونه یه سری صدا (که خودش اسمشو میزاره موسیقی رپ) تولید کنه.
    اما در مورد رپی که برای مثال در امریکا تولید میشه ،این برداشت غلطه . رپ برای امریکا یک سبک بومیه (درست مثل ما که موسیقی اصیل رو داریم). مطمئنا اونجا هدف پیشرفت این سبکه نه اینکه مثلا x با y بخواد کل کل کنه.

در کل رپ خارجی رو به عنوان یه سبک نو ظهور از موسیقی قبول دارم و بهش احترام میگذارم(حتی اگه ازش خوشم هم نیاد).
    در مورد رپ ایرانی هم حیفم میاد وقتمو حروم کنم و دربارش اینجا چیزی بنویسم ولی اگه بخوام رپ ایرانی رو تعریف کنم :
    یه عرصه جدید واسه یه سری افراد (اکثرا ثروتمند و الاف) که چون حوصلشون سر رفته بود اومدن این چرت و پرتها رو خوندن .

به امید بهبود این سبک در کشورمون ...
    آدم ها رو به اندازه "لیاقتــــشون" دوست بدار و به اندازه ظرفیتــــشون ابراز کن !

6. 4 کاربر برای این پست از Arash-hadian تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    946 بار تشکر شده در 253 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط choolack [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از نظرت
    ولی یه نکته رو در نظر بگیر . این رپی که در داخل ایران تولید میشه یه چیز ابداعیه مزخرفه . در مورد رپ ایرانی حرفاتو قبول دارم و کسی که اینجوری رپ میسازه اصلا لازم نیست یه موزیسین یا نوازنده حرفه ای باشه . به قولی طرف هرچقدر هم گاگوول باشه 1 سال که با این برنامه های کامپیوتری کار کنه میتونه یه سری صدا (که خودش اسمشو میزاره موسیقی رپ) تولید کنه.
    اما در مورد رپی که برای مثال در امریکا تولید میشه ،این برداشت غلطه . رپ برای امریکا یک سبک بومیه (درست مثل ما که موسیقی اصیل رو داریم). مطمئنا اونجا هدف پیشرفت این سبکه نه اینکه مثلا x با y بخواد کل کل کنه.

در کل رپ خارجی رو به عنوان یه سبک نو ظهور از موسیقی قبول دارم و بهش احترام میگذارم(حتی اگه ازش خوشم هم نیاد).
    در مورد رپ ایرانی هم حیفم میاد وقتمو حروم کنم و دربارش اینجا چیزی بنویسم ولی اگه بخوام رپ ایرانی رو تعریف کنم :
    یه عرصه جدید واسه یه سری افراد (اکثرا ثروتمند و الاف) که چون حوصلشون سر رفته بود اومدن این چرت و پرتها رو خوندن .

من هم کاملا در مورده رپ فارسی نظر دادم . وگرنه رپی که داره تو اروپا و آمریکا کار میشه به من ربطی نداره . من فقط قصدم پیرفته این سبک تو ایرانه . حالا یا با شعره قوی یا آهنگسازیه قوی یا ...
    تو جاهای دیگه هم گفتم ممکنه خیلیا ها از سبکی که من گوش میدم بدشون بیاد . منم از خیلی از سبک ها خوشم نمیاد . ولی دوست ندارم واقعا رپ به این صورت تو کشورمون کار بشه . چون ما ایرانی ها فرهنگ و ارزشه بیشتر ازین ها داریم که بخواد یه همچین کار های ضعیفی جوون ها رو معطل خودش بکنه
    METAL WILL NEVER DIE

8. 2 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

beatbox آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    7099
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    23
    249 بار تشکر شده در 105 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اااااااااااااا من خیلی وقت اینجا نیومده بودم. این حرفی که میخوام بزنمو چندین بار گفتم مشکل رپ ما مردمن وقتی همه رپ رو با 6/8 میخوان خوب این مشکل داره. تا حالا فکر کردین 90 درصد کلیپ که به اسم رپ میاد بیرون اصلا رپ نیست ساسی مانکن تتلو حسین مخته اینه هیچ ربطی به رپ ندارن . جالب بدونین سیاه پوستا اصلا رپ عاشقانه نمیخونن یا اگه میخونن اینطوری نیست که بگه خانوم میشناسی ارژنگو اینا یه مشت دری وریه . اگه دنبال رپ واقعی هستین اهنگ جدید شارلاتان از گروه تن به 10 اومده بیرون گوش بدین
    ویرایش توسط Hes_r : Monday 28 September 2009 در ساعت 06:56 PM دلیل: مراجعه به قانون شماره ی 12
    .فقط خدا میتونه درباره من قضاوت کنه.

10. 2 کاربر برای این پست از beatbox تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط choolack [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از نظرت

دوست عزیزم سلام. البته من اینجا تازه وارد هستم
    فقط به عنوان کسی که سالها تلاش کردم تا موسیقی رو علمی و صحیح بیاموزم و الان هم صحیح و سالم به هنر جو هام آموزش بدم باید بگم صد در صد با حرفتون موافقم.

فقط یک نکته این وسط هست که منو به شدت آزار می ده و اون این جمله شماست (که حقیقتی تلخه!) :

ه عرصه جدید واسه یه سری افراد (اکثرا ثروتمند و الاف) که چون حوصلشون سر رفته بود اومدن این چرت و پرتها رو خوندن ...

متاسفانه همین عرصه جدید مثل یک موج ویرانگر فاتحه موسیقی رو داره می خونه! ما از نسلی صحبت می کنیم که متاسفانه داره با این موسیقی بی ریشه بزرگ میشه و هیچکس هم به فکر نیست!

ای کاش همونطوری که برامون مهمه که غذای سالم بخوریم تا مریض نشیویم موسیقی هم که غذای روح ما نسانهاست رو جدی می گرفتیم! و نمی گذاشتیم نسلی تربیت بشه که بجز (چیبس و پفک) هیچ غذایی رو نتونه بخوره... افسوس صد افسوس

12. کاربران زیر از alone_composer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

arjang آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14449
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    179
    230 بار تشکر شده در 71 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود...
    به من هم کسی نگفته رپ گوش نکن
    ولی چند تا آهنگ رپ گوش کردم خوشم نیومد
    دیدم همون موسیقی سنتی خودمون بهتره

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8520
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    1,630
    790 بار تشکر شده در 284 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    16

کسی به من نگفته من تا حدودی دیگران رو بر حذر می کنم
    هر کی به قول معروف از مامانش قهر کرده اومده خواننده رپ شده
    اشعارش بی معنی و رکیکه
    از چشم من افتاده حتی بهترینش

15. 2 کاربر برای این پست از panii60 تشکر کرده اند:

f28 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    86 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوستان من پاسخ خودم رو کوتاه میکنم : رپ موسیقی نیست. (این قضیه خیلی راحت اثبات میشود.)

17. کاربران زیر از f28 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

fagher آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    9093
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,670
    938 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من از رپ خوشم نمیاد ولی منکر اینم نمیشم که بعضی وقت ها میتونه کفید هم باشه ولی نتاسفانه تعداد این نوعش از انگشت های دست هم کمتره.

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط f28 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان من پاسخ خودم رو کوتاه میکنم : رپ موسیقی نیست. (این قضیه خیلی راحت اثبات میشود.)
    آره من هم موافقم. بیشتر بحر طویله تا موسیقی
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    1,072 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

شرمنده ، من وقت نکردم پست های قبلی رو بخونم و همینجوری نظرم رو میگم.
    خب رپ هم یکی از سبک های موسیقیه و در این شکی نیست و نمیشه انکارش کردم و در همه جای دنیا طرفدارای خودشو داره ، دقیقاً مثه متال ، پاپ ، راک و...

اما اینکه موسیقیه بی محتواییه رو منم قبول دارم و اصلاً حاضر نیستم تن به گوش دادنه این سبک آهنگ ها بدم.

اما در مورده اینکه فرمودن رپ موسیقی نیست!!

میشه دلایلتون رو برای اثبات این موضوع بیان کنید؟
    لطفاً صحبتا هایی که میکنید رو کمی تخصصی تر کنید نه اینکه از روی سلایق و احساساتتون.
    منم از این سبک خوشم نمیاد، همونطور که از سبک هوی متال خوشم نمیاد ولی نمیگم اینها موسیقی نیستن. چون هستن ولی شاید بعضی ها خوششون نیاد ولی بعضی ها باهاشون عشق دنیا رو بکنن.
    شاید بعضی ها آهنگ های استاد شجریان رو آصلاً گوش ندن ولی بعضی دیگه با آهنگای ایشون برن تو خلسه!
    موسیقی یه چیزه کاملاً سلیقه ایه ! هر کس یه سبکی رو دوست داره و همون رو گوش میده.
    ویرایش توسط scofild : Friday 6 November 2009 در ساعت 10:10 PM

21. کاربران زیر از scofild به خاطر این پست تشکر کرده اند:

keeps_gettin_better آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13921
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    603 بار تشکر شده در 219 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط scofild [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اما اینکه موسیقیه بی محتواییه رو منم قبول دارم و اصلاً حاضر نیستم تن به گوش دادنه این سبک آهنگ ها بدم.
    .
    چرا بی محتواست؟ درسته موسیقی سازی اون ساده و پیش پا افتاده است ولی خوانندگیش اون قدرا هم آسون نیست! خودتون یه دفعه یکی از آهنگ های رپ رو بخونید و صداتون رو ضبط کنید، می فهمید که کار هر کسی هم نیست. از لحاظ متن اشعار هم که خوب بستگی داره، ولی فلسفه اصلی رپ موسیقی انتقادی بوده و خیلی از خوانندگان رپ، اشعار جالب و پر محتوایی می خونن.

ولی کلا همون موضوع سلیقه است، من هم با هوی متال حال نمی کنم؛ ولی به هر حال حتما یه چیزی داره که این قدر طرفدار داره دیگه! نمی شه این مسئله رو انکار کرد.

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

ولی کلا همون موضوع سلیقه است، من هم با هوی متال حال نمی کنم؛ ولی به هر حال حتما یه چیزی داره که این قدر طرفدار داره دیگه! نمی شه این مسئله رو انکار کرد.
    خوب منم همینو گفتم دیگه !!! این از نظره منه ! شاید از نظره شما جوره دیگه ای باشه...
    رپ از نظر من بی محتواست! هر جورشو که فکر کنی. مثلاً همین آهنگ یاس که برای بیکاری خونده. درسته که خیلی قشنگ یکی از دردای جامعه رو میگه ولی آخرش که چی؟؟ یعنی ما خودمون خبر نداریم از این مسائل؟؟ خودمون 100 برابر بهتر درک میکنیم. به جای اینکه یه چیزی بخونن که آدم غم و غصه هاش رو فراموش کنه ، بیشتر همونا رو میکوبن تو سر آدم.
    بگذریم...

در مورده اینکه خوندنش سخته ، اتفاقاً خیلی هم آسونه. نمیدونم شما استودیو دارین یا نه ! من اون موقعی که ایران بودم 3 سال استودیو داشتم و با انواع و اقسام این رپر ها سر و کار داشتم. باور کنید خوندنه این جملات پشت سر هم اصلاً برای رپر سخت نیست ، بیشتر برای اون بیچاره ای که توی اتاق کنترل داره صدای اون آقا رو رکورد میکنه سخته که همش باید صدا ها رو پشت هم میکس کنه و استپ کنه و دوباره رکورد کنه که جناب رپر که نفس کم اووردن دوباره بخونن و معلوم نشه که ایشون این کوهه نفس ماله خودشون نیست.

به هر حال اینا نظر شخصیه ! و رپ هم برای خودش جا و مکانی توی موسیقیه دنیا داره.

f28 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16310
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    38
    86 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

با سلام. دوستان عزیزی که دلایل موسیقی نبودن رپ را میخواهن انشا ا.. فردا الان وقت ندارم. در پاسخ دوستی که درباره سختی های رپ خوندن، گفتن باید با یک سوال پاسخم رو به ایشون بدم: آیا فراگیری ردیف آوازی و تکنیک آواز که سالها وقت لازم دارد سختر است یا یک متن رو تند تند خوندن؟چرا رپر ها فقط در جمع مردم بخصوص جوان ها طرفدار دارند و کسی که اهل موسیقی(چه کم و چه زیاد) و تخصص است اینها رو قبول ندارند؟
    دوستان هر چقدر درک شما از اصول موسیقی واقعی بیشتر باشد رپ رو بیشتر رد میکنین.
    البته قصد توهین به شنونده های رپ ندارم. من به سلیقه هر کس احترام میذارم.
    و از دوستان خواهش میکنم نام استاد شجریان رو با هر کسی هم ردیف نکنید . چون هیچ کس رو نمیشه با ایشون مقایسه کرد چه برسه به رپرها. زیاد حرف زدم ببخشید. دست خودم نیست وقتی این مسائل رو می بینم واقعا ناراحت میشم. اینو جدی میگم. موفق باشید...

25. کاربران زیر از f28 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

scofild آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20327
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    307
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

کسی که اهل موسیقی(چه کم و چه زیاد) و تخصص است اینها رو قبول ندارند؟
    کاملاً بر عکس. هر چه بیشتر شما در موسیقی و انواع سبک ها وارد بشید ، بیشتر میفهمید که این نوع موسیقی هم سبکیه که طرفداای خودشو داره.
    ضمن اینکه کسی استاد شجریان رو با رپر ها هم ردیف نکرد !!!
    میخواستید واسه مقایسه شما رو مثال بزنم ؟؟؟ من خودم از طرفدارای ایشونم ، ولی نه از طرفدارایی که جو گیر شدن ، فکر میکنن جایی خبریه !!

منتظر خوندن دلایلتون هستم.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)