لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 44

موضوع: پوزیسون سوم در ویلن

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    69563
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    7 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    خواهش ميكنم اميدوارم موفق باشي سعي كن آرشه كشي شما قوي بشه براي اين كار بايداز ته آرشه تا نوك آرشه با نت گرد كه چهار ضرب هست اول چهار ضرب بعد هشت ضرب بعد دوازده ضرب وتا 16ضرب ادامه بدي خيلي آهسته بايد بكشي تا آرشه كشي شما قوي بشه وبرويولن مسلط بشي اين كار باعث ميشه عضلات هر دو دست شما قوي بشه موفق باشي

2. 2 کاربر برای این پست از amati تشکر کرده اند:

mosastarafa آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    68410
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    25
    101 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/0
    میزان امتیاز
    12

من نمي دونم دوستان چه تجربه‌اي دارن اما من خودم يك نظر عجيب دارم. به نظر من پوزيسيون سوم راحت تر از پوزيسيون اوله. البته اولش واسه من سخت بود. اما به دليل كم شدن فاصله پرده ها تو پوزيسيون‌هاي بالاتر اين اتفاق افتاد.

به نظر من بحث پوزيسيون معمولا دو مشكل رو براي نوازنده‌ها ايجاد مي كنه

1) نت‌خوني: اين مشكل رو ميشه با تكرار حل كرد. ضمن اينكه دقت كنيد كه در تمام سيم‌ها در پوزيسيون سوم انگشت اول مربوط به نتي ميشه كه روي خط قرار داره. به ترتيب نت‌هاي لا، ر، سل و دو روي سيم‌هاي اول و چهارم كه همشون روي خط قرار دارن. توجه به رنج نت‌ها هم تاثير داره. نت‌هاي پوزيسيون به اندازه دو خط از نت‌هاي اصلي اون سيم بالاتر هستند. يعني مثلا در سيم سل كه نت‌هاي پوزيسيون اولش دو سه خط زير خطوط حامل هستند، در پوزيسيون سوم به خط حامل مي رسه. اين اتفاق درباره تمام سيم‌ها مي افته. بنابراين وقتي شما يك نت بالاي خط اول حامل مي‌بينيد و علامت پوزيسيون رو سريع بايد متوجه شيد كه اين نت قطعا نمي‌تونه فاي سيم سوم باشه از اون جايي كه بين خطوط قرار داره پس مربوط ميشه با انگشت زوج سيم بالاتر در پوزيسيون. (انگشت چهارم) تكرار اين تمرين باعث ميشه به سرعت تشخيص بدين نتهاي پوزيسيون رو.

2) انگشت گذاري: من كاري كه خودم انجام دادم رو به دوستان مي‌گم. در كتاب‌هاي آموزش خصوصا خالقي كه مبناي تدريس ويولن ايرانيه. اصولا مشق‌هاي كمي براي نت خوني وجود داره حتي تو پوزيسيون اول. ديگه تو پوزيسيون سوم كه خيلي كمه. من توصيه ميكنم براي افزايش قدرت انگشت گذاري به جلد اول كتاب‌هاي ل ويولن و سوزوكي مراجعه كنيد و دروس اوليه كه مشق انگشت گذاري هست در پوزيسيون اول هست رو تو پوزيسيون سوم اين قدر انجام بدين تا در ذهنتون حك شه كه فاصله‌ها در پوزيسيون چگونه است يادتون باشه كه تا وقتي مسلط نشدين سوييچ كردن بين پوزيسيون‌ها فقط گيج‌ترتون مي‌كنه. كل تمرين رو فقط به پوزيسيون سوم اختصاص بدين. به گونه‌اي كه همچنان كه راحت همه حفظ هستيم كه مثلا در سيم لا نت‌هاي لا سي‌بمل، سي كرن(ربع پرده ايراني) ، سي، دو، دوديز، دوكرن، ر، مي‌بمل و مي، در پوزيسيون اول وجود داره. ملكه ذهنتون شه كه در پوزيسيون سوم نت‌هاي ر مي‌بمل، مي، فا، فاديز و سل وجود داره
    ویرایش توسط mosastarafa : Tuesday 5 February 2013 در ساعت 12:35 PM دلیل: جا افتادن يك كلمه

4. 4 کاربر برای این پست از mosastarafa تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

سلام. بنده هم در تایید و تکمیل صحبت دوستان و اساتید در مورد پوزیسیون سوم چندتا نکته مدنظرم هست که میخوام عرض کنم.
    اصولا یکی از تفاوت های بارز بین ویلن های حرفه ای و آماتور نحوه ی صدا دهی اونا توی پوزیسیون ها بخصوص پوزیسیون های بالاست. یعنی یه ویلن خوب همونطور که توی پوزیسیون اول صدا میده „تقریبا” توی پوزیسیون های بالاتر هم به همون شفافیت صدا رو ایجاد میکنه ولی ویلن های بی کیفیت، توی پوزیسیون سوم یا بالاتر صدای غیر شفاف و تو دماغی ایجاد می کنن. (ویلن های چینی „بعضا” اینجوری هستن) به همین دلیل نوازنده برای درست بودن صدا (انگشت گذاری) مجبوره خیلی دقت کنه و همین باعث میشه تمرین خوبی نداشته باشه. (خوب بودن جنس سیم ها و استاندارد بودن ارتفاع خرک هم خیلی توی صدا دهی ویلن توی پوزیسیون ها بالا تاثیر داره)

برای تمرین توی پوزیسیون سوم من پیشنهاد می کنم که قسمتی از یکی از قطعاتی که توی پوزیسیون اول به راحتی اجرا می کنید و نتهاشو حفظ هستین رو انتخاب کنین. (البته این قطعه باید برای اجرا توی پوزیسیون سوم مناسب باشه) بعد بطور کامل توی پوزیسیون سوم تمرینش کنید. اگه ملودی قطعه کاملا در ذهن شما ملکه شده باشه، به محض اینکه یه قسمتی رو فالش بزنید خیلی زود متوجه میشید. مثلا من با آهنگ سلطان قلب ها (و تمرین های کتاب های مختلف) پوزیسیون سوم رو تمرین میکردم (البته هنوز هم خیلی توی پوزیسیون ها حرفه ای نیستم)
    اگه نتی رو فالش زدید سعی نکنید با سُر دادن انگشت روی گریف جای اصلیشو پیدا کنید. باید اون قسمت از آهنگ یا حداقل اون میزان رو دوباره بزنید و انگشت ها رو دوباره بذارید. باید چند بار انگشت گذاری رو تمرین کنید تا جای انگشت ها و فاصله ی بین انگشت ها کاملا دستتون بیاد. اول روی یک سیم پوزیسیون سوم رو تمرین کنید (روی می یا لا - و بعد روی ر و در انتها هم روی سل) بعد تعویض سیم ها در پوزیسیون سوم رو تمرین کنید و در انتها رفت و برگشت از پوزیسیون اول به سوم و برعکس. (حفظ کردن استایل دست و انگشت گذاری توی همه ی پوزیسیون ها مسئله ی خیلی مهمیه)
    طبیعتا اوایل کار توی هر تمرین چندین بار جای انگشت ها رو اشتباه میذارید. اگه تمرین شما صحیح باشه بعد از یه مدت باید تعداد مرتبه هایی که نت رو فالش میگیرید کمتر شده باشه. (این یعنی درست تمرین می کنید) انتظار نداشته باشید خیلی زود بتونید همه ی نت ها رو توی پوزیسیون سوم درست بگیرید این کار کمی زمان میبره.
    شاد و پیروز باشید
    ویرایش توسط virtuoso : Tuesday 5 February 2013 در ساعت 02:45 PM دلیل: تصحیح نگارشی

6. 6 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    93226
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

عزیزان نمی خواد جای انگشتا رو حفظ کنید.
    این الگو همیشه برقراره:
    دو فاصله ر. فاصله می. چسپیده فا. فاصله سل. فاصله لا فاصله سی چسپیده دو

8. کاربران زیر از satyar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

korutzer آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    29165
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    179
    547 بار تشکر شده در 206 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/4
    Given: 5/3
    میزان امتیاز
    14

پوزیسیون سه راحت ترین کار دنیاست.
    دیروز گفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    امروز نگفتم باشد, از فردا یک جور دیگر هستم.
    تو تا بحال, هیچ, از دست این جورها, کلافه نشده ای؟...

10. کاربران زیر از korutzer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Feeling آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63626
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    59
    26 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزيز
    منم به تازگي دارم پوزيسيون سوم رو ياد ميگيرم
    بنظر من اتود 31 ولفارت كه مخصوص پوزيسيون 3 هست رو زياد تمرين كن خيلي بهت كمك ميكنه

12. 2 کاربر برای این پست از Feeling تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    24 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/1
    میزان امتیاز
    0

دوستان خیلی خیلی ممنونم از مطالب مفیدی که از تجربیاتتون گذاشتید! من تازه پوزیسیون سوم رو شروع کردم به یادگیری و خوشبختانه با فهمیدن اینکه تو پوزیسیون سوم چرا بعضی انگشت ها به قبلی میچسبه یا فاصله داره شروع کردم (منظور اینکه حفظ نکردم) یه خواهشی که از عزیزان داشتم اینه گه میخواستم بدونم از کجا باید بفهمیم باید روی یک نت بجای پوزیسیون اول،سوم رو اجرا کنیم! و یه سوال دیگه اینکه از کجا بفهمیم یه قطعه مناسبه تمرین برای پوزیسیون سوم هست!
    ممنونم

14. 2 کاربر برای این پست از DarkViolin تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkViolin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان خیلی خیلی ممنونم از مطالب مفیدی که از تجربیاتتون گذاشتید! من تازه پوزیسیون سوم رو شروع کردم به یادگیری و خوشبختانه با فهمیدن اینکه تو پوزیسیون سوم چرا بعضی انگشت ها به قبلی میچسبه یا فاصله داره شروع کردم (منظور اینکه حفظ نکردم) یه خواهشی که از عزیزان داشتم اینه گه میخواستم بدونم از کجا باید بفهمیم باید روی یک نت بجای پوزیسیون اول،سوم رو اجرا کنیم! و یه سوال دیگه اینکه از کجا بفهمیم یه قطعه مناسبه تمرین برای پوزیسیون سوم هست!
    ممنونم
    دلایل زیادی برای تغییر پوزیسیون هست. مثلا تعویض نت ها با استفاده از تکنیک گلیساندو یا پرتامنتو (مثلا روی سیم دوم مثلا میخواین از نت دو به نت می برین با استفاده از گلیساندو)
    یا نرم تر صدا دادن نت ها (مثلا شما میخواین چند بار نت لا و سی رو اجرا کنین پشت سر هم. اگه بخواین صدای تیزی داشته باشه توی پوزیسیون اول اجرا می کنین ولی اگه بخواین خیلی نرم صدا بده بهتره توی پوزیسیون سوم اجرا کنین)
    یا تعویض نت هایی که توی پوزیسیون سوم به هم نزدیک تر هستن. (مثلا میخواین نت فا روی خط پنجم حامل و بلافاصله نت ر بالای خطوط حامل رو بنوازین ... در حالت عادی باید فا رو با انگشت اول (سیم اول) ایجاد کنین و بلافاصله برین پوزیسیون سوم و با انگشت چهارم نت ر رو ایجاد کنین ... طبیعتا بهتره که نت فا رو با انگشت سوم در پوزیسیون سوم (سیم دوم) بنوازین و بعدش نت ر رو بنوازین)
    یا ...
    دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. ضمنا توی پوزیسیون سوم روی سیم اول ، دوتا نت جدید بوجود میان (انگشت سوم نت دو (بالای حامل) و انگشت چهارم نت ر (بالای حامل) رو ایجاد می کنن. اما توی پوزیسیون اول در حالت عادی این دو نت رو نمیشه اجرا کرد)
    اینکه چه قطعه ای برای تمرین پوزیسیون سوم راحت تره یا اینکه کجای یه قطعه رو بهتره در پوزیسیون سوم اجرا کنیم چیزی هست که با تجربه بدست میاد. شما فعلا باید از استادتون کمک بخواین.
    برای پوزیسیون سوم تمرین های کتاب ل ویلن و اتودهای ولفارت رو پیشنهاد می کنم (چند اتود مربوط به پوزیسیون سوم هست) ... البته همونطور که در پست قبلی گفتم هنرجو باید علاوه بر این ها، پوزیسیون سوم رو در قطعات معروف تمرین کنه.

16. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] از راهنمایی هاتون! مث اینکه خیلی باید تمرین کنم چون یکم تئوریم هم ضعیفه...
    ... فقط این قسمت که فرمودین
    (مثلا میخواین نت فا روی خط پنجم حامل و بلافاصله نت ر بالای خطوط حامل رو بنوازین ... در حالت عادی باید فا رو با انگشت اول (سیم اول) ایجاد کنین و بلافاصله برین پوزیسیون سوم و با انگشت چهارم نت ر رو ایجاد کنین ... طبیعتا بهتره که نت فا رو با انگشت سوم در پوزیسیون سوم (سیم دوم) بنوازین و بعدش نت ر رو بنوازین)
    یا ... این جا نت ر رو مشخصا با انگشت اول در پوزیسیون 3 بزنم دیگه!
    یعنی نت فا رو با انگشت سوم زدم بعد با انگشت اول نت ر رو بزنم!

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkViolin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی ممنونم جناب [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] از راهنمایی هاتون! مث اینکه خیلی باید تمرین کنم چون یکم تئوریم هم ضعیفه...
    ... فقط این قسمت که فرمودین
    (مثلا میخواین نت فا روی خط پنجم حامل و بلافاصله نت ر بالای خطوط حامل رو بنوازین ... در حالت عادی باید فا رو با انگشت اول (سیم اول) ایجاد کنین و بلافاصله برین پوزیسیون سوم و با انگشت چهارم نت ر رو ایجاد کنین ... طبیعتا بهتره که نت فا رو با انگشت سوم در پوزیسیون سوم (سیم دوم) بنوازین و بعدش نت ر رو بنوازین)
    یا ... این جا نت ر رو مشخصا با انگشت اول در پوزیسیون 3 بزنم دیگه!
    یعنی نت فا رو با انگشت سوم زدم بعد با انگشت اول نت ر رو بزنم!
    خواهش می کنم.
    همون نت ر رو گفتم که اولش گفتم. ر بالای خطوط حامل. دو خط بالای حامل ها
    اونو باید با انگشت چهارم در پوزیسیون سوم اجرا کنین.
    یعنی ابتدا با انگشت سوم در پوزیسیون سوم نت فا رو اجرا می کنین (سیم دوم) و بعدش روی سیم اول در همون پوزیسیون سوم نت ر رو با انگشت چهارم اجرا می کنین.

19. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض خسته نباشید خدمت جناب virtuso اسم شریفتونو اگه لطف بفرمایید بگید خیلی خوشحالم میشم و اینکه!
    در پوزیسیون اول مثلا وقتی ما انگشت اول و دوم و سوم رو روی سیم ر گذاشتیم و داریم نت سل رو اجرا میکنیم! وقتی نت بعدیمون می رو سیم لا باشه میتونیم بدون برداشتن سه انگشتمون از روی سیم ر انگشت 4 رو روی سیم لا بذاریم و می بنوازیم!
    میخواستم بدونم تو پوزیسیون سوم هم اینطوره یا صدا فالش میشه؟
    مثلا طبق فرموده خودتون : یعنی ابتدا با انگشت سوم در پوزیسیون سوم نت فا رو اجرا می کنین (سیم دوم) و بعدش روی سیم اول در همون پوزیسیون سوم نت ر رو با انگشت چهارم اجرا می کنین
    میتونم بدون برداشتن انگشت سوم از روی سیم لا (در پوزیسیون سوم) انگشت چهارمم رو روی سیم می بذارم(در پوزیسیون سوم) ؟
    یا اینکه فالش میشه و باید انگشت هایب اول و دوم و سوم هم رو در ابتدا بذارم و بعد انگشت چهارم رو قرار بدم؟
    ویرایش توسط DarkViolin : Wednesday 18 March 2015 در ساعت 01:08 PM

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

با عرض خسته نباشید خدمت جناب virtuso اسم شریفتونو اگه لطف بفرمایید بگید خیلی خوشحالم میشم و اینکه!
    در پوزیسیون اول مثلا وقتی ما انگشت اول و دوم و سوم رو روی سیم ر گذاشتیم و داریم نت سل رو اجرا میکنیم! وقتی نت بعدیمون می رو سیم لا باشه میتونیم بدون برداشتن سه انگشتمون از روی سیم ر انگشت 4 رو روی سیم لا بذاریم و می بنوازیم!
    میخواستم بدونم تو پوزیسیون سوم هم اینطوره یا صدا فالش میشه؟
    مثلا طبق فرموده خودتون : یعنی ابتدا با انگشت سوم در پوزیسیون سوم نت فا رو اجرا می کنین (سیم دوم) و بعدش روی سیم اول در همون پوزیسیون سوم نت ر رو با انگشت چهارم اجرا می کنین
    میتونم بدون برداشتن انگشت سوم از روی سیم لا (در پوزیسیون سوم) انگشت چهارمم رو روی سیم می بذارم(در پوزیسیون سوم) ؟
    یا اینکه فالش میشه و باید انگشت هایب اول و دوم و سوم هم رو در ابتدا بذارم و بعد انگشت چهارم رو قرار بدم؟
    بارها توی انجمن عرض کردم که ارادتمند دوستان، محمد احمدی هستم. توی پروفایلم هم اسممو نوشتم
    دقیقا شما باید همین کار رو بکنین. اگه انگشت چهارم رو درست بذارین صدا فالش نمیشه.
    ضمنا به این بستگی داره که نت بعدی که میخواین بزنین چیه. اگه روی سیم می هست بهتره انگشتا رو منتقل کنین روی سیم می ... ولی در حالت کلی نیازی به این کار نیست.

22. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله مچکرم آقای احمدی... شروع به تمرین قطعه سه گدار کردم با پوزیسیون 3 بنظرتون خوبه؟

24. کاربران زیر از DarkViolin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

بله مچکرم آقای احمدی... شروع به تمرین قطعه سه گدار کردم با پوزیسیون 3 بنظرتون خوبه؟
    خواهش می کنم. بد نیست به شرطی که خیلی آروم و با تمپوی پایین بنوازینش ... بهتره قطعاتی رو تمرین کنین که آروم هستن.
    از اتودهای ولفارت غافل نشین. چندتا اتودش هست (شماره 30 به بعد باید باشه) که مخصوص پوزیسیون 3 هستن.

26. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله ممنون. من متاسفانه کتاب ولفارت ندارم... فقط یه لویولن 2 دارم و یه خالقی 1...
    از اینترنت هم نتونستم بگیرم کتایشو چون تو شیرد آپلود کرده بودن... اما ممنونم از راهنماییتون

28. کاربران زیر از DarkViolin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    404 بار تشکر شده در 159 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/0
    Given: 32/0
    میزان امتیاز
    11

بله ممنون. من متاسفانه کتاب ولفارت ندارم... فقط یه لویولن 2 دارم و یه خالقی 1...
    از اینترنت هم نتونستم بگیرم کتایشو چون تو شیرد آپلود کرده بودن... اما ممنونم از راهنماییتون
    من پی دی اف کتاب ولفارت از اتود ۳۱ به بعد رو دارم و با اینکه کار درستی نیست براتون آپلود کردم. از لینک زیر میتونید دریافت کنید. اتود ۳۰ تو این پی دی اف نیست که اونم در رابطه با پوزیسیون سومه. در اولین فرصت خود کتاب رو تهیه کنید. موفق باشید
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

30. 2 کاربر برای این پست از Nilya تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)