لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 67

موضوع: کیبورد بجای پیانو

mahras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14875
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    55
    91 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ziba87 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باسلام خدمت شما دوست عزيز ببين دوست عزيز اين بستگي داره كه چقدر خواسته باشي هزينه كني شما اگه مي خواهي يك كيبرد تمام عيار حرفيي داشته باشي من مي گم pa2x ولي اگه خواسته باشي در حد 2 ميليون تومان 1800 هزينه كني من مي گم pa80 بخر هم كيبرد رو بورس هست هم خوش قيمت و هم حرفه اي البته شما كارت با pa80 راه ميوفته
    دوباره سلام ,
    ممنون از راهنماییتون.
    با حرف شما کاملا موافقم که کیبوردهای pa2x و pa80 سازهای خوبی هستند. ولی این دو کیبورد کلاویه های چکشی ندارند. من چون پیانو هم میزنم می خام کیبوردی بخرم که حتماً کلاویه هاش پیانویی (سنگین و چکشی) باشه! با راهنمایی یکی از دوستان KORG Pa588 رو دارم بررسی می کنم. فوق العاده هست! تنها ایرادش اینه که احتمالاً صدای پیانوی نرم نداره!

راستی کسی از دوستان کیبورد Yamaha تو مایه های همین KORG Pa588 میشناسه؟

با تشکر

2. 3 کاربر برای این پست از mahras تشکر کرده اند:

MrNobody آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    29206
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    59
    87 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من میخوام یه کیبورد بگیرم برای یادگیری پیانو.. چون پولم زیاد نیس نمیتونم پیانو بگیرم...

نهایتا تا 800 تومن یه کیبورد پیشنهاد بدین که به درد این کارم بخوره

ممنون

4. کاربران زیر از MrNobody به خاطر این پست تشکر کرده اند:

valen آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24359
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    15
    12 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

این سئوال شاید سئوال خیلی از دوستان باشه که دوست دارم افرادی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند.

بهترین کیبردی که هم از لحاظ تعداد کلاویه ها و هم از لحاظ صدا به پیانو نزدیک باشه چه کیبردی هست ؟
    "اول تو را نادیده میگیرند بعد به تو میخندند، بعد با تو درگیر میشوند، و بعد تو پیروز خواهی شد."

6. کاربران زیر از valen به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط valen [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این سئوال شاید سئوال خیلی از دوستان باشه که دوست دارم افرادی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند.

بهترین کیبردی که هم از لحاظ تعداد کلاویه ها و هم از لحاظ صدا به پیانو نزدیک باشه چه کیبردی هست ؟
    سلام
    این بستگی به هزینه ای داره که شما در نظر گرفتید. کیبردهای امروزی اکثرا صداهای پیانوشون خیلی شفافه. البته این رو در نظر بگیرید هیچ وقت هیچ وقت صدای الکترونیک نمیتونه در حد صدای طبیعی باشه. از اینرو صداهای کیبردها و پیانوهای دیجیتال شبیه به هم هست. ولی از نظر کلاویه که باید 88 نته باشه کورگ PA588 هست که من فقط یه بار توی جمهوری دیدم.

همچنین ROLAND FANTOM S-88

البته قیمتهای اینها بالاست و اگر کسی فقط برای کار پیانو میخواد بصرفه هست که پیانو دیجیتال بگیره.
    موفق باشید...

8. 3 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من میخوام یه کیبورد بگیرم برای یادگیری پیانو.. چون پولم زیاد نیس نمیتونم پیانو بگیرم...

نهایتا تا 800 تومن یه کیبورد پیشنهاد بدین که به درد این کارم بخوره

ممنون
    شما با این قیمت فقط به فکر خرید clp 320 البته دست دوم باشید. چون نوش 1250 تومنه.

10. کاربران زیر از saram به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9127
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    23 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من که این حرف هایی که نمیدونم سنگینی کلاویه و اینها حرف واقعا مسخره ای است درسته که پیانو یک وسیله مکانیکی هست به همین دلیل وزن و سنگینی کلاویه ها فرق میکنه ولی به نظرم آدم یک کیبورد سمپل دار بخره میتونه همون کار ها را انجام بده هیچ اتفاق خاصی هم نمیوفته نترسید چلاق نمیشید به جای پیانو کیبورد بزنید این حرف ها مال افرادی هست که هنوز معنی موسیقی نمیفهمند چندتا پست دیدم همچین میگه تکنیک های پیانو انگار داره در رابطه با تکنیک های ساخت موتور جت صحبت میکونه تنها چیزی که کیبرود نداره DUMPER هست که میتونی به صورت جداگانه برای کیبورد هایی مثل PA50 بخرید تموم شد رفت بعدا که یاد گرفتید برید یک دونه پیانو بخرید و از صدای بهترش لذت ببرید در کل تنها تفاوت در صدا هست به نظر من و هیچ تاثیری در یادگیری نداره مگر اینکه با خودتون مشکل داشته باشید

12. 3 کاربر برای این پست از amir69_k تشکر کرده اند:

mahras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14875
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir69_k [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من که این حرف هایی که نمیدونم سنگینی کلاویه و اینها حرف واقعا مسخره ای است درسته که پیانو یک وسیله مکانیکی هست به همین دلیل وزن و سنگینی کلاویه ها فرق میکنه ولی به نظرم آدم یک کیبورد سمپل دار بخره میتونه همون کار ها را انجام بده هیچ اتفاق خاصی هم نمیوفته نترسید چلاق نمیشید به جای پیانو کیبورد بزنید این حرف ها مال افرادی هست که هنوز معنی موسیقی نمیفهمند چندتا پست دیدم همچین میگه تکنیک های پیانو انگار داره در رابطه با تکنیک های ساخت موتور جت صحبت میکونه تنها چیزی که کیبرود نداره DUMPER هست که میتونی به صورت جداگانه برای کیبورد هایی مثل PA50 بخرید تموم شد رفت بعدا که یاد گرفتید برید یک دونه پیانو بخرید و از صدای بهترش لذت ببرید در کل تنها تفاوت در صدا هست به نظر من و هیچ تاثیری در یادگیری نداره مگر اینکه با خودتون مشکل داشته باشید
    دوست عزیز, واقعا ممنون که این مطلبو نوشتید! از آدمایی که الکی حرف دیگران رو تایید نمیکنن خوشم میاد
    ولی در کل با این موافق نیستم که گفتین
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir69_k [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ... این حرف هایی که نمیدونم سنگینی کلاویه و اینها حرف واقعا مسخره ای است...
    من فکر میکنم برای شروع میشه با کیبورد , پیانو بزنیم. شاید بهتر هم باشه که با کیبورد شروع کرد! چون هم کلاویه های نرم داره و هم اینکه امکانات زیادی داره و لذت خاص خودشو داره.
    اما وقتی از حالت مبتدی خارج میشیم , برای نواختن پیانو به کلاویه سنگین یا همون چکشی (hammer action) و به حداقل 6 اکتاو نیاز داریم! بیشتر کیبوردها 5 اکتاو دارند و کلاویه سنگین هم ندارند.
    موضوع تکنیک های نوازندگی پیانو هم درست هست. ولی همونطور که شما استاد گرامی میدونید خیلی از تکنیکها رو میشه با کیبورد هم اجرا کرد

من هم کیبورد میزنم و هم پیانو و از روی تجربه میگم پیانو زدن با پیانو یه حال دیگه ای داره!

شاد و سربلند باشید

14. 3 کاربر برای این پست از mahras تشکر کرده اند:

amirfriendship آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45414
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    5
    51 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اما فراموش نکنید نواختن موسیقی با حسی که نوازنده به سازش داره خیلی امیختست. وقتی با کیبورد پیانو می زنی انگار داری به خودت دروغ میگی. یه جوری حس نمیده. به دل ادن نمی چسبه.

16. 3 کاربر برای این پست از amirfriendship تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48773
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با ابتدایی ترین کیبورد ها هم می شود پیانو زد! به نظر من p95 dgx640 dgx630 dgx 530dgx 520 dgx230
    همه برا پیانو خوبه

18. کاربران زیر از PARHAMBABAI به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

صحبتهای شما مثال جوک هست. در حدی که فکر کنم موسیقی رو از سمت پشت آن درک کردید ...
    ساسی مانکن فکر کنم سایت داشته باشه . سر بزنید لطفأ

20. 5 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

mahras آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14875
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط softkadeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    صحبتهای شما مثال جوک هست. در حدی که فکر کنم موسیقی رو از سمت پشت آن درک کردید ...
    ساسی مانکن فکر کنم سایت داشته باشه . سر بزنید لطفأ
    دوست عزیز ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید ولی به نظر من بهتره همیشه در نظر داشته باشیم که , بفرما , بشین و بتمرگ هرسه یک معنی دارند... و چقدر خوبه اگه ما همیشه از , بفرما, استفاده کنیم!!! شاد و تندرست باشید
    ویرایش توسط mahras : Sunday 16 October 2011 در ساعت 07:11 PM

22. کاربران زیر از mahras به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    48773
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اصلا آقا کی اول میره یه پیانو میخره بعد میره کلاس؟
    1یا احمق 2 یا پول داره
    من خودم اوضام خوبه اما جرات نمی کنم برم پیانو بخرم اومد و شاید تا 6 ماه دیگه من اصلا دیدم توانایی زدن پیانو رو ندارم اون وقت باید چی کار کنم؟پیانو رو ببرم با2 ملیون ضرر بدم ساز فروشی؟(البته من یه پترف و steinwayدارم)
    نه دادش اول میرن یه کیبورد با کلاویه مناسب می خرن امتحان می کنند بعد
    پیانو 7 اکتاو داره شما برید ببنید تو چند تا آهنگ از 7 اکتاوش یا نهایتن 6 اکتاوش استفاده میشه؟
    4 اکتاو هم این آهنگ های معمولی رو بسه 4 بد نیست 5 اکتاو خوبه 6 اکتاو عالیه 7 اکتاو اصرافه بزارید همه بیان برن با این ساز آشنا شن سنگ بی خود نندازید نترسید سازتون خض نمیشه اگه همه بزنن سطحتون میره بالا پیشرفت میکنید

24. کاربران زیر از PARHAMBABAI به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

امیر جان این دیگه از اون حرفا بودا! پس به نظر تو تنها تفاوت فقط در صداست نه!!! من همین الان میتونم اینجا کمه کمش 8 تا برات تفاوت بیارم!!!

26. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط PARHAMBABAI [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1یا احمق 2 یا پول داره
    من خودم اوضام خوبه اما جرات نمی کنم برم پیانو بخرم اومد و شاید تا 6 ماه دیگه من اصلا دیدم توانایی زدن پیانو رو ندارم اون وقت باید چی کار کنم؟پیانو رو ببرم با2 ملیون ضرر بدم ساز فروشی؟(البته من یه پترف و steinwayدارم)
    پیانو 7 اکتاو داره شما برید ببنید تو چند تا آهنگ از 7 اکتاوش یا نهایتن 6 اکتاوش استفاده میشه؟
    4 اکتاو هم این آهنگ های معمولی رو بسه 4 بد نیست 5 اکتاو خوبه 6 اکتاو عالیه 7 اکتاو اصرافه بزارید همه بیان برن با این ساز آشنا شن سنگ بی خود نندازید نترسید سازتون خض نمیشه اگه همه بزنن سطحتون میره بالا پیشرفت میکنید
    شما با داشتن یه دونه steinway و یه پتروف واقعأ فرق یه پیانو و یک کیبورد رو در تعداد اکتاو ها دیدید ؟

کلا این تاپیک پستهای جالب زیاد داره .

28. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mahras [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید ولی به نظر من بهتره همیشه در نظر داشته باشیم که , بفرما , بشین و بتمرگ هرسه یک معنی دارند... و چقدر خوبه اگه ما همیشه از , بفرما, استفاده کنیم!!! شاد و تندرست باشید
    بله حرف شما کاملأ متینه ولی در جای خودش باید طور دیگری صحبت کرد . این آقا که میاد اینقدر با صراحت صحبت میکنه باید برای خودش استادی در پیانو و کیبورد باشه .
    چرا اینطوری صحبت کردم؟ چون یه بنده خدایی میاد بی خبر از همه جا به این پستها توجه میکنه و گمراه میشه و بعد میره و تمام ذوق هنری که شاید میتونسته یه اعجوبه ای بشه از بین میره ؟
    حالا حق میدید ؟

30. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

sarh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51176
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    39
    55 بار تشکر شده در 34 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PARHAMBABAI [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1یا احمق 2 یا پول داره
    میشه چند مدل کیبرد کلاویه سنگین و حدود قیمت هاشون رو پیشنهاد بدید ممنون میشم

32. کاربران زیر از sarh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)