لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 41

موضوع: بهترین تنظیم کننده پاپ در ایران

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    76 بار تشکر شده در 32 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

پیش فرض بهروز صفاریان و sir1

0 Not allowed! Not allowed!
    دروووووووووود

به نظرم در تنظیم های موسیقی پاپ و در قسمت موزیک شرقی بهروز صفاریان بزرگ (غول موسیقی ایران) حرف اول رو میزنه بدلایل زیر:

1- مچ بودن همه ی قسمت ها
    2- خلاقیت
    3- ملموس بودن احساس تنظیم کننده در کار
    4- اینکه صفاریان در کارهاش قصد خود نمایی نداره یعنی تنظیم رو نمیخواد نمایان کنه و امتیاز صدای خواننده رو پایین بیاره و تنظیم رو ارجحیت بده به کلام.
    5- تجربه ی بالا به علت کار کردن با بزرگان موسیقی ایران

در قسمت موسیقی غربی هم پدیده ی موسیقی ایران سیروان خسروی بهترین تنظیم ها رو داره بدلایل زیر:
    1- استفاده از بروزترین سیستم های تولید صوت (کیفیت بالا)
    2- مهارت در سبک ترنس
    3- آشنایی کامل با نوع و مکان به کارگیری سازهای الکترونیک
    4- توانایی زیاد در استفاده از صداهایی که به گوش شنونده آشناست در تنظیم.
    ویرایش توسط lohrasebii : Thursday 28 July 2011 در ساعت 06:57 PM دلیل: ویرایش

2. کاربران زیر از lohrasebii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lohrasebii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دروووووووووود

به نظرم در تنظیم های موسیقی پاپ و در قسمت موزیک شرقی بهروز صفاریان بزرگ (غول موسیقی ایران) حرف اول رو میزنه بدلایل زیر:

1- مچ بودن همه ی قسمت ها
    2- خلاقیت
    4- اینکه صفاریان در کارهاش قصد خود نمایی نداره یعنی تنظیم رو نمیخواد نمایان کنه و امتیاز صدای خواننده رو پایین بیاره و تنظیم رو ارجحیت بده به کلام.

در قسمت موسیقی غربی هم پدیده ی موسیقی ایران سیروان خسروی بهترین تنظیم ها رو داره بدلایل زیر:
    2- مهارت در سبک ترنس
    جالب می شد اگر نمونه کاری هم میگذاشتید از این فرد . . .
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20505
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lohrasebii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دروووووووووود

1- مچ بودن همه ی قسمت ها
    2- خلاقیت

2- مهارت در سبک ترنس
    دوست عزیز در مورد بهروز صفاریان موافقم البته نباید صفت مطلق برای ایشون استفاده کرد اما من خودم بهروز صفاریان رو جزء بهرین های ایران میدونم.
    در مورد سیروان خسروی . ایشون به هیچ عنوان سبکشون ترنس نیست و نزدیکی هم به ترنس نداره. نمیدونم چرا متاسفانه بعضی ها فکر میکنن سبک ایشون ترنس هست که مسلما که کم دانشی هست. سبک ایشنو الکترونیک هست بعضی کارهاشون Dance بعضی هاش house و اما ایشون در زمینه تنظیم موسیقی الکترونیک و میکس ومسترینگ بسیار قوی هستن البته در سطح ایران فقط و البته افراد دیگری هم هستن. مثل کوشان حداد سبک house, electro, techhouse. در زمینه ترنس هم مسعود فولادی با لیبل armada در ایران بهترین البته سطح آشنایی مردم با این افراد کمه. اما با کمی تحقیق میشه متوجه شد.
    موفق باشید.

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

در مورد سیروان خسروی . ایشون به هیچ عنوان سبکشون ترنس نیست و نزدیکی هم به ترنس نداره
    خواهش می کنم این حرفو نزنید . سیروان در موسیقی پاپ مدرن و مشخصا ترنس مهارت زیادی داره. البته تخصص سیروان آهنگسازی (نه تنطیم) در سبک راک هست!

سبک ایشنو الکترونیک هست
    درسته، البته در تنظیم فقط!

البته در سطح ایران فقط
    سیروان رو حتی تنطیم کننده های L. A هم ستایشش میکنند ، بی علت نگفتم پدیده است! اولین آلبوم سیروان(سیروان دات کام) با ساندکارد معمولی و در خارج از استودیو!!! ضبط شده که باور نکردنی است این مطلب.

جالب می شد اگر نمونه کاری هم میگذاشتید از این فرد . . .
    از بهروز یا سیروان؟
    از بهروز که نمونه کارای زیادی هست : مسافر شادمهر ، آهای خوشگل عاشق، دورنگی، شبح،14،نون و دلقک و...

از سیروان هم : یه خاطره از فردا از احسان خواجه امیری،آهنگ غزل حامی، وایسا دنیا ،بی تو باتو آریان، طفره نرو از زانیار و...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20505
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم این حرفو نزنید . سیروان در موسیقی پاپ مدرن و مشخصا ترنس مهارت زیادی داره. البته تخصص سیروان آهنگسازی (نه تنطیم) در سبک راک هست!

درسته، البته در تنظیم فقط!

سیروان رو حتی تنطیم کننده های L. A هم ستایشش میکنند ، بی علت نگفتم پدیده است! اولین آلبوم سیروان(سیروان دات کام) با ساندکارد معمولی و در خارج از استودیو!!! ضبط شده که باور نکردنی است این مطلب.

.
    دوست من عزیزم قربونت برم اخه به چه زبونی بگم . شما یه کار ترنس از سیروان خسروی به من بده خوبه؟؟؟ اصلا یه جوری با اعتماد به نفس میگی ترنس کار میکنه سیروان که اونایی که نمیدونن این سبک چی به چیه باورشون میشه. سوالات منو درست پاسخ بدید. اگه از دید شما سیروان ترنس کار میکنه تویه چه شاخه ای ازش کار میکنه. آپلیفتینگ . پراگرسیو . وکال ترنس یا هر شاخه ای که شما فک میکنید به من بگید. بعد شما حتما این سبک رو خوب میشناسید که دارید میگی دیگه پس این سبک رو برای دوستان معرفی کنید. بدون کپی ار دیگر سایت ها. سوم L. A اصلا تو مود پاپ . اگه ادم درست ححسابی تویه LA بود که الان یه لیبل درست حسابی ترنس باهاشون کار میکرد و همین قضیه برای سیروان هم صادقه اگه ایشون یه ریز سبکش ترنس بود الان یه لیبل خورده بود روی کاراش. من تعداد زیادی از بچه های ایران میشناسم که ترنس کار میکنن و واقعا متاسفام که شما اینقدر اصرار بر کم دانشی خودتون دارید . علی انتظاریان با نام هنری proyal. امیر فرهودی. مسعود فولادی . آرمین زمانی. مجتبی حاجی زاده(Oceanic Sounds) معین سنجری. هم این عزیزان دارن تویه لیبل های اروپایی بسیار بزرگ کار میکنن حالا شما باز بیا بگو سیروان ترنس ...

7. کاربران زیر از voice به خاطر این پست تشکر کرده اند:

schadmehr آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    22958
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    778
    2,564 بار تشکر شده در 578 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/1
    میزان امتیاز
    15

پاپ (مخصوصا کارای اِسلو و غمگین،فقط شادمهر
    ویدیو کنسرتهای شادمهر - ویولن :http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=11081
    ویدیو کنسرتهای دیوید گرت:http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13314
    فول آلبوم دیوید گرت:http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=11508

9. کاربران زیر از schadmehr به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

چرا متاسفانه بعضی ها فکر میکنن سبک ایشون ترنس هست که مسلما که کم دانشی هست
    سبک ایشنو الکترونیک هست
    نفرمایید استاد شما که خوب میدونی ، ترنس خودش یه زیرمجموعه از موسیقی الکترونیک است!
    بعد شما حتما این سبک رو خوب میشناسید که دارید میگی دیگه پس این سبک رو برای معرفی کنید.
    اولا در ابتدا متذکر میشم که به عنوان بحث توجه کنید، شما که استاد موسیقی هستی و با دانش ، یه جور نظر میدی و بنده هم که دوستدار موسیقی هستم و بی دانش یا به قول شما کم دانش یه جور دیگه. نظر شخصیه ، شما رو نمیدونم امابنده به هیچ وجه در نوشته های قبلی مطلب علمی ای بیان نکردم تا اینجا.
    برای معرفی سبک ترنس هم چه لاتین چه فارسی هم داخل ویکی پدیا و هم همه جای فضای وب هست ، فکر می کنم دوستان همگی ، این مقالات رو خونده باشن.
    بدون کپی ار دیگر سایت ها
    فکر نمی کنم استفاده از مطالب دیگر سایت ها دلیل بر بی اطلاعی و یا با اطلاعی یک شخص باشه!
    واینکه کسی که مقاله ای داخل تارنماش قرار میده برای استفاده ی همه میگذاره ، نه برای خودش. حالا اگر من این مطلبو خوندم و اومدم اینجا یه چیزی نوشتم و بعد ریفرنس دادم به همون تارنما این دیگه اسمش کپی برداری نیست!!
    دویوما هیچی دلیلی نمی بینم که بیام اینجا اطلاعات به رخ بقیه بکشم، استاد اگه در این زمینه اطلاع داری که نوش جانت و اگه نداری هم به من مربوط نیست.
    من از موسیقی غربی و مدرن سیروان و تنظیم های ترنسش صحبت کردم و شما هم خلاف عرض بنده فرمودید . گمان نمی نکنم در جایی از صحبت های شما از شما خواسته باشم بیای امتحان بدی ببنیم چقدر میدونی!
    اگه ادم درست ححسابی تویه L. A بود که الان یه لیبل درست حسابی ترنس باهاشون کار میکرد
    استاد یه تئوری جدید هم از شما یادگرفتیم ، آدم درست و حسابی ؟؟ استاد یعنی شادمهر و مانند ایشون رو شما آدم درست و حسابی نمیدونی؟ اصلا درست و حسابی یعنی چی؟
    واقعا متاسفام که شما اینقدر اصرار بر کم دانشی خودتون دارید
    استاد اولا این افرادی که شما نام بردی اکثرا دی جی هستند؛ شما که استادی حتما می دونی دی جی ها بعد از بوجود اومدن ترنس به این سبک روی آوردن و در ابتدا این دو مقوله ربطی به هم نداشتند. و از اساس دی جی ها تخصصشون ترنس نیست.
    در ثانی ما که ادعایی نکردیم ، فقط نظر شخصی دادیم در باره ی یه فرد، شما هم اگر ادعایی دارید در مورد سیروان تا اینجا دلیل آوردید دیگه! پس برای کم دانشی بقیه غصه نخور.
    سیروان هم برای معین -که از خارج نشین های محبوب هست- یه کار تنظیم کرده که فوق العاده است!
    تقریبا هر آلبومی هم که الان میاد تو بازار سرآلبومیش از سیروانه .
    یه مورد دیگه : من از ابتدا عرض کردم به نظرم پدیده ی موسیقی مدرن ایران سیروان هست با دلیل، باز تاکید میکنم : به نظر من!!!
    و از ابتدا هم یکی از دلایلی که (تاکید میکنم یکی از دلایلی که) برای پدیده بودن سیروان در موسیقی پاپ مدرن بیان کردم این بود که در ترنس مهارت داره!
    و مورد آخر : به نظر من بهروز صفاریان مطلقا بهترین تنظیم کننده ی ایرانه!
    این نظر شماست که صفت مطلق به کار برده نشه و برای من قابل احترامه نظر شما.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20505
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نفرمایید استاد شما که خوب میدونی ، ترنس خودش یه زیرمجموعه از موسیقی الکترونیک است!

اولا در ابتدا متذکر میشم که به عنوان بحث توجه کنید، شما که استاد موسیقی هستی و با دانش ، یه جور نظر میدی و بنده هم که دوستدار موسیقی هستم و بی دانش یا به قول شما کم دانش یه جور دیگه. نظر شخصیه ، شما رو نمیدونم امابنده به هیچ وجه در نوشته های قبلی مطلب علمی ای بیان نکردم تا اینجا.
    برای معرفی سبک ترنس هم چه لاتین چه فارسی هم داخل ویکی پدیا و هم همه جای فضای وب هست ، فکر می کنم دوستان همگی ، این مقالات رو خونده باشن.

فکر نمی کنم استفاده از مطالب دیگر سایت ها دلیل بر بی اطلاعی و یا با اطلاعی یک شخص باشه!
    واینکه کسی که مقاله ای داخل تارنماش قرار میده برای استفاده ی همه میگذاره ، نه برای خودش. حالا اگر من این مطلبو خوندم و اومدم اینجا یه چیزی نوشتم و بعد ریفرنس دادم به همون تارنما این دیگه اسمش کپی برداری نیست!!
    دویوما هیچی دلیلی نمی بینم که بیام اینجا اطلاعات به رخ بقیه بکشم، استاد اگه در این زمینه اطلاع داری که نوش جانت و اگه نداری هم به من مربوط نیست.
    من از موسیقی غربی و مدرن سیروان و تنظیم های ترنسش صحبت کردم و شما هم خلاف عرض بنده فرمودید . گمان نمی نکنم در جایی از صحبت های شما از شما خواسته باشم بیای امتحان بدی ببنیم چقدر میدونی!

استاد یه تئوری جدید هم از شما یادگرفتیم ، آدم درست و حسابی ؟؟ استاد یعنی شادمهر و مانند ایشون رو شما آدم درست و حسابی نمیدونی؟ اصلا درست و حسابی یعنی چی؟

استاد اولا این افرادی که شما نام بردی اکثرا دی جی هستند؛ شما که استادی حتما می دونی دی جی ها بعد از بوجود اومدن ترنس به این سبک روی آوردن و در ابتدا این دو مقوله ربطی به هم نداشتند. و از اساس دی جی ها تخصصشون ترنس نیست.
    در ثانی ما که ادعایی نکردیم ، فقط نظر شخصی دادیم در باره ی یه فرد، شما هم اگر ادعایی دارید در مورد سیروان تا اینجا دلیل آوردید دیگه! پس برای کم دانشی بقیه غصه نخور.
    سیروان هم برای معین -که از خارج نشین های محبوب هست- یه کار تنظیم کرده که فوق العاده است!
    تقریبا هر آلبومی هم که الان میاد تو بازار سرآلبومیش از سیروانه .
    یه مورد دیگه : من از ابتدا عرض کردم به نظرم پدیده ی موسیقی مدرن ایران سیروان هست با دلیل، باز تاکید میکنم : به نظر من!!!
    و از ابتدا هم یکی از دلایلی که (تاکید میکنم یکی از دلایلی که) برای پدیده بودن سیروان در موسیقی پاپ مدرن بیان کردم این بود که در ترنس مهارت داره!
    و مورد آخر : به نظر من بهروز صفاریان مطلقا بهترین تنظیم کننده ی ایرانه!
    این نظر شماست که صفت مطلق به کار برده نشه و برای من قابل احترامه نظر شما.

خوب شما سوال منو که جواب ندادی یه کار هم از سیروان برای من معرفی نکردی که سبکش ترنس باشه و شاخش رو برام بگی .
    برداشتت و رفرنس تون هم برای شناخت ترنس نگفتی.
    کار کدوم پردوسسر های ترنس رو گوش دادید که فکر کردی سیروان ترنس کار میکنه؟؟؟
    شادمهر در کانادا ست. در ضمن سبکش هم ترنس نیست پس حرفم کاملا درست بود LA در زمینه ی house. Electro, trance, Dubstep خیلی ضعیفه. البته داریم ایرانیان بسیار قوی ولی تویه LA و لیبل های ایرانی کار نمیکنن. مثله. sharam. dubfire و برخی دوستان که از بزرگان هستن.
    به نظر شما کدوم یکی از این بچه هایی که من نام بردم DJ هستن؟ به جزء مسعود فولادی که هم DJ هم ترنس پرودوسسر؟؟؟ بقیه یچه هایی که من اسم بردم همه ریمیکسر و پردوسسر هستن.
    فقط در آخر میگم متاسفم که عده ی میان تویه این فروم ها از کم سوادشون میان یکی از یچه های خوب در زمینه موسیقی رو تعریف کنن ازش بدتر خرابش میکنن. با آشنایی دور و نزدیکی که از سیروان و زانیار و دوست خوبم هومن آزما دارم این دوستان رو میشناسم و بقیه بچه ها هم دور و نزدیک میشناسم از خود سیروان هم بپرسید هیچ وقت نمیگه من ترنس کار میکنم. ولی یکی مثل شما باید اینو بگی تا بالاخره بقیه بشناسنتون!
    موفق باشید

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اولا بسیاری از آهنگ های سیروان برای مخاطب حرفه ای هم قابل تشخیص نیست که هاوسه یا ترنس و... اما:
    سیروان توی آخرین آلبومش2 ، 3 تا ترنس داره،ریفرنس میدم به آخرین آلبوم.
    آلبوم ساعت 9 : اون روزا، میخوای بهت بگم و... : ترنس راک
    آخرین کنسرت سیروان در 6 مرداد : اجرای چند قطعه ترنس، دانلود کن و گوش بده.
    و...
    یعنی مشکل شما اینه که میخوای بدونی که تفاوت ترنس با هاوس چیه ،دنس چیه یا نام بردن از زیرشاخه هایی مثل پراگ ، دریم ، آپلیفینگ ،ساپچدلیکو یا اینکه گوا چیه و مانند اینهاست؟ اگر مشکلت اینهاست که برو به ویکی پدیا و یا چند تا از انجمن های موزیک رو مطالعه کن سخته؟ من واست کپی و پیست کنم؟ کافیه داخل یه سرچ انجین تایپ کنی : ترنس چیست؟ یا آشنایی با سبک ترنس.
    اما استاد، اینجا اکثر دوستان کار موسیقی می کنند(به غیر از من) .
    اینجا همه میدونن که سیروان در راک نخصص داره و در سبک های الکترونیک هاوس و دنس هم ، بیشتر کار میکنه اما همه هم میدونن در ترنس مهارت داره.
    استاد اگر هدفتت از طرح سوال، درآمدن از نادانی بود حتما پاسخی دریافت می کردی اما هدفت از طرح سوال این نیست پس مطمئن باش مادامی که قصد خودنمایی دارید جوابی نمیگیری.
    شادمهر در کانادا ست. در ضمن سبکش هم ترنس نیست پس حرفم کاملا درست بود
    در مورد مکان فعلی شادمهر ، یکی از دوستان شادمهری به این موضوع پاسخ بده بهتره، در ضمن کی از سبک صحبت کرد(هرچند شادمهر ترنس هم کار کرده) ، شما فرمودید آدم درست حسابی اونجا نیست و بنده من باب مثال از شادمهر عقیلی نام بردم. در ضمن کوشان ، پرویال و مسعود قبل از کار ریمیکس دی جی بودند ، نکنه اینجام نمونه کار میخوای استاد؟
    کوشان حداد و امثالهم بسیار قابل احترام اند چون حرفه ای هستند اما کوشان کجاو سیروان کجا؟
    ایشون در زمینه تنظیم موسیقی الکترونیک و میکس ومسترینگ بسیار قوی هستن البته در سطح ایران فقط
    ریفرنس میدم به مصاحبه ی سیاوش قمیشی در مورد سیروان که سیروان رو پروفشنال ترین موزیسین ایرانی دونسته؛ داخل سایت های هوادار سیروان بگردی پیداش میکنی این مصاحبه رو.
    از خود سیروان هم بپرسید هیچ وقت نمیگه من ترنس کار میکنم
    شما از جانب خودت صحبت کن خواهشا. سیروان حتی معتقده این سبکی که چندین سال در ایران ازش به عنوان ترنس یاد میشده بیشتر به تکنو شبیه بوده و ترنس واقعی نبوده.
    فقط در آخر میگم متاسفم که عده ی میان تویه این فروم ها از کم سوادشون میان یکی از یچه های خوب در زمینه موسیقی رو تعریف کنن ازش بدتر خرابش میکنن!
    از کسی تعریف نکردیم، نظرمونو گفتیم.
    حالا گیرم که من یه حرفی از سر کم سوادی زده باشم و نمونه کاری هم از سیروان پیدا نکرده باشم که بذارم، یکی اینکه سیروان با حرف منو شما کوچیک و بزرگ نمیشه(اینجا کسی نیست که از سیروان بی اطلاع باشه وبخواد با حرف من و شما گمراه بشه) و دیگه اینکه اینجا یه محیط مجازیه نه شما ما رو می بینی و نه ما شما رو! بی رو دربایستی هدف اینجا مچ گیری نیست هدف یادگیریه.
    از بنده انتقادی داری پیغام خصوصی بذار اونجا با هم بحث می کنیم ، من وکیل دیگران نیستم اما در مورد بقیه احترام خودتو نگه دار استاد لطفا.
    راستی من یادم نمیاد جایی ادعا کرده باشم داخل لس آنجلس تنظیم کننده های خیلی بزرگی در زمینه ی ترنس هستند !!!
    درضمن سوال رو جواب ندادی استاد! این که ادعا میفرمایید آدم درست حسابی تو لوس آنجلس نیست یعنی چی؟ اصلا آدم درست حسابی یعنی کی؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20505
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اگه ادم درست ححسابی تویه L. A بود که الان یه لیبل درست حسابی ترنس باهاشون کار میکرد
    حرف رو کپی کردم که اینقدر با مغلطه و سفسته نخاید از بحث خارج شید و فکر کنید که من اشتباه کردم.
    دورم شما انگار تازه رفتید یه کم تحقیق کردید راجع به افرادی که من اسم بردم.
    سیاوش قمیشی در مورد مسعود فولادی هم صحبت کرد در آلبومش هم یه آهنگ سیاوش ریمیکس شده توسط مسعود فولادی. مسعودی فولادی تویه لیبل armada لیبل آرمین ون بیورن داره فعالیت میکنه .
    دوسته من کمی بیشتر در این زمینه ها تحقیق کنید بعدا بنویسید

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ادامه...
    توخیال کردی بری: کاملا ترنس (وکال)
    کاری که برای معین و خواجه امیری تنظیم کرده هم ریتم ترنس داره(فقط ریتم ترنس)
    آهای بارون پاییزی: هاوس تکنو
    اگه باز بارون بباره: هاوس
    در ثانی در موسیقی مدرن سیروان بدلیل استفاده از چندین سبک به طور همزمان(که غالبا این اتفاق می افته) نمیشه تشخیص دقیق بدی که فلان کار سیروان الزاما هاوس هست چون از مخلوط چند سبک استفاده میکنه و زیبایی موسیقی مدرن هم به همینه و دیگه عناوین سبک ها درخور اهمیت نیست مگر این که در یک آهنگ تنها از یک سبک خاص استفاده کرده باشه.
    در موسیقی الکترونیک سیروان از سمپل ها بیشتر استفاده میکنه و در کنار این سمپل ها و قطعات کامپیوتری از بعضی سازهای زنده هم استفاده میکنه و همین تلفیق بر زیبایی کار اضافه میکنه.
    دورم شما انگار تازه رفتید یه کم تحقیق کردید راجع به افرادی که من اسم بردم.
    مرسی از این جواب علمی استاد. ما که از اول گفتیم شما استادی و ما دوستدار موسیقی ، اصلا باور کن من همین الان با این اسامی آشنا شدم، مسئله ایه؟
    به نظر من سبک ترنس تو لس آنجلس قابل قیاس با اروپا نیست ولی قابل قیاس با ایران هست...
    درضمن استاد یادم نمیاد جایی گفته باشم مسعود کاراش بده که شما از قمیشی دلیل میاری شما فرمودی سیروان در سطح ایران فقط!!! و بنده هم ریفرنس آوردم.

نفرمودید آدم درست حسابی یعنی کی؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20505
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

هر وقت یه کار خوب داد بیرون تویه سبکی که میگه معلوم میشه.
    در ضمن من این موسیقی کامیار که میگی 2 تا آهنگشو شنیدم و به نظره من موسیقیش مبتذل و به شدت سخیف هست. و دیگه به سلیقه مخاطب هست که چی گوش کنه

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    20505
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ههه. سیاوش قمیشی رو رفرنس در حدد دنیا میدونی شما!!! اونوقت اگه تیستو یا آرمین ون بیورن یا دش برلین ... بگن فلانی خوب اونا چین؟؟؟؟؟
    سیاووش از کی تا حالا جزوء رفرنس های حهانی موسیقی محسوب میشه؟؟؟؟
    آدم درست حسابی یعنی sharam. sharooz و dubfire بگرد دنبال این اسم بلکه به نتیجه برسی. دیگه اگه بازم اسم بخای واست از بزرگ تر پردوسر های اروپا اسم میارم. یا کانادا. اما به من نگو 4 تا آدم مثه من و تو که تویه ایرانن و تحت موسیقی بزرگان این سبکها دارن کار میکنن جزء بهترین های دنیا . وقتی میگم ایران چون فقط تو مارکت ایرانی که این افراد کارشون خریدار داره.
    اینقدر هم به من نگو آدم درست حسابی کیه چون مطمئن الگوهای من تو موسیقی با تو از رمین تا آسمون فرق میکنن.
    تو با آهنگای سیروان ترنس یاد میگیری و درک میکنی.
    من با roger shah. dash berlin. morph, akesson, cosmic gate, alexander popov, markus schulz, leaon bolier,, marcel woods, arnej, blake jarrel, shogun, bart claessen, arty, tydi, vast vision و ... ادامه دارد. شما کامیار تو گوش بده
    ویرایش توسط voice : Tuesday 2 August 2011 در ساعت 03:35 AM

17. کاربران زیر از voice به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

سلام،دوستان ببینید نمیشه پاسخ این سوال را بطور قطع و یقین داد،چون شما الآن دارید بر اساس معروفیت این تنظیم کننده ها میگویید،مثلا من یک صدابرداری را میشناسم که شاید خیلی حرفه ای تر و قوی تر از این صدابرداران معروف هست،ولی خوب کاراش کمتره،چون معروف نیست،مثلا ما توی همین اعضای سایت تنظیم کننده های قدری هم داریم،ولی باز هم آنها معروف نیستند،پس نمیتون جواب این سوال را بطور قطع داد،بعد یک نکته دیگر این است که آخه اصل من نمیدانم معیار شما در انتخاب بهترین تنظیم کننده چست،اگر بحث قواعد و مچ بودن ساز ها و هارمونی و اینجور چیزاست که اینجوری اساتید هارمونی و کنترپوان و سازشناسی،برترین تنظیم کننده ها بودند،اگر بحث شیوه تنظیم هست که باز هم نمیتوان با این مورد تنظیم کننده قوی معرفی کرد،چون مثلا آقا بر فرض همین دوست خوبمان خیلی از شیوه ی تنظیم های سیروان خوشش بیاید،یکی دیگر از دوستان از شیوه تنظیم های شادمهر،پس در کل اصلا میتوان نتیجه گرفت که این سوالات زیاد نمیتوانند جواب درست و علمی و قطع به یقینی داشته باشند.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

19. کاربران زیر از MA_Happy به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_boy8600 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام،دوستان ببینید نمیشه پاسخ این سوال را بطور قطع و یقین داد،چون شما الآن دارید بر اساس معروفیت این تنظیم کننده ها میگویید،مثلا من یک صدابرداری را میشناسم که شاید خیلی حرفه ای تر و قوی تر از این صدابرداران معروف هست،ولی خوب کاراش کمتره،چون معروف نیست،مثلا ما توی همین اعضای سایت تنظیم کننده های قدری هم داریم،ولی باز هم آنها معروف نیستند،پس نمیتون جواب این سوال را بطور قطع داد،بعد یک نکته دیگر این است که آخه اصل من نمیدانم معیار شما در انتخاب بهترین تنظیم کننده چست،اگر بحث قواعد و مچ بودن ساز ها و هارمونی و اینجور چیزاست که اینجوری اساتید هارمونی و کنترپوان و سازشناسی،برترین تنظیم کننده ها بودند،اگر بحث شیوه تنظیم هست که باز هم نمیتوان با این مورد تنظیم کننده قوی معرفی کرد،چون مثلا آقا بر فرض همین دوست خوبمان خیلی از شیوه ی تنظیم های سیروان خوشش بیاید،یکی دیگر از دوستان از شیوه تنظیم های شادمهر،پس در کل اصلا میتوان نتیجه گرفت که این سوالات زیاد نمیتوانند جواب درست و علمی و قطع به یقینی داشته باشند.
    سلام

موافقم .

ولی خوب معمولا توی این نظر سنجی ها بیشتر کسانی که چهره شده اند مد نظر هستند. و الا فرمایش شما متینه اگر بحث انتخاب رقابتی بود بی شک چهره های ناشناخته ای هستند که توان رقابت با سرشناس ها رو دارند و شاید حتی بهتر هم باشند.

یا حق

21. کاربران زیر از lohrasebii به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lohrasebii آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45663
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

مگه کسی از شما خواست الگوهات رو معرفی کنی؟
    کسی از شما خواسته هر چی تنظیم کننده و ریمیکسر و.. در ذهن داری تایپ کنی؟
    کسی به شما گفت فعالان ترنس را نام ببر؟
    کسی از شما پرسید تنظیم کننده های ایرانی رو که میشناسی بگو؟
    وقتی میگم قصد خود نمایی داری نه سوال کردن، به همین صحبت های شما مربوط میشه.
    بهترین تنظیم کننده ی ایران؟ نظرتو بگو با علت و خلاص.
    اینکه موسیقی یه نفر رو حالا هرکی میخواد باشه مبتذل و سخیف میدونی چون 2 تا آهنگ ازش گوش کردی هم جالبه و هم برای من قابل احترام چون نظرته.
    درضمن نکنه حافظه ی من ضعیفه چون برای چندمین بار یادم نمیاد جایی گفته باشم کامیار گوش میدم یا الگوم کیه ؟ اصلا موضوع بحث هم نام بردن از الگوها نیس یا اینکه کی چی گوش میده!
    و باز یادم نمیاد گفته باشم قمیشی جزء ریفرنس های جهانیه! شما فرمودید سیروان در ایران فقط!!! و بنده هم ریفرنس دادم به گفته های یک موزیسین قابل احترام ایرانی در خارج از ایران. شما خودت هم که از گفته های سیاوش قمیشی استفاده کردی ، بازدر خاطرم نیست جایی به تمسخرت گرفته باشم که از قمیشی ریفرنس آوردی!
    عرض کردم کامیار هم که آر اند بی تخصصشه، داره ترنس هم کار میکنه!
    ما که چندین و چند بار گفتیم : شما استادی و ما دوستدار موسیقی باز هم میگم! هیچ ادعایی هم در زمینه ی موزیک ندارم.
    و نظرت در مورد سیروانو هم خوندم ، سلایق متفاوته دیگه!
    شما مهارت سیروان رو در ترنس زیر سوال بردی و نمونه کار خواستی ، بنده هم می تونستم جوابتو بدم می تونستنم هم ندم(چون خیلی بد و با بی احترامی پرسیدی) ، اما نمونه کار گذاشتم و سبکش رو هم آوردم حالا قانع کننده بود یا نه بماند.
    بنده برای شخصیت شما احترام قائل شدم که نمونه کار مثال زدم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)