لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: ویالونیست ها لطفا راهنمایی کنند...مهم...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    15 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض ویالونیست ها لطفا راهنمایی کنند...مهم...

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام...
    زیاد نیست با اینưا اشنا شدم فروم خیلی خوبیه و خوشحالم می تونم سوالم رو مطرح کنم و سوال من اینه...
    راستش من 6 ماهه ویلن میزنم. استادی که دارم اصلا معروف نیست و حوونه و روی شاگردهاش وقت میزارم پول انحنانی اصلا نمی گیره اما فکر نمی کنم تحربه زیادی داشته باشه برای همین گیر کردم بین دوراهی که استاد دیگه ای انتخاب کنم یا نه ... استادی که حداقل یکم معروف باشه و با تحربه که اونم باز میره سمت تیغ زده شدن...

اینم بگم که منو در مدت 10 حلسه 1 تا 2 ساعته به حدی رسوند که می تونم نت ها رو بگیرم و با حداقل فالش زدم یک موزیک رو مثل رنگ ماهور بنوازم فکر نکنم بقیه استادها اینطوری کمک کنند. در ضمن سلفژ رو هم نزد ایشون یاد گرفتم. می خوام نظر شما رو بدونم که میشه با این استاد کار کرد یا نه.دوست ندارم با اشتباه عمرم به هدر بره.. خیلی حرف زدم ببخشید.

منتظر راهنمایی هاتون هستم...
    ویرایش توسط violon66 : Thursday 9 April 2009 در ساعت 07:57 PM

2. 3 کاربر برای این پست از violon66 تشکر کرده اند:

3. # ADS

marzi_a1732 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4302
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,263
    3,551 بار تشکر شده در 729 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    میزان امتیاز
    17

دوست عزیز
    با توجه به اینکه می گی استادت کم تجربه هست باید یه کمی بیشتر فکر کنی.
    اینکه گفتی استاد خوبی هستن، جای شکرش باقیه اما، شما که هنوز تازه کار هستی نمی تونی خوبی یا بد بودن یه استاد رو تشخیص بدی.
    و چون اولین استادتون هم هستن، اصلا در این مورد که استاد خوبی هستن یا نه قضاوت نکن.
    در کل مزیت یه استاد با تجربه نسبت به یه استاد بی تجربه این هست که حداقل اون استاد با تجربه چند تا شاگرد تربیت کرده و از روی کار اونها می تونی به سطح تعلیماتش پی ببری.
    من خودم شاگرد هر دو نوع این اساتید بودم.
    استاد اولی که داشتم بد نبود اما چون خیلی جوان و بی تجربه بود وقت کمی برای دانشجو می گذاشت و تقریبا بی تفاوت بود.
    بعد یه مدت با یه استاد خوب آشنا شدم و پیش اون رفتم ... من که اول فکر می کردم استاد اولم خیلی خوبه تازه فهمیدم وقتم رو هدر می دادم ...
    استادی که الان پیشش میرم فوق العاده هست... بزرگترین دلیل این بهتر بودن هم، با تجربه بودن ایشون هست.
    و اینکه وقت هنرجو برای ایشون اهمیت داره ... مسلما کسی که 50 سال تجربۀ ویولن نوازی داره با کسی که تازه شروع به تدریس کرده و فوقش 15 سال تجربۀ موسیقی داره خیلی فرق می کنه.
    یه چیز دیگه ای هم که هست... بعضی از استادها به خاطر نمی دونم شاید طرز تفکر اشتباه، دوست دارند هنرجو رو سرکار بزارند. مخصوصا موسیقی سنتی که خیلی پیچ و خم داره و خیلی از نکته هایی که تو این موسیقی وجود داره جایی نوشته نشده و استاد باید به هنرجو منتقل کنه.
    باز هم دوستای زیادی تو این فروم هستند که کمکت می کنن.
    من از نـژادِ اهـــوراییــانِ آزادم / من از بهشتِ چو زندان، خوشم نمی آید
    اگر خدای نفهمد زبانِ پارسی ام / از آن خدای، به قرآن ! خوشم نمی آید

5. 3 کاربر برای این پست از marzi_a1732 تشکر کرده اند:

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    398 بار تشکر شده در 144 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوست عزیز اتفاقا استاد من هم ادم جوانی بود و اون موقع اصلا معروف نبود ولی واقعا به من کمک کرد و راحت بگم هرچیزی که تو موسیقی یاد گرفتم از ایشون بوده
    یه مدت هم به دلیل مشکلات ایشون مجبور شدم کارم رو با یه استاد دیگه که ۳۰ ۴۰ سال از ایشون بزرگ تر بود و معروف تر ادامه بدم ولی بعد از بهبودی ایشون باز هم با همون استادم کار رو ادامه دادم
    من که فکر نمیکنم سن و میزان معروفیت دلیل خوبی برای تشخیص استاد خوب از بد باشه
    الان ایشون نوازنده ی ارکستر ملی تهران هستن
    به نظر من هم استادی خوبه که برای هنرجو وقت بزاره و فکر این نباشه که نیم ساعت یه ساعت رو یه جوری بگذرونه و هنر جو رو دک کنه گرچه خیلی از استادای معروف و به اصطلاح با تجربه رو هم دیدم که این کار رو با هنرجو هاشون میکنن
    در ضمن دوستان با تجربه ی زیادی هم تو فروم هستن بی شک خیلی میتونن بهت کمک کنن

7. 2 کاربر برای این پست از A.Sad تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marzi_a1732 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز
    با توجه به اینکه می گی استادت کم تجربه هست باید یه کمی بیشتر فکر کنی.
    اینکه گفتی استاد خوبی هستن، جای شکرش باقیه اما، شما که هنوز تازه کار هستی نمی تونی خوبی یا بد بودن یه استاد رو تشخیص بدی.
    و چون اولین استادتون هم هستن، اصلا در این مورد که استاد خوبی هستن یا نه قضاوت نکن.
    در کل مزیت یه استاد با تجربه نسبت به یه استاد بی تجربه این هست که حداقل اون استاد با تجربه چند تا شاگرد تربیت کرده و از روی کار اونها می تونی به سطح تعلیماتش پی ببری.
    من خودم شاگرد هر دو نوع این اساتید بودم.
    استاد اولی که داشتم بد نبود اما چون خیلی جوان و بی تجربه بود وقت کمی برای دانشجو می گذاشت و تقریبا بی تفاوت بود.
    بعد یه مدت با یه استاد خوب آشنا شدم و پیش اون رفتم ... من که اول فکر می کردم استاد اولم خیلی خوبه تازه فهمیدم وقتم رو هدر می دادم ...
    استادی که الان پیشش میرم فوق العاده هست... بزرگترین دلیل این بهتر بودن هم، با تجربه بودن ایشون هست.
    و اینکه وقت هنرجو برای ایشون اهمیت داره ... مسلما کسی که 50 سال تجربۀ ویولن نوازی داره با کسی که تازه شروع به تدریس کرده و فوقش 15 سال تجربۀ موسیقی داره خیلی فرق می کنه.
    یه چیز دیگه ای هم که هست... بعضی از استادها به خاطر نمی دونم شاید طرز تفکر اشتباه، دوست دارند هنرجو رو سرکار بزارند. مخصوصا موسیقی سنتی که خیلی پیچ و خم داره و خیلی از نکته هایی که تو این موسیقی وجود داره جایی نوشته نشده و استاد باید به هنرجو منتقل کنه.
    باز هم دوستای زیادی تو این فروم هستند که کمکت می کنن.
    100 البته که در این فروم افراد ماهری هستند در اون شکی نیست اما استاد من روی من وقت خیلی میزاره بارها شده با اینکه ساعت کلاس 1 ساعت بوده اما به من تا 2 ساعت و نیم درس میداده و اشکالاتم رو میگرفته. ưلسه قبلی یک نت دادم تمرین کردم و رفتم اون هم با تنبک ضرب گرفت و کلی تشویق شدم. من ادم خنگی نیستم اما مشخصات فیزیکی خیلی خوب ندارم مثلا انگشتام خیلی کوơولو از حد استانداردش بزرگتره که یکم گیر میکنه وقتی بهش گفتم گفت ناامید نشو هیơ استادی بدون سختی استاد نشده. نمی دونم با اینکه یکم بی تحربه است ولی همیشه وقتی واسه شاگرد میزاره و به قول معروف شاید از تازه نفسیش باشه. استادی که 50 سال ویلن میزنه مشخصا خوبه ولی توی شهر ما همحین استادی کم هست و اگر هست فقط دنبال منفعت خودشه...

9. 2 کاربر برای این پست از violon66 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط A. Sad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز اتفاقا استاد من هم ادم جوانی بود و اون موقع اصلا معروف نبود ولی واقعا به من کمک کرد و راحت بگم هرچیزی که تو موسیقی یاد گرفتم از ایشون بوده
    یه مدت هم به دلیل مشکلات ایشون مجبور شدم کارم رو با یه استاد دیگه که ۳۰ ۴۰ سال از ایشون بزرگ تر بود و معروف تر ادامه بدم ولی بعد از بهبودی ایشون باز هم با همون استادم کار رو ادامه دادم
    به نظر من هم استادی خوبه که برای هنرجو وقت بزاره و فکر این نباشه که نیم ساعت یه ساعت رو یه جوری بگذرونه و هنر جو رو دک کنه گرچه خیلی از استادای معروف و به اصطلاح با تجربه رو هم دیدم که این کار رو با هنرجو هاشون میکنن

با شما موافقم...

11. 2 کاربر برای این پست از violon66 تشکر کرده اند:

marzi_a1732 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    4302
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,263
    3,551 بار تشکر شده در 729 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/1
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط violon66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    100 البته که در این فروم افراد ماهری هستند در اون شکی نیست اما استاد من روی من وقت خیلی میزاره بارها شده با اینکه ساعت کلاس 1 ساعت بوده اما به من تا 2 ساعت و نیم درس میداده و اشکالاتم رو میگرفته. ưلسه قبلی یک نت دادم تمرین کردم و رفتم اون هم با تنبک ضرب گرفت و کلی تشویق شدم. من ادم خنگی نیستم اما مشخصات فیزیکی خیلی خوب ندارم مثلا انگشتام خیلی کوơولو از حد استانداردش بزرگتره که یکم گیر میکنه وقتی بهش گفتم گفت ناامید نشو هیơ استادی بدون سختی استاد نشده. نمی دونم با اینکه یکم بی تحربه است ولی همیشه وقتی واسه شاگرد میزاره و به قول معروف شاید از تازه نفسیش باشه. استادی که 50 سال ویلن میزنه مشخصا خوبه ولی توی شهر ما همحین استادی کم هست و اگر هست فقط دنبال منفعت خودشه...

فکر کنم من حرفم رو جوری زدم که شما فکر کردید من به شما توهین کردم ... واقعا از این موضوع معذرت می خوام ... من هیچ جای حرفم نگفتم که خدای ناکرده شما خنگی . اگر از جایی از حرف من این برداشت رو کردی من معذرت می خوام.
    ولی در کل شما که اینقدر از استادی که داری مطمئن هستی، چرا شک به دلت راه میدی؟
    وقتی خودت به استادت اعتقاد داری اصلا شک نکن و باهاش ادامه بده. انشالله که موفق بشی.
    من از نـژادِ اهـــوراییــانِ آزادم / من از بهشتِ چو زندان، خوشم نمی آید
    اگر خدای نفهمد زبانِ پارسی ام / از آن خدای، به قرآن ! خوشم نمی آید

13. 3 کاربر برای این پست از marzi_a1732 تشکر کرده اند:

A.Sad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    5211
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    398 بار تشکر شده در 144 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط violon66 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    100 اما مشخصات فیزیکی خیلی خوب ندارم مثلا انگشتام خیلی کوơولو از حد استانداردش بزرگتره که یکم گیر میکنه وقتی بهش گفتم گفت ناامید نشو هیơ استادی بدون سختی استاد نشده.
    من هم با حرف استادت کاملا موافقم اصلا تا ادم سختی نکشه موزیسین نمیشه از اون موتزارتش بگیر تا تا موزیسین های مطرح عصر خودمون همشون بدبختی کشیدن
    همین جنگو راینهارت ۳ تا از انگشتاش توی یه سانحه ی اتیش سوزی سوخت با این حال یکی از معروف ترین نوازنده های جز هست
    این مساله ۲ درصد هم اهمیت نداره

15. 3 کاربر برای این پست از A.Sad تشکر کرده اند:

bamdadonline آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3862
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    147
    1,117 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/4
    میزان امتیاز
    17

دوست خوبم ویلن یه کمی با سازهای دیگه فرق میکنه. نمی خوام بگم سخت تره چون همه سازها سختیه خاص خودشون رو دارن. اما بارها گفته شده که مثلا اگر کسی بدون استاد فلان ساز رو کار کنه بعد 1 سال با تعدادی اشکال در استیل بدن و اجرای چند تکنیک روبرو می شه. اما همین مدت رو اگه بدون استاد ویلن کار کنه تبدیل به یه فاجعه میشه. چون از نوک انگشتای پاها تا موهای سرش از نظر اکول و استیل بدن ایراد داره. تقریبا میشه گفت هیچ کدوم از تکنیک های ویلن, مخصوصا آرشه کشی های مختلف رو درست اجرا نمی کنه و هکذا...
    پس این مواردی که عرض کردم باعث میشه از همون ثانیه اول نیاز به یه استاد باتجربه داشته باشی.

موفق باشی.

17. کاربران زیر از bamdadonline به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marzi_a1732 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم من حرفم رو جوری زدم که شما فکر کردید من به شما توهین کردم ... واقعا از این موضوع معذرت می خوام ... من هیچ جای حرفم نگفتم که خدای ناکرده شما خنگی . اگر از جایی از حرف من این برداشت رو کردی من معذرت می خوام.
    ولی در کل شما که اینقدر از استادی که داری مطمئن هستی، چرا شک به دلت راه میدی؟
    وقتی خودت به استادت اعتقاد داری اصلا شک نکن و باهاش ادامه بده. انشالله که موفق بشی.

نه نه دوست من من اصلا همơین فکری نکردم... راستشو بخواید من به استادم اعتماد دارم اما می ترسم از اینکه نتونم اون طوری که دوست دارم حرفه ای بشم. ممنونم ازتون به خاطر روحیه ای که به من دادید...

19. کاربران زیر از violon66 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط A. Sad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم با حرف استادت کاملا موافقم اصلا تا ادم سختی نکشه موزیسین نمیشه از اون موتزارتش بگیر تا تا موزیسین های مطرح عصر خودمون همشون بدبختی کشیدن
    همین جنگو راینهارت ۳ تا از انگشتاش توی یه سانحه ی اتیش سوزی سوخت با این حال یکی از معروف ترین نوازنده های جز هست
    این مساله ۲ درصد هم اهمیت نداره
    دقیقا... منم سعی می کنم به این مشکل اصلا فکر نکنم و سعی کنم استیلم رو بسازم... مهم فقط هدفه..

21. کاربران زیر از violon66 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadonline [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست خوبم ویلن یه کمی با سازهای دیگه فرق میکنه. نمی خوام بگم سخت تره چون همه سازها سختیه خاص خودشون رو دارن. اما بارها گفته شده که مثلا اگر کسی بدون استاد فلان ساز رو کار کنه بعد 1 سال با تعدادی اشکال در استیل بدن و اجرای چند تکنیک روبرو می شه. اما همین مدت رو اگه بدون استاد ویلن کار کنه تبدیل به یه فاجعه میشه. چون از نوک انگشتای پاها تا موهای سرش از نظر اکول و استیل بدن ایراد داره. تقریبا میشه گفت هیچ کدوم از تکنیک های ویلن, مخصوصا آرشه کشی های مختلف رو درست اجرا نمی کنه و هکذا...
    پس این مواردی که عرض کردم باعث میشه از همون ثانیه اول نیاز به یه استاد باتجربه داشته باشی.

موفق باشی.
    من بالاخره متوحه نشدم شما این طور استاد ها رو رد می کنید یا اعتقاد دارید میشه با اونها هم موفق شد؟؟؟

23. کاربران زیر از violon66 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Hmd_N آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    409
    میانگین پست در روز
    0.26
    تشکر از پست
    3,361
    2,817 بار تشکر شده در 1,093 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 32/0
    میزان امتیاز
    0

با احترام به نظر دوستان عزیز

یه سری هم به تاپیک زیر بزن شاید تا حدودی کمکت کنه.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

موفق باشی
    چگونه می توانم از اوج به درآمد تو فرود بیایم
    که درآمدت بسیار بلندتر از اوج ساز من است. (رها)

25. 3 کاربر برای این پست از Hmd_N تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    1,843 بار تشکر شده در 491 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    17

اخ اخ امان از موقع هایی که مجبوری استادت که واقعا برات مایه گذاشته بهت موسیقی رو از بیس فهمونده رها کنی

من هم دارم این حس تجربه می کنم استاد م اقای پورنگ ثقفی که من خیلی چیزا رو بهشون مدیونم داره میره اتریش تا مثل استاد عزیز و گرامیش اقای شریف لطفی که میگه تو زندگیش بهش مدیون بره رهبری بخونه منم تا حالا هر چی دارم مدیون استاد ثقفی ام ولی حیف که بدون خداحافظی رفت. (البته هنوز تهران و شهریور میره حالا کی بر میگرده رو خدا می دونه و من بیچاره تو این چند سال اگه برگشتی داشته باشه نمیدونم باید چی کار کنم البته شمارش پیدا کردم و فرد باهاش تماس میگیرم تا راهنماییم کنه) کلا حس بدی .

ولی تنها پیشنهادی که دارم اینه که سعی کنید از استادتون و مطالبی که بهتون اموزش داده میشه مطمئن باشید تا در اینده حس نکنید که وقتی رو از دست دادید.
    ارامش دنیا مال اون کسی است که با وجدان صادق زندگی می کند

27. کاربران زیر از ماریا به خاطر این پست تشکر کرده اند:

bamdadonline آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3862
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    147
    1,117 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/4
    میزان امتیاز
    17

من بالاخره متوحه نشدم شما این طور استاد ها رو رد می کنید یا اعتقاد دارید میشه با اونها هم موفق شد؟؟؟
    اینجور استادها که من دقیقا نمی دونم دقیقا در چه حدودی هستن از بدون استاد کار کردن خیلی بهتره. منظورم این بود. ولی نیازهای یه نوازنده رو تا یه مدتی برطرف میکنه اما از یه زمانی به بعد احساس می کنی که دیگه چیز زیادی برای ارائه کردن نداره.
    ضمن اینکه شما در حد توانت باید با بهترین استادی که بهت معرفی می شه و در دسترست هست کار کنی.

در یه کلام اینکه حتما با استاد کار کن و با باتجربه ترین استادی که میتونی کار کن.

29. 3 کاربر برای این پست از bamdadonline تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16122
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadonline [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اینجور استادها که من دقیقا نمی دونم دقیقا در چه حدودی هستن از بدون استاد کار کردن خیلی بهتره. منظورم این بود. ولی نیازهای یه نوازنده رو تا یه مدتی برطرف میکنه اما از یه زمانی به بعد احساس می کنی که دیگه چیز زیادی برای ارائه کردن نداره.
    ضمن اینکه شما در حد توانت باید با بهترین استادی که بهت معرفی می شه و در دسترست هست کار کنی.

در یه کلام اینکه حتما با استاد کار کن و با باتجربه ترین استادی که میتونی کار کن.
    بله فكر كنم اين بهترين راه حل باشه...

31. 2 کاربر برای این پست از violon66 تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)