لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 41

موضوع: موسیقی اعتراض

Radiohead آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13587
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    120
    485 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    در کشور ما اعتراض = مرگ ، چرا خودتونه خسته می کنید ؟؟؟!!!

2. کاربران زیر از Radiohead به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

درود
    اصلا با این نوع طرز فکر موافق نیستم.
    شما از مرگ میترسی؟اما نمیدونی که مردی؟کسی که از نظر عاطفی و روحی و شخصیتی مرده باشه دیگه جان فیزیکی به چه دردش میخوره؟کسی که آرزوهاش مرده باشن دیگه زندگی فیزیکی به چه درد میخوره؟
    این طرز فکر نابود کننده است. لطفا تجدید نظر کنید.
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

4. 3 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Radiohead آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13587
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود
    اصلا با این نوع طرز فکر موافق نیستم.
    شما از مرگ میترسی؟اما نمیدونی که مردی؟کسی که از نظر عاطفی و روحی و شخصیتی مرده باشه دیگه جان فیزیکی به چه دردش میخوره؟کسی که آرزوهاش مرده باشن دیگه زندگی فیزیکی به چه درد میخوره؟
    این طرز فکر نابود کننده است. لطفا تجدید نظر کنید.
    ashoo جان امیدوارم ناراحت نشی ولی فکر کنم شما فیلم هندی زیاد میبینی ؟؟؟
    این جامعه قوانینی داره که شما باید طبق اون قوانین گام برداری در غیر اینصورت مجرمی و باید تاوان پس بدی . نمونش هم اگه خوب چشماتو وا کنی در بین موزیسین ها زیاد میبینی .
    این جملات قشنگ قشنگ رو نه تو بلکه همه می تونن بسازن ، مهم عمل کردنه ، که امکان پذیر نیست ، مگه اینکه در جامعه ای باشی که حق آزادی بیان داشته باشی .
    باز این عوامل هنگامی تاثیر گذاره که مردم خواهان ، این نوع موسیقی باشن ، موسیقی که شما بخاطرش تاوان پس دادی ، وقتی رسانه ملی در این عمر کوتاهی بکنه و باعث ، عقب ماندگی فرهنگی ، یا بقولی گفتنی برهنگی فرهنگی بشه . دیگه چه انتظاری داری ...

امیدوارم متوجه بعضی مسائل شده باشید ، ...
    ویرایش توسط Khashayar : Sunday 5 July 2009 در ساعت 12:32 AM

6. کاربران زیر از Radiohead به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    نه ناراحت نمیشم چون اصلا فیلم هندی نمیبینم.
    ببین این طرز تفکر یعنی بشینی و اجازه بدی باتلاق تورو بکشته تو خودش. نشستن سنگ شدن است. من اگر حرف میزنم مطمئن باش تا حالا عمل کردم که اومدم دارم اینجا میگم.
    دوست عزیز من سابقه موسیقی اعتراض داشتم که دارم این چیزارو میگم. این جملات من هم حرفای قشنگ نبود واقعیت بود که تو یکی از آهنگای اعتراض در موسیقی دادائیسم اومده بود.
    حالا شما اگه خاستی بشین تا باتلاق ببلعتد. ببینیم کی موفق تر میشه.
    شما فکر میکنی موسیقی اعتراض فقط به اینه که بیای بگی آقای سیاست مدار شما فلانی و بساری؟خوب اون موقع مشخص هست که میگیرنت میبرنت و ...
    هر کاری روالی داره. فکر کردی هنوز الفبای موسیقی اعتراض رو نرفتی میتونی مثل غرب و مثلا نیروانا و ... موسیقی اعتراض بسازی؟
    کمب تامل کن.
    کمی واقع اندیش باش.
    ما الان تازه اول دبستانیم تو این زمینه. پس با غرب که فوق لیسانس داره مقایسه نکن.
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

8. 4 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Radiohead آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13587
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

دوست عزیز فکر کنم شما اینجا رو با غرب اشتباه گرفتی یا هنوز باتوم زور نخورده پشت کلت ، تا بفهمی تو سرزمینی که کفش فولاده نمیتونی چاه بکنی ؟؟؟ هر چیزی حتی اعتراض یه لزوماتی می خواد که باید فراهم باشه . اون نیرونا رو ولش کن اون مگادث با اون اشعار که اگه یکی از ما بخواد یکی از شعر هاشو جلو جمعیتی بخونه ، زبونشو میکنن میزارن کف دستش . شما باز میای میگی اعتراض ؟؟؟ خوب وقتی در کشوری هستیم که هنوز پایبند ، سنت گرایست و با 1300 سال قبلش هیچ فرق فکری نداره ، بلکه فقط با گذر زمان شاهد تغیرات ابزاری بودم . این کارا چه فایده ای داره ؟؟؟؟
    موسیقی اعتراض وقتی اثر داره که همه با هم خواهان اعتراض باشن و موسیقی فقط به عنوان ابزار کمکی مورد استفاده قرار میگیرد .
    لطفا قبل از اینکه پاسخی به این پست بدهید ، در مورد وضع قشنگ فرهنگی ، چماقیمون کمی بیاندیشید .

شرمنده اگه تند رفتم .

10. کاربران زیر از Radiohead به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط alcatrazz [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز فکر کنم شما اینجا رو با غرب اشتباه گرفتی یا هنوز باتوم زور نخورده پشت کلت ، تا بفهمی تو سرزمینی که کفش فولاده نمیتونی چاه بکنی ؟؟؟ هر چیزی حتی اعتراض یه لزوماتی می خواد که باید فراهم باشه . اون نیرونا رو ولش کن اون مگادث با اون اشعار که اگه یکی از ما بخواد یکی از شعر هاشو جلو جمعیتی بخونه ، زبونشو میکنن میزارن کف دستش . شما باز میای میگی اعتراض ؟؟؟ خوب وقتی در کشوری هستیم که هنوز پایبند ، سنت گرایست و با 1300 سال قبلش هیچ فرق فکری نداره ، بلکه فقط با گذر زمان شاهد تغیرات ابزاری بودم . این کارا چه فایده ای داره ؟؟؟؟
    موسیقی اعتراض وقتی اثر داره که همه با هم خواهان اعتراض باشن و موسیقی فقط به عنوان ابزار کمکی مورد استفاده قرار میگیرد .
    لطفا قبل از اینکه پاسخی به این پست بدهید ، در مورد وضع قشنگ فرهنگی ، چماقیمون کمی بیاندیشید .

شرمنده اگه تند رفتم .
    من یک جورایی حرف های شما رو هم قبول دارم. ولی بیشتر با آشو موافقم.
    شما راست می گی کف این جامعه از فولاده. ولی فولادم بالاخره سوراخ میشه. ما نمی تونیم بشینیم و بگیم چون این کار سخته پس ما هم تلاش نکنیم و همین اوضاع قبول کنیم. این کار ها سخته ولی غیر ممکن نیست. درباره ی لزومات اعتراض هم آشو مثال جالبی زد. ما هنوز در حد دبستانیم. پس طبیعتا لزومات کمتری هم نیاز داره. اگه کمکم بری جلو شاید این لزومات خودشون براورده بشن.
    بله من هم قبول دارم 1000 ساله داریم یک جور موسیقی کار میکنیم. ولی بالاخره یکی باید بگه این دیگه بسه.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

12. 2 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود

دوست عزیز من نمیگم زور نیست تو ایران،من نمیگم عقب موندگی فرهنگی نیست،و خیلی چیزای دیگه که خودتون میدونین... اما فکر میکنی اگر بشینی سرجات و هیچ کاری نکنی وضع از این بهتر میشه؟فکر میکنی چون حبس ابد خرده بهت دیگه کارت تمومه و باید بشینی و هیچ کاری نکنی؟
    شمایی که میگی من باتوم تو سرم نخورده بد نیست بدونی بدتر از باتوم برام اتفاق افتاده. خواستی تو پیام خصوصی برات شرح خواهم داد.
    ببین الان در هنر های دیگه همچون سینما و نقاشی و ادبیات و ... داره اعتراض از اول دبستان میره دوم دبستان!! پس چرا اونا تونستن کار کنن؟میدونی چرا؟چون تا اسم اعتراض اومده وسط نگفتن فرار کنین باتوم اومد!!! چون معنی اعتراض رو اینطور فرض نکردن که فقط باید راجع به سیاست و سیاست مدار ها باشه. موسیقی در این زمینه میتونه خیلی تاثیر گذار تر باشه،و باید در کنار هنر های دیگه این کار رو انجام بده.
    الان مشکلات فرهنگی و اجتماعی ما هم کم نیست. بهترین گزینه برای شروع این نوع موسیقی همین مسائل هست. نه میگیرنت،نه باتوم میخوره سرت.. البته نه به شیوه فحش و ... مشکلات ،اجتماعی و فرهنگی اگر به صورت موسیقی اعتراض در بیاد خیلی تاثیر گذار خواهد بود و خیلی مشکلات رو حل خواهد کرد و همون ملزوماتی که مد نظرت هست رو بدست خواهی آورد.
    اعتراض به کل موسیقی و موزیسین های ایران به صورت منطقی گرفتن و بردن و کتک خوردن در بر نخواهد داشت. هروقت تو زمینه فرهنگی و اجتماعی و حتی مسائل داخلی هنرمندان{موسیقیدانها}تونست یم درست اعتراض کنیم و تاثیر گذار باشیم و به اصطلاح بریم دبیرستان اونموقع میشه مسائل جدیتری مثل سیاست و سیاستمدارها رو هم هدف اعتراض قرار بدیم.
    سطح فرهنگی و اجتماعی مردم ما خیلی عقب تر از دنیای مدرن هست،و اگر دست رو دست بزاریم فاجعه به بار میاد پس آدمای فرهنگی هنری یکی از رسالت هاشون اصلاح این مسائل فرهنگی و اجتماعی هست و نمیشه دست رو دست گذاشت و بریم بخونیم:وای وای وای پارمیدای من کو!!!
    امیدوارم اینبار نیای بگی کف جامعه ضد گلوله است و ما به جای تفنگ نیاز به تانک داریم که اونو نداریم...
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

14. 4 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Radiohead آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13587
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

درود

دوست عزیز من نمیگم زور نیست تو ایران،من نمیگم عقب موندگی فرهنگی نیست،و خیلی چیزای دیگه که خودتون میدونین... اما فکر میکنی اگر بشینی سرجات و هیچ کاری نکنی وضع از این بهتر میشه؟فکر میکنی چون حبس ابد خرده بهت دیگه کارت تمومه و باید بشینی و هیچ کاری نکنی؟
    شمایی که میگی من باتوم تو سرم نخورده بد نیست بدونی بدتر از باتوم برام اتفاق افتاده. خواستی تو پیام خصوصی برات شرح خواهم داد.
    ببین الان در هنر های دیگه همچون سینما و نقاشی و ادبیات و ... داره اعتراض از اول دبستان میره دوم دبستان!! پس چرا اونا تونستن کار کنن؟میدونی چرا؟چون تا اسم اعتراض اومده وسط نگفتن فرار کنین باتوم اومد!!! چون معنی اعتراض رو اینطور فرض نکردن که فقط باید راجع به سیاست و سیاست مدار ها باشه. موسیقی در این زمینه میتونه خیلی تاثیر گذار تر باشه،و باید در کنار هنر های دیگه این کار رو انجام بده.
    الان مشکلات فرهنگی و اجتماعی ما هم کم نیست. بهترین گزینه برای شروع این نوع موسیقی همین مسائل هست. نه میگیرنت،نه باتوم میخوره سرت.. البته نه به شیوه فحش و ... مشکلات ،اجتماعی و فرهنگی اگر به صورت موسیقی اعتراض در بیاد خیلی تاثیر گذار خواهد بود و خیلی مشکلات رو حل خواهد کرد و همون ملزوماتی که مد نظرت هست رو بدست خواهی آورد.
    اعتراض به کل موسیقی و موزیسین های ایران به صورت منطقی گرفتن و بردن و کتک خوردن در بر نخواهد داشت. هروقت تو زمینه فرهنگی و اجتماعی و حتی مسائل داخلی هنرمندان{موسیقیدانها}تونست یم درست اعتراض کنیم و تاثیر گذار باشیم و به اصطلاح بریم دبیرستان اونموقع میشه مسائل جدیتری مثل سیاست و سیاستمدارها رو هم هدف اعتراض قرار بدیم.
    سطح فرهنگی و اجتماعی مردم ما خیلی عقب تر از دنیای مدرن هست،و اگر دست رو دست بزاریم فاجعه به بار میاد پس آدمای فرهنگی هنری یکی از رسالت هاشون اصلاح این مسائل فرهنگی و اجتماعی هست و نمیشه دست رو دست گذاشت و بریم بخونیم:وای وای وای پارمیدای من کو!!!
    بله حرف های شما کاملا درست ولی وقتی همه ی رسانه های داخلی بر علیه این اعتراض دست به *** میزنن ، و ذهن مردم رو سراسر از *** میکنن ، طبیعتا هیچ کس نمیاد سراغ این نوع موسیقی ، زیرا یا بوی مواد مخدر میده ، یا شیطان پرستی یا هزار حرف *** دیگه . بنظرم باید مردم طالب اعتراض باشن و ما هم به عنوان یک هنرمند در عرصه ی خود به این روند سرعت ببخشیم . ولی تا مردم نمی خوان دست از *** بازیشون بر دارن و منطقی فکر کنن ، اوضاع همینه .
    البته این دیوار کشی تفکری مشکل مردم نیست ، سیاستی که *** برای مردم بنا کرده . که باز با نظر شما موافقم ، باید اطلاع رسانی بشه . چه از جهات موسیقی ، فیلم ، کاریکاتور و هر چیز دیگه ای ...
    ویرایش توسط Khashayar : Sunday 5 July 2009 در ساعت 02:30 PM

16. کاربران زیر از Radiohead به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    بحث مواد مخدر و شیطان پرستی و خشونت و ... هم که شما فرمودی خیلی مهم هست. و همین ها میتونونه موضوعاتی برای اعتراض به عقب افتادگان فرهنگی باشه!! اما فرهنگ ایران و کلا شرق با فرهنگ غرب متفاوت هست... برای همین من فکر میکنم نوع موسیقی اعتراض باید برای کاربردی شدن در ایران به فرهنگ ایرانی ترجمه بشه نه اینکه بیایم آلترنیتیو بزنیم یا انواع راک و متال و ... در چند پست قبل هم گفتم. در شعر ها و بعضی موسیقی های قدیمی نوعی از ریشه های اعتراض وجود داره که به دو نوع طنز و گله و گلایه به صورت غم و اندوه وجود داره. و من تا به حال ریشه هایی از آنچیزی که خشونت گفته میشه ندیدم در بین اونها. پس فکر میکنم باید همین قالب ها، امروزی تر بشن و گاهی با مخلوط کردن کمی فرهنگ غربی کار را ادامه داد اونوقت اعتقادم این هست که میشه این مشکلات رو هم پشت سر گذاشت.
    اگر میگین بدون خشونت و سبکهای اعتراضی غرب نمیشه پیروز شد باید بگم در غرب هم ما قبل از سبمهای جدید اعتراض سیاه پوست ها رو داشتیم که به صورت بلوز و به صورت غم و اندوه و یا حتی ریتم های شاد و محرک!! موفق به تاثیر گذاری شدند{رجوع شود به سرگذشت موسیقی سیاهان}

بحث خواستن و نخواستن مردم هم بحثی هست که قابل حل هست. همین آقای مایکل جکسون که این روزها خیلی صحبت ازش هست اگر میخواست فکر کند که شاید مردم موسیقیش رو نپسندند و نخواهن و آلبومش رو بیرون نمیداد هیچوقت چیزی که الان هست نمیشد و تاثیری که در موسیقی پاپ گذاشت نمیگذاشت!! اتفاقا به نظر من اگر حرف دل 90 مردم زده بشه به شیوه ای درست و موافق فرهنگ ایران به سرعت مورد پذیرش قرار خواهد گرفت و تاثیر خواهد گذاشت.

حالا اگر روشها و مدل های دیگری برای گسترش و قابل قبول کردن موسیقی اعتراض در ذهن دارید خوشحال میشیم بشنویم.
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

18. 4 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود

این تاپیک نباید به این زودی میخوابید. این بحث به قدری گسترده است که حالا حالاها میشه به بحث پرداخت.

اما گروهی در بخش گروه های مخصوص ایجاد کردم که دوستان با عضویت در اونجا بتونیم این نوع موسیقی که مهم هم هست رو گسترش بدیم.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اما این تاپیک همچنان پابرجاست و منتظر نظرات دوستان محترم.
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

20. 5 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Mona آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    8411
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر از پست
    2,225
    2,803 بار تشکر شده در 899 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    17

سلام

راستش من از ابتدا این تاپیک رو کمابیش دنبال کردم اما خب نظری نداشته ام (در عین حال هم برام جالبه). من رو هم به عنوان یکی از اعضای گروه بپذیرید :)

22. کاربران زیر از Mona به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    946 بار تشکر شده در 253 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

سلام من اعتراض و با سوال از خودم شروع کردم ، این سوال ها جمع شد وقتی خیلی سنم کم بود . ولی هیچ وقت جاری نشد . قلم تنها زبون و کاغذ تنها گوشی بود که حرفامو میشنید . گذشت و 8 ساله پیش برای اولین بار احساس ضعف کردم . احساس پوچی و حسی که دیگه با نوشتنم آروم نمی شد . شاید روزهای اوله نواختنه کیبورد بدون اینکه هیچ قطعه ای رو بلد باشم بهترین روزهای زندگیم بود . چون زیر اون کلید هایی که بالا و پایین میرفتن اعتراض شنیده میشد و اولین اعتراض ها به خودم که چرا این حق باید خاموش باشه . الان 9 سال ازون روزها گذشته و باید باور کنم که من توی این دنیا بدون موسیقی و بیان حرفام بیان حسام و اعتراضی که هیچ جور دیگه بلد نیستم بگمش ، هرچند در سکوت ، هرچند بی کلام ، هرچند با یه گیتار الکتریکه 400 تومنیه چینی نمی تونم به زندگی ادامه بدم .
    شاید از دید جامعه موسیقیه من یه دیوونگیه جوونی ، یه غرب زدگی ، یا نا آگاهانه تر از دین برگشتن و مطرود شدن بیشتر نباشه . ولی این صدای سالهای منه که رشد کرده ، شکل گرفته ، بزرگ شده و دیگه یه اتاق کوچیک و تاریک براش تنگ شده . این صدا ، این حرف ، این اعتراض می خواد فریاد بزنه حتی همه گوش هاشونو ببندن تا نشنونش .

سرتونو درد نیارم . راستش خشته شدم از بس تو زبط ماشینا دوم دوم دیس دیس رفت بالا ، از بس کل شعر و ترانه و آهنگ شد همین : خوشگله بیا ، دوست دارم. فدات بشم . چقد نازی آخه ، ای وای واسه چی تنهام گذاشتی . میمیرم .

با احترام به هر سبک و خواننده و آهنگ
    ولی موسیقی یه تفریح ، یه سرگرمی نیست. شایدم هست و فقط من و امثال من به قول دوستمون فیلم هندی زیاد نگاه می کنیم .
    METAL WILL NEVER DIE

24. 4 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

اگه به کاری که میکنیم اعتقاد داریم ، نذاریم شرایط اعتقاد مارو عوض کنه . نذاریم شرایط فکر مارو خفه کنه .

این نه سیاسی بود ، نه اجتماعی ، نه هنری ، نه جوک بود و نه ...

انسانی بود . هر کجای دنیا ، با هر عقاید و فرهنگ و مردم و ...
    ویرایش توسط AmonAmath : Wednesday 26 August 2009 در ساعت 02:32 AM
    METAL WILL NEVER DIE

26. 2 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط AmonAmath [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه به کاری که میکنیم اعتقاد داریم ، نذاریم شرایط اعتقاد مارو عوض کنه . نذاریم شرایط فکر مارو خفه کنه .

این نه سیاسی بود ، نه اجتماعی ، نه هنری ، نه جوک بود و نه ...

انسانی بود . هر کجای دنیا ، با هر عقاید و فرهنگ و مردم و ...
    نه مطمئن باش به خاطر فیلم هندی نسیت. این چیزا از کله ی منم می گزره. فقط هم یه راه وجود داره. بری دنبالش.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

28. 3 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

AmonAmath آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    18509
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

به نظرم اولین چیزی که باعث میشه موسیقیه اعتراض اینجا نباشه یا اگه باشه جدیش نگیرن . خود ما ها هستیم . یعنی هرکی که دو سال ساز زده و چندتا آهنگ گوش کرده خودش بدون علم و تکنیکه کافی آهنگ بده بیرون اونم با یه شعر ضعیف . خوب معلومه دیگه ...
    اگه پینک فلوید ، یا گروه های راک و متال پدر مادر دارم یه موسیقیه ضعیف میدادن بیرون دیگه کسی گوش نمیکرد چی میگن اینا .
    موسیقی خودش برای خودش ارزش به وجود میاره و شنونده تنها این ارزش و درک می کنه . اگه ما می خوایم کار کنیم باید قوی باشیم . تو آهنگ نوشتن . تو نوازندگی . تو شعر . شخصیت و ...
    ویرایش توسط AmonAmath : Wednesday 26 August 2009 در ساعت 05:26 PM
    METAL WILL NEVER DIE

30. 2 کاربر برای این پست از AmonAmath تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    3,341 بار تشکر شده در 949 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط AmonAmath [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من اعتراض و با سوال از خودم شروع کردم ، این سوال ها جمع شد وقتی خیلی سنم کم بود . ولی هیچ وقت جاری نشد . قلم تنها زبون و کاغذ تنها گوشی بود که حرفامو میشنید . گذشت و 8 ساله پیش برای اولین بار احساس ضعف کردم . احساس پوچی و حسی که دیگه با نوشتنم آروم نمی شد . شاید روزهای اوله نواختنه کیبورد بدون اینکه هیچ قطعه ای رو بلد باشم بهترین روزهای زندگیم بود . چون زیر اون کلید هایی که بالا و پایین میرفتن اعتراض شنیده میشد و اولین اعتراض ها به خودم که چرا این حق باید خاموش باشه . الان 9 سال ازون روزها گذشته و باید باور کنم که من توی این دنیا بدون موسیقی و بیان حرفام بیان حسام و اعتراضی که هیچ جور دیگه بلد نیستم بگمش ، هرچند در سکوت ، هرچند بی کلام ، هرچند با یه گیتار الکتریکه 400 تومنیه چینی نمی تونم به زندگی ادامه بدم .
    شاید از دید جامعه موسیقیه من یه دیوونگیه جوونی ، یه غرب زدگی ، یا نا آگاهانه تر از دین برگشتن و مطرود شدن بیشتر نباشه . ولی این صدای سالهای منه که رشد کرده ، شکل گرفته ، بزرگ شده و دیگه یه اتاق کوچیک و تاریک براش تنگ شده . این صدا ، این حرف ، این اعتراض می خواد فریاد بزنه حتی همه گوش هاشونو ببندن تا نشنونش .

سرتونو درد نیارم . راستش خشته شدم از بس تو زبط ماشینا دوم دوم دیس دیس رفت بالا ، از بس کل شعر و ترانه و آهنگ شد همین : خوشگله بیا ، دوست دارم. فدات بشم . چقد نازی آخه ، ای وای واسه چی تنهام گذاشتی . میمیرم .

با احترام به هر سبک و خواننده و آهنگ
    ولی موسیقی یه تفریح ، یه سرگرمی نیست. شایدم هست و فقط من و امثال من به قول دوستمون فیلم هندی زیاد نگاه می کنیم .
    من هم مثل دوست گلم همين فكرا رو ميكردم.

اما به اين نتيجه رسيدم كه هركسي لايق گوش دادن به موسيقي مقدس متال نيست...

اصلا متال براي اين نيست كه همه گوش بدند.

به قول بزرگي:

درك كردن هنر واقعي خودش هنره و اين هنر رو هركسي نداره.

32. کاربران زیر از LORD-LUCIFER به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)