لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 28 از 28

موضوع: یادگیری کمانچه

mina_v57 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11779
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    486
    148 بار تشکر شده در 61 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    مهم اینه که همت کنید وکار کنید این ساز خیلی تنها وایرانی به همین خاطر تشویقتون می کنم که حتما شروع کنید و خوب کار کنید.
    افسوس که هرجه برده ام باختنی است ...بشناخته ها تمام نشناختنی است ...

2. 2 کاربر برای این پست از mina_v57 تشکر کرده اند:

salar gharibeh آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23378
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    66 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

چرا کنار گذاشته بودی ؟
    کار خوبی میکنی من 3 روز دست به سازم نزنم حس میکنم یک چیزی رو گم کردم و ناقصم تو چه طور 1 سال تحمل کردی نمیدونم

4. کاربران زیر از salar gharibeh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    9715
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    63
    43 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط salar gharibeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چرا کنار گذاشته بودی ؟
    کار خوبی میکنی من 3 روز دست به سازم نزنم حس میکنم یک چیزی رو گم کردم و ناقصم تو چه طور 1 سال تحمل کردی نمیدونم
    چی بگم ...
    هرچی باشه بهونست!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99908
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

salam, agha man mikham kamanchero az paye yad begiram, pishe kiberam? sakene tehranam.
    dar zemn hichi az moosighi nemidoonam.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

برو پیش شروین مهاجر. الان نمیدونم کجا درس میده ولی به سبک اردشیر کامکار کار می کنه و فوق العادست در هنگام تدریس. سراغ بگیر پیدا می کنی .
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

8. 2 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    99908
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

mamnoona az rahnamayit, pas asatidi mesle Ali Akbar shekarchi va Hadi Montazeri baraye kei khuban?

faramarzlotfy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    40590
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    360
    369 بار تشکر شده در 186 پست

شبکه های اجتماعی من

Add faramarzlotfy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 58/1
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برو پیش شروین مهاجر. الان نمیدونم کجا درس میده ولی به سبک اردشیر کامکار کار می کنه و فوق العادست در هنگام تدریس. سراغ بگیر پیدا می کنی .
    سلام پرویز ... خیلی وقته نبودم ... دلیلش هم این تغییراتیه که تو سایت به وجود اومده مثل عوض کردن رمز ... به هر حال... گفتی شروین واسه دوره تکمیلی خوبه ؟نظرت نسبت به منتظری چیه؟خیلی دلم میخواد برم پیشش

P_Knight آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    101692
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    12
    20 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان. من واقعیتش دو بار دیگه هم در همین انجمن در بخش سازای دیگه سوال کردم. من میخوام یه سازو شروع کنم و به همشونم واقعا علاقه دارم ولی خوب هرکسی دوس داره یه سازو بیشتر از سازای دیگه بزنه. واسه منم کمانچه هستش. ولی جند تا ذهنیت دارم در مورد این ساز که یکم دلسردم میکنه. شاید تجربه ی شما دوستان ذهنیت حدیدی به من بده...

1. قیمت یک کمانچه ی مبتدی ولی خوب چنده؟با 500 تومن میشه کاریش کرد؟؟؟
    2. من چپ دستم. چپ دست بودن مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟عارشه رو باید مثل همه با دست راست بگیرم؟؟؟
    3. درجه ی سختی ساز چقدره؟؟؟میدونم این سوال کاملا غیرعلمیه و پرسیدنش درست نیست ولی خوب مثلا ویولن معروفه که ساز بسیار پیچیده و دشواریه. حتی یکی در همین انجمن بهم گفت با روزی چهار ساعت کمتر تمرین نمیشه کاری کرد! واقعا با توجه به درسام حتی صلاحه هیچ سازی رو شروع نکنم ول یخوب خیلی دلم میخواد ساز بزنم. (اونم فقط واسه خودم و خودم نه واسه یه فعالیت موسیقی.) روزی یه ساعت میتونم تمرین کنم ولی بیشتر واقعا ممکن نیست. به نظرتون فایده داره شروع کنم یا صرفا اتلاف هزینسـت؟؟؟
    4. تهران دوربر انقلاب و ولیعصر کی آموزش میده سازو؟یا یه جایی که راحت بشه از دوربر انقلاب رفت. چون من خوابگاهیم و تهرانی نیستم اصالتا و رفت و آمد برام سخته...

ببخشید که زیاد سوال پرسیدم. پیشاپیش از راهنمایی هاتون سپاس گذارم

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان. من واقعیتش دو بار دیگه هم در همین انجمن در بخش سازای دیگه سوال کردم. من میخوام یه سازو شروع کنم و به همشونم واقعا علاقه دارم ولی خوب هرکسی دوس داره یه سازو بیشتر از سازای دیگه بزنه. واسه منم کمانچه هستش. ولی جند تا ذهنیت دارم در مورد این ساز که یکم دلسردم میکنه. شاید تجربه ی شما دوستان ذهنیت حدیدی به من بده...

2. من چپ دستم. چپ دست بودن مشکلی ایجاد میکنه؟؟؟عارشه رو باید مثل همه با دست راست بگیرم؟؟؟
    3. درجه ی سختی ساز چقدره؟؟؟میدونم این سوال کاملا غیرعلمیه و پرسیدنش درست نیست ولی خوب مثلا ویولن معروفه که ساز بسیار پیچیده و دشواریه. حتی یکی در همین انجمن بهم گفت با روزی چهار ساعت کمتر تمرین نمیشه کاری کرد! واقعا با توجه به درسام حتی صلاحه هیچ سازی رو شروع نکنم ول یخوب خیلی دلم میخواد ساز بزنم. (اونم فقط واسه خودم و خودم نه واسه یه فعالیت موسیقی.) روزی یه ساعت میتونم تمرین کنم ولی بیشتر واقعا ممکن نیست. به نظرتون فایده داره شروع کنم یا صرفا اتلاف هزینسـت؟؟؟
    4. تهران دوربر انقلاب و ولیعصر کی آموزش میده سازو؟یا یه جایی که راحت بشه از دوربر انقلاب رفت. چون من خوابگاهیم و تهرانی نیستم اصالتا و رفت و آمد برام سخته...

سلام دوست عزیز. من هنرجوی ویلن هستم ولی تا قبل از اینکه اساتید کمانچه بیان و شما رو راهنمایی کنن من چندتا نکته عرض می کنم.

1- قیمت کمانچه: فکر می کنم یه کمانچه ی نسبتا خوب 700-800 تومنه ولی شاید با 500 تومن هم بشه ساز مناسب خرید (برای شروع مناسب باشه) میتونید بیشتر بپرسید. وسطای همون کتابفروشی های روبروی دانشگاه تهران یه مغازه سازفروشی هست (طبقه دوم هم هست)
    2- چپ دست بودن مشکلی ایجاد نمی کنه. توی کمانچه و ویلن زدن „تقریبا” هر دو دست به اندازه ی هم سهم دارن و نیازی نیست با دست چپ آرشه بکشید. به مرور عدت می کنید. من هم چپ دستم اما با دست راست آرشه می کشم... ولی فکر می کنم اگه بخواین با دست چپ هم آرشه بکشین مشکلی نباشه. (احتمالا فروشنده یه کم خرک رو جابجا می کنه و سیم ها باید از چپ به راست بسته بشن. ایشالا اساتید میان و بهتر راهنمایی می کنن

3- همه ی سازها سخت هستن. به گفته ی خیلی از افراد کمانچه از ویلن ساده تره. اگه یک ساعت مفید تمرین کنید با یه سرعت معمولی پیشرفت می کنید (اگه شرایط دیگه مثل علاقه و پشتکار و صبر و ... رو داشته باشید البته) ولی خب به نظر من حداقل روزی 2 ساعت تمرین کنید.

4- اون قسمت های شهر که قطعا آموزشگاه و استاد پیدا میشه. اگه پیدا نشد با مترو میتونید برید یه جایی که آموزشگاه خوب باشه . امیدوارم دوستان تهرانی که کمانچه میزنن بیان و توی اون محدوده به شما استاد معرفی کنن. ولی قطعا خودتون هم میتونید جستجو کنید و پیدا کنید.

شاد و پیروز باشید

13. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

_Shima_ آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    102897
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    17
    13 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    0

(من سال89سازم رو220یا230خریدم اما احتمالا بتونید با500تومن یه ساز متوسط تهیه کنید)
    (منم چپ دستم. اوایلش یه خورده سخت بود اما بعد از مدتی بهش عادت میکنید و تا حدودی هم (به دلیل قوی بودن عضلات دست چپ) چپ دست بودن باعث شد که کمتر در زمینه ی انگشت گذاری دچار مشکل بشم.)
    (البته شاید فقط من اینطوری بودم)
    اگر روزی همون یک ساعتی که تمرین میکنید ثانیه به ثانیه ی اون یک ساعت زحمت بکشید و در حین ساز زدن به موضوعات دیگه فکر نکنید میتونه جای امیدواری باشه)
    به قول استادم موقع ساز زدن توی فکر امتحان فردا و صحبت با خونواده و... نباشید(فقط و فقط به سازتون فکر کنید و از یادگیری و نواختن موسیقی لذت برید)

موفق باشید
    ویرایش توسط _Shima_ : Sunday 16 March 2014 در ساعت 04:26 PM

15. 2 کاربر برای این پست از _Shima_ تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    103404
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    6
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط P_Knight [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

بله با قیمت 500 تومن میشه یه کمانچه ی خوب خرید .

درمورد سوال دومت اطلاع کافی ندارم متاسفانه .. ولی فکر نکنم بشه کمان (آرشه) رو با دست چپ گرفت

نمیخوام منصرفتون کنم یا استرس و ترس تو وجودتون بندازم ! ولی کمانچه ساز خیلی سختیه .. از ویلن هم سخت تره . من چون خودم هم ویلن و هم کمانچه کار میکنم دارم بهتون میگم . این هم بگم که میخوام سازم رو عوض کنم به خاطر همین سخت بودنش و اینکه حوصله و وقت زیادی میخواد یادگیریش که من ندارم !! اون دوستی هم که گفتن روزی 4 ساعت تمرین باید بکنی هم درست گفتن ، یعنی کمترش فایده نداره . البته بگم یادگیریش زیاد سخت نیس ، این که چطور آرشه بکشید و یه صدای خوش بتونید از ساز دربیارید سختش کرده که مدت زیادی طول میکشه تا بتونید خوب بنوازید .

من هرچی حقیقت بود رو گفتم تا بتونم کمکتون کنم تا شما بتونید تصمیم جدیتون رو بگیرید دیگه انتخاب با شماست...

موفق باشید ...
    ویرایش توسط sanasania : Sunday 23 March 2014 در ساعت 04:16 AM

17. کاربران زیر از sanasania به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125053
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان کسی میتونه اساتید کمانچه در شیراز رو به من معرفی کنه و کمی از سبک تدریس و تفاوتشون رو بگه ? من تازه میخوام شروع کنم و خیلی برام مهمه هست که از همین ابتدا مسیر درست رو پیش یک استاد مجرب طی کنم و بعد برم تهران برای دوره های پیشرفته تر. میخواستم از ابتدا ماهی یک بار برم تهران پیش سامر حبیبی ایشون به من گفتن برای چند ماه اول حتما باید هفتگی کلاس بری و پیشنهاد کردن همین شیراز یه کم کار کنم. منتظر نظراتتون هستم ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)