لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک و چرا ؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Roland Juno-D

3 9.38%
  • Roland Juno-G

3 9.38%
  • Roland Juno-Di

2 6.25%
  • Roland Juno-Gi

7 21.88%
  • KORG m50

10 31.25%
  • KORG PS60

7 21.88%
صفحه 16 از 48 نخستنخست ... 612131415161718192026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 256 از 756

موضوع: راهنمایی برای خرید کیبورد

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    15 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    واقعآممنونم. راهنماییهای خوبی بود به قول دوستان آدم باید لقمه رو اندازه دهانش برداره. یه سوال دیگه هم داشتم. قیمت این کیبوردا تو دبی با قیمت ایران چقدر تفاوت داره. چون یه نفر که البته از ارگ چیزی سر در نمیاره بهم گفت اگه آکبند بخوام و مدل رو بهش بدم برام از دبی میاره. با احتساب سودی که می خواد از ارگه برداره و احتمالآ گمرکی آیا برام صرف داره بگم از دبی بیاره؟
    ببخشید من اینقدر این شاخه و اون شاخه می پرم. می خواستم بدونم نظرتون در مورد یاماهاE413 , PSR 450 چیه؟ توی بخش نظرسنجی A300به یکی از دوستان توصیه کردید Casio WK500بگیره. به نظر میاد کیبورد خوبی باشه. یه اکتاو هم که بیشتر داره. من هم بیشتر دوست دارم پیانو کار کنم و در کنارشم با چند تا ریتم یه آهنگم بزنم. میشه در مورد این کیبورد بیشتر توضیح بدید. آیا توی ایران گیر میاد. قیمتش چنده؟ از کجا می تونم گیر بیارم؟ توی ایران ساپورت میشه و براش ریتم و سمپل می سازن یا نه؟
    ویرایش توسط zaier : Sunday 7 February 2010 در ساعت 07:46 AM دلیل: اضافه کردن مطلب

2. کاربران زیر از zaier به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط zaier [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعآممنونم. راهنماییهای خوبی بود به قول دوستان آدم باید لقمه رو اندازه دهانش برداره. یه سوال دیگه هم داشتم. قیمت این کیبوردا تو دبی با قیمت ایران چقدر تفاوت داره. چون یه نفر که البته از ارگ چیزی سر در نمیاره بهم گفت اگه آکبند بخوام و مدل رو بهش بدم برام از دبی میاره. با احتساب سودی که می خواد از ارگه برداره و احتمالآ گمرکی آیا برام صرف داره بگم از دبی بیاره؟
    ببخشید من اینقدر این شاخه و اون شاخه می پرم. می خواستم بدونم نظرتون در مورد یاماهاE413 , PSR 450 چیه؟ توی بخش نظرسنجی A300به یکی از دوستان توصیه کردید Casio WK500بگیره. به نظر میاد کیبورد خوبی باشه. یه اکتاو هم که بیشتر داره. من هم بیشتر دوست دارم پیانو کار کنم و در کنارشم با چند تا ریتم یه آهنگم بزنم. میشه در مورد این کیبورد بیشتر توضیح بدید. آیا توی ایران گیر میاد. قیمتش چنده؟ از کجا می تونم گیر بیارم؟ توی ایران ساپورت میشه و براش ریتم و سمپل می سازن یا نه؟
    سلام خواهش میکنم... اما در مورد دبی. شما باید بپرسید از اون دوستت که قیمت اونجا چقدر هست و چقدر میگیره تا بیاره و بعلاوه گمرک که من فکر میکنم خیلی بیشتر از اون چیزی بشه که شما میتونید تو ایران تهیه کنید. چون قیمتهای ایران زیاد با خارج کشور تفاوت نداره که بعضی اوقات هم خارج کشور بیشتر از ایران هست. چون اونها نمایندگی اصلی هستند و به دلایل یه سری خدماتی که میدند قیمتهاشون هم بالاتره که پایین تر نیست. اما من جای شما باشم بی خیال دبی میشم. به چند دلیل که الان میگم. 1-ممکنه قیمت تموم شدش برات بیشتر از ایران باشه که احتمالش هم زیاده.2-این یه دستگاه برقیه. امدیم سالم تحویل گرفتی . اما بعد از 2 هفته مشکل پیدا کرد. خوب , حالا شما برای گارانتی دستگاه پول دادی. یا باید بی خیال اون خدمات تو دبی بشی. یا باید دستگاهت رو بفرستی بره دبی و باز برگرده که احتمالا 5 ماه طول بکشه. بعدش هم تو اینهمه جابجایی تو هواپیما و کامیون و نمایندگی و بالا و پایین که میشه دیگه هیچی از این دستگاه زبون بسته به جا نمیمونه.3- تو ایران شاید نمایندگی اصلیش نباشه. اما شرکتهای زیادی هستند که واردات یاماها رو بر عهده دارند. حداقل اگر هم خراب بشه خودب دستت میگیری میبریش نمایندگی یا سر فروشنده.4- همون دستگاههای که تو دبی یا هر جای دیگه فروخته میشه مال همون کمپانی و کشوری هست که تو ایران به فروش میره. اینطور نیست که مثلا pa500 که تو ایران فروش میره چینی باشه و اون pa500 که مثلا تو دبی فروش میره مال کشور المان باشه. همشون مال یه کمپانی هست. همشون هم اکبند هست. پس به این دلایلی که گفتم بهتره از خود ایران بگیری. چون از هر لحاظ به نفع خودته. خیالت هم راحت تره... ... در مورد کیبردها که سوال کردی. من به یاماها اشنایت ندارم. اما یکی از اشناییان من 413 رو گرفته بود. ازش هم راضیه. من هم از روی عکس که دیدم , کیبرد خوبیه. usb میخوره و از 450 که فلاپی میخوره و خیلی مبتدی خیلی بهتره. امکانات و صداهای خوبی هم داره. به شرطی که ایران پیداش کنی. اگر پیدا کنی دستگاه خوبیه. اما در مورد wk500. wk 500 تو ایران نیست. اونهم کیبرد خوبیه. اما برای کارهای غربی. نه ایرانی. چون نه ریتم پیدا میشه. نه سمپل. من wk1800 هم دارم. فقط به خاطر زیاد بودن کلاویه هاش و خوب بودن دستگاه نگه داشتمش. گفتم فقط برای کارهای کلاسیک و پیانو و کارهای غربی خوبه. ولی فکر نکنم تو ایران پیدا بشه. شما اگر جمهوری رفتی بگرد شاید پیدا کردی.

4. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بخدا ديگه كلم داره سوت مي كشه. يه جواب صريح مي خوام. يه كيبورد مي خوام كه حداكثر 500 تومن باشه، بيشتر دوست دارم پيانو ياد بگيرم بنابراين بهتره تعداد اكتاوش شش به بالا باشه، اينكه ريتم ترانه هاي فارسي داشته باشه برام مهم نيست چون بيشتر موسيقي هاي توي سبك غربي رو مي پسندم ولي خوب اگه باهاش بشه ايراني هم بزني بد نيست، از نظر سخت افزاري جون دار باشه چون توي شهرستان زندگي مي كنم و كلا حال و حوصله تعمير و تعمير كاري رو ندارم، پورت USB داشته باشه، براي مني كه تازه كار هستم حداقل يه چهار پنج سالي ارضا كننده باشه. من همه اين انجمن رو زير و رو كردم و از چند سايت يه مدلايي در آوردم كه اينا هستن
    ياماها: E403, E413, PSR450, A300, A1000, PSR2000
    كاسيو:WK200, WK500
    اين مدلايي كه بالا گفتم همشون فكر مي كنم تو يه رنج قيمتي باشن.
    يه سوال ديگه اگه شما بخواين بين psr450وE403وE413يكي رو انتخاب كنيد كدومشو مي گيريد و چرا؟

6. کاربران زیر از zaier به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط zaier [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بخدا ديگه كلم داره سوت مي كشه. يه جواب صريح مي خوام. يه كيبورد مي خوام كه حداكثر 500 تومن باشه، بيشتر دوست دارم پيانو ياد بگيرم بنابراين بهتره تعداد اكتاوش شش به بالا باشه، اينكه ريتم ترانه هاي فارسي داشته باشه برام مهم نيست چون بيشتر موسيقي هاي توي سبك غربي رو مي پسندم ولي خوب اگه باهاش بشه ايراني هم بزني بد نيست، از نظر سخت افزاري جون دار باشه چون توي شهرستان زندگي مي كنم و كلا حال و حوصله تعمير و تعمير كاري رو ندارم، پورت USB داشته باشه، براي مني كه تازه كار هستم حداقل يه چهار پنج سالي ارضا كننده باشه. من همه اين انجمن رو زير و رو كردم و از چند سايت يه مدلايي در آوردم كه اينا هستن
    يه سوال ديگه اگه شما بخواين بين psr450وE403وE413يكي رو انتخاب كنيد كدومشو مي گيريد و چرا؟
    خودت به یاماها psr-2000 اشاره کردی من پیشنهاد می کنم اگر که تمیزش رو می تونی گیر بیاری

بگیر.دیگه راهنمایی از این واضح تر . در مورد یو اس بی هم یک کابل میدی-یو اس بی بگیری مشکلی

نخواهی داشت

دلیل گیج شدنت هم اینه که هی از این مدل به اون مدل می پری
    soundcloud.com/hamedsedighi

8. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    1,538 بار تشکر شده در 488 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    17

سلام
    ببخشید من پابه رهنه پریدم وسط، یه پیشنهاد دارم، شما که میخوای پیانو بزنی، و امکانات برات زیاد مهم نیست چرا با جای کیبود به میدی کنترلر 6 1/4 نمیگیری که قیمتش خیلی ارزونتر هم در میاد و میتونه هامر اکشن هم باشه کلاویه هاش و به کامپیوتر وصل کنی و با سمپل صدا داشته باشی، چون من خودم هم از میدی کنترلر استفاده میکنم، مثلا اگه سمپل پیانوی Ivory رو که 10 DVD هم هست فکر کنم استفاده کنی کیفیت صدایی که داری باور نکردنی هست، جردن رودس هم از همین پیانو استفاده میکنه البته...
    فکر کنم هزینه اش هم خیییلی کمتر بشه

مرسی ارسلان

10. 3 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راستشو بخوايد قبل از اينكه با اين انجمن آشنا بشم يكي از دوستان بهم توصيه كرد كه همين 2000 رو بگيرم ولي همين كه دسته دومه و آكش گير نمي ياد منو مي ترسونه چون همينطور كه گفتم از تعمير و تعمير كاري بدم مياد. البته يه تجربه بد هم در مورد كيبورد خريدن دارم كه كلآ از اين رشته زده شدم. سال 76 يه از خدا بي خبر يه كيبورد كاسيو CA110بهم انداخت كه 2 ماه هم برام كار نكرد بعدش هم ديگه سراغ ارگ و ارگ زني نرفتم. به همين دليل مي خوام تا اونجايي كه مي شه يه دستگاه بگيرم كه مطمئن باشم سرم كلاه نرفته. اون سوال آخرو هم بهم جواب نداديد بين PSR450, E413, E403كدومشون بهتره؟ اگه بخوام 2000 بگيرم بايد به چه مواردي توجه كنم و چطوري تستش كنم. در مورد اين كه آقا آركي فرمودند من خيلي از اين شاخه به اون شاخه مي پرم، درست مي گن ولي شما بايد بهم حق بديد. هر فرد مبتدي مثل من 18 صفحه اين تاپيك رو بخونه گيج ميشه نميدونه چي رو انتخاب كنه.

12. 2 کاربر برای این پست از zaier تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

Arrow

راستشو بخوايد قبل از اينكه با اين انجمن آشنا بشم يكي از دوستان بهم توصيه كرد كه همين 2000 رو بگيرم ولي همين كه دسته دومه و آكش گير نمي ياد منو مي ترسونه چون همينطور كه گفتم از تعمير و تعمير كاري بدم مياد. البته يه تجربه بد هم در مورد كيبورد خريدن دارم كه كلآ از اين رشته زده شدم. سال 76 يه از خدا بي خبر يه كيبورد كاسيو CA110بهم انداخت كه 2 ماه هم برام كار نكرد بعدش هم ديگه سراغ ارگ و ارگ زني نرفتم. به همين دليل مي خوام تا اونجايي كه مي شه يه دستگاه بگيرم كه مطمئن باشم سرم كلاه نرفته. اون سوال آخرو هم بهم جواب نداديد بين PSR450, E413, E403كدومشون بهتره؟ اگه بخوام 2000 بگيرم بايد به چه مواردي توجه كنم و چطوري تستش كنم. در مورد اين كه آقا آركي فرمودند من خيلي از اين شاخه به اون شاخه مي پرم، درست مي گن ولي شما بايد بهم حق بديد. هر فرد مبتدي مثل من 18 صفحه اين تاپيك رو بخونه گيج ميشه نميدونه چي رو انتخاب كنه.
    در مورد سه مدلی که نوشتی ؟: 450 تولید اخیر است؟یعنی مطمئنی که آکش موجود ؟ تا جایی که من میدونم 450 تولید 2004 است و 403 تولید 2006 ای 413 تولید 2008

با این اوصاف : اگر پی اس ار 450 به علت اینکه میتونه یه چیزهایی از فلاپی دریافت کنه و اگر بتونه ریتم بگیره که بعید می دونم یک امتیاز نسبت به بقیه بیشتر میگیره.

از میان این سه مدل e413 رو بگیری به نظر میاد بهتر است.

این سه کیبردهای آماتور هستند و تنها جهت یادگیری . پس هیچ انتظار فوق العاده ای ازآنها نباید

داشت.

در مورد خرید هر نوع کیبرد دست دوم بهترین حالت اینه که شخص با تجربه ای همراهت باشه. (دیگه چیزی نمی گم که گیج نشی)
    (موارد زیادی هستند که میتوانند چک بشوند)

یه سوال می پرسم لطفا شفاف جواب بده(مثل پست های قبلیت نباشه) :

برای چی می خواهی کیبرد بخری؟

14. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من کلآ به موسیقی علاقه دارم. البته موسیقی که برای خودم بزنم و اصلآ توی این خیالا نیستم که بخوام تو یه مجلس نوازندگی کنم. زمان دانشجوییم توی شیراز یه ارگ خریدم و کلاس می رفتم بعدش اون بلا سرم اومد و ارگم خراب شد و برای تعمیر که بردمش گفتن ارزششو نداره خرجش کنی بعدش دیگه کلاس هم نتونستم برم. دانشگاه هم که تموم شد چون توی شهرستان کلاس موسیقی نبود نتونستم ادامش بدم. الان نزدیک 9 ساله که کارمندم. یکی از همکارام پیانیسته ولی متاسفانه از خرید ارگ سر در نمیاره. خودش یه کاسیو داره میگه مال 15 سال پیشه. به هر حال قرار شده پیشش برم کلاس. اینو هم بگم من می خوام ارگو کلاسیک یاد بگیرم و آهنگا رو با نت خوانی بزنم.
    خوب در کنارش دوست دارم ارگم چند ریتم داشته باشه که مثلا تو مایه های یانی بتونم بزنم یا توی جشن تولد دخترم بتونم ازش استفاده کنم. فکر کنم باید اینطور سوال کنم که با این شرایطی که من دارم به نظرتون چقدر باید هزینه کنم و چه نوع کیبوردی بخرم. فکر کنم توی این چند پست دیگه کاملآ شرایط من دستتون اومده باشه. از اینکه اینقدر اذیتتون می کنم واقعآ معذرت می خوام.
    ویرایش توسط zaier : Monday 8 February 2010 در ساعت 01:15 PM

16. کاربران زیر از zaier به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من کلآ به موسیقی علاقه دارم. البته موسیقی که برای خودم بزنم و اصلآ توی این خیالا نیستم که بخوام تو یه مجلس نوازندگی کنم. زمان دانشجوییم توی شیراز یه ارگ خریدم و کلاس می رفتم بعدش اون بلا سرم اومد و ارگم خراب شد و برای تعمیر که بردمش گفتن ارزششو نداره خرجش کنی بعدش دیگه کلاس هم نتونستم برم. دانشگاه هم که تموم شد چون توی شهرستان کلاس موسیقی نبود نتونستم ادامش بدم. الان نزدیک 9 ساله که کارمندم. یکی از همکارام پیانیسته ولی متاسفانه از خرید ارگ سر در نمیاره. خودش یه کاسیو داره میگه مال 15 سال پیشه. به هر حال قرار شده پیشش برم کلاس. اینو هم بگم من می خوام ارگو کلاسیک یاد بگیرم و آهنگا رو با نت خوانی بزنم.
    خوب در کنارش دوست دارم ارگم چند ریتم داشته باشه که مثلا تو مایه های یانی بتونم بزنم یا توی جشن تولد دخترم بتونم ازش استفاده کنم. فکر کنم باید اینطور سوال کنم که با این شرایطی که من دارم به نظرتون چقدر باید هزینه کنم و چه نوع کیبوردی بخرم. فکر کنم توی این چند پست دیگه کاملآ شرایط من دستتون اومده باشه. از اینکه اینقدر اذیتتون می کنم واقعآ معذرت می خوام.
    سلام... خوب میدونید مشکل اصلی چیه. مشکل اینه که ممکنه من بگم شما برو با 480 یه wk500 بگیر. هم 6 اکتاو. هم ریتمهای غربی خوب. هم از نظر سخت افزاری قوی. اما شما نمیتونید این کیبرد رو تو بازار پیدا کنی. اگر هم باشه دست دوم هست که بازم بر میگردیم به همون تاپیک های اول که من دلایلم رو برای چشم پوشی از خرید دست دوم خدمتتون عرض کردم. البته شما اگر بتونید بیایید تهران خوبه. یه دوری بزن. یه ذره دود بخور. یه نمه سر درد بگیر... (شوخی کردم) اما یه چندتا گزینه رو در نظر داشته باش. مثلا yamaha 413-casio wk200-casio wk500-yamaha450و ... البته فقط اک بندش. نه دست دوم. چون ریسکش بالاست. بعد که اومدی تهران بگرد ببین چه چیزهایی تو تهران موجود هست. هر کدومش رو که پیدا کردی بگیری. در مورد اون سه تا مدل یاماها 413 و 403 تقریبا تو یه رده هستند و زیاد فرق نمیکنه. اما این دوتا از 450 بهتر هستند. yamaha 1000 و yamaha 2000 هم کیبرد های خوبی هستند. اما اکشون دیگه نیست.
    شما یه سری به سایتهای زیر هم بزنید بد نیست.[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط ehsanmir : Monday 8 February 2010 در ساعت 07:11 PM

18. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

20. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

22. 2 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

چقدر خوب که شما اینگونه هستید .

شما سوال کن ببین اس 500 وارد ایران میشه یا نه ؟

و آیا در محل زندگی شما هم بفروش می رسه یا نه ؟

تا با هم یه نتیجه خوب بگیریم YAMAHA PSR-S500

خبرش رو به من بده ؟

24. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

والا راستشو بخوايد من توي عسلويه كار مي كنم و چند ساله كه اينجا ساكنم. تقريبآدو ماهي يك بار ميرم شيراز. در طول سال هم اگه يه ماموريت به پستم بخوره ميام تهران. اينجا هم يه چند نفرو مي شناسم كه از دبي جنس ميارن و باهاشون هم كه صحبت كردم مي تونن برام از دبي كيبوردو بخرن بيارن ولي همونطور كه آقا احسان مير گفت زياد مقرون به صرفه نيست. به هر حال يه چند تا شماره تلفن پيدا كردم. زنگ مي زنم ببينم چي ميشه.

26. 2 کاربر برای این پست از zaier تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چند جایی که شماره داشتم زنگ زدم ظاهرآ این مدل توی ایران نیست.

28. 2 کاربر برای این پست از zaier تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

چند جایی که شماره داشتم زنگ زدم ظاهرآ این مدل توی ایران نیست.
    زئیر (درست نوشتم) عزیز

اگرکه می شد من خودم می آمدم همراهت تا یه دست دوم تمیز گیر بیاریم.

چاره چیست ؟ نتیجه گیری می کنیم.

در مورد سه مدل آک بند که خودت نام بردی

1- می خواهی در رنج 500 هزار تومان باشه.
    2- مثلا 5 سال عمر داشته باشه.
    3-علاقه به سبک های غربی و خیلی کم ایرانی.

1-سه مدلی که نام بردی در این رنج قرار میگیرند
    2-اگرکه ازش درست مراقبت کنی حداقل 5 سال رو جواب میده.
    3-ازلحاظ سبک های غربی و باتوجه به آماتور بودن کیبرد ها مشکل خاصی ندارند اما:
    3-1 در مورد ایرانی توانایی خیلی کمی دارند
    3-2 چه غربی و چه شرقی به طور کلی با پولی فونی 32 شفافیت آنچنانی نخواهی شنید. پس می توانی آهنگ های یانی رو باهاش بزنی اما نه با اون شفا
    فیت.

حالا چه نظری داری ؟

30. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23220
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

والا من كي باشم بخوام نظر بدم. اگه از دستم عصباني نمي شيد مي خواستم بدونم نظرتون در مورد كيبردهاي كاسيو چيه؟ آقا احسان مير wk500رو به يكي از كاربرا معرفي كردن مشخصاتش رو خوندم به نظرم خوب بود البته من واقعآ نميدونم چه معيارهايي رو بايد در نظر گرفت ولي به هر حال 6 اكتاوه، پلي فونييش هم بالاست. البته گفتن توي ايران گير نمي ياد. wk200هم هست كه ظاهرآ ميشه گير آورد. از ماركاي ديگه چي؟ شما چيزي رو توصيه نمي كنيد؟

32. کاربران زیر از zaier به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 48 نخستنخست ... 612131415161718192026 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)