لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 24

موضوع: از استادان و دوستان خواهش ميكنم كمكم كنيد

Mohamad26 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1488
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    24 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض از استادان و دوستان خواهش ميكنم كمكم كنيد

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان و استادان محترم
    من محمد و 19 سال دارم
    من عاشق ويولن و موسيقي هستم و خيلي دوست دارم ياد بگيرم
    من تا حالا 4-5 دفعه ويولون رو كنار گذاشتم و دوباره شروع كردم و نميدونم چيكار كنم
    هر دفعه تصميم ميگرفتم كه شروع كنم ولي به صورت متفاوت با گذشته اما بازم مثل قبل ميشد.
    حالا مشكلم:
    من حدود 1 سال كلاس رفتم و ل ويولن 1 رو زدم و فشار خانواده و آشنايان كه ميگفتند چرا بعد از يكسال خرج كردن و كلاس رفتن چيزي بلد نيستي باعث شد حالم از موسيقي به هم بخوره
    آخه ماهي حدود 20 هزار تومان خرج داشت كه توي يكسال ميشه چيزي حدود 250 هزار تومان كه حالا خرج ويولن و رفت و برگشتم بماند و اين چيزا باعث شد كه خودمم نا اميد بشم.
    خلاصه اينجا كارم تمام شد و ويولن رو گذاشتم كنار.
    بعد از حدود 6 ماه ديدم خيلي دوست دارم ويولن بزنم و ياد بگيرم چون واقعا وقتي به صداي ويلن گوش ميدادم ديوونه ميشدم. پس به خودم گفتم دوباره شروع ميكنم و اندفعه نا اميد نميشم.
    دوباره شروع كردم و كتاب روح الله خالقي 1 رو نصفه زدم و دوباره از كار افتادم.
    چرا؟
    چون هرچي پيش ميرفتم ميديدم نه انگار قرار نيست ما يه آهنگ بزنيم تا حداقل دل خودمون خوش بشه و مورد ديگه اينكه استادم 5-6 تا درس ميداد و ميگفت روزي ... ساعت تمرين كن در صورتي كه من توي 10 دقيقه اين درسهارو فول ميشدم و نميدونستم چرا ميگن انقدر تمرين كن. خلاصه دوباره گذاشتم كنار.
    دفعه ي بعد شروع كردم ميگم چون واقعا ويولن رو دوست دارم و بابام هم آرزوشه كه يكي از آهنگهاي هايده رو بتونم واسش بزنم و ياد گذشتش رو زنده كنم.
    شروع كردم و كتاب روح الله خالقي 1 رو هم تمام كردم و شروع كردم همزمان روح الله خالقي 2 و ل ويولن 2 رو زدن و دوباره از كار افتادم. چون شرايطم سخت شده بود و ميديدم انگار كار نميخواد پيش بره
    خب اين كل داستان من بود
    حالا اصل قضيه:
    تصميم گرفتم شروع كنم. نخنديد...
    ايندفعه واقعا با بقيه دفعه ها فرق داره.
    فقط ازتون كمك ميخوام. خواهشن راهنماييم كنيد.
    ميخوام خودم واسه خودم شروع كنم و وقتي يكم پيش افتادم پيش استاد برم.
    چي بزنم؟
    چه كتابي رو كار كنم؟
    چرا من نميتونم روزي وثلا 3 ساعت تمرين كنم. آخه وقتي 6 تا درس بهم ميده و من يكروز تمرين ميكردم و اونم 10 دقيقه و درسم به بهترين نحو تحويل ميدادم. چي ديگه بايد تمرين ميكردم.
    راستش مشكل اساسيم هم همين بود كه نميدونستم چيرو تمرين كنم. بعضي ميگفتند درسهاي گذشتت رو تمرين كن. آخه شما دوستان ميدونيد صداي ويولن اونم با تمرين هاي گذشته واقعا مغز آدم رو اذيت ميكنه.
    چي تمرين كنم تا بتونم زودتر يه آهنگ يا ملودي قشنگ بزنم. بعضي ميگن گوشي كار كن ولي يكي از استادام ميگفت اصلا گوشي نزن چون جاي نتها رو روي ويولن گم ميكني.
    خلاصه كمكم كنيد.
    چيكار بايد بكنم
    خواهشن كمكم كنيد
    با تشكر
    يا علي

2. 6 کاربر برای این پست از Mohamad26 تشکر کرده اند:

3. # ADS

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    2,014 بار تشکر شده در 591 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad26 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان و استادان محترم
    من محمد و 19 سال دارم
    من عاشق ويولن و موسيقي هستم و خيلي دوست دارم ياد بگيرم
    من تا حالا 4-5 دفعه ويولون رو كنار گذاشتم و دوباره شروع كردم و نميدونم چيكار كنم
    هر دفعه تصميم ميگرفتم كه شروع كنم ولي به صورت متفاوت با گذشته اما بازم مثل قبل ميشد.
    حالا مشكلم:
    من حدود 1 سال كلاس رفتم و ل ويولن 1 رو زدم و فشار خانواده و آشنايان كه ميگفتند چرا بعد از يكسال خرج كردن و كلاس رفتن چيزي بلد نيستي باعث شد حالم از موسيقي به هم بخوره
    آخه ماهي حدود 20 هزار تومان خرج داشت كه توي يكسال ميشه چيزي حدود 250 هزار تومان كه حالا خرج ويولن و رفت و برگشتم بماند و اين چيزا باعث شد كه خودمم نا اميد بشم.
    خلاصه اينجا كارم تمام شد و ويولن رو گذاشتم كنار.
    بعد از حدود 6 ماه ديدم خيلي دوست دارم ويولن بزنم و ياد بگيرم چون واقعا وقتي به صداي ويلن گوش ميدادم ديوونه ميشدم. پس به خودم گفتم دوباره شروع ميكنم و اندفعه نا اميد نميشم.
    دوباره شروع كردم و كتاب روح الله خالقي 1 رو نصفه زدم و دوباره از كار افتادم.
    چرا؟
    چون هرچي پيش ميرفتم ميديدم نه انگار قرار نيست ما يه آهنگ بزنيم تا حداقل دل خودمون خوش بشه و مورد ديگه اينكه استادم 5-6 تا درس ميداد و ميگفت روزي ... ساعت تمرين كن در صورتي كه من توي 10 دقيقه اين درسهارو فول ميشدم و نميدونستم چرا ميگن انقدر تمرين كن. خلاصه دوباره گذاشتم كنار.
    دفعه ي بعد شروع كردم ميگم چون واقعا ويولن رو دوست دارم و بابام هم آرزوشه كه يكي از آهنگهاي هايده رو بتونم واسش بزنم و ياد گذشتش رو زنده كنم.
    شروع كردم و كتاب روح الله خالقي 1 رو هم تمام كردم و شروع كردم همزمان روح الله خالقي 2 و ل ويولن 2 رو زدن و دوباره از كار افتادم. چون شرايطم سخت شده بود و ميديدم انگار كار نميخواد پيش بره
    خب اين كل داستان من بود
    حالا اصل قضيه:
    تصميم گرفتم شروع كنم. نخنديد...
    ايندفعه واقعا با بقيه دفعه ها فرق داره.
    فقط ازتون كمك ميخوام. خواهشن راهنماييم كنيد.
    ميخوام خودم واسه خودم شروع كنم و وقتي يكم پيش افتادم پيش استاد برم.
    چي بزنم؟
    چه كتابي رو كار كنم؟
    چرا من نميتونم روزي وثلا 3 ساعت تمرين كنم. آخه وقتي 6 تا درس بهم ميده و من يكروز تمرين ميكردم و اونم 10 دقيقه و درسم به بهترين نحو تحويل ميدادم. چي ديگه بايد تمرين ميكردم.
    راستش مشكل اساسيم هم همين بود كه نميدونستم چيرو تمرين كنم. بعضي ميگفتند درسهاي گذشتت رو تمرين كن. آخه شما دوستان ميدونيد صداي ويولن اونم با تمرين هاي گذشته واقعا مغز آدم رو اذيت ميكنه.
    چي تمرين كنم تا بتونم زودتر يه آهنگ يا ملودي قشنگ بزنم. بعضي ميگن گوشي كار كن ولي يكي از استادام ميگفت اصلا گوشي نزن چون جاي نتها رو روي ويولن گم ميكني.
    خلاصه كمكم كنيد.
    چيكار بايد بكنم
    خواهشن كمكم كنيد
    با تشكر
    يا علي

سلام دوست عزیز

من اول از همه باید به پشتکار و علاقه ی شما به موسیقی تبریک بگم چون خیلی ها به موسیقی مثل درس مدرسه نگاه میکنن انگار که زورشون کردن که باید یاد بگیری و همینا هستن که به هیچ جا نمیرسن اما شما واقعا علاقه دارید اینو صحبتاتون مشخص میکنه فقط به نظر من باید یکم حوصله به خرج بدین هر چیزی زحمت داره (نابرده رنج گنج میسر نمیشود) شما با زدن یک کتاب میخواید پاگانینی رو بذارید جیب بقلتون خب مشخصا عملی نیست به نظر من شما مشکلی ندارید این روالی هستش که هر هنر جوی ویولن باید طی کنه البته من سر رشته ی زیادی از ویولن ندارم چون ساز تخصصیم ویولن نیست اما یکی از دوستان صمیمی بنده ویولن میزنه الان کتاب 3 استاد خالقی هستش اما نمیشه گفت که حرفه ای میزنه یک ویولن زن بعد از 5 سال تازه میگه من ویولن میزنم پس میبینید که انتظار از تمرین در چند ماه انتظار بسار زیادیه در مورد اینکه بدون استاد چه کتابی بزنید من سر رشته ای ندارم اما دوستان بخش ویولن حتما شما رو راهنمایی میکنن اما من پیشنهاد میکنم از همین شروع کار زیر نظر استاد باشید بهتر چون از همون پایه اشکالاتتون رو میگیره و رفع میکنه

موفق باشید

5. 4 کاربر برای این پست از Peddy تشکر کرده اند:

Mohamad26 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1488
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من
    واقعا ازت ممنونم كه انقدر سريع كمكم كرديد و جوابم رو به صورت مختصر داديد.
    و ممنون از انرژي مثبتتون
    در مورد شروع كار با استاد كه نظر شما بود. تصميم من اينه كه حداقل يكم واسه خودم كار كنم تا اونجايي رو كه قبلا زدم رو كار كنم و بعد سراغ استاد برم.
    با تشكر
    مجدد
    يا علي

7. 3 کاربر برای این پست از Mohamad26 تشکر کرده اند:

Arash-hadian آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    6001
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    2,684
    3,662 بار تشکر شده در 981 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Arash-hadian on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

محمد جان

سلام
    منم این علاقه و پشتکار رو تحسین میکنم . بدون که هر نوازنده خوبی توی راه نوازندگیش صد در صد با یه سری مشکلات مواجه شده . حالا این مشکلات میتونه هر چیزی باشه . مطمئنا اگر اون نوازنده با بروز این مشکلات بخواد جا بزنه و به قول معروف سنگر رو خالی کنه به هیچ جا نمیرسه . مشکلاتی که گفتی رو همه به یه نوعی و با شکل متفاوت داشتند و دارند . مهم اینه که در برابرشون تسلیم نشی. یادت باشه بعضی موقع ها لازمه به مشکلات زندگی که به طرفت میاد جا خالی بدی .
    یادمه استادم یه هنرجو داشت که از طبقه فقیر جامعه بود . تا 7 ماه استادم هر درسی که میداد این آقا خیلی خوب و حتی بهتر از ما میزد . استاد ما تو این 7 ماه ، 7000 بار به این آقا گفته بود که سنتورتو بیار برات کوک کنم ، ایشون هم هر دفعه میگفت باشه ولی نمیاورد. یه بار استادم پیگیر این قضیه میشه و میبینه این آقا اصلا سنتوری نداره که بیاره برای کوک بلکه با کاموا و مقوا یه سنتور فرضی درست میکرده و درس ها رو میزده و بخاطر همین هم سر کلاس نوبتش که میشد اصلا دوست نداشت از پای سنتور بلند بشه و میخواست حسابی خودشو پای ساز تخلیه کنه .

خب همونطور که دیدی خیلی ها هستند که مشکلاتشون صد درجه از مشکلات من و تو شدیدتر و وحشتناک تره. لازمه هر موفقیتی علاوه بر پشتکار و علاقه ، اینه که به مشکلاتی که برای آدم پیش میاد غلبه کنی نه اینکه بزاری مشکلات روی تو غلبه کنن.

در مورد این هم که میخوای دوباره شروع کنی به نظرم حتما از همین اول برو پیش یه استاد . مطمئن باش هیچ چیزی (مثل کتاب و سی دی و ...) جای استاد رو نمیگیره .

پس تصمیم بگیر که این بار هر مشکلی هم برات پیش اومد عقب نکشی و کم نیاری. در مورد سازت هم خب همه میدونند که ویولن ساز زمان بری هست و یه کم دوره آموزشی طولانی تری داره ، ولی خب وقتی به یه قطعه کلاسیک ویولن گوش میکنی یا وقتی میبینی توی تمام کنسرتهای مطرح دنیا ویولن رو به عنوان یک ساز اصلی اون کنسرت قلمداد میکنن و براش ارزش و احترام قائلن ، اینجاست که ارزش این ساز مشخص میشه حتی اگه دوره آموزشی طولانی داشته باشه.

در کل امیدوارم هر تصمیمی که گرفتی برات شروع موفقیت باشه .
    ببخشید پر حرفی کردم ...
    آدم ها رو به اندازه "لیاقتــــشون" دوست بدار و به اندازه ظرفیتــــشون ابراز کن !

9. 5 کاربر برای این پست از Arash-hadian تشکر کرده اند:

Peddy آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    5919
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    2,691
    2,014 بار تشکر شده در 591 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad26 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست من
    واقعا ازت ممنونم كه انقدر سريع كمكم كرديد و جوابم رو به صورت مختصر داديد.
    و ممنون از انرژي مثبتتون
    در مورد شروع كار با استاد كه نظر شما بود. تصميم من اينه كه حداقل يكم واسه خودم كار كنم تا اونجايي رو كه قبلا زدم رو كار كنم و بعد سراغ استاد برم.
    با تشكر
    مجدد
    يا علي
    خب من فکر کنم اگه بخواید در زمانی که برای خودتون تمرین میکنید دوره ای بر درس هایی که قبلا آموختید داشته باشید عالی باشه چرا که نه؟ چون شما اگه این درسها رو تمرین کنید و تسلط کامل بر آنها داشته باشید میتونید به استادتون بگید که این درسها رو کار کردید و نیازی به دوباره کاری نداشته باشید مقداری جلو بیفتید
    راستی در مورد یکی دیگه از سوالاتون که از قلم انداختم میخواستم پاسخی بدم :
    سوال کردید که چرا یک درس رو میگن زیاد تمرین کنید در صورتی که شما تو 10 دقیقه فول میشید دلیلش این هست که هر درس یک تکنیک خاص داره و شما با تمرین زیاد این تکنیک ها رو فرا میگیرید و در عمق وجود شما جای میگیره و تازه وقتی شما به درسهای بعدتر برسید تازه میگید که این چند ساعتی رو که استاد گفته هم کمه تا تسلط کافی بر درس داشته باشم چون درسها سخت تر و بار تکنیکیش بیشتر میشود

موفق باشید
    ویرایش توسط Peddy : Saturday 22 August 2009 در ساعت 09:53 PM

11. 2 کاربر برای این پست از Peddy تشکر کرده اند:

Mohamad26 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1488
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوباره سلام به مشا دوستان عزيز
    واقعا ازتون ممنونم كه همتون سرشار از انرژي مثبت هستيد.
    آدم با اينطور دوستان كه حرف ميزنه به خودش اميدوار ميشه.
    در مورد تمرين دوست عزيزم شايد شما درست ميگيد ولي من هرچي پيش رفتم هم چيزي نميديدم كه تمرينم رو زياد كنم.
    البته شايد به نظر خودم خوب ميزدم و به نظر استادم اينطور نبوده.
    ولي كلا اين موسيقيم چيز سختي ها
    بازم از راهنماييهاتون ممنونم
    با تشكر
    يا علي

13. 2 کاربر برای این پست از Mohamad26 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8583
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    25
    344 بار تشکر شده در 133 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام. شما اگر کتاب 1 خالقی رو تمام کردید پس میتونید حداقل میتونید اهنگ گل سنگم هایده رو بزنید. نت رو از سایت بردارید تا حداقل دل پدرتون خوش بشه.

15. 3 کاربر برای این پست از amirdehghan تشکر کرده اند:

Mohamad26 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1488
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdehghan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. شما اگر کتاب 1 خالقی رو تمام کردید پس میتونید حداقل میتونید اهنگ گل سنگم هایده رو بزنید. نت رو از سایت بردارید تا حداقل دل پدرتون خوش بشه.
    سلام دوستان
    ممنون از كمكت
    ولي يه مشكل. باباي من به اين چيزا قانع نميشه. آخه اين نتها يا انقدر ساده هستن كه نميشه دل كسي رو خوش كرد و يا انقدر پيچيده هستند كه آدم گيج ميشه.
    اين راهها رو قبلا امتحان كردم ولي ...

ممنون ميشم اگه كتابي چيزي بهم معرفي كنيد و بگيد چطوري تمرين كنم و چي تمرين كنم
    و اينكه توضيح و كمكي بهم بكنيد تا گوشهامو قويتر كنم و بتونم به صورت گوشي هم خوب كار كنم. راستش خيلي دوست دارم صداي نتها رو حفظ باشم و بفهمم كه شخصي فالش ميزنه يا نه. ولي هنوز صداها محكم توي مغزن نشسته.

با تشكر
    يا علي
    ویرایش توسط Mohamad26 : Sunday 23 August 2009 در ساعت 04:23 PM

17. کاربران زیر از Mohamad26 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8583
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

شما اصلا فکر گوشی نکن. شما میتونید کتاب اوای سرور رو بگیرید. بیقرار وگلچین اهنگها که جلد زرد رنگ داره رو بگیرید .

19. 2 کاربر برای این پست از amirdehghan تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

تمرین زیاد برای اینه انگشت ها نرم بشه. درس که کاملا هم بلد باشی بایدمدام تمرین بشه که انگشت ورزیده بشه.
    من خودم تا 1 سال هیچ آهنگ خاصی نزدم. شما خالا حالا ها باید کار کنی تا برسی به آهنگ. D:
    اینکه چی تمرین کنی درس های همون هفته. و بازی کردن. نمی دونی چی میزنی ولی بشین باهاش بازی کن. سعی کن ویدئو های مختلف نگاه کنی بعدش سعی کن مثل یارو بزنی. تقریبا هیچ وقت نمیشه ولی انگشتتو راه میندازه. بهت هم خلاقیت میده.
    در ضمن بگو که موسیقی وقت میبره. زمان می خواد. تونی که شما توی تلویزیون می بیدین که یه جوری میزنه که انگار داره بازی می کنی نابغه هاش حداقل 10 سال میزنن که اون جوری میشن. انتظار بیش از حد داشتن بده.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

21. 3 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

Mohamad26 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    1488
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من
    ممنون از راهنماييهاي خوبتون
    ولي منظور شما رو از بازي با تمرينها نميدونم. ميشه كاملش كنيد. و اينكه به نظر شما چطوري بايد تمرين كنم. البته از نظر زماني.
    با تشكر
    يا علي

23. کاربران زیر از Mohamad26 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Ajika آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15772
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    386
    296 بار تشکر شده در 109 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    16

سلام
    ویالن تخصص ماریا میباشد...
    عشق به شکل پرواز پرندس..
    عشق به شکل آهوی روندس..

25. کاربران زیر از Ajika به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8583
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام. من نمیدونم تو 1 سال کی سلطان ویولن شده که شما میخواین بشین. بیژن 45 سال داره میزنه . شادمهر 20 سال داره میزنه. سامول یروینیان. سارا چنگ . ونسا می و... بیژن یادم یک بار گفت من روزی 7 ساعت تمرین میکنم.

27. 2 کاربر برای این پست از amirdehghan تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    1,843 بار تشکر شده در 491 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوستان لطف دارن اما اصل مطلب

اول ویالن سازی که بعداز گذشتن سالیان سال هم هنوز جای پیشرفت داره پس انتظار نداشته باشید که از همون اول راه شما در حد بیژن مرتضوی اهنگهای سنگین و سخت هایده و اویستراخ و هایفتز بزنید تمرین تمرین تمرین اما نحوه تمرین

یه مطلب اینکه یعنی چی یه درس تو ده دیقه فول میشم بستگی داره معنی شما از فول شدن چی باشه نظر من نوعی از فول شدن با نظر شما و نظرات دیگران متفاوت منظورم اینه که نظرات ادما متفاوت مگه میشه شش درس تو ده دیقه زد وفول شد مگر اینکه به اصول و نکات تمرین کردن بها ندید البته جسارتا من ابان که بیاد میشه چهار سال که میزنم بچه های سایت از بالا و پایین ویالن زدن من خبر دارن تو یه تاپیک میتونی پیداش کنی اما اصول تمرین

اول شما باید یه قطعه رو ریتم خونی کنی بعد از ریتم خونی باید اسم نتها رو تو ریتم بخونی و اگه با صدای صحیح نت ها اشنا هستی باید نتها رو با صدای واقعی بخونی بعد

باید بدون ارشه انگشت گذاریهای قطعه رو در بیاری اگه فیلم زندگی نامه هایفتز دیده باشه که بابا ان هایفتز امیدوارم که در موردش شنیده باشی و اجراهاش دیده باشی با وجود اینکه در ان حد ویرتوزیته هستش از همین مسائل ساده شروع میکنه به ساز زدن

این تمرین با عث تقویت انگشتان نرم بودن انها حتی در سرعتهای فوق العاده بالا میشه دقت به حرکت مخالف بین انگشتان و ... خیلی مسائل دیگه که خودش نشان میده

بعد نوبت به ارشه کشی میرسه حالا چند روز با سرعت کاملا پایین درست کردن صدا دهی و سونوریته ساز رعایت قوانین ارتیکولاسیون و فورته پیانوها

اگه بتونی یه اجرای تصویری یا صوتی از ان اجرا پیدا کنی کار خودت ضبط کنی و به تفاوتهاش و مشکلاتی که داره بها بدی

اینکه یه درس تو ده د یقه زدن و رفتن کار خاصی نداره مهم اینه که یه شنونده که حتی یه درس ساده از ل ویلن یا روح الله خالقی رو میشنوه با همون اهنگای ساده هم لذت ببره و قطعه رو درک کنه که این هم به زمان و تمرین زیاد نیاز داره همینجوری یه شبه نمیشه یه ویالنیست شدن برای این ساز باید زندگی داد تا بشه گفت ویالن میزنی

من خودم هم ایرانی کار کردم هم کلاسیک خالقی به اوسط چهار رسید با ردیفهای صبا توضیحاتش تویه تاپیکی داده بودم الان هم که ل ویلن چهار هستم ولی خوب روز به روز یه سری مسائل پایه ای حل میشه یه سری مسائل جدید اضافه میشه که اگه حداقل روزی دو ساعت و نیم نزنم و ازشون به راحتی بگذرم تا عمر دارم درست نمیشه

یه مطلب دیگه هم گفته بودید که برگشتن به درسهای گذدشته و زدن انها با ان صدای ویالن تو اعصابتون ناراحت نشیدا جسارت من هم تو موسیقی عددی نیستم و ادعایی هم ندارم ولی اینجوری درسای گذشتتون تو ده دیقه می زدید که تو بازگشت هم خودتون از صداش شاکی هستید

به مرور صدا درست میشه ولی زمانش بر میگرده به خ ود شما و میزان تمرینهای مفیدتون نه تمرین از سر باز کنی درسها

بازم سوالی داشتید من در خدمتم البته الان یه چند روز یه مقدار درگیرم اگه دیر جواب دادم من شرمنده
    ارامش دنیا مال اون کسی است که با وجدان صادق زندگی می کند

29. 8 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خوب حرفهای ماریا جان که کامل بود.
    یه کار دیگه هم بکن ویدئو های میالن نگاه کن.
    اینو ببین. بزن از دقیقه 1:15 که خود آن سوفی موتر شروع کنه به زدن. که بدونی ویلا یعنی چی!
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر هم ف ی ل ت ر شده از اینجا دانلود کن.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

31. 2 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

mamaD-Darvish آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    18769
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    31 بار تشکر شده در 7 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من دنبال یک استاد تووپ در سبک جز jazz برای گیتار بیس میگردم ! البته بجز : اردوان انزابی پور و بابک ریاحی پور !
    دوست من قبل از اينکه صدايت را از دست دهي
    از ياد مبر ، سيه روزي عاشق همدم است

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)