لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 199

موضوع: Korg pa500

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10072
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    49
    157 بار تشکر شده در 67 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض Korg pa500

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخمل [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    باسلام - درموردPA500 PERSIAN کسی اطلاعاتی داره ؟؟؟
    یکی از دوستان من PA500 رو اوایل که اومده بود گرفت و من هم با این کیبورد مقداری کار کردم . مدلی که دوستم گرفته پانل ربع پرده نداره (Persian نیست) و اون موقع هم که گرفت اصلا نوع persian نبود . مقایسه این کیبورد با OR700 رو در تاپیک OR700 گذاشتم . در کل به نظر من کیبورد به صرفه ای نیست. (دوستم 1 میلیون خرید و وقتی فهمیدم همون ساز با چند تا دکمه ربع پرده و چند تا درام کیت اضافه قیمتش یک میلیون و ششصد هزار تومنه شاخ در آوردم).

مقایسه OR700 و PA500
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

2. 2 کاربر برای این پست از amir_psr تشکر کرده اند:

3. # ADS

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15251
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    62
    60 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

Smile کیبوردهای کرگ PA500

با سلام! هدف از ایجاد این تاپیک بحث فنی و نظرخواهی و بررسی کیبوردهای pa500 معمولی و پرشین شرکت کرگ هست! قیمت مدل معمولی pa500 در حال حاضر در بازار تهران در حدود 860 هزار تومان میباشد و قیمت مدل پرشین ان حدود 1 میلیون و 450 هزار تومان میباشد!! از همراهی شما سپاسگذاریم!
    1 نکته ی مهم در خصوص این دو مدل:به گفته ی برخی از فروشندگان در تهران قرار است تا حداکثر دو ماه دیگر این دو دستگاه نیز سمپل خور شوند! همچنین قرار است قابلیت اجرای مستقیم mp3 به این دو دستگاه افزوده شود!

این قسمت از این پست پس از مشاهده ی دیگر دوستان ادیت خواهد شد:لطفا دوستان حرفه ای توجه کنند. این پست متعلق به ادامه ی بحث در تاپیک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]میباشد:
    یه پیشنهاد:این شماره ی فروشگاهیه که من ازش خرید کردم! خواهش میکنم یکی از دوستان مثلا همین بهرنگ جان یا هر کی که میتونه زنگ بزنه به این شماره و نظرش رو در مورد خرید کیبورد با بودجه ی 800 900 تومنی از فروشنده بپرسه! یا به عبارتی فروشنده رو کمی سوال پیچ کنه و ازش بپرسه که با این بودجه pa500 بگیره یا or700!! ولی دلایل فروشنده رو هم ازش بپرسه! اونوقت اطلاعاتی رو که کرفته برای ما اینجا بزاره تا مطمئن بشم چقدر کلاه رفته سرم!2 سانتی متر 3 سانتی متر یا تا نوک انگشتهای پاهام!!! این هم شماره تلفن تماس:
    گالری نور(پاساژ پیروز در خیابان جمهوری تهران) ... شماره تلفن در پست خصوصی ...
    خواهشا یکی از دوستان حرفه ای تماس بگیره و به عنوان یه مشتری از فروشنده در مورد موارد بالا سوال کنه! امیدوارم به نتیجه ای روشن در این بحث برسیم!من که دیگه ارگ رو خریدم و رک و راست بگم اصلا حوصله ی فروختن و خریدن مدل دیگه ای رو ندارم!! فقط میخوام ببینم چقدر کلاه رفته سرم! حق با بر و بچ اینجاست یا با برو بچ کف بازار!!! ؟؟دی:اصلا از شنیدن حقیقت ناراحت نمیشم چون قبلا هم گفتم که همین کیبورد برای من اماتور که برای مصرف خانگی میخوام از سرم هم زیادیه!!!

مدیر بخش:
    من با اجازه خود راین اسکای عزیز شماره تلفن رو حذف کردم چون از مسئولین سایت دستور کنترل قوانین رو دارم.
    ولی به راین اسکای گفتم شماره رو در پست خصوصی برای هرکس که دوست داره بفرسته از جمله الآن خودم شماره رو ازش میخوام بگیرم تا زنگ بزنم.
    ویرایش توسط behrang : Friday 17 July 2009 در ساعت 06:17 PM دلیل: شماره تلفن ممنوعه.

5. 2 کاربر برای این پست از rainysky50 تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

من نمیدونم لغت پرشین رو از کجا آورده اید!
    چنین پسوندی برای pa500 وجود نداره بلکه ort که مخفف oriental است به عنوان مدل نام گذاری شده
    این عکس که شما می گفتید مدل غیر ساده رنگی غیر از صورمه ای دارد. میبینید که رنگ صورمه ای هم دارد

و این هم لینک اصلی این مدل [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سپاس
    soundcloud.com/hamedsedighi

7. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

پیش فرض یک سوال

چرا سازنده دستگاه خودش قابلیت ساپورت سمپل رو روی دستگاه نگذاشته؟حتما می خواسته کاسبان و فرصت طلبان در ایران برای خودشون حالی ببرند!

به نظر من قیمت 860 برای این مدل کافی است و مناسب هم هست البته با شرط اینکه عیبی که دوستان متذکر شدند وجود نداشته باشه.

9. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

این هم لینکی غیر رسمی: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

11. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16908
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    76
    56 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مرسی ارچ عزیز
    دوستا پس چرا تو سایت رسمی کورگ خبری از این ساز نیست.
    من چند وقت پیش که سرزم تو سایت گورگ در مورد این مدل هیچی پیدا نکردم...
    مگه میشه شرکتی محصولی رو با این کیفیت ارایه کنه ولی توی سایتش اطلاع رسانی نکنه

البته دوستان من منظورم همون پی آ500 پرشین یا ort هستش
    ویرایش توسط behrang : Friday 17 July 2009 در ساعت 06:28 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    16908
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    76
    56 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون بهرنگ عزیز
    راستی بهرنگ جان عکس استودیو تو دیدم مرسی

آقا کلا توی برند کورگ نظرتون بین 50 فلش . و 500 پرشین چیه کدومو ترجیه میدین و بصرفه تره هم برای تنظیم و هم برای برنامه ؟

راسنی خواستم بدون مانتورینگت چه مارکی هست و آیا راضی هستین و قیمتش حدود چنده... ؟

14. کاربران زیر از nasser.r به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

من از همین سایت که آدرس دادی دمو ها شو گوش کردم. بدون تعصب نسبت به برندی خاص ،واقعا صداهاش افتضاحن

از کرگ بعید بود. شما فایل Ud رو گوش کن،عودش لرزان و غیر طبیعی است. یا فایل kaman مگه برنامه کودک. این کجاش کمانچه هست فش فش می کنه

اصلا ریتم laf که اسم فایلش laf mix t1 هست رو با ریتمهای laf دیگر کیبرد ها مقایسه کن. صدای درام کیت از ته چاه میاد و درام کیتش اصلا شفاف نیست

حداقل توی این دموها اینجوری شنیده میشه شاید سپیکر ساز چیز دیگری عرضه کند

در مورد قیمتش آخه 1 تومن این صداها رو داشته باشی. خودت قضاوت کن. بیش از 500000 تومن نمی ارزه.

حالا توی پست بعدی بیشتر می نویسم

در ضمن من صدای pa500 persian رو نشنیدم اما اگه بخواهیم با 50 سمپل دار مقایسه کنیم. خب 50 بهتر

16. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8043
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    61
    115 بار تشکر شده در 46 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض سئوال

نقل قول نوشته اصلی توسط arch [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من از همین سایت که آدرس دادی دمو ها شو گوش کردم. بدون تعصب نسبت به برندی خاص ،واقعا صداهاش افتضاحن

از کرگ بعید بود. شما فایل Ud رو گوش کن،عودش لرزان و غیر طبیعی است. یا فایل kaman مگه برنامه کودک. این کجاش کمانچه هست فش فش می کنه

اصلا ریتم laf که اسم فایلش laf mix t1 هست رو با ریتمهای laf دیگر کیبرد ها مقایسه کن. صدای درام کیت از ته چاه میاد و درام کیتش اصلا شفاف نیست

حداقل توی این دموها اینجوری شنیده میشه شاید سپیکر ساز چیز دیگری عرضه کند

در مورد قیمتش آخه 1 تومن این صداها رو داشته باشی. خودت قضاوت کن. بیش از 500000 تومن نمی ارزه.

حالا توی پست بعدی بیشتر می نویسم

در ضمن من صدای pa500 persian رو نشنیدم اما اگه بخواهیم با 50 سمپل دار مقایسه کنیم. خب 50 بهتر
    سلام دوست خوب Arc
    یقینا شرکت کرگ بهترین نوازنده و سیسنمها رو برای تولید دموها استفاده کرده (اصل بازاریابی و جذب) . من عین شما حرفه ای نیستم و جزئیاتش رو نتونستم متوجه بشم.

با این توضیحات شما دادید و توصیه های بعضی از دوستان که میگن
    PA 500 Oriental
    Korg PA 500 Normal
    زیاد تو بورس نیست و به قولی اگه بخریم مشتری اول و آخرشیم . منم از عوض کردن PA 50 sampler منصرف شدم.

تنها گزینه ای که باقی مونده اینه که آیا KORG PA 500 Perisna نسبت به قیمتش از KORG PA 50 sampler سرتر هست؟ و آیا به درد من که فقط تو خونه استفاده میکنم میخوره یا نه؟

کیفیت صداها و ریتمهای کلاسیک داخل 500 persian چه میزان با کیفیت تر از PA 50 sampler هست؟ منظورم کیفیت ریتمهای داخل دستگاه مثلا باسانوا . رومبا . بلد . بیت و ...

با تشکر

18. کاربران زیر از ashkeiran به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkeiran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست خوب Arc
    یقینا شرکت کرگ بهترین نوازنده و سیسنمها رو برای تولید دموها استفاده کرده (اصل بازاریابی و جذب) . من عین شما حرفه ای نیستم و جزئیاتش رو نتونستم متوجه بشم.

PA 500 Oriental
    Korg PA 500 Normal
    زیاد تو بورس نیست و به قولی اگه بخریم مشتری اول و آخرشیم . منم از عوض کردن PA 50 sampler منصرف شدم.

تنها گزینه ای که باقی مونده اینه که آیا KORG PA 500 Perisna نسبت به قیمتش از KORG PA 50 sampler سرتر هست؟ و آیا به درد من که فقط تو خونه استفاده میکنم میخوره یا نه؟

کیفیت صداها و ریتمهای کلاسیک داخل 500 persian چه میزان با کیفیت تر از PA 50 sampler هست؟ منظورم کیفیت ریتمهای داخل دستگاه مثلا باسانوا . رومبا . بلد . بیت و ...

با تشکر
    با سلام خدمت دوستان
    اقایون من یه نظری بدم در مورد سازهای مثل کیبرد که از یه ساز خیلی فراتره.
    ببینید دوست عزیز انتخاب کیبرد یه مبحث مطلق نیست که بر فرض من بیام و بگم کیبرد فقط فلان برند و تمام. این جور چیزها سلیقه ای هست. شاید شما با pa50 خیلی بیشتر از pa500 حال کنی و من مثلا با pa500. هر شخص سلیقه ئ خاص خودش رو داره. پس اگه شما میخواین بهتر نتیجه رو بگیرین باید با هر دوش کار کنید و ببینید کدومش بهتره و با سلیقه شما بیشتر سازگاره.
    این حرفها رو هم که میگن فلان چیز رو بورس نیستو و اگه بخری بدبخت میشی رو توجه نکنید. بلاخره هر چیزی خواهان داره. دیرو زود داره , سوخت و سوز نداره.
    متاسفانه توی ایران اگه از کسی در مورد چیزی سوال کنی جوابهای میشنوی که به راحتی میتونی تعصب رو در اون ببینی. پس سعی کنید خودتون تحقیق کنید و به حاشیه زیاد توجه نکنید.
    در مورد این دموهای کرگ هم حرف اقای arch درسته. منهم از کمانچه و عودش خوشم نیومد که البته من فکر میکنم در موقع نواختن از modulation استفاده شده . چون صداها غیر عادیه که من بعید میدونم این صداها بدون افکت باشه. ولی بقیشون بد نبودند. البته پخش زنده این دستگاه ها مسلما خیلی متفاوت تره.
    به این نکته توجه کنید که هر چیزی نکات مثبت و منفی داره. شاید نکاتی که برای شما مثبته برای من منفیه و یا بلعکس.
    پس ... نظر دیگران هم در نظر بگیرید اما خودتون تصمیم بگیرید و اجازه ندین حاشیه نظر شما رو کور کورانه تغییر دهد.

20. 5 کاربر برای این پست از ehsanmir تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8043
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    61
    115 بار تشکر شده در 46 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    16

پیش فرض KORG

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت دوستان
    اقایون من یه نظری بدم در مورد سازهای مثل کیبرد که از یه ساز خیلی فراتره.
    ببینید دوست عزیز انتخاب کیبرد یه مبحث مطلق نیست که بر فرض من بیام و بگم کیبرد فقط فلان برند و تمام. این جور چیزها سلیقه ای هست. شاید شما با pa50 خیلی بیشتر از pa500 حال کنی و من مثلا با pa500. هر شخص سلیقه ئ خاص خودش رو داره. پس اگه شما میخواین بهتر نتیجه رو بگیرین باید با هر دوش کار کنید و ببینید کدومش بهتره و با سلیقه شما بیشتر سازگاره.
    این حرفها رو هم که میگن فلان چیز رو بورس نیستو و اگه بخری بدبخت میشی رو توجه نکنید. بلاخره هر چیزی خواهان داره. دیرو زود داره , سوخت و سوز نداره.
    متاسفانه توی ایران اگه از کسی در مورد چیزی سوال کنی جوابهای میشنوی که به راحتی میتونی تعصب رو در اون ببینی. پس سعی کنید خودتون تحقیق کنید و به حاشیه زیاد توجه نکنید.
    در مورد این دموهای کرگ هم حرف اقای arch درسته. منهم از کمانچه و عودش خوشم نیومد که البته من فکر میکنم در موقع نواختن از modulation استفاده شده . چون صداها غیر عادیه که من بعید میدونم این صداها بدون افکت باشه. ولی بقیشون بد نبودند. البته پخش زنده این دستگاه ها مسلما خیلی متفاوت تره.
    به این نکته توجه کنید که هر چیزی نکات مثبت و منفی داره. شاید نکاتی که برای شما مثبته برای من منفیه و یا بلعکس.
    پس ... نظر دیگران هم در نظر بگیرید اما خودتون تصمیم بگیرید و اجازه ندین حاشیه نظر شما رو کور کورانه تغییر دهد.
    سلام.

ممنون از جوابتون.
    من مشورت کردم و به من توصیه کردن KORG PA 500 Persian بهترین گزینه برای منه چون مجلس نمی رم و PA 50 Sampler فقط بدرد مجلس میخوره.

حالا فردا میرم جمهوری این دستگاها رو تست کنم ببینم کدوم بهتره.

برای من به غید از صداهای قشنگ و ریتم 8/6 ایرانی ریتمهای خام دستگاه مثل samaba, basanova, rumba هم مهمه که میگن کیفیت این ریتمها در 500 persian خیلی بالاتره و خروجبش از 50 sampler سرتره.

ممنون.

22. 2 کاربر برای این پست از ashkeiran تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkeiran [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.

ممنون از جوابتون.
    من مشورت کردم و به من توصیه کردن KORG PA 500 Persian بهترین گزینه برای منه چون مجلس نمی رم و PA 50 Sampler فقط بدرد مجلس میخوره.

حالا فردا میرم جمهوری این دستگاها رو تست کنم ببینم کدوم بهتره.

برای من به غید از صداهای قشنگ و ریتم 8/6 ایرانی ریتمهای خام دستگاه مثل samaba, basanova, rumba هم مهمه که میگن کیفیت این ریتمها در 500 persian خیلی بالاتره و خروجبش از 50 sampler سرتره.

ممنون.
    tanx
    قطعا ریتم های غربی داخل کیبردی که در سال 2009 تولید شده ازکیبردی که در سال 2000 عرضه شده بهترند

من صدای pa500 persian رو نشنیدم تا با 50 مقایسه کنم(اگه لینکی سراغ دارید بگذارید)

24. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8745
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    28 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض PA500 یا ...

سلام دوست خوب Arc
    PA 500 Oriental
    Korg PA 500 Normal

با تشکر
    البته اگر شما PA500 را با هر ورژنی تهیه کنید، چه پرشین، چه معمولی و چه اورینتال تکنولوژی تولید صدای آن و جدید بودن صداها و ریتم های آن، احتمالا شما را خیلی جذب خواهد کرد. اما مسئله اینجاست که همین که یک ساز روی بورس نیست، نشانه این است که اکثر افرادی که مثل شما در دنیای کیبورد گشت و گذار می کنند به طور خودمانی „با این دستگاه ها حال نکرده اند” و این نکته مهمی است که باید نسبت به پان احتیاط کنید. وگرنه برای PA50 چینی کم کیفیت دستکاری شده حدود یک میلیون و پنجاه هزار تومان هزینه نمی کردند.
    در مورد PA500 Persian هم خیلی احتیاط کنید چون قیمت این دستگاه ظاهرا بعلت برخی اشتباهات تجاری بالا رفته و به اصطلاح الان شما سوارید و فروشنده پیاده، که ممکن با خرید این دستگاه اوضاع خدای نکرده برعکس شود. مگر اینکه واقعا به آن احتیاج داشته باشید.

اما حالا که ریتم های غربی برای شما اینقدر مهم است و تا پای خرید PA500 رفته اید بد نیست دستگاه YAMAHA OR700 را هم با دقت بررسی کنید، به کمی صبر و بررسی بیشتر می ارزد.

26. 2 کاربر برای این پست از sefro1 تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sefro1 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته اگر شما PA500 را با هر ورژنی تهیه کنید، چه پرشین، چه معمولی و چه اورینتال تکنولوژی تولید صدای آن و جدید بودن صداها و ریتم های آن، احتمالا شما را خیلی جذب خواهد کرد. اما مسئله اینجاست که همین که یک ساز روی بورس نیست، نشانه این است که اکثر افرادی که مثل شما در دنیای کیبورد گشت و گذار می کنند به طور خودمانی „با این دستگاه ها حال نکرده اند” و این نکته مهمی است که باید نسبت به پان احتیاط کنید. وگرنه برای PA50 چینی کم کیفیت دستکاری شده حدود یک میلیون و پنجاه هزار تومان هزینه نمی کردند.
    در مورد PA500 Persian هم خیلی احتیاط کنید چون قیمت این دستگاه ظاهرا بعلت برخی اشتباهات تجاری بالا رفته و به اصطلاح الان شما سوارید و فروشنده پیاده، که ممکن با خرید این دستگاه اوضاع خدای نکرده برعکس شود. مگر اینکه واقعا به آن احتیاج داشته باشید.

اما حالا که ریتم های غربی برای شما اینقدر مهم است و تا پای خرید PA500 رفته اید بد نیست دستگاه YAMAHA OR700 را هم با دقت بررسی کنید، به کمی صبر و بررسی بیشتر می ارزد.
    سلام
    حرف شما درست. اما باید ببینیم چرا یه دستگاه رو بورس نیست. که این 2 علت داره.
    1. بد بودن جنس
    2. نداشتن کارایی مد نظر
    که من فکر میکنم pa500 مخصوصا معمولیش و اکثر سازها چون کارایی مجلس گرم کنی رو نداره رو بورس نیست. و نه به این خاطر که جنسش نا مرغوبه. خیلی از کیبرد ها همچین مشکلی دارند.
    شما الان رولند بگیر. ایا رو بورسه. ایا به خاطر اینکه جنسش بده؟نه بخاطر اینکه بدرد کار ایرانی نمیخوره.
    تو ایران هم که فروشنده دنبال خر مرده میگرده نعلش رو بکنه. یعنی اگه شما مثلا pa500 معمولی داشته باشین و بخواین بفروشین میگه رو بورس نیست تا بزنه تو سر مال و کیبرد 850 تومن رو 650 بر میداره. بعد 750 میفروشه. یکی هم نیست بگه اگه رو بورس نیست چرا نو با کهنش 100 تومن اختلاف داره. چرا 750 میفروشی؟
    عزیزان مشکل جایه دیگست.
    متاسفانه yamaha از نظر کیفیت پایینه. مخصوصا سری های جدیدش. به غیر از tyros و موتیف.
    مشکل سخت افزاری...

28. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    8745
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    28 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بورس،یاماها، کرگ ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmir [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    حرف شما درست. اما باید ببینیم چرا یه دستگاه رو بورس نیست. که این 2 علت داره.
    1. بد بودن جنس
    2. نداشتن کارایی مد نظر
    که من فکر میکنم pa500 مخصوصا معمولیش و اکثر سازها چون کارایی مجلس گرم کنی رو نداره رو بورس نیست. و نه به این خاطر که جنسش نا مرغوبه. خیلی از کیبرد ها همچین مشکلی دارند.
    شما الان رولند بگیر. ایا رو بورسه. ایا به خاطر اینکه جنسش بده؟نه بخاطر اینکه بدرد کار ایرانی نمیخوره.
    تو ایران هم که فروشنده دنبال خر مرده میگرده نعلش رو بکنه. یعنی اگه شما مثلا pa500 معمولی داشته باشین و بخواین بفروشین میگه رو بورس نیست تا بزنه تو سر مال و کیبرد 850 تومن رو 650 بر میداره. بعد 750 میفروشه. یکی هم نیست بگه اگه رو بورس نیست چرا نو با کهنش 100 تومن اختلاف داره. چرا 750 میفروشی؟
    عزیزان مشکل جایه دیگست.
    متاسفانه yamaha از نظر کیفیت پایینه. مخصوصا سری های جدیدش. به غیر از tyros و موتیف.
    مشکل سخت افزاری...
    حق با شماست، اما شما به هر حال در این جامعه کیبورد نوازان، کیبورد شناسان و کیبورد فروشان می خواهید کار کنید، وقتی می خواهید یک ریتم یا صدای تازه در اینترنت پیدا کنید و بعد از کلی جستجو یک یا دو ریتم برای 500 مییابید اما برای 80 از فرط فراوانی می مانید کدام را انتخاب کنید، خوب در کار شما تاثیر می گذارد، یا همین مسئله فروش که خودتان اشاره کردید. مگر اینکه شخص حرفه ای باشید و مسیر کارتان و برنامه تان مشخص باشد که آنوقت دیگر بورس و حرف دیگران و قیمت خرید و فروش مهم نیست، بلکه کار و هدفتان مهم است. ولی اگر یک کیبورد نواز ماهر و معمولی هستید و حالا فرضا به یک سبکی بیشتر علاقه دارید باید این مسائل را هم مورد توجه بیشتر قرار دهید (البته به نظر من)
    اما در مورد کیفیت یاماها: اگرچه من خودم در موارد زیادی کرگ را ترجیح می دهم اما یاماها نیز انقدر که شما می فرمایید از قافله عقب نیست. بسیاری از مدل های کرگ امروزه چینی اند. در دفترچه PA80 من به شخصه چند مورد غلط املایی دیده ام که انصافا در یاماها اینطور نبوده و این ها اگرچه شاید مهم نباشد ولی نشانه هایی از کیفیتت تولید است. OR700 هم دو مشکل سخت افزاری برایش گزارش شده یکی مشکل اسپیکر ان که برخی می گویند بعد از مدتی خش خش می کند ولی من دو مدل انرا که مدتی هم کارکرده دیده ام اما این مشکل را در انها ندیدم و دیگری مشکل اداپتور اصلی ان که ظاهرا آداپتورهای موجود بازار هم جواب می دهد.

اما مشکل مهم دیگری هم دارد! روی بورس نیست و موقع فروش درباره این یکی هم کمی ممکن است ضرر کنید.

30. 3 کاربر برای این پست از sefro1 تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بعد از مدتها pa500 ort هم به لیست شرکت کورگ اضافه شد.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

32. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)