لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213
نمایش نتایج: از 193 به 199 از 199

موضوع: Korg pa500

mirox12 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30301
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام. از وقتي pa500persروخريدم دائم با ياماها1000م كه فروختمش مقايسه ميكردمش و حس ميكردم كه اشتباه كردم. ميديدم كه اين منوي تنظيمات سريع و افكتگذاري صداهاي ريتم و نواختن رو نداره وافسوس ميخوردم. تا اينكه ديروز منويي كاملتر از منوي1000رو پيداكردم. كه easy editنام داره و درحالت style play اگر كليد menuرو بزنيد،و بعد بريد رو گزينهtrack playيا يه همچين چيزي و دراونجا بريدمنويeasy editميتونيد واسه هر trackچه ريتم چه upper،صدارو تنظيم كنيدكه شامل cutoff resonanse LFO modulationميشه.. چيزبدي كه در اين دستگاه ميبينم (كه البته خصوصيت كورگ هاست) اينه كه منوهاش نسبت به ياماها بهم ريختست و چيزايي كه واسه نوازنده لازمه مثل افكت ها ، پن و غيره درفواصل دور هستند و در اجراي زنده اذيت كننده ميشن. عيب ديگه هم وجود داره . اين دستگاه بنظرم استوديوييه. خونگي نيست. من وقتي ميشينم و به موسيقيهاي مختلف كه از تلويزيون و ماهواره و راديو گوش ميدم ميبينم كه صداها مشابه صداهاي كورگ هستن. صداهاي دستگاه كيفيت بالايي دارن اما يه آدم خبره بايد بشينه واسه خروجي در levelصداها تغيير ايجاد كنه تا دستگاه توي خونه خوب صدا بده... متاسفانه اونقدر حرفه اي نيستم كه بتونم سوار بر اين دستگاه بشم و ازين بابت واقعا متاسفم... دستگاه ،دستگاه خوبيه اما بدرد خونه نميخوره... ميتونم بگم در ساخت كيبردهاي ياماهاي بعد از psr630 فقط يه سري آدم نشستن خروجي تك تك صداهاي دستگاه رو واسه نواختن داخل فضاهاي خونگي optimizeكردن. ببخشيد بحثهاي ديگر رو اينجا ميارم اما در آخرميخوام بگم كورگ طراحي اروپاست اونهم كشوري بي سرو سامان مثل ايتالياو ياماها طراحي آمريكا... خوب؟جنس ايتاليايي رو ميپسنديد يا آمريكايي رو؟
    در ريتم سازي اين مشكل رو داريم كه نميشه شروع ضبط ريتم رو با ضربه كلاويهsyncكرد و بايد منتظر بمونيم كه مترونوم شمارش معكوس كنه. ياماها 1000اين امكانو داشت.
    در اين دستگاه وقتي وسط ريتم fill inميزني ريتم از ريشه قطع ميشه و fill inشروع به نواختن ميكنه كه در ياماها1000اين امكانو داشتم كه حتي اگر fill inبدون accop, bass داشتم،bass, accomp ريتم قبلي داخل نواخت fill inهمپوشاني اي بوجود ميآود و آكورد داخل fillادامه پيدا ميكرد. درواقع fill in, breakدر pa500كه اولين تجربه كورگ من هست فرقي با هم ندارند ام در ياماها اين دو با هم فرق داشتن.
    ویرایش توسط mirox12 : Sunday 13 March 2011 در ساعت 10:33 AM دلیل: مطالب اضافه
    Me-Mirox

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mirox12 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. از وقتي pa500persروخريدم دائم با ياماها1000م كه فروختمش مقايسه ميكردمش و حس ميكردم كه اشتباه كردم. ميديدم كه اين منوي تنظيمات سريع و افكتگذاري صداهاي ريتم و نواختن رو نداره وافسوس ميخوردم. تا اينكه ديروز منويي كاملتر از منوي1000رو پيداكردم. كه easy editنام داره و درحالت style play اگر كليد menuرو بزنيد،و بعد بريد رو گزينهtrack playيا يه همچين چيزي و دراونجا بريدمنويeasy editميتونيد واسه هر trackچه ريتم چه upper،صدارو تنظيم كنيدكه شامل cutoff resonanse LFO modulationميشه.. چيزبدي كه در اين دستگاه ميبينم (كه البته خصوصيت كورگ هاست) اينه كه منوهاش نسبت به ياماها بهم ريختست و چيزايي كه واسه نوازنده لازمه مثل افكت ها ، پن و غيره درفواصل دور هستند و در اجراي زنده اذيت كننده ميشن. عيب ديگه هم وجود داره . اين دستگاه بنظرم استوديوييه. خونگي نيست. من وقتي ميشينم و به موسيقيهاي مختلف كه از تلويزيون و ماهواره و راديو گوش ميدم ميبينم كه صداها مشابه صداهاي كورگ هستن. صداهاي دستگاه كيفيت بالايي دارن اما يه آدم خبره بايد بشينه واسه خروجي در levelصداها تغيير ايجاد كنه تا دستگاه توي خونه خوب صدا بده... متاسفانه اونقدر حرفه اي نيستم كه بتونم سوار بر اين دستگاه بشم و ازين بابت واقعا متاسفم... دستگاه ،دستگاه خوبيه اما بدرد خونه نميخوره... ميتونم بگم در ساخت كيبردهاي ياماهاي بعد از psr630 فقط يه سري آدم نشستن خروجي تك تك صداهاي دستگاه رو واسه نواختن داخل فضاهاي خونگي optimizeكردن. ببخشيد بحثهاي ديگر رو اينجا ميارم اما در آخرميخوام بگم كورگ طراحي اروپاست اونهم كشوري بي سرو سامان مثل ايتالياو ياماها طراحي آمريكا... خوب؟جنس ايتاليايي رو ميپسنديد يا آمريكايي رو؟
    در ريتم سازي اين مشكل رو داريم كه نميشه شروع ضبط ريتم رو با ضربه كلاويهsyncكرد و بايد منتظر بمونيم كه مترونوم شمارش معكوس كنه. ياماها 1000اين امكانو داشت.
    در اين دستگاه وقتي وسط ريتم fill inميزني ريتم از ريشه قطع ميشه و fill inشروع به نواختن ميكنه كه در ياماها1000اين امكانو داشتم كه حتي اگر fill inبدون accop, bass داشتم،bass, accomp ريتم قبلي داخل نواخت fill inهمپوشاني اي بوجود ميآود و آكورد داخل fillادامه پيدا ميكرد. درواقع fill in, breakدر pa500كه اولين تجربه كورگ من هست فرقي با هم ندارند ام در ياماها اين دو با هم فرق داشتن.
    سلام
    من حدود 17 سال با کاسیو کار میکردم. وقتی pa500 رو گرفتم خیلی پشیمون شدم. چون واقعا کار باهاش برام سخت بود. منوهای پیچیده و سخت که این از معایب منوهای دستگاههای اروپایی هست. ولی به مرور زمان کار باهاش برام اسون شد. چون دارم یاد میگیرم چی به چیه.
    در مورد فایلهای میدی هم بهتره اهنگهاتون رو یکبار برای همیشه روی این کیبرد تنظیم کنید. منهم اهنگهایی که دارم رو تنظیم کردم. چون این ساز صداهای بسیاری داره و بهتره خودتون ساز و صدای مورد علاقه تون رو انتخاب کنید. پس اینهم مشکلی نیست.
    ولی در مورد آمریکایی بودن یاماها. تاجایی که من میدونم اصل یاماها ساخت ژاپن هست. مثل کورگ که اصلش ایتالیایی هست. ولی مدلهای بالا و سینتی سایزرهای پرقدرتش رو آمریکا تولید میکنه. یاماها هم همینطور هست. فقط یه سری مدلهاش رو امریکا تولید میکنه. نه همش رو. نرم افزارهاش هم ژاپنی هست.
    امانکته اخر در مورد کورگ:
    دستگاههی هست که اگر بخواهی باهاش حرفه ای کار کنی باید خیلی چیزها در موردش یاد بگیری. بعد میبینی که چقدر کار باهاش لذت بخش و راحته. امکاناتی داره که میتونه عکس العملت رو در موقع اجرا بالا ببره.
    سایتهایی هست که میتونه در یادگیری هرچه بهتر این کیبرد بهت کمک کنه.
    موفق باشید.

3. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mirox12 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30301
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون آقاي احسان مير.
    البته كه ژاپن بدون سرمايه گذاري آمريكا ازنظراقتصادي در حد همسايه كوچيكش يعني فيليپين ميتونست باشه.
    chord overlap بين ريتم و fill in رو چطور ميتونم در كورگ داشته باشم؟
    ميدونيد چه حالتيه... فيل اين،بدون آكورد ساخته ميشه و آكورد ريتم بعداز استفاده از فيل اين مياد داخل فيل اين و درنتيجه fillinآكورد دارد ميشه. آيا اين در كورگ امكانش هست؟
    ویرایش توسط mirox12 : Wednesday 16 March 2011 در ساعت 07:30 AM
    Me-Mirox

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط mirox12 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فيل اين،بدون آكورد ساخته ميشه و آكورد ريتم بعداز استفاده از فيل اين مياد داخل فيل اين و درنتيجه fillinآكورد دارد ميشه. آيا اين در كورگ امكانش هست؟
    درود

در مورد قسمتی که گفتی„فیل این” بدون کورد ساخته میشه ، تا جایی که من یادمه هر چی یاماها داشتم در بخش ریتم سازی fill in رو میشد با کورد ساخت. حتما کرگ هم همین جوریه که امکان فیل این با کورد وجود داره

در مورد سوالت هم تا حالا هیچ نوع کیبرد کرگ نواشتم ولی فکر کنم باید دنبال گزینه ای به نام auto fill-in باشی و وقتی این گزینه فعال باشه حالتی رو می خواهی ایجاد .
    soundcloud.com/hamedsedighi

6. 2 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

mirox12 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    30301
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arckey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود

در مورد قسمتی که گفتی„فیل این” بدون کورد ساخته میشه ، تا جایی که من یادمه هر چی یاماها داشتم در بخش ریتم سازی fill in رو میشد با کورد ساخت. حتما کرگ هم همین جوریه که امکان فیل این با کورد وجود داره

در مورد سوالت هم تا حالا هیچ نوع کیبرد کرگ نواشتم ولی فکر کنم باید دنبال گزینه ای به نام auto fill-in باشی و وقتی این گزینه فعال باشه حالتی رو می خواهی ایجاد .
    ممنون. منظورم اين بود كه حتي ريتمهايي كه خودم ميساختم و براش فيل اين بدون كورد ميساختم،زمان نواخت فيل اين،كورد ريتم وارد فيل ميشد.. و همچيني اون كمبود رو جبران ميكرد. بنظرم تكنيك بخصوصيه كه توي pa500 persبايد دنبالش بگردم
    Me-Mirox

8. 2 کاربر برای این پست از mirox12 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    67544
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

dorod bar ehsanmirmail: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]fan baman tamas begir karet daram

Daryaye_Bi_Aram آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    21172
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    45 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستای عزیز
    من دنبال خریدن KORG PA500 Persian هستم ... اگه کسی هست که دست دوم واسه فروش داشته باشه یه خبری بده ...

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)