لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 177 به 192 از 218

موضوع: آموزش درست ویولن (نحوه ی شروع فراگیری. ترتیب آموزش کتاب های نت و ...)

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    استاد نه تنها بای درس هر جلسه رو برای شاگرد به تعداد دفعاتی که اشکلاتش بر طرف بشه بزنه بلکه باید شیوه صحیح انگشت گذاری و گرفتن ساز توسط شاگرد رو هم از زوایای مختلف کنترل کنه و هم خودش از زوایای مختلف نشونش بده. در ضمن دروسی مثل درسهای لو ویولن که همنوازی داره رو باید با شاگرد بزنه تا گوش شاگرد کم کم عادت کنه. استادی که این کار ها رو انجام نمیده خونش حلاله. با هفت تیر بزنش . اون با من.
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

2. 5 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

یکباره دیگه متاسفانه از هزینه ای که کردم بهره ای نبردم اگه تا حالا وسط دریای مانش دنبال نفت اینقدر گشته بودم و دربه دری کشیده بودم قطعا به نفت رسیده بودم و اماده بهره برداری شده بود بعضی دوستام خندشون می گیره می گن اینهمه نااستاد فقط چرا به پست تو می خوره ولی جدا خودمم تا حالا متوجه نشدم ایراد کار کجاست
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

4. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوستان یک مشگل دارم می خواستم ببینم ایا طبیعی است و به مرور رفع خواهد شد ایا روش خاصی برای بهبود این ضعف وجود دارد یا خیر اما مشگلی که دیوانم کرده حین ارشه کشی به قسمت وسط ارشه که میرسم چند سانت ارشه نوسان و لرزش و بقولی پرش ریز پیدا می کنه این مشگل وقتی تمپو بالاتر بیشتر نمایان است چکار باید بکنم

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان یک مشگل دارم می خواستم ببینم ایا طبیعی است و به مرور رفع خواهد شد ایا روش خاصی برای بهبود این ضعف وجود دارد یا خیر اما مشگلی که دیوانم کرده حین ارشه کشی به قسمت وسط ارشه که میرسم چند سانت ارشه نوسان و لرزش و بقولی پرش ریز پیدا می کنه این مشگل وقتی تمپو بالاتر بیشتر نمایان است چکار باید بکنم
    چند وقته که ساز میزنید؟

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چند وقته که ساز میزنید؟
    چهار پنج ماه

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چهار پنج ماه
    خوب برای چهار پنج ماه میشه گفت تقریبا طبیعیه و فکر میکنم با تمرین بیشتر مشکل حل بشه اگه امکان داره یه نمونه آپلود کنید تا ببینم در چه حدی لرزش داره تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم.

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب برای چهار پنج ماه میشه گفت تقریبا طبیعیه و فکر میکنم با تمرین بیشتر مشکل حل بشه اگه امکان داره یه نمونه آپلود کنید تا ببینم در چه حدی لرزش داره تا بتونم بیشتر راهنماییتون کنم.
    عذرخواهی می کنم تصویری یا صوتی کفایت می کند؟

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

عذرخواهی می کنم تصویری یا صوتی کفایت می کند؟
    تصویری باشه بهتره

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

دوستان دیروز استاد به گریفم چسب زد و سی ثانیه سازو گرفت و یه ارشه کشید بعد داد به من چند دفعه که انگشت گذاری کردم هیچ صدای در نیومد دلیلش را پرسیدم گفت مثل من باید سی سال ویلون بزنی تا صداش در بیاد خوب اگه بیست یا سی سال برای درومدن صدای انگشت گذاری زمان لازم باشه خوب تمرین کردن چه فایده داره از کجا بفهمم درست دارم میزنم دوستان نمیشه ناخنم را بگیرم می فرمایند بدون ناخون نمیشه تو سایت می گه ناخن نباید داشته باشی بلاخره باید یا نباید داشته باشم

- - - Updated - - -

تصویری باشه بهتره
    متاسفانه امکان ضبط تصویری ندارم در ثانی خجالت هم می کشم چون چیزه زیادی بلد نیستم

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    98 بار تشکر شده در 47 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    11

دوستان دیروز استاد به گریفم چسب زد و سی ثانیه سازو گرفت و یه ارشه کشید بعد داد به من چند دفعه که انگشت گذاری کردم هیچ صدای در نیومد دلیلش را پرسیدم گفت مثل من باید سی سال ویلون بزنی تا صداش در بیاد خوب اگه بیست یا سی سال برای درومدن صدای انگشت گذاری زمان لازم باشه خوب تمرین کردن چه فایده داره از کجا بفهمم درست دارم میزنم دوستان نمیشه ناخنم را بگیرم می فرمایند بدون ناخون نمیشه تو سایت می گه ناخن نباید داشته باشی بلاخره باید یا نباید داشته باشم
    امیدوارم که از من نرنجید دوست عزیز و گرامی با نهایت احترام لازم میدونم بهتون بگم
    پست های شما در این موضوع دیگه داره حالت اسپم پیدا می کنه . شما یکبار توصیف استادتون رو کردید و همگی گفتن که استاد خوبی نیست و باید تعویض بشه البته تمامی صحبت ها بر اساس توصیفات شما از استادتون هست ما قضاوتی را از روی ندیدن انجام نمی دیم. خدای ناکرده مدیون آن بزرگوار هم نشیم.
    دیگه نیازی نیست هر جلستون رو اینجا وصف کنید با این توصیفاتی که می گید من این استاد رو دو جور می بینم:
    1) شاید هدفی در پشت چنین کاری دارد و می خواهد شما را ورانداز کند.
    2) شاید کارآمد نیست از او بخواهید که یک قطعه برایتان اجرا کند و در این کار اصرار بورزید.
    ------------------------------------------------
    در صورت نا کار آمدی استاد را عوض کنید

13. کاربران زیر از javadvjj به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط javadvjj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیدوارم که از من نرنجید دوست عزیز و گرامی با نهایت احترام لازم میدونم بهتون بگم پست های شما در این موضوع دیگه داره حالت اسپم پیدا می کنه . شما یکبار توصیف استادتون رو کردید و همگی گفتن که استاد خوبی نیست و باید تعویض بشه البته تمامی صحبت ها بر اساس توصیفات شما از استادتون هست ما قضاوتی را از روی ندیدن انجام نمی دیم. خدای ناکرده مدیون آن بزرگوار هم نشیم. دیگه نیازی نیست هر جلستون رو اینجا وصف کنید با این توصیفاتی که می گید من این استاد رو دو جور می بینم: 1) شاید هدفی در پشت چنین کاری دارد و می خواهد شما را ورانداز کند. 2) شاید کارآمد نیست از او بخواهید که یک قطعه برایتان اجرا کند و در این کار اصرار بورزید. ------------------------------------------------ در صورت نا کار آمدی استاد را عوض کنید
    نه حرف شما را قبول دارم منتهی مشگل اینه که هیچ اموزشگهای قبول این شرط را نمی کند که فقط هزینه چند جلسه را کاربر پرداخت کند بعد اگر مناسب بود ادامه دهد این اموزشگاه هم همینطور است طبعا من هم برای اینکه بیراهه نرم مجبورم تا پایان ترم این شرایط را تحمل کنم و برای اینکه وقت و تمرین من هم اصلوب درست داشته باشد به همین دلیل پس از هر جلسه میام روال اون جلسه را توضیح میدم تا نکات غلطش را انجام ندم و برعکسش را انجام دهم گریزی از این شرایط متاسفانه ندارم من هم که دوست ندارم مرتب سوال بپرسم خوب هر فردی هم گرفتاریهای خاص خودش را دارد و طبیعی است که نتواند یا وقت نداشته باشد جوابم را دهد شاید اگر اینقد علاقه نبود زودتر از اینها قبل از اینکه باعث ازردگی شما و دیگران شوم این بحث را رها می کردم ولی علاقه صد راه شده و ضمنا همه مثل شما استاد نیستند خیلیها ممکن با شرایط من روبرو شوند که از صفر شروع می کنند و با خوندن این مطالب به بسیاری از دستیها و اشتباهات پی میبرند این فکر نکنم چیزه بدی باشد هست به نظر شما

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    98 بار تشکر شده در 47 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    11

من استاد نیستم
    در کل اگر اینجور باشه که بخوای بخش هایی از حرف های استاد رو ف-یلتر کنی پس حضور برای جلسه ی بعد معنی پیدا نمی کنه وقتی شما نمی خواید انتظارات اون استاد رو بر آورده کنید دلیلی هم برای شرکت در کلاسش نیست بعد مگر فقط شما هنرجوی اون استاد هستید از هنرجویانی که از شما بالاترند در مدت حضور در کلاس های استادتو بپرسید روال کارش چیه و ببینید اونها الان چطور ساز میزنند.
    یکم هم به فکر این آقا وحید باش که بعد از پست های تو هی سرش رو می کوبه به دیوار جون از دست رفت.

16. کاربران زیر از javadvjj به خاطر این پست تشکر کرده اند:

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

- - - Updated - - -

متاسفانه امکان ضبط تصویری ندارم در ثانی خجالت هم می کشم چون چیزه زیادی بلد نیستم
    چه خجالتی مگه هر کی خوب ویولن میزنه مادرزادی ویولونیست بوده
    نه اونم مثل بنده و شما از صفر شروع کرده و تمرین کرده تا به این سطح رسیده
    بنده به روزهای اول ویولن زدن خودم که فکر میکنم اصلا خندم میگیره مثلا بعد چهار پنج ماه سی بمل رو از سی بکار تشخیص نمیدادم
    در مورد ناخن هم باید خدمتتون عرض کنم که به هیچ وجه نباید ناخن سیم را لمس کند.
    ویرایش توسط vahid65 : Friday 7 March 2014 در ساعت 04:06 PM

18. کاربران زیر از vahid65 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط javadvjj [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من استاد نیستم در کل اگر اینجور باشه که بخوای بخش هایی از حرف های استاد رو ف-یلتر کنی پس حضور برای جلسه ی بعد معنی پیدا نمی کنه وقتی شما نمی خواید انتظارات اون استاد رو بر آورده کنید دلیلی هم برای شرکت در کلاسش نیست بعد مگر فقط شما هنرجوی اون استاد هستید از هنرجویانی که از شما بالاترند در مدت حضور در کلاس های استادتو بپرسید روال کارش چیه و ببینید اونها الان چطور ساز میزنند. یکم هم به فکر این آقا وحید باش که بعد از پست های تو هی سرش رو می کوبه به دیوار جون از دست رفت.
    دیروز با مدیر موسسه صحبت کردیم ایشون گفت ما فکر می کردیم ریزش هنرجوهای ایشون بابت سختگیریشان است که کار از کاربر می خواد و این باعث خوشحالیمان بود ولی مدتی کاربران که مراجعه کردن و اعلامم ناراضیتی مصمم شده ایم عذرشان را بخواهیم البته نمیدونم این حررف را برای ارامش من می گفت یا در این تصمیم راسخ هستند در ضمن یک خبر خوشحال کننده برای شما دارم با دوستم طی بریسیهای مختلف دیدیم که به موسیقی و اموزش ان بطور گسترده پرداخته شده است ولی مباحث اینچنینی در مورد نقد واموزشگاهها یا کمتر دیده میشود یا پراکنده است داریم یک وبلاگ درست می کنیم اگه خدا یاری کنه و تمام مطالبم را که اینجا نوشته ام در طول این مدت به اونجا منتقل خواهیم کرد و بقول شما این اسپمها تا چندی دیگر بطور کامل حذف خواهد شد و از دست من راحت خواهید شد و منم به امید خدا مانند بسیاری از کاربران که در دسر براخودشان درست نمی کنند به سایت فقط جهت خواندن مطالب مفید زیادش مراجعه می کنم بعضی وقتی می گم شاید علاقهمندیم حکمتی داشت تا حرکت نو ای شروع کنم اکنون که داریم استارت کار را میزنیم مطمئن شدم که من به نوبه خودم وظیفه اای داشتم که تا کنون از ان غافل بودم خوب من که تو زمینه کامپیوتر تخصص اندکی دارم چرا نباید ان را در اختیار م. ضوع مورد علاقم قرار دهم البته خوشحال میشم اساتیدی مثل شما اگه دوستداشتن مراجعه کنند و نظر بدن هرچند که مطالبش در کلاس کاری شما عزیزان نیست و اصلان هم جنبه اموزشی نخواهد داشت چرا که نه تخصصش را داریم نه تجربه نه وقتش را فقط برای حضور عزیزانی است که قصد شرکت در کلاس دارند و نمیدانند باید چه انتظارات و خواسته های از موسسه و استاد مطالبه کنند بیشتر وقتها هم که می نویسم بدلیل این نیست که درست یا غلطش را نمیدانم دلیلم این است تا هنگام نقل قول از زبان اساتید اهل فن که تخصص دارند مطلب را بیان کنم
    ویرایش توسط majid55 : Friday 7 March 2014 در ساعت 04:28 PM

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

اقا مجید اگر درست یادم باشه شما به توصیه مازیار ظهیرالدینی رفتید پیش این استاد که فکر کنم اقای کریمی بود
    پس با این حساب خود معرف هم اشکال پیدا میکنه؟

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط maahoor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اقا مجید اگر درست یادم باشه شما به توصیه مازیار ظهیرالدینی رفتید پیش این استاد که فکر کنم اقای کریمی بود
    پس با این حساب خود معرف هم اشکال پیدا میکنه؟
    اقا ماهور عزیزم چرا اسم شخصیت را میارید خیر . چند و چون ادامه ماجرا را ایشا.. تو وبلاگم خواهید خواند دیگه به قول دوستمان موضوع نخنما شده و بهتره بگذریم ازش که چه شد و چه نشد کی درست گفت کی اشتباه و کی معرف بود من قصدم تخریب شخصیت که نیست و نه غرض ورزی دوست داشتم جوانان مثل خودم را اگاه کنم که این رسالت را چندی دگر در وبلاگم پی خواهم گرفت
    ویرایش توسط majid55 : Friday 7 March 2014 در ساعت 11:37 PM

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)