لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 176 از 218

موضوع: آموزش درست ویولن (نحوه ی شروع فراگیری. ترتیب آموزش کتاب های نت و ...)

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    338 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 62/2
    Given: 14/5
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    بسیار سفر خواهد تا پخته شود خامی
    صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
    شما بزرگواری بفرما باایشون صحبت بفرمائید بقیش با من البته شمارشون را اگه صلاح دونستید قرار بدید ممنون خواهم شد تو تهران من کاسب نمیشم متاسفانه البته صرف مهربونی هم ملاک مطلق خوب یا بد بودن نمی تونه باشه تا ببینیم خرد چه می گوید منتظرم به قول انگلیسی زبانها ویت
    ویرایش توسط majid55 : Wednesday 27 November 2013 در ساعت 09:25 PM
    آموزگاری که دیگران را کوچک و خوار می پندارد خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد

2. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    93680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    16
    23 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

باشه پس لطفاکمی تامل بفرمایید تا چهارشنبه برم سرکلاسو فاتحه بخونم تو اعصاب استاد خوبم بعد درباره شما بهشون بگم اگه هنوز نفسی براشون بود ببینم نظراستادوارانه شون چی میتونه باشه و بهترین پیشنهادشون چی میتونه باشه لطفا منو عفو کنین که منتظرتون میذارم

4. کاربران زیر از neda_9922 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

مجید جان تو کار شما دوست عزیز حیرون موندم اینهمه جستجو تو تهران کردی یعنی یک نفر ادم با سواد و منصف پیدا نمیشد داری سر به کوه و بیابون نیشابور میذازی؟

6. 4 کاربر برای این پست از maahoor تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط maahoor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مجید جان تو کار شما دوست عزیز حیرون موندم اینهمه جستجو تو تهران کردی یعنی یک نفر ادم با سواد و منصف پیدا نمیشد داری سر به کوه و بیابون نیشابور میذازی؟
    گشتم نبود بگرد شاید باشه البته ماهور عزیزم بهتره کامنتت را ادیت بفرمائید چون ممکن است برای دوستمان که در نیشابور سکونت دارند به اشتباه توهین تلقی شود تمام ایران سرای من است و تشبیه کوه وبیان یه نموره قشنگ نیستم امیدوارم ناراحتتان نکرده باشم
    ویرایش توسط majid55 : Wednesday 27 November 2013 در ساعت 06:20 PM

8. 2 کاربر برای این پست از majid55 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    93680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    16
    23 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 4/0
    میزان امتیاز
    0

اشکال نداره دوستان.. تا ندیدین نیشابورو هرچی میخواین بگین اما همینکه بیاین اینجا همه نظراتتون عوض میشه وتا یادم نرفته از همینجا به همه اعلام میکنم استاد مشکاتیان اینجا به خاک سپرده شدن حتما یه سری ب شهر زیبای من بزنین . و خطاب ب دوست خوبمون استادم گفتن که خودشون میان تو سایت بازم پوزش میطلبم که منتظر میمونین اجازه دادن که شمارشونو بهتون بدم بعدا اگه خواستین تو پیام خصوصی اطلاع بدین ممنون

10. 3 کاربر برای این پست از neda_9922 تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    82579
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    389
    252 بار تشکر شده در 137 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    Given: 42/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ^^^^^^
    دوست عزیز، فرمایش شما کاملا متینه. ولی‌ اگه بنده گفتم „هر استادی یه روش تدریس داره که با اون روش راحت تره” بعدش هم بلافاصله ذکر کردم „به درست و غلط بودن روش کار نداریم” چون اصلا مبحثی که من در موردش نوشته بودم، چیز دیگری بود. اصول نوازندگی، اسمش روشه „اصول نوازندگی”. پس تا تعلیم داده نشه، و تعلیم دیده نشه „نوازندگی‌ای
    صورت نخواهد گرفت. بنده با این نوشته‌ام قصد برعکس جلوه دادن این ” اصل" رو نداشتم...

اصولا هر معلمی یه روش تدریس داره. یعنی‌ اون‌جوری راحت تر درس میده. اینکه درسته یا نه، یه بحث دیگه ایست. ولی‌ اینجوری افرادی که سال‌ها قبل از شما زحمت کشیده اند رو زیر سوال بردن، فکر کنم صحیح نباشه. یه جا می‌گید که استاد با دلسوزی سازم رو کوک کرد، و در جای دیگه می‌گید که من رو به این دلیل و آن دلیل نپذیرفت.

بله دوست عزیز شما در مورد استاد ظهیرالدینی گرامی صحبت می کردید و من بی دقتی کردم و به اشتباه فکر کردم در مورد استاد اولیه دوستمون Majid55 صحبت میکنید.
    بابت این مساله معذرت میخوام.

12. 2 کاربر برای این پست از Pelk_lk تشکر کرده اند:

hamidrzm آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    92984
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    12
    19 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز سلام
    به نظره من اموزش ویولن از روی کتاب استاد خالقی نمیتونه کار درستی باشه شما وقتی کتاب های ل ویولن رو کار کنید مطمینا کتاب های استاد خالقی واستون اب خوردن میشه
    ل ویولن کمک میکنه به فرضی و چابکی در انگشتها و در ارشه گزاری که اصل ویولن هم بر این دو پایه نهاده شده
    در کنار ل ویولن هم پیشنهاد میکنم سوزوکی رو هم کار کنید
    و در اخر ازتون دعوت میکنم تا مصاحبه ای که با استاد اکبر ثابتیان انجام شده رو ببینید واقعا نکات خوبی رو گوشزد میکنند
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط hamidrzm : Tuesday 10 December 2013 در ساعت 12:06 PM

14. 3 کاربر برای این پست از hamidrzm تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    96160
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    129
    196 بار تشکر شده در 96 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 22/0
    Given: 27/0
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض ویولن

سلام دوستان! من یه سوال دارم ممنون میشم هرکی میتونه اطلاعات دراختیارم بذاره. من حدود5ساله ویولن میزنم کلاسیک وایرانی. از استادمم راضی ام! ولی مدتیه شنیدم که میگن استاداتونو هرازگاهی عوض کنین تا چیزای جدید از اساتیدمختلف یاد بگیرین واشکالات احتمالیتون برطرف شه!!! این تفکر صحیحه؟! ؟ تشکرمیکنم اگر میتونید کمکم کنید!

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط leilyruzbahany [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان! من یه سوال دارم ممنون میشم هرکی میتونه اطلاعات دراختیارم بذاره. من حدود5ساله ویولن میزنم کلاسیک وایرانی. از استادمم راضی ام! ولی مدتیه شنیدم که میگن استاداتونو هرازگاهی عوض کنین تا چیزای جدید از اساتیدمختلف یاد بگیرین واشکالات احتمالیتون برطرف شه!!! این تفکر صحیحه؟! ؟ تشکرمیکنم اگر میتونید کمکم کنید!
    سلام دوست عزیز.
    تعویض استاد باید دلایل کافی داشته باشه. آیا استاد مطالب رو بصورت صحیح آموزش میده؟ آیا روش تدریسشون مناسبه؟ آیا سبک نوازندگی و تدریس ایشون مورد پسند شماست و دوست دارین به اون روش نوازندگی کنین؟ آیا هنوز مطلب جدیدی دارن که به شما آموزش بدن یا شما تمام چیزهایی که استاد میدونه رو فرا گرفتین؟
    استاد عوض کردن به مزایا و معایبی هم داره. بنابراین اگر با توجه به سوالات بالا تصمیم گرفتین استادتون رو عوض کنین در موردش بخوبی تحقیق کنید. برای تعویض استاد عجله نکنید (شاید نیاز باشه که با همون استاد قبلی کار رو ادامه بدین)
    اینم بگم که تعویض استاد ((ذاتا)) تاثیر زیادی برای کسی که در مرحله ی یادگیری هست نداره. اما کسی که کاملا به نوازندگی و تکنیک ها مسلطه میتونه نزد استادهای مختلف بره تا با سبک های مختلف آشنا بشه.

17. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    98 بار تشکر شده در 47 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrzm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان عزیز سلام
    به نظره من اموزش ویولن از روی کتاب استاد خالقی نمیتونه کار درستی باشه شما وقتی کتاب های ل ویولن رو کار کنید مطمینا کتاب های استاد خالقی واستون اب خوردن میشه
    ل ویولن کمک میکنه به فرضی و چابکی در انگشتها و در ارشه گزاری که اصل ویولن هم بر این دو پایه نهاده شده
    در کنار ل ویولن هم پیشنهاد میکنم سوزوکی رو هم کار کنید
    و در اخر ازتون دعوت میکنم تا مصاحبه ای که با استاد اکبر ثابتیان انجام شده رو ببینید واقعا نکات خوبی رو گوشزد میکنند
    در مورد ل ویالون باید بگویم کار با این کتاب برای کسی که می خواهد کلاسیک کار کند اشتباست چرا ؟؟؟ تاپیک زیر را بخوانید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    100228
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

به نظر من ادم باید کتابهای ل ویولن 1 و 2 و 3 خوب یاد بگیره بعد در کنارش کتاب خالقی رو شرو ع کنه

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

پیش فرض ایا این روش استادم صحیح است ادامه دهم یا خیر

دوستان الان شش جلسه است که پیش استاد جدیدی میروم که روش ایشون به شرح ذیل است خواستم نظر شما را بدانم ایشون بیشتر کلاسش به بحث در مورد بتهون وو دیگر موسیقی دانها اختصاص دارد در مورد بیوگرافی و زندگیشان البته من هیچ علاقه ای به این موارد ندارم ولی می گن لازمه ایشون اصلا نه ویلون دارند نه ویلون منو بدست می گیرند میشینند و می گن فرض کن من ویلون دستم است و اینم ارشه درس مثلا سوم ل ویلون که نت گرد است را می گن اینجوریه دام دام دام دام و برای نتهای دیگه هم به اینصورت اصلان هم نمیذارن من بزنم بعد می گن سوال نداری بفرمائید ایا این شیوه مجازی که من ویلون دست نگیرم و فقط تصور کنم که تو دستم است و تصور کنم دارم ارشه کشی می کنم راه به جائی خواهد برد ایا تصور در اموزش لازمه بعد از چند جلسه باید ویلون دستم دهند اینکه خودشان اصلان چیزی نمیزنند اشکالی نداره البته ایشون استادی مطرح از اموزشگاهی مطرح هستند که یکی از اساتید مطرحتر گفتن برید پیششون لطفا راهنمائی کنید

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان الان شش جلسه است که پیش استاد جدیدی میروم که روش ایشون به شرح ذیل است خواستم نظر شما را بدانم ایشون بیشتر کلاسش به بحث در مورد بتهون وو دیگر موسیقی دانها اختصاص دارد در مورد بیوگرافی و زندگیشان البته من هیچ علاقه ای به این موارد ندارم ولی می گن لازمه ایشون اصلا نه ویلون دارند نه ویلون منو بدست می گیرند میشینند و می گن فرض کن من ویلون دستم است و اینم ارشه درس مثلا سوم ل ویلون که نت گرد است را می گن اینجوریه دام دام دام دام و برای نتهای دیگه هم به اینصورت اصلان هم نمیذارن من بزنم بعد می گن سوال نداری بفرمائید ایا این شیوه مجازی که من ویلون دست نگیرم و فقط تصور کنم که تو دستم است و تصور کنم دارم ارشه کشی می کنم راه به جائی خواهد برد ایا تصور در اموزش لازمه بعد از چند جلسه باید ویلون دستم دهند اینکه خودشان اصلان چیزی نمیزنند اشکالی نداره البته ایشون استادی مطرح از اموزشگاهی مطرح هستند که یکی از اساتید مطرحتر گفتن برید پیششون لطفا راهنمائی کنید
    این شیوه قطعا اشتباهه. استاد حداقل باید یکبار برای هنرجو ساز بزنه. دونستن زندگینامه ی بزرگان موسیقی واجب نیست برای یادگیری نوازندگی ولی خب میتونه نکات خوبی داشته باشه.

22. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

majid55 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    90898
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این شیوه قطعا اشتباهه. استاد حداقل باید یکبار برای هنرجو ساز بزنه. دونستن زندگینامه ی بزرگان موسیقی واجب نیست برای یادگیری نوازندگی ولی خب میتونه نکات خوبی داشته باشه.
    خدا امواتتان را قرینه رحمت کنه به خدا مردم بسکه در مورد بتهومن شنیدم و موسیقی مجلسی و کنسرتهای لوئی نمیدونم چندم

24. کاربران زیر از majid55 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    98 بار تشکر شده در 47 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    11

آقا ایشون استاد نیستن استاد بی ساز نشنیده بودیم که شنیدیم ایران و همه جور چیزی می شه دید.
    آقا یه قرو هم نباید به این استاد بدی ل ویالون برخی درساش اجرا با استاد هستش اونجا چکار می کنی. استاد باید یه بار قطعه رو اجرا کنه تا هنر جو از نظر تنیکال کار رو شیرفهم شه بعد اجرا کنه.
    خدایا در دوره ی آخر و زمان چه چیزایی می شنویم به قول رستم تو سریال مختار خدایا توووووبه

26. 3 کاربر برای این پست از javadvjj تشکر کرده اند:

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط majid55 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عجججججججججججججججججججب اینجوریشو دیگه نشنیده بودیم بیوگرافی خوندن هم استاد میخواد „جل الخالق”
    اصلا مگه با تصور میشه نوازندگی یاد گرفت مثل این میمونه که بنده بدون ماشین به شما رانندگی یاد بدم.

28. 2 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)