لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 113 به 128 از 222

موضوع: قابل توجه کیبرد نوازان محترم......

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23864
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    187 بار تشکر شده در 68 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    سعید جان این کار دوستان فقط برای آشنا شدنشون با تمام زوایای یک کار موسیقی اون هم به سبک کنسرتی آن هست. حرف شما درست ولی هیچکس نمیاد یک کار را به صورت کاملا تفکیک شد اجرا کنه. ولی چون ما آکثرا یک کیبورد داریم و کار کردن با یک کیبورد محدودیت خودش را دارد نا گزیر مجبور میشویم برای یک آهنگ چند رکورد انجام بدیم. که شما مطمئن باشید که رکورد های بعدی هم به صورت زنده است مثل حضور دریک کنسرت شما فقط در هر دفعه یک ساز رو اجرا میکنید. در واقع با play شدن track قبلی شما رو ن قسمت جدید را اضافه می کنی که در دفعه اول امکان آن نبود.
    من هم با استفاده از از پاسخی که دوستمون امین به سوال من دادند یک کار از کتاب سوم روش نوین ارگ نوازی که به نظر من بهترین فطعه این کتابه آماده کردم . این قسمت را در برنامه jet audio پیدا کردم . این کار به شکلی است که تمام اجزای آن از قبیل صداهای هارمونی را خودم اجرا کردم و مرحله به مرحله اضافه کردم البته آن هم به صورت اجرای زنده البته اگر مشکلاتی میبینید اولین کارمه به این شکل ولی امیدوارم خوشتون بیاد منتظر نقد های فنی تون هستم
    نام قطعه:ردای سبز
    تنظیم و اجرا: زمانی. م
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

2. 5 کاربر برای این پست از zamani_m تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    646 بار تشکر شده در 209 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

درود
    اقاي زماني اهنگتون زيباست نوازندگيتون هم خوب است. ولي حجم ولوم را خيلي كم برداشتي و صدا خيلي ضعيف هست.
    و اينكه دو تا اجرا را كنار هم گذاشتي يك كمي فاصله پيانو و ريتم را خيلي نزديك به هم برداشتي. و پيانو تموم نشده استرينگ بلافاصله خودش را نشون ميده. بعبارتي ضعف كاريتون توي ميكسه نه نوازندگي البته از نظر اين حقير.

در ثاني اين اهنگ شما نيازي به دو ركورد و يا بيشتر نداشت. ميتونستين صداها و ريتمها و حتي واريشن و حجم صداها و... قابل استفاده در اهنگتون را از قبل توي بانك كيبورد ذخيره كنيد. و به هنگام نوازندگي ازش استفاده كنيد.

و اما در مورد نظرتان در مورد ركورد بايد اضافه كنم.

در كل نظر من اينهست كه روي ركورد اوليه نبايد چيزي اضافه بشه حالا چه زنده و چه غير زنده.

اما حساب شما با موضوع مورد بحث ما فرق ميكنه. چرا كه شما قصد ريختن ساز جديد به نوازندگي قبليتان را نداريد مشكل شما چسباندن دو تيكه بوده. من فكر ميكنم. كه با اين اوضاع يا شما از قابليتهاي كيبوردتان بي خبريد و يا كيبورتان اون امكاناتي را كه بالا بهش اشاره كردم را نداره.

موفق باشين
    ویرایش توسط saeed_national : Sunday 9 May 2010 در ساعت 12:12 PM
    «ÖLMEK FELAKET DEĞİDİR.ÖLDÜKTEN SONRA,BAŞINA GELECEKLERİ BİLMEMEK FELAKETTİR.»

4. 2 کاربر برای این پست از saeed_national تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23864
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

شما درست می فرمایید ولی این دو از هم جدا نیستند ودر واقع یک قطعه هستند. شاید یک خورده زمان بین دو تکه کم باشه قبول دارم.
    امادرمورد بانک صدا که فرمودید شاید من بلد نباشم ولی این طور که من فهمیدم بانک صدا و افکت هایی که بر روی صدا قرار میدید در واقع برای نواختن ملودی به درد میخورد وهمزمان هارمونی را نمیشه باهاش زد مگر با قسمت left کیبورد که آن هم به علت محدودیت شاید نتواند آن طور که میخواهید جوابگو باشد.
    با یک رکورد میشود این آهنگ را زد ولی با آکورد گیری ولی من اینجا آکوردها را در رکورد بعدی خودم زدم و بهش اضافه کردم یعنی ساز های دلخواه همراهی کننده را بعدا بهش اضافه کردم.
    بله مشکل من چسباندن بود ولی با راهنمایی دوستان که من ازشون تشکر می کنم فهمیدم که می توان یک ساز جدید را به صورت زنده روی فایل قبلی اجرا کردو قطعه را کامل تر کرد.
    ممکنه در مورد این بانک و امکاناتش توضیح بیشتری بدید.
    ویرایش توسط zamani_m : Sunday 9 May 2010 در ساعت 02:21 PM

6. 2 کاربر برای این پست از zamani_m تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

درود
    زماني جان من نميدونم كه كيبورد شما ماركش چيه . ولي توي ياماها او ار 700 توي قسمت انتخاب نوع هارموني يك مطلبي خونده بودم. كه صفحه كليد كيبورد به سه بخش تقسيم ميشد. قسمت چپ براي پخش هارموني و اكورد تنظيم ميشه. قسمت وسط براي ساز دست چپ و قسمت راست براي دو تا ساز دست راست يعني 1و2 تنظيم ميشه.

حالا اگر بنا را بر اين بزاريم كه كيبورد شما اين امكان را نداشته باشه. باز شما ميتونستين با صرفنظر از بيس با دو ساز دست راست ويك ساز دست چپ به همراه ريتم اهنگ را در يگ مرحله بنوازين. البته تاكيد ميكنم اگه اون امكان اولي را نداشتين.

ولي با همه اينها من نميدونم براي چي شما بين پيانوي اوليه و ريتم دو تا ركورد انجام دادين. حالا ركورد بعدي را اگه موسخ بدونيم. (كه البته اون هم با توجه به توضيحاتي كه دادم خدمتتان راه حلي داشت) بخاطر كم اوردن شستي و ساز بوده.

با تشكر
    ویرایش توسط saeed_national : Sunday 9 May 2010 در ساعت 04:29 PM

8. 2 کاربر برای این پست از saeed_national تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

دوستان من يك كار ازمايشي با دو اجراي متفات پشت سر هم ميزارم. در اجراي اول ملودي ضعيف هست و براي كامل شدن مجبوريم از موسيقي پس زمينه يا ملودي همراهي استفاده كنيم. ولي در اجراي دوم اهنگ را كاملا پر كرديم و براي شنونده نيز اين نوع شنيدن تازگي داره به عبارتي هم تنوع در نوازندگي ايجاد كرديم. و هم نت تزيين بهش اضافه كرديم. و اهنگ هم به اندازهاي پر شده كه نيازي به ملودي همراهي نيست. چيزي كه بيشتر من تو كار دوستان ميبينم ضعيف بودن ملودي هست و براي اينكه اين خلا پر بشه به ملودي همراهي بيشتر رو ميارند. و از انجايي كه امكانات كيبورد در بعضي جاها اجازه نميده. به ناچار به چندين ركورد پناه ميارند.

دوستان چيزي كه توي كارهاي بيشترمان هست. نبودن خلاقيت و نو اوري و تزيين هست. و اين را هم بايد بدانيم كه يك مخاطب سعيش از شنيدن يك موسيقي چند سال پيش يافتن چيزهاي جديد توي اجراي ماست. اگه قرار بر اين باشه كه مال ما كاملا عين همون اجراي خواننده نواخته بشه. بعبارتي تزيين و تنوع در كار ما نباشه. موسيقي اصلي خيلي حرفه اي تر از مال ما اجرا شده. اهنگ ما را يكبار گوش ميكنه ميزاره كنار. چرا چون چيز جديدي نتونست براي شنيدن پيدا كنه. و براي همين زود خسته ميشه. ببينيد دوستان كيفيت كار همه شما سروران بالاست و اگه ميبينين من پر حرفي ميكنم براي اينه كه كاملا زمينه و هنر خلاقيت را دارين. و سعي اين حقير گفتن اين چيزها تجربه اي هست كه در اين چند سال كسب كردم. والا شما همه استاد ماييد و ما خاك پاي شما سروران. با تشكر

10. 5 کاربر برای این پست از saeed_national تشکر کرده اند:

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    324 بار تشکر شده در 104 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط زمانی. م [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سعید جان این کار دوستان فقط برای آشنا شدنشون با تمام زوایای یک کار موسیقی اون هم به سبک کنسرتی آن هست. حرف شما درست ولی هیچکس نمیاد یک کار را به صورت کاملا تفکیک شد اجرا کنه. ولی چون ما آکثرا یک کیبورد داریم و کار کردن با یک کیبورد محدودیت خودش را دارد نا گزیر مجبور میشویم برای یک آهنگ چند رکورد انجام بدیم. که شما مطمئن باشید که رکورد های بعدی هم به صورت زنده است مثل حضور دریک کنسرت شما فقط در هر دفعه یک ساز رو اجرا میکنید. در واقع با play شدن track قبلی شما رو ن قسمت جدید را اضافه می کنی که در دفعه اول امکان آن نبود.
    من هم با استفاده از از پاسخی که دوستمون امین به سوال من دادند یک کار از کتاب سوم روش نوین ارگ نوازی که به نظر من بهترین فطعه این کتابه آماده کردم . این قسمت را در برنامه jet audio پیدا کردم . این کار به شکلی است که تمام اجزای آن از قبیل صداهای هارمونی را خودم اجرا کردم و مرحله به مرحله اضافه کردم البته آن هم به صورت اجرای زنده البته اگر مشکلاتی میبینید اولین کارمه به این شکل ولی امیدوارم خوشتون بیاد منتظر نقد های فنی تون هستم
    نام قطعه:ردای سبز
    تنظیم و اجرا: زمانی. م
    زمانی جان آهنگت، آهنگ قشنگیه. قشنگ هم زدیش فقط برای بهتر شدن کارت:

اول اینکه خیلی خیلی ضعیف رکورد شده بود من صدای پلیر رو تا آخر بالا بردم بازم صدای آهنگ نمیومد

دوم اینکه بین قطعه اول و شروع ریتمت یه ارتباط ناموزونی بود یعنی انگار دو قسمتو رو از بد نقاطی به هم مرتبط کردی و به نظر میومد اصلا دو آهنگ مختلف به هم چسبیده بود

به نظرم بیا این کار رو با یکی از نرم افزارهای میکسر انجام بده خیلی نتیجه بهتری میگیری
    مغز ما یك دینام هزار ولتی است كه متاسفانه اكثرمان بیش از یك چراغ موشی از آن استفاده نمی كنیم

12. 2 کاربر برای این پست از sunshine تشکر کرده اند:

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان من يك كار ازمايشي با دو اجراي متفات پشت سر هم ميزارم. در اجراي اول ملودي ضعيف هست و براي كامل شدن مجبوريم از موسيقي پس زمينه يا ملودي همراهي استفاده كنيم. ولي در اجراي دوم اهنگ را كاملا پر كرديم و براي شنونده نيز اين نوع شنيدن تازگي داره به عبارتي هم تنوع در نوازندگي ايجاد كرديم. و هم نت تزيين بهش اضافه كرديم. و اهنگ هم به اندازهاي پر شده كه نيازي به ملودي همراهي نيست. چيزي كه بيشتر من تو كار دوستان ميبينم ضعيف بودن ملودي هست و براي اينكه اين خلا پر بشه به ملودي همراهي بيشتر رو ميارند. و از انجايي كه امكانات كيبورد در بعضي جاها اجازه نميده. به ناچار به چندين ركورد پناه ميارند.

سعید عزیز من این چیزی که زدی رو گوش کردم و منظورتو هم کاملا فهمیدم چی میگی. آره قبول دارم که بایستی یکم ملودی ها رو روشون بیشتر کار کرد و یکم بیشتر بهشون زینت داد این حرفت درست.
    مغز ما یك دینام هزار ولتی است كه متاسفانه اكثرمان بیش از یك چراغ موشی از آن استفاده نمی كنیم

14. 3 کاربر برای این پست از sunshine تشکر کرده اند:

sunshine آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_national [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان.

ببينيد دوستان من با ميكس كردن شما مخالف نيستم. و اگر اين ميكس كردن در حد زيبا كردن كيفيت صداست. (در حد افكت و تنظيمات اكولايزري و...) كاملا صحيح هست و لازم. ولي اينكه ما بياييم بصورت بخش بخش اهنگ را توي چندين ركورد در يكجا جمع كنيم. اين ديگه به نظر من از هنر نوازندگي بدور هست. اگر هم چنين كاري را ميكنيم بايد اين كار را براي خود و دوستان در بيرون از تاپيك استفاده كنيم. به نظر من اون يك كار دستكاري شده ميشه. و براي بررسي در تاپيك مناسب نيست. يا اگر هم در تاپيك. ميگذاريم. اجراي زنده را نيز در كنارش قرار بديم. و مشخص كنيم كه هر كدوم از چه نوع هست.
    موفق باشين
    سعید جان فقط جهت اطلاع عرض کنم که اصلا اینجور نیست که این آهنگ های میکس شده اگه لایو اجرا بشه یه چیز متفاوتی باشه خیر
    حالا من فعلا کیبورد دم دستم نیست انشالله رفتم خونه دوکار ضبط میکنم یکی به شکل لایو و یکی هم میکس شده و اونجا شما رو متوجه این مساله میکنم که این دستکاری اصلا اصل کار رو تغییر نمیده و فقط داره به زیبایی کار اضافه میکنه

ببینید این یه کاری هستش که من قبلا ضبط کردم میکس شده هم هستش ولی این میکس فقط در حد اضافه کردن یکی دو صدای جزئی همراه ملودی اصلیه که اگه تونستم کار لایوش رو هم بعد ها میزارم متوجه بشین که همچین هم کار متفاوتی نخواهد شد .

ضمنا آهنگ کاملا منطبق با نت اصلی و آکوردها دقیقا همون آکوردهای اصلی آهنگ اولیه هستند.

نام آهنگ: سیاه چشمون
    کیبورد: KORG PA80
    نوازنده: امین

16. 6 کاربر برای این پست از sunshine تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط AMINRFZH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یک کار لایت کوتاه دو دقیقه ای. البته فکر کنم بچه ها همه تو این سبک کارها استاد هستند.

ملودی اصلی با تک صدای گیتار اصلی pa80 نواخته شده که من خیلی صداشو به خاطر شفافیتش دوست دارم. زیاد شاخ و برگی به آهنگ ندادم ساده و بدون افکت خاصی ضبط شده قسمت پایانی آهنگ رو هم از نظر کشش نت ها در میزان یه تغییر کوچیکی خودم دادم. البته مربوط به الان نیست قبلا اینو زدم.

نام آهنگ: غریب آشنا
    کیبورد:korg pa80
    نت از کتاب چهل سال پاپ
    کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23864
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سعید جان این برنامه که گذاشته بودی نصب نشد. خودت هم از این برنامه استفاده می کنی؟

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

لطفا نظرتان را راجع به این تاپیک بگویید. اگر بحث تخصصی است در همان تایپک اگر بحث کلی است در تاپیک پیشنهادات بنویسید

soundcloud.com/hamedsedighi

20. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

ehsanmir آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    15236
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,858
    2,565 بار تشکر شده در 967 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh@mad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من پیشنهاد میکنم عوض کردن آکورد رو یاد بگیر !
    دوست عزیز
    منهم به شما پیشنهاد میکنم درست انتقاد کردن و خوب حرف زدن رو یاد بگیرید...

22. کاربران زیر از ehsanmir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

شرح : پست شماره 2 این [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

برخی دوستان این را شنیده اند . اما چند وقت پیش که 4shared ف... شد و این کار انجا بود . من فایل های آپ شده رو پاک کردم.

حالا برخی که نشینده اید . گوش کنید .

soundcloud.com/hamedsedighi

24. 4 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3154
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    368
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان
    دوستان من معتقدم يكسري انتقادات اساسي را بايد مطرح كنيم. انتقاداتي كه جنبه سليقه اي داره، نيازي به مطرح كردن توي تاپيك نيست. به نظر من انتقاداتي كه جنبه بالا بردن كيفيت صدا و ضبط را داره مطرح كردن براي دو طرف انتقاد كننده و انتقاد شونده خوشايند هست. ولي انتقادي كه در مورد نقص كاري هست،دوستان اين انتقاد بايد محترمانه و كاملا با در نظر گرفتن روحيات طرف مقابل مطرح بشه. و در ثاني اينجور انتقادها(انتقادهاي تخصصي) بصورت گفتاري مشكل طرف مقابل را كه حل نميكنه هيچ، بلكه يك مقدار نيز حالش را ميگيره. من معتقدم براي انتقاد كردن در مورد نقص كاري طرف مقابل بايد قسمتي از اهنگي را كه بنظرمان اشتباه هست را خودمان اجرا كنيم. و بزاريم توي تاپيك و بگيم اين قسمت را لطفا گوش كنيد . يارو هم با گوش كردن اهنگ،خودش فرق كار را براحتي لمس ميكنه. و از طرف مقابل هم ممنوع ميشه. در ضمن اين كار يك فايده نيز براي فرد انتقاد كننده داره و اون اينه كه خودش نوع كار را از نزديك لمس ميكنه.

و الا يكسري انتقادهاي اضافي، دوستان جز اينكه در روند تاپيك خلل وارد كنه،وبه يكسري كاربران كم رو اجاز گذاشتن نمونه كار را نده فايده ديگري نداره.
    با تشكر
    ویرایش توسط saeed_national : Friday 14 May 2010 در ساعت 10:15 AM

26. 3 کاربر برای این پست از saeed_national تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    26915
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

Exclamation

سلام منم هستم من pa50 دارم دوست دارم از تجربتون استفاده کنم

28. 3 کاربر برای این پست از djmamad تشکر کرده اند:

sahab آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    26015
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    6 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من نيز كيبورد كار ميكنم. نمونه كارهاتون زيباست. از اين به بعد من هم اينجا نمونه كارم را ميزارم

30. 3 کاربر برای این پست از sahab تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 14 نخستنخست ... 456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)