لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 37

موضوع: فالش!

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    1,704 بار تشکر شده در 581 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

Question فالش!

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه
    من تازگی ها خیلی فالش می زنم و با یک تغییر سیم کوچک دستم بطور کامل بهم میخوره... نمیدونم با این مشکل چه جوری مبارزه کنم؟؟؟(مثلا برای زدن تمرین 108 کتاب Le violon2 به مشکل اساسی برخوردم!)
    میتونین راهنماییم کنین که چه جوری تمرین کنم؟

هميشه حرفي را بزن که بتواني بنويسي، چيزي را بنويس که بتواني امضايش کني و چيزي را امضا کن که بتواني پايش بايستي...

2. 4 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

3. # ADS

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    1,843 بار تشکر شده در 491 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط elena [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه
    من تازگی ها خیلی فالش می زنم و با یک تغییر سیم کوچک دستم بطور کامل بهم میخوره... نمیدونم با این مشکل چه جوری مبارزه کنم؟؟؟(مثلا برای زدن تمرین 108 کتاب Le violon2 به مشکل اساسی برخوردم!)
    میتونین راهنماییم کنین که چه جوری تمرین کنم؟
    اول اینکه قطعه رو با سرعت پایین بزن تند نزن قبل از اینکه دست به سمت ویالن ببری مراحل اول تمرینت در بیار
    اول ریتم خونی قطعه بدون ویالن و ارشه فقط با پا ی خودت یا اگه میترسی که از ریتم بیفتی با مترونوم نتهارو بخون و ریتمش بعد که تو این زمینه کاملا بی ایراد شدی شده ده بار بیست بار قبل از زدن این کار بکن حداقل 5 دقیقه این کار بکن به مرور میبینی که درگیری تو ریتم و انگشت گذاری نداری بعد شروع کن به ارشه کشی ان موقع تمام حواست به ارشه کشی بعد که ارشه کشی درست شد از لحاظ راحتی تعویض سیمها و روانی ارشه در سر ضربها حالا دیگه توجهت به فالش ها جمع شه که نت زیاد میگیری یا کم بعد سعی کن ان نتی رو که زیاد یا کم گرفتی به صورت نت سفید یا گرد با سرعت اروم بزنی بعد کم کم نتهای اطرافش بهش اضافه کنی و بعد اروم اروم قطعه ا لبته نیاز داری که صدای درست هر نتی تو گوشت باشه که نیاز به گام ر ماژور تو این تمرین داری

مادامی که ذهن درگیر چندین مسئله است نمی تونه روی یه موضوع تمرکز کنه ولی وقتی خیلی مسائل میره زیر سطح هوشیاری ذهن ، ذهن تمام تمرکزش روی یه موضوع نگه می داره

امیدوارم که به دردت بخوره
    ارامش دنیا مال اون کسی است که با وجدان صادق زندگی می کند

5. 9 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام و ممنون ماریا جان
    یک سوال دیگه، گام زدن توی از بین رفتن این قضیه فالش اثر داره؟ مثلا 10الی 20 بار اون گامی که باید روش یک آهنگ اجرا شه رو بزنیم؟؟
    باز هم ممنون...

هميشه حرفي را بزن که بتواني بنويسي، چيزي را بنويس که بتواني امضايش کني و چيزي را امضا کن که بتواني پايش بايستي...

7. 2 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط elena [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام و ممنون ماریا جان
    یک سوال دیگه، گام زدن توی از بین رفتن این قضیه فالش اثر داره؟ مثلا 10الی 20 بار اون گامی که باید روش یک آهنگ اجرا شه رو بزنیم؟؟
    باز هم ممنون...
    خواهش میکنم ببخش که یه مقدار جمله بندیهام مشکوکه اخه خیلی خسته میشم کلی کار روسرم ریخته

اما گام زدن بی شک تاثیر داره و مفیده ولی در صورتی که سعی کنی به مرور فالش بودن نت ها رو کم کنی اگه مادامی که نتونی صدای صحیح از صدای فالش تشخیص بدی و بدونی که کدوم کم کدوم زیاد روزی هزار بار هم که گام بزنی باز فالش میزنی باید ان مطلب از پایه درست شه که باز هم برمی گردیم به صدای صحیح نتها می تونی مترونومت بزاری روی بخش تیونرش یعنی با هی تیونر کار کنی بعد هر نتی رو مثلا گام رماژور که از نت ر شروه میشه رو روی تیونر پیدا کنی البته به انگلیسی می نویسه d بعد چند بار با ان صدا ارشه بکشی سعی کن که تفاوتها کم شه بعد نت بعدی که می هست e و همین طور الا اخر البته حواست به نتهای بمل و دیز گام ها باشه که ان ها رو هم میتونی روی تیونر تنظیم کنی

امیدوارم که به دردت بخوره

9. 5 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

shadi65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18523
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    246 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

سلام النا ببینم تو این مشکل قبلا تو ل ویولن 1 و دروس قبل ل ویولن 2 نداشتی؟ البته منم این مشکل دارم واقعا تشخیص صدای نتها جدید بزنم وقتی فالش شه متوجه نمیشمکار سختیه ولی جای خوش بختیه که 11 یا 12 صداس اصلیه که هی فرکانساشون عوض میشه یعنی با 1000 تا صدا سرو کار نداری من موقع گام زدن حدودا صحیح میزنم ولی وقتی می خوام یک اهنگ

11. 3 کاربر برای این پست از shadi65 تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام النا ببینم تو این مشکل قبلا تو ل ویولن 1 و دروس قبل ل ویولن 2 نداشتی؟ البته منم این مشکل دارم واقعا تشخیص صدای نتها جدید بزنم وقتی فالش شه متوجه نمیشمکار سختیه ولی جای خوش بختیه که 11 یا 12 صداس اصلیه که هی فرکانساشون عوض میشه یعنی با 1000 تا صدا سرو کار نداری من موقع گام زدن حدودا صحیح میزنم ولی وقتی می خوام یک اهنگ
    به نظر خودتون دلیلش چیه که تو گام شما مشکلی ندارید و حدودا صحیح میزنید ولی موقع قطعه که میشه همه چیز بهم میریزه ؟

من حقیر یه چیزهایی رو تجریه کردم تا یه حدی هم تونستم درستشون کنم که دیگران و استادم باید نظر بدن که چه قدر درست شده ولی میخوام ببینم که به نظر خ ود تون مشکل کار کجاست ؟ تا حالا دنبالش رفتید ببنید که کار از کجا می لنگه ؟

منتظر جوابتون هستم ممنون

13. 2 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اجازه؟من می تونم بگم؟
    من تجربه کردم که اگه یک روز فقط یک روز تمرین نکنم، دستم خراب میشه و فالش می زنم... تا وقتی هم کلاس نرم دیگه درست نمیشه... (لازمه بیشتر توضیح بدم؟)
    به همین دلیل مجبورم مداوم تمرین کنم... یک سوال؟؟؟ این اتفاق برای همه(ویولنیست ها) میافته؟
    یک سوال دیگه؟؟؟ همه نوازنده ها اگه تمرین نکنن، این جوری میشن؟

15. 2 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اجازه؟من می تونم بگم؟
    من تجربه کردم که اگه یک روز فقط یک روز تمرین نکنم، دستم خراب میشه و فالش می زنم... تا وقتی هم کلاس نرم دیگه درست نمیشه... (لازمه بیشتر توضیح بدم؟)
    به همین دلیل مجبورم مداوم تمرین کنم... یک سوال؟؟؟ این اتفاق برای همه(ویولنیست ها) میافته؟

خوب این هم یه تجربه است دیگه ببین من زمانی که ایرانی کار میکردم توهین به سبک نمیکنم ولی ایده و اخلاق استاد من این بود که خیلی چیزها مهم نبود و سر سری از روش میگذشت تا اینکه فهمیدیم دو سال هیچی به هیچی . بعد که کلاسیک با استادم شروع کردم گفت خیلی چیزها باید درست شه و تادرست نشه من جلو نمیرم میتونی کنار بیای بسم ا.. نه که برو
    گفتیم ما هستیم شروع کردیم از نحوه ارشه گرفتن بگیر تا اینکه مچت نشکنه و به مرور مسائل انگشت گذلری روی اینها و چند تا تمرین دیگه خیلی کار کردیم شاید شما یه ماه یه قطعه رو میزدی ولی چون مچت میشکست دست چپت میگم و نمیتونستی انگشتات خوب بزاری صدا فالش میشد استادت میگفت خوب نیست و دوباره بزن اوایل شاید خسته کننده بود ولی به مرور دلیل این همه تاکید فهمیدم

تو دوره ایرانی اگه من هم یه روز ساز نمیزدم همه چیز بازم میگم همه چیز البته از نظر دید الانم به موسیقی که خیلی دید کمی به هم میریخت . ولی از موقعی که کلاسیک شروع کردم البته میگم کاری به سبک ندارم ان اصل کار مهمه نه سبک و طریقه اموزشت و تمریناتت به مرور این مسائل کمتر شد اگه احیانا روزی نمیتونستم ساز بزنم دیگه فرم ارشه کشیم بهم نمیریخت چون برای درست کردنش زمان زیادی صرف کردم یا مچ دست چپم نمی شکست سر جاش بود ریتم خونی و ضربام به هم نمی ریخت با مترونوم میتونستم کار کنم و عقب و جلو نمی افتادم چون روشون زمان گذاشتم دونه دونه مشکلاتم حل کردم

نه اینکه در ان واحد بخوای ارشت درست کنی مچت نشکنه انگشتات با حالت صحیح و نرم و بدون هر گونه شکل غیر طبیعی روی سیم بیاد انگشتای دست راست ارشت روی ارشه صحیح باشه ارشه صدای خشکی نده و ... خیلی مسائل دیگه

منتها میگم باید مشکلات الویت بندی بشه و دونه دونه حلشون کرد مادامی که خیلی مسائل زیر سطح هوشیاری ذهن نره نمیشه به صد تا مورد توجه کرد .

هیچ دقت کردید نوازنده های درست و درمان تو هر سبکی من از کلاسیک بگم که بیشتر باهاشون سر و کله زدم واجراهاشون دیدم چرا موقع اجرای یکه قطعه مشکلی ندارن دیگه فکرشون به انگشتای روی ارشه نحوه انگشت گذاری روی سیم صدای نتها علائم مختلف قظعه و ریتم وضر ب نیست یا دغدغه ای ندارند که مبادا از ارکستر عقب بیفتن ارشه کشی شون غلط باشه ؟

چرا ؟؟؟؟؟؟

چون خیلی مسائل رفته تو ی جونشون تو وجودشون زیر سطح هوشیاری ذهنشون ان هم با شناخت مشکلاتشون واویت بندیشون . حل مشکلات پله پله نه یه شبه و یه روزه .

انها موقع اجرا فقط و فقط به سونوریته سازشون و به نحوه اجرای صحیح از ان قطعه با درکی که از توانایی های خودشون دارند و حالتی که اهنگساز موقع ساختن ان قطعه داشته توجه می کنند نه مطالبی که ما الان داریم باهاشون سر و کله میزنیم چون می گم انها این مراحل پشت سر گذاشتن با شناخت دقیق

شاید خیلی مسائل از نظر من و توی نوعی درست باشه مثلا ارشه کشی ولی وقتی یه ادمی که میدونی کارش درسته و این تاییدیه رو از چاهای معتبر به دنبال خودش میکشه نه کسی که از نظر من ادم خوبی و از نظر تو ارزش نداره ... ادمی که بدونی همه قبولش دارن مثلا مثل هربرت فون کارایان . مثل ان سوفی موتر ماکسیم ونگروف علی رهبری مثل موتزارت مثل باخ

مثل ابراهیم لطفی مثل شریف لطفی مثل محمدررضا لطفی وووووو

این جور ادما بهت بگن که بابا تو بعد از مثلا 6 سال زدن هنوز ارشه کشیت مشکل داره ان موقع است که میدونی کسی داره این حرف بهت میزنه که واقعا تو کار وحرفه خودش کسیه پس چی کار کنیم که زمان بی خودی تلف نشه ؟؟؟؟؟

بدونی داری پیش کی کار میکنی استادی که سری تو سرا داره و کارش اکثریت قبول دارن نه هر استادی که اسم یدک می کشه .

ان موقع که از استاد خیالت جم شد می مونی خود ت و تمرین و گوش کردن حرفای استادت که دونه دونه مشکلات حل شه

البته میدونم پیدا کردن استاد خوب که هزینه درحد توان ادم بگیره تو یه محیط مناسب مخصوصا برای خانوما یه مقدار سخته شاید اصلا تو شهر ادم استاد درست و درمونی نباشه مجبور باشی به خیلی چیزها قانع شی که میرسیم به اینکه اینجا بتونیم به هم کمک کنیم ولی متاسفانه اینجانمیشه خیلی چیزها رو نوشت بیشتر دیدن و حضور عملی کارساز هست تا نوشته ها .

من حقیر که خودم هم چیزی بلد نیستم تا جایی که بتونم کمک میکنم ولی خوب سر خودم خیلی شلوغ

فکر کنم که نه مطمئنم خیلی حرف زدم خسته شدید

نمیدونم تونستم جواب سوالتون بدم قانع شدید یا نه ااگه سوالی بود باز من هستم

17. 2 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اجازه؟من می تونم بگم؟
    یه چیزی جا موند به مرور اگه اصولی همه چیز بیای بالا خیلی مسائل که ملکه ذهنت میشه دیگه بعد از چند روز هم کار خودشون درست انجام میدن ولی حتی نیاز که گاه گداری بهشون یه سری زد

نوازنده ها هر چی که حرفه ای تر می شن و خیلی مسائل براشون عادی میشه به مسائل مهمتری بها میدن و اگه چند روز تمرین نکنن من و تو نوعی هنوز از صدای سازشون لذت میبریم ولی خودشون تغییرات فیزیکی وصوتی ساز زدنشون کاملا حس میکنن و به خاطر همین هم سعی می کنن که کمتر این اتفاق براشون بیفته ودائما تمریناتشون انجام بدن بعد هم دیگه موسیقی ساز عضو جداناپذیر زندگیشون شده و دائما باهاش هستن منتهابه شکلهای مختلف

19. 2 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام ماریا جان
    ببینین، من حدود یک ماه ایرانی کار کردم... بعد دوباره برگشتم کلاسیک که دیدم این اتفاق افتاده و دستم اون انعطافی که باید داشته باشه رو نداره.. روی تمرین ها به همین خاطر مشکل پیدا کردم... مشکل با استادم ندارم... قبلا گفتم که ایشون توی کارشون یک هستن حداقل جایی که من زندگی می کنم و یک دلیلم برای شروع ویولن هم استادم بودن علاوه بر علاقه و این حرفا که قبل از دیدن استاد ایجاد شده بود... یک نکته رو نمی فهمم و اون اینه که چه جوری باید گوشم رو عادت بدم که فالش زدن رو تشخیص بده؟؟؟ این سوال رو از استادم هم پرسیدم اما میخوام بدونم شما چکار کردی یا نظر بقیه چیه؟
    چه جوری حتی بدون کوچکترین نگاهی ساز میزنن و اینکه علامت روی سازشون نیست دیگه... ؟
    یک سوال شخصی: شما چه مدت ساز میزنی؟ چه مدت کلاس رفتی؟ فقط پیش استاد ثقفی بودین یا... ؟

21. 2 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

ماریا آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    2935
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    6,965
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام ماریا جان
    ببینین، من حدود یک ماه ایرانی کار کردم... بعد دوباره برگشتم کلاسیک که دیدم این اتفاق افتاده و دستم اون انعطافی که باید داشته باشه رو نداره.. روی تمرین ها به همین خاطر مشکل پیدا کردم... مشکل با استادم ندارم... قبلا گفتم که ایشون توی کارشون یک هستن حداقل جایی که من زندگی می کنم و یک دلیلم برای شروع ویولن هم استادم بودن علاوه بر علاقه و این حرفا که قبل از دیدن استاد ایجاد شده بود... یک نکته رو نمی فهمم و اون اینه که چه جوری باید گوشم رو عادت بدم که فالش زدن رو تشخیص بده؟؟؟ این سوال رو از استادم هم پرسیدم اما میخوام بدونم شما چکار کردی یا نظر بقیه چیه؟
    چه جوری حتی بدون کوچکترین نگاهی ساز میزنن و اینکه علامت روی سازشون نیست دیگه... ؟
    یک سوال شخصی: شما چه مدت ساز میزنی؟ چه مدت کلاس رفتی؟ فقط پیش استاد ثقفی بودین یا... ؟

من کلاس سلفژ میرم الان هشت ماه و نیم که پیش مهدی قاسمی تواموزشگاه موسیقی پارت کار میکنم و تو تمرینات کرش هم شرکت میکنم داریم کتاب new approach to sight singing میخونیم و خیلی از مباحث کتاب مبانی اجرای موسیقی شریف لطفی رو هم کار کردیم . الان دیگه فالش ها رو تشخیص میدم قبل از اینکه استاد ویلنم بگه فالش خودم میگم کم یا زیاد روی دیکته موسیقی هم که قدرت شنوایی رو بالا میبره کار میکنیم

من 4 سال که ویلن میزنم . دو سالش که ایرانی بود دوسال هم فقط پیش پورنگ ثقفی ساز زدم یعنی دقیقا دو مهر 88 شد دو سال الان هم ایشون هستن منتها زمانی که کاراشون درست شه میرن اتریش متاسفانه
    و تا حالا به جز ایشون استاد کلاسیکی نداشتم البته یکی بود که دو ماه رفتم پیشش و کنار گذاشتمش ولی بعد از سال اول که پیش ثقفی بودم گفت خوب یه سال شد که پیش من می یایی ارشه کشیت ریتمت ضربت انگشت گذلریت و مسائل علمی موسیقیت خیلی بهتر از ا ن روزهای اول شده

بعد از دوسال گفت حالا یه سری مباحث بیسیک و پایه ای رو در حد قابل قبولی یاد گرفتی

به مرور باید عادت کنی که به ساز نگاه نکنی ان هم با تمرین درست میشه

خوشبختانه من حتی تتو دوره ایرانی هم استادم روی ویالن علامتی نزاشت

23. 2 کاربر برای این پست از ماریا تشکر کرده اند:

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام ماریا جان، ممنون بابت پاسختون...
    یک سوال، این که علامت میذارن، اشکالی نداره؟ آخه من احساس میکنم علامت ها منو شرطی کرده ولی کاری هم نمیتونم انجام بدم، به محض اینکه علامت ها حذف میشه، فالش زدن منم شروع میشه... دیگه کلافم کرده :-(
    استاد هم میگن تقصیر خودته، به حرفم گوش نمیدی وگرنه تا الان علامت ها هم پاک شده بود... الان دقیقا یک سال 4 ماهه که کلاس میرم... من خودم فکر میکنم مشکل از نوسانی تمرین کردنمه، گاهی روزی 3 _4 ساعت تمرین میکنم گاهی به 15 دقیقه هم نمیرسه... نظر شما چیه؟(البته الان یک روشی رو پیش گرفتم که شب تا ساز نزنم خوابم نمیبره، امیدوارم درست بشه!!)
    راستی من درست متوجه منظورتون نشدم،،،شما از همون اول یعنی ویولنتون علامت نداشت، یعنی میشه؟؟؟!!!
    یک سوال دیگه، میشه کتابهای مربوط به سلفژ رو تهیه کنم و بصورت خودآموز سلفژ رو یاد بگیرم؟
    باز هم ممنون ماریا خانم

25. 2 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

Wieniawski آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20872
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    325
    372 بار تشکر شده در 113 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Wieniawski on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 7/1
    میزان امتیاز
    15

سلام
    ببین من فکر می کنم مشکل تو از چند جهت قابل بررسیه: اول اینکه هیچ جای دنیا با علامت گذاری روی ساز کار نمی کنند برای حل این مشکل به نظر من اول از همه اون علامت ها رو بردار, حالت انگشت گذاری تا چند سال اول که با یه کوک کار می کنی ثابته یه بار زمانی که فالش نمی زنی به انگشتای خودت نگاه کن دقیقا فاصله ها رو نگاه کن و اونو تو ذهنت تجسم کن چند بار که به انگشتات نگاه کنی و بعد بزنی مشکلت حل میشه و بعد از اینکه مطمئن شدی فالش نمیزنی شروع به گام زدن کن. بعد فعلا باید آهنگ زدن رو بزاری کنار , میدونم که سخته و برای تنوع دوست داری آهنگ بزنی ولی این کارو نکن چون منم دقیقا مشکل تو رو داشتم و به همین خاطر بود که بهت گفتم آهنگ شمس العماره رو بی خیال شو. بعدشم همونجور که قبلا هم بهت گفته بودم حتما کتاب la Tequnice رو کار کن چون هم انگشتات رو نرم میکنه هم انگشتگذاریتو تقویت می کنه.

27. 2 کاربر برای این پست از Wieniawski تشکر کرده اند:

forever آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    11675
    میانگین پست در روز
    0.12
    تشکر از پست
    1,331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud 22 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اول اینکه هیچ جای دنیا با علامت گذاری روی ساز کار نمی کنند برای حل این مشکل به نظر من اول از همه اون علامت ها رو بردار, حالت انگشت گذاری تا چند سال اول که با یه کوک کار می کنی ثابته یه بار زمانی که فالش نمی زنی به انگشتای خودت نگاه کن دقیقا فاصله ها رو نگاه کن و اونو تو ذهنت تجسم کن چند بار که به انگشتات نگاه کنی و بعد بزنی مشکلت حل میشه .
    سلام... ممنون
    ببخشید یعنی شما خودتون کاملا بدون علامت شروع کردن؟؟ بعد اینکه من بدون اجازه استادم نمیتونم علامت ها رو پاک کنم:-(
    خودم خیلی دوست دارم با گوش عادت کنم اما نمیشه:-(

29. 2 کاربر برای این پست از forever تشکر کرده اند:

shadi65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18523
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

النا جان منم این مشکل داشتم استادم از همون اول برام علامت گداشت ولی من چنان به این علامت ها عادت کردم که نمیتونستم بدون اونا بزنم بعد بدون اجازه استادم برداشتم خیلی تعجب کرد ولی گفتم وقتی اینا هستن کار من هیچ فایده ای نداره باید بردارمشون خلاصه وقتی این کار کردم خب دیگه هیچ معیاری برای تشخیص صدای درست نت نداشتم استادم گفت بیا کلاسای سلفژ یک کیبورد هم بگیر که هرروز گوشت تست کنی کلاسار نرفتم ولی ارگ گرفتم حالام باهاش هر روز گوشم تست می کنم تا حدود 2 درصد میفهمم کجا فالش زدم ولی خوب نیاز به تمرین خیلی زیاد دارم

31. 3 کاربر برای این پست از shadi65 تشکر کرده اند:

shadi65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18523
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

تمام سعیت بکن که این علامتار پاک کنی ولی فکر کنم تمرینت باید دو برابر بشه برای اینکه چوشت به صداها عادت کنه

33. 3 کاربر برای این پست از shadi65 تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)