لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 65 به 80 از 84

موضوع: یه سوال خیلی ساده!

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط M&H [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز خیالت راحت باشه من تئوری رو تا یه جاهایی کار کردم و واردم!! من نوشترو اشتباه خوندم.
    فکر کنم رشته ی تحصیلیم هنر(موسیقی) بوده . حتی تا دانشگاه هم رفتم ولی به دلایلی سیاسی اخراج شدم. من از 8 سالگی پیانو رو شروع کردم.

پس لطفا یه این سوالم جواب بدین:

دلیل این همه استفاده از آکوردهای اسپنیش در قطعات شما چیست؟ اگر واقعا دوستانی که این موسیقی ها رو کار می کنند رشته دانشگاهیشون موسیقی هست و اگر تئوری رو خوب بلدن آیا هیچ فرمول هارمونیک دیگری که فضای حسی جالب تری داشته باشه بلد نیستند؟

لطفا توضیح بدین چون شما گفتین نواوری خوبه! پس چطوره که از زمان خدا بیامرز ویگن (قدوبالای تو رعنا رو بنازم) تا فرامرز اصلانی (اگه یه روز!!!) و تا همین امروز! به غیر از این آکوردها چیز دیگری در قطعه های جدید نیست؟ (مثال در گام لا مینور!): آکوردها: لامینور، سل ماژور (دیگه اگه خیلی حرفه ای باشن فا ماژور و جالبه که می ماژور هم دیگه بی کلاسی شده و با همون سه تای اول آهنگها ساخته می شود)

شما هم که باز استدلال کردید (مردم!) من که گفتم (ما) هستیم که سلیقه مردم را می سازیم نه اینکه مردم از اول مادر زادی عاشق یک نوع موسیقی خاص باشند.

2. 3 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    1,927 بار تشکر شده در 653 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

پس لطفا یه این سوالم جواب بدین:

دلیل این همه استفاده از آکوردهای اسپنیش در قطعات شما چیست؟ اگر واقعا دوستانی که این موسیقی ها رو کار می کنند رشته دانشگاهیشون موسیقی هست و اگر تئوری رو خوب بلدن آیا هیچ فرمول هارمونیک دیگری که فضای حسی جالب تری داشته باشه بلد نیستند؟

لطفا توضیح بدین چون شما گفتین نواوری خوبه! پس چطوره که از زمان خدا بیامرز ویگن (قدوبالای تو رعنا رو بنازم) تا فرامرز اصلانی (اگه یه روز!!!) و تا همین امروز! به غیر از این آکوردها چیز دیگری در قطعه های جدید نیست؟ (مثال در گام لا مینور!): آکوردها: لامینور، سل ماژور (دیگه اگه خیلی حرفه ای باشن فا ماژور و جالبه که می ماژور هم دیگه بی کلاسی شده و با همون سه تای اول آهنگها ساخته می شود)

شما هم که باز استدلال کردید (مردم!) من که گفتم (ما) هستیم که سلیقه مردم را می سازیم نه اینکه مردم از اول مادر زادی عاشق یک نوع موسیقی خاص باشند.
    دوست عزیز شما میدونید که این موزیکا برای چی ساخته میشه؟؟!!
    من قبول دارم که کاراری ما از لحاظ تئوری قوی نیست ولی باب دهن مردمه!!!
    به دلیل زیبا و ساده بودن ما از آکوردهای اسپنیش در قطعات استفاده میکنیم.
    دوستان تمام این کارای ما جنبه ی بیزینسی داره. به نظر شما چرا اشکین میادش موزیک جدید میده بیرون و پول خرج میکنه با این حال که مجوز نداره؟؟!!
    به خاطر اینکه مبلغشو توی خالتورا زیاد کنه!!!
    اشکین یا سعید یا... اصلا به این فکر نمیکنیم که کار حس جالبی داشته باشه فقط به این فکر میکنیم که توی دهن مردم بیوفته و با این کار بیزینس کنیم!!
    اشکین و علی واسه همخونی کردن با هر خواننده ای مبلغ زیادی برای موزیک میگیرن. خواننده ها میان با اشکین یا... همخونی میکنن. به نظر شما چرا میان انقدر هزینه میکنن تا با اشکین یا... همخونی کنن؟!!
    اونها میان با اشکین یا... همخونی کنن تا معروف شن و مبلغ خودشونو توی خالتور بالا ببرن!!
    الان مسئله تو ایران فقط پول هستش نه اینکه موزیک حس داشته باشه. من و تمام دوستان واسه کسب درآمد روی یک موزیک کار میکنیم.
    ویرایش توسط M8H : Monday 28 December 2009 در ساعت 01:43 PM
    آدرس فیس بوک من https://www.facebook.com/Hossein.mh.musik

4. 2 کاربر برای این پست از M8H تشکر کرده اند:

moein babayee آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19140
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,300
    980 بار تشکر شده در 355 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    15

[quote=Solo;91478]
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ولی از خودم بگم! 8 آهنگ ساخته ام که مجموعا 7 سال طول کشیده است! آهنگهایی که کاملا ارکسترال و علمی هستند پیش هر شرکت پخشی می روم می گویند: ای آقا این کارها رو کسی گوش نمی ده! شما بیا پاپ بخون! ما سه سوته مجوز می گیریم!!!

جواب این سوال رو خواهشا بدین: حالا چه کسی می نالد؟

آیا موسیقی علمی و قانونی کار کردن عامل نالیدن مردم است یا چیزهای دیگری پشت این پرده وجود دارند.

تغصیر شماست که اجازه میدین یه شرکت یا یه شخصی به شما یه همچین جملهای بگه .

هر چیزی جای خودش رو داره .
    موسیقی کشور ما الان شده دنس دستو پا شکسته هیپ هاپ نصفه و نیمه یا یه موزیک مثلا R&b
    خوب حالا تو جواب منو بده : شما تعیین میکنی موسیقی ما چی باشه یا مردم ؟
    حالا جواب این سوال و به خودت بده : چرا جایی که واست ارزش قائل نیستن کاری و انجام میدی که بی ارزش میدونن ؟
    اگر واقعا می خوای موفق باشی باید به فکر خودت باشی .
    اگر تونستی بری وسط امریکا یه گروه راک و متال یا هر چیزی تشکیل بدی و موفق باشی اونوقت 2 تا کار کردی
    1- خودت رو به خودت و بعد از اون ه همه ثابت کردی . یعنی دیگه نیازی نیست کلا توی یه فروم بگی چقدر روی موزیک هات با عشق کار کردی و نا امیدانه بگی حالا چه کسی مینالد !

2- سطح موسیقی کشورت رو هم بالا میبری . اینجوری که توجه مردم به سمتی جلب میشه که ارزش داره . 1 ستاره توی سبک راک مثلا و این ستاره طرفدارهای خاص خودش رو پیدا میکنه و این ستاره در هر سطحی که باشه رقیب پیدا میکنه و این ستاره باعث میشه سطح موسیقی یواش یواش بالا بره .

خطم کلام با حرف زدن و نالیدن هیچی درست نمیشه . اینجا میدون عمله . اول باید جنگید اگر پیروز میدون شدی میتونی بگی صلوات بفرستیم یا کف بزنیم اگر شکست خوردی یه نفر دیگه تعیین میکنه !

من دعا میکنم همه موفق باشیم

با این تز فکری که دیگه نباید نه درس خوند، نه دنبال شغل بود، و هزاران نه دیگه!
    حرفت رو قبول دارم که با حرف زدن چیزی درست نمی شه ولی اینم می گم که با عمل ناآگاهانه ام چیزی درست نمی شه!

و ما اگه بخوایم موسیقی کشورمون رو درست کنیم اول باید قواعد کار خودمون رو درست کنیم بعد بریم سراغ جامعه!

ما آهنگ رو اگه بخوایم بسازیم درست می سازیم و برای اون قشری می سازیم که ارزش کارمون رو درک کنه، حالا چه می خواد اقلیت باشه چه اکثریت
    و بالاخره صبح شد!
    اما دیدین من هم فراموش شدم!!!!

6. کاربران زیر از moein babayee به خاطر این پست تشکر کرده اند:

moein babayee آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19140
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,300
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

جناب خلصه... کسی که می‏خواد موزیک بسازه، عمری رو در انتظار الهام نمی‏شینه. بعد بهش بگن چرا آهنگ نساختی بگه هنوز الهام نشده. الهام درست... به موقع اش اگه الهام هم بشه عالی میشه. ولی من تا حالا موزیسینی ندیدم چشم انتظار الهام بشینه.
    حالا منم خیلی اینو قبول ندارم که باید الهام بشه حالا چه از سوی امداد های فرا آدمی چه از خوده ذهن، اون باید ساخته بشه ولی بازم می گم حتی بهترین آهنگساز دنیا ام نمی تونه ایده عال خودشو تو 1 هفته بسازه!
    ما واسه ی زدن یک کار نیمه حرفه ای 1 ماه وقت می زاریم بعد بیایم طی 1 هفته اونو بسازیم!

من با اینکه هیچ وقت آهنگه رپ گوش نمیدم ، این آهنگه مستم و مستم رو رفتم دانلود کردم ، آکورد هاش که همون آکورده های 3 تاییه خودمون بود که ساده ترین نوعه آکورد گیریه ! ماشاالله این خواننده ها هم که ترکوندن از بس فالشی داشتن ! چی بگم والا !

خسته نباشید. ادامه بدید حتماً موفق می شید.
    قصد توهین به کسی رو ندارم -با این حرف به شدت موافقم! - جناب solo اگه می خوای جامعمون از نظر موسیقی درست بشه اول باید این خواننده های تازه متولد شده رو واقعا بندازیم دور! یکی دو تا آهنگ حالا ساختن بعد اسم خودشون رو می زارن آهنگ ساز! و متأسفانه مردمم که هر چی رو که بیشتر به حال بیارشون رو دوست دارن!

جون من شبکه ی arte بعضی وقت ها این کارای سمفونی ها رو می زاره یک بار گوش بدین بعد اگه به این نتیجه رسیدین که غلط می گم بیاین بزنین تو گوشم!

M&H عزیز به خدا منظورم شما نبودی ها به این سوسولیسم ها داشتم توهین می کردم!

فقط یک چیزی نباید که سره خودمون رو کلاه بزاریم شما که دیگه با اینا قاطی هستین و می بینیدشون! طرف یاد نداره هم ارگش رو روشن کنه می آد 1 ترک با هزار تا سمپل و افکت می خونه فکر می کنه دیگه بتهون نسل جوونه!

تمام این ایرادا می دونین چیه! ؟! و از کجاست؟! ؟
    ما تو اینجا جایی نداریم جوونامون خودشون رو خالی کنن! بعد ساسی مانکن به به دنیا تحویل می دیم! که فکر کنه جلوی دوربین مثلا فلان کاواره ی پاریسه

لطفا از واقعیت فرار نکنید
    و بالاخره صبح شد!

8. 2 کاربر برای این پست از moein babayee تشکر کرده اند:

khalseh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22160
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    138
    232 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوست عزیزم سلام.

چقدر این پست شما و مخصوصا نقل قولتان به دلم نشست!

اگر پست من را در زمینه ادبیات خوانده باشید دقیقا با یک مثال همین موضوع را بیان کرده ام.

واقعا روح این استاد بزرگوار شاد باشد. هر جمله این بزرگان درسی است برای همه ما.

با سپاس فراوان
    سلام
    خواهش مي كنم به نظر من خواندن نظرات و آشنايي با زندگي كساني كه تمام زندگي خود را وقف انجام كاري كرد يكي از بهترين راه ها براي پيشرفت در آن كار است خوشحالم كه شما هم با من هم عقيده هستيد از صميم قلب برايتان آرزوي موفقيت مي كنم.

10. کاربران زیر از khalseh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

khalseh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22160
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط smile2life [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [=alone_composer;91390QUOTE] .

جناب خلصه... کسی که می‏خواد موزیک بسازه، عمری رو در انتظار الهام نمی‏شینه. بعد بهش بگن چرا آهنگ نساختی بگه هنوز الهام نشده. الهام درست... به موقع اش اگه الهام هم بشه عالی میشه. ولی من تا حالا موزیسینی ندیدم چشم انتظار الهام بشینه.

[/quote]
    سلام خدمت دوست عزيز
    من آخر متوجه نشدم كه شما به اصول آهنگ سازي معتقد هستيد يا خلاقيت و الهام؟؟!!!
    دوست من منظور شما از آهنگ سازي چيست؟اگر قرار بود الهامي وجود نداشته باشد پس بايد ميليون ها موزارت يا بتهون يا... مي داشتيم!! همانطور كه به شما گفتم اگر منظور از آهنگ سازي ايجاد صرف يك اثر موسيقيايي است خوب بهترين روش براي تشخيص توانايي هر كسي از نظر موسيقيايي فكر كنم اين باشه كه بدون اينكه سازي در اختيارش قرار بگيره بتونه تمام تراوشات مغزي خود رو به صورت يك پارتيتور مثلا براي 4 ساز بنويسد(اين يكي از موارد امتحان ورودي براي دوره master يا همون فوق ليسانس آهنگ سازي خودمون توي تقريبا تمامي كالج هاي معتبر هنر هاي زيبا و دانشگاهاي داخلي است) شما اين توانايي را داريد؟حرف من اين است شما به من 3 ميزان از يكي از سازها را بدهيد(كه قطعه رو حفظ نكرده باشم) و من مي توانم بدون ساز براي شما در فرم هاي مختلف مثلا سونات يا وارياسيون قطعه اي بنويسم و فكر نكنم براي شما قطعه سطح پايين به نظر بيايد ولي آيا اين موسيقي است؟آيا پس از 5 بار گوش دادن اگر موسيقي شناس باشيد آيا همان حس در شما به وجود مي آيد؟ پس از نظر من قطعه ساختن كار سختي نيست ولي الهاماتي كه به نوابغ موسيقي كه موسيقي شناس بوده اند(بتهوون موزارت و... همه استاد براي آهنگ سازي داشته اند و جالب است بدانيد حتي براي فرم هاي مختلف استادان مختلف داشته اند!!!) شده آثاري به وجود آورده كه ماندگار شده.
    با احترام.

12. کاربران زیر از khalseh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

khalseh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22160
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط M&H [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من اصلا با نظر خلصه موافق نیستم که برای ساخت موزیک باید به آدم الهام بشه. پس اومدیم یه چند سالی الهام نشد اون وقت چی کار کنیم؟؟!!!
    به نظر من آهنگ سازی یه سری بازی با آکوردها و گام هاست به علاوه خلاقیت جدیدی که آهنگ ساز یا تنظیم کننده توی ساخت اون کار اجرا میکنه. این باعث میشه که یه موزیک زیبا به بازار عرضه بشه. بله الهام توی بعضی از موزیک های غمگین به وجود میاد ولی خیییییلی کم این اتفاق میوفته!!
    سلام
    خيلي خوشحالم كه شما هدف و معناي موسيقي خود را مي دانيد و و خوب از نظر من در اين ضمينه هم بسيار مو فق بوده ايد (جذب مخاطب عام و ساختن موسيقي عامه پسند اگر درست پي برده باشم.) ولي آيا اين مسووليت شما را براي ساختن موسيقي كه سطح شنيداري مخاطبان عام را بالاتر بياورد افزايش نمي دهد؟
    در مورد الهامات صحبت كرديد 2 موضوع را مطرح مي كنم كه نظر شخصي من هستند.
    1. آيا قرار است همه ي مردم دنيا آهنگسازان يزرگي شوند؟پس شايد تفاوت بين كساني كه به آنها الهام مي شود و كساني كه نه همين است نكته اي كه بايد اشاره كنم اينجا من را ياد لطيفه اي آنداخت كه ميگفت يارو براي قرعه كشي بانك هر سال نظر مي كرد اگر برنده شه فلان كار رو براي امام رضا مي كنه و نمي برد تا بالاخره بعد از 5،6 سال امام رضا اومد تو خوابش گفت برو حساب باز كن. خوب ما هم اگر دانش موسيقي رو نداشته باشيم چطور مي تونيم منتظر الهامات باشيم؟
    2. موسيقي در دو سطح كلي وجود دارد براي عام و براي شنونده حرفه اي وظيفه يك آهنگ ساز ساخت موسيقي است خوب اگر روي اصول و يك حل مسئله باشد بازي با آكورد ها روش سعي و خطا مي شود و استفاده از تئوري استفاده از ساده ترين و بهترين راه حل كه مسلما بسيار ساده است اين نوع آهنگ سازي و اگر الهامات باشد كه به قول بتهوون نتهايي است كه خدا در گوش او داد مي زند براي همين كر شده.
    در ضمن آيا سمفوني 9 بتهوون آثري غمگين است؟با شنيدن اين آثر تا به حال چند بار از شوق شكوه اين آثر به زانو درآمده و اشك ريخته ايد؟براي چند ميليارد نفر در دنيا از زمان ساخت اين قطعه اين اتفاق افتاده است؟اين فقط يك مثال است هزاران مثال ديگر نيز وجود دارد
    با احترام فراوان و عذر خواهي كه به خاطر كسالت ممكنه جاهايي كم حوصلگي كرده باشم
    ویرایش توسط khalseh : Monday 28 December 2009 در ساعت 05:21 PM

14. 2 کاربر برای این پست از khalseh تشکر کرده اند:

smile2life آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8062
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    113
    130 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    16

آقایون لطفاً به موسیقی مورد علاقه همدیگه توهین نکنید. من خیلی ها رو می‏شناسم که از موسیقی کلاسیک یا سنتی بدشون میاد. بعدش هم خودتون هم میدونید که تعداد کسایی که مثلا شعرهای ساسی مانکن رو زمزمه می‏کنند خیلی بیشتر از کساییه که فرضاً ملودی تولد رو زمزمه می‏کنند.

ما واسه ی زدن یک کار نیمه حرفه ای 1 ماه وقت می زاریم بعد بیایم طی 1 هفته اونو بسازیم!
    مثال می‏زنم: آهنگ وایستا دنیا از رضا صادقی تو یه هفته توسط سیروان خسروی ساخته و تنظیم شد.

من آخر متوجه نشدم كه شما به اصول آهنگ سازي معتقد هستيد يا خلاقيت و الهام؟؟!!!
    ترکیبی از هر دو!

بعد از کلی زحمت کشیدن برای آپلود تو خونه و کافی نت با LAN آخر کاشف به عمل اومد که آپلود فعلاً تو ایران تعطیله!
    ویرایش توسط smile2life : Monday 28 December 2009 در ساعت 07:44 PM
    نت آهنگ، به من زبان موسیقی آموخت!

16. 2 کاربر برای این پست از smile2life تشکر کرده اند:

moein babayee آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19140
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,300
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مثال می‏زنم: آهنگ وایستا دنیا از رضا صادقی تو یه هفته توسط سیروان خسروی ساخته و تنظیم شد.
    خوب فکر می کنی این آهنگ خیلی با ارزش بوده و هست؟
    و بالاخره صبح شد!

18. 2 کاربر برای این پست از moein babayee تشکر کرده اند:

smile2life آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8062
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مثال زدم. خیلی از این مثال‏ها هست. چیزی گفتم که شما هم بشناسی. مگه قراره تو فستیوال بین‏المللی شرکت کنید که اینقدر جوش میزنی؟ یه مسابقه ساده بین دو نفر بود. سر جمع کار یه روزه. من که خیلی سرم شلوغه تو 3 روز ساختم.

moein babayee آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    19140
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,300
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نمی دونم به خدا چی بگم؟! آخه یکم خنده داره و گیج کننده

نوشتن یک قطعه یا پارت یا هر چی می خواین اسمش رو بزارین که انشاء با موضوع آزاد نیست! یک دنیا سنگ تو راه داره! من که خودم همون طور که گفتم واقعا نمی تونم طی حتی یک هفته یک همچی چیزی بنویسم!

در شبانه روز الان 4 ساعت می خوابم و بقیه پی این کتابای آشغالم، زمان استراحتم که اینجام! حالا بحث زمان جداست و اینا همش بهونه ی! من خودم به شخصه فادر به انجام چنین کاری نیستم و تا جایی که پرسیدم و می دونستم دیگرانم حتی نمی تونن این کار رو طی این مدت کوتاه درست و اصولی انجام بدن یا اینکه طرف کل وقتش رو بزاره رو کاره

نمی دانم سعید جان!
    و بالاخره صبح شد!

21. 3 کاربر برای این پست از moein babayee تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط smile2life [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقایون لطفاً به موسیقی مورد علاقه همدیگه توهین نکنید. من خیلی ها رو می‏شناسم که از موسیقی کلاسیک یا سنتی بدشون میاد. بعدش هم خودتون هم میدونید که تعداد کسایی که مثلا شعرهای ساسی مانکن رو زمزمه می‏کنند خیلی بیشتر از کساییه که فرضاً ملودی تولد رو زمزمه می‏کنند.
    !
    1) هر کسی اگر با ظرافت ها و زیباییهایی موسیقی کلاسیک آشنا شود محال است از آن خوشش نیاید (ممکن است در اولویت اول او قرار نگیرد) من هنرجوهایی داشتم که ابدا با موسیقی کلاسیک میانه ای نداشتند و این از بی دانشی آنها نسبت به این موسیقی بود. بعد از آشنایی با اصول هارمونی شیفته این موسیقی شده اند.

برای بار هزارم: سلیقه مردم مادرزادی نیست بلکه تابعی از (((((دانش))))) آنهاست درست مثل کودکی که در دوران خردسالی از کتاب بیزار است (به دلیل عدم دانش) ((زبانم مو درآورد!!!))

2) بحث سر (زمزمه کردن یا نکردن) نبود! بحث بر سر این بود که مثلا ملودی تولد بعد از 40 سال هنوز اولین ملودی است که در جشن تولد یک بچه دوساله می گذارند! این یعنی ملودی! ولی ساسی مانکن تاریخ مصرف دارد. (اصلا ملودی قابل بحثی ندارد!)

23. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط moein babayee [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نمی دونم به خدا چی بگم؟! آخه یکم خنده داره و گیج کننده

نوشتن یک قطعه یا پارت یا هر چی می خواین اسمش رو بزارین که انشاء با موضوع آزاد نیست! یک دنیا سنگ تو راه داره! من که خودم همون طور که گفتم واقعا نمی تونم طی حتی یک هفته یک همچی چیزی بنویسم!

در شبانه روز الان 4 ساعت می خوابم و بقیه پی این کتابای آشغالم، زمان استراحتم که اینجام! حالا بحث زمان جداست و اینا همش بهونه ی! من خودم به شخصه فادر به انجام چنین کاری نیستم و تا جایی که پرسیدم و می دونستم دیگرانم حتی نمی تونن این کار رو طی این مدت کوتاه درست و اصولی انجام بدن یا اینکه طرف کل وقتش رو بزاره رو کاره

نمی دانم سعید جان!

نه معیین جان! اتفاقا شدنیه. اگر منظور از موسیقی این باشه که ارگتو (منظور همان کیبورد است!!!) با پورت جنرال می دی وصل کنی به کارت صدای کامپیوترت و با آکومپانیمنت بزنی (لا مینور سل ماژور فا ماژور) و بداهه همینجوری با سمپل گیتار لید روی اون بزنی میشه (آهنگ)!!! تازه نه تو یک روز حتی تو نیم ساعت!!!

تازه کجاشو دیدی؟ یکی از آهنگسازای مثلا (رپ) اینجا ادعا کرده که می تواند با کمک (کپی و پیست) در عرض 7 ثانیه 5 دقیقه (آهنگ)!!! بسازد و به خورد ملت بدهد! متاسفم! کسی نیست این آشفته بازار موسیقی رو مدیریت کنه!

25. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط moein babayee [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب فکر می کنی این آهنگ خیلی با ارزش بوده و هست؟

وقتی افتخار کسی باشد که بله!! من فالش می خوانم ولی حداقل از اتو تیون استفاده نمی کنم!!! می توان تا آخر خط را دیدددد.

یکی دیگه از دوستان که اسم ایشون رو نمی برم در یک مجله ای فرموده بودن: امروزه فالش خوندن یک سبک است!!!

دلم به حال مردم می سوزد.

27. 4 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3035
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    276
    347 بار تشکر شده در 115 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/4
    میزان امتیاز
    17

جناب alone_composer جدا از پست هاتون لذت میبرم و از هرکدوم یه چیز یاد میگیرم. (منو یاد پست های جناب arian میندازه که خیلی وقته دیگه پست ندادن. ایشون هم همیشه منطقی و زیبا بحث میکردند)
    بحث جالبیه امیدوارم ادامه داشته باشه

29. 2 کاربر برای این پست از E_h_s_a_n تشکر کرده اند:

smile2life آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8062
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من که خودم همون طور که گفتم واقعا نمی تونم طی حتی یک هفته یک همچی چیزی بنویسم!
    من با خیلی ها صحبت کردم، کسایی که از موسیقیشون لذت بردم، هیچ کدوم زمان زیادی رو صرف ساختن آهنگشون نکرده بودند. همشون میگفتن آهنگشون تو یه روز تقریباً آمادست. منم سعی کردم از اون ها الگو بگیرم.
    حالا شما تو چه مدت یک آهنگ میسازی؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)