لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 33 به 44 از 44

موضوع: استاد سه تار در اصفهان

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    بابک پور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فکر میکردم ایشون سنتور میزنن... احیانا داداششون هستن که تار و سه تار میزنن؟
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

sara آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    8
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    115
    1,022 بار تشکر شده در 498 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه ی عزیزان :)
    استاد سعید مزدک کارشون حرف نداره وکاملا دلسوزانه کار میکنند
    ولی اگر ادمی نیستی که درسی که بت داده شد خوب پس بدی پیشنهاد میکنم نری
    چون ایشون درس رو میخواد از هنرجو
    من 3ماهه با ایشون کار میکنم واین چند وقته پیشرفت خوبی داشتم
    واینکه یه عده میگن سختگیره یا درس خوب پس ندادن یا شاید . . .
    ایشون گاهی شوخی میکنن میزنن رو کمر بچه ها
    اما نه زدنه تنبیهی . . .
    شاید یه عده واسه این میگن سختگیره
    ولی در مجموع استادیه که باید قدرشو دونست واز دانسته هاشون نهایته استفاده رو برد.
    با تشکر :)
    مرگ من روزی فرا خواهد رسید...

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط sara [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه ی عزیزان :)
    استاد سعید مزدک کارشون حرف نداره وکاملا دلسوزانه کار میکنند
    ولی اگر ادمی نیستی که درسی که بت داده شد خوب پس بدی پیشنهاد میکنم نری
    چون ایشون درس رو میخواد از هنرجو
    من 3ماهه با ایشون کار میکنم واین چند وقته پیشرفت خوبی داشتم
    واینکه یه عده میگن سختگیره یا درس خوب پس ندادن یا شاید . . .
    ایشون گاهی شوخی میکنن میزنن رو کمر بچه ها
    اما نه زدنه تنبیهی . . .
    شاید یه عده واسه این میگن سختگیره
    ولی در مجموع استادیه که باید قدرشو دونست واز دانسته هاشون نهایته استفاده رو برد.
    با تشکر :)
    درود
    سارا خانم شما سه تار پیششون کار میکنید؟ یا تار؟
    بله بسیار انسان خوش برخوردی هستند ایشون
    ولی باید دید هنرجو چه متدی رو پیش رو داره... چون ایشون متد استاد شهناز کار میکنند...
    و در این سبک بسیار وارد هستند
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

sairez آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    66958
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان من یک سال و نیمه که سه تار کارمیکنم!!! چندوقتی میشه رفتم توی دستگاه!!! کنکوریم و کم وقت میذارم براش ولی نمیخوام ولش کنم!!! الان دارم ماهور کار میکنم!!! استادمن یه مغازه توی یه پاساژای چهارباغ عباسی داره!! نه درسشو خونده ونه مجوز داره!!! میگه هشت ساله آموزش میده!! تازه خودشو بهترینای اصفهان میدونه!!! یه چیزایی میگه که نگم بهتره!!! چه بلفایی!!! جلسه ای هم ده تومن میگیره!!! نمیگم زیاد میگیره!!! ولی از کارش راضی نیستم!!! اخلاقشم خوشم نمیاد!!! ین پولو واسه یه استادخب خرج کنم بهتره زورم میاد بهش اینقدر میدموبازده ایش کمه!!! میشه یه جای خب برای من مبتدی بگین!!! که طرف بخواد با تازه کارا هم کار کنه و کند بودن روند پیشرفت من براش مشکلی نداشته باشه!!! من اینجا هر جلسه یه قطعه میزنم!!! کمه یا زیاد؟؟

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوست عزیز اسم استادتو نگفتی... اما اگه خصوصی کار میکنه قیمت خوبی گفته... چون الان آموزشگاه جلسه ای 8500 هست... استاد که زیاده... بستگش داره شما میخوای چه متدی ادامه بدی و ساز زدنت در چه حدی باشه... همینطوری نمیشه استاد معرفی کرد...

ckakavak آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60055
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    49
    33 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    0

حوزه هنری هم اساتید خوبی داره

sairez آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    66958
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در واقع این متد که میگید چیه؟؟؟ولین باره میشنوم!!! من کتاب مقدماتی اول و دوم سبزه و آبیه رو تموم کردم الانم دریف میرزا عبدلله ماهورم!!! نت گیریم قویه ولی ساز زدنم لطات نداره!!! خیلی خشک میزنم!!! وقت هم زیاد واسش نمیذارم کمتر از روزی یک ساعت!!! چون کنکور دارم!!! خصوصی میرم ولی از کار استادم راضی نیستم هته ی آینده آخرین باریه که میرم پیش ایشون!!! آقای حبیبی دشت هستن شاید شنیدین!!! تو پاساژ چهارباغ!!! استادی که برای من مبتدی خب باشه کجا هست برام اسم ببرید لطفا!!! منتظرم با تشکر!!!

- - - Updated - - -

در واقع این متد که میگید چیه؟؟؟ولین باره میشنوم!!! من کتاب مقدماتی اول و دوم سبزه و آبیه رو تموم کردم الانم دریف میرزا عبدلله ماهورم!!! نت گیریم قویه ولی ساز زدنم لطات نداره!!! خیلی خشک میزنم!!! وقت هم زیاد واسش نمیذارم کمتر از روزی یک ساعت!!! چون کنکور دارم!!! خصوصی میرم ولی از کار استادم راضی نیستم هته ی آینده آخرین باریه که میرم پیش ایشون!!! آقای حبیبی دشت هستن شاید شنیدین!!! تو پاساژ چهارباغ!!! استادی که برای من مبتدی خب باشه کجا هست برام اسم ببرید لطفا!!! منتظرم با تشکر!!!

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط sairez [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در واقع این متد که میگید چیه؟؟؟ولین باره میشنوم!!! من کتاب مقدماتی اول و دوم سبزه و آبیه رو تموم کردم الانم دریف میرزا عبدلله ماهورم!!! نت گیریم قویه ولی ساز زدنم لطات نداره!!! خیلی خشک میزنم!!! وقت هم زیاد واسش نمیذارم کمتر از روزی یک ساعت!!! چون کنکور دارم!!! خصوصی میرم ولی از کار استادم راضی نیستم هته ی آینده آخرین باریه که میرم پیش ایشون!!! آقای حبیبی دشت هستن شاید شنیدین!!! تو پاساژ چهارباغ!!! استادی که برای من مبتدی خب باشه کجا هست برام اسم ببرید لطفا!!! منتظرم با تشکر!!!- - - Updated - - -در واقع این متد که میگید چیه؟؟؟ولین باره میشنوم!!! من کتاب مقدماتی اول و دوم سبزه و آبیه رو تموم کردم الانم دریف میرزا عبدلله ماهورم!!! نت گیریم قویه ولی ساز زدنم لطات نداره!!! خیلی خشک میزنم!!! وقت هم زیاد واسش نمیذارم کمتر از روزی یک ساعت!!! چون کنکور دارم!!! خصوصی میرم ولی از کار استادم راضی نیستم هته ی آینده آخرین باریه که میرم پیش ایشون!!! آقای حبیبی دشت هستن شاید شنیدین!!! تو پاساژ چهارباغ!!! استادی که برای من مبتدی خب باشه کجا هست برام اسم ببرید لطفا!!! منتظرم با تشکر!!!
    اوه خب حق داری نمیدونم استاد زیاد هست... اگه خواستی بیا پیش خودم راه میندازمت اگه نخواستی هم ... مهران اعظمی کیا خوبه... حمیدرضا حسن پور هم خوبه- - - Updated - - -
    نقل قول نوشته اصلی توسط sairez [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    در واقع این متد که میگید چیه؟؟؟ولین باره میشنوم!!! من کتاب مقدماتی اول و دوم سبزه و آبیه رو تموم کردم الانم دریف میرزا عبدلله ماهورم!!! نت گیریم قویه ولی ساز زدنم لطات نداره!!! خیلی خشک میزنم!!! وقت هم زیاد واسش نمیذارم کمتر از روزی یک ساعت!!! چون کنکور دارم!!! خصوصی میرم ولی از کار استادم راضی نیستم هته ی آینده آخرین باریه که میرم پیش ایشون!!! آقای حبیبی دشت هستن شاید شنیدین!!! تو پاساژ چهارباغ!!! استادی که برای من مبتدی خب باشه کجا هست برام اسم ببرید لطفا!!! منتظرم با تشکر!!!- - - Updated - - -در واقع این متد که میگید چیه؟؟؟ولین باره میشنوم!!! من کتاب مقدماتی اول و دوم سبزه و آبیه رو تموم کردم الانم دریف میرزا عبدلله ماهورم!!! نت گیریم قویه ولی ساز زدنم لطات نداره!!! خیلی خشک میزنم!!! وقت هم زیاد واسش نمیذارم کمتر از روزی یک ساعت!!! چون کنکور دارم!!! خصوصی میرم ولی از کار استادم راضی نیستم هته ی آینده آخرین باریه که میرم پیش ایشون!!! آقای حبیبی دشت هستن شاید شنیدین!!! تو پاساژ چهارباغ!!! استادی که برای من مبتدی خب باشه کجا هست برام اسم ببرید لطفا!!! منتظرم با تشکر!!!
    اوه خب حق داری نمیدونم استاد زیاد هست... اگه خواستی بیا پیش خودم راه میندازمت.. اگه هم ... نخواستی... مهران اعظمی کیا خوبه... حمیدرضا حسن پور هم خوبه
    ویرایش توسط r_a_m_i_n : Thursday 20 December 2012 در ساعت 11:27 AM

sairez آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    66958
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود!!! خیلی ممنون از راهنماییتون!!! خب اینا که میگید به درد من میخورن؟؟؟؟کدوم آموزشگاه باید برم واسه کلاساشون؟؟؟ اساسا دوست دارم کار دیگر هنرجوهارم ببینم!!! هیچکس نیست که خودمو باهاش بسنجم!!! ببینم کارم خوبه یانه!! که البته اگ بهترینم باشم واسه خودم باید بیشتر تلاش کنم که نیستم!!! ولی خب دوست دارم ببینم برتریهام یا ضعفام چیه!!! البته استاد کاملا روشن میکنه واسه آدم ولی خب اون یه لطف دیگه ای داره!!! منتظر راهنماییتونم!!!
    ویرایش توسط sairez : Friday 21 December 2012 در ساعت 03:42 PM

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام و درود!!! خیلی ممنون از راهنماییتون!!! خب اینا که میگید به درد من میخورن؟؟؟؟کدوم آموزشگاه باید برم واسه کلاساشون؟؟؟ اساسا دوست دارم کار دیگر هنرجوهارم ببینم!!! هیچکس نیست که خودمو باهاش بسنجم!!! ببینم کارم خوبه یانه!! که البته اگ بهترینم باشم واسه خودم باید بیشتر تلاش کنم که نیستم!!! ولی خب دوست دارم ببینم برتریهام یا ضعفام چیه!!! البته استاد کاملا روشن میکنه واسه آدم ولی خب اون یه لطف دیگه ای داره!!! منتظر راهنماییتونم!!!
    درود... منکه نمیتونم از اساتید .. دوستان... و همکاران خودم و اصفهان ایراد بگیرم... و بگم کدوم بهتره کدوم بدتر... شما اسم استادو بگو من بهتون میگم کجا پیداش کنید... و برید... زیاد هم سخت نگیرید... چند ماه که برید متوجه میشید که سطحتون چیه... فعلا زوده...

- - - Updated - - -

درود... منکه نمیتونم از اساتید .. دوستان... و همکاران خودم و اصفهان ایراد بگیرم... و بگم کدوم بهتره کدوم بدتر... شما اسم استادو بگو من بهتون میگم کجا پیداش کنید... و برید... زیاد هم سخت نگیرید... چند ماه که برید متوجه میشید که سطحتون چیه... فعلا زوده...

sairez آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    66958
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خب مشکل اینه که من استاد خوبی پیدا نکردم!!! آموزشگاه مکتب خانه میگن خوبه که اونجام خانم زهیدی هستن و من با مرد راحت ترم!!! شرایطمو بهتون گفتم دیگه!!! شما خودتون عادلانه یه آموزشگاه خب و یه استاد خب که به کار من بیاد بهم معرفی کنید!!! نمیگم که از کسی بد بگید!!!

- - - Updated - - -

خب مشکل اینه که من استاد خوبی پیدا نکردم!!! آموزشگاه مکتب خانه میگن خوبه که اونجام خانم زهیدی هستن و من با مرد راحت ترم!!! شرایطمو بهتون گفتم دیگه!!! شما خودتون عادلانه یه آموزشگاه خب و یه استاد خب که به کار من بیاد بهم معرفی کنید!!! نمیگم که از کسی بد بگید!!!
    این جاهلان که دعوی ارشاد میکنند
    در خرقه شان به غیر منم تحفه ای میاب

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

گفتم که من فقط خودمو قبول دارم... خب لاله زهیدی که خوبه... شاگرد ساکت بوده اونم... کارش خوبه... اما تارش قویتره تا سه تارش... اما کلا نوازده خوبیه... مهران اعظمی کیا... خوبه... آموزشگاه نوای مهر... و بسته نگار... و مقام... هزار دستان و حوزه هنری تدریس میکنه... حمیدرضا حسن پور هم خوبه ... آموزشگاه سپاهان سینا تدریس میکنه

- - - Updated - - -

گفتم که من فقط خودمو قبول دارم... خب لاله زهیدی که خوبه... شاگرد ساکت بوده اونم... کارش خوبه... اما تارش قویتره تا سه تارش... اما کلا نوازده خوبیه... مهران اعظمی کیا... خوبه... آموزشگاه نوای مهر... و بسته نگار... و مقام... هزار دستان و حوزه هنری تدریس میکنه... حمیدرضا حسن پور هم خوبه ... آموزشگاه سپاهان سینا تدریس میکنه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)