لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 93

موضوع: موزیک های زیر زمینی

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    1,927 بار تشکر شده در 653 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

Smile موزیک های زیر زمینی

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان!
    میخواستم نظر بچه ها رو در مورد 2 تا سوال زیر بدونم.
    1_نظر شما در مورد موزیک های زیر زمینی چیه؟!
    2_کدام یک از موزیک های زیر زمینی رو دوست دارید؟شاد یا غمگین؟!
    ویرایش توسط M8H : Saturday 23 January 2010 در ساعت 12:26 AM
    آدرس فیس بوک من https://www.facebook.com/Hossein.mh.musik

2. 5 کاربر برای این پست از M8H تشکر کرده اند:

3. # ADS

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    15

حسین چی شد غمگین شدی ؟؟؟
    بگذریم ، حالا این موسیقی زیر زمینی ، مال راک ه ؟؟؟؟ ، ماله رپ ه ؟؟؟؟ ماله چیه ؟؟؟
    میشم یه کم راجع بهش توضیح بدی کلا چه جور موسیقیه ؟؟؟ من میدونم چیه ، ولی زیاد نه ... .!!!
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

5. کاربران زیر از Sina_Yanni به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M8H

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط M&H [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان!
    میخواستم نظر بچه ها رو در مورد 2 تا سوال زیر بدونم.
    1_نظر شما در مورد موزیک های زیر زمینی چیه؟!
    2_کدام یک از موزیک های زیر زمینی رو دوست دارید؟شاد یا غمگین؟

سلام

باز اگر به من نگین که شما اصلا تو کار (باغ!!) نیستی و یا شما با من مشکل داری و ... با اجازتون نظر شخصی ام رو می گم:

به نظر من موسیق زیر زمینی که شما می گین الان کاملا رو زمینی هم هست! وجود این همه شبکه ماهواره ای غیر مجاز و (((((((((((((مجااااززز)))))))))))))) که خودتوان می دونین منظورم چی هست تایید کننده این حرفه. شاید در ظاهر امر مخالفت هایی وجود داشته باشه و مثلا فیلم شوک بسازن و بگین رپ بده اما در نهایت می بینیم که رضا عطاران به راحتی همین موسیقی رو در صدا و سیما می خونه و حتی عمو پورنگ (!) هم در برنامه کودک رپ می خونه! اینجاست که باید پرسید قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا خانم های با حجاب شبکه های ایران موزیک و مهاجر و حتی پی ام سی رو (دم خروس)...

برای گرفتن جدیدترین موزیک های زیر (رو) زمینی هم می تونین به نزدیک ترین سی دی فروشی (مجاز) مراجعه کنین.

با سپاس

7. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    14018
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    184 بار تشکر شده در 83 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

بقول محمد عزيز زير و رو نداريم الان
    فقط شايد متال باشه كه اونم تا حدودي رو شده

9. 3 کاربر برای این پست از GameMaster تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

1- تا جایی که من یادم میاد زمانی گروه هایی بوجود امدند عمدتا با قالب بیانی راک که بدون مجوز کارهایشان را ارائه می کردند و فکر کنم به این واسطه زیر زمینی می نامیدند (شاید من اشتباه فکر می کنم)

الان که به کسی گیر نمی دهند که چرا فلان کار را بدون مجوز ارائه کردی. پس فکر کنم نام زیر زمینی مناسب نباشه. و بهتر بگوئیم عامه پسند .

یه عده ای هم اسم کارشون رو گذاشتن رپ یه عده دیگه آر اند بی خب حالا چه کاریه ! درستش اینه که

عده زیادی از جامعه به این نوع کارها گرایش می یابند و پس از چند روزی ان کار (اغلبشان) به زباله دان می رود

خب پس عام این ها را می پسندند. توی همین کارهایی که انجام می شه و گوش مردم را خراب کردند یعنی اینکه مردم به به شنیدن اینها عادت کردند و از آن لذت می برند ، کارهای خوبی هم وجود داره

مثلا یکی ملودی را هنرمندانه اجرا کرده ، یکی بیس را به گونه ای جدید به کار گرفته یکی ریتم قشنگی ساخته

خب این ها خوب هستند اما 92 % هیچ ارزشی ندارند ،

ولی از بین انهایی که خوب هستند از خیلی از این کارهایی که به اصطلاح سنتی می نامند (که اصلا سنتی نیستند)بهتر هستند و برایشان زحمت کشیده شده.

ولی خیلی خیلی خیلی کم ، خوب پیدا میشه.

2- حالا جواب این سوال به نظر من که این نوع موسیقی که بالا گفتم حالا هر اسمی (نمیدونم منظور شما همین نوعی بود که من بالا نوشتم؟) باید یه جورایی وجود داشته باشه اما نه اینجور هر کی از راه رسید

غم و شادی همه جا هست و این تضاد ها هستند که باعث نمایاندن دیگری می شوند.
    soundcloud.com/hamedsedighi

11. 4 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Unhappy Hossein_Ahmadian_M&H

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Yanni [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حسین چی شد غمگین شدی ؟؟؟
    بگذریم ، حالا این موسیقی زیر زمینی ، مال راک ه ؟؟؟؟ ، ماله رپ ه ؟؟؟؟ ماله چیه ؟؟؟
    میشم یه کم راجع بهش توضیح بدی کلا چه جور موسیقیه ؟؟؟ من میدونم چیه ، ولی زیاد نه ... .!!!
    داستانش طولانیه که غمگین شدم!
    سینا جان منظور من از موزیک های زیر زمینی تمام کارهایی هست که بدون مجوز به بازار عرضه میشه!
    حالا میتونه رپ باشه یا راک باشه یا هر چیزه دیگری.
    من هم با نظر محمد موافقم الان دیگه تا حدودی موزیک زیر زمینی وجود نداره فقط اسمش هنوز باقی مونده. چون الان دیگه مردم با بیشتر هنرمندان آشنا هستنو...
    البته بین این کارها هم موزیک های خوب وجود داره و موزیک هایی که مفت نمیارزه هم وجود داره.
    با به وجود اومدن گروه های زیر زمینی باعث شد که هر کسی به خودش اجازه بده بیاد رپ بخونه(چون نیازی به آهنگسازی ندارن) حالا با هر صدایی یا...! من خودم وقتی تو خیابون هستم خیلی ها رو میبینم که تیپ این رپر های خارجی رو زدن(شلوار گشاد. کفش بزرگ و...) واقعا از خودم خجالت میکشم که هر کی از مامانش قهر میکنه میاد با یه برنامه ی Hip pop یه موزیک آماده loop می کنه و هر اراجیفی که تو ذهنش میادو به عنوان شعر میگه و اسم خودشو میزاره رپ خون! (مثل قدیم های رضا پیشرو)
    ویرایش توسط M8H : Sunday 10 January 2010 در ساعت 07:43 AM

13. 2 کاربر برای این پست از M8H تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

آره منم با شما موافقم .
    بذار یه مثال از رپ بزنم که من کلا از رپ زیاد خوشم نمیاد ، اما کار (ما یه مشت سربازیم از هیچکس) خیلی زیباس . من رپ تک وتوک دوست دارم . اکثرا از کارای هیچکس و ساسی (نیناش ناش ) و بعضی کارای شاهین نجفی . گروه متال های ایرانی ، نمیشناسم واللا !!!
    حضرت علی ( ع )

15. کاربران زیر از Sina_Yanni به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M8H

khalseh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22160
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    138
    232 بار تشکر شده در 86 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    15

سلام
    خوب شايد اول بايد بدونيم موسيقي زير زميني چي هست!
    موسيقي زير زميني از ده ي 60 ميلادي در انگلستان و امريكا به وجود اومد و شامل گروههاي راكي بود كه چون صداشون توسط شركت هاي معروف پخش نمي شد با شركت هاي پخش مستقل قرارداد مي بستند تا آلبوم هاي اونها رو پخش كنند كه به آنها indie rock مي گفتند يا . independent underground music
    كه از سبك psychedelic rock شروع شد و به طرف سبك هايي مثل punk, alternative, death metal و بعدا hip hop و rap رفت.
    البته خيلي مختصر و مفيد.
    خوب حالاببينيم توي ايران خودمون به چي زير زميني گفته مي شه؟موسيقي كه مجوز نگيره؟موسيقي با ارزشي كه چون با سليقه يي كه خود جامعه براي مردم ساخته با گوش آنها غريبست و فرصت پخش نمي گيره؟
    به نظر من كسي كه موسيقي به اصطلاح زير زميني كار مي كنه به هر حال بر حسب هر اتفاقي كه باشه نتونسته آلبومش رو به بازار ارائه بده پس بهونه ي سانسور خود و يا... را نداره پس ديگه عملا هيچ بهانه اي براي زير پا گذاشتي تعهد هنري و ارائه موسيقي بي ارزش و خيانت در تعهدش نسبت به مردم براي اينكه گوش و شنيده هاشون رو ارتقا بده نداره.
    بحث بحث شاد يا غمگين نيست بحث سره هنر متعهد و اعتقاد به اين تعهد نسبت به جامعه هست.
    اگر ما كه موسيقي به قولا زير زميني كار مي كنيم آنقدر كارهاي قوي بسازيم چه از لحاظ موسيقي و چه از لحاظ كلام كه سطح شنيداري مردم را ارتقا دهيم به طور قطع مردم موسيقي بي ارزش گوش نخواهند داد و خواهيم ديد كه مسير موسيقي و آلبوم هايي مجوز دار عوض خواهد شد. باور كنيد در همين سايت كساني هستند كه نام نمي برم چون شايد راضي نباشند ولي 10 12 سال از زندگي خود را روي آلبومي مي زارن اما چون از نظر ناشران با سليقه ي امروز مردم متفاوت است اجازه پخش نمي گيرند.
    خوب پس تنها سلاح ما براي مبارزه با اين تفكر براي بالا بردن شعور موسيقايي مردم همين موسيقي زير زمينيست نه اينكه 1 عده انسان فاسد بي سر و پا بيايند فساد خودشون رو توي قالب 1 موسيقي بي ارزشتر از موسيقي هايي كه مجوز مي گيرند داد بزند و بعد به اين بگيم موسيقي زيرزميني ايران.
    در نهايت بايد بگويم كساني هستند كه تمام عمر خود را روي موسيقي مي گذارند كه از لحاظ موسيقي و از لحاظ كلام مو را بر بدن شما سيخ مي كنند اما به لطف دوستاني كه موسيقي زير زميني را هم به ابتذال كشيده اند ديگر جاي موسيقي آنها زير خروارها خاك است بس. واقعا كساني كه اين بلا را سر موسيقي زير زميني آوردند همان افراد مجوز دار نيستند كه با ارائه همان موسيقي موسيقي زير زميني را هم فلج كرده اند؟

17. 5 کاربر برای این پست از khalseh تشکر کرده اند:

setareh_hk آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    13349
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    1,157
    895 بار تشکر شده در 188 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 17/0
    میزان امتیاز
    16

کسی اینجا فیلم< کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد.> رو دیده؟
    توی این فیلم به وضوح راجع به موسیقی زیر زمینی و کنسرت های زیر زمینی توضیح داده.
    بیشتره شبیه یک مستند تا فیلم.
    بیشتر هم به سبک های متال و هوی متال و راک این چیزها اشاره کرده.

اگر کسی گوش شنوا داشته باشد، در همه چیز موسیقی را خواهد شنید...

19. 2 کاربر برای این پست از setareh_hk تشکر کرده اند:

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Smile Hossein_Ahmadian_M&H

نقل قول نوشته اصلی توسط خلصه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب پس تنها سلاح ما براي مبارزه با اين تفكر براي بالا بردن شعور موسيقايي مردم همين موسيقي زير زمينيست نه اينكه 1 عده انسان فاسد بي سر و پا بيايند فساد خودشون رو توي قالب 1 موسيقي بي ارزشتر از موسيقي هايي كه مجوز مي گيرند داد بزند و بعد به اين بگيم موسيقي زيرزميني ايران.
    دوست عزیز منظورتون از یه سری انسان های بی سر و پا کیا هستن؟!

21. کاربران زیر از M8H به خاطر این پست تشکر کرده اند:

khalseh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22160
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام
    منظور من اونهايي بود كه مزمون شعرهاشون چيزهايي هست كه در شان كسي نيست كه حتي در موردش صحبت كنه.
    ویرایش توسط khalseh : Sunday 10 January 2010 در ساعت 10:37 AM

23. کاربران زیر از khalseh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shadi65 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18523
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    246 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

به نظر من کشور ما احتیاج داشت که این نوع موسیقی و سبک در اون شکل بگیره دیگه جوونا با موسیقی سنتی راضی نمیشن. چرا همش باید اهنگایی که ایرانیای اون ور اب میسازن گوش بدیم . بنظر من واقعا هنرمندی بچه ها بوده که دست به این کار زدن. واقعا هنرمندیه. هنر فقط سمفونیهای بتهون و موتزارت نیست. همین که یک جمعی تونستن موسیقی کشورشون دستخوش تحول کنن خودش یک هنر . من بعنوان یک دختر نسل جوونی با این اهنگا حال میکنم . ادم به وجد میارن . شاید خیلیاتون بگین این اهنگا که معنی و مفهوم درست حسابی ندارن ارزش گوش کردن ندارن . منم میگم خوب معنی و مفهوم بهتره بزاریم به عهده اقای افتخاری و شجریان و امثالهم . من به شخصه یک زمانهایی دوست دارم که فقط یک اهنگ شاد گوش بگم و برقصم. کاریم به محتواش ندارم. این کار نمیشه یا اهنگای افتخاری و شجریان کرد. خلاصه جامعه ما به موسیقی زیرزمینی احتیاج داشت

25. کاربران زیر از shadi65 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M8H

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من کشور ما احتیاج داشت که این نوع موسیقی و سبک در اون شکل بگیره دیگه جوونا با موسیقی سنتی راضی نمیشن. چرا همش باید اهنگایی که ایرانیای اون ور اب میسازن گوش بدیم . بنظر من واقعا هنرمندی بچه ها بوده که دست به این کار زدن. واقعا هنرمندیه. هنر فقط سمفونیهای بتهون و موتزارت نیست. همین که یک جمعی تونستن موسیقی کشورشون دستخوش تحول کنن خودش یک هنر . من بعنوان یک دختر نسل جوونی با این اهنگا حال میکنم . ادم به وجد میارن . شاید خیلیاتون بگین این اهنگا که معنی و مفهوم درست حسابی ندارن ارزش گوش کردن ندارن . منم میگم خوب معنی و مفهوم بهتره بزاریم به عهده اقای افتخاری و شجریان و امثالهم . من به شخصه یک زمانهایی دوست دارم که فقط یک اهنگ شاد گوش بگم و برقصم. کاریم به محتواش ندارم. این کار نمیشه یا اهنگای افتخاری و شجریان کرد. خلاصه جامعه ما به موسیقی زیرزمینی احتیاج داشت
    کسی در این شک نداره که کشور ما به همه جور موسیقی نیاز داره!

همونطوریکه کشور ما به همه جور فیلم نیاز داره یا همونطوریکه در مواد خوراکی یک سوپر مارکت به چیبس چی توز هم نیاز احساس میشه!

اما چیزی که شما اصلا بهش توجه ندارین این هست که نمیشه با این بهونه که شما گفتین موسیقی های فاخر و با ارزش رو از بین برد! همین الان شما برین یکی از این شرکت های پخش موزیک و براشون یک کار با ارزش که به قول خلصه عزیز سالها روی اون کار شده رو ارائه بدین ببینین اجازه می دن این کار پخش بشه؟

توی کشور های دیگر که به قول شما همه جور موسیقی مجاز هست هیچ کسی سر کس دیگه رو زیر آب نمیکنه! خدا بیامرز پاواروتی تا همین اواخر عمرش کنسرت هاش پر فروش ترین کنسر ت ها بود! همین الان خواننده اپرا کارراس کنسرت می گذاره و همه میان و استقبال می کنن! ولی اینجا چی؟ اجازه می دن که یک ساعت به قول شما همون شجریان در تلویزیون پخش بشه؟ یک ساعت در روز موسیقی کلاسیک می ذارن؟

خانم (نسل جوون!!!) جواب بدین آیا اونقدری که به چیبس و پفک پرداختیم (که به قول شما لازم هم هست که باشه بالاخره خانم های نسل جوون گاهی می خوان برقصن بدون در نظر گرفتن اینکه محتوای آهنگ فحش و کلمات رکیک هست!!!) به موسیقی با ارزش هم پرداختیم؟

یا موسیقی با ارزش الان به قول دوست خوبمون زیر زمینی شده؟

خانم عزیز فرمودین نسل جوون دیگه از موسیقی سنتی خوشش نمیاد! نسل جوون از مادر که متولد شده همینجوری خود به خود و بی دلیل از موسیقی سنتی بدش میاد؟ اگر همچنین ادعایی دارین که هیچ... ولی به نظر من ما موزیسین ها هستیم که عمدا یا غیر عمدی سلیقه مردم رو خراب کردیم! ما هستیم که نگذاشتیم چیزی به غیر از چیبس و پفک بخورن! مگر چقدر کار فاخر پخش کردیم که اصلا نسل جوون (!!!) و خانم هاشون بدونن که لذت بردن از موسیقی فاخر هم ممکنه؟؟؟ که بدونن محتوای آهنگم مهمه؟؟؟

لطفا به این سوالها پیش خودتون حداقل پاسخ بدین. با سپاس از شما دوست عزیز.

27. 2 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

M8H آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21333
    میانگین پست در روز
    0.14
    تشکر از پست
    1,265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Smile Hossein_Ahmadian_M&H

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اما چیزی که شما اصلا بهش توجه ندارین این هست که نمیشه با این بهونه که شما گفتین موسیقی های فاخر و با ارزش رو از بین برد!

توی کشور های دیگر که به قول شما همه جور موسیقی مجاز هست هیچ کسی سر کس دیگه رو زیر آب نمیکنه!
    اجازه می دن که یک ساعت به قول شما همون شجریان در تلویزیون پخش بشه؟ یک ساعت در روز موسیقی کلاسیک می ذارن؟

خانم (نسل جوون!!!) جواب بدین آیا اونقدری که به چیبس و پفک پرداختیم (که به قول شما لازم هم هست که باشه بالاخره خانم های نسل جوون گاهی می خوان برقصن بدون در نظر گرفتن اینکه محتوای آهنگ فحش و کلمات رکیک هست!!!)
    محمد جان مگه من یا دوستان من کسی رو مجبور کردیم که این کارها رو گوش کنن؟!
    هر کسی اختیار خودشو داره یک نفر میاد کارهای شجریان گوش میده یک نفر هم میاد کارهای اشکین رو گوش میده! پس کسی قصد نداره که موسیقیه فاخر و با ارزشو از بین ببره!

مگه تو کشو ما کسی میخواد سر کس دیگه ای رو زیر آب کنه؟! که شما اینجوری میگید؟
    این که اجازه بدن کار شجریان تو تلوزیون پخش بشه دیگه دست ما نیست اینو باید به مدیر صدا و سیما شکایت کنید.
    البته توی رادیو خیییلی کارهای سنتی پخش میکنه. من خودم بارها توی تاکسی بودم و رادیو داشته سنتی پخش میکرده ولی سری راننده قطع میکرد و کارهای ما رو میذاشت.
    به نظر شما چرا باید راننده این کارو کنه؟!
    شما به چه کلماتی میگید رکیک؟!
    ویرایش توسط M8H : Sunday 10 January 2010 در ساعت 11:54 AM

29. کاربران زیر از M8H به خاطر این پست تشکر کرده اند:

khalseh آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22160
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi65 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزيز بين هنرمند artist و سرگرمي ساز entertainer تفاوت وجود داره سرگرم كردن جزء وظايف يك هنرمند هم هست ولي يك هنرمند تعهد داره نسبت به كارهايي كه انجام مي ده نسبت به اينكه هدفش از ارائه هنرش تنها سرگرمي نباشه. بزاريد مثالي بزنم شما فيلم ترانسفورمرز رو در نظر بكيريد اين فيلم تنها با هدف سرگرمي ساخته شده و اگر هم پيامي داشته باشه شعاري هست كه توي همون فيلم چندين بار نقض مي شه ولي توي همون ژانر علمي تخيلي مثلا فيلمي مثل ماتريكس رو در نظر بگيريد نمي دونم تا حالا با دقت اين فيلم رو ديديد يا نه ولي از نقطه نظر هاي مختلف اين فيلم و داستانش استعاره اي از عرفان يا شرايط كنوني اجتماع و يا اشارات فلسفي و... هست. اينجا فرق بين هنرمند و سرگرم كننده به وجود مياد. از طرفي مثلا ديويد لينچ فيلمهايي مي سازه كه سورئال هستند و شايد مخاطب كمي داشته باشند اما از لحاظ هنري فوق العاده هستند و براي مخاطب خاص بينهايت سرگرم كننده و در عين حال عميق. پس همونطور كه اشاره كردم هنر تعهدي داره كه هنرمند بايد به اون پايبند باشه.
    در مورد موسيقي سنتي گفتيد بايد بگم همونطور كه از اسمش بر مياد اين موسيقي سنتي هست يعني شايد هزاران سال اين روند تكاملي رو طي كرده تا با خاك و آب و باد اين سرزمين يكي بشه و فكر كنم ما هم تنمون از همين خاك و آب درست شده دليل اينكه الان به قول شما جوانها از سنتي خوششون نمياد(آيا واقعا اينطوره؟) اين نيست كه موسيقي سنتي مثلا ضعفي داره دليل اون همونطور كه alone_composer عزيز گفت اينه كه ما چيزي نشنيده ايم. شما مطمعا باشيد هيچ چيز به اندازه اينكه شما نواي ني چوپاني رو توي دامنه 1 كوه بشنويد نمي تونه به شما آرامش بده.
    بايد بگم كه موسيقي ما به واقعا به موسيقي زير زميني احتياج داره ولي به موسيقي زير زميني واقعي.
    ویرایش توسط khalseh : Sunday 10 January 2010 در ساعت 01:59 PM

31. 3 کاربر برای این پست از khalseh تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نه حسین ، فک نکنم قصد دوستمون این باشه که شما و گروهتون فحش و... میدین . شاید نظرش اون رپر های (چی بگم آخ) دیوونه که واسه هم فیت میدن و این به مادر خواهر اون یکی بی احترامی میکنه و بلعکس ، هست. نه ؟؟؟
    یه بار یکی شو شنیدم ، گفتم کاش فارسی بلد نبودم و نمی فهمیدم این یارو چی میگه .
    راستی شادی خانم ، آهنگای شادی که میگین باهاش میرقصین ، چه مدلین ؟؟؟ (رپ یا آهنگای ساسی ؟) من که واللا تو عمرم نرقصیدم !!! آهنگای ساسی شادن ولی چون تقریبا ریتمشون یه کم تند تر از اون یکی آهنگای شاده نمیشه که با اونا فارسی رقصید !!! آهنگای شاد اونور آب (خوشگلا باید برقصن و اینجوریا) یه ذره بهترن و محتواشون فحش و ... نداره . نه ؟؟؟؟؟؟؟
    منم با بقیه راجع به این موضوع که آهنگای سنتی رو کمتر دیدیم و شنیدیم ، واسه همین کمتر طرفدار داره موافقم .
    اصلا چرا صدا و سیمای ایران نمیاد مثل کرال ترکیه یا pmc بیاد یه شبکه بذاره که توش فقط آهنگای سنتی اجرا شه ؟؟؟
    به طور کلی شما وقتی یه آهنگ سنتی از تلویزیون میشنوین ، آیا به شما ساز رو نشون میدن یا گل و بلبل ؟؟؟ واسه همین ما شناخت خیلی ضغیف و پیش پا افتاده ای از موسیقی سنتی داریم .
    من به یاد ندارم tv ما از استادان لطفی و شجریان و ... یه مصاحبه یا گفتگویی داشته باشن ... !!! این چه وضعیه دیگه ... . آدم حرصش درمیاد ... .
    ویرایش توسط Sina_Yanni : Sunday 10 January 2010 در ساعت 12:19 PM
    حضرت علی ( ع )

33. 2 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)