لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 50 از 59 نخستنخست ... 40464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 785 به 800 از 940

موضوع: خرید سنتور،مشاوره

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    77192
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    36 بار تشکر شده در 19 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام ممنون از راهنمایی های همه دوستان.... من تصمیم گرفتم سنتور آقای کفاش زاده بگیرم فقط اگر میشه یک نمونه صدا واسم بزارید ... اگه میشه از رضوانی،صادقی هم نمونه صدا بزارید...بازهم از همه دوستان تشکر میکنم

- - - Updated - - -

دوست عزیز وقتی از اول یک چیز ماندگار و خوش صدا بگیریم درواقع از خرج اضافه جلوگیری میکنیم... در ضمن سنتور کارکرده که گرون تره! ؟! ؟! ؟
    بنده در قسمت *** این ساز ها فعالیت میکنم و براساس تجربم میگم شما که تازه کاری گرون نگیر و 100% هم می دونم درست میگم

به هیچ وجه سنتور کار کرده گرون تر نیست قاطعانه می گم
    برای امتحان همین طوری برو مغازه ها بپرس بگو مثلا یک سنتور غلامی دارم مال 7 سال پیش خریدم 7 سال پیش 1/5 بیارم شما 1 ملیون می خرید خودت متوجه می شی مقتم بعدی کسی خریدار نیست و فقط باید دستی رد کنی
    اگه در سایت های که جنس دست 2 توش خرید و فروش می شه بری متوجه می شی پر رونق ترینن مربوط به ساز هاست چون
    1- فکر می کنند ساز زدن راحت است ولی مثل درس خوندن سعی تلاش و پشتکار می خواهد و لی بعد نمی تونند ادامه بدهند
    2-نمی تونند به مغازه دار بفروشند حتی مفت هم ازشون بر نمی دارند

حال از ما گفتن بود خواه پند گیر خواه ...

در ضمن عزیز کیفیت ساز را نمی شه از طریق صدای ضبط شده تشخیص داد
    چون کیفیت صدا
    1-بستگی به نوارننده داره
    2-به کیفیت ضبط داره
    3-هر سنتور میزان 10% تفاوت کیفیت داره

2. کاربران زیر از a_h_s به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    163
    437 بار تشکر شده در 205 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 38/5
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hrostami0 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام ممنون از راهنمایی های همه دوستان.... من تصمیم گرفتم سنتور آقای کفاش زاده بگیرم فقط اگر میشه یک نمونه صدا واسم بزارید ... اگه میشه از رضوانی،صادقی هم نمونه صدا بزارید...بازهم از همه دوستان تشکر میکنم

- - - Updated - - -

دوست عزیز وقتی از اول یک چیز ماندگار و خوش صدا بگیریم درواقع از خرج اضافه جلوگیری میکنیم... در ضمن سنتور کارکرده که گرون تره! ؟! ؟! ؟

سنتور های داود غلامی واقعا خوش صداست اگر بودجشو دارید هزینه کنید و تهیه کنید... . گوش باید به صدای خوب عادت کنه.
    به بخش نمونه کارهای بنده برید صدای ساز های رضوانی منطقی سالاری و سینکیو می تونید گوش بدید.
    در مورد سنتور مضراب خورده بله سنتوری که خوب باشه و مضراب خورده باشه یا به اصطلاح کار کرده باشه گران تر هستش ، ساز هرچه قدر بیشتر مضراب بخوره ارزشش بیشتر خواهد داشت، البته نه اینکه برید در مغازه بخواهید بفروشیدش...
    در مورد اینکه سازو از کارگاه بگیرید گرون تر هستش یا خیر ؛ بله سازی که شما از کارگاه تهیه میکنید و به سازنده سفارش میدید گران تر هستش چون سفارشی و با چوب مرغوب تر ساخته میشود در ثانی شما یک ساز سفارش میدهید در حالی که سازنده برای فروشگاه 100 ساز سفارش میگیره و ارزون تر به فروشگاه میده و این چرخه ادامه داره برای همین سازو از مغازه بخواهید تهیه کنید ارزون تر تمام میشه
    ... البته سازنده های مانند داود غلامی , عارفی , سینکی , کفاشزاده , معمارزاده , غفاری , سالاری و ... به فروشگاهها ادوات موسیقی ساز نمیدند و خودشون مستقیم سازو بدست خریدار میدند یعنی برای تهیه ساز این اساتید باید مستقیم با خودشون تماس بگیرید.
    سازهی آقای منطقی و رضوانی نیز در فروشگاه عارف و درویشخوان عرضه میشه؛ یا می توانید مسقیم به خودشان سفارش بدید که البته هزینش بیشتر خواهد بود.
    و در کل برای تهیه ساز سعی کنید از کسی که نوازنده هستش کمک بگیرید .

4. کاربران زیر از ehsanparty به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shobar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40102
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    192
    288 بار تشکر شده در 122 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 34/3
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanparty [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سنتور های داود غلامی واقعا خوش صداست اگر بودجشو دارید هزینه کنید و تهیه کنید... . گوش باید به صدای خوب عادت کنه.
    به بخش نمونه کارهای بنده برید صدای ساز های رضوانی منطقی سالاری و سینکیو می تونید گوش بدید.
    در مورد سنتور مضراب خورده بله سنتوری که خوب باشه و مضراب خورده باشه یا به اصطلاح کار کرده باشه گران تر هستش ، ساز هرچه قدر بیشتر مضراب بخوره ارزشش بیشتر خواهد داشت، البته نه اینکه برید در مغازه بخواهید بفروشیدش...
    در مورد اینکه سازو از کارگاه بگیرید گرون تر هستش یا خیر ؛ بله سازی که شما از کارگاه تهیه میکنید و به سازنده سفارش میدید گران تر هستش چون سفارشی و با چوب مرغوب تر ساخته میشود در ثانی شما یک ساز سفارش میدهید در حالی که سازنده برای فروشگاه 100 ساز سفارش میگیره و ارزون تر به فروشگاه میده و این چرخه ادامه داره برای همین سازو از مغازه بخواهید تهیه کنید ارزون تر تمام میشه
    ... البته سازنده های مانند داود غلامی , عارفی , سینکی , کفاشزاده , معمارزاده , غفاری , سالاری و ... به فروشگاهها ادوات موسیقی ساز نمیدند و خودشون مستقیم سازو بدست خریدار میدند یعنی برای تهیه ساز این اساتید باید مستقیم با خودشون تماس بگیرید.
    سازهی آقای منطقی و رضوانی نیز در فروشگاه عارف و درویشخوان عرضه میشه؛ یا می توانید مسقیم به خودشان سفارش بدید که البته هزینش بیشتر خواهد بود.
    احسان جان شما از نزدیک سازای آقای غلامی رو دیدی؟ آخه یکی از دوستام که دیده بود میگفت سنتوراش مشقیه و حرفه ای نمیسازه. در ضمن سازاش با روان کوکه که حدود 400قیمت داره یعنی شما قیمت خود ساز رو اگر 1500باشه ،1100باید حساب کنی.

6. 2 کاربر برای این پست از shobar تشکر کرده اند:

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط shobar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    احسان جان شما از نزدیک سازای آقای غلامی رو دیدی؟ آخه یکی از دوستام که دیده بود میگفت سنتوراش مشقیه و حرفه ای نمیسازه. در ضمن سازاش با روان کوکه که حدود 400قیمت داره یعنی شما قیمت خود ساز رو اگر 1500باشه ،1100باید حساب کنی.
    بله شبر جان منم اولش انتظار صدای عالی از سازهاشو نداشتم ولی سازشو دیدم واقعا خوب میخوند
    تو فیس / ب. و. کشم [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میتونین باهاش در ارتباط باشین و نمونه صدای سازهاشو بشنوید اگر صدای ساز آقای علیزاده رو شنیده باشید صداش تقریبا مثل صدای ساز آقای علیزادست.

8. 2 کاربر برای این پست از ehsanparty تشکر کرده اند:

shobar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40102
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanparty [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله شبر جان منم اولش انتظار صدای عالی از سازهاشو نداشتم ولی سازشو دیدم واقعا خوب میخوند
    میتونین باهاش در ارتباط باشین و نمونه صدای سازهاشو بشنوید اگر صدای ساز آقای علیزاده رو شنیده باشید صداش تقریبا مثل صدای ساز آقای علیزادست.
    راستشو بخوای من صدای سنتور های آقای علیزاده خیلی خوشم میاد اما جیبم خالیه. هم زردش خوبه و هم سفیدش مخصوصا پشت خرک.
    متاسفانه من توی فیس بوک عضو نیستم اگر نمونه صدایی از آقای غلامی داری لطفا برامون بذار

sina4403 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    43
    49 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/1
    میزان امتیاز
    0

این رو هم من اضافه کنم که نظر بنده در مورد صدای سنتورهای جناب غلامی کاملا شخصی بود همونطور که گفتم. ولی نظرم همچنان پابرجاست که سنتورهای ایشون ساخته خودشون نیست و کسی دیگه سازهاشون رو میسازه. در ضمن سنتورهای عارفی و معمارزاده اصلا در رنج قیمت سنتورهای دیگه که گفتین نیستن و بسیار گرونتر هستند و به نظر شخصیم قابل مقایسه هم نیستن.

بنده خودم یکی از سازهای استاد علیزاده رو دارم و به جرات میگم که کیفیت ساخت، صنعت ساخت، کیفیت صدای سنتور جناب علیزاده اصلا قابل مقایسه با سنتور داود غلامی نیست. دقت کم نظیری که توی سنتورهای استاد علیزاده دیدم توی کمتر سنتوری دیدم. درسته که قیمته سنتورهاشون کمی بالاست ولی سازشون اونقدر تمیز ساخته میشه که نگاه کردن به سازشون هم لذت بخشه چه برسه به نوازندگیش...

shobar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40102
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina4403 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این رو هم من اضافه کنم که نظر بنده در مورد صدای سنتورهای جناب غلامی کاملا شخصی بود همونطور که گفتم. ولی نظرم همچنان پابرجاست که سنتورهای ایشون ساخته خودشون نیست و کسی دیگه سازهاشون رو میسازه. در ضمن سنتورهای عارفی و معمارزاده اصلا در رنج قیمت سنتورهای دیگه که گفتین نیستن و بسیار گرونتر هستند و به نظر شخصیم قابل مقایسه هم نیستن.

بنده خودم یکی از سازهای استاد علیزاده رو دارم و به جرات میگم که کیفیت ساخت، صنعت ساخت، کیفیت صدای سنتور جناب علیزاده اصلا قابل مقایسه با سنتور داود غلامی نیست. دقت کم نظیری که توی سنتورهای استاد علیزاده دیدم توی کمتر سنتوری دیدم. درسته که قیمته سنتورهاشون کمی بالاست ولی سازشون اونقدر تمیز ساخته میشه که نگاه کردن به سازشون هم لذت بخشه چه برسه به نوازندگیش...
    سینای عزیز لطفا قیمت سازای آقای علیزاده رو بفرمایید
    اگرم یک نمونه صدا از سنتور خودتون بدید خیلی ممنون میشم.

sina4403 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shobar [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سینای عزیز لطفا قیمت سازای آقای علیزاده رو بفرمایید
    اگرم یک نمونه صدا از سنتور خودتون بدید خیلی ممنون میشم.
    فکر میکنم سنتورهاشون الان حدود 3.5 باشه. نمونه صدا هم چشم براتون ارسال میکنم.

13. کاربران زیر از sina4403 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

سلام
    سنتور آقای علیزاده 2.5 میلیون تومان هستش، در مورد سازهای آقای علیزاده بله واقعا خوب میخونن در ضمن آقای داود غلامی قبل از اینکه سازنده ساز باشه نوازنده هستش و از شاگردان اردوان خود آقای علیزاده در صفحه شخصیشون ذکر کردند با تحقیق و همکاری با آقای غلامی به این کیفیت صدا رسیدند
    این سایت آقای علیزاده [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] نمونه صداش تو سایت هست موزیکی که پخش میشه با ساز خودشونه
    اینم یک نمونه دیگه [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

نمونه صدای ساز داود غلامی : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] با گوشی معمولی رکورد شده و صدای ها ماشینو بوق هم میشه شنید ولی با این حال شفافیت و تمیزی صدای سازو میشه شنید.
    البته این ساز قیمتش 1.5 هستش در ضمن سازهای ایشون بدون گل هستش

15. کاربران زیر از ehsanparty به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sina4403 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سنتور آقای علیزاده 2.5 میلیون تومان هستش، در مورد سازهای آقای علیزاده بله واقعا خوب میخونن در ضمن آقای داود غلامی قبل از اینکه سازنده ساز باشه نوازنده هستش و از شاگردان اردوان خود آقای علیزاده در صفحه شخصیشون ذکر کردند با تحقیق و همکاری با آقای غلامی به این کیفیت صدا رسیدند
    این سایت آقای علیزاده [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] نمونه صداش تو سایت هست موزیکی که پخش میشه با ساز خودشونه

نمونه صدای ساز داود غلامی : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] با گوشی معمولی رکورد شده و صدای ها ماشینو بوق هم میشه شنید ولی با این حال شفافیت و تمیزی صدای سازو میشه شنید.
    مورد اول اینکه سنتورهای جناب علیزاده 3.5 هست نه 2.5، جهت مطمئن شدن با خودشون هم صحبت کردم و تایید فرمودند.
    مورد دوم اون تحقیق و برسی که جناب علیزاده توی سایت نوشتن با جواد غلامی هست که کلا فرد دیگری هست و منظور ایشون داود غلامی نبوده.

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sina4403 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مورد اول اینکه سنتورهای جناب علیزاده 3.5 هست نه 2.5، جهت مطمئن شدن با خودشون هم صحبت کردم و تایید فرمودند.
    مورد دوم اون تحقیق و برسی که جناب علیزاده توی سایت نوشتن با جواد غلامی هست که کلا فرد دیگری هست و منظور ایشون داود غلامی نبوده.
    من صفحه فیسبوکشون عرض کردم تا سایت منضورشون استاد جواد غلامی قزوینی هستش تو فیسبوکشون که تشریف ببرید در با آقای داود غلامی عکسهای قرار دادند و از ایشون تشکر کردند بابت راهنمایی و همکاری...
    در مورد قیمت من قبل از عید باهوشون صحبت کردم گفتند 2.5 و هم اینکه استاد بنده جناب آقای بهرامی مقدم با این قیمت ازشون ساز میگیره.

18. کاربران زیر از ehsanparty به خاطر این پست تشکر کرده اند:

shobar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40102
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

سلام

سلام. این ساز،ساز خوبیه البته شکل کلاف جلو رو میشه توی سنتورای رسول پرنور هم دید چون اتصالات خاصی بین کلاف ها برقرار شده

20. کاربران زیر از shobar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

hrostami0 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    108289
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    13
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اگه به سایت آقای غلامی به آدرس: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] برید آقای علیزاده نمایندگی فروش سازهای آقای غلامی در قزوین هستش

shobar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40102
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

اگه به سایت آقای غلامی به آدرس: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] برید آقای علیزاده نمایندگی فروش سازهای آقای غلامی در قزوین هستش
    آقای علیزاده نماینده فروش روان کوک هست و خودش ساز خوب میسازه.
    هیچ سازنده ای نماینده فروش ساز سازنده دیگری نمیشه

23. کاربران زیر از shobar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sina4403 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    6680
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من صفحه فیسبوکشون عرض کردم تا سایت منضورشون استاد جواد غلامی قزوینی هستش تو فیسبوکشون که تشریف ببرید در با آقای داود غلامی عکسهای قرار دادند و از ایشون تشکر کردند بابت راهنمایی و همکاری...
    در مورد قیمت من قبل از عید باهوشون صحبت کردم گفتند 2.5 و هم اینکه استاد بنده جناب آقای بهرامی مقدم با این قیمت ازشون ساز میگیره.
    منبع صحبت های شما فیسبوک و چیزهایی که شنیدین هست منبع صحبت بنده خود استاد علیزاده، من برای اطمینان یکبار دیگه با استاد صحبت کردم و ایشون با اطمینان گفتند که تا به حال به جناب بهرامی مقدم هیچ وقت سازی با این قیمت نفروختند...
    سلام. این ساز،ساز خوبیه البته شکل کلاف جلو رو میشه توی سنتورای رسول پرنور هم دید چون اتصالات خاصی بین کلاف ها برقرار شده
    واقعا آفرین، حدس شما کاملا درست هست، من قصد نداشتم بگم ولی خوب شما واقعا خوب متوجه شدین. تمامی سنتورهای جناب غلامی ساخت همین جناب پرنور هست...

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

شما با بودجه ای که دارید پیشنهاد بنده سازهای آقای رضوانی و منطقی هستش که با 1 تا 1.5 سازهای خیلی خوبی میتونید ازشون تهیه کنید اگر میخواهید ساز بالای 2 تومان بخرید سازهای آقای سینکی رو پیشنهاد میکنم

26. کاربران زیر از ehsanparty به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 50 از 59 نخستنخست ... 40464748495051525354 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)