لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 39 از 59 نخستنخست ... 2935363738394041424349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 609 به 624 از 940

موضوع: خرید سنتور،مشاوره

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    163
    437 بار تشکر شده در 205 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 38/5
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mute92 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من يك ساز سالاري خريدم سال 89 (دو مهر). فوق العاده است. واقعا حرف آقاي سالاري درست هست كه مي گه سازهاي ساخت من فقط سالي دو دفعه كوك مي خوان . به هيچ عنوان كوك آزاد نمي كنه . صداي پيانويي داره و موقع كوك اصلا اذيتت نمي كنه . البته اين رو هم اضافه كنم قبلش يك ساز از ايشون خريدم صداش خوب نبود و پس دادمش و واسطه اي كه اين رو برام خريد با خود آقاي سالاري صحبت كرد و ايشون ضمن عذرخواهدي گفت يك دو مهر ساخت دست خودم دارم و اين سازي كه دارم رو فرستاد . پس اگه بتوني ساخته هاي خودش رو (و نه شاگرداشو و يا تقلبي هاش كه مهر سالاري رو مي زنند ) پيدا كني خيلي خوبه . البته يك ساز با مارك غزل ساخت همدان سال گذشته خريدم كه به قيمتش (400 تومن) مي ارزه نسبت به ساز سالاري صداش بم هست اما صداي رساتري داره فقط تو كوك يه خورده اذيتت مي كنه .

سلام
    من پیش آقای سالاری زیاد میرفتم ایشون 5 ساله دیگه ساز نمیسازن من 4 تا ساز ایشون داشتم همرو رد کردم...
    شهرام غلامی شاگردش + 3 4 نفر دیگه سازهارو الان میسازند تو گارگاه ایشون
    اینم عکساش

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اینم آخریش بوده که از شرش خلاص شدم : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه این سازها مثلا سفارشی ساخته شده بود
    نمیگم خوب نیست... نه اما در حد ساز متوسط هستش قیمتش نسبت به کیفیت سازهاش بالاست قیمت سازهای سالاری باید زیر 500 باشه در حالی که الان 3 مهرشو 1,500 میده... اونم با چوب زنده ... چوبش باهات صحبت میکنه از بس که زنده و تازه هست...
    بنده فقط قصد دارم این دوستمون پولشو درست برای ساز هزینه کنه...
    مشکل عمده سازهای سالاری در حال حاظر زنده بودن چوبشه که باعث حرکت ساز صفحه رو کاس میشه و صفحه زیر هم به شدت طاب برمیداره... گوشی های ساز به دلیل بافت زنده چوب حالت چرخشی پیدا می کنند... صدای ساز شلوغ و درهم به گوش میرسه
    70 80 درصد سازهای سالاری الان این مشکلات رو دارند... من از بین این سازها فقط از یکشون راضی بودم
    البته 10 بار این سازهارو بردم عوض کردم پیشش رفتم کارگاه چوبو خودم انتخاب کردم اینها در امد که باز رضایتمو جلب نکرد... البته برای دوستانم هم از ایشون ساز میگرقتم که راضی نبودند و پس میدادند اکثرا...
    باز میگم اگر سازی از ایشون پیدا کردید دست دوم باشه و زیر سال 84 5 ساخته شده باشه بگیرش... وگرنه پولتو دور نریز...
    ویرایش توسط ehsanparty : Saturday 8 June 2013 در ساعت 11:57 AM

2. کاربران زیر از ehsanparty به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mohammad_es آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    79774
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    74
    63 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حالا شما یک قیمت حداقلی از چیزی که میشه فروخت بدید که من ببنم اصلا ارزش وقت گذاشتن داره یا نه. مثلا اگر حداکثر 50 تومان بخرند خوب نگهش دارم بد نیست. اما اگر بالای 100 میشه فروخت خوب قابل تامل میشه.
    به نظر شما هنوز ساز 50 تومنی وجود داره؟
    اگر ساز سالم باشه با این تورم بازار خیلی بیشتر از این حرفا می ارزه
    کبک ناقوس زن و شارک سنتور زن است....

4. کاربران زیر از mohammad_es به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mute92 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    76904
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    47 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanparty [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من پیش آقای سالاری زیاد میرفتم ایشون 5 ساله دیگه ساز نمیسازن من 4 تا ساز ایشون داشتم همرو رد کردم...
    شهرام غلامی شاگردش + 3 4 نفر دیگه سازهارو الان میسازند تو گارگاه ایشون
    اینم عکساش

اینم آخریش بوده که از شرش خلاص شدم : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه این سازها مثلا سفارشی ساخته شده بود
    نمیگم خوب نیست... نه اما در حد ساز متوسط هستش قیمتش نسبت به کیفیت سازهاش بالاست قیمت سازهای سالاری باید زیر 500 باشه در حالی که الان 3 مهرشو 1,500 میده... اونم با چوب زنده ... چوبش باهات صحبت میکنه از بس که زنده و تازه هست...
    بنده فقط قصد دارم این دوستمون پولشو درست برای ساز هزینه کنه...
    مشکل عمده سازهای سالاری در حال حاظر زنده بودن چوبشه که باعث حرکت ساز صفحه رو کاس میشه و صفحه زیر هم به شدت طاب برمیداره... گوشی های ساز به دلیل بافت زنده چوب حالت چرخشی پیدا می کنند... صدای ساز شلوغ و درهم به گوش میرسه
    70 80 درصد سازهای سالاری الان این مشکلات رو دارند... من از بین این سازها فقط از یکشون راضی بودم
    البته 10 بار این سازهارو بردم عوض کردم پیشش رفتم کارگاه چوبو خودم انتخاب کردم اینها در امد که باز رضایتمو جلب نکرد... البته برای دوستانم هم از ایشون ساز میگرقتم که راضی نبودند و پس میدادند اکثرا...
    باز میگم اگر سازی از ایشون پیدا کردید دست دوم باشه و زیر سال 84 5 ساخته شده باشه بگیرش... وگرنه پولتو دور نریز...
    با سلام .
    سازي كه من خريدم توسط يك فرد بسيار نزديك به جناب سالاري بود و در حضور خودم با ايشان صحبت كرد . ضمن اينكه سازم را به دو تا از اساتيد بزرگوار نشان دادم (كه يك نفر رهبر اركستر نيز هست) ساز را تائيد كردند . از پائيز سال قبل كوك شده و هنوز دست به كوكش نزدم (در دستگاه اصفهان) البته من منكر اين نيستم كه هر سازي معايبي داره چون توسط دست ساخته مي شه . اما من به جرائت مي گم اين ساز از ساخته هاي خوب ايشان است. من آهنگهامو ضبط نمي كنم و گاهي هم اگر اين كار رو بكنم تنها وسيله ضبط يك گوشي نوكيا عهد قاجار هست كه به هيچ عنوان نمي توان صداي ساز رو با اون سنجيد . در اينكه شاگردهاي ايشان ساز مي سازند (حتي شنيدم بعضي از شاگردهاش افغاني هستند) شكي نيست. و اينكه كار ايشان را با مهر ايشان كپي مي كنند نيز بحثي نيست (به همين دليل نيز در مقطعي شكل گل ساز رو تغيير دادند) اما نمي توان به قطعيت گفت هر سازي كه بعد از سال 84 ساخته شده به درد نخور هست (بحث ساز من نيست. بحث كلي سازها است) شما ساز هر استادي را كه خودشان دست به كار ساخت ساز مي زنند را امتحان كنيد همه با هم فرق مي كنند . به نظر من اين تخريب زحمات استادهايي است كه ساليان سال براي امثال چو مني تازه از راه رسيده ساز ساختند . به هرحال دوست عزيز به لحاظ عدم بضاعت و نوع كارم نمي توانم صداي سازم را به اون نحوي كه شايسته است براي شما عزيزان در سايت بگذارم . اگر اون دوستي كه با 800 تومن مي خواست ساز بخره موفق شد يك ساز خوب گير بياره به ما هم معرفي كنند چون من دنبال ساز سومم هستم كه بخرم .
    راستي تا فراموش نكردم : شما كه فرموديد از شر ساز جناب سالاري خلاص شديد پس چرا در آگهي فروش ساز اينگونه تعريف و تمجيد از سازتان كرديد ؟؟!! :
    فروش سنتور حرفه ای سالاری : این سنتور به صورت سفارشی و برای شرایط آب و هوای مرطوب ساخته شده (استفاده از چوب قدیمی تر و استفاده از پل هارمونیک و تکنیک های دیگر)
    -چوب گرده
    -گوشی آبکاری
    -حفظ کوک بالا حتی تا 3 ماه
    قیمت 900 هزار تومان
    در صورت تمایل تماس بگیرید: 09354538189
    علت فروش : خروج از کشور
    نمونه صدا : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

پينوكيو ، اينجا آدمها دروغ مي گويند و بيني شان را عمل زيبايي مي كنند .

6. کاربران زیر از mute92 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mute92 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام .
    سازي كه من خريدم توسط يك فرد بسيار نزديك به جناب سالاري بود و در حضور خودم با ايشان صحبت كرد . ضمن اينكه سازم را به دو تا از اساتيد بزرگوار نشان دادم (كه يك نفر رهبر اركستر نيز هست) ساز را تائيد كردند . از پائيز سال قبل كوك شده و هنوز دست به كوكش نزدم (در دستگاه اصفهان) البته من منكر اين نيستم كه هر سازي معايبي داره چون توسط دست ساخته مي شه . اما من به جرائت مي گم اين ساز از ساخته هاي خوب ايشان است. من آهنگهامو ضبط نمي كنم و گاهي هم اگر اين كار رو بكنم تنها وسيله ضبط يك گوشي نوكيا عهد قاجار هست كه به هيچ عنوان نمي توان صداي ساز رو با اون سنجيد . در اينكه شاگردهاي ايشان ساز مي سازند (حتي شنيدم بعضي از شاگردهاش افغاني هستند) شكي نيست. و اينكه كار ايشان را با مهر ايشان كپي مي كنند نيز بحثي نيست (به همين دليل نيز در مقطعي شكل گل ساز رو تغيير دادند) اما نمي توان به قطعيت گفت هر سازي كه بعد از سال 84 ساخته شده به درد نخور هست (بحث ساز من نيست. بحث كلي سازها است) شما ساز هر استادي را كه خودشان دست به كار ساخت ساز مي زنند را امتحان كنيد همه با هم فرق مي كنند . به نظر من اين تخريب زحمات استادهايي است كه ساليان سال براي امثال چو مني تازه از راه رسيده ساز ساختند . به هرحال دوست عزيز به لحاظ عدم بضاعت و نوع كارم نمي توانم صداي سازم را به اون نحوي كه شايسته است براي شما عزيزان در سايت بگذارم . اگر اون دوستي كه با 800 تومن مي خواست ساز بخره موفق شد يك ساز خوب گير بياره به ما هم معرفي كنند چون من دنبال ساز سومم هستم كه بخرم .
    راستي تا فراموش نكردم : شما كه فرموديد از شر ساز جناب سالاري خلاص شديد پس چرا در آگهي فروش ساز اينگونه تعريف و تمجيد از سازتان كرديد ؟؟!! :
    فروش سنتور حرفه ای سالاری : این سنتور به صورت سفارشی و برای شرایط آب و هوای مرطوب ساخته شده (استفاده از چوب قدیمی تر و استفاده از پل هارمونیک و تکنیک های دیگر)
    -چوب گرده
    -گوشی آبکاری
    -حفظ کوک بالا حتی تا 3 ماه
    قیمت 900 هزار تومان
    در صورت تمایل تماس بگیرید: 09354538189
    علت فروش : خروج از کشور
    نمونه صدا : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

برای اینکه این ساز تو اون سازها بهتر بوده نمونه صداشم هست : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یعنی منی که 5 میلیون سر سازهای سالاری هزینه کردم نباید بین یک سازها ساز خوب دستم میومد؟
    در ضمن همانطور که گفتم آقای سالاری خودش دیگه ساز نمیسازه این سازیم که دست شماست تو اون 20 30 درصدی که عرض کردم خوب در میاد بوده...
    در هر حال من منکر زحمات آقای سالاری در این سالها نیستم بازم تکرار میکنم سازهاش تا قبل از سال 84 85 خوبه... متاسفانه الان تولیدی زدند یه سری از اساتید... در ضمن بله کاملا درست شنیدید من با خود ایشون رفتم کارگاشون کارگر افغانی هم دارند اما کسی که سازهارو الان سر هم میکنه شاگرد اصلیش آقای شهرام غلامی هستش که بچه جولفا هم هستش پسر خیلی خوبیم هست...
    بازهم میگم آقای سالاری بیشتر تو دفترشون تو فرجام شرقی تشریف دارند تا مشغول به ساخت ساز باشند حالا قسمت باشه برین اونجا پیشش سازو ببینید بخرید متوجه میشید که چرا میگم دیگه ساز نمی سازند خودشون... البته خودش این موضوع رد میکنه ولی از نزدیک ببیینیدشون متوجه عرضم میشید.
    موفق باشید...

8. 2 کاربر برای این پست از ehsanparty تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62767
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    109
    112 بار تشکر شده در 67 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 36/2
    Given: 57/3
    میزان امتیاز
    12

[QUOTE=mute92;359202] واقعا حرف آقاي سالاري درست هست كه مي گه سازهاي ساخت من فقط سالي دو دفعه كوك مي خوان . به هيچ عنوان كوك آزاد نمي كنه . صداي پيانويي داره و موقع كوك اصلا اذيتت نمي كنه .
    من خودم دو تا ساز یه مهر سالاری دارم راحت هفته ای دو دفعه نیاز به کوک داره هوای اتاقم هم اون چنان تغییر دما نداره که بخواد رو کوک سازم اثر بزاره تازه اون یکی سازم هم بعد از چند ماه که نزدم ترک برداشت
    آنچه بوده است , همان است که خواهد بود
    و آنچه شده است , همان است که خواهد شد
    و زیر افتاب هیچ چیز تازه نیست....................

10. 2 کاربر برای این پست از paris_k تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    76134
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    14 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستان یه سوال:
    سنتور دومهر سازنده ی همای به نظرتون چقدر میارزه؟
    ممنون میشم جواب بدید دوستان اهل فن

ehsanparty آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    62255
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    163
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mil_2010 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    دوستان یه سوال:
    سنتور دومهر سازنده ی همای به نظرتون چقدر میارزه؟
    ممنون میشم جواب بدید دوستان اهل فن
    سلام
    نشنیدم اگر میشه عکس و نمونه صداشو قرار بدید...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    76134
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    14 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanparty [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    نشنیدم اگر میشه عکس و نمونه صداشو قرار بدید...
    دوست عزیز من میخوام بگیرم
    عکس و نمونه صدا ندارم
    ببخشید

mute92 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    76904
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    33
    47 بار تشکر شده در 26 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

با تشكر از دوستان عزيز بنده مضرابم را روي ساز گذاشتم ! (تسليم) حرف استادانم را قبول كردم . اما خوشحالم به دو دليل : 1- بحث بسيار خوبي بود مخصوصا براي افراد مبتدي مثل من كه دنبال ساز هستم و مي توانم سازهاي خوب را شناسايي و درصد اشتباهاتم را كم كنم2- حقير خيلي خوش شانس بودم كه توانستم سازي بخرم كه حداقل خودم را راضي نگه دارد . اما اگر سازي ديگه اي خريدم و يا دوستي ازم راهنمايي خواست سازهاي سالاري را پيشنهاد نمي كنم . بسيار ممنون از راهنمايي شما دوستان خوبم . برم سراغ سازم و به افتخار همه شما دوستان ، قطعه برگ خزان را بزنم و بخوانم و حالشو ببرم .
    پينوكيو ، اينجا آدمها دروغ مي گويند و بيني شان را عمل زيبايي مي كنند .

15. کاربران زیر از mute92 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    18791
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ساز 2 مهر وظیفه دوست خیلی عالیه. میتونی در اینده امتحانش کنی.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    81804
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله براتون پیغام گذاشتم
    میشه منم راهنمایی کنید از کجا میتونم سنتور رضوانی رو تهیه کنم ؟

- - - Updated - - -

بله براتون پیغام گذاشتم
    میشه منم راهنمایی کنید از کجا میتونم سنتور رضوانی رو تهیه کنم ؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    81839
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام،
    پيشاپيش عذر ميخواهم كه سوالم خيلي ابتدايي هست،و ضمنا انجمن مناسب تري جز اينجا پيدا نكردم كه موضوعش مشاوره ي اوليه باشه!
    راستش من كلا موسيقي كار نكردم تابحال،تازه ميخوام الان شروع كنم ونه واسه كار حرفه اي،فقط جهت علاقه خودم، كلا سبك سنتي ايراني رو ترجيح ميدم(و به خصوص نوازندگي سنتور) اما از طرفي كارهاي پيانو يا ويالون سل هم بسته به مورد(ياني-پيانو گايز و..) خيلي علاقه دارم،
    وچون شنيدم با نرم افزار هاي كامپيوتر ميشه رو كيبرد(يا میدی کنترلر) ،پيانو رو شبيه سازي كرد، الان شك كردم كه به جاي سنتور،كيبرد بگيرم كه ضمنا با يادگيري كيبرد احتمالا پيش زمينه ي بهتري براي آهنگسازي كامپيوتري هم دستم بياد(البته آهنگسازي هدفم نيست و لي خوب علاقه دارم در حد آماتور اطلاعاتي بگيرم))!!
    خلاصه يعني دليلم براي ترجيح كيبورد بر سنتور(كه چندين سال هست ميخواستم سنتور شروع كنم) اينه كه بتونم با كيبورد طي همون زماني كه احتمالا بايد براي سنتور بزارم، بتونم „كــمـــي” از آهنگ سازي هم سر در بيارم . كلا اطلاعاتم محدود به نوت خواني توي سنتور نشه!
    خواستم بپرسم چقدر اين نظرم درسته و پيشنهاد شما براي من چيه؟(ضمنا 19 سالمه و امسال ميرم دانشگاه-اينم باس در نظر بگيرم كه نميتونم مثل تابستون ،طي ترم ها هم وقت زيادي بزارم، رشته ي درسي ام اولويت بيشتري برام داره تا موسيقي)
    ویرایش توسط cybernaut2012 : Sunday 30 June 2013 در ساعت 04:53 PM

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط cybernaut2012 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام،
    پيشاپيش عذر ميخواهم كه سوالم خيلي ابتدايي هست،و ضمنا انجمن مناسب تري جز اينجا پيدا نكردم كه موضوعش مشاوره ي اوليه باشه!
    راستش من كلا موسيقي كار نكردم تابحال،تازه ميخوام الان شروع كنم ونه واسه كار حرفه اي،فقط جهت علاقه خودم، كلا سبك سنتي ايراني رو ترجيح ميدم(و به خصوص نوازندگي سنتور) اما از طرفي كارهاي پيانو يا ويالون سل هم بسته به مورد(ياني-پيانو گايز و..) خيلي علاقه دارم،
    وچون شنيدم با نرم افزار هاي كامپيوتر ميشه رو كيبرد(يا میدی کنترلر) ،پيانو رو شبيه سازي كرد، الان شك كردم كه به جاي سنتور،كيبرد بگيرم كه ضمنا با يادگيري كيبرد احتمالا پيش زمينه ي بهتري براي آهنگسازي كامپيوتري هم دستم بياد(البته آهنگسازي هدفم نيست و لي خوب علاقه دارم در حد آماتور اطلاعاتي بگيرم))!!
    خلاصه يعني دليلم براي ترجيح كيبورد بر سنتور(كه چندين سال هست ميخواستم سنتور شروع كنم) اينه كه بتونم با كيبورد طي همون زماني كه احتمالا بايد براي سنتور بزارم، بتونم „كــمـــي” از آهنگ سازي هم سر در بيارم . كلا اطلاعاتم محدود به نوت خواني توي سنتور نشه!
    خواستم بپرسم چقدر اين نظرم درسته و پيشنهاد شما براي من چيه؟(ضمنا 19 سالمه و امسال ميرم دانشگاه-اينم باس در نظر بگيرم كه نميتونم مثل تابستون ،طي ترم ها هم وقت زيادي بزارم، رشته ي درسي ام اولويت بيشتري برام داره تا موسيقي)
    سلام دوست عزیز ..

اگر هدفتون رسیدن به آهنگسازی هست اون هم به صورت الکترونیک و با کامپیوتر به نظرم حتما باید کیبورد رو شروع کنید چون سنتور در این زمینه کمکی به شما نخواهد کرد ..

اما اگر هدفتون نوازندگی و یادگیری علم موسیقی به خصوص موسیقی سنتی هستش پیشنهاد می کنم سنتور رو شروع کنید ..

آرزوی موفقیت..

20. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    64688
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

از دوستان کسی آدرس یا شماره آقای نظری (سازنده سنتور در قم) را دارد؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    83268
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من هیچی از سنتور نمیدونم

لطف میکنید یه سنتور خوب تا 600 تومن حالا یکم بالا پایین معرفی کنید که حداقل دوسالی کار کنه؟

آیا اصن با همچین قیمتی میشه سنتور خرید یا باید بیشتر خرج کرد

تهران ، اصفهان ، کاشان هم باشه مشکلی نیست

23. کاربران زیر از MoReS به خاطر این پست تشکر کرده اند:

santoor_REZA آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82008
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    74
    13 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    0

چرا نشه بیوک دو مهر
    موسوی تک مهر پیشنهاد من
    بیوکو نمیدونم
    موسوی 450
    عکس آواتارم سنتور خودمه فعلا 13 ماهشه آخ هم نگفته

صفحه 39 از 59 نخستنخست ... 2935363738394041424349 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)