لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 57 از 83 نخستنخست ... 74753545556575859606167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 897 به 912 از 1326

موضوع: تشکیل یک گروه موسیقی برای اجراهای خیریه (بچه های سرطانی و ... )

obvious آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20962
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    438
    1,266 بار تشکر شده در 445 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط siamaks [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دقيقا مي خوره امتحاناي من .
    يعني 30 ارديبهشت (كه مي شه 5 شنبه) امتحان داري؟! اگه اينطوري باشه كه خوبه!!! چون بعد امتحان كه ديگه آدم درس نمي خونه!!! (چشمك) اگرم منظورت اين كه بعدش امتحان داري، بازم بد نيست! چون جمعه رو هم وقت داري براي درس خوندن، مگه اينكه منظورت اين باشه كه كلا تو اين بازه نمي توني تمرين كني... كه تحت اين شرايط حق با تو، خصوصا كه خيلي وقت كه به من گفتي امتحان داري...
    حالا اول يكم با detail بيشتري حرف بزن برامون تا بعد ببينيم چي كار مي تونيم بكنيم ولي نگران نباش(البته با شناختي كه از تو دارم و اهميتي كه تو به درسات مي دي، مطمئنم كه ... (چشمك))
    روزگار غریبی است نازنین
    خدای را در پستوی خانه نهان باید کرد...

2. 5 کاربر برای این پست از obvious تشکر کرده اند:

hichnafar آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    311
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,391
    2,667 بار تشکر شده در 1,085 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    0

1- 4 نمونه کار برای گروه نوازی به پست اتچ شده، از حامی-نیما مسیحا-شادمهر-رضا یزدانی
    نکته ای در این کارها وجود داره اینه که برای خواننده ها الزام وجود داره که یکی از کارهای انتخابی شون حتما از حامی یا نیما مسیحا باشه، برای نوازنده های ملودیک، بتونن ملودی هر یک از کارها رو در بیارن، گوشی (چون پارت اینظور کارها در اختیار نیست) برای پارتهای ریتمیک هم همین حالت وجود داره، ولی چون احتمال پیدا کردن آکوردهای این قطعه وجود داره خوب فکر نمیکنم کار چندان سختی باشه.
    .
    .
    .
    همه باید هر4کارو بزنن؟ چون از „برای خواننده ها الزام وجود داره که یکی از کارهای انتخابی شون” برمیاد که اینجور نیست --->پس چندتا؟
    واگر قرار نیست همه رو بزنیم ، اونایی که می زنیم اگر گروه نوازی به معنی اینه که کل گروه بزنن ، باید یکی باشن دیگه؟

سپاس

4. 3 کاربر برای این پست از hichnafar تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    1,538 بار تشکر شده در 488 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_k [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه باید هر4کارو بزنن؟ چون از „برای خواننده ها الزام وجود داره که یکی از کارهای انتخابی شون” برمیاد که اینجور نیست --->پس چندتا؟
    واگر قرار نیست همه رو بزنیم ، اونایی که می زنیم اگر گروه نوازی به معنی اینه که کل گروه بزنن ، باید یکی باشن دیگه؟

سپاس
    سلام
    واقعا سوال خوبی بود چون یادم رفت که اونو بزنم برای نوازنده ها هم 2 تا کار باید بزنن(درصورتی که بخوان گروه نوازی کنن) گرچه خییییلی بهتره که بزنن، ولی الزامی وجود نداره که کدوم کار رو بزنن، برای اینکه بعضی ها سختشون هست بعضی کارها رو بزنن، و خیلی هم قرار نیست سخت گرفته بشه، البته به جز وکال که سختگیری وجود داره، بله اگه همه یه کار رو بزنن بهتر هست البته اگه اتفاق نظر وجود داشته باشه گرچه میدونم اتفاق نظری وجود نداره... پس به صورت رندوم بالاخره، چندنفری کار مشترک زدن.

مرسی ارسلان

6. 4 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_k [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سپاس

لطفا از بین خودتون سرپرست انتخاب کنین، شما میتونین با همه هماهنگ کنین؟!

مرسی ارسلان

8. کاربران زیر از avm به خاطر این پست تشکر کرده اند:

siamaks آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16990
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    107
    266 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من واسه در آرودن بيس آهنگا تلاش مي كنم با اينكه تو اين مدت (از هفته ي پيش تا آخر خرداد) همش امتحانه .
    اگه واسه امتحانه اولاي خرداد وقت داده باشن راحت مي تونم بيام ، اگه نذاشته باشن مجبوردم بيام ، سه سوت برم . D: . همه چي ريديف مي شه .

hichnafar آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    311
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,391
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

لطفا از بین خودتون سرپرست انتخاب کنین، شما میتونین با همه هماهنگ کنین؟!

مرسی ارسلان
    گفتمان میزنیم ، نتیجه رو میگم

11. کاربران زیر از hichnafar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

avm

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط avm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    1- 4 نمونه کار برای گروه نوازی به پست اتچ شده، از حامی-نیما مسیحا-شادمهر-رضا یزدانی
    برای نوازنده های ملودیک، بتونن ملودی هر یک از کارها رو در بیارن، گوشی (چون پارت اینظور کارها در اختیار نیست)
    (در صورتی که پارت هر کدوم از کارها رو داشتین لطفا ارسال کنین.)
    مرسی ارسلان
    مگه میخواین تست شنوایی و سلفژ و نت درآوردن برگزار کنید؟ مگه تست نوازندگی نیست؟
    در ضمن، مگه ما نمیخوایم با نت و پارتیتور کار کنیم؟ بهتر نبود کارهایی که نتش وجود داره رو انتخاب میکردین؟ تا نوازنده ها روی نوازندگی بیشتر تمرکز و تمرین کنن نه نت درآوردن؟ چون من برعکس حسین(M&H) با گوشی کار کردن شدیدا مخالفم!
    یاد آزمون آهنگسازی فرانسه افتادم! آهنگی اجرا میکنن باید نتشو بنویسی
    به نظرم این شیوه برای نوازنده های جز خوبه.

13. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

ahoragirl آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25123
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    27 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

میگم مثل اینکه افرادی مثل ما باید بی خیال کار خیر بشن. چون ظاهرا کسی اصفهان نیست. مخصوصا اگه با گوشی کار کردن هم میونه ی خوبی ناشته باشه.

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoragirl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میگم مثل اینکه افرادی مثل ما باید بی خیال کار خیر بشن. چون ظاهرا کسی اصفهان نیست. مخصوصا اگه با گوشی کار کردن هم میونه ی خوبی ناشته باشه.
    در مورد شهر فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه چون قبلا در موردش بحث شده و تصمیم گرفته شده که قرارها و تمرینها رو طوری تنظیم و هماهنگ کنن که همه بتونن شرکت کنن.
    میبینید که همه یه جور گرفتارن. حسین جان کارش به رونق افتاده سیامک امتحاناش نزدیکه.
    من خودمم کلاسای دانشگاهم شروع شده و کلی گرفتاری و مشغله ی دیگه دارم که بعضی دوستان که با من در ارتباط و مکالمه هستن اطلاع دارن مثل امیر پرتو ی عزیز، ولی باز اعلام همکاری کردن.
    در مورد گوشی کار کردن بنا به دلایلی من هم بسیار مخالفم. چون احترام خاصی به تئوری موسیقی و نت قائل هستم. علاوه بر این، وقتی به ما گفتن برای نوازنده ها پارت بنویسید یعنی میخوان با نت کار کنن.
    دوران مدرسه هم من نظرم این بود که از جاهایی که سوال میومد بخونیم. چه لزومی داشت وقتی معلمی میگفت تو امتحان از پاورقی و قسمت مطالعه ی بیشتر سوال نمیاد بریم وقتمونو با خوندشون تلف کنیم.
    الانم وقتی نوازنده ها میخوان با نت و پارت کار کنن چه لزومی داره تست گوشی گرفته بشه؟

16. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef-music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مگه میخواین تست شنوایی و سلفژ و نت درآوردن برگزار کنید؟ مگه تست نوازندگی نیست؟
    در ضمن، مگه ما نمیخوایم با نت و پارتیتور کار کنیم؟ بهتر نبود کارهایی که نتش وجود داره رو انتخاب میکردین؟ تا نوازنده ها روی نوازندگی بیشتر تمرکز و تمرین کنن نه نت درآوردن؟ چون من برعکس حسین(M&H) با گوشی کار کردن شدیدا مخالفم!
    یاد آزمون آهنگسازی فرانسه افتادم! آهنگی اجرا میکنن باید نتشو بنویسی
    به نظرم این شیوه برای نوازنده های جز خوبه.
    سلام یوسف جان
    راستش نه بابا تست شنوایی(البته در مورد من باید گرفته بشه(چشمک)) و سلفژ نیست ولی دو تا دلیل فکر میکنم وجود داشته باشه، اولیش این هست چون در واقع نوازنده به قولی اگه نوازنده خیلی خوبی باشه میتونه پارت ها رو در بیاره مثلا خود من اون اولایل ساز زدنم احتیاج داشتم که پات ام باشه ولی به مرور زمان تونستم این نیاز رو کم کنم و خوب در مورد همه سازها همین حالت وجود داره (به قولی کم و زیاد داره ولی سوخت و سوز نداره) دلیل بعدیش اینه اصلا پارت اینجور کارهای پاپ شاید اصلا وجود نداره و خوب ارزش نداره برای تست ساده اونارو پارتیتور کرد، چون زمان بر هم هست و اگه کارها رو گوش کنی شلوغ هم هست، اتفاقا منم از طرفدارهای محکم نت هستم و اشتباه برداشت نشه این دلالت بر داشته های گروه هست. و خوب در مورد انتخاب کاری که نت اش وجود داشته باشه همونطوری که توی پستهای قبلی نوشتم قطعه هایی شاید اضافه بشه همراه با پارتش، منم کلا مخالف گوشی کارکردن هستم چون کارها زیاد راحت خوب صدا نخواهد داد البته توی گروه هایی که نوازنده زیاد هست.
    راستش در مورد آزمون فرانسه، والا همین کنسرواتوری خودمونم همچین آزمونی تقریبا برگذار میشه حالا اگه پیشنهاد قطعه ای رو مد نظرت هست که پاپ باشه و پارتش هم داری پیام خصوصی بده تا دوستان تصمیم گیر مطرحش کنم

مرسی ارسلان

پ. ن: قاعدتا کارهای خود گروه پارت داره چون منم ارادت خاصی بهش دارم منظورم جناب نت هست.
    ویرایش توسط avm : Tuesday 20 April 2010 در ساعت 10:44 PM

18. 4 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

avm آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3411
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    505
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض آمار

سلام
    به نظرم اومد یه آماری از تعداد دانلور قطعات بدم، در پیرو صحبتی که خانم سارا کرده بودن در مورد قطعه های مشترک برای گروه نوازی و خوب طی روز های آینده میشه پیشبینی کرد که پیشتر همه روی چه قطعاتی تمرکز داشته باشن

تا اینجا تعداد دانلود به ترتیب تعداد دانلود:

1- قطعه نیما مسیحا با 16 بار
    2- قطعه شادمهر با 10 بار
    3- قطعه حامی با 8 بار
    4- قطعه رضا یزدانی با 3 بار

امیدوارم همه کارها رو دانلود کنن به ویژه کسانی که تمایل به عضویت بودند و هستند.

مرسی ارسلان

20. 4 کاربر برای این پست از avm تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط avm [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام یوسف جان
    راستش نه بابا تست شنوایی(البته در مورد من باید گرفته بشه(چشمک)) و سلفژ نیست ولی دو تا دلیل فکر میکنم وجود داشته باشه، اولیش این هست چون در واقع نوازنده به قولی اگه نوازنده خیلی خوبی باشه میتونه پارت ها رو در بیاره مثلا خود من اون اولایل ساز زدنم احتیاج داشتم که پات ام باشه ولی به مرور زمان تونستم این نیاز رو کم کنم و خوب در مورد همه سازها همین حالت وجود داره (به قولی کم و زیاد داره ولی سوخت و سوز نداره) دلیل بعدیش اینه اصلا پارت اینجور کارهای پاپ شاید اصلا وجود نداره و خوب ارزش نداره برای تست ساده اونارو پارتیتور کرد، چون زمان بر هم هست و اگه کارها رو گوش کنی شلوغ هم هست، اتفاقا منم از طرفدارهای محکم نت هستم و اشتباه برداشت نشه این دلالت بر داشته های گروه هست. و خوب در مورد انتخاب کاری که نت اش وجود داشته باشه همونطوری که توی پستهای قبلی نوشتم قطعه هایی شاید اضافه بشه همراه با پارتش، منم کلا مخالف گوشی کارکردن هستم چون کارها زیاد راحت خوب صدا نخواهد داد البته توی گروه هایی که نوازنده زیاد هست.
    راستش در مورد آزمون فرانسه، والا همین کنسرواتوری خودمونم همچین آزمونی تقریبا برگذار میشه حالا اگه پیشنهاد قطعه ای رو مد نظرت هست که پاپ باشه و پارتش هم داری پیام خصوصی بده تا دوستان تصمیم گیر مطرحش کنم

مرسی ارسلان

پ. ن: قاعدتا کارهای خود گروه پارت داره چون منم ارادت خاصی بهش دارم منظورم جناب نت هست.
    من با این صحبتم دو جهت منظور داشتم. که یکی دیگه ش همین گروه نوازی بود.
    به قول حسین بعضی ها تو گروه هستن که تجربه ی گروه نوازی ندارن. اصلا برای تست اول گروه نوازی عاقلانه نیست.
    گروه نوازی کشک نیست که. هر کی تو یه گروهی زده باشه قاعدتا نمیتونه تو این گروه هم بزنه چون گروه ها ربطی بهم ندارن. اساس گروه نوازی هماهنگی و همفکری اعضای گروه هست. که در هر گروه به مرور زمان به وجود میاد. هر کی تو هر گروهی زده با همون گروه هماهنگ شده.
    نوازنده اول باید بتونه یه اجرای تکی داشته باشه که همه با نوازندگی همگروهشون آشنا بشن. سپس به مرور زمان و تمرین، اعضا با هم هماهنگ میشن.
    اینطور نیست که اگه از 15 نفر گروه 10 نفر تجربه گروه نوازی داشته باشن اون لحظه که نه با روحیات هم آشنان و نه با نوازندگی هم بتونن 10 نفری یه قطعه ی گروهی اجرا کنن.
    من پارت برای گروه نوازی پاپ ندارم ولی پارت برای تکنوازی زیاد دارم که همتون هم دارین حتی شاید بیشتر از من. صد در صد هر کی چندتا پارت برای ساز خودش داره.
    مثلا به جای دلم گرفت حامی که کار بابک بیات هست میتونستید کارای دیگه ی بابک بیات که نتش هست رو انتخاب کنید مثلا برج(ابی)
    یا به جای پر پرواز، ستاره یا هر اهنگی که نتش موجوده
    میتونید برای هر ساز که در گروه هست که فکر نکنم تعدد زیادی هم داشته باشه دو نت قرار بدید که در سطح گروه و دارای تکنیکهای مورد نیاز گروه باشه(که یکیشو انتخاب کنن)+ یک قطعه به انتخاب خودشون. یا یک نت+ یک قطعه به انتخاب خودشون.
    یه سری نت آهنگها هم هستند که با چندین ساز قابل اجران.
    اما اینطور که شما قطعه انتخاب کردید. بین نوازنده ها تبعیض قائل شدید. نوازنده های کیبورد و پیانو و گیتار و ویولن و ... باید بچسبن نت درارن و آهنگ جدید تمرین کنن.
    ساز دهنی و سنتور و ... آهنگی که دلشون میخوادو مسلط هستن میزنن و عشق و حال میکنن!
    ویرایش توسط you3f : Tuesday 20 April 2010 در ساعت 11:27 PM دلیل: اسلاح قلت املایی

22. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

شاهرخ11 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    23397
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    13
    66 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به نظر من يكي از دوستاني كه توانايي نت نويسي و در آوردن نتهاي اين آهنگها رو داره لطف كنه كه نت ها رو در بياره تا بقيه بتونن روي اون كار كنن
    به عقيده من درست نيست كه همه مشغول نت دراوردن بشن و بعدش هر كسي بياد ساز خودشو بزنه
    در گروه بايد يك تيپ نت در بياد . اين كار منطقي تر هستش
    واين كار رو اهنگ ساز ميتونه به خوبي انجام بده

hossein_faran آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    10057
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    209
    489 بار تشکر شده در 156 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef-music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من با این صحبتم دو جهت منظور داشتم. که یکی دیگه ش همین گروه نوازی بود.
    به قول حسین بعضی ها تو گروه هستن که تجربه ی گروه نوازی ندارن. اصلا برای تست اول گروه نوازی عاقلانه نیست.
    گروه نوازی کشک نیست که. هر کی تو یه گروهی زده باشه قاعدتا نمیتونه تو این گروه هم بزنه چون گروه ها ربطی بهم ندارن. اساس گروه نوازی هماهنگی و همفکری اعضای گروه هست. که در هر گروه به مرور زمان به وجود میاد. هر کی تو هر گروهی زده با همون گروه هماهنگ شده.
    نوازنده اول باید بتونه یه اجرای تکی داشته باشه که همه با نوازندگی همگروهشون آشنا بشن. سپس به مرور زمان و تمرین، اعضا با هم هماهنگ میشن.
    اینطور نیست که اگه از 15 نفر گروه 10 نفر تجربه گروه نوازی داشته باشن اون لحظه که نه با روحیات هم آشنان و نه با نوازندگی هم بتونن 10 نفری یه قطعه ی گروهی اجرا کنن.
    من پارت برای گروه نوازی پاپ ندارم ولی پارت برای تکنوازی زیاد دارم که همتون هم دارین حتی شاید بیشتر از من. صد در صد هر کی چندتا پارت برای ساز خودش داره.
    مثلا به جای دلم گرفت حامی که کار بابک بیات هست میتونستید کارای دیگه ی بابک بیات که نتش هست رو انتخاب کنید مثلا برج(ابی)
    یا به جای پر پرواز، ستاره یا هر اهنگی که نتش موجوده
    میتونید برای هر ساز که در گروه هست که فکر نکنم تعدد زیادی هم داشته باشه دو نت قرار بدید که در سطح گروه و دارای تکنیکهای مورد نیاز گروه باشه(که یکیشو انتخاب کنن)+ یک قطعه به انتخاب خودشون. یا یک نت+ یک قطعه به انتخاب خودشون.
    یه سری نت آهنگها هم هستند که با چندین ساز قابل اجران.
    اما اینطور که شما قطعه انتخاب کردید. بین نوازنده ها تبعیض قائل شدید. نوازنده های کیبورد و پیانو و گیتار و ویولن و ... باید بچسبن نت درارن و آهنگ جدید تمرین کنن.
    ساز دهنی و سنتور و ... آهنگی که دلشون میخوادو مسلط هستن میزنن و عشق و حال میکنن!
    یوسف جان منم با حرفت موافقم.
    من نت پرپروازم ندارم خودم درآوردم . چون میدی هاش اکثرا فالش. اگه بخواین مینویسم میزارم واستون ولی فکر کنم هدف بچه ها چیز دیگه ایست
    ولی شما اینم در نظر بگیر که یکی از تکنیکایی که نوازنده بخصوص پاپ باید توش قوی باشه داشتن گوش قوی. ببین باید اول نوازنده نت خشک کارو(ملودی) رو با سعی و خطا در بیاره بعد این که اونو درآورد باز با تکنیکای آکورد گیری که مطمئنم خودتم بلدی آکورد در بیاره. در مرحله سوم بعد این که اینارو کامل در آورد حالا با حسش رو ملودی یا یه جاهایی مثل پاسازاش و ... تغییرات بوجود بیاره.
    همین در آوردن کارا گوش نوازنده ها رو میسنجه. البته حرف شما تا یه حدودی درسته ولی نه واسه این جور کارا. واسه کارای خیلی پیچیده.
    تازه اکثر کارای پاپ تازه درس حسابیاش مثل بهروز صفاریان با میدی کنترلر زده میشه و بعد کوانتایز میشه و حتی نت مکتوب نداره.
    بعدم مهیار یا ارسلان گفتن که کسایی که میتونن با احساس روی آهنگ مانور بدن ویه چیز جال از توش در بیارن و گفتن که اگه هم نشه میتونن سولو اجبارا بزنن.

25. 3 کاربر برای این پست از hossein_faran تشکر کرده اند:

infrequent88 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24647
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    159
    216 بار تشکر شده در 79 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سلام
    مسلمه که هماهنگ شدن کامل واسه گروه نوازی محاله
    و احتمالا موقع نوازش حسابی شیرتوشیر هم بشه
    اما انصافا ایده بدی هم نیست
    فقط به عنوان دوطلب وکال خواستم پیشنهاد بدم که اگه قراره کاری رو حذف کنید کارهای حامی و شادمهر رو حذف نکنین
    چون واقعا کارهای سختی ان واسه اجرا (فقط به عنوان وکال)
    در مقابل کارهای رضا یزدانی و نیما مسیحا که شاید خیلی سخت نباشن داوطلب بهتری واسه حذف شدن باشن!
    البته بازم ببخشین
    مرسی
    نادر
    تشکیل شده از قالب آسمانی به اضافه ی نسل جدید بشر!!!

27. کاربران زیر از infrequent88 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

avm

hichnafar آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    311
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,391
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظرم اومد یه آماری از تعداد دانلور قطعات بدم، در پیرو صحبتی که خانم سارا کرده بودن در مورد قطعه های مشترک برای گروه نوازی و خوب طی روز های آینده میشه پیشبینی کرد که پیشتر همه روی چه قطعاتی تمرکز داشته باشن
    ویولن شد اینا:
    پرپرواز
    دلم گرفت

29. 5 کاربر برای این پست از hichnafar تشکر کرده اند:

صفحه 57 از 83 نخستنخست ... 74753545556575859606167 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)