لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 49 به 56 از 56

موضوع: موسیقی ایران داره به بد راه هایی کشیده میشود

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    47792
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    56
    98 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز این حرفای شما نشان از خامی و کم تجربگی و صددرصد سن پایین شماست. انشالا که سنتون بالای 20 سال رسید دیگه اصلا خودتون نزدیک رپ هم نمیرین چه برسه به اینکه بخوایین رپ گوش بدین!! رپ هم دیگه کم کم داره نفسای اخرشو میکشه. شاید بشه گفت نهایت 10 سال دووم بیاره. بعد اون این سبک هم به زباله دان موسیقی خواهد پیوست هرچند که من خودم خیلی دوسش دارم و فیفتی سنت و امینم گوش میدم ولی دیگه چیزای من در اوردی تو ایران دووم نمیاره. من 10 سال پیش رپ میخوندم شاید شما اون موقع به زور 8 سالتون میشد.!!! من 5 سال پیش یکی از کارای رپم رو تو یکی از سایتای خارجی گذاشته بودم و نفر اول شدم ولی به دلیل برخی مساعل نمیتونم اینجا اسمس از اهنگ ببرم . مطمعن باشید شما هم 100 درصد اون اهنگ منو شنیدی ولی دیگه گذاشتم کنار چون 4 تا بیت گذاشتن کنار هم رو نمیگن موسیقی به همین خاطر رفتم دنبال ساز و تعوری. من به غیر از نرم افزار پروتولز (به خاطر گرانی سخت افزاراش) به تمام نرم افزارای موسیقی تسلط کامل دارم اما...!!! اما خدا شاهده ساز زنده یه چیز دیگه ست. بلد بودن هارمونی تعوری موسیقی کنترپوان پارتیتور نویسی اینارو باید بلد باشی تا به خودت بگی هنرمند!!! نه اینکه برداری چند تا سمپل و وی اس تی اینسترومنت رو با چند تا بیت بزاری کنار هم بعد بگی بابا بچه ها منم همون رپر معروف!!! خدا شاهده سخت ترین نرم افزاری که من تو عمرم یاد گرفتم نرم افزار نت هنویسی سیبلیوس بود!!! یعنی پدرمو در اورد ولی همش تو 1 ماه یادش گرفتم . اون یکی نرم افزارا که دیگه اسباب بازین پیش سیبلیوس. سخت ترینش برام همین سیبلیوس بود که 1 ماه طول کشید . فکر نکن اینجا دوستان بیسوادن!! همه ماشالا هنرمکندن. اون نرم افزارایی که تو تازه میخوای شروع کنی ماها با ورژن یکاش شروع کردیم!!! همین مسعود بوی که شما بهش ایراد گرفتی خودش استاده این نرم افزاراست. داداش سر خودتو شیره نمال هنر اینا نیستش . برو اقلا یه سازی رو شروع کن در کنار استفاده از این نرم افزارای کار راحت کن بعد که کمی یاد گرفتی بیا اینجا از دوستان هنرمند که بنده کوچیکه همشون هستم و شاگرد همشون انتقاد کن. برادر باید استخوون خورد کنی تا هنرمندبشی!!! نزار صدای بلند کیک و اسنر واین چیزا که تو رپ معمولا صدای کیک رو بلند میکنن گولت بزنه!! چیزایی که میگم از رو تجربه میگم. به نظر من درسته که سبکهایی مثل راک و متال کمی کم رنگتر شدن ولی کمرنگ شدن سبک رپ بسیار بسیار بیشتر خواهد بود و بر خلاف راک و متال که ریشه دارن و سواد موسیقایی میخواد اما رپرا اکثرا بیسوادن مطمعنا به خاطر بی پایه و اساس بودنش کمرنگ خواهد شد. البته افرادی مثل فیفتی سنت و امینم بحثشون جداست. مثلا اهنگهای ایرون میدن رو اگه 10 سالم بگذره من بازم دوست دارم ولی فیفتی سنت و امینم رو فکر نکنم 10 سال دیگه گوش بدم!!! این اهنگای رپ من در اوردی ایرانی رو که دیگه حرفشم نزن.!!!
    دوست عزيز ممنون براي نظرت ولي فقط تا انجا خوندم كه گفتي وقتي 20 ساله شم ديگه دور رپ هم نمي روم چون دوست ندارم حتي به روزي فك كنم كه حتي ممكن است رپو ول كنم ولي فك نكونم كه رپو ول كنم چون من آينده خودمو تو رپ ميبينم با چندتا از دوستام با خون به هم قول داديم كه ديگه هميشه با هم كار كنيم حتي اگه اونا هم ول كنن تنها ادامه ميدم

2. کاربران زیر از love_London به خاطر این پست تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط love_London [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزيز ممنون براي نظرت ولي فقط تا انجا خوندم كه گفتي وقتي 20 ساله شم ديگه دور رپ هم نمي روم چون دوست ندارم حتي به روزي فك كنم كه حتي ممكن است رپو ول كنم ولي فك نكونم كه رپو ول كنم چون من آينده خودمو تو رپ ميبينم
    به جون خودم داری کارای 10 سال پیش منو تکرار میکنی بابا برو بچسب به سازو یادگرفتن اصولی تعوری و این حرفا بعد در کنارشم با این نرم افزارا کار کن.
    با چندتا از دوستام با خون به هم قول داديم كه ديگه هميشه با هم كار كنيم حتي اگه اونا هم ول كننتنها ادامه ميدم
    از این قول های خونی ما هم زیاد میدادیم اون موقع ها

4. 4 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    47792
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    56
    98 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به جون خودم داری کارای 10 سال پیش منو تکرار میکنی بابا برو بچسب به سازو یادگرفتن اصولی تعوری و این حرفا بعد در کنارشم با این نرم افزارا کار کن. از این قول های خونی ما هم زیاد میدادیم اون موقع ها
    دوست عزيز ميشه با هم كمي چت كنيم ؟؟؟
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

سلام بر دوستان عزیز،ممنون که این تاپیک خاک گرفته را دوباره تمیز کردید و به بالا آوردید.
    اول از این که من رپ را هم نوعی موسیقی میدانم،اما دوست من موسیقی بنیان داره،وظیفه داره،همین موسیقی رپ تاریخچه داره،برای اعتراض بوجود آمده است،اما متاسفانه در ایران به سمت بی مفهومی رفت،من نمیگویم موسیقی شاد نیاز نداریم،اتفاقا نیاز داریم،خیلی هم نیاز داریم ولی نه موسیقی شاد مسخره،نه موسیقی شادی که از هر چرت و پرتی در اشعارش استفاده کند.
    دوست عزيز اگه منظورت رپه كاملا در اشتباه هستي
    شايد 4يا 5 تا خواننده رپ تكسو خودشون نگن ولي خواننده هاي پاپ رو چي ميگي ؟؟؟‌ حتي مي آيد تو تلوزيون خودش ميگه كه شعر هاي منو كس ديگه ميگه
    مثلا همين خانوم گوگوش تو آكادمي گوگوش يه آدمو آورده(آقاي تهراني) و با افتخار ميگويد ايشون شعر هاي منو ميگه وقتي يكي ديگه شعر تورو بگه چه فايده داره تو داري تو داري حرف دل كس ديگه رو ميزني به رپ ميشه گفت يك سبك خوب فقط اسمش بد در رفته و عاشق رپم وقتي به شعر هاي رپ توجه كني ميفهمي كه چقدر خوبه و آرامش ميده چون حرف دل خودشه ولي پاپ اصلا پاپ يك سبك نيست راك هيپ هاپ رپ بلوز و ... اينا سبكن ولي هيچ سبكي به اسم پاپ نداريم پاپ يه كلمه انگليسي است كه معنيش اينه كه (چيزي كه مردم بيشتر دوست دارم) مثلا وقتي ميري كتاب خونه تابلو زده كتاب هاي تاريخي - كتاب هاي عاشقانه - رمان ها و زير اين رمان نوشته ميشه پاپ
    دوست من،موسیقی پاپ یک موسیقی است،موسیقی که برای خودش علم دارد،هنر دارد،برای ساختنش زحمت میکشند،ولی متاسفانه همانگونه که درباره رپ هم گفتم،ما در مورد موسیقی پاپ نیز موسیقی های ضعیف داریم.
    بعد تازه معنی نمیدهد این حرف شما که میگویید شعر خواننده های پاپ را شخص دیگری میگوید. یعنی مثلا من آهنگساز باید حتما شاعر و خواننده هم باشم تا موزیسین باشم؟(تازه بحث نوازنده ها جدا) ببینید موسیقی احساس است،هر کدام از این بخش کار را این دوستان حس خود را وارد آهنگ میکنند،آیا شما تا حالا ندیده اید که اشعار بسیار غمگینی را در آهنگ های شاد استفاده کنند؟اینها مصداق بارز همین حس است،من حس شادم را در یک کار غمگین پیاده میکنم و خواننده هم باز حس شادش را با لحنی شاد وارد آهنگ میکند.
    بعد متاسفانه در بسته شینداری اشخاص در ایران،اصلا به موسیقی کلاسیک،اپرا،موسیقی های بیکلام،جز،بلوز و حتی حتی سنتی و محلی خود کشورمان اهمیت داده نمیشود،خوب با این اوضاع همه به سمت موسیقی های سطحی میروند و همین میشود که انقدر سلیقه مردم ما پایین می آید،من از کاری که جدیدا این رادیو آوا در ایران میکند خوشم می آید،انواع موسیقی ها را اکثرا هم بیکلام پخش میکند تا به گوش مردم برسد،میدانید چیست؟موسیقی بیکلام هم جزئی از موسیقی و جز شاید مهمتری از موسیقی با کلام،چون در موسیقی باکلام شاید بیشتر این مفهوم را شعر برساند،ولی در موسیقی بیکلام همه چیز دست آهنگساز است و این خیلی خوب است،اصلا اصل انتقال مفهوم موسیقی اینگونه است.
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

7. 6 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

یک مشکل موسیقی ما هم همانطور که دوست عزیزمان آقای سارام گفتند هست،متاسفانه آهنگسازان ما،خوانندگان ما،شاعران ما،و حتی نوازندگان ما برخی هایشان واقعا اینکاره نیستند.
    بطور مثال همین مبحث آهنگسازی،میدانید چقدر اصولی اش پیچیده است،آهنگسازی(منظورم هم آهنگسازی و هم تنظیم هست،البته در سبک کلاسیک آهنگساز و تنظیم کننده جدا معنا نمیدهد،اصلا اگر بخواهند بر اساس موسیقی چند صدایی آهنگی ایجاد کنند،هر دو پروسه با هم انجام می شود) نیاز به کلی مبحث پیچیده دارد. تازه اگر دوستی بخواهد فقط در سطح حتی موسیقی های خوب نه حتیی خیلی وقی و آنهم در سبک پاپ کار کند،باید چکیده ای از این علم های(چکیده منظورم حداقل در سطح متوسط است) هارمونی،ارکستراسیون،س فژ و ... بداند علاوه بر نوازندگی و تئوری. میدانید دوستان موسیقی خیلی راه است،اگر واقعا بخواهیم موسیقی را جدی دنبال کنیم باید از اول با خودمان عهد ببندیم.
    تموم شد رفت....
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

9. 5 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    47870
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    187
    315 بار تشکر شده در 122 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    13

چــــــــــــــــاره حتما جــــــــــز اینه که نــــــــــــــــاله ی شبگیر کنیم.
    خب حالا حکومت مخالف مردم شعور فرهنگیشون پایین جوون ها بیشواد: ما چجوری میتونیم هنرمونو به مردم بشناسونیم؟

11. 3 کاربر برای این پست از sefarius تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

چاره دارد،فقط زمانبر است و شاید دوستان در این راه نا امید بشوند،ما باید از خود شروع کنیم و سپس خانواده و سپاس دوستان و آشنایان تا کل جامعه را با موسیقی های مختلف علی الخصوص موسیقی های قوی آشنا کنیم،آن موقع است که خود به خود مردم به سمت موسیقی درست میروند،هنرمندان حیطه موسیقی هم باید هدف گذاری کرده و در این راه خسته نشوند تا انشاالله روزی برسد که فرهنگ موسیقی ایران بالا رود.
    تموم شد رفت....
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

13. 3 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط love_London [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزيز ميشه با هم كمي چت كنيم ؟؟؟
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه برادر شرمنده من یاهو نمیرم.
    ویرایش توسط saram : Friday 2 December 2011 در ساعت 11:52 AM
    درد من تنهایی نیست بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت
    بی عرضگی را صبر و
    با تبسمی بر لب این حماقت را
    حکمت خدا می نامند.!!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)