لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 128

موضوع: ثبت نام نوازندگان برای گروه خیریه

ham-nafas آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20000
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    272
    495 بار تشکر شده در 294 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    صدای آقای محمد احمدی واقعا خیلی زیبا بود. به نظرم صدای پخته ای دارن.
    من موزیک اولشون رو گوش کردم خیلی خوب بود.
    راستی من هم اهل مشهد هستم و یه نفر رو میشناختم که فعالیت موسیقایی داشت و اسمش دقیقا محمد احمدی بود ولی خب سنش 35 نبود. ابتدا فکر کردم همون بنده خدا هستند.
    امضا : میخواستم بگم از ریا بدم میاد دیدم شاید همین جمله خودش ریا باشه...

2. 3 کاربر برای این پست از ham-nafas تشکر کرده اند:

bilesan_singer آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24956
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    45
    96 بار تشکر شده در 42 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض آواز پاپ

سابقه: 6 ماه گیتار پاپ_1سال آواز پاپ _2 ماه کیبور
    تهران
    ُساز:korg pa50 sampler. yamaha c 40
    تجربه:عضو گروه ارکستر تاتر دانشگاه آزاد

نمونه صدا:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ویرایش توسط bilesan_singer : Wednesday 31 March 2010 در ساعت 12:56 AM

4. 2 کاربر برای این پست از bilesan_singer تشکر کرده اند:

ساینا آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    14932
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نام :ساینا
    شهر:کرمان
    ساز :سنتور
    مدل ساز :
    چند وقته ساز میزنه و در چه حد :4سال در حد متوسط(ردیف نوازی استاد صبا رو کار می کنم)
    تجربه های نوازندگی : نوازندگی در ارکستر 100 نفری هزار دستان و تکنوازی
    ای میل [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

6. کاربران زیر از ساینا به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebasic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام و خسته نباشيد.

قصد خوانندگی در این گروه رو دارم.
    تا حالا چندين آهنگ خوندم که البته همگی اونا کاور هستن.

نام: محمد احمدی
    شهر: مشهد
    ساز: حنجره
    نام هنری: آرش ايرانمهر
    شغل: مدرس زبان انگليسی

از دوران کودکی می‌خوندم. در حال حاضر 37 سال سن دارم. متولد 1352 هستم. يک سری لينک از آهنگ‌هايی رو که خوندم، برای شما می‌گذارم تا ارزيابی کنين. البته تمام اين کارها کاور از کارهای خوانندگان ديگه است. کار ضبط اين آهنگ‌ها هم از خودم است. البته کارها رو از اين زاويه نگاه کنين که توسط يک نفر بدون هيچ مهارتی در نوازندگی انجام شده است. مطمئنا اگه با يه تيم خوب کار کنم، نتيجه ی بسيار خوبی به دست خواهد آمد.

اينها کارهايی است که در سال 1381 خوندم:

01 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    02 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    03 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    04 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    05 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    06 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    07 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اينها کارهايی است که در سال 1388 خوندم (البته به زبان انگليسی):

08 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    09 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    10 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    11 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    12 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اين هم يک Medley است با حجم کم که نمونه ی کوتاهی از 6 آهنگ فارسی قديمی مرا در بر دارد:

13 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ايميل من: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

البته هيچ وقت توی ياهو مسنجر نيستم. اگه با من کاری داشتين، لطفا به ايميل من يک پست ارسال کنين. ايميل خودم رو هر روز يک بار يا هر دو سه روز يک بار چک می‌کنم.

موفق باشيد.
    سلام دوست عزیز. به لحاظ فنی صدای خوب و دارای قابلیت های بسیاری را دارید. صدای شما گرم زنگ دار و در اوج ها تا حد زیادی قابل قبول و مطلوب است. نکته بسیار مثبت صدای شما در این است که زنگ منحصر به فرد خود را داراست و زنگ صدای شما بر گرفته از صدای دیگری نست.

فقط یک نکته که توجه من را به خود جلب کرد در کار اول شما (قبله از ابی) این است که با اینکه صدای بسیار وسیع و منحصر به فردی دارید کمی تلاش در صدای شما در جهت شبیه سازی و تقلید صدای ابی دیده می شود.

دوست عزیز شکست هایی که در صدای ابی وجود دارد متاسفانه اکثرا افراطی و خارج از حد و اندازه های یک خواننده حرفه ای هستند. و همجنین لحن خاص ایشان در خواندن برخی „صامت” ها نظیر حرف (س) دچار عدم وضوح و اشکال است و همچنین برخی „مصوت” ها (نظیر حرف آA) توسط ایشان به اشتباه شبیه (O) شنیده می شود همه این ها را جمع کنید با تحریر های نپخته و دندانه ای که اگر آنالیز شوند مشخصی نیست که آیا تحریر هستند یا ویبراتو. البته صدای ایشان در حد اندازه های موسیقی پاپ نقاط قوت زیادی دارد اما حیف نیست شما که تا این حد پخته و خوب می خوانید عمدا حروف (س) را خورده اجرا کنید و تغییر لحن بدهید؟

به نظر من اگر صدای ذاتی خود را بدون هر گونه تقلید و تغییر و صدا سازی اشتباه (نظیر صدای ابی و دیگران) و کاملا خالص تقویت کنید با این صدایی که از شما شنیدیم در موسیقی پاپ بسیار موفق خواهید بود.

8. 4 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

nicebasic آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24581
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    12
    15 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض پاسخ به دوست گرامی، جناب alone_composer

دوست گرامی و نازنين.

ابتدا بايد از نظرات ارزنده ی شما بسيار تشکر کنم. نظرات شما بسيار کارشناسی و زيبا بود. در پاسخ به اين فرمايش شما:

کمی تلاش در صدای شما در جهت شبیه سازی و تقلید صدای ابی دیده می شود.

حیف نیست شما که تا این حد پخته و خوب می خوانید عمدا حروف (س) را خورده اجرا کنید و تغییر لحن بدهید؟
    بايد عرض کنم که من به هيچ عنوان قصد نداشته ام صدای ابی را تقليد کنم و يا صدای (س) را از ايشان تقليد کنم. سيستم گفتاری من واقعا به همين صورت است. شايد اين حالت خوب نباشد. در خصوص تقليد از روش خواندن ايشان، بايد بگويم که اين کار من کاور از آهنگ (قبله) است و به دليل آن که کسی را برای ساخت آهنگ در کنار خود نداشتم، يک فايل MIDI به صورت اتفاقی به دستم رسيد که ملودی آهنگ (قبله) را در آن ديدم. بعد به فکر افتادم روی همين فايل بخوانم. اما از آنجا که کيفيت فايل‌های MIDI در هنگام پخش در کامپيوتر، قابل قبول نيست، تصميم گرفتم روی آن کار کنم تا کيفيت فايل قدری بهتر شود. قدری به اين در و آن در زدم تا سرانجام توانستم صدای آن را بهبود ببخشم. اما اين آهنگی که روی آن (قبله) را خوانده ام، به قول يکی از دوستانم، از نظر هنری قدری Cheap يا بی‌ارزش است. حتی ميکس و مسترينگ کار هم از نظر فنی اشکال‌هايی دارد. اما اين را نيز ناگفته نگذارم که خودم يک نفره بدون داشتن علم موسيقی به اين کار دست زدم.

مشکل در اينجاست که در هنگام اجرای کاور از يک خواننده، شما چه بخواهيد و چه نخواهيد، به صورت ناخودآگاه از حالت و حتی صدای آن خواننده تقليد می‌کنيد. اين چيزی است که من از آن ناخشنود هستم. اگر کسی باشد که آهنگ مناسبی بسازد، من هم با کمال ميل روی آن خواهم خواند. در خصوص آهنگ‌های انگليسی که امسال اجرا کرده ام، وقت فراوانی صرف کرده ام و زحمت فراوانی متحمل شده ام. اما باز هم نتيجه ی کار به نظر خودم عالی نيستم. اگر حمل بر خيال‌بافی من فرض نکنيد، فقط زمانی از يک کار راضی خواهم شد که در حد استانداردهای جهانی اجرا شود. يعنی حتی نت‌های آن را روی حساب و کتاب اجرا کنم. اين ميسر نمی‌شود، مگر آن که استادان و نوازندگان موسيقی را در کنار خود داشته باشم که فعلا در مشهد چنين خبری نيست.

و در ضمن بايد بگويم که بسيار خوشحال ام که سرانجام کسی را ديدم که به صورت علمی از سبک خواندن ابی انتقاد می‌کند. خود من نسبت به شيوه ی خواندن ابی و بالا بردن غير علمی و خارج از حد صدايش انتقادهايی داشته و دارم. متاسفانه آهنگ (قبله) سبک اش به اين صورت بوده که من مجبور بوده ام از ملودی آهنگ پيروی کنم. اما خودم به بالا بردن صدا در حد بيش از توان شنونده علاقه ای ندارم. اين نقل قول شما بسيار زيبا و علمی است:

شکست هایی که در صدای ابی وجود دارد متاسفانه اکثرا افراطی و خارج از حد و اندازه های یک خواننده حرفه ای هستند. و همجنین لحن خاص ایشان در خواندن برخی „صامت” ها نظیر حرف (س) دچار عدم وضوح و اشکال است و همچنین برخی „مصوت” ها (نظیر حرف آA) توسط ایشان به اشتباه شبیه (O) شنیده می شود همه این ها را جمع کنید با تحریر های نپخته و دندانه ای که اگر آنالیز شوند مشخصی نیست که آیا تحریر هستند یا ویبراتو. البته صدای ایشان در حد اندازه های موسیقی پاپ نقاط قوت زیادی دارد

اميدوارم که باز هم از نظرات ارزنده ی افراد فرهيخته ای همچون شما بهره‌مند شوم.

موفق باشيد.

10. 3 کاربر برای این پست از nicebasic تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebasic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست گرامی و نازنين.

ابتدا بايد از نظرات ارزنده ی شما بسيار تشکر کنم. نظرات شما بسيار کارشناسی و زيبا بود. در پاسخ به اين فرمايش شما:

بايد عرض کنم که من به هيچ عنوان قصد نداشته ام صدای ابی را تقليد کنم و يا صدای (س) را از ايشان تقليد کنم. سيستم گفتاری من واقعا به همين صورت است. شايد اين حالت خوب نباشد. در خصوص تقليد از روش خواندن ايشان، بايد بگويم که اين کار من کاور از آهنگ (قبله) است و به دليل آن که کسی را برای ساخت آهنگ در کنار خود نداشتم، يک فايل MIDI به صورت اتفاقی به دستم رسيد که ملودی آهنگ (قبله) را در آن ديدم. بعد به فکر افتادم روی همين فايل بخوانم. اما از آنجا که کيفيت فايل‌های MIDI در هنگام پخش در کامپيوتر، قابل قبول نيست، تصميم گرفتم روی آن کار کنم تا کيفيت فايل قدری بهتر شود. قدری به اين در و آن در زدم تا سرانجام توانستم صدای آن را بهبود ببخشم. اما اين آهنگی که روی آن (قبله) را خوانده ام، به قول يکی از دوستانم، از نظر هنری قدری Cheap يا بی‌ارزش است. حتی ميکس و مسترينگ کار هم از نظر فنی اشکال‌هايی دارد. اما اين را نيز ناگفته نگذارم که خودم يک نفره بدون داشتن علم موسيقی به اين کار دست زدم.

مشکل در اينجاست که در هنگام اجرای کاور از يک خواننده، شما چه بخواهيد و چه نخواهيد، به صورت ناخودآگاه از حالت و حتی صدای آن خواننده تقليد می‌کنيد. اين چيزی است که من از آن ناخشنود هستم. اگر کسی باشد که آهنگ مناسبی بسازد، من هم با کمال ميل روی آن خواهم خواند. در خصوص آهنگ‌های انگليسی که امسال اجرا کرده ام، وقت فراوانی صرف کرده ام و زحمت فراوانی متحمل شده ام. اما باز هم نتيجه ی کار به نظر خودم عالی نيستم. اگر حمل بر خيال‌بافی من فرض نکنيد، فقط زمانی از يک کار راضی خواهم شد که در حد استانداردهای جهانی اجرا شود. يعنی حتی نت‌های آن را روی حساب و کتاب اجرا کنم. اين ميسر نمی‌شود، مگر آن که استادان و نوازندگان موسيقی را در کنار خود داشته باشم که فعلا در مشهد چنين خبری نيست.

و در ضمن بايد بگويم که بسيار خوشحال ام که سرانجام کسی را ديدم که به صورت علمی از سبک خواندن ابی انتقاد می‌کند. خود من نسبت به شيوه ی خواندن ابی و بالا بردن غير علمی و خارج از حد صدايش انتقادهايی داشته و دارم. متاسفانه آهنگ (قبله) سبک اش به اين صورت بوده که من مجبور بوده ام از ملودی آهنگ پيروی کنم. اما خودم به بالا بردن صدا در حد بيش از توان شنونده علاقه ای ندارم. اين نقل قول شما بسيار زيبا و علمی است:

اميدوارم که باز هم از نظرات ارزنده ی افراد فرهيخته ای همچون شما بهره‌مند شوم.

موفق باشيد.
    دوست عزیز و گرامیم سلام. بله کاملا حق با شما هست و از اینکه در این دنیای بی در و پیکر موسیقی های داخلی خواننده ای مانند شما هست که کاملا علمی و منطقی به دنبال انجام کار حرفه ای است بسیار خرسندم.

فرموده اید در مشهد هستید خوب این برای من بسیار جای خوشحالی دارد چون در واقع هم شهری هستیم.

بنده هم به نوعی مفتخر هستم به اینکه در کنار سایر دوستان این مجموعه در آهنگسازی سبک ارکسترال با دوستان عزیزم همکاری می کنم و خوشحال می شوم اگر به عنوان آهنگساز بتوانم کمکی انجام بدهم.
    نهایت آرزوی من هم این است که بتوانم پدید آورنده اثراتی باشم که سال های سال به نیکی از آن یاد شود و در اذهان نسل ها به یادگار بماند.

از یافتن دوستی مانند شما خرسندم. امیدوارم در کنار یکدیگر بتوانیم پدید آورنده چنین یادگارهایی باشیم.

با سپاس فراوان محمد

12. 3 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط infrequent88 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نام : نادر
    شهر: تهران
    ساز : صدام!!
    چند وقته ساز میزنه و در چه حد : از اون موقع که حافظه ام اجازه میده!! و سعی میکنم خوب باشم!
    تجربه های نوازندگی : اینور و اونور... بدون هیچ تجربه رسمی!
    آی دی مسنجر : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لینک نمونه کار از نوازندگی ، آپلود شده در سایت 4shared :

نادر عزیز سلام.

صدای خوبی دارید و از این بابت به شما تبریک می گویم.

تحریر های ریز و ظریفی اجرا می کنید که در ذات حنجره شماست و جلوه زیبایی به صدای شما می بخشد.

فقط چند نکته به ذهن من می رسد که با اجازتون می گم: *) صداتون رو در گلو خفه نکنید مخصوصا در اجراهای زنده این عمل باعث می شود که شنونده کاملا متوجه حروف و کلمات نشود. یادتان باشد که ما دارای دو نوع صدا هستیم یک صدایی که در ذهن ماست و تصور می کنیم که شنونده هم همان را می شنود و دوم صدایی که واقعا از حنجره ما خارج می شود و شندونده دقیقا همان را می شنود. خیلی وقت ها ما خودمان ***** (صافی) هایی را بر روی صدایمان می گذاریم و احساس می کنیم که این *****
    (صافی) ، صدایی زیباتر از ما ایجاد می کند (نوع یک) ولی در واقع از دید شنونده که هیچ نگاه قبلی نسبت به صدای ما ندارد، این ***** (صافی) نوعی (اغراق و زیاده روی) محسوب می شود (نوع دوم)

احساس می کنم که اگر صدایتان را به جای پیچش در گلو و زیر بینی آزادانه به زیر سقف دهان و ناحیه ماسک صورت پرتاب کنید بهره وری صدایتان چندین برابر می شود. در موقع خواندن سعی کنید دهانتان را برای ادای کلمات بیشتر باز کنید تا صدا در گلو حبس نشود. یادتان باشد که این کلمات را همیشه انگار دارید برای شنونده ای می خوانید که هیچ گاه این شعر را نشنیده و هیچ گونه ذهنیت قبلی نسبت به آن ندارد. پس کلمات باید بسیار واضح و نافذ و با (بار معنایی همان کلمه) دقیقا ادا شوند. موقع خواندن به حس و معنی هر کلمه (تازه) فکر کنید.

ما در صورتمان کانال های زیادی داریم که صدا بعد از تولید شدن از حنجره از این کانال ها خارج می شود مهم ترین این کانال ها خود (دهان و بینی) هستند. دقت کنید که اگر موقع خواندن بینی خود را با دست بگیرید ولی تغییر واضحی در صدای شما ایجاد نشود این نشان می دهد که شما از داخل، خودتان جلوی خروج صدا از بینی را به طور ناخودآگاه می گیرید و این موضوع باعث صدای تودماغی و خفه می شود.

اگر روی کنترل و باز کردن این کانال ها در هنگام خواندن کار کنید بهره وری و قدرت صدایتان چندین برابر خواهد شد و صدایتان از حالت کدر خارج شده و شفاف و واضح می شود.

در هر صورت باز هم تاکید می کنم که تحریرهای ریز صدایتان بسیار زیبا و دقیق است.

با سپاس از شما

ویرایش توسط alone_composer : Tuesday 30 March 2010 در ساعت 11:43 PM

14. 3 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

infrequent88 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24647
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    159
    216 بار تشکر شده در 79 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

نادر عزیز سلام.

صدای خوبی دارید و از این بابت به شما تبریک می گویم.

تحریر های ریز و ظریفی اجرا می کنید که در ذات حنجره شماست و جلوه زیبایی به صدای شما می بخشد.

فقط چند نکته به ذهن من می رسد که با اجازتون می گم: *) صداتون رو در گلو خفه نکنید مخصوصا در اجراهای زنده این عمل باعث می شود که شنونده کاملا متوجه حروف و کلمات نشود. یادتان باشد که ما دارای دو نوع صدا هستیم یک صدایی که در ذهن ماست و تصور می کنیم که شنونده هم همان را می شنود و دوم صدایی که واقعا از حنجره ما خارج می شود و شندونده دقیقا همان را می شنود. خیلی وقت ها ما خودمان ***** (صافی) هایی را بر روی صدایمان می گذاریم و احساس می کنیم که این *****
    (صافی) ، صدایی زیباتر از ما ایجاد می کند (نوع یک) ولی در واقع از دید شنونده که هیچ نگاه قبلی نسبت به صدای ما ندارد، این ***** (صافی) نوعی (اغراق و زیاده روی) محسوب می شود (نوع دوم)

احساس می کنم که اگر صدایتان را به جای پیچش در گلو و زیر بینی آزادانه به زیر سقف دهان و ناحیه ماسک صورت پرتاب کنید بهره وری صدایتان چندین برابر می شود. در موقع خواندن سعی کنید دهانتان را برای ادای کلمات بیشتر باز کنید تا صدا در گلو حبس نشود. یادتان باشد که این کلمات را همیشه انگار دارید برای شنونده ای می خوانید که هیچ گاه این شعر را نشنیده و هیچ گونه ذهنیت قبلی نسبت به آن ندارد. پس کلمات باید بسیار واضح و نافذ و با (بار معنایی همان کلمه) دقیقا ادا شوند. موقع خواندن به حس و معنی هر کلمه (تازه) فکر کنید.

ما در صورتمان کانال های زیادی داریم که صدا بعد از تولید شدن از حنجره از این کانال ها خارج می شود مهم ترین این کانال ها خود (دهان و بینی) هستند. دقت کنید که اگر موقع خواندن بینی خود را با دست بگیرید ولی تغییر واضحی در صدای شما ایجاد نشود این نشان می دهد که شما از داخل، خودتان جلوی خروج صدا از بینی را به طور ناخودآگاه می گیرید و این موضوع باعث صدای تودماغی و خفه می شود.

اگر روی کنترل و باز کردن این کانال ها در هنگام خواندن کار کنید بهره وری و قدرت صدایتان چندین برابر خواهد شد و صدایتان از حالت کدر خارج شده و شفاف و واضح می شود.

در هر صورت باز هم تاکید می کنم که تحریرهای ریز صدایتان بسیار زیبا و دقیق است.

با سپاس از شما

سلام به دوست عزیزم
    قبل از هر چیز تشکر عمیقی مکنم به خاطر راهنمایی های ارزنده تون
    اما یه موضوعی که میخواستم خدمتتون عرض کنم و اونم اینه که اینه که من آهنگ نفس نفس ابی رو در شرایطی خوندم که یه موبایل در فاصله 1 و نیم متری من داشت صدامو میگرفت و فقط صرف اینکه یک نمونه کار با صدای کاملا خام تو سایت بذارم این کارو کردم
    منظورم اینه که شاید یه مقداری از اون گرفتگی صدایی که فرمودید در آهنگ شنیده مشه به خاطر همین موضوع بوده باشه (البته بازم عرض میکنم شاید)
    در کل بازم ممنونم بخاطر راهنماییتون
    تشکیل شده از قالب آسمانی به اضافه ی نسل جدید بشر!!!

16. 3 کاربر برای این پست از infrequent88 تشکر کرده اند:

ahoragirl آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25123
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    27 بار تشکر شده در 15 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام.
    آمنه هستم.
    از اصفهان.
    سازم ویولن.
    7ساله ساز میزنم.
    سبکم کلاسیک .
    آیدیمgoodgirl7772002@yahoo. com
    امیدوارم بتونم کمکی کنم.
    ویرایش توسط ahoragirl : Thursday 15 April 2010 در ساعت 12:52 PM

18. کاربران زیر از ahoragirl به خاطر این پست تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

سلام ...
    خوش بحالتون .. منم خیلی دوس داشتم بتونم همراهیتون کنم .. واقعا میگم .. ولی حیف که توان تکنیکیشو ندارم .. اگر هم داشتم باز نمیتونستم... فقط میتونم براتون دعا کنم ...
    ان شاءا... موفق باشیـــــــــــــن همتون...

20. 2 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

گیتی آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25439
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    7
    28 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نام:سپیده
    شهر:تهران
    ساز:گیتار
    مدل ساز amaha c-70
    3 ساله که گیتار کلاسیک کار می کنم
    تجربه های نوازندگی:تجربه ی خاصی ندارم!
    عضو کانون موسیقی دانشگاه بودم .
    برای یه کنسرت تمرین کردیم که منحل شد.
    ای دی مسنجر: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستش بلد نیستم نمونه کارمو اونجوری که خواستین بفرستم.

22. کاربران زیر از گیتی به خاطر این پست تشکر کرده اند:

hichnafar آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    311
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,391
    2,667 بار تشکر شده در 1,085 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    میزان امتیاز
    0

راستش بلد نیستم نمونه کارمو اونجوری که خواستین بفرستم
    کارتون رو ضبط کنید (با گوشی ، یا میکروفون +کامپیوتر یا ...)
    بعد برید[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عضو که شدید login و فایلی که می خواهید رو انتخاب کنید و upload رو بزنید ، آخرش هم لینکی که بهتون می ده رو اینجابگذارید
    ویرایش توسط hichnafar : Friday 16 April 2010 در ساعت 09:28 AM

24. کاربران زیر از hichnafar به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mehrdadgh4 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13850
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,147
    2,461 بار تشکر شده در 668 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Mehrdadgh4 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    16

نام : مهرداد
    شهر:اصفهان
    ساز :ويلن
    مدل ساز st 300
    چند وقته ساز میزنه و در چه حد : 2 ساله (سنتي)
    آی دی مسنجر mehrdadgh4
    لینک نمونه کار از نوازندگی ، آپلود شده در سایت 4shared :

26. 2 کاربر برای این پست از Mehrdadgh4 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25828
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نام : صادق
    شهر:تهران
    ساز :كيبرد
    مدل ساز:YAMAHA A1000 اما بزودي KORG PA 80
    چند وقته ساز میزنه و در چه حد:تقريبا 1 سال اما بيشتر ميخونم

تجربه های نوازندگی:يك گروه چند نفره دانشجويي تشكيل داده بوديم كه من خواننده گروه بودم و خيلي كم هم كيبورد ميزدم. چند تا برنامه هم اجرا كرديم كه متاسفانه با تمام شدن درس بچه ها گروه هم منحل شد.

آی دی مسنجر :SHEKASTEDELAN@YAHOO. COM

28. 3 کاربر برای این پست از BIGERBOY تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    26067
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

امیرحسام سرمست
    خواننده سبک هیپ هاپ (tune, Rnb, Rap, Reageton)
    مدت 4سال هست تو این سبک فعالیت دارم (2سال کاملا حرفه ای)
    ازونجا که اینا سبکای مردمی و اعتراضی هستش فکر می کنم بتونم کنار برادر و خواهرامون در تشکیل یه گروه خیریه ی خوب یاری کنم ! به غیر از من هم یه تعداد از خواننده و نوازنده های حرفه ای و سرشناس هستند که اگر قضیه جدی بشه می تونم باشون هماهنگی کنم
    yahoo id : hesam_street
    Email : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امیدوارم بتونم کمکی بکنم ...

30. 3 کاربر برای این پست از sarmast تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    26067
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

در ضمن من 2تا نوازنده گیتار حرفهای هرکدوم 10 سال می زنن ! یه ویولونیست با 11 سال تجربه ! یه نوازنده کمانچه و چندین خواننده سبک های مختلف از دوستانم هستن که می تونم باشون هماهنگی کنم ...

32. 3 کاربر برای این پست از sarmast تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)