لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 134

موضوع: تاپیک هواداران حسین و احسان خواجه امیری

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    دوستان عزیز تا 40 دقیقه دیگه می تونید سریال در مسیر زاینده رود رو از شبکه ی یک ببنیید

با تیتراژ زیبایی با صدای زیبای احسان خواجه امیری************
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

2. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

لینک مستقیم دانلود تیتراژه سریال در مسیر زاینده رود با کیفیت اصلی...

داغ داغ:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

البوم احسان خواجه اميري با نام „يك خاطره از فردا” منتشر شد

تازه ترین اثر احسان خواجه امیری با نام «یه خاطره از فردا»
    چهارشنبه 31 شهریور ماه به بازار موسیقی کشور عرضه شد. این اثر که پنجمین آلبوم احسان خواجه‌امیری به شمار می رود، توسط موسسه آوای هنر منتشر شده و متشکل از 12 قطعه با نام‌های «نمیدونم»، «دارم میام پیشت»، «خودت خواستی»، «اعتراف»، «خواب و بیداری»، «بی کس»، «کاش عاشقت نمیشدم»، «مسری»، «دنیا»، «اتفاق»، «مسری(remix) » و «خلاصم کن» است که تنظیم قطعات توسط بهرنگ بهادرزاده، میثم مروستی، امید حجت، هومن نامداری، مهرداد نصرتی، سیروان خسروی و احسان خواجه امیری صورت گرفته است.

آهنگسازی قطعات آلبوم «یه خاطره از فردا» نیز بر عهده بهرنگ بهادرزاده، مهرداد نصرتی و خواجه امیری بوده و ترانه ها هم توسط افشین یداللهی، مجید افشاری، علی بحرینی، محمد کاظمی، مریم اسدی و نسترن شیر محمدی سروده شده اند.

6. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

علی بحرینی یکی از اولین روزنامه‌نگاران موسیقی پاپ ایران در سال‌های پس از انقلاب بود که فعالیت مطبوعاتی‌اش در این حوزه را همزمان با تولد دوباره موسیقی پاپ آغاز کرد. او در ماه‌های نخست، تنها روزنامه‌نگاری بود که از موسیقی پاپ می‌نوشت و تا اردیبهشت امسال با قلم زدن در نشریاتی مثل پیک آزادی، محک، اتفاق نو و. . . حضور پررنگ و ثابتی در این عرصه داشت. بحرینی این روزها همچنان برای موسیقی می‌نویسد اما حالا فقط در زمینه «ترانه» دست به قلم می‌برد. در این گفت‌وگو بحرینی از همکاری‌های جدیدش با احسان خواجه‌امیری حرف زده و درباره ترانه‌سرایی و وضعیت فعلی موسیقی پاپ دیدگاه‌های تازه‌ای را مطرح کرده است.

• اولین حضور جدی‌ات در عرصه ترانه را با آلبوم «یه خاطره از فردا» احسان خواجه‌امیری شنیده‌ایم؟
    این آلبوم اولین آلبومی است که در وضعیت جدیدم با دو ترانه از من منتشر شده البته دو ترانه‌ای که در این آلبوم می‌شنوید را اوایل سال گذشته برای احسان نوشتم. یک قطعه دیگر هم برای او نوشتم که به خاطر ترافیک آهنگ‌های شش‌و‌هشت در این آلبوم جایی پیدا نکرد و احتمالاً در آلبوم بعدی احسان قرار خواهد گرفت.

• از همکاری با خواجه‌امیری رضایت داری؟
    فکر می‌کنم رضایت احسان مهم‌تر باشد تا رضایت من!

• او حتماً راضی بوده که این ترانه‌ها را خوانده است.
    این همکاری برای من خیلی جذاب بود. خصوصاً از این جهت که یک مدل همکاری جدید را در هر سه قطعه به وجود آوردیم. شاید در کارنامه حرفه‌ای احسان کمتر پیش آمده بود که برای تولید یک قطعه، هم ترانه، هم آهنگ و هم تنظیم به موازات هم جلو بروند. در هر سه قطعه ما کنار هم جلو رفتیم و به این ترتیب من تنها ترانه‌نویسی بودم که تمام ترانه‌هایم با ملودی و تنظیم‌های او پیش رفت. احسان خواننده باهوشی است که با انتخاب درست کارهایش هر رقابتی را به سود خودش تمام می‌کند. خیلی‌ها وقتی می‌خواهند احسان را کمرنگ کنند، بحث حضور او در تیتراژهای تلویزیونی را پیش می‌کشند و معتقدند او به خاطر تیتراژهایش جا افتاده است در صورتی که وقتی فرصت حضور در تیتراژهای تلویزیونی برای دیگران به وجود می‌آید می‌بینیم جز احسان و علی لهراسبی تقریباً هیچ خواننده دیگری نتوانسته با تیتراژهای تلویزیونی در چند سال اخیر خودش را مطرح کند. نمونه‌اش تیتراژهای سریال‌های ماه رمضان امسال. چرا نباید به این فکر کنیم که خواجه‌امیری برای چندمین بار توانسته رقابت را از خواننده‌های دیگر ببرد؟ وقتی دیگران از فرصتی که برایشان ایجاد می‌شود استفاده نمی‌کنند، به احسان چه ارتباطی پیدا می‌کند؟ در ماه رمضان تیتراژ «در مسیر زاینده رود» یک سر و گردن بالاتر از تمام تیتراژهای دیگر بود. رضا صادقی بعد از ترانه «نرو» در سریال «ارث بابام» تیتراژهایی خوانده که حتی طرفداران سینه چاک او هم آنها را دوست نداشته‌اند. محمد اصفهانی هم چند سال است مرتب در جا می‌زند و نه خودش از فرصتی که ایجاد شده استفاده می‌کند و نه به دیگران اجازه می‌دهد تا خودشان را نشان بدهند. اینکه یک تیتراژ با اقبال مواجه می‌شود، فقط مستلزم این نیست که به خواننده فضا بدهند بلکه به تفکر، استراتژی و مخاطب‌شناسی بستگی دارد. احسان خواجه‌امیری از این نظر آدم فوق‌العاده موفقی است.

• از بازتاب «خودت خواستی» و «کاش عاشقت نمی‌شدم» در آلبوم «یه خاطره از فردا» راضی هستی؟
    به نظر من هر ترانه‌سرایی که با احسان همکاری کند، برنده است و باید میزان پیروزی‌اش را اندازه گرفت. من از «خودت خواستی» و «کاش عاشقت نمی‌شدم» رضایت دارم چون در میان نظرات ضدونقیضی که پیرامون این آلبوم منتشر شده، این دو قطعه مخالفان خاصی نداشته‌اند و در نظرخواهی‌ها هم جایگاه خوبی داشته‌اند. خودم شخصاً «خودت خواستی» را بیشتر دوست دارم. متأسفانه «کاش عاشقت نمی‌شدم» دچار ممیزی شد. این ترانه بسیار محکم شروع شد اما متأسفانه دو بیت اول در شورای شعر دفتر موسیقی ارشاد مردود شد و من فقط دو، سه دقیقه وقت داشتم تا با توجه به ابیات پایین، دو بیت اول ترانه را دوباره بنویسم. . .

• ارشاد، کدام دو بیت را حذف کرد؟
    دلیلی نمی‌بینم دو بیتی را که ارشاد به آن مجوز نداده و برای انتشار مناسب ندانسته، مطرح کنم. فکر می‌کنم این کار یک جور «دهان کجی» باشد. به هر حال من در قالب موسیقی مجاز کار می‌کنم و به مقررات و محدودیت‌ها احترام می‌گذارم. ترانه‌هایم را به دفتر موسیقی ارشاد سپرده‌ام و به همین دلیل فکر نمی‌کنم جالب باشد که بخواهم «خودنمایی» کنم. «کاش عاشقت نمی‌شدم» می‌توانست اثر تأثیرگذارتری هم باشد اما متأسفانه خواننده‌ها هرچقدر بزرگتر باشند حساسیت هم روی کارهایشان بیشتر است.

• فکر می‌کنی «یه خاطره از فردا» برای معرفی بیشتر علی بحرینی در عرصه ترانه، تأثیر زیادی داشته باشد؟
    صددرصد همین طور فکر می‌کنم. در شرایطی که خیلی از ترانه‌های خوب من به بدترین شکل توسط خواننده‌ها اجرا شده‌اند و به تیراژ بیست هزار هم نرسیده‌اند، حالا با خواننده‌ای همکاری کرده‌ام آلبومش سیصد، چهارصدهزار مخاطب دارد و انصافاً در اجرای ترانه‌ها هم فوق‌العاده است.

• «یه خاطره از فردا» با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شده؛ بعضی‌ها آن را بسیار دوست دارند و عده‌ای هم آن را یک فاجعه می‌دانند. از نظر تو «یه خاطره از فردا» در کارنامه احساس خواجه‌امیری چه جایگاهی دارد؟
    به نظر من «یه خاطره از فردا» آلبوم روان، درست و استانداردی است که به مخاطب خواجه‌امیری احترام گذاشته است. فکر می‌کنم طرفداران همیشگی احسان از این آلبوم راضی شده باشند و احتمالاً مخالفان این آلبوم جزو شنونده‌های «گذری» کارهای او هستند. اما این را هم بگویم که در یک سال گذشته متأسفانه نگاه جامعه ما نسبت به آثار هنری بسیار مسموم شده و من از این نظر بسیار نگرانم. انگار ما همه منتظر اکران یک فیلم، پخش یک سریال یا انتشار یک آلبوم هستیم تا بلافاصله به آن بتازیم! من نمی‌توانم این پرخاشگری را توجیه کنم اما پیامدش قطعاً این خواهد بود که جامعه به زودی از هیچ اثر هنری لذت نخواهد برد. متأسفانه یاد گرفته‌ایم که «کلیت» آلبوم‌ها را هم هدف قرار بدهیم. به نظر من آلبوم «یه خاطره از فردا» حداقل پنج، شش قطعه بسیار خوب دارد که باعث می‌شود هیچ آدم منصفی آن را آلبوم فاجعه آمیزی نداند. از طرف دیگر این را هم می‌پذیرم که دو، سه قطعه در این آلبوم عملاً به آهنگ‌های دست و پاگیری تبدیل شده‌اند و مانع از آن هستند تا این آلبوم را یک اثر استثنایی بدانیم. من شخصاً فکر می‌کنم «یه خاطره از فردا» جزو یکی از سه، چهار آلبوم خوب موسیقی پاپ ایران در دو، سه سال گذشته باشد.

• به عنوان یک روزنامه‌نگار، کدام ترانه‌های این آلبوم را بیشتر دوست داری؟
    «مسری» قطعه محبوب من است. «اعتراف» را هم فوق‌العاده دوست دارم و اعتقاد دارم در کنسرت‌های احسان مورد استقبال قرار خواهد گرفت. قطعه «نمی دونم» هم از نظر ترانه، آهنگ و تنظیم باب میل من است. خوشحالم که در «یه خاطره از فردا» نامم کنار افشین یداللهی ثبت شده است. در میان ترانه‌سرایان پس از انقلاب برای فرید احمدی و افشین یداللهی بیشترین احترام را قائل بوده‌ام و آنها را بابت جریان‌سازی در ترانه‌هایشان همواره ستایش کرده ام. امسال برای من اتفاق خیلی خوبی افتاده که در آلبوم راما (کم کم عاشقم شو) با فرید احمدی و در آلبوم احسان (یه خاطره از فردا) با یداللهی همسایه شده ام. برایم افتخار بزرگی است که در شناسنامه آلبوم «مدارا» با صدای شهرام شکوهی هم قرار است اسمم کنار اسم محمدعلی شیرازی ثبت شود. با فرید احمدی دوست هستم اما شیرازی و یداللهی را روی هم پنج دقیقه هم ندیده‌ام ولی این دلیل نمی‌شود که از تأثیر کارهایشان روی روح و ذهنم چیزی نگویم.

8. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

احسان خواجه امیری : با پخش کلیپ هایمان زلزله می شود!

10. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] | كنسرت هاي پاييزي احسان خواجه اميري تهران و شهرستانها

زايا سليمان :«روزهای 16، 17 و 18 مهر ماه برای سه شب و هر شب یک سانس در اصفهان، 22 و 23 مهر در شهر کرمان، 28، 29 و 30 مهر‌ماه و همچنین اول آبان‌ در تهران، 3 و 4 در منطقه آزاد بندر‌انزلی و در آخر هم در تاریخ‌های 6، 7 و 8 آبان مجددا در تهران و در سالن وزارت کشور روی صحنه خواهیم رفت. »
    «اعضای گروه ارکستر هم عبارتند از میثم مروستی (ویلون) ، بهرنگ بهادرزاده (کی بورد) ، محمد کاظمی (کی بورد) ، هومن نامداری (ساکسیفون) ، سیامک کریم پور (ترومپن) ، علی ضرابی (ترومپت) ، مهرداد هزار خوانی (گیتار باس) ، سامان امامی(گیتار الکتریک) ، سیامک پناهی(پرکاشن) ، و خودم به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه در این تور به اجرای گلچینی از قطعات آلبوم «یک خاطره از فردا» و قطعات دیگر می‌پردازیم. »

12. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

.:: گزارش کنسرت اصفهان
    برنامه با تنها نیم ساعت تاخیر آغاز شد! گروه ارکستر با هم روی صحنه آمدند و بعد از ادای احترام در جایگاه‌های مخصوص خود مستقر شدند. ارکستر شروع به نواختن قطعه‌ای با ریتمی تند می‌کند و بعد از چند دقیقه احسان خواجه‌امیری در میان تشویق حضار روی صحنه ظاهر می‌شود. گروه «برای آخرین بار» را به عنوان اولین قطعه اجرا کرد و بعد احسان خواجه‌امیری به حضار خوش آمد گفت و از حضور خود در شهر مهد تمدن اظهار شادمانی کرد. وی همچنین اعلام کرد امشب برنامه اشان بطور کامل تغییر پیدا کرده وقرار بر این شده تا تمامی قطعات به انتخاب مردم اجرا شود و روبه حضار کرد و گفت: شاد یا ملایم؟ مردم سرخوش شهر اصفهان هم همگی فریاد زدند: شاد! در نتیجه قطعه بعدی قطعه « دارم میام پیشت » انتخاب شد.

«نمی دونم» قطه بعدی بود که گروه اجرا کرد که از نکات جالب این بود که هیچ یک از حضار ترجیع بند این قطعه را از حفظ نبوده و در نتیجه احسان مجبور شد برای مدتی کوتاهی ارکستر را کات و بعد از هماهنگی کامل مردم مجدد کار را از سر بگیرد. پس از آن، تیراژ پرطرفدار سریال «میوعه ممنوعه» اجرا شد. سپس در ادامه برنامه این هنرمند یادی از ترانه‌سرای محبوب کشورمان یعنی دکتر افشین یدالهی کرد و بعد از کلی تعریف و تمجید قطعه ریتمیک «فقط تو» اجرا کرد.

یکی از سوپراز‌های این کنسرت اجرای تیتراژ پایانی سریال «در مسیر زاینده رود» با عنوان «خلاصم کن» بود و جالب اینجای داستان بود که با وجود عدم استقبال مردم اصفهان از این سریال، از اجرای آن استقبال کرده و از ابتدا تا انتهای این قطعه را یک‌نفس و بی‌وقفه از حفظ به همراه احسان هم‌خوانی کردند که در نوع خود قابل توجه بود.

بعد از گذران مدتی نوبت به تغییر در ظاهر ارکستر رسید و احسان خواجه‌امیری از مردم خواست تا یکی از قطعات پدرش (استاد ایرج) را برای اجرای انتخاب نمایند که سرانجام بعد از کلی چانه‌زنی بالاخره قطعه معروف «من یک پرنده‌ام » انتخاب شد و ویولونیست قهار موسیقی کشورمان یعنی میثم مروستی با اجرای تک‌نوازی خود حسابی در سالن غوغا به پا کرد بطوریکه احسان دائما از او تشکر و تمجید می‌کرد.

در ادامه به نوبت قطعات «پول کثیف،سلام آخر و خوشبختی» اجرا شدند و در آخر برنامه هم نوبت به معرفی اعضای ارکستر رسید و احسان خواجه امیری یک به یک معرفی کرده و هریک بعد از خواند اسامی‌شان شروع به تک نوازی با ساز های خود می کردند که اعضای گروه عبارت بودند از: میثم مروستی(ویلون) ، محمد کاظمی(کی بورد) ، بهرنگ بهادرزاده(کی بورد) ، هومن نامداری(ساکسیفون) ، سیامک کریم پور(ترومپن) ، علی ضرابی(ترومپت) مهرداد هزار خوانی(گیتار باس) ، سامان امامی(گیتار الکتریک) ، سیامک پناهی(پرکاشن) ،و زایا سلیمان به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه ارکستر.

14. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

یادداشت مهرداد نصرتی آهنگساز بهترین تراک آلبوم احسان خواجه امیری قطعه «نمی دونم»
    مهرداد نصرتی: نباید موفقیت کار گروهی به پای فرد خاصی نوشته شود
    چند هفته ای از انتشار آلبوم «یه خاطره از فردا» می گذرد و احسان خواجه امیری خواننده این اثر در مصاحبه های خود، قطعه «نمی‌دونم» با ترانه ای از مونا برزویی، آهنگسازی مهرداد نصرتی و تنظیم سیروان خسروی را یکی از موفق ترین قطعات آلبومش معرفی کرده است. در همین زمینه مهرداد نصرتی آهنگساز این اثر یادداشتی را در اختیار موسیقی ایرانیان قرار داده و در آن از چگونگی ساخت این قطعه سخن گفته و از رسانه هایی که موفقیت این آهنگ را به شخص خاصی نسبت می دهند، گلایه کرده و توضیح داده در موفقیت کارهای گروهی همه عوامل سهیم هستند و نباید کار گروهی به پای فرد خاصی نوشته شود.
    در ادامه می توانید یادداشت مهرداد نصرتی آهنگ ساز سه قطعه از آلبوم «یک خاطره از فردا»، پیرامون آهنگ اول این آلبوم با نام «نمی دونم» را بخوانید:[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

16. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

18. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

20. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نشست نقد آلبوم جديد «احسان خواجه‌اميري» برگزار مي‌شود
    چهارمين نشست نقد و بررسي آلبوم جديد «يه خاطره از فردا» با حضور احسان خواجه‌اميري و عوامل توليد آلبوم برگزار مي‌شود.

به گزارش گروه فرهنگي «شبكه خبر دانشجو»، مديريت فرهنگي - هنري منطقه 11در ادامه سلسله نشست‌هاي ادبي اقدام به برگزاري نشست چهارمين نقد و بررسي آلبوم موسيقي «يه خاطره از فردا» كار احسان خواجه اميري كرده است.

اين برنامه با هدف ارج نهادن به موسيقي اصيل ايراني و آشنايي هر چه بهتر جوانان با هنر موسيقي با حضور عوامل توليد آلبوم از جمله افشين يداللهي، محمد كاظمي، علي بحريني، مونا برزويي، بهرنگ بهادرزاده به اجرا در خواهد آمد

بنا بر اين گزارش، در اين برنامه منتقدان و شاعران كشور از جمله عبدالجبار كاكايي، بهروز ياسمي، محمود اكرامي، فرزاد حسني حضور خواهند داشت.

«يه خاطره از فردا» آخرين و جديدترين آلبوم موسيقي اين هنرمند است.
    علاقه‌مندان به اين برنامه مي‌توانند ساعت 17 امروز، چهارشنبه، 21 مهر ماه به نشاني بزرگراه نواب ، خيابان كميل شرقي - فرهنگسراي انقلاب سالن فجر مراجعه كنند

22. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

گزارش و 30 تصویر از کنسرت مهر ماه 89 در دیار نصف جهان

احسان خواجه امیری ، خواننده محبوب و خوش صدای کشور ، شانزدهم ، هفدهم و هجدهم مهر ماه 89 در در شهر اصفهان به روی صحنه رفت ، که مانند اجرای سال گذشته ، آقای محمد مرشدی ، برگزار کننده این برنامه بودند.
    گزارش زیر از شب اول اجرای این برنامه تهیه شده است :

16 مهرماه – ساعت 18:30 – تالار رودکی
    استقبال مردم از این برنامه بی نظیر بود ، به طوری که حضار از ساعتی قبل در یک صف طویل در انتظار ورود به سالن بودند. برنامه با نواختن آهنگ آغازین گروه توسط نوازندگان آغاز شد ، پس از آن ملودی اهنگ „برای آخرین بار” در سالن طنین انداز شد و همزمان احسان خواجه امیری به روی سن آمد و شروع به اجرای این قطعه نمود. پس از اتمام ، به حضار خوش آمد گفت و از اینکه مجددا برای اجرای برنامه به اصفهان دعوت شده ، ابراز خوشنودی کرد. قطعه دوم ، آهنگ شیرین بود که با استقبال و تشویق حضار مواجه شد. بعد از آن احسان از مردم نظر خواهی کرد که ترانه های شاد بیشتری را اجرا کند یا ملایم! و چون صدای تشویق طرفداران هر دو گروه یکسان بود ، قرار شد از همه ی ترانه ها به یک میزان اجرا شود.
    برنامه با اجرای قطعات „نمی دونی” ؛ „دارم میام پیشت” و „نمی دونم” دنبال شد. تقریبا در طول اجرای همه ی آهنگ ها ، مردم با احسان همخوانی می کردند. پس از آن نوبت به اجرای ترانه های در خواستی رسید. هر چند نفر در یک گوشه از سالن ، نام آهنگ محبوب خود را فریاد می زدند و حتی برخی با حرکات دست و پانتومیم سعی در فهماندن آهنگ مورد نظر خود داشنتد، مانند بال زدن مثل یه پرنده !!! که احسان به سرعت متوجه منظور آنها شد ! چون صدای فریاد های یک گروه به نشانه در خواست آهنگ „خیال تو” بلندتر بود ، قطعه بعدی که اجرا شد این قطعه بود. ترانه های درخواستی بعدی „خوشبختی” و „مسری” بودند. در طول اجرای آهنگ „خوشبختی” تمام سالن با احسان هم صدا شده بودند. بعد از آن خواجه امیری اشاره کرد که به ادامه اجرایشان می پردازند و در آخر مجددا ترانه های در خواستی حضار را اجرا خواهند کرد، پس کار با اجرای آهنگ „دنیا” که از کارهای آلبوم جدید بود ، از سر گرفته شد.
    پس از اتمام قطعه ، خواجه امیری خطاب به حضار گفت :„اجرای کنسرت موسیقی در شهر اصفهان به شدت دشوار است ، چون همه ی مردم این دیار هنرمند و هنرشناس هستند و موسیقی را خوب می شناسند. به همین منظور یه قطعه در دستگاه اصفهان اجرا خواهیم کرد” و از حضار سوال کردند که کدامیک از قطعات را در این دستگاه می پسندند. یک نفر از میان سالن فریاد زد :„کاش عاشقت نمی شدم.” !! احسان خواجه امیری با خنده گفت :„آخه کاش عاشقت نمی شدم دستگاهه ؟؟!!!”. صدای خنده سالن را پر کرد و سپس صدای ویلون میثم مروستی در فضا طنین انداز شد و „آوازصفاهان” به زیبایی هر چه تمام تر توسط خواجه امیری اجرا گشت که با استقبال شدید مردم اصفهان مواجه شد. در ادامه نیز به دلیل فریادهای یک صدای مردم که „پرنده ، پرنده” می کردند ، قطعه „من یه پرنده ام” از کارهای استاد ایرج ، بار دیگر توسط پسرشان اجرا گشت.
    کم کم به پایان این سانس نزدیک شدیم و احسان خاطر نشان کرد که تنها برای اجرای دو قطعه دیگر زمان باقی است و از حضار برای آن دو قطعه نظرخواهی کردند. چون سلیقه ها و درخواست ها متنوع بود، قرار بر این شد که از هر ترانه ، یک بخش کوتاه اجرا شود. بنابراین خواجه امیری برنامه را با اجرای بخش های کوچک و پی در پی قطعات „سلام آخر” ، „خواب و بیداری” ، „باور نمی کنم” و „غریبانه” به پایان برد و با گفتن „به امید دیدارهای مجدد در کنسرت های آتی” از مردم خداحافظی کرد.
    در پایان از جناب آقای محمد مرشدی بسیار سپاس گذاریم بابت تمامی زحماتی که برای اجرای مجدد این برنامه در شهر اصفهان کشیدند و عکس های این اجرا را در اختیار ما قرار دادند.
    پریا کرمی- مهرماه 89

24. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

26. 2 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

گزارش متنی و تصویری از کنسرت تهران احسان خواجه امیری

• هنرمندان زير ذره بين مردم
    وي «نمي دوني» را به عنوان اولين ترانه خواند و گفت: «با بالا رفتن سليقه كار هنرمندان سخت شده است و ما زير ذره بين هستيم. »

خواجه اميري همچنین به اجرای سه سال پیش در تالار وزارت کشور اشاره کرد و گفت: «کار حرفه‌ایم را از تالار وزارت کشور آغاز کردم و در همان زمان، 4 شب اجرا پشت سر هم در همین سالن داشتم و افتخار می‌کنم که خوش‌سلیقه‌ترين شنوندگان موسیقی ایران در اینجا حضور دارند» همين نكته تشويق مكرر مخاطبان را برانگيخت.

خواجه‌اميري در ادامه گفت: «مي‌خواهم آهنگي بخوانم كه شما بايد من را همراهي كنيد» و بعد „دارم ميام پيشت” را از آلبوم تازه خود خواند و مردم نيز با او هم‌خواني كردند و استقبال بسيار خوبي از اين قطعه شد. نكته قابل توجه اين كنسرت اين بود كه قطعات آلبوم «يه خاطره از فردا» كه از ورودش به بازار موسيقي كمتر از دوماه مي‌گذرد توسط مردم زمزمه مي‌شد و اكثر مخاطبان ترانه‌هاي اين آلبوم را حفظ بودند.

احسان خواجه‌اميري كه در اجراي زنده از انرژي بسياري استفاده مي‌كند و با هيجان كنسرت خود را پيش مي‌برد از زايا سليمان كه سرپرستي اركستر را به عهده داشت قدرداني كرد و گفت: «اين چند روز زايا سليمان زحمات بسياري براي اين كنسرت كشيد» وي همچنين از ميثم مروستي نيز قدرداني كرد از او به عنوان هنرمند نابغه ياد كرد. »

• از ترانه هاي پدر بخوان !
    در همين حين فردي مسن از ميان جمعيت با صداي بلند گفت: «به افتخار پدر بزرگوارتون! » جمعيت حاضر نيز به تشويق ايرج خواجه‌اميري پرداختند و مدام از خواجه‌اميري پسر درخواست خواندن ترانه‌هاي پدر را مي‌كردند.
    «هرچي آرزوي خوبه مال تو» ترانه بعدي احسان خواجه‌اميري بود كه در فضاي تالار بزرگ كشور طنين انداخت و خاطرات بسياري از مردم را زنده كرد و استقبال خوبي از آن شد.

وي بعد از خواندن قطعه «اعتراف»، «خلاصم کن» تيتراژ درمسير زاينده را خواند و از دكتر افشين يداللهي ياد كرد و مردم اين ترانه سرا را تشويق كردند . خواجه اميري اين قطعه را به مادرش تقدیم کرد. احسان خواجه اميري در مقابل تقاضاهاي پي‌در‌پي مردم ترانه «پرنده» از آثار ماندگار ايرج خواجه‌اميري را خواند و اين قطعه به شدت مورد توجه و اقبال مردم قرار گرفت و شور خاصي در سالن ايجاد كرد.

این خواننده جوان همچنین قطعه «خدایا» سروده محمدعلی شیرازی و به آهنگسازی همایون خرم، که از ترانه‌های پدرش بود را نیز اجرا کرد که با استقبال مردم مواجه شد. خواجه‌اميري قطعات «سلام آخر»، «باورنمي كنم» را خواند . ميثم مروستي كه در حال كوك‌كردن ساز باقلاما بود كه خواجه‌اميري گفت: «=اين باقلواست و همين باعت خنده‌هاي ممتد از سوي تماشاگران شد. »

• ترانه‌هاي درخواستي با احسان
    خواجه‌اميري ترانه «مسري» از آلبوم تازه خود خواند و گفت: «معمولا اسم سرايت مي‌آيد ياد مريضي و درد مي‌افتيم اما چيزهاي خوب مسري هم وجود دارد مثل عشق و آدمي كه عاشق نيست آدم نيست اميدوارم هيچكس بدون عشق نباشد. »وی در ادامه قطعات به یاد ماندنی «نه این قرارمون نبود»، «میوه ممنوعه»، «سلام آخر»، «دلگیرم از دست خودم» را خواند.

میثم مروستی (ویلون و باقلاما) ، محمد کاظمی(کی‌بورد) ، بهرنگ بهادرزاده(کی‌بورد) ، هومن نامداری(ساکسیفون) ، سیامک کریم پور(ترومپن) ، علی ضرابی(ترومپت) مهرداد هزار‌خوانی(گیتار باس) ، سامان امامی(گیتار الکتریک) ، سیامک پناهی(پرکاشن) ، و زایا سلیمان به عنوان نوازنده درامز و سرپرست گروه ارکستر خواجه اميري را در اين اجرا همراهي كردند.

• در حاشيه :
    • ميثم مروستي به يكي از قدرترين نوازندگان كشور تبديل شده در اين كنسرت نيز نقش بسزايي را ايفا مي كرد.

• خواجه‌اميري هيجان بسياري را در كنسرت خود ايجاد مي كند و همين باعث مي شود مردم با رضايت از سالن خارج شوند.

• احسان خواجه‌امیری در پایان کنسرتش از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مديران و كاركنان تالار وزارت كشور، اداره اماكن و شركت آواي هنر تشکر و قدرداني کرد.

• ترافيك شديد خيابان‌هاي اطراف تالار وزارت كشور و نبود پاركينگ ويژه اين سالن از جمله مشكلات برگزاري كنسرت در اين سالن است.

28. 3 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

DesironnA آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    23282
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    5,095
    5,664 بار تشکر شده در 1,485 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow DesironnA On Twitter Add DesironnA on Facebook Add DesironnA on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 27/1
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

اون گیتار مال منهههههههههههههه !!! :(((((((((((((((
    ..

30. 5 کاربر برای این پست از DesironnA تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

دو سه سال پیش ویدیوی یکی از کنسرت ها منتشر شد . آیا این کنسرت های اخیرا هم به صورت ویدیو منتشر شده اند ؟ از کدام موسسه یا شرکت یا ... میشه خرید ؟
    soundcloud.com/hamedsedighi

32. 2 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 9 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)