لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 70

موضوع: موسیقی چیست ؟ غنا چیست ؟ نوازنده کیست ؟ مطرب کیست ؟

marzie_samimiparvar آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19784
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    16
    177 بار تشکر شده در 46 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    تاثیری که موسیقی توی روحیه ی من داشته خیلی مثبت بوده!!! اونایی که میگن حرامه،پس خودشون لطف کنن دیگه قرآنو با صوت نخونن، زیارت عاشورا با صوت نخونن،مداحی نکنن ،به اذان گوش نکننو... چون اینا همش موسیقی داره و توی دستگاه خونده میشه!!! اصلا به قول شاعر „اشتر به شعر عرب در حالت است و طرب/کر طبع نیست تورا کژطبع جانوری”

2. 6 کاربر برای این پست از marzie_samimiparvar تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa00 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کاملا حق با شماست من این حرف ها رو کاملا تایید میکنم قابل توجه یه سری دوستان
    ضمنا جناب sina yanni باید به عرضتون برسونم طبق اخرین اخبار دانشگاه هاروارد و ایلینوی نوشیدن 2لیوان شراب در روز تا 30درصد از سکته های شدید قلبی میکاهد این حرف من نیست میتونی تو گوگل یه سرچ کنی خودت متوجه میشی همونطور که مهر نام گفت (تازه وحی منزل هم تا زمانی پذیرفته است که عقل انسان با آن تضاد نداشته باشد) . اخه1400سال پیش چمیدونستن که شامپاین فرانسوی چیه که بخان بدونن حلال وحرومش چیه لطفا ناراحت نشو من اصلا قصدم توهین به قران وشک در ان نیست

.[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه دوست من ، من هیچ وقت ناراحت نمیشم . اصلا مگه حرفت ناراحت کننده بود ؟؟
    من همون اولش گفتم که حرف خدا رو میگم ، نه بنده های خدا رو که 1400 پیش زندگی می کردن که تازه بفهمن شامپاین چیه و الکل چیه .
    هیچ چیزی تو دنیا بد یا خوب مطلق نیستش . حتی سوسک ها هم خوبی هایی دارن واسه انسان .
    سیگارم اعصابو آروم میکنه ، عوضش پدر ریه هاتو درمیاره . شراب ممکنه نذاره سکته کنی ، ولی از اون ور میاد کبد و جیگر و ... تو می چرونه . من ترجیه میدم صبح 30 دقیقه بدوم و 60 % از سکته جلو گیری کنم تا 2 لیوان شراب بنوشم و 30 در صد جلوگیری کنم .
    تازه دین اسلام اون حرام هایی که خواص دارویی دارن رو در موارد خاص حلال کرده . همین شراب . یا به غیر از نوشیدنی ها و خوراکی ها ، مثلشم همین روزه س . اگه مریض باشی و روزه بگیری ، اون روزت باطله ، چون مریض نباید روزه بگیره . یا همین دروغ مصلحتی یا ... .
    اگه جایی باشی که گوشت هیچ حیوانی نباشه جز خوک و تو داری از گرسنگی میمیری ، باید خوکه بنده خدا رو بخوری . اگه نخوری ظلم بنفس کردی . و ستم بر نفس هم یعنی گناه کبیره .
    این احکامات در شرایط معمولی وضع شده و استثناهاش ، همون مثال های بالا با خود احکام فرق دارن .
    ولی من بازم روی اعتقادمم که خدا خیلی بیشتر از ما میدونه . مطمئن باش خدا نمی خواد بنده هاشو اذیت کنه که این رو بخور ، این رو نخور . فلان کارو بکن ، فلان کارو نکن . به نفع ماس به جای گوش دادن به حرف بنده ی خدا ، به حرف خود خدا گوش کنیم . نه ؟؟
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

4. 3 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    944 بار تشکر شده در 311 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 17/2
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Yanni [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه دوست من ، من هیچ وقت ناراحت نمیشم . اصلا مگه حرفت ناراحت کننده بود ؟؟
    من همون اولش گفتم که حرف خدا رو میگم ، نه بنده های خدا رو که 1400 پیش زندگی می کردن که تازه بفهمن شامپاین چیه و الکل چیه .
    هیچ چیزی تو دنیا بد یا خوب مطلق نیستش . حتی سوسک ها هم خوبی هایی دارن واسه انسان .
    سیگارم اعصابو آروم میکنه ، عوضش پدر ریه هاتو درمیاره . شراب ممکنه نذاره سکته کنی ، ولی از اون ور میاد کبد و جیگر و ... تو می چرونه . من ترجیه میدم صبح 30 دقیقه بدوم و 60 % از سکته جلو گیری کنم تا 2 لیوان شراب بنوشم و 30 در صد جلوگیری کنم .
    تازه دین اسلام اون حرام هایی که خواص دارویی دارن رو در موارد خاص حلال کرده . همین شراب . یا به غیر از نوشیدنی ها و خوراکی ها ، مثلشم همین روزه س . اگه مریض باشی و روزه بگیری ، اون روزت باطله ، چون مریض نباید روزه بگیره . یا همین دروغ مصلحتی یا ... .
    اگه جایی باشی که گوشت هیچ حیوانی نباشه جز خوک و تو داری از گرسنگی میمیری ، باید خوکه بنده خدا رو بخوری . اگه نخوری ظلم بنفس کردی . و ستم بر نفس هم یعنی گناه کبیره .
    این احکامات در شرایط معمولی وضع شده و استثناهاش ، همون مثال های بالا با خود احکام فرق دارن .
    ولی من بازم روی اعتقادمم که خدا خیلی بیشتر از ما میدونه . مطمئن باش خدا نمی خواد بنده هاشو اذیت کنه که این رو بخور ، این رو نخور . فلان کارو بکن ، فلان کارو نکن . به نفع ماس به جای گوش دادن به حرف بنده ی خدا ، به حرف خود خدا گوش کنیم . نه ؟؟
    من که همیشه سعی میکنم با عقل و دانسته های خودم در شرایط محیطی گوناگون تصمیم گیری کنم البته همراه با تجربیات دیگران. (منظورم اینه که چیزی رو نمیذارم بزور تو کلم جا کنن) به هر روی موفق باشید
    .

6. 3 کاربر برای این پست از AFRooGH تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مطمئن باش به کله ی منم کسی این چیزارو فرو نکرده ، حرف خداس ، باید عملی شه .
    دانستنی های انسان محدوده . باور کن . به تنهایی با تجربیات دیگران نمیشه به جایی رسید . این وسط خدا چی کارس پس ؟؟
    به پیر ، به پیغمبر من دارم راجع به خود خدا و احکامش حرف می زنم ، شما باز بر می گردی می گی نمی خوام کسی تو کلم چیزی فرو کنه .
    به هر حال شما هم موفق باشین .
    حضرت علی ( ع )

8. 2 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

قوی زیبا آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    19135
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    76
    341 بار تشکر شده در 124 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    15

اون دوتا مورد منو دوباره بخونید...
    احکام دین صلاح مارو می خواد.

می دونید چرا من به احکام دین عمل میکنم؟ به همون دلیل که آرشه رو هر طور دوست دارم نمیگیرم. استاد یه چیزی میدونه و من نمیدونم به همین دلیل طبق دستورش عمل میکنم.
    ؟؟

10. 3 کاربر برای این پست از قوی زیبا تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط قوی زیبا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

می دونید چرا من به احکام دین عمل میکنم؟ به همون دلیل که آرشه رو هر طور دوست دارم نمیگیرم. استاد یه چیزی میدونه و من نمیدونم به همین دلیل طبق دستورش عمل میکنم.
    حرفای منو مفید و مختصر زدی علی جان . خیلی ممنون .
    حضرت علی ( ع )

12. 3 کاربر برای این پست از Sina_Yanni تشکر کرده اند:

Black_Violin آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    11790
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    2,041
    1,955 بار تشکر شده در 659 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/10
    Given: 59/7
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان سلام
    این بحث رو که دوست خوبم امید عزیز شروع کرده رو دیدم. این بحث بحثیست که به کرات و بار ها و بارها در طول ادوار مختلف مطرح شده و البته به نظر شخص من آب در هاون کوبیدنه!
    از خوندن نظرات دوستان لذت بردم و از مطالب بحقی که مطرح کردید گاها لبخند رضایت زدم ولی باید بگم که اساسا چرا باید ذهن خودمون رو برای چنین بحثی خسته کنیم؟ خیلی میشه حرف زد درباره ی موسیقی و جایگاه و کارکردش در فرهنگ بشری ، حرف هایی که اساسی مردانه منطقی و بحق هست اما وقتی گروه اندکی که نادانی و جهالت چشمانشون رو کور کرده و بجای سعی در یافتن راه هایی برای زندگی زیبا آرام و انسانی که پر باشه از موهبت های زیبای الهی سعی دارن زندگی رو بر خودشون و دیگرانی که هیچ اعتقادی به افکار اونها ندارن ، زشت و تلخ کنند ، چرا باید خودمون رو خسته کنیم؟
    اصلا چرا باید قواعد کلامی اونها رو بکار ببریم؟ غنا یعنی چه؟ مطرب یعنی چه؟
    من دوست دارم مطرب باشم و شادی و لذت و آرامش رو به همنوعانم هدیه بدم! دوست دارم از زندگی لذت ببرم! دوست دارم از شنیدن موسیقی سرمست بشم جوری که اختیار از کف بدم و نفهمم که در کدام جهانم! برای این کار هم نیاز به اجازه و نظر هیچکس ندارم و اصلا هم برام مهم نیست که یک عده انسان دیگه که کاملا مثل من هستند و حقوق برابری با من دارند برای من تعیین تکلیف کنند که من چطور باید زندگی کنم یا به موسیقی و یا سایر پدید های زندگی بشری چطور نگاه کنم. اونچه که ما فرهنگ می نامیم در طول تاریخ بشری بطور ذاتی و فطری جریان خودش رو طی کرده و الان در تمام دنیا مسیر آزادش رو داره طی میکنه! حالا تو یک جزیره ای به اسم ایران اگر یک عده سعی دارن بر خلاف جریان آب شنا کنن بگذار اینکار رو بکنن ! از جویبار ها بالا برن از نهر ها بالا برن از رودخانه خروشان چطور می خوان بالا برن؟
    کلا من و امثال من گوششون از این حرفا پره ! من کار خودم رو میکنم. با چنگ و دندان فرهنگم رو و موسیقیم رو حفظ می کنم یاد میگیرم و مطربی می کنم تا طرب و شادمانی در دل تمام انسان ها جاری بشه و من سرباز میهن و فرهنگم هستم و فراگیری و اجرای موسیقی برام یه مبارزه است! مبارزه با زشتی حماقت جهالت و بدزندگانی کردن...
    پاینده باشید دوستان
    حقیقتا حق با شماست. این مسئله هم اب در هاونگ کوبیدنه. به اندازه کافی از موسیقی دنیا عقب هستیم دیگه بیایم با این عصر حجر بازی ها و امل بازی ها راه رو دیگه کامل ببندیم.
    همش خرافات ... ذهن های پوچ و گنگ و بسته ...
    بس کن دیگه
    به خودت بیا ... چند ثانیه دیگه بیشتر شاید نباشی

------
    وبسایت من برای دانلود آهنگ های بیکلام : http://bikalamha.com

14. کاربران زیر از Black_Violin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    1,159 بار تشکر شده در 328 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط قوی زیبا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من هم آرشه رو درست دست میگیرم!!!
    اما نه صرفا„به خاطر حرف استادم، بلکه به من ثابت شد که بهترین حالت آرشه گرفتن در حال حاضر به این صورت است. ولی این را همواره در نظر دارم که ممکن است در آینده کسی پیدا شود که شیوه ی جدیدی برای آرشه گرفتن یا آرشه کشیدن به کار ببرد و بسیار راحت تر و بهتر باشد و یا آرشه ی جدیدی بسازد که با فشار کمتر به دست نوازنده بتواند صدای بهتری تولید کند! آن موقع دیگر من به روش قدیمی اکتفا نمیکنم و حتما” روش جدید را امتحان کرده اگر آنرا مناسب دانستم من بعد روش جدید را پیش میگیرم... و در طول تاریخ انسانهایی به پیشرفت بشریت کمک کردند که سنت ها را شکستند مثل قضیه گالیله که مطمئن بود زمین به دور خورشید میچرخد اما از بیم جان خود در ظاهر قبول کرد که خورشید به دور زمین میچرخد!
    اتفاقا" بد نیست بدانید من خودم تا یک سال که ساز میزدم آرشه را اشتباه میگرفتم! میدانید چرا؟ چون فقط به حرف استادم اکتفا کرده بودم ولیکن چون موقع ساز زدن دستم درد میگرفت و زود خسته میشدم به آن روش شک کردم چون میدانستم ساز زدن صحیح نباید بدن را خسته کند و شروع به مطالعه کردم و از بین چند روش مختلف آرشه گرفتن یکی که از بقیه راحت تر و کارامدتر بود را انتخاب کردم! ولی آن را صحیح مطلق نمیدانم.
    درد من حصار بركه نيست؛
    درد من زيستن با ماهيانيست
    كه فكر دريا به ذهنشان خطور نكرده است.

16. 3 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnam [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم آرشه رو درست دست میگیرم!!!
    اما نه صرفا„به خاطر حرف استادم، بلکه به من ثابت شد که بهترین حالت آرشه گرفتن در حال حاضر به این صورت است. ولی این را همواره در نظر دارم که ممکن است در آینده کسی پیدا شود که شیوه ی جدیدی برای آرشه گرفتن یا آرشه کشیدن به کار ببرد و بسیار راحت تر و بهتر باشد و یا آرشه ی جدیدی بسازد که با فشار کمتر به دست نوازنده بتواند صدای بهتری تولید کند! آن موقع دیگر من به روش قدیمی اکتفا نمیکنم و حتما” روش جدید را امتحان کرده اگر آنرا مناسب دانستم من بعد روش جدید را پیش میگیرم... و در طول تاریخ انسانهایی به پیشرفت بشریت کمک کردند که سنت ها را شکستند مثل قضیه گالیله که مطمئن بود زمین به دور خورشید میچرخد اما از بیم جان خود در ظاهر قبول کرد که خورشید به دور زمین میچرخد!
    اتفاقا" بد نیست بدانید من خودم تا یک سال که ساز میزدم آرشه را اشتباه میگرفتم! میدانید چرا؟ چون فقط به حرف استادم اکتفا کرده بودم ولیکن چون موقع ساز زدن دستم درد میگرفت و زود خسته میشدم به آن روش شک کردم چون میدانستم ساز زدن صحیح نباید بدن را خسته کند و شروع به مطالعه کردم و از بین چند روش مختلف آرشه گرفتن یکی که از بقیه راحت تر و کارامدتر بود را انتخاب کردم! ولی آن را صحیح مطلق نمیدانم.
    درود بر شما واقعا عالی گفتین. اتفاقا من هم تا حدود 1سال اول پیش استادی بودم که طریقه ی ارشه کشی رو بهم اشتباه گفته ولی حالا بهتر شده.

18. کاربران زیر از AFRooGH به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

حالا یه سوال برام پیش اومد . آیا کسی که به توصیه های دینی خدا عمل می کنه ، امل شمرده میشه ؟؟

استاد ویولن با خدا فرق دارن . استادم یه انسانه . اشتباه می کنه . ولی خدا نه .
    حضرت علی ( ع )

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Yanni [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حالا یه سوال برام پیش اومد . آیا کسی که به توصیه های دینی خدا عمل می کنه ، امل شمرده میشه ؟؟

استاد ویولن با خدا فرق دارن . استادم یه انسانه . اشتباه می کنه . ولی خدا نه .
    من از این کلمه ی امل خیلی خوشم نمیاد... والله سینا جان یه چیزی رو بی رودربایستی میگم: من تا حالا به خودم وحی یا الهامی از جانب خدا نشده... نمیدونم چرا! ولی تا حالا خدا رو ندیدم و صداشو نشنیدم که به من توصیه ای بکنه(اینو میگم چون بعضی آدما میگن بهشون وحی یا الهام یا یه چیزی تو این مایه ها شده) ولی همواره ندای عقلم رو میشنوم! حالا من بیام چیزی رو که هر لحظه میشنوم و احساس میکنم رها کنم و بچسبم به چیزی که تا حالا حس نکردم؟؟؟!!!
    من در قرآن هم متاسفانه نشانی از وحی و الهام به خودم ندیدم! و این شاید شما بگید به خاطر ضعف در ایمان!!! یا عدم خلوص نیت!!! یا وسوسه ی شیطان!!! باشد، اما من چیزی که از قرآن دیدم یک کتاب بود که با توجه به قدمتش نویسنده ی بسیار دانایی داشت! البته با توجه به قدمت و کهنگی که داشت. اما الان بسیار پیش میاید که کتابی بخوانم که بسیار بیش از قرآن در من اثر کند و متناسب مسایل روز و نوشته ی یک نویسنده ی بسیار دانا باشد... مهم این است که هر انسانی دنیا را از دریچه ی دید خود مینگرد... ممکن است آن چیزی که شما از قرآن درک کردید من هنوز درک نمیکنم یا برعکس!!! ممکن است خواندن یک کتاب فلسفی از من انسانی بسازد بسیار نیکو و متفکر اما هزار بار قرآن خواندن آن اثر را بر من نکند! و قطعا" راه هر انسانی از انسان دیگر جداست در حقیقت اگر خدایی هم باشد برای هر انسانی یک کتاب جدا قرار داده است و بی شک آن کتاب همان ذهن و فکر پویا و سرکش هر انسانیست که وی را از سایرین متمایز میکند.
    درد من حصار بركه نيست؛

21. 4 کاربر برای این پست از MEHRNAM تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

حالا نمیدونم منظورمو فهمیدی سینای عزیز؟
    جواب مستقیم سوالت: هیچ انسانی تا زمانی که بسیار فکر میکند و از عقل خود بهره میبرد امل(به قول شما) نیست.
    ویرایش توسط MEHRNAM : Monday 8 March 2010 در ساعت 10:39 AM
    درد من حصار بركه نيست؛

23. کاربران زیر از MEHRNAM به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مهرنام قبل از هر چیزی ، مریض شدی ؟؟؟ آخییی . انشاا... زود تر خوب شی .
    راستش من امل نمیدونم ، بعضی از دوستان می گن .
    نه کی گفته شما ایمان ندارین ؟؟؟ عدم خلوص نیت ندارین ؟؟؟ فکر کنم موسی و شبان رو شنیدین دیگه . من کی باشم که شما رو مورد خطاب قرار بدم که شما ایمان ندارین و ... . من خودم ادعای ایمان ندارم . هر کسی مومن نمیشه . خدا میدونه کی مومنه .
    حضرت علی فرمود : بهترین دوست من عقل منه . این یعنی وحی رو قبول نداره حضرت علی ؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟
    مگه قراره به همه وحی و الهام شه ؟؟؟ کشک نیست که وحی . اوناییم که ادعای ارتباط با خدا و ... از طریق الهامات دارن ، دارن دروغ میگن . خودشم بد جور . این مشکل جامعه ی ماست. فلانی با حضرت مهدی در ارتباطه . فلانی از خدا شفاعت شما رو می کنه .
    حضرت علی ( ع )

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مهرنام قبل از هر چیزی ، مریض شدی ؟؟؟ آخییی . انشاا... زود تر خوب شی .
    راستش من امل نمیدونم ، بعضی از دوستان می گن .
    نه کی گفته شما ایمان ندارین ؟؟؟ عدم خلوص نیت ندارین ؟؟؟ فکر کنم موسی و شبان رو شنیدین دیگه . من کی باشم که شما رو مورد خطاب قرار بدم که شما ایمان ندارین و ... . من خودم ادعای ایمان ندارم . هر کسی مومن نمیشه . خدا میدونه کی مومنه .
    حضرت علی فرمود : بهترین دوست من عقل منه . این یعنی وحی رو قبول نداره حضرت علی ؟؟؟ ؟؟؟ ؟؟؟
    مگه قراره به همه وحی و الهام شه ؟؟؟ کشک نیست که وحی . اوناییم که ادعای ارتباط با خدا و ... از طریق الهامات دارن ، دارن دروغ میگن . خودشم بد جور . این مشکل جامعه ی ماست. فلانی با حضرت مهدی در ارتباطه . فلانی از خدا شفاعت شما رو می کنه .
    مریض شدم شدید... جاتون خالی واقعا" اگه صدامو بشنوین فکر میکنین هیولا قورت دادم
    دوست عزیزتر از جانم! امل یعنی بسیار درس خوانده، متضاد امی.
    معنی واقعیش به موارد استفاده اش نمیخوره...
    ویرایش توسط MEHRNAM : Monday 8 March 2010 در ساعت 11:11 AM دلیل: یه چیزی یادم رفته بود
    درد من حصار بركه نيست؛

26. کاربران زیر از MEHRNAM به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MEHRNAM آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23172
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    1,810
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

حالا اگه یه استادی داشتی که همه بگن درست میگه چی؟ یه کم در مورد حقانیت اون استاد تحقیق کنی و بعد حرفش رو بپذیری بهتره یا اینکه بخوای همه ی راه ها رو امتحان کنی و یکی رو انتخاب کنی؟
    دوست خوبم من اگر شاگرد پرویز یاحقی هم میبودم هرگز بدون امتحان و بررسی و تحقیق حرفش رو قبول نمیکردم... و همواره این را در ذهن دارم که ممکن است روزی بهتر از بتهوون و پرویز یاحقی هم بیاید(حتی اگر احتمال آن کم باشد!)
    درد من حصار بركه نيست؛

28. کاربران زیر از MEHRNAM به خاطر این پست تشکر کرده اند:

AFRooGH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    23057
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    961
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

از دست قضا این استادی که بنده ی حقیر حدود 1سالی پیششون بودم اکثرا قبولش داشتن وگروهیو بساطی واسه خودش داشت ولی از اساس اموزش دادنش اشتباه بود ولی نوازندگیش واقعا مهشر بود
    ویرایش توسط AFRooGH : Monday 8 March 2010 در ساعت 11:25 AM

30. کاربران زیر از AFRooGH به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)