لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 272 از 321 نخستنخست ... 172222262268269270271272273274275276282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,337 به 4,352 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط kmiz85 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بسیار متشکرم از توضیحتان. کروزویل قیمت نگرفتم چون اصولا مدنظرم نبود. در نهایت تصمیم گرفتم و دل را به دریا زدم و از سازکالا سفارش دادم. با ضمانت تاشار قشم، 7 روز مهلت تست، 3 روز ضمانت قیمت و ارسال رایگان به شهر محل سکونت من با تیپاکس. 8390. به نظرم شرایطش منطقی بود. در سایت تاشار قشم هم تبلیغش هست. متاسفانه آرشه در حال حاضر فقط رنگ مشکی براق را موجود داشت که یک میلیون گرانتر است. میگفت باید 2 تا 3 ماه برای بار جدید صبر کنم. بهرحال از راهنماییتون ممنونم. موفق و پیروز باشید.
    مبارکتون باشه عزیزم
    رفتم سایتش رو دیدم. تو صفحه ورودیش نوشته اگه از سایتی قیمت پایین تری دارید، تفاوت قمیت رو برمیگردونن. خب شما قیمت پایین تر سراغ دارید که... ارزان پیانو.
    یعنی واقعا اختلاف قیمت رو بهتون برمیگردونن ؟
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

Silence آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    502
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    302
    126 بار تشکر شده در 76 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مبارکتون باشه عزیزم
    رفتم سایتش رو دیدم. تو صفحه ورودیش نوشته اگه از سایتی قیمت پایین تری دارید، تفاوت قمیت رو برمیگردونن. خب شما قیمت پایین تر سراغ دارید که... ارزان پیانو.
    یعنی واقعا اختلاف قیمت رو بهتون برمیگردونن ؟
    سایت دیجی کالا هم یه همچین گزینه ای داره (تضمین بهترین قیمت)... اما شرایطتش یه مقدار سخته...
    باید دید شرایط این سایت به چه صورته...

چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
    2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در دیجی‌کالا اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
    3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
    4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: دیجی‌کالا همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
    5. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
    6. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به دیجی‌کالا، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود باشد.
    ...There isn't any start point
    ...Pianol.ir

4. کاربران زیر از Silence به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سایت دیجی کالا هم یه همچین گزینه ای داره (تضمین بهترین قیمت)... اما شرایطتش یه مقدار سخته...
    باید دید شرایط این سایت به چه صورته...
    متاسفانه این سایت سازکالا هم تو زرد درآمد و امروز حسابی من را سر کار گذاشت. بعد از چند بار تماس تلفنی و کنترل قیمت و موجودی و روش ارسال و تعریف و تمجید از روش کارشون، با کلی مصیبت پول را براشون واریز کردم و خوشحال از اینکه بالاخره کار تمام شد. بعد از یک ساعت همان آقایی که باهاش صحبت کرده بودم زنگ زد و گفت که متاسفانه درست قبل از واریز پول توسط شما یک نفر آمده همان پیانو را خریده و چون فقط یک دستگاه موجودی داشتیم حالا تمام شده و ما ظرف همین امروز و فردا پول شما را برمیگردانیم!!! وقتی با اعتراضم مبنی بر اتلاف وقت و سرمایه من مواجه شد و من درخواست بازگرداندن فوری پولم را کردم جواب شنیدم که من فقط مسوول فروش هستم و بازگرداندن پول شما مربوط به حسابداری است!! خلاصه هنوز که پول من برنگشته و کلی وقت و انرژیم هم بابت این کار تلف شد. مسلما این رفتار یک سایت معتبر و حرفه ای نیست و حتی اگر این رفتار غیرعمدی هم اتفاق افتاده باشد قطعا چیزی از زشتی آن کم نمیکند. به همه دوستان توصیه میکنم اصلا برای خریدهای خود به این سایت و عواملش اعتماد نکنند.

6. 3 کاربر برای این پست از kmiz85 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121454
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    7
    7 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kmiz85 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متاسفانه این سایت سازکالا هم تو زرد درآمد و امروز حسابی من را سر کار گذاشت. بعد از چند بار تماس تلفنی و کنترل قیمت و موجودی و روش ارسال و تعریف و تمجید از روش کارشون، با کلی مصیبت پول را براشون واریز کردم و خوشحال از اینکه بالاخره کار تمام شد. بعد از یک ساعت همان آقایی که باهاش صحبت کرده بودم زنگ زد و گفت که متاسفانه درست قبل از واریز پول توسط شما یک نفر آمده همان پیانو را خریده و چون فقط یک دستگاه موجودی داشتیم حالا تمام شده و ما ظرف همین امروز و فردا پول شما را برمیگردانیم!!! وقتی با اعتراضم مبنی بر اتلاف وقت و سرمایه من مواجه شد و من درخواست بازگرداندن فوری پولم را کردم جواب شنیدم که من فقط مسوول فروش هستم و بازگرداندن پول شما مربوط به حسابداری است!! خلاصه هنوز که پول من برنگشته و کلی وقت و انرژیم هم بابت این کار تلف شد. مسلما این رفتار یک سایت معتبر و حرفه ای نیست و حتی اگر این رفتار غیرعمدی هم اتفاق افتاده باشد قطعا چیزی از زشتی آن کم نمیکند. به همه دوستان توصیه میکنم اصلا برای خریدهای خود به این سایت و عواملش اعتماد نکنند.
    ببخشيد دخالت ميكنم. اما واقعا واسم سوال بود چطور تونستيد اعتماد كنيد و اين همه پول را قبل از دريافت پيانو براشون واريز كنيد؟؟!!!
    حتي اگه براتون ارسال هم ميكردن معلوم نبود چي هست. از مغازه خريد ميكنيم. چند بار هم چك ميكنيم باز ميبينيم يه ايرادي داره. اينكه ديگه...
    فقط اميدوارم پولتون رو پس بدهند
    بازم عذرخواهي ميكنم كه دخالت كردم

- - - Updated - - -

ببخشيد دخالت ميكنم. اما واقعا واسم سوال بود چطور تونستيد اعتماد كنيد و اين همه پول را قبل از دريافت پيانو براشون واريز كنيد؟؟!!!
    حتي اگه براتون ارسال هم ميكردن معلوم نبود چي هست. از مغازه خريد ميكنيم. چند بار هم چك ميكنيم باز ميبينيم يه ايرادي داره. اينكه ديگه...

8. 3 کاربر برای این پست از nima_D تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

متشکرم از اطلاع رسانیتون. امیدوارم هر چه زودتر مشکلتون حل شه

10. 2 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

عزیزم ایشالا مشکلی نباشه. فعلا فقط میشه امیدوار بود که حداقل پولتون رو برگردونن.
    بالاخره اینم تجربه ای بود.

12. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    98938
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    6
    13 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم راجع به سری 5 clp یاماها . صدای پیانوی bosendorfer رو شنیدید؟ یکی از تفاوتهای 525 و 545 همین هست.525 این صدا رو نداره. خواستم ببینم صداش فرق داره خیلی؟چون میدونم سری پیانوهای bosendorfer رو خود یاماها تولید میکنه. و بع نظر شما اختلاف تقریبا یک و نیم میلیون برای این فاکتور و اکشن gh3x نسبت به gh3 و پشتیبانی از فلش درایو و امپلی فایر قوی تر (خیلی شد که! ) ارزش داره؟
    ویرایش توسط amir1055 : Monday 26 January 2015 در ساعت 07:28 AM

14. 2 کاربر برای این پست از hoomank تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

سلام بنده هم اخیرا با سایت ارزان پیانو توسط یکی از دوستانم آشنا شدم و واقعا قیمتهایی که گفته بسیار نسبت به بازار پایینه !

البته من نمیدونم دقیقا وضعیت کالاهاشون به چه شکله چون خرید پیانو قطعا با توجه به هزینه ای که براش صرف میشه باید با دقت نسبت به تست صدا , تاچ و پدال ها باشه..

با این حال باید تحقیقات بیشتر صورت بگیره !

16. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

بنده الان با آقای محمدی مسئول سایت ارزان پیانو صحبت کردم و از ایشون دعوت کردم که عضو سایت بشن تا دوستان بتونن سوالاتشون رو در زمینه ضمانت فروش سازهاشون به دور از هر گونه حاشیه پردازی و تبلیغات جویا بشن..

با توجه به قیمتهای بسیار پایینی که ارائه میدن سوالات بسیاری به وجود اومده...

از ایشون هم به خاطر برخورد خوب و گشاده روییشون تشکر میکنم..

18. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomank [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببخشید من یه سوال دیگه هم داشتم راجع به سری 5 clp یاماها . صدای پیانوی bosendorfer رو شنیدید؟ یکی از تفاوتهای 525 و 545 همین هست.525 این صدا رو نداره. خواستم ببینم صداش فرق داره خیلی؟چون میدونم سری پیانوهای bosendorfer رو خود یاماها تولید میکنه. و بع نظر شما اختلاف تقریبا یک و نیم میلیون برای این فاکتور و اکشن gh3x نسبت به gh3 و پشتیبانی از فلش درایو و امپلی فایر قوی تر (خیلی شد که! ) ارزش داره؟
    سلام عزیزم
    اول عذر میخوام بابت اینکه بجای پاسخ، پستتون رو ویرایش کردم. الان فهمیدم چه اشتباهی شده بود که اصلاح شد.

ببینید اینکه این موضوعات چقدر می ارزن بستگی به خواست و توقع شما از سازتون داره.
    اگه کیفیت صدا یا بعضی امکانات جانبی براتون اونقدر مهم نیست، 525 خیلی هم خوبه! و میتونید 1.5 میلیون رو صرف بهترین آموزش برا خودتون کنید.
    من اگه جای شما بودم میرفتم پشت هر دو ساز، قطعه ای رو میزدم بعد میسنجیدم این اختلاف ارزشش رو داره یا نه.
    ولی این رو میتونید مطمئن باشید که داشتن یا نداشتن امکاناتی که فرمودین هیچ تاثیری حداقل بطور مستقیم روی کار و پیشرفت یک هنرجو نداره.

20. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_D [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- - - Updated - - -

دوست عزیزم. از ابراز نگرانیتون ممنونم. البته من با مقوله خرید اینترنتی بیگانه نیستم و خریدهای بزرگتر را هم به این روش انجام دادم. بهر حال سایتی که نماد اعتماد دیجیتال داره و پرداخت اینترنتی از طریق بانکهای معتبر براش فعال شده قطعا کلاهبرداری نمیتونه بکنه چون تمام مشخصاتش را صد جا باید ثبت کنه و پس از پرداخت هر مبلغ پولی اتوماتیک برای مشتری رسید صادر میشه. در هر صورت من پولم را ظرف 24 ساعت پس گرفتم و از این نظر مشکلی نیست، اما این توجیهی برای بی مسوولیتی و رفتار غیر حرفه ای عوامل این سایت نیست.
    اما مساله دیگری که به آن اشاره کردید اینکه هنگام خرید از مغازه باید صد بار چک کنیم تا ایرادی نداشته باشه. آیا این مطلب در مورد پیانوهای دیجیتال هم صدق میکنه؟ یعنی کمپانیهای معتبری مثل یاماها که خط تولید پیانوی مشخصی را راه اندازی کرده اند باز هم مثل اکوستیک ممکن است صدا، تاچ و سایر مشخصات دستگاههای مختلفشان متفاوت باشد؟ این را از این جهت میپرسم که موقع خرید حضوری پیانو دیجیتال شما یک نمونه باز را در فروشگاه امتحان و انتخاب میکنید اما هنگام خرید فروشنده یک کارتون آکبند از همان مدل به شما تحویل میدهد. پس چگونه باید آنرا امتحان کرد؟
    مساله آخر اینکه من چند روز پیش با مسوول سایت arzanpiano صحبت کرده بودم و واقعا قیمتهایشان بسیار از بازار پایینتر بود و برخورد گرم و خوبی هم داشتند، اما من به خودشان هم عرض کردم که وقتی تمام دسترسی به ایشان تنها از طریق یک شماره ایرانسل است، واقعا اعتماد کردن به ایشان برای من که در شهرستان زندگی میکنم مشکل است. خلاصه ایشان روش تحویل در تهران و پرداخت پول بعد از تحویل را پیشنهاد کردند که البته اگر ایشان در این گروه تشریف بیاورند و کمی در مورد اصالت دستگاهها و اعتبار گارانتیها توضیح بدهند بسیار برای ما به عنوان مشتریان بالقوه راهگشا خواهد بود.
    متشکرم
    ویرایش توسط kmiz85 : Monday 26 January 2015 در ساعت 11:41 AM

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیزم. از ابراز نگرانیتون ممنونم. البته من با مقوله خرید اینترنتی بیگانه نیستم و خریدهای بزرگتر را هم به این روش انجام دادم. بهر حال سایتی که نماد اعتماد دیجیتال داره و پرداخت اینترنتی از طریق بانکهای معتبر براش فعال شده قطعا کلاهبرداری نمیتونه بکنه چون تمام مشخصاتش را صد جا باید ثبت کنه و پس از پرداخت هر مبلغ پولی اتوماتیک برای مشتری رسید صادر میشه. در هر صورت من پولم را ظرف 24 ساعت پس گرفتم و از این نظر مشکلی نیست، اما این توجیهی برای بی مسوولیتی و رفتار غیر حرفه ای عوامل این سایت نیست.
    اما مساله دیگری که به آن اشاره کردید اینکه هنگام خرید از مغازه باید صد بار چک کنیم تا ایرادی نداشته باشه. آیا این مطلب در مورد پیانوهای دیجیتال هم صدق میکنه؟ یعنی کمپانیهای معتبری مثل یاماها که خط تولید پیانوی مشخصی را راه اندازی کرده اند باز هم مثل اکوستیک ممکن است صدا، تاچ و سایر مشخصات دستگاههای مختلفشان متفاوت باشد؟ این را از این جهت میپرسم که موقع خرید حضوری پیانو دیجیتال شما یک نمونه باز را در فروشگاه امتحان و انتخاب میکنید اما هنگام خرید فروشنده یک کارتون آکبند از همان مدل به شما تحویل میدهد. پس چگونه باید آنرا امتحان کرد؟
    مساله آخر اینکه من چند روز پیش با مسوول سایت arzanpiano صحبت کرده بودم و واقعا قیمتهایشان بسیار از بازار پایینتر بود و برخورد گرم و خوبی هم داشتند، اما من به خودشان هم عرض کردم که وقتی تمام دسترسی به ایشان تنها از طریق یک شماره ایرانسل است، واقعا اعتماد کردن به ایشان برای من که در شهرستان زندگی میکنم مشکل است. خلاصه ایشان روش تحویل در تهران و پرداخت پول بعد از تحویل را پیشنهاد کردند که البته اگر ایشان در این گروه تشریف بیاورند و کمی در مورد اصالت دستگاهها و اعتبار گارانتیها توضیح بدهند بسیار برای ما به عنوان مشتریان بالقوه راهگشا خواهد بود.
    متشکرم
    حرف شما صحیحه به هر حال به علت عدم وجود مکانیزم رزونانس صدا مشکلاتی که هنگام خرید پیانو آکوستیک هست برای پیانو دیجیتال نیست با این حال شما قبل از خرید هر مدلی باید از کیفیت تاچ و صدای ساز مطلع بشید با این حال همونطور که گفتم ساز ارزان پیانو قیمت های جالبی رو ارائه کرده از جمله LP350 که یکی از دوستان من چند هفته پیش قیمت گرفته بود 5 میلیون و هشتصد هزار تومن که این سایت 4 میلیون و سیصد هزار تومن زده که واقعا این اختلاف قیمت در این محدوده هزینه واقعا قابل توجه هستش !

با این حال جناب محمدی مسئول محترم سایت ارزان پیانو باز اس ام اس دادن و از بنده آدرس سایت رو پرسیدن انشالله به زودی میان تا به مسائل جواب گو باشن.

23. 2 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122609
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام می کنم به همه ی شما
    خیلی خوشحالم که با چنین وبسایت شریفی آشنا شدم و ناراحتم از اینکه چرا انقدر دیر .
    فضایی که در اینجا به وجود اومده فضای بسیار خوبیه برای دوستان هنرجو و امیدوارم
    که بتونیند از راهنمایی های بدون چشم داشت هم دیگه استفاده کنید .
    گویا در چندروز اخیر صحبت هایی پیرامون گارانتی کالاهای ما و صحت و سلامت محصولات دیجیتال ما
    در این وبسایت جریان داشته .
    تمامی پیانو های دیجیتال و آکوستیک ما توسط آرشه جام جم گارانتی شده و پیانو های ما از نظر کیفیت با پیانو هایی
    که در فروشگاه های معتبر عرضه می شوند هیچ تفاوتی ندارند .
    متاسفانه خرید پیانو در کشور ما محدود به قشر خاصی از جامعه شده و در مورد قیمت گذاری ساز ها
    تنها سعی ما بر این بوده که انصاف را رعایت کرده باشیم همین .
    فروش اینترنتی محصولات هرگز دغدغه ی ما نبوده اما خوشحالیم که به واسطه ی حضور مان باعث کاهشی نسبی
    قیمت های بازار بوده ایم و هرگز هم تاکید و اصراری مبنی بر خرید از ما به هیچ مشتری نداریم .
    امیدواریم که فضاهای ناب و سالم اینچنینی هرگز آلوده به بازی های تبلیغاتی نشود .

سربلند باشید

25. 2 کاربر برای این پست از arzanpiano تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arzanpiano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام می کنم به همه ی شما
    خیلی خوشحالم که با چنین وبسایت شریفی آشنا شدم و ناراحتم از اینکه چرا انقدر دیر .
    فضایی که در اینجا به وجود اومده فضای بسیار خوبیه برای دوستان هنرجو و امیدوارم
    که بتونیند از راهنمایی های بدون چشم داشت هم دیگه استفاده کنید .
    گویا در چندروز اخیر صحبت هایی پیرامون گارانتی کالاهای ما و صحت و سلامت محصولات دیجیتال ما
    در این وبسایت جریان داشته .
    تمامی پیانو های دیجیتال و آکوستیک ما توسط آرشه جام جم گارانتی شده و پیانو های ما از نظر کیفیت با پیانو هایی
    که در فروشگاه های معتبر عرضه می شوند هیچ تفاوتی ندارند .
    متاسفانه خرید پیانو در کشور ما محدود به قشر خاصی از جامعه شده و در مورد قیمت گذاری ساز ها
    تنها سعی ما بر این بوده که انصاف را رعایت کرده باشیم همین .
    فروش اینترنتی محصولات هرگز دغدغه ی ما نبوده اما خوشحالیم که به واسطه ی حضور مان باعث کاهشی نسبی
    قیمت های بازار بوده ایم و هرگز هم تاکید و اصراری مبنی بر خرید از ما به هیچ مشتری نداریم .
    امیدواریم که فضاهای ناب و سالم اینچنینی هرگز آلوده به بازی های تبلیغاتی نشود .

سربلند باشید
    بسیار از احساس مسوولیتتان در پاسخگویی به ابهامات موجود متشکرم آقای محمدی. از آنجا که من در شهرستان زندگی میکنم در اولین فرصتی که به تهران سفر کنم برای انجام خرید با شما هماهنگ خواهم کرد.
    فقط یک سوال بسیار آماتوری برایم پیش آمده که آیا پیانوهای دیجیتال همراه با صندلی فروخته میشوند یا صندلی باید جداگانه خریداری شود؟!

27. کاربران زیر از kmiz85 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122609
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

درون کارتون پیانو های مبله ی یاماها صندلی فابریک پیانو موجود می باشد یعنی صندلی یکی از متعلقات خود پیانوست
    متاسفانه صندلی پیانو را برخی از فروشگاه ها به صورت جدا عرضه می کنند .

----------------------------
    بنا به صلاحدیدِ ما این آخرین پست ما در این وبسایت خواهد بود .
    همانطور که پیشتر عرض کردیم باید وبسایت های اینچنینی عاری از هرگونه جهت گیری های تبلیغاتی باشند
    و حضور ما در اینجا خواسته یا ناخواسته باعث لطمه زدن به فضای این سایت خواهد شد .
    و سپاس از مدیران نت آهنگ و کاربران فهیم آن به دلیل پیگیری های اخیر .

مانا باشید

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123038
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلامی نو
    تا رنج پنج تومن چه پیانو هایی می تونم تهیه کنم چون برای دیجیتال بیش از این ارزش نداره به نظرم .
    کرمان هم فقط نمایندگی یاماها و سمیک هست برند یاماها در کل پیانو های دیجیتال خوبی میزنه یا نه ؟ و در رنج پنج تومن چه دیجیتال هایی می تونم بگیرم که کیفیت خوبی داشته باشن؟
    اگر حدود قیمت هم لطف کنید ممنون می شوم

صفحه 272 از 321 نخستنخست ... 172222262268269270271272273274275276282 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)