لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 97 از 321 نخستنخست ... 478793949596979899100101107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,537 به 1,552 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    129 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rain-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ایا شما با این ساز تا حالا نواختین؟؟ صدای اسپیکرش خیلی مسخرس
    توجه کن کهFP7-F جزو پیانوهای STAGE (سر صحنه) و قابل حمل هست و این پیانوها برای اجرا روی صحنه به امپلی فایر و اسپیکرهای اکسترنال وصل میشن. به همیت دلیل بعضی مدل های STAGEاصلا روی خودشون اسپیکر ندارند.

برای اینکه واقعا ببینی از صدای یک ساز خوشت میاد باید از نزدیک باهاش کار کنی. کلیپهای صوتی و تصویری اینترنتی مرجع خوبی نیستند.
    ولی اگر از نزدیک زدی و از صداش خوشت نیومد میتونی بری سراغ یه مدل دیگه.

2. 2 کاربر برای این پست از MUSIC360 تشکر کرده اند:

rain-man آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3821
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    738
    733 بار تشکر شده در 318 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    17

واسه همین میگم چون کلاس ساز هم واسم خیلی مهمه قبول کنین که اصلا به اکوستیک شبیه نیست من واسه تو خونه و واسه دل خودم میخوام قصد رو صحنه رفتنم ندارم متاسفانه مشهد ساز فروشاشون خیلی محدودن و حتی یه clp هم نمیتونی اینجا پیدا کنی

rain-man آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3821
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    738
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

فکر میکنم 340 ارضام کنه تا یه اکوستیک بگیرم راستی نظرت در مورد casio ap 620
    چیه؟؟؟

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط rain-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واسه همین میگم چون کلاس ساز هم واسم خیلی مهمه قبول کنین که اصلا به اکوستیک شبیه نیست من واسه تو خونه و واسه دل خودم میخوام قصد رو صحنه رفتنم ندارم متاسفانه مشهد ساز فروشاشون خیلی محدودن و حتی یه clp هم نمیتونی اینجا پیدا کنی
    هیچ دیجیتالی کاملا اکوستیک رو شبیه سازی نمیکنه ولی اگر منظورت ظاهرش هست و یک مدل کمد دار میخوای با این پول میتونی به بعضی مدلهای خوب یاماها مثل clp340 -clp430-clp440 یا یکسری مدلهای سری HP200 رولند فکرکنی که البته مدلی مثلCLP 340رو من تعریفش رو زیاد شنیدم از لحاظ مقرون به صرفه بودن. چون مدلهای کمد دار رولند که امکانات و تکنولوژی fp7f رو داشته باشه پیانوهای سری hp300هست که بالای3-4 تومن هستند.
    باز هم میگم که اگر میخوای پیانو بگیری بهتره بری تهران و خودت مدلهای مختلف رو امتحان کنی.

در مورد CASIOAP620هم باید گفت که درجاهایی مثل امریکا پرفروشترین مدل کاسیو هست ولی علت اصلیش اینه که با وجودداشتن امکاناتی مشابه پیانوهای گرانتر،قیمت ارزانتری داره(حدود 1400 دلار) ولی من توی همین تاپیک خوندم که اینجا حول و حوش همون 2و خرده ای هست که مزیت اصلیش رو از بین میبره. من خودم چیزهایی در مورد کیفیت نه چندان خوب کیبورد پیانوهای کاسیو شنیدم که بعد از مدتی نرم میشن و حالت اولیه رو ازدست میدن. ولی در مورد این مدل 620نمیدونم که اینطور هست یا نه.
    ویرایش توسط MUSIC360 : Saturday 6 August 2011 در ساعت 07:54 PM

6. کاربران زیر از MUSIC360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط softkadeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اکشن رولند که قطعأ بهتر از یاماها ست. هم Ivory-s هست هم اینکه تاچش خیلی نزدیکتر است به آکوستیک .
    صدا : منظور از صدای خوب همون نزدیکی به صدای پیانو آکوستیک هست نه نرم بودن یا رایت بودن .
    اسپیکر هم خوب میتونی 120 تومن بدی یه دونه لاجیتک بخری 5.1 یا دیگه حداکثر 300 تومن بدی از بهترین مدل ها رو بخری که قطعأ از اسپیکر های یه پیانو بهتره .

من مشکل مالی دارم وگرنه درسته از همین تهران بهتر میشه خرید کرد .

------------------------------

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

مقایسه سطحی .
    دوست عزیز در این تاپیک که یه تاپیک آموزشی اطلاع رسانی برای خرید پیانو هست و عمدتا دوستان آماتور این تاپیک رو میخونن هیچ چیز رو قطعا ندونید مخصوصا راجب اکشن که یک معقوله ی بسیار ظریف و احتیاج به تخصص و سال ها تجربه داره . کسی که سالها با آکوستیک به صورت حرفه ای کار کرده باشه و سال ها با دیجیتال . بعد میتونه یه جمع بندی کلی بکنه که آیا اون ساز دیجیتال اکشنش به پیانو آکوستیک در همون برند نزدیک هست یا نه ..

حالا شما که میگید قطعا اکشن رولند از یاماها بهتره (یا فرض مثال برعکس) باید هم مدت ها با ساز های دیجیتال و آکوستیک رولند کار کرده باشید هم آکوستیک و دیجیتال یاماها . اگر اینجور هست فرمایش شما قابل احترامه .

راجب اسپیکر هم نظر من اینه بهترین اسپیکر هم که باشه به اسپیکر خود ساز نمیرسه چون من تست کردم . وقتی به اسپیکر وصل میکنی یک مقداری صدا عوض میشه ولی وقتی صدا از اسپیکر خود ساز خارج میشه هم صدا به شما نزدیک تره و اونو از توی اسپیکر نمیشنوید (حس بهتری داره) هم اینکه جنس صدا تا اونجایی که من تست کردم بهتر هست. اصلا نحوه ی قرار گیری اسپیکر ها بر روی ساز بر اساس یک مهندسی خاصی ایجاد شده که صدا از کجای ساز و چگونه خارج بشه
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

8. 2 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    میزان امتیاز
    16

تهران برید برای خرید . ولی به شرط اینکه حرف هیچ فروشنده ای روی شما تاثیر نذاره ! فروشنده روی هر مدلی اسرار کرد شما کار خودت رو بکن نسبت به تحقیقی که انجام دادی
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

10. 2 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

tighoor آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46129
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    28
    30 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام و خسته نباشید...
    با اون سوالی کردم که تا 2.900 میتونم هزینه کنم ... یکی از دوستان به من گفت roland fp-7f
    این اسپیکرش در چه حد ضعیفه؟ پدال سه تایی بخوام براش بخرم چنده؟

توی مدل های yamaha تا 3 تومن چی خوبی؟

yamaha clp 320 و 340 فرق صداشون چقدره؟

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز در این تاپیک که یه تاپیک آموزشی اطلاع رسانی برای خرید پیانو هست و عمدتا دوستان آماتور این تاپیک رو میخونن هیچ چیز رو قطعا ندونید مخصوصا راجب اکشن که یک معقوله ی بسیار ظریف و احتیاج به تخصص و سال ها تجربه داره . کسی که سالها با آکوستیک به صورت حرفه ای کار کرده باشه و سال ها با دیجیتال . بعد میتونه یه جمع بندی کلی بکنه که آیا اون ساز دیجیتال اکشنش به پیانو آکوستیک در همون برند نزدیک هست یا نه ..

حالا شما که میگید قطعا اکشن رولند از یاماها بهتره (یا فرض مثال برعکس) باید هم مدت ها با ساز های دیجیتال و آکوستیک رولند کار کرده باشید هم آکوستیک و دیجیتال یاماها . اگر اینجور هست فرمایش شما قابل احترامه .

راجب اسپیکر هم نظر من اینه بهترین اسپیکر هم که باشه به اسپیکر خود ساز نمیرسه چون من تست کردم . وقتی به اسپیکر وصل میکنی یک مقداری صدا عوض میشه ولی وقتی صدا از اسپیکر خود ساز خارج میشه هم صدا به شما نزدیک تره و اونو از توی اسپیکر نمیشنوید (حس بهتری داره) هم اینکه جنس صدا تا اونجایی که من تست کردم بهتر هست. اصلا نحوه ی قرار گیری اسپیکر ها بر روی ساز بر اساس یک مهندسی خاصی ایجاد شده که صدا از کجای ساز و چگونه خارج بشه
    بله درسته که باید کسی که میگه „قطعأ” خیلی تجربه داشته باشه ولی من حرفم رو از روی تجربه بسیاری از دوستان میزنم که دستی بر پیانو دارند که میگن اکشن دیجیتال های رولند بهتر از یاماها هست (در سطح یکسان)

اون قسمتی که شما میگید جاسازی اسپیکر در خود ساز خیلی بهتر از بیرون هست کاملأ موافقم ولی اینکه اسپیکر های خود ساز بهتر از یه اسپیکر خوب هست من موافق نیستم . شما با چه اسپیکری تست کردید ؟ اگر با یه اسپیکری مثل Logitech z5500 تست کرده باشید من قبول خواهم کرد . اسپیکری که گفتم 450 تومن قیمتش هست و قطعأ اسپیکر ساز به گرد پاش نمیرسه چون برای خودش یلیه .

13. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

البته در نسل جدید اکشن پیانوهای کاوایی و رولند ویژگیهایی مانند escapement به کار رفته که از لحاظ فناوری اونها رو جلوتر قرار میده ولی ازیک نظر حرف شما درسته و اون تفاوت سلیقه ست و حتی بین پیانوهای اکوستیک در چیزهایی مثل سفتی کلاویه تفاوت وجود داره چه برسه به دیجیتال که تعدد کمپانیها بیشتره که باعث میشه دوست داشتن اکشن هم تا حد زیادی به سلیقه و انگشتان نوازنده وابسته باشه.

در مورد اسپیکر هم دو تا فاکتور خیلی مهمه کیفیت خود اسپیکر+نحوه قرار گیری(چیدمان) اونها در محیط. اکه بهترین اسپیکرها رو اگربه شکل ناصحیح بچینیم کیفیت صدا افت میکنه. فکرکنم بهترین حالت اینه که اسپیکرها نسبت به هم زاویه 45درجه داشته باشند. یا اگر 4 تا اسپیکر داریم دوتاشون بالا و دوتای دیگه زیر پیانو قرار بگیرن.
    ویرایش توسط MUSIC360 : Saturday 6 August 2011 در ساعت 09:54 PM

15. کاربران زیر از MUSIC360 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

MUSIC360 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46179
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

اگر کسی قیمت سری جدید یاماهاclp 430-clp440 رو داره واقعا ممنون میشم که بگه .

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MUSIC360 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته در نسل جدید اکشن پیانوهای کاوایی و رولند ویژگیهایی مانند escapement به کار رفته که از لحاظ فناوری اونها رو جلوتر قرار میده ولی ازیک نظر حرف شما درسته و اون تفاوت سلیقه ست و حتی بین پیانوهای اکوستیک در چیزهایی مثل سفتی کلاویه تفاوت وجود داره چه برسه به دیجیتال که تعدد کمپانیها بیشتره که باعث میشه دوست داشتن اکشن هم تا حد زیادی به سلیقه و انگشتان نوازنده وابسته باشه.

در مورد اسپیکر هم دو تا فاکتور خیلی مهمه کیفیت خود اسپیکر+نحوه قرار گیری(چیدمان) اونها در محیط. اکه بهترین اسپیکرها رو اگربه شکل ناصحیح بچینیم کیفیت صدا افت میکنه. فکرکنم بهترین حالت اینه که اسپیکرها نسبت به هم زاویه 45درجه داشته باشند. یا اگر 4 تا اسپیکر داریم دوتاشون بالا و دوتای دیگه زیر پیانو قرار بگیرن.
    این قسمت رو یادم رفت بگم . دوستمون درست میگن . اسپیکر ها بسته به نوعشون باید چیدمان درستی داشته باشن . 5.1 یا 7.1 یا 2.1

18. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

ramshad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30984
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    211
    370 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

دوستان کمک کنید! دیروز حدود 6-7 ساعت وقت صرف کردم اما نتونستم پیانو انتخاب کنم! راستش من دو چیز برام مهمه! صدای پیانو و سنگین بودن کلاویه ها که بهم حس پیانو زدن بده. حالا برام مهم نیست این صدا از سینتی سایزر بیاد بیرون یا ارگ یا هر چی. ملاک دیگرم سبک بودن و قابلیت حمل داشتنه. طبیعتا قیمت کمتر موجب رضایته ! سازم رو نمی خوام جایی ببرم و برای کسی نمی خوام بزنم. گوشه ی اتاقم برای دل خودم می خوام دلی دلی کنم. سالها پیش ارگ می زدم اما دیگه برام قابل تحمل نیست اون رو هم غیر حرفه ای میزدم! کرگ pa80 داشتم. الان کلاویه سنگین می خوام و یک صدای دلنواز پیانو تا کم کم یاد بگیرم و راه بیفتم. تا 1 میلیون برام راحته پول بدم. (بیشتر هم مشکلی نیست ولی باید ببینم چی میدم و چی گیرم میاد؛ بحث هزینه و فایده است) دارم به یاماها p95 فکر می کنم که ظاهرا p85 بنا به توصیه دوستان بهتره. چی بخرم و از کجا بخرم؟ از کجاش رو دوستان حتما بهم بگن چون قیمت ها تو جمهوری واقعا پرته پرته!

rain-man آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3821
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    738
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط MUSIC360 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هیچ دیجیتالی کاملا اکوستیک رو شبیه سازی نمیکنه ولی اگر منظورت ظاهرش هست و یک مدل کمد دار میخوای با این پول میتونی به بعضی مدلهای خوب یاماها مثل clp340 -clp430-clp440 یا یکسری مدلهای سری HP200 رولند فکرکنی که البته مدلی مثلCLP 340رو من تعریفش رو زیاد شنیدم از لحاظ مقرون به صرفه بودن. چون مدلهای کمد دار رولند که امکانات و تکنولوژی fp7f رو داشته باشه پیانوهای سری hp300هست که بالای3-4 تومن هستند.
    باز هم میگم که اگر میخوای پیانو بگیری بهتره بری تهران و خودت مدلهای مختلف رو امتحان کنی.

در مورد CASIOAP620هم باید گفت که درجاهایی مثل امریکا پرفروشترین مدل کاسیو هست ولی علت اصلیش اینه که با وجودداشتن امکاناتی مشابه پیانوهای گرانتر،قیمت ارزانتری داره(حدود 1400 دلار) ولی من توی همین تاپیک خوندم که اینجا حول و حوش همون 2و خرده ای هست که مزیت اصلیش رو از بین میبره. من خودم چیزهایی در مورد کیفیت نه چندان خوب کیبورد پیانوهای کاسیو شنیدم که بعد از مدتی نرم میشن و حالت اولیه رو ازدست میدن. ولی در مورد این مدل 620نمیدونم که اینطور هست یا نه.

دوست عزیز hp200 اکشنش به340 نمیرسه. 440 بعید میدونم باشه تو ایران اگه باشه بالای 5 میلیونه چون 380 4 تومن به بالاست

rain-man آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3821
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    738
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط softkadeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله درسته که باید کسی که میگه „قطعأ” خیلی تجربه داشته باشه ولی من حرفم رو از روی تجربه بسیاری از دوستان میزنم که دستی بر پیانو دارند که میگن اکشن دیجیتال های رولند بهتر از یاماها هست (در سطح یکسان)

اون قسمتی که شما میگید جاسازی اسپیکر در خود ساز خیلی بهتر از بیرون هست کاملأ موافقم ولی اینکه اسپیکر های خود ساز بهتر از یه اسپیکر خوب هست من موافق نیستم . شما با چه اسپیکری تست کردید ؟ اگر با یه اسپیکری مثل Logitech z5500 تست کرده باشید من قبول خواهم کرد . اسپیکری که گفتم 450 تومن قیمتش هست و قطعأ اسپیکر ساز به گرد پاش نمیرسه چون برای خودش یلیه .

دوست من من فرمایش جناب اکوستیک 100 در 100 درسته هیچیییییی اسپیکر دستگاه و البته امپلیفایرش از لحاظ ایرودینامیک طراحی و همچنین قدرت نمیشه اگه بخوایم یه لاجیتک بخریم که میریم یه اکوستیک میگیریم!!! اگر همون لجیتک رو هم بگیریم بازم به نظر من مثل خود ساز نمیشن از همون منظر زوایا و ایرودینامیک. نکته سوم یادتون نره 340 دوتا امپلی داره نه یکی در این صورت واسه حفظ مهندسی صدا یاید دوتا لاجیتک بگیریم !! تازه صرف نظر از ایرودینلامیک. هیچی صدای خود ساز نمیشه من p80 داشتم هر نوع اسپیکر بهش زدم صداش چنگی به دل نزد

22. کاربران زیر از rain-man به خاطر این پست تشکر کرده اند:

bamdadonline آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    3862
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    147
    1,117 بار تشکر شده در 361 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/4
    میزان امتیاز
    17

320 هم discontinue شد و ydp161 جاشو گرفت... مدل 2011. قیمت 1.800

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    میزان امتیاز
    14

به نظر من اکشن gh3 از pha3 بهتر حس اکوستیکو منتقل میکنه یادمون نره 340 کلاویه هاش روکش ivory داره اما fp نداره
    متاسفانه باز من چند روز نبودم دوستان اومدن و اطلاعات غلط میدن . اون روز گفتم در مورد چیزی که اطلاع ندارین مطلب اشتباه ننویسین. کی میگه fp-7f پوشش ایوری نداره؟؟؟؟؟؟ در مورد اسپیکرم اشتباه نکنین تا نصفش که ولوم رو بدین بالا کافیه تو خونه هر روز دعوا میکنم سر بلندیه صداش. اینم در نظر داشته باشین که fp-7f رزونانس تارهاش شبیه سازی شده ولی تو clp 340 رزونانس تاره9ا هم شبیه سازی نشده و موارد دیگه که قبلا تو صفحه های قبل گفتم. دوست عزیز خواهشا دوستان رو گمراه نکنین با این اطلاعات غلط. دوست عزیز لطفا لا اقل از اطلاعات ما کپی برداری میکنی عیبی نداره ولی لا اقل قبلش درست نگاه کن و کامل کپی برداری کن. دوستان البته بنده برای راهنمایی نیومدم چون فبلا گفتنیا رو گفتیم و برتریهای رولند نسبت به مدل قدیمیه و از رده خارج یاماها clp 340 رو گفتیم فقط اومدم بگم که من دارم میرم سر کار و دیگه وقت نمیکنم با پیانوی fp-7f کار کنم و شبا که از سر کار میام مثل جنازه میوفتم میخوابم البته اولاش خوب کار میکردم ولی بعد از رفتن سر کار دیگه نه وقت میکنم نه حوصله دارم. پیانوی نوعه نوعه نه ورودی خروجیهای پشتش استفاده شده نه سوکت و جای فلش یو اسبی usb و ویژگیهای جدیدشم کشف کردم شما میتونین باهاش با پدالش پیچ بند و مدو لاسیون و حتی صداشو کنترل کنین. الانم همینجور مونده گوشه اتاق داره خاک میخوره . الان نوش 2700 و به روایتی 2900 هستش اما چون از کارتن خارج شده مفت میدم 2300 . نمایندگی 2200 میخواد ولی میخوام کمتر ضرر کنم . اگه همینو به نمایندگی بفروشم یه دستی به روش میکشه همینو 2900 میده بهتون چون نوعه. هر کی میخواد با خودش یه کارشناس بیاره بیاد شهر ما ببره. پیام خصوصی بدید.
    ویرایش توسط saram : Sunday 7 August 2011 در ساعت 10:35 AM

صفحه 97 از 321 نخستنخست ... 478793949596979899100101107147197 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)