لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 276 از 321 نخستنخست ... 176226266272273274275276277278279280286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,401 به 4,416 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر اساتید. من یک سوال فوری فوتی دارم چون احتمالا فردا یا پس فردا میخوام یکی از این مدلها رو بخرم. (اگر باز کسی پیشننهاد بهتر داره لطف کنه اما خوب تو بازار اینها رو دیدم) بین اینها کدوم مناسب تره برام: همه دست دوم هستند Kawai 260 با قیمت 2500 Yamaha CLP 550 با قیمت 3 تومان و Yamaha CVP 55 با قیمت 3300. ممنون میشم یک راهنمایی بکنید.
    سلام عزیزم
    اول از همه باید عرض کنم خرید پیانو دیجیتال دست دوم به هیچ وجه توصیه نمیشه اونم سازهایی که شما در نظر دارید که مدلهای کاملا نا مرغوب به حساب میان.
    اون مدل کورگ که مد نظر دارید ;i حدس میزنم یه lp 180 باشه به مراتب از چیزایی که فرمودید بهتره.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

2. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

آقای amir1055 ممنون از فعالیتتون در این بخش، خیلی از شما یاد گرفتم. تشکر میکنم که ما رو از اطلاعاتتون بهره مند کردین.

دیدم زدن تُکمه ی تشکر کافی نیست برای زحماتتون، لازم دیدم در یک پُست از شما تشکر ویژه کنم

امیدوارم همچنان با حضور ارزشمند شما این تاپیک ِ مفید و سودمند پایدار و بروز باشه.

4. کاربران زیر از you3f به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط yoosef_music [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای amir1055 ممنون از فعالیتتون در این بخش، خیلی از شما یاد گرفتم. تشکر میکنم که ما رو از اطلاعاتتون بهره مند کردین.

دیدم زدن تُکمه ی تشکر کافی نیست برای زحماتتون، لازم دیدم در یک پُست از شما تشکر ویژه کنم

امیدوارم همچنان با حضور ارزشمند شما این تاپیک ِ مفید و سودمند پایدار و بروز باشه.
    عزیزم ممنون شما لطف دارید. کار بنده انجام وظیفست.

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    اول از همه باید عرض کنم خرید پیانو دیجیتال دست دوم به هیچ وجه توصیه نمیشه اونم سازهایی که شما در نظر دارید که مدلهای کاملا نا مرغوب به حساب میان.
    اون مدل کورگ که مد نظر دارید ;i حدس میزنم یه lp 180 باشه به مراتب از چیزایی که فرمودید بهتره.
    agha sharmande man fonte farsi nadaram alan
    kheyli mamnon
    vala man hame inha ro test kardam joz korg lp 180 ke faghat demosho to dj kala diddam.
    masalan man az in ha sar dar nemyaram va yaghinan shoma midonid ke migid daste 2 khob nist ama foroshande be man migoft klan kharabi nadare piano digital va zahere chizayi ke zadam bahashoin ham salem bod.
    hala mikham bebinam inke daste 2 tosiye nemishe elate tole omre ya masale dige
    chon maslan alan vaghti no yek saz 3 toman bashe daste dosh hade aghal 30 dar sad kamtare va ehtemalan modelayi ke goftam nosh az in korg geron tare (albate enghad az nazare saite in ha zayif bodan ke hata gheymate dolarish to net natonestam peyda konam va in khob kheyli bad bod)
    ama khob agar 100 dar 100 korg behtare va tashkhise shoma ine man ham omadam inja ke nazare shoma ro bedonam va bar hamon mabna amal mikonam. harchnad ke zahere in sazaha hame khob bod va korg motesasefane zaheresh jaleb nist.
    va bishtar shabihe keyborde ta piano

hala 2 masale age baz shoma khodet to in renge 3 toman chize behtari mitoni moarefi koni ke to bazaram bashe ke kheyli khob mishe agar na ham ke korgo migiram.

faghat bara etelate khodam dost dashtam bedonam chera daste do na. chon to sazeye acosctic va ya hata guitar electiric man khodam takhsosa daram va hamishe daste 2 ro to iran tosiye mikonam albate be sharte salamate fani saz.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    agha sharmande man fonte farsi nadaram alan
    kheyli mamnon
    vala man hame inha ro test kardam joz korg lp 180 ke faghat demosho to dj kala diddam.
    masalan man az in ha sar dar nemyaram va yaghinan shoma midonid ke migid daste 2 khob nist ama foroshande be man migoft klan kharabi nadare piano digital va zahere chizayi ke zadam bahashoin ham salem bod.
    hala mikham bebinam inke daste 2 tosiye nemishe elate tole omre ya masale dige
    chon maslan alan vaghti no yek saz 3 toman bashe daste dosh hade aghal 30 dar sad kamtare va ehtemalan modelayi ke goftam nosh az in korg geron tare (albate enghad az nazare saite in ha zayif bodan ke hata gheymate dolarish to net natonestam peyda konam va in khob kheyli bad bod)
    ama khob agar 100 dar 100 korg behtare va tashkhise shoma ine man ham omadam inja ke nazare shoma ro bedonam va bar hamon mabna amal mikonam. harchnad ke zahere in sazaha hame khob bod va korg motesasefane zaheresh jaleb nist.
    va bishtar shabihe keyborde ta piano

hala 2 masale age baz shoma khodet to in renge 3 toman chize behtari mitoni moarefi koni ke to bazaram bashe ke kheyli khob mishe agar na ham ke korgo migiram.

faghat bara etelate khodam dost dashtam bedonam chera daste do na. chon to sazeye acosctic va ya hata guitar electiric man khodam takhsosa daram va hamishe daste 2 ro to iran tosiye mikonam albate be sharte salamate fani saz.
    سلام
    یعنی چشام چپ شد تا خوندم پستتون رو :دی
    ببینید دوست هنرمندم شمایید که خرید میکنید و پول میدید. پس مطمئنا تصمیم گیری نهایی با خود شماست. اگه سه تومن براتون مبلغ ریسک پذیری هست، خب همونایی که فروشنده گفتن رو بگیرید. ولی دقت داشته باشید، سازهایی با این قدمت، اولا از اکشن بسیار ابتدایی برخوردارن و قابل مقایسه با تکنولوژی های امروزه نیستن. از این گذشته همون اکشن قدیمی در طی سالیان طولانی احتمالا همه چیزیش خراب هم شده و در طول زمان این خرابی یواش یواش خودش رو نشون میده.
    دوم اینکه، اینها سازهای دیجیتالن و کوچکترین آسیب دیدگی در سخت افزارشون، میتونه کل سیستم رو بخوابونه. فکر کنید سازتون رو روشن کنید و هیچ صدایی ازش در نیاد، چه حسی بهتون دست میده !
    من قیمت یاماها p-155 رو ندارم دقیقا، ولی اگه بتونید در رنج قیمت خودتون این ساز رو پیدا کنید، از مدل کورگی که مد نظر داریم هم بهتره. هرچند ظاهر کاملا کیبوردی داره ولی از اکشن خوبی برخورداره و ارزش آموزشی داره.

باز هم تاکید میکنم، انتخاب با خودتون و میزان ریسک پذیریتون هستش دوست من.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    123897
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    11
    36 بار تشکر شده در 25 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام. پیشاپیش از اینکه این سوال رو در اینجا مطرح میکنم عذر میخوام. من به تازگی یک پیانو YAMAHA CLP535 خریداری کردم. الان قصد دارم یه هدفون با کیفیت هم براش بخرم. با توجه به اینکه فضای خونه ام طوری هست که مجبورم اکثر وقتها با هدفون تمرین کنم، از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن درخواست میکنم یه هدفون مناسب با صدای واضح به من معرفی کنن. ممنون

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_pwr [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام. پیشاپیش از اینکه این سوال رو در اینجا مطرح میکنم عذر میخوام. من به تازگی یک پیانو YAMAHA CLP535 خریداری کردم. الان قصد دارم یه هدفون با کیفیت هم براش بخرم. با توجه به اینکه فضای خونه ام طوری هست که مجبورم اکثر وقتها با هدفون تمرین کنم، از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن درخواست میکنم یه هدفون مناسب با صدای واضح به من معرفی کنن. ممنون
    سلام عزیزم
    سوالتون رو در یکی از موضوعات معرفی شده [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]مطرح کنید.

10. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام یعنی چشام چپ شد تا خوندم پستتون رو :دی ببینید دوست هنرمندم شمایید که خرید میکنید و پول میدید. پس مطمئنا تصمیم گیری نهایی با خود شماست. اگه سه تومن براتون مبلغ ریسک پذیری هست، خب همونایی که فروشنده گفتن رو بگیرید. ولی دقت داشته باشید، سازهایی با این قدمت، اولا از اکشن بسیار ابتدایی برخوردارن و قابل مقایسه با تکنولوژی های امروزه نیستن. از این گذشته همون اکشن قدیمی در طی سالیان طولانی احتمالا همه چیزیش خراب هم شده و در طول زمان این خرابی یواش یواش خودش رو نشون میده. دوم اینکه، اینها سازهای دیجیتالن و کوچکترین آسیب دیدگی در سخت افزارشون، میتونه کل سیستم رو بخوابونه. فکر کنید سازتون رو روشن کنید و هیچ صدایی ازش در نیاد، چه حسی بهتون دست میده ! من قیمت یاماها p-155 رو ندارم دقیقا، ولی اگه بتونید در رنج قیمت خودتون این ساز رو پیدا کنید، از مدل کورگی که مد نظر داریم هم بهتره. هرچند ظاهر کاملا کیبوردی داره ولی از اکشن خوبی برخورداره و ارزش آموزشی داره. باز هم تاکید میکنم، انتخاب با خودتون و میزان ریسک پذیریتون هستش دوست من.
    اقا خیلی لطف کردی. والا من وقتی برای کسی میخوام گیتار بخرم با یانکه هیچ وقت پولی نمیگرم و زی نفع نیستم ویا راهنمایی کنم کاملا لقمه رو میجوئم میگذارم تو دهن طرف. :D درسته به فروشنده ها اعتماد ندارم اما حرف شما سنده برای بنده و خوب طی سالهایی که نت آهنگ بودم دورادور پست های شما رو خوندم و خوب وقتی ادم در چیزی تخصصی نداره اصلا عقل حکم میکنه از کسی که تخصص داره راهنمایی بخواد و خود سری نکنه. والا من در حدی نیستم که اسیب ر تشخیص بدم اما خوب اشکالی تو سازهایی که تست کردم ندیدم. جز CLP که به نظرم صداش کمی خش داشت و احتملاا از زیاد کردن صدای اسپیکر به این حالت رسیده. اون مدل قدیمی دست کسی بود CVP که اصلا ساز نمیزنه و در حد نو هست سازش. اما خوب دیگه خیلی سیستمش قدیمه و دیسکت میخوره که البته این یعین هیچی. اما کورگ رو هم که مشخصاتش رو خوندم دیدم اصلا هیچ چیزی نداره. نه درام. نه سونگ و نه چیز خاص دیگه ای. تاچ اون CVP هم کلید های بم ترش صفت تر بود و کلید های زیرترش شل تر و ظاهرا قیافش نونو بود ولی خوب وسیله برقی اصلا تضیمنی توش نیست دیگه. با اینکه قیافه کیبرد مانند این کورگ تو مخمه و از طرفی چون نوش 3 تومان هست دست دومش رو احتملا خیلی باید بزنی تو سرش بفروشی اگر بخوای روزی ساز بهتر بخری یکم دو دلم. اما اگر چاره ای نباشه و اونها اینقدر افتضاح باشند خوب همین رو انتخاب میکنم. اما با این حال تو دل خودم نمیدونم چرا از انی CVP با اینکه خیلی خیلی قدیمه خوشم امد. هم دارمش خوب بود، هم صداش شفافی داشت (البته رنگ صداش کمی قدیمی بود و جلوه های بصری کورگ رو نداشت) و هم یک سری امکانات دیگه داشت که رو کورگ و یا اون مدلهای دیگه ای که دیدم نبود. خلاصه اندر این انتخاب بخشید ولی مثل خر تو گل گیر کردم. چون ساز 1000 دلاری رو فروختم و الان با پلوش بیاد یک پیانو 300 تا 500 دلاری بخرم. :D که ظاهرا هیچ یک هم چنگی به دل نمیزنند. یکی از علت هایی که دوست داشتم دست دوم بخرم این بود که دیگه کمتر تو سر قیمتش بخوره اگر روزی خواستم بفروشم ویک مدل بالاتر بخرم. (یک وقت دیدی مثلا دو ماه دیگه یک پولی دست ادم میاد ادم وسوسه میشه عوض کنه) حالا باز من فردا رو هم صبر میکنم و نمیرم برای خرید کورگ یا یکی از این محصولات. اگر شما دست دومی تمیزی به تورت خورد تو همین رنج یک ندا به من بدی خیلی ممنون میشم. (شمارم رو هم براتون الان پیغام خصوصی میگذارم) البته اگز زحمتی نباشه. حالا بین اون محصولاتی که معرفی کردم اگر قرار باشه از 10 نمره بدید به اونها به هر کدوم چه نمره ای میدید. چون تو ذهنم خودم هم دوست دارم ببنم کدوم یکی از ایها از اون یکی بهتر هست. (حتی اگر نخرم برای اطلاعات عمومی خودم)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

12. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اقا خیلی لطف کردی. والا من وقتی برای کسی میخوام گیتار بخرم با یانکه هیچ وقت پولی نمیگرم و زی نفع نیستم ویا راهنمایی کنم کاملا لقمه رو میجوئم میگذارم تو دهن طرف. :D درسته به فروشنده ها اعتماد ندارم اما حرف شما سنده برای بنده و خوب طی سالهایی که نت آهنگ بودم دورادور پست های شما رو خوندم و خوب وقتی ادم در چیزی تخصصی نداره اصلا عقل حکم میکنه از کسی که تخصص داره راهنمایی بخواد و خود سری نکنه. والا من در حدی نیستم که اسیب ر تشخیص بدم اما خوب اشکالی تو سازهایی که تست کردم ندیدم. جز CLP که به نظرم صداش کمی خش داشت و احتملاا از زیاد کردن صدای اسپیکر به این حالت رسیده. اون مدل قدیمی دست کسی بود CVP که اصلا ساز نمیزنه و در حد نو هست سازش. اما خوب دیگه خیلی سیستمش قدیمه و دیسکت میخوره که البته این یعین هیچی. اما کورگ رو هم که مشخصاتش رو خوندم دیدم اصلا هیچ چیزی نداره. نه درام. نه سونگ و نه چیز خاص دیگه ای. تاچ اون CVP هم کلید های بم ترش صفت تر بود و کلید های زیرترش شل تر و ظاهرا قیافش نونو بود ولی خوب وسیله برقی اصلا تضیمنی توش نیست دیگه. با اینکه قیافه کیبرد مانند این کورگ تو مخمه و از طرفی چون نوش 3 تومان هست دست دومش رو احتملا خیلی باید بزنی تو سرش بفروشی اگر بخوای روزی ساز بهتر بخری یکم دو دلم. اما اگر چاره ای نباشه و اونها اینقدر افتضاح باشند خوب همین رو انتخاب میکنم. اما با این حال تو دل خودم نمیدونم چرا از انی CVP با اینکه خیلی خیلی قدیمه خوشم امد. هم دارمش خوب بود، هم صداش شفافی داشت (البته رنگ صداش کمی قدیمی بود و جلوه های بصری کورگ رو نداشت) و هم یک سری امکانات دیگه داشت که رو کورگ و یا اون مدلهای دیگه ای که دیدم نبود. خلاصه اندر این انتخاب بخشید ولی مثل خر تو گل گیر کردم. چون ساز 1000 دلاری رو فروختم و الان با پلوش بیاد یک پیانو 300 تا 500 دلاری بخرم. :D که ظاهرا هیچ یک هم چنگی به دل نمیزنند. یکی از علت هایی که دوست داشتم دست دوم بخرم این بود که دیگه کمتر تو سر قیمتش بخوره اگر روزی خواستم بفروشم ویک مدل بالاتر بخرم. (یک وقت دیدی مثلا دو ماه دیگه یک پولی دست ادم میاد ادم وسوسه میشه عوض کنه) حالا باز من فردا رو هم صبر میکنم و نمیرم برای خرید کورگ یا یکی از این محصولات. اگر شما دست دومی تمیزی به تورت خورد تو همین رنج یک ندا به من بدی خیلی ممنون میشم. (شمارم رو هم براتون الان پیغام خصوصی میگذارم) البته اگز زحمتی نباشه. حالا بین اون محصولاتی که معرفی کردم اگر قرار باشه از 10 نمره بدید به اونها به هر کدوم چه نمره ای میدید. چون تو ذهنم خودم هم دوست دارم ببنم کدوم یکی از ایها از اون یکی بهتر هست. (حتی اگر نخرم برای اطلاعات عمومی خودم)
    سلام مجدد خدمت دوست هنرمندم،
    بنده در حدی نیستم که بخوام به محصولات برندهای بزرگ نمره بدم فقط میتونم اونها رو بصورت کیفی مقایسه کنم و نه کمی اونم از منظر شخصی خودم!
    ببینید چیزی که برای آموزش پیانو مهمه اکشن اونه. صدا، امکانات، ظاهر و ... همه در مراحل بعدی قرار میگیره. خب شما اگه قصدتون از خرید، آموزش پیانو به طور جدی نیست، بحثش کاملا جداست و انتخابهاتون هم کاملا متفاوت میتونه باشه. ولی اگه بخواید برید کلاس، استاد بگیرید، و نواختن پیانو رو اصولی یاد بگیرید داشتن یه ساز با اکشن مناسب یه اجباره. در حالت کلی شما باید یه ساز آکوستیک مناسب تهیه میکردید ولی اکشن سازهای دیجیتال اینقدر پیشرفت کردند که شاید بشه در برخی موارد از خرید ساز دیجیتال چشم پوشی کرد.
    سازهایی که شما در نظر دارید متعلق به دهه 90 هستن. حالا نمیدونم کسی که ساز نمیزنه منظورش از نگهداری اون به مدت 20 اندی سال چی میتونه باشه. بهرحال به فرض صحت ادعای فروشنده، اکشن این سازها همونطوری که عرض کردم از فن آوری بسیار قدیمی استفاده میکنن که قابل مقایسه نیستن با مدل های جدیدتر.

با همه این اوصاف، اما چیزی که شاید خیلی منطقی به نظر نرسه ولی همیشه یجورایی درست بوده اینه که سازی که به دل نشینه هیچ وقت نمیتونه همدم خوبی باشه. اگه اون مدل کورگ اصلا به دلتون ننشست و خوشتون نیومد بهتون توصیه میکنم اگه اجباری برای خرید ندارید (که فکر نکنم داشته باشید) پول با ارزشتون رو صرفش نکنید. بنده شخصا خرید اون مدل cvp قدیمی رو پیشنهاد نمیکنم ولی اگه خیلی به دلتون نشست و دوسش داشتید، اگه قصد خریدش رو دارید حتما به شرط خرید کنید. برای این مورد من 1 ماه فرصت بازگشت بدون قید و شرط، و 1 سال گارانتی رو توصیه میکنم.

14. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خیلی ممنون. والا من کلاس برو که نیستم اما هر سازی رو که دستم میگیرم بعد از مدتی میشم نوازنده اون ساز. :D همین الان پیانو چیزی بلد نیستم اما چند تا اهنگ برای تئاتر مثلا ساختم با طیف پیانو و خودم با کیبرد اجرا کردم و این باعث شد بعدا پیشنهاد های بیشتری هم بهم بشه که خوب اکثرا رو قبول نکردم چون این ساز ساز تخصی من نیست و فعلا دارم روش کار میکنم. بیشتر برای لذت بردن خودم پیانو میزنم (فعلا که با کیبرد) اما خوب بی شک اینطور نیست که تمرین نکنم. گاهی من پای همین کیبرد 10 ساعت با طیف پیانو میزنم و خوب پیانو هم باشه همین مقدار رو ممکنه ادامه بدم. دیگه تقریبا برام مشخص شد که اصلا نباید به اونها فکر کنم. فقط داشتم فکر میکردم اگر یک دست دوم گیر بیاد از یک پیانو مثلا مدل 2014 اینها خیلی خوب میشه :D اگر نشد که همین کورگ رو میخرم. اما گفتگوهای صحفه قبل رو که نگاه میکردم دیدم مثلا روی YDP 142 هم خیلی بحث شده و ظاهرا اون ساز جالب ترا ز کورگه؟ (البته برخی هم نظرشون این بوده که نه کروگ جالب تره مدل ال پی 180 که خوب در این مورد من خیلی دوست دارم نظر شما رو بدونم) اما خوب متاسفانه 500 تومان برای خرید نوش کم دارم. اما میخواستم ببنم واقعا تفاوت اون با کورگ چقدر هست و اگر بهتره ارزش این رو داره که 500 تومان قرض کنم بگذارم رو پول به جای کورگ این مدل رو بخرم یا نداره؟ و یا مثلا دست دومش تو بازار هست اصلا؟

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ای بابا. هرلحظه خبر جدیدی میرسه. الان یکی میگفت Korg SD170 هم هست که قیمتش 2700 هست. ظاهرا قیافش هم بهتر از lP180 هست. حالا امیرجان شما تفاوت سری LP و SD رو میدونید و اینکه بین این دو کدوم بهتره و یا اگر تفاوتی باشه اون تفاوت چقدر فاحشه؟

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

امیرجان به خدا دیگه روم نمیشه سوال کنم. این رو بپرسم دیگه چیزی نمیپرسم. میگم این یاماها CLP 230 هم چیز قدیمی هست مثل مدلهایی که قبلا گفتم و یا این جدید تر هست و ارزش داره که ادم برای دست دومش 3300 پول بده؟! اگر این هم قدیمه و مشکل دار هست که هیچی. اما اگر چیز خوبیه خیلی دست دارم تو لیستم اضافش کنم. اگر جنس خیلی قدیمی نباشه مثل CLP55 ریسک دست دوم بونش رو به جون میخرم :D

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شرمنده امیرجان. سوال اخر هیچی. اشتباه دیده بودم 4300 بود. من فکر کردم 3300 هست. این اقای امیرحسین رئیس سایت با این سایتش همه رو فراری داده و این به روز نبودن امکاناتش و خرابی سایت و ... و کار نکردن ابزار و ... :D همیشه هم میگه درست میکنم و این کارو نمیکنه و خودش تو فیس بوک پلاسه. :D خلاصه هر کار کردم پست حذف بشه که وقت شما هم گرفته نشه نشد که نشد. درمورد YDP 142 هم من فقط یک جا اون قمیت دیدم. باقی جاها قیمت بالاتر هست و فکر کنم نتونم بخرم. :(میمونه همون تفاوت LP 180 و SP 170.

19. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

شرمنده امیرجان. سوال اخر هیچی. اشتباه دیده بودم 4300 بود. من فکر کردم 3300 هست. این اقای امیرحسین رئیس سایت با این سایتش همه رو فراری داده و این به روز نبودن امکاناتش و خرابی سایت و ... و کار نکردن ابزار و ... :D همیشه هم میگه درست میکنم و این کارو نمیکنه و خودش تو فیس بوک پلاسه. :D خلاصه هر کار کردم پست حذف بشه که وقت شما هم گرفته نشه نشد که نشد. درمورد YDP 142 هم من فقط یک جا اون قمیت دیدم. باقی جاها قیمت بالاتر هست و فکر کنم نتونم بخرم. :(میمونه همون تفاوت LP 180 و SP 170.
    سلام عزیزم
    راستش فرق اساسی بین دو مدل کورگ که فرمودین احساس نمیشه. دقیقا نفهمیدم منظور کمپانی بزرگ کورگ از تولید دو مدل مشابه چی بوده! تفاوت ظاهرا فقط در ابعاد و شکل و شمایلشونه ضمن اینکه کیفیت بلندگوهای lp کمی بهتر از sp هستش.

مدل آریوس 142 یاماها یکی مدل های معمول در سطح خودشه ولی شما فرمودین بودجتون حداکثر سه تومنه که در رنج مالی شما نمیگنجه.
    یاماها clp-230 گرچه خودش از سری های قدیمی محسوب میشه ولی از مواردی که مد نظر داشتید مثل cvp55 و... خیلی بهتره و تفاوت چشمگیری داره باهاشون.

21. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

امیرجان خیلی ممنون. قیافه کورگ sp یک مقدار تو عکس دلنواز تره. حالا الان دارم میرم نمایندگی کورگ به هر حال اونجا تست میکنم ببنم کدوم یکی بهتره و احتمال 90 درصد امروز یکی از این دو کروگ رو برمیدارم. اما این CLP 230 خیلی رفته بود تو مخم که مال یکی از دوستان فیس بوکی بود به من گفت 3300 میفروشه. نمیدونم چی شد تو چند دقیقه نظرش عوض شد و قیمت رو کرد 3900. :D اگر 3300 بود به هر حال یک جوری میخریدم. اما خوب اون قیمت دیگه نمیتونم بخرم. یک دونه اگهی دست دوم YDP 142 هم بود که میگفت 3 تومان دست دوم که من امروز صبح بهش اس ام اس دادم گفت دیشب فروخته شده و من اگهی رو دیر دیدم. خلاصه ظاهرا قسمت نبوده دیگه. در کل تو وسیله موزیک گاهی عجله کردن باعث میشه نتونی بهترین انتخاب رو بکنی و خوب من تو انتخاب نو که دستم باز نیست، در مورد دست دوم هم فعلا اگهی جالبی ندیدم اما خوب ممکنه صبر کن و پولش خورده بشه و از این رو صبر نکردن برام بهتره. اما در کل شما خیلی لطف کردید و ممنون از راهنماییهاتون.

23. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

امیر جان من امروز رفتم جمهوری و یک کار غیر منتظره کردم که کمی هم پیشمونم.
    یک اشنا اونجا بود که بهم گفت دو هفته صبر کنی برات YDP 142 اکیبند میارم میدم 3300. اما گفتم نه صبر نمیکنم.
    بعد من رو فرستاد مغازه دیگه هم کورگ داشت و امتحان کردم و هم YDP Arius 141 رو که دست دوم گذاشته بود 3 تومان. (فکر میکنم گرون هم گذاشته بود چون وقتی 142 رو اونجا اکبند این قیمت میداد برای من نمیصرفید این اما خوب تحمل نداشتم و خوب مغازه های دیگه هم خیلی گرون تر میدادند) ...
    کورگ رو امتحان کردم صداش خیلی خوب بود اما واقعا قیافش وحشتناک افتضاح بود و برخلاف تصورم که فکر میکردم در پوشش چوبی هست پلاستیکی بود و کیفیت وحشتناک پایینی داشت. هرچند که صداش عالی بود.
    خلاصه با قیمت 3 تومان همین رو خریدم اما خوب با صندلی و همه چیز و تحویل دم منزل و گارانتی یک ساله. (طرف هم نمیدونم راست گفت و یا دروغ اما گفت این مدل دو ساله تولید میشه و این پیانو هم کلا رفته خونه یکی و یارو چند وقت بعد رولند خریده و به خودمون فروخته، حالا احتلا دروغ میگفت اما خوب من خریدم دیگه بخاطر ظاهر سالمش و امیداورم قدیمی نباشه و خراب هم نشه)
    اصلا دقت نکردم ببنم کروس داره یا نه و فردا میاد و معلوم میشه. اما خوب ظاهرا میدی پورت هم داره و دو لایه هم سیو میکنه.
    4 حالت نوازندگی اکشن هم داره (مثل کیبرد) که خوب این برای من بدک نیست چون تو یک حالتش خیلی خوب میتونستم نوازندگی کنم و به نظرم کلیدش هم از کورگ سنگین تر میامد و سه پدال رو هم داشت.
    حالا من دوست دارم حتی اگر رفته باشه تو پاچم قیمت واقعی این ساز و نقاط قوت و ضعفش رو بدونم امیر جان.
    باز هم لازمه از راهنمایی های شما تشکر کنم که اگر نبود احتمالا چیزهایی خیلی قدیمی تر میخریدم و حالا ممکنه این هم خیلی جدید نباشه اما خوب مثلا خدا رو شکر از صداش بدم نمیامد و خوب تو نت هم سرچ کردم هنوز تولید داره انگار.

25. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 276 از 321 نخستنخست ... 176226266272273274275276277278279280286 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)