لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 278 از 321 نخستنخست ... 178228268274275276277278279280281282288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,433 به 4,448 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    امیرجان من امروز رفتم جمهوری باز که اگر بشه دستگاهم رو با 142 اکبند عوض کنم که فروشنده گفت 700 بدی این کار قابل حله. (که منطقی هم بود چون از قیمتی که خودم خریدم 50 تومان فقط کم میکرد و از اون طرف 142 رو هم خوب حساب میکرد) اما وقتی تست کردم هیچ تفاوت صدایی بین این دو تا احساس نکردم و فروشنده هم میگفت تفاوت صدایی ندارند. روی کلید ها هم به هیچ صورت باز تفاوتی احساس نکردم و تفاوت در این بود که این دستگاه USB میخورد که خوب از این نظر خوب و کروس هم داشت. (و هم همنوایی که من اصلا اهلش نیستم و رو کبرد هم ازش استفاده نمیکنم و کروس هم خوب واقعا جذاب میکنه صدا رو اما همیشه ادم روشن نمیکنه) و تفاوت دیگه که برتری دستگاه من برای شخص من بود (سلیقه هست البته) رنگ دستگاه من بود که رنگ چوب بود و اون گزینه سیاه بود و ظاهرش به موجهی 141 نبود. خلاصه از این رو پیشمون شدم از تعویض این ساز با اینکه قیمت هم به صرفه بود. (در مورد کلیدها هم چک کردم دیدم همون صدای که صحفه کلید من میده ساز 8 میلیونی هم همون صدا رو میده و کلا این مسئله وجود داره و خرابی نیست، چون من فکر میکردم باید کاملا بی صدا باشه که در عمل نبود هیچ یک از دستگاهها)

اما اونجا یک مدل یاماها CLP دیدم که چیز خیلی جدیدی هم نبود و قیمت دست دومش 6 تومان بود. اما 4 مدل پیانو داشت از نظر صدا که واقعا یکی جذاب تر از اون یکی. کروس، ترمولو و فاسر و یک افکت دیگه که جذاب تر از کروس بود داشت و چند مدل حالت ریورب و دیلی که باز بی نهایت لذت بخش بود. (روربی که روی دستگاه ما هست و یا روی 142 به هیچ وجه با اون قابل مقایسه نیست و تفاوتش مثل رورب کیبرد هست با روربی که در یک سالن و یک محیط باز به ادم داده میشه) و اسیکرهاشم که خیلی قوی تر بود. این ساز بدجوری رفت تو مخ من. اگر مدتی روی پیانو کار کنم و ببنم واقعا خیلی علاقمند هستم و اطلاعاتمم کمی بیشتر بشه راجب این ساز که بدونم دقیق چی میخوام احتمالا سال دیگه یا 6 ماه دیگه حتی ساز بهتری میگیرم. ولی باز تو صداهای خامی که از سازها میاد تفاوت خاصی متوجه نشدم. (بماند که تست تو مغازه کلا ادم رو گیج میکنه اون هم کسی که تازه با پیانو اشنا شده و تصور دقیقی از صدای خوبش نداره و خوب تو خونه وقتی ادم یکی دو ساعت میزنه خیلی تفاوت ها رو بهتر تشخیص میده)
    حالا تو این مدت سعی میکنم با دیدن و پیگیری کردن مباحث این صحفه اطلاعاتم رو در مورد این ساز بالا ببرم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Sys_co2 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121369
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    138
    15 بار تشکر شده در 13 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Sys_co2 On Twitter Add Sys_co2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان عزیز .
    بنده امروز یک دستگاه YAMAHA YDP-142 ARIUSخریداری کردم.
    البته حاضر نشد فروشگاه ، که ساز رو بصورت شرایط بده.
    نقدی خرید کردم 3.650

با تشکر

4. کاربران زیر از Sys_co2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124841
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز باسلام : با توجه به مطالب رد و بدل شده بین اعضا و در خصوص سوالات دوستان نسبت به شبهات قیمت که در ایران معمولا در مورد محصولات یاماها به چشم میخوره بد نیست به چند نکته در مورد واردات و قیمت گزاری آلات موسیقی اشاره کنم.
    شرکت یاماها در اصل در ایران نماینده رسمی نداره چون گمرک ایران در مورد محصولات وارداتی مخصوصا محصولات لوکس و تفریحی تعرفه بالایی رو داره که هیچ کس در ایران از پس خرید کلان محصولات انبوه یاماها اونم با این تعرفه گمرکی بر نمیاد و این امتیاز واگزار شده به کشور امارات که نماینده شرکت یاماها در منطقه جغرافیایی ماست. پس هر محصولی از شرکت یاماها به ایران وارد میشه از امارات میاد . در حال حاضر نحوه وارد کردن محصولات یاماها به ایران قیمت نهایی رو تعیین میکنه . کلا 25 درصد سود فروشگاهی یاماهاست که هر فروشگاهی بین 5 تا 25 درصد سود رو از مشتری میگیرند . این در مورد قیمت / درمورد اون سوال که برند خوبیه یا نه یاماها کلا در مورد کلیه محصولاتش اعم از صوتی و تصویری صنایع موتوری و آلات موسیقی برند متفرقه حساب میشه که در این موضوع مورد بحث بد در نیومده با توجه به بقیه محصولات مشابه اما کلا یاماها چیز خوب نمیسازه یاماها هر چیزیو ارزون میسازه این شعارشه که با توجه به گمرکی بالا تو ایران قیمت این نوع محصولات همچین ارزان هم نیست

6. کاربران زیر از pianotuner به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Sys_co2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیز .
    بنده امروز یک دستگاه YAMAHA YDP-142 ARIUSخریداری کردم.
    البته حاضر نشد فروشگاه ، که ساز رو بصورت شرایط بده.
    نقدی خرید کردم 3.650

با تشکر
    به به مبارک باشه دوست من.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pianotuner [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز باسلام : با توجه به مطالب رد و بدل شده بین اعضا و در خصوص سوالات دوستان نسبت به شبهات قیمت که در ایران معمولا در مورد محصولات یاماها به چشم میخوره بد نیست به چند نکته در مورد واردات و قیمت گزاری آلات موسیقی اشاره کنم.
    شرکت یاماها در اصل در ایران نماینده رسمی نداره چون گمرک ایران در مورد محصولات وارداتی مخصوصا محصولات لوکس و تفریحی تعرفه بالایی رو داره که هیچ کس در ایران از پس خرید کلان محصولات انبوه یاماها اونم با این تعرفه گمرکی بر نمیاد و این امتیاز واگزار شده به کشور امارات که نماینده شرکت یاماها در منطقه جغرافیایی ماست. پس هر محصولی از شرکت یاماها به ایران وارد میشه از امارات میاد . در حال حاضر نحوه وارد کردن محصولات یاماها به ایران قیمت نهایی رو تعیین میکنه . کلا 25 درصد سود فروشگاهی یاماهاست که هر فروشگاهی بین 5 تا 25 درصد سود رو از مشتری میگیرند . این در مورد قیمت / درمورد اون سوال که برند خوبیه یا نه یاماها کلا در مورد کلیه محصولاتش اعم از صوتی و تصویری صنایع موتوری و آلات موسیقی برند متفرقه حساب میشه که در این موضوع مورد بحث بد در نیومده با توجه به بقیه محصولات مشابه اما کلا یاماها چیز خوب نمیسازه یاماها هر چیزیو ارزون میسازه این شعارشه که با توجه به گمرکی بالا تو ایران قیمت این نوع محصولات همچین ارزان هم نیست
    سلام عزیزم
    با بخشی از صحبت هاتون موافقم. در ایران نمایندگی رسمی به معنای واقعی وجود نداره بلکه توزیع کننده هستن اکثرشون. اما این به هیچ وجه بیانگر بی اعتبار یا کم اعتبار بودنشون نیست.

ولی احتراما با بخش دیگه صحبتتون کاملا مخالفم که فرمودید یاماها یه برند متفرقه بحساب میاد. من راجع به لوازم موتوری اظهار نظری نمیکنم چون نه تخصصش رو دارم و نه اینجا محفل مناسبی برای این مسائله. در مورد پیانو، یاماها از معتبرترین برندهای دنیاست و این نیازی به نظر شخصی بنده و شما نداره. چیزی هست که همه میدونن. به نظر شما شرکتی که مالک برند بوزندورفر هستش، به برند متفرقه به حساب میاد؟؟

اینکه فرمودین „یاماها همه چیز رو ارزون میسازه” نمیدونم بر چه اساسی به این نتیجه رسیدید. البته همه ما آرزو داریم این اتفاق بیوفته.
    ویرایش توسط amir1055 : Monday 9 March 2015 در ساعت 09:39 AM
    .Applaud, my friends, the comedy is over

8. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124841
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز : اولا باید عرض کنم که بنده حدود 8 سال در زمینه واردات و فروش پیانو فعالیت کردم و در این خصوص متخصص سخت افزار و مکانیسم هستم.
    باکمال احترام کاملا با این جمله که یاماها بهترین برند پیانوی مخالفم و این رو تز روی بی اطلاعی شما از 638 برند ثبت شده پیانو در جهان که حدود 130 تا از اونا از سال 1738 فقط پیانو تولید کردن و برند تخصصی پیانو حساب میشن میزارم که بعضی از اونا به موزه های مختلف تعلق دارن
    این تازه در مورد پیانوهای اکوستیکه
    در مورد دیجیتال ها هم انواع حرفه ای اونا که جزو بهتریتها حساب میشن هم باید بگم که یاماها جای برای صحبت نداره که متاسفانه هیچ وقت پاشون به ایران نمیرسه من به هیچ وجه از شما یا هرکس دیگه ای در ایران انتظار ندارم چون تو دنیا هم مردم عادی برندهای تخصصی دنیای موسیقی رو نمیشناسن چون اختلاف قیمت نجومی با یاماها داره و همه یاماهارو چون قابل دسترس هست رو میشناسن
    شما اگر نمایشگاه تخصصی موسیقی که هرسال تو چین برگزار میشه تشریف ببرید میبینید که خبری از یاماها نیست چون تخصص این صرفا تولید آلات موسیقی نیست
    درکل نه اینکه فقط یاماها اینطور باشه 400 برند دیگه هم همین وضع رو دارند و ازاونجایی که تو دنیای امروز پول حرف اول رو میزنه این شرکتها که دنبال مشتری های مبتدی هستند و با قیمت ارزان محصولاتشونو تولید میکنند برنده بازی هستند
    که قالبا با پایین ترین کیفیت پیانو یا هر ساز دیگه ای رومیسازند
    کلا قیمت تو ایران نمیتونه کیفیت رو تعیین کنه مخصوصا در مورد پیانو که یک ساز مدرن با نزدیک به شش هزار قطه ست
    بنده به شدت کیفت محصولات یاماها و بقیه برندهای آسیایی رو رد میکنم
    بنده درس این رشته رو خوندم از نزدیک کارخانه جات مونتاژ چینی رو دیدم و از استاندارد تولید پیانو در اروپا هم با خبرم
    اما بدبختانه به هزارو یک دلیل مشتری تو ایران مجبوره محصولات بیکیفیت رو با قیمت بالا بخره و هیچ گزینه دیگه ای هم نیست
    حد اقل تحقیق بیشتری قبل از خرید ساز بشه که مشتری کمتر ضرر کنه

10. 2 کاربر برای این پست از pianotuner تشکر کرده اند:

Sys_co2 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121369
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    138
    15 بار تشکر شده در 13 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Sys_co2 On Twitter Add Sys_co2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    0

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط Sys_co2 : Wednesday 11 March 2015 در ساعت 06:42 AM

12. 2 کاربر برای این پست از Sys_co2 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط pianotuner [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز : اولا باید عرض کنم که بنده حدود 8 سال در زمینه واردات و فروش پیانو فعالیت کردم و در این خصوص متخصص سخت افزار و مکانیسم هستم.
    باکمال احترام کاملا با این جمله که یاماها بهترین برند پیانوی مخالفم و این رو تز روی بی اطلاعی شما از 638 برند ثبت شده پیانو در جهان که حدود 130 تا از اونا از سال 1738 فقط پیانو تولید کردن و برند تخصصی پیانو حساب میشن میزارم که بعضی از اونا به موزه های مختلف تعلق دارن
    در مورد دیجیتال ها هم انواع حرفه ای اونا که جزو بهتریتها حساب میشن هم باید بگم که یاماها جای برای صحبت نداره که متاسفانه هیچ وقت پاشون به ایران نمیرسه من به هیچ وجه از شما یا هرکس دیگه ای در ایران انتظار ندارم چون تو دنیا هم مردم عادی برندهای تخصصی دنیای موسیقی رو نمیشناسن چون اختلاف قیمت نجومی با یاماها داره و همه یاماهارو چون قابل دسترس هست رو میشناسن
    شما اگر نمایشگاه تخصصی موسیقی که هرسال تو چین برگزار میشه تشریف ببرید میبینید که خبری از یاماها نیست چون تخصص این صرفا تولید آلات موسیقی نیست
    درکل نه اینکه فقط یاماها اینطور باشه 400 برند دیگه هم همین وضع رو دارند و ازاونجایی که تو دنیای امروز پول حرف اول رو میزنه این شرکتها که دنبال مشتری های مبتدی هستند و با قیمت ارزان محصولاتشونو تولید میکنند برنده بازی هستند
    کلا قیمت تو ایران نمیتونه کیفیت رو تعیین کنه مخصوصا در مورد پیانو که یک ساز مدرن با نزدیک به شش هزار قطه ست
    بنده درس این رشته رو خوندم از نزدیک کارخانه جات مونتاژ چینی رو دیدم و از استاندارد تولید پیانو در اروپا هم با خبرم
    اما بدبختانه به هزارو یک دلیل مشتری تو ایران مجبوره محصولات بیکیفیت رو با قیمت بالا بخره و هیچ گزینه دیگه ای هم نیست
    سلام عزیزم
    صحبتها و نظرات عجیب و کاملا دو از ذهن شما رو هم مد نظر قرار خواهیم داد. امیدوارم حضور شما به جمع هنری ما رونق بیشتری بده. اینجا بحث در رابطه با راهنمایی خرید پیانو دیجیتال (فقط دیجیتال) هست و اگه نظر خاصی برای خرید این نوع سازها دارید خوشحال میشیم نظر همه دوستان هنرمند و هنردوست رو در این رابطه جویا بشیم.
    البته اگر نظراتتون گمراه کننده باشه وظیفه خودم میدونم که تذکرات لازم رو بهتون اعلام کنم. و البته تشخیص گمراه کننده بودن یا نبودن صحبت ها به عهده شخص بندست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sys_co2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست من
    فکر میکنم منظورتون رو ازین پست متوجه شدم.
    منظور اون دوست ما در حالت کلی این بوده که بخاطر مسائل گوناگون که هممون به نوعی ازش خبر داریم، برخی برندهای بی کیفیت هم در بازاز با قیمت نچندان ارزان به فروش میرسه و بسیاری از مردم یا به علت کم اطلاعی یا به علت نداشتن حق انتخاب، از این بازار نچندان رقابتی متضرر میشن.
    همه ما این صحبت ها آشنا هستیم و تایید میکنیم. ولی خب اینکه چه برندی متفرقه محسوب میشه، چه برندی معتبر و جهانی هستش محل خیلی از اختلافات هست که اشکالی هم نداره، برعکس بنده این اختلافات رو به فال نیک میگیرم.

14. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

Green_moment آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    66018
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    469
    680 بار تشکر شده در 198 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 139/0
    Given: 92/0
    میزان امتیاز
    12

دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدید..

قسمتی از صحبتهای شما صحیحه اما قسمتی هم کاملا اشتباهه..

البته امیر عزیز هیچ وقت جایی نگفتند که یاماها برترین برند تولید کننده پیانوست بلکه گفتند یکی از معتبر ترین هاست که البته این صحبت تا حدود زیادی صحیحه..

تنها منبع رسمی و فنی بررسی و رتبه بندی پیانو در سراسر جهان سازمان بویر هست که هر ساله بر اساس 10 فاکتور فنی و بررسی فیزیکی و عملی نوازندگی پیانو با بیش از 28 زیر گونه مختلف انجام میگیره و پیانو ها رو به چهار دسته اصلی بر اساس کیفیت پایانی تولید دسته بندی میکنه :

1. Highest quality instruments

2. High performance pianos

3. Upper Quality Consumer-Grade pianos

4. Consumer grade pianos

در سطح اول این دسته بندی با بالاترین امتیازات ممکن تمامی مدلهای برند های بسیار معتبری همچون Bechstein, Bosendorfer, Mason & Hamlin, Charles R. Walter و البته کمپانی معتبر Steinway & Sons قرار دارند و البته باز باید بگم که کمپانی معتبر Bosendorfer که بعد از Steinway & Sons بالاترین میزان استفاده در بین کنسرواتوار ها و نوازندگان حرفه ای پیانو در جهان رو داره و البته تنها کمپانی در جهان هم هست که پیانو های 97 کلیده و 92 کلیده در جهان رو تولید میکنه (تعداد بسیار محدودی از آثار پیانوی کلاسیک مدرن { به خصوص مینیمالیست ها } برای این نوع پیانوی خاص آهنگسازی کردند) در سال 2008 این کمپانی توسط یاماها خریداری و اداره میشه که هنوز کیفیت بالای خودش رو داره و پیانیست های بسیار برجسته ای تمامی رسیتالهاشون رو با این برند اجرا میکنند..

اما درباره خود برند یاماها باید گفت که تمامی مدلهای تولیدی یاماها مدل های با کیفیت بالایی نیستند و این صحبت درسته اما تمامی مدلهای سری S برند یاماها در رده دوم این رتبه بندی قرار میگیره و در مجموع در بین برندهای گروه دوم یاماها دارای بیشترین امتیازه (و این رو هم باید در نظر گرفت که در این گروه 42 برند مورد بررسی قرار گرفتند در حالی که در گروه یک فقط 8 برند وجود داشتند پس به جرات میشه گفت مدلهایی از یاماها بعد از این هشت مورد معتبرترین مدلهای پیانو هستند)

و البته صحبت شما درباره ورود برندهای معتبر در داخل ایران کاملا صحیحه متاسفانه بسیاری شناخت کافی راجع به این برندها ندارند و شاید مجموع پیانو های وارداتی در ایران از برندهای معتبر به 100 هم نرسه و حتی سری S یاماها هم در ایران به تعداد بسیار ناچیز وجود داره...

در پایان اینکه زیاد به موارد برند در این تاپیک نباید پرداخته بشه هدف ما در این تاپیک راهنمایی برای خرید پیانیست با توجه به مدلهایی که در کشور وجود داره همین و بس.

16. 3 کاربر برای این پست از Green_moment تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

دوستان طبق تحقیقی که بنده کردم مدل Kawai MP11 رو خیلی مناسب دیدم .
    با توجه به اینکه قیمت سازهای آکوستیک سر به فلک کشیده (قیمت پتروف 127 ولی با صدا و اکشن فوق العاده 75 میلیون تومن !) بنده و خیلی ها توان خرید ساز آکوستیک رو ندارن . پس در نتیجه خرید یه دونه پیانوی دیجیتال متوسط به بالا کار منطقی به نظر میاد . چون با 20 میلیون تومن ساز آکوستیکی که خریداری میشه واقعأ از Yamaha P95 من که 1 میلیون خریدم و الان 3 میلیون باید باشه ، خیلی پایینتر قرار میگیره . قطعاتی که نیاز به کنترل زیاد در اکشن دارن با این سازهای 20 میلیونی غیر قابل اجراست! صدا هم که نیازی به گفتن نداره .

پیانوی دیجیتال Kawai MP11 تا جایی که من دیدم بسیار بسیار خوش صداست. و اونجور که تعریف رو در فرومهای خارجی مطالعه میکردم اکشن خوبی هم داره . Ivory هست و از چنس چوب !
    قابلیت تغییر وزن کلاویه از سبک به فوق سنگین رو داره .
    در کل مثل اینکه مدل خوبیه .

در این لینک صدای پیانوی Kawai CS6 که یک مدل از Mp11 قدیمیتر هست خیلی جالب بود برای بنده . (صدا بر روی حالت Mellow قرار داره در این ویدئو ها)
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

و صدای خود MP11 (که البته به خاطر تبلیغاتی بودن زیاد مستند نیست!)

حالا دوستان نظرتون راجع به مدل بالا چیه ؟
    ویرایش توسط Pathetique : Wednesday 11 March 2015 در ساعت 07:58 PM
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

18. 2 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان طبق تحقیقی که بنده کردم مدل Kawai MP11 رو خیلی مناسب دیدم .
    با توجه به اینکه قیمت سازهای آکوستیک سر به فلک کشیده (قیمت پتروف 127 ولی با صدا و اکشن فوق العاده 75 میلیون تومن !) بنده و خیلی ها توان خرید ساز آکوستیک رو ندارن . پس در نتیجه خرید یه دونه پیانوی دیجیتال متوسط به بالا کار منطقی به نظر میاد . چون با 20 میلیون تومن ساز آکوستیکی که خریداری میشه واقعأ از Yamaha P95 من که 1 میلیون خریدم و الان 3 میلیون باید باشه ، خیلی پایینتر قرار میگیره . قطعاتی که نیاز به کنترل زیاد در اکشن دارن با این سازهای 20 میلیونی غیر قابل اجراست! صدا هم که نیازی به گفتن نداره .

پیانوی دیجیتال Kawai MP11 تا جایی که من دیدم بسیار بسیار خوش صداست. و اونجور که تعریف رو در فرومهای خارجی مطالعه میکردم اکشن خوبی هم داره . Ivory هست و از چنس چوب !
    قابلیت تغییر وزن کلاویه از سبک به فوق سنگین رو داره .
    در کل مثل اینکه مدل خوبیه .

در این لینک صدای پیانوی Kawai CS6 که یک مدل از Mp11 قدیمیتر هست خیلی جالب بود برای بنده . (صدا بر روی حالت Mellow قرار داره در این ویدئو ها)

و صدای خود MP11 (که البته به خاطر تبلیغاتی بودن زیاد مستند نیست!)

حالا دوستان نظرتون راجع به مدل بالا چیه ؟
    سلام عزیزم
    ممنون بابت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون،
    در مورد کاوایی عرض کنم ، تکنولوژی بکار رفته در اکشن مدل های متوسط و بالاتر این برند بسیار بسیار عالی هستن و به نظر شخصی بنده نزدیک ترین به یه ساز آکوستیک سطح بالا. از نظر صدا اظهار نظر خاصی نمیتونم کنم چون کاملا سلیقه ای هست.

در مورد مدل خاصی که مد نظر دارید (که فکر میکنم باید براش یه اسپیکر باکیفیت هم تهیه کنید) ، از مدل های بسیار خوب استیج محسوب میشه ولی مکانیزم اکشن GF به نظرم کمی نا آشناست. اصولا کاوایی از RHIII استفاده میکنه و همونطوری که عرض کردم اکشن فوق العاده ایه. ولی اگه از اکشن GF اطلاع کافی در دسترس دارید و خودتون هم از نزدیک این اکشن رو تست کردید و پسندیدید، میتونه خرید خیلی خوبی باشه.

اما نماینده تنبل (!) و گرانفروش کاوایی این مدل رو آوردن ؟ با چه قیمتی ؟ اگه بخوان اون رو با قمیت مثلا 10 میلیون بفروشن (با خرید اسپیکر شاید هزینه ای بیشتر هم باید بپردازید) ، شما تو این رنج قیمت سازهای بسیار خوب دیگه ای رو هم میتونید انتخاب کنید...

راجع به خرید آکوستیک راستش نظر شخصی خودم اینه که در رنج 20 میلیون خرید ساز آکوستیک ارجحیت داره. بد بین نباشید دوست من.

20. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

خدمت همه دوستان هنرمندم عرض کنم، در راستای صحبت های دوست بزرگوارم حسام عزیز کتابی که به اون اشاراتی داشتن رو خدمتتون تقدیم میکینم.
    گرچه این نسخه شاید کمی قدیمی به حساب بیاد ولی مطالعش برای همه ما خیلی مفید هستش. اگر دوستان نسخه جدیدتری رو در اختیار دارن لطفا با ما به اشتراک بزارن.
    این کتاب ارزشمند رو میتونید از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] دانلود کنید.
    با تشکر.

22. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام ميشه راهنمايي بفرماييد ياماها clp 545 بهتره يا clp٤٤٠

24. کاربران زیر از arsha86 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط arsha86 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام ميشه راهنمايي بفرماييد ياماها clp 545 بهتره يا clp٤٤٠
    سلام عزیزم
    clp-545 از بسیاری جهات بهتر از یه 440 هستش.

26. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام ازبنده،محبت ميفرماييددلايل بهتربودنclp 440, clp545

- - - Updated - - -

با سلام بهترين سايت اينترنتي براي خريد clp545 كجاست،اطلاعي درباره سايت تهران ملودي داريد،با تشكر

- - - Updated - - -

ممنون ، تواين سطح مدلي از كاوايي يا كروزول مد نظر داريد

28. کاربران زیر از arsha86 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    122362
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    20
    14 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arsha86 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

- مازمdated - - -
    با سلام بهترين سايت اينترنتي براي خريد clp545 كجاست،اطلاعي درباره سايت تهران ملودي داريد،با تشكر

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز. من خودم یک ماه پیش با کمک و راهنمایی دوستان این فروم یکclp 545 خریدم. به جرات میگم که به نسبت قیمتش کیفیت ساخت مناسب و مکانیسم اکشن پیشرفته ای داره. (البته من تجربه کار روی پیانوی اکوستیک هم داشتم).
    اما در مورد محل خرید واقعا هیچ فرقی نمیکند که از کی و با چه وعده و وعیدهایی از طرف فروشنده بخرید! هر جا ارزانتر داد از همانجا بخرید. الان مشتری در بازار زیاد نیست و فروشندگان علیرغم ادعایشان حاضرند برای حفظ مشتری تخفیفات خوبی بدهند. لازم نیست حتما از فروشگاههای اینترنتی خرید کنید. چون بعضیهایشان آدم را سرکار میگذارند و وقت آدم را تلف میکنند. من خودم از فروشگاه جام جم لارستان روز 22 بهمن با کمی چک و چونه خریدم 8200 ولی مطمئنم ارزانتر هم حاضر بود بده. در حالیکه قیمت تاشار قشم که روبرویش هست همانروز 8500 بود! بهر حال به هر کدام از فروشگاهها تلفن بزنید میتوانید بعد از توافق بر سر قیمت، غیر حضوری و با پرداخت کارت به کارت هم خرید کنید. ولی اگر حتما خواستید اینترنتی خرید کنید به سایت دیجی کالا سر بزنید. موفق باشید.

30. 2 کاربر برای این پست از kmiz85 تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام دوست من
    همانطوری که kmiz85 عزیز فرمودن این مدل از مکانیسم اکشن کمی پیشرفته تری برخورداره. علاوه بر این به لحاظ فنی بگونه ای هستش که انتظار میره صدای بهتر و واقعی تری رو هم ازش بشنویم. در حالت کلی به نظر میاد ارزش خرید بهتری داره.

در مورد کاوایی راستش بنده مدل خاصی رو مد نظر ندارم چون نمایندگی چندان فعالی نداره. ولی در مورد کورزویل باید عرض کنم برند بسیار خوبیه و اتفاقا نمایندگی واقف در این زمینه خیلی فعالن. به یاد داشته باشیم کورزویل از پیشگامان تکنولوژی های مرتبط با سازهای دیجیتال هستش گرچه مدتیه که بازار رو به یاماها و رولند واگذار کرد. بهرحال بنده شخصا یه mp20 یا حتی یه mp15 رو پیشنهاد میکنم. البته از سری M هم فکر کنم بشه مدل هایی رو انتخاب کرد که متاسفانه حضور ذهن ندارم.
    توصیه میکنم یه سری به بازرگانی واقف بزنید و از نزدیک تست کنید حتما مجذوب صدای منحصر به فرد این مدلها میشید. گرچه اکشن مدلهای مختلف کروزوویل رو شخصا نمیپسندم.

صفحه 278 از 321 نخستنخست ... 178228268274275276277278279280281282288 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)