لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 279 از 321 نخستنخست ... 179229269275276277278279280281282283289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,449 به 4,464 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    با درود،ممنون از راهنماييتون،اگر بخواهيم جمع بندي كنيم بين clp455, وكروزيل mوياmpكدوم انتخاب كنم،ببخشيد عزيزان .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    125110
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من
    clp455 رو پیشنهاد میکنم چون کاراییشو دیدم
    ویرایش توسط amir1055 : Saturday 14 March 2015 در ساعت 04:45 PM

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط arsha86 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود،ممنون از راهنماييتون،اگر بخواهيم جمع بندي كنيم بين clp455, وكروزيل mوياmpكدوم انتخاب كنم،ببخشيد عزيزان .
    سلام عزیزم
    فکر میکنم منظور شما clp545 بوده چون ما مدلی به نام clp455 نداریم.
    این انتخاب شماست نه انتخاب بنده و امثال بنده. همه این مدل ها تا حد زیادی مثل هم هستند و هر کدام رو انتخاب کنید متضرر نمیشید.
    فقط میتونم بگم احتمالا و تا جایی که من اطلاع دارم 545 مدل معمولتریه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bagheriii [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من
    clp455 رو پیشنهاد میکنم چون کاراییشو دیدم
    سلام عزیزم
    خواهش میکنم هیچوقت در پست هاتون از لینک های تبلیغاتی استفاده نکنید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

باسلام،منظورشما اينه كه مدل كروزلm بهتر از clp545ميباشد

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزم
    ممنون بابت به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون،
    در مورد کاوایی عرض کنم ، تکنولوژی بکار رفته در اکشن مدل های متوسط و بالاتر این برند بسیار بسیار عالی هستن و به نظر شخصی بنده نزدیک ترین به یه ساز آکوستیک سطح بالا. از نظر صدا اظهار نظر خاصی نمیتونم کنم چون کاملا سلیقه ای هست.

در مورد مدل خاصی که مد نظر دارید (که فکر میکنم باید براش یه اسپیکر باکیفیت هم تهیه کنید) ، از مدل های بسیار خوب استیج محسوب میشه ولی مکانیزم اکشن GF به نظرم کمی نا آشناست. اصولا کاوایی از RHIII استفاده میکنه و همونطوری که عرض کردم اکشن فوق العاده ایه. ولی اگه از اکشن GF اطلاع کافی در دسترس دارید و خودتون هم از نزدیک این اکشن رو تست کردید و پسندیدید، میتونه خرید خیلی خوبی باشه.

اما نماینده تنبل (!) و گرانفروش کاوایی این مدل رو آوردن ؟ با چه قیمتی ؟ اگه بخوان اون رو با قمیت مثلا 10 میلیون بفروشن (با خرید اسپیکر شاید هزینه ای بیشتر هم باید بپردازید) ، شما تو این رنج قیمت سازهای بسیار خوب دیگه ای رو هم میتونید انتخاب کنید...

راجع به خرید آکوستیک راستش نظر شخصی خودم اینه که در رنج 20 میلیون خرید ساز آکوستیک ارجحیت داره. بد بین نباشید دوست من.
    خواهش میکنم امیرخان.
    اکشن GF اونطور که معرفی شده جدیدترین اکشن شرکت کاوایی هست و از RH3 یک مدل بالاتر قرار میگیره .
    بعید میدونم این مدل اومده باشه ایران . من هم مد نظر داشتم از اونور خرید بکنم (البته برام بفرستن) (با آشنا !)
    قیمتش هم یه مقدار بالاست ولی چه میشه کرد . 2800 دلار هست.

امیرخان عزیز در مورد سازهای آکوستیک باید از شما بپرسم که شما آخرین بار کی به فروشگاه ها رفتین ؟
    وضع به شدت خراب هست. همونطور که گفتم ساز به نسبت خوب پتروف با ارتفاع 127 که در نمایندگی من باهاش زدم قیمت 75 میلیون تومن داشت! حتی سازهای 40 میلیونی همون نمایندگی هم جالب نبودند . اینگونه سازها برای اجرای برخی قطعات کلاسیک مناسب نیست همونطور که میدونید . حالا اون پتروف بود . دیگه صحبت سازهای چینی 20 میلیونی رو نکنم که به معنای واقعی مزخرف هستن .
    من به طور حتم میگم که پیانوی p95 خودم از خیلی از این سازهای چینی بازار بهتر هست.

ما که دستمون به پیانوی خوب نمیرسه با این وضع قیمت ها پس من ترجیح میدم یک ساز دیجیتال عالی بخرم که تمام استاندارد ها توش رعایت شده ، قابلیت تمرین در شب رو داره ! ، کوک نمیخواد ، و اکشن نزدیک به ساز چند صد میلیونی رو بده تا اینکه یه ساز چینی آکوستیک بخرم و 1000 مکافات رو تحمل کنم .

البته نظر بنده هست.

راستی سوالی داشتم . نمایندگی کاوایی که سازهای دیجیتال هم داشته باشه کجاست ؟ اصلا هست ؟ اگه نیست کجا میشه کاوایی دیجیتال پیدا کرد ؟
    ویرایش توسط Pathetique : Sunday 15 March 2015 در ساعت 12:00 AM
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

6. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم امیرخان.
    اکشن GF اونطور که معرفی شده جدیدترین اکشن شرکت کاوایی هست و از RH3 یک مدل بالاتر قرار میگیره .
    بعید میدونم این مدل اومده باشه ایران . من هم مد نظر داشتم از اونور خرید بکنم (البته برام بفرستن) (با آشنا !)

امیرخان عزیز در مورد سازهای آکوستیک باید از شما بپرسم که شما آخرین بار کی به فروشگاه ها رفتین ؟
    وضع به شدت خراب هست. همونطور که گفتم ساز به نسبت خوب پتروف با ارتفاع 127 که در نمایندگی من باهاش زدم قیمت 75 میلیون تومن داشت! حتی سازهای 40 میلیونی همون نمایندگی هم جالب نبودند . اینگونه سازها برای اجرای برخی قطعات کلاسیک مناسب نیست همونطور که میدونید . حالا اون پتروف بود . دیگه صحبت سازهای چینی 20 میلیونی رو نکنم که به معنای واقعی مزخرف هستن .
    من به طور حتم میگم که پیانوی p95 خودم از خیلی از این سازهای چینی بازار بهتر هست.

ما که دستمون به پیانوی خوب نمیرسه با این وضع قیمت ها پس من ترجیح میدم یک ساز دیجیتال عالی بخرم که تمام استاندارد ها توش رعایت شده ، قابلیت تمرین در شب رو داره ! ، کوک نمیخواد ، و اکشن نزدیک به ساز چند صد میلیونی رو بده تا اینکه یه ساز چینی آکوستیک بخرم و 1000 مکافات رو تحمل کنم .

البته نظر بنده هست.

راستی سوالی داشتم . نمایندگی کاوایی که سازهای دیجیتال هم داشته باشه کجاست ؟ اصلا هست ؟ اگه نیست کجا میشه کاوایی دیجیتال پیدا کرد ؟
    دوست عزیزم سلام
    گالری آوا تو خیابان لارستان نمایندگی رسمی کاوایی هست. سازهای دیجیتال هم دارن. خوبیه رفتن به اون محل اینه که سمت چپش نمایندگی یاماها هستش روبروش نمایندگی کورگ، و اون سمت تخت طاووس هم نمایندگی واقف و سازهای کورزویل ! همه چیز رو میتونید باهم تست کنید.
    شما اگه میتونید هزینه بالایی پرداخت کنید چرا رولند رو هم مد نظر خودتون قرار نمیدید؟

8. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Pathetique [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم امیرخان.

البته نظر بنده هست.

دوست عزیزم سلام
    گالری آوا تو خیابان لارستان نمایندگی رسمی کاوایی هست. سازهای دیجیتال هم دارن. خوبیه رفتن به اون محل اینه که سمت چپش نمایندگی یاماها هستش روبروش نمایندگی کورگ، و اون سمت تخت طاووس هم نمایندگی واقف و سازهای کورزویل ! همه چیز رو میتونید باهم تست کنید.
    شما اگه میتونید هزینه بالایی پرداخت کنید چرا رولند رو هم مد نظر خودتون قرار نمیدید؟

10. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیزم سلام
    ممنونم حتما سر میزنم .
    والا اونطور که بنده تحقیق کردم این مدل بهتر هست. اکشنی که در این مدل قرار گرفته همون اکشن بهترین پیانوی دیجیتال این شرکت CS10 هست و صدای فوق العاده این ساز خیلی مناسب هست. رولند صدای به این خوبی نداره و تا جایی که من تحقیق کردم اکشن هم ضعیف تر هست.
    چه مدلی از رولند منظورتون هست ؟
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

12. کاربران زیر از Pathetique به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه عزيزان ببخشيد خيلي مردد شدم تو انتخاب پيانو ،ميشه بفرماييد ازلحاظ اكشن , نزديك بودن صدا با صداي اصلي ،اسپيكر, وكيفيت قطعات بين دو پيانو ياماهاclp545, وكورزيلm3wوmp20راهن مايي بفرماييد باتشكر فراوان

14. کاربران زیر از arsha86 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنونم حتما سر میزنم .
    والا اونطور که بنده تحقیق کردم این مدل بهتر هست. اکشنی که در این مدل قرار گرفته همون اکشن بهترین پیانوی دیجیتال این شرکت CS10 هست و صدای فوق العاده این ساز خیلی مناسب هست. رولند صدای به این خوبی نداره و تا جایی که من تحقیق کردم اکشن هم ضعیف تر هست.
    چه مدلی از رولند منظورتون هست ؟
    در کیفیت کاوایی که شکی نیست ولی گفتم اگه هزینه ای که میکنید براتون امکانش هست مدلهایی از رولند رو هم به مد نظر داشته باشید.
    سری hp بسیار عالی هستش. جدیدترینش که hp-508 که بسیار گرانه و بصرفه نیست ولی مدلهایی مثل hp-504 هم بسیار عالی هستن.
    حای از سری استیج مثلا rd-800 یا گل سرسیدشون V-Piano...
    البته تاکید میکنم اگه هزینه براتون مهم نیست... چون گمان نکنم مدل هایی که عرض کردم زیر 20 تومن باشن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arsha86 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به همه عزيزان ببخشيد خيلي مردد شدم تو انتخاب پيانو ،ميشه بفرماييد ازلحاظ اكشن , نزديك بودن صدا با صداي اصلي ،اسپيكر, وكيفيت قطعات بين دو پيانو ياماهاclp545, وكورزيلm3wوmp20راهن مايي بفرماييد باتشكر فراوان
    عزیزم مردد شدن نداره که
    کافیه خودتون از نزدیک تست کنید ببینید از کدومشون بیشتر خوشتون میاد. همشون خوبن ولی همونطور که عرض کردم ی545 معمولتره.

16. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ممنون از لطفتون كه اونقدر باحوصله جواب من رو ميديد،اخه زنگ زدم واقف ميگه كورزيل خيلي سرتراز ياماهاست،جدا از اون چون خيلي صفر كيلومترم اگر بهترين پيانو اكوستيك هم تست كنم فرقش با پيانو ديجيتال نمي فهم

18. کاربران زیر از arsha86 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124057
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    مخوام یه سوالزتون بپرسم
    پیاو دیجیتال کورزویل m1 قابلیت تنظیم کوک دلخواه را برای کوک سری و کرن داره

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ممنون از لطفتون كه اونقدر باحوصله جواب من رو ميديد،اخه زنگ زدم واقف ميگه كورزيل خيلي سرتراز ياماهاست،جدا از اون چون خيلي صفر كيلومترم اگر بهترين پيانو اكوستيك هم تست كنم فرقش با پيانو ديجيتال نمي فهم
    دوست عزیزم اگه همین سوال رو مثلا از آرشه بپرسید، دقیقا همین صحبت ها رو میشنوید: یاماها خیلی از سرتر از کورزوویله !
    به حرف فروشنده ها به هیچ وجه گوش ندید، در یکی از پست هام عرض کردم فروشنده های پیانو در کشور ما متاسفانه با فروشنده هندوانه هیچ فرقی ندارن! ساز رو فقط و فقط یه کالا برای فروش و پول دراوردن میدونن...
    باز هم تاکید میکنیم از تشریف ببرید از نزدیک تست کنید ببینید کدوم به دلتون میشینه. اشکالی نداره اگه خیلی سر در نمیارید. بهتون مدل های متفرقه که معرفی نشد، 2 3 تا مدل خوب از دو تا برند خوب! نگران نباشید و زودتر خریدتون رو انجام بدید.
    دقت کنید اگه چیزی غیر مواردی که مد نظر داریم رو خواستید بخرید حتما ما رو هم در جریان بزارید که خدای نکرده یوقت دچار اشتباه نشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shahidi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    مخوام یه سوالزتون بپرسم
    پیاو دیجیتال کورزویل m1 قابلیت تنظیم کوک دلخواه را برای کوک سری و کرن داره
    سلام عزیزم
    طبق منوال ساز M1 هر کدوم از کلیدها رو تقریبا مطابق با هر فاصله ای که خواستید میتونید تنظیم کنید. بنده اطلاعی راجع به سری و کرن متاسفانه ندارم ولی حدس میزنم منطور شما فواصل معمول در موسیقی محلی باشه.
    برای اطلاع بیشتر به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در صفحه 18 مراجعه کنید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    121778
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    8 بار تشکر شده در 8 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام عزيزان اومدم تهران بابت خريد ولي يك فروشگاه تو لارستان ،گفت تا چند ماه ديگه نمايندگي كروزول ميارم ولي ٢٠ درصد زير قيمت شركت واقف،بعدشم يه رولند مدل (rp301) داره،٧. ٥ميده. در صورتيكه همون مدل سايت تهران ملودي ٩. ٥قيمت ميده،القصه من هم دوباره موندم چه كنم،به نظر شما جريان چي ميتونه باشه؟

- - - Updated - - -

ببخشيد اشتباه تايپي شد، رولند ٩٠٥ ميده ٧. ٥ ميليون

- - - Updated - - -

٩٠٥ميده ٧٠٥

22. کاربران زیر از arsha86 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    70233
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض Clavinova CLP-133

سلام من میخوام پیانوی دیجیتال Clavinova CLP-133

بخرم با قیمت 4,700,000 به نظرتون خوبه ؟
    معیاب و مزایای ساز رو بیزحمت بهم بگید
    در ضمن اگر با این قیمت چیر بهتری میتونم بخرم هم لطفا بگید

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    89541
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    105
    49 بار تشکر شده در 36 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیز. این پیانو کمی نا اشناست. مشخصاتش ر بزارید تا اساتید بهتر راهنمایی کنند. حد اکثر بودجه شما همینه؟ یا میشه بالا ببرید؟ من بعید میدونم این پیانو یو اس بی باشه. به نظر حقیر به مدل های دیگری هم فکر کنید. اگه بودجه رو به 6.5 برسونید. میشه clp 535 خرید که بسیار عالی هست. مدل های ارزونتر هم هست. به نظر کمی جست و جو کنید
    ویرایش توسط aghamostafa : Saturday 21 March 2015 در ساعت 01:50 PM

25. کاربران زیر از aghamostafa به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 279 از 321 نخستنخست ... 179229269275276277278279280281282283289 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)