لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 149 از 321 نخستنخست ... 4999139145146147148149150151152153159199249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,369 به 2,384 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashmehrad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    saram جان، من به اندازه ی کافی تحقیق کردم
    تاچ این پیانو و صدای اون یکی از بهترینهاییست که من تست کردم
    تاچ clp های یاماها برای منی که آکوستیک کار کردم خیلی مصنوعی و غیرطبیعیه
    من پیشنهاد میکنم به همه ی دوستان که این پیانو korg sv1 رو تست کنند، پدیده ای است نادر...
    دوست عزیز من این حرفتو تا حدودی قبول دارم. البته بنده هم با اکوستیک زدم!! البته نه زیاد. اول اینکه من اصلا اکشن یاماها رو قبول ندارم این حرفمو هم شما و هم همه میدونن. یعنی قول صددرصد میدم که اگه یکی از شماها برید با clp 340 یک ساعت بزنید بعدش بیایید 1 ساعت هم با رولند fp-7 بزنید صددرصد قول میدم که fp-7 رو قبول میکنید . حالا fp-7f که به کنار!!! البته این حرف رو میزنم بعضیا نیان الکی فردا اینجا بنویسن که من با fp-7 زدم اما اکشن340 از اون بهتر بود!!! یعنی هرکی بیاد این حرفرو بزنه مطمعن باشین مخش معیوبه!! این حرفا همش کشکه . اگه میخوایین تعصبی نگاه کنین که هیچ. این از اینجای قضیه. البته بنده با چیزایه دیگشون کاری ندارما . مثل بلندی صدای 340 نسبت به fp-7 و شکل کمد و نمیدونم زیباییه صدا و این چیزا!! من در مورد اکشن صحبت میکنم (حالا جالب اینجاست که هنوز بحث fp-7 با clp 340 هستش که نسل دوم رولنده نه سوم وگرنه fp-7f که قضیش از همه اینا جداست!). کاری هم ندارم به کسی بر بخوره یا نه به هر حال باید اونایی که میخوان ساز بگیرند این چیزارو باید بدونن. . بنده نزدیک 1 سال فقط انواع برندا رو تو تهران تست کردم تا مدل fp-7f رو گرفتم. یعنی هرچی مدلی که وقت کردم تو تهران همشونو تست کردم از 340 و fp-7f fp-7 fp-4 نمیدونم 330 320 مارک پرو ... حتی بعضی از مدلای کاوایی که کمیاب بود(چون از اکشنشون خوشم نیومد و پیگیر نشدم اسماشون یادم نیست).. این از اینجای قضیه. در مورد کورگ هم بنده hammer action رو گفتم که قدیمیه نه hammer action 3 !!! همچنینی دوست عزیز اینم توجه داشته باشین که اتفاقا خود بنده به 3 نفر از دوستان تو همین سایت توصیه کردم که کورگ sp250 رو بگیرند که اکشنشون تقریبا با این مدلی که شما میگید یکیه(هر 3 تاشون هم گرفتند و راضی هستند)!! بنده از همون روز اول هم بهخ همه گفتم که طی تجربه ی خودم که حتی دوستام هم clp 340 دارند و اونجا هم با این مدل زدم اصلا این اکشن gh3 رو از دم قبول ندارم.!1جالب اینجاست که حتی این دوستام هم اومدند و با Fp-7f زدند و حرف من رو قبول کردند. دوست عزیز چه میدونید شاید اکشن hammer action 3 هم همچین چیزی بشه. اینطور که داره پیش میره احتمالا اکشن یاماها داره از بقیه برندا خیلی عقب میمونه. همکون چیزی که بنده وقتی راجبش صحبت میکردم همه بر علیه من جبهه میگرفتند که سرام داره رولند رو تبلیغ میکنه!! درحالیکه دیگه کم کمک داره قضیه خودش برا ملت رو میشه!!! دوست عزیز حالا به شما توصیه میکنم که اگه میتونید بودجتون رو تا 2900 بالا ببرید برید fp-7f رو تست کنید تا ببینید نزدیکترین اکشن به پیانو اکوستیک یعنی چی!!! یاماها رو بیخیال شو همه گول کمدشو میخورن. همین 2 هفته پیش بود که این پسر rain-man با اینکه تازه clp 340 گرفته بود 1 ماه نشده چنان از اکشن و صداش ناراضی بود که سریع فروختش. حتی rain-man هم بعدا رفت fp-7f رو تست کرد و حرف من رو تایید کرد . میتونید باهاش تماس بگیریدو ازش بپرسید.
    تاچ clp های یاماها برای منی که آکوستیک کار کردم خیلی مصنوعی و غیرطبیعیه
    دوست عزیز این امر هزاران علت داره . یکیش استفاده از سرب سنگین بازیافته و نامرغوبه . یکی از علتای دیگه ی خشک بودن و مصنوعی بودن اکشن clp 340 برای شما نداشتن حالت اسکیپمنته ! یعنی به انگشتات حس نمیده از زیر کلاویه موقع برگشت به انگشت ضربه نمیزنه که هیچ حتی اون لرزش کوچیکی که تو پیانو اکوستیک هستش موقع برگشت کلاویه های یاماها اونو ندارند حتی اون کلیپی رو که دوستمون elino هم گذاشته بودند اگه نگاه کنید کاملا مشخصه که اکشن کاملا خشک و فلت هستش. فشار میدی بعد اینکه انگشت رو بر میداری اصلا کلاویه هیچ لرزشی نداره (حالتی که تو پیانو اکوستیک بعد از برخورد اهرم به سیم تو پشت پیانو و ارتعاش اون به کلاویه روی کلیدا و انگشت حس میشه
    ) در حالیکه تو رولند اینطور نیست یعنی برند یاماها تا تونسته از اینور و اونور پیانو زده تا جنس براش ارزون دربیاد یه کمد گذاشته رو برندش و به قیمتای کذایی داره میفروشه در حالیکه اگه همون کمد رو ازش بگیری و مثلا بخوایی استیج کنی 1 تومنم نمیارزه !!. اگه به راحتیه اکشنه و دوستان میخوان که به انگشتاشون فشار نیاد و اذیت نشن و انگشتاشون فرم پیانو اکوستیک رو نگیره که بله همه برند یاماها بگیرند ولی فردا که مثل شما خواستند با پیانو اکوستیک بزنن دیگه نیان ایراد بگیرند که اقا چجرا اکشن یاماها مارو قول زد و از این حرفا...1همون چیزی که این اقایی که خارجی بود و تحقیق کرده نوشته که داشتن حالت اسکیپمنت یه عیبه رو پیانو اکوستیک!!! دیگه کار به جایی رسیده که یارو داره از پیانو اکوستیک ایراد میگیره!!! همینجاست که میگن تجربه مهمه نه شعار و چند تا نوشته تو سایتا!! خوبیه برندایی مثل کورگ اینه که قیمتشون تو ایران با قیمت جهانیشون فرق زیادی نداره مثلا همین مدلی که شما میگید قیمت جهانیش حول و حوش 1900 دلاره که اگه شما 2 تومن بگیرید خوب خریدید. بازهم تاکید میکنم قبل از خریدتون برند Fp-7f رو هم یه تستی بکنید تا نزدیکترین اکشن به پیانو اکوستیک رو از نزدیک لمس کنید.!! (البته اگه پولتون به 3 تومن میرسه!!)
    ویرایش توسط saram : Friday 28 October 2011 در ساعت 12:26 AM

2. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49430
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    23 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    من میخواستم یه پیانو FP-7F بخرم ولی بودجم اجازه نمیده تا 4-5 ماه دیگه این کارو انجام بدم.
    چون الان 1 تومن بیشتر ندارم و نمیخواهم یه چیز بخرم فردا پشیمون شم.
    چند تا سوال برام پیش اومده که اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
    1. آیا اگه fp-7f بخرم پشیمون نمیشم؟
    2. به نظرتون تا 4-5 ماه دیگه قیمتش سر به فلک میکشه مثل یاماها یا مثلا اکشن نسل 4 میاد این ارزون میشه؟
    3. اگه به نظرتون تا اون موقع گرون میشه، آیا نمایندگی ها اقساطی هم میدن؟ اگه بدن خیلی خوب میشه.
    4. اگه اقساطی نمیدن و قراره گرون هم بشه، من بدبخت چی کار کنم؟

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1373 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من میخواستم یه پیانو FP-7F بخرم ولی بودجم اجازه نمیده تا 4-5 ماه دیگه این کارو انجام بدم.
    2. به نظرتون تا 4-5 ماه دیگه قیمتش سر به فلک میکشه مثل یاماها یا مثلا اکشن نسل 4 میاد این ارزون میشه؟
    3. اگه به نظرتون تا اون موقع گرون میشه، آیا نمایندگی ها اقساطی هم میدن؟ اگه بدن خیلی خوب میشه.
    درود دوست عزیز . الان قیمت fp-7f فکر کنم حدودا 3 میلیونه و اگر هم کسی بهت قسطی بده حتما نصفش را نقد ازت میگیره و بقیه را با سود بین 3 تا 4 تا چک تقسیم میکنه و ازت میگیره, و خیلی کم هستند کسایی که قسطی بدن پس بهتره نقدی بخری که متاسفانه بودجه نداری . به نظر من korg sp250 بخر که حدود 1/100 و تقریبا بیشتر کسایی که توی این سایت آگاهی کامل دارن از پیانوهای دیجیتال توی این رنج قیمت این مدل را پیشنهاد میکنند که واقعا درست میگن و نسبت به قیمتش واقعا عالیه . دیگه حالا بستگی داره به نظر خودتون من چیزی که میدونستم را براتون گفتم امیدوارم کمکی کرده باشم

5. 4 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1373 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    1-دوست عزیز اگه به بلندی صدا و تیزی صدا و شکل کمد علاقه دارید تا به اکشن خوب و نزدیک به اکوستیک از الان بگم که قید fp-7f رو بزنید رک و راست بگم بهتون. اگه به موارد اول حساسید و اکشن براتون مهم نیست به فکر مدلای کمد دار باشید. 2-نه عزیزم فکر نکنم حالاحالاها نسل چهارش بیاد همین fp-7f همش 1 سال و یا کمی بیشتر هستش که تولید شده یه چیز نوعه و هنوز خیلیا تو ایران نمیشناسنش در حالیکه اکشن نسل سوم یاماها مال چند سال پیشه. 3-البته فکر نکنم تو بازار و حتی نمایندگیش این مدل رو پیدا کنید چون اون موقعی که من خریدمش نمایندگیش همش 4 یا 5 تا اورده بود که همون 2 هفته اول 4 تاش فروش رفت. اینجور چیزارو تهرانیا رو هوا میزنن اونا زرنگند. اگه داشته باشن فکر کنم اقساطی هم بدند. احتمال اینکه گرون بشه بله هستش چون اون موقعی که یه مدل پایینتر از این fp-7 2700 پولش بود اون موقع clp 340 رو میتونستید به قیمت 1700 بگیرید ولی الان ... 4- شما با 1 تومن و 300 تومن بیشتر میتونید مدل کورگی رو بگیرید که 3 تا از دوستان تو اینجا 1 ماه هم نشده گرفتند و بسیار هم راضی هستندوگرنه باید در حسرت ساز خوب بمونید.

7. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوست عزیز . الان قیمت fp-7f فکر کنم حدودا 3 میلیونه و اگر هم کسی بهت قسطی بده حتما نصفش را نقد ازت میگیره و بقیه را با سود بین 3 تا 4 تا چک تقسیم میکنه و ازت میگیره, و خیلی کم هستند کسایی که قسطی بدن پس بهتره نقدی بخری که متاسفانه بودجه نداری . به نظر من korg sp250 بخر که حدود 1/100 و تقریبا بیشتر کسایی که توی این سایت آگاهی کامل دارن از پیانوهای دیجیتال توی این رنج قیمت این مدل را پیشنهاد میکنند که واقعا درست میگن و نسبت به قیمتش واقعا عالیه . دیگه حالا بستگی داره به نظر خودتون من چیزی که میدونستم را براتون گفتم امیدوارم کمکی کرده باشم
    منم با این دوستمون موافقم. اگه قبلا با پیانو اکوستیک نزدی و اماتوری و اماده کردن 3 تومن پول برات خیلی سخته و معلوم نیست که پیانو رو ادامه بدی یا نه به نظر منم زیاد خرج نکن همین مدل کورگ sp-250 برا شروع نسبت به قیمتش عالیه. بالاخره هرچی باشه اینا همه دیجیتالند دیگه . حتی کورزویل هم با اون صدای زیباش بازم تابلو هستش که صداش مال پیانو دیجیتاله. فقط موقع فروش کورگ شاید کمی به دردسر بیوفتی. البته اگه حرفه ای پیانو میزنی و وضع مالی هم خوب باشه که بهتره به مدلای دوروبر 3 تومنی فکر کنی.

9. 2 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49430
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منم با این دوستمون موافقم. اگه قبلا با پیانو اکوستیک نزدی و اماتوری و اماده کردن 3 تومن پول برات خیلی سخته و معلوم نیست که پیانو رو ادامه بدی یا نه به نظر منم زیاد خرج نکن همین مدل کورگ sp-250 برا شروع نسبت به قیمتش عالیه. بالاخره هرچی باشه اینا همه دیجیتالند دیگه . حتی کورزویل هم با اون صدای زیباش بازم تابلو هستش که صداش مال پیانو دیجیتاله. فقط موقع فروش کورگ شاید کمی به دردسر بیوفتی. البته اگه حرفه ای پیانو میزنی و وضع مالی هم خوب باشه که بهتره به مدلای دوروبر 3 تومنی فکر کنی.
    ممنون از راهنماییتون.
    من از همه چی بیشتر به اکشن اهمیت میدم و صدا هم واسم اهمیت داره ولی ظاهر به هیچ وجه (حالا چه کمد دار چه میز نهار خوری یا بوفه). و بعدشم 100% میخواهم ادامه بدم.
    و از اول علاقه شدیدی به پیانو داشتم ولی همه بهم میگفتن که 1-2 سال دیگه به چیزای دیگه علاقه پیدا میکنی(نخر نخر نخر). ولی الان 17 سالمه و هنوز در حسرت اینم که به چیز دیگه ای علاقه پیدا کنم
    و همون طور که گفتم میتونم تا 4 ماه آینده اگه گرون نشه بخرم.
    راستی به نظر شما برای من که 17 سالمه دیر نیست شروع کردن از پایه؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49430
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1-باید در حسرت ساز خوب بمونید.

خیلی ممنون که انقدر آدمو امیدوار میکنید. واقعا سپاس و درود

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ممنون از راهنماییتون.
    من از همه چی بیشتر به اکشن اهمیت میدم و صدا هم واسم اهمیت داره ولی ظاهر به هیچ وجه (حالا چه کمد دار چه میز نهار خوری یا بوفه). و بعدشم 100% میخواهم ادامه بدم.
    و از اول علاقه شدیدی به پیانو داشتم ولی همه بهم میگفتن که 1-2 سال دیگه به چیزای دیگه علاقه پیدا میکنی(نخر نخر نخر). ولی الان 17 سالمه و هنوز در حسرت اینم که به چیز دیگه ای علاقه پیدا کنم
    اکشنش که بهترین اکشن حال حاضر بازاره ولی صداش 12 واته که البته به نظر من کم نیست. صداشم بیشتر اروپاییه تا شرقی . یعنی تیز نیستش شبیه اشتین وی معروفه و بیشتر برای کارای جهانی و کلاسیک خوبه .
    داداش 17 سال که سنی نیستش که!! تو که اینجا از همه ما جوونتری که!! البته بهت توصیه اکید میکنم قبل از خرید بری همشونو خودت تست کنی و بعد خرید کنی و به نظرات ماها اکتفا نکنی چون صدا یه مقوله انتخابیه چون من نمیتونم اینجا بگم فلان برند صداش خوبه فلان برند بد. البته اکشن اول رولنده ولی صدا اول کورزویل. برخلاف اکشن و سایر امکانات که صددرصد میگم رولند بهتر از همه هستش ولی صدارو باید خودت بری از نزدیک تست کنی چون اون حس دوست داشتن صدا تو ادما فرق میکنه. یکی میبینی فقط میخواد پیانو ایرانی بزنه بهتره یاماها بگیره. یکی میخواد هم ایرانی بزنه هم کلاسیک بزنه هم نیو ایچ بزنه بهتره رولند بگیره یکی فقط عاشق صداست بهتره کورزویل بگیره ...
    ویرایش توسط saram : Friday 28 October 2011 در ساعت 01:03 AM

13. 3 کاربر برای این پست از saram تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

ممنون از راهنماییتون.
    محسن جان حالا من یه چیزی میگم(بخر بخر بخر). اگه واقعا عاشق موسیقی هستی ونخری 2 3 سال دیگه هم خودتا هم کسایی که بهت گفتن نخر را میکشیاز من گفتن بود ودوست عزیز تو که سنی نداری منه پیرمرد الان تازه شروع کردم به کلاس رفتن تو الان در بهترین زمان ممکن هستی و یه 7 سال دیگه که به سن من رسیدی حسرت اینا نمیخوری که چرا همون موقع شروع نکردم. از ما گفتن بود

15. 4 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49430
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از دلگرمی که بهم دادین.
    از فردا سخت تلاش میکنم با کار و قرض و قوله هر جور شده زود تر به آرزوم برسم.
    راستی الان شما چی دارید.
    ازش راضی هستید؟
    ولی مثل این که جناب saram با صدای رولند میونه خوبی ندارند!
    ویرایش توسط mohsen1373 : Friday 28 October 2011 در ساعت 01:19 AM

17. کاربران زیر از mohsen1373 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خیلی ممنون از دلگرمی که بهم دادین.
    از فردا سخت تلاش میکنم با کار و قرض و قوله هر جور شده زود تر به آرزوم برسم.
    راستی الان شما چی دارید.
    ازش راضی هستید؟
    ولی مثل این که جناب saram با صدای رولند میونه خوبی ندارند!
    محسن جان من الان clp330 دارم و فعلا که اذیتم نکرده و خیلی راضیم ازش ولی جناب سارم ماشالا بهترینا دارن همون که شما دوست دارین که فعلا مثل اون نداریم . واقعا محشره

19. کاربران زیر از msp_1988 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49430
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

شرمنده خیلی سوال پرسیدم.
    یه سوال دیگه داشتم.
    این قضیه این که اگه با اکشن خوب بزنی (مثلا همین اکشن نسل سوم رولند) دستت بهتر راه میفته و بعدا راحت تر میتونی با آکوستیک بزنی و برای شروع، صدا زیاد اهمیت نداره و در درجه اول اکشن باید خوب باشه راسته؟
    چون من فقط به خاطر این دارم سعی میکنم fp-7f بخرم واگر نه یه روز دیگه هم نمیتونم تحمل کنم و میرم یه چیز دیگه میخرم.

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

شرمنده خیلی سوال پرسیدم.
    یه سوال دیگه داشتم.
    این قضیه این که اگه با اکشن خوب بزنی (مثلا همین اکشن نسل سوم رولند) دستت بهتر راه میفته و بعدا راحت تر میتونی با آکوستیک بزنی و برای شروع، صدا زیاد اهمیت نداره و در درجه اول اکشن باید خوب باشه راسته؟
    چون من فقط به خاطر این دارم سعی میکنم fp-7f بخرم واگر نه یه روز دیگه هم نمیتونم تحمل کنم و میرم یه چیز دیگه میخرم.
    ببین محسن جان هم اکشن مهمه و هم صدا . اما اکشن خیلی خیلی مهمه. تا حالا که نتونستن 100% مثله خوده آگوستیک بسازن چون آخرش هر کاری بکنند جای سیم را که نمیتونند پر ککند توی دیجیتالها اما خوب بعضی از مدلها تونستن شبیه سازی خوبی بکنند و نزدیکتر هستن به اکشن آگوستیک. برای همین ارزون و گرون داره پیانو و بیشتر بالا رفتن قیمت به دلیل همین اکشن پیانوهای دیجیتال هست. اما از اون طرف میرسیم به sp250 که واقعا خوبه و قیمتش بسیار مناسبه و من پیشنهاد میدم با این اوضاع نا بسامان بازار پیانو بهتره همین چند روزه خرید کنی چون با این قیمتها که من میبینم , من میگم گرونتر میشه که پایین نمیاد قیمتها . خوده من مدل 330 را حدود 1 ماه پیش گرفتم 2/150 ولی 2 روز پیش پرسیدم شده 2/700 !!! من پیشنهاد میکنم هر چه زودتر بخری دیگه حالا بستگی به خودت داره

22. 2 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

با اجازه ما بریم بخوابیم فردا کلی کار دارم شبه همگی خوش

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44099
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    10
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ببین محسن جان هم اکشن مهمه و هم صدا . اما اکشن خیلی خیلی مهمه. تا حالا که نتونستن 100% مثله خوده آگوستیک بسازن چون آخرش هر کاری بکنند جای سیم را که نمیتونند پر ککند توی دیجیتالها اما خوب بعضی از مدلها تونستن شبیه سازی خوبی بکنند و نزدیکتر هستن به اکشن آگوستیک. برای همین ارزون و گرون داره پیانو و بیشتر بالا رفتن قیمت به دلیل همین اکشن پیانوهای دیجیتال هست. اما از اون طرف میرسیم به sp250 که واقعا خوبه و قیمتش بسیار مناسبه و من پیشنهاد میدم با این اوضاع نا بسامان بازار پیانو بهتره همین چند روزه خرید کنی چون با این قیمتها که من میبینم , من میگم گرونتر میشه که پایین نمیاد قیمتها . خوده من مدل 330 را حدود 1 ماه پیش گرفتم 2/150 ولی 2 روز پیش پرسیدم شده 2/700 !!! من پیشنهاد میکنم هر چه زودتر بخری دیگه حالا بستگی به خودت داره
    پس تو رنج قیمت 1300 1400 شما sp250 پیشنهاد میکنید ؟

ممنون

25. کاربران زیر از kaveh11 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ramshad آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30984
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    211
    370 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh11 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پس تو رنج قیمت 1300 1400 شما sp250 پیشنهاد میکنید ؟

ممنون
    من زدم باهاش پیانوی خوبیه. برو تو خود نمایندگیش خیابان میرزا کوچک خان بالای جمهوری حدود 100 متر پیاده بری می بینی. اتفاقا صاحبش و حتی فروشنده اش منو می شناسن بس که قبل خرید پیانو رفتم اونجا پیانو زدم آخر سر هم ازشون نخریدم!
    عطر یاد یار؛ یادگار ماندگارترین رایحه معطر در جهان!

27. 5 کاربر برای این پست از ramshad تشکر کرده اند:

صفحه 149 از 321 نخستنخست ... 4999139145146147148149150151152153159199249 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)