لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 265 از 321 نخستنخست ... 165215255261262263264265266267268269275315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,225 به 4,240 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    52725
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    42
    31 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    من رشته تخصصیم ویولنه اما برای یکی از دوستان میخواستیم پیانو تهیه کنیم. رفتیم آرشه جام جم لارستان برای خرید 440یاماها. اما همون روز اولین نمونه های سری 5 رو آوردن و جلو ما باز کردن. واقعا فوق العاده بود و هم از نظر ظاهر هم کیفیت صدا و تنوعش و هم جنس کلاویه ها خیلی بالاتر از 440 بود و نهایتا 545 خرید کردیم.. امیدوارم این تجربه من به درد سایر دوستان بخوره :)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110581
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشید میخواستم چندتا سوال بپرسم که اگه جواب بدید ممنون میشم. من تازه دارم پیانو یاد میگیرم.
    1-به نظر شماربهترین گزینه برای خرید پیانو چه برندی است که محدوده ی قیمت حدوداً 4-5میلیون باشه؟؟
    2-خرید پیانو اکوستیک دست دوم پیشنهاد میکنید؟چه مدلی؟
    3-خرید پیانو از کجا و چه ادرسی مورد اطمینان تر است؟
    4-و نمیخوام پیانو رو به این زودی عوض کنم.
    بسیار ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید. هر جا تماس میگیرم یه جواب بهم میدن. اگه میشه کامل توضیح بدید ممنون میشم.
    باتشکر.

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    51 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Suzangarak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خسته نباشید میخواستم چندتا سوال بپرسم که اگه جواب بدید ممنون میشم. من تازه دارم پیانو یاد میگیرم.
    1-به نظر شماربهترین گزینه برای خرید پیانو چه برندی است که محدوده ی قیمت حدوداً 4-5میلیون باشه؟؟
    2-خرید پیانو اکوستیک دست دوم پیشنهاد میکنید؟چه مدلی؟
    3-خرید پیانو از کجا و چه ادرسی مورد اطمینان تر است؟
    4-و نمیخوام پیانو رو به این زودی عوض کنم.
    بسیار ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید. هر جا تماس میگیرم یه جواب بهم میدن. اگه میشه کامل توضیح بدید ممنون میشم.
    باتشکر.
    دوست عزیز کلا وسیلۀ دیجیتال فرقی نمیکنه چی باشه، دست دوم خریدنش ریسک بزرگیه. مثل گوشی میمونه، نه اینکه نشه چیز خوبی پیدا کرد اما زیاد معقول نیست این کار. حالا تو گوشی که طرحها زیاده و تعداد هم فراوون، ولی پیانو... دست دو نخرید بهتره.
    توی مدلها و برندهای موجود هم تنوع زیاده، باز بهتره سمت برندهای عجیب غریب و جواب پس نداده نرید. یه تعداد برند داریم که اووونقدر پیشینه مثبت دارن و مدلهای متنوع دارن که شما دیگه اصلا احتیاج نیست سمت چیز دیگه برید. کاوایی، رولند، یاماها، کاسیو، کورگ و امثالهم هستن که مدلهای خیلی زیادی هم دارن که شما با توجه به هزینه ای که میخواید بکنید میتونید انتخاب کنید. تقریبا بهترین جا برای خرید پیانو هم خیابان لارستان هست که همۀ برندها کنار هم جمع هستند.
    شما از این برندهای معتبر خرید کنید „هیچ” موقع ضرر نمیکنید پس خیالتون کاملا راحت باشه. فقط باید چک کنید قیمت بعضیاشون تو ایران عجیب زیاده، مثل همون 506 رولند که تو پست قبلیم گفتم.
    نظر شخصی خود من هم تو رنج 4 - 5 تومن مدلهای 142 , 162 یاماها هست. باز اگه میتونید بیاید تو رنج 6 تومن 535 هست که خیلی خوبه. 525 رو اطلاعی ندارم اگه تونستید خودتون یه آماری بگیرید...

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

درود. دوستان من میخوام یک پیانو دیجتال بخرم اما هیچ شناختی ندارم.
    یکی هست یک مدل یاماها p105 رو بهم 2300 قیمت داده دست دوم.
    یکی دیگه هم هست مدل yamaha ydp-151/ydp-323 رو 3400 قیمت داده.
    و یک نفر دیگه هم
    cvp-55 رو بهم 4 تومان قیمت داده.
    بین این سه تا به الویت کدوم یکی رو برای من مناسب تر میدونید که تهیه کنم؟!
    همچنین تو این قیمت ها (یعنی مرز 3500 الی 4 تومان) مورد مناسب تری هم وجود داره که شما سراغ داشته باشید؟! (دست دوم)

همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

5. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود. دوستان من میخوام یک پیانو دیجتال بخرم اما هیچ شناختی ندارم.
    یکی هست یک مدل یاماها p105 رو بهم 2300 قیمت داده دست دوم.
    یکی دیگه هم هست مدل yamaha ydp-151/ydp-323 رو 3400 قیمت داده.
    و یک نفر دیگه هم
    cvp-55 رو بهم 4 تومان قیمت داده.
    بین این سه تا به الویت کدوم یکی رو برای من مناسب تر میدونید که تهیه کنم؟!
    همچنین تو این قیمت ها (یعنی مرز 3500 الی 4 تومان) مورد مناسب تری هم وجود داره که شما سراغ داشته باشید؟! (دست دوم)

دوست عزیز من فقط یک پیشنهاد کلی به شما میکنم اونم اینه که پیانو دیجیتال مثل گوشی موبایل میمونه، هر سال به شدت پیشرفت میکنن، مثل آکوستیک نیست که سالهاست به بهترین تولید خود رسیده باشه. به همین دلیل پیشنهاد میکنم سمت مدلهای قدیمی نرید مثلا همین cvp55 سال 1996 یا 7 تولید شده که از اون موقع تا حالا همین یاماها پبشرفت فوق العده زیادی کرده. پیشنهاد میکنم سمت مدلهای جدید تر حالا حتی شده با امکانات کم مثل ydp 142 یا از کورگ مدل 280 برید. ارادت

ehsan_golshan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    55237
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    8,445
    2,258 بار تشکر شده در 700 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow ehsan_golshan On Twitter Add ehsan_golshan on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 169/4
    Given: 162/6
    میزان امتیاز
    13

درود
    جناب alimetallica_2 فعلا دسترسی به نت آهنگ ندارن از من خواست که بیام بپرسم این مدل هایی که شما گفتید رو سراغ دارید؟ اگر نه بین این مدل هایی که گفتم کدوم بهتره بگیرم؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110581
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام من چندتا سوال داشتم ممنون اگه جواب بدید
    بنظر شما این مدلا چطورن Jx 113 ju 109 M3
    من هم مطهری رفتم هم جمهوری هم نمایندگی یاماها

M3 22'700'000

Ju 109 12'800'000 مشکی
    15'000'000 رنگی

Jx 19'900'000 ماهاگونی
    16'200'000 مشکی
    21'700,000 سایلنت

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_golshan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود
    جناب alimetallica_2 فعلا دسترسی به نت آهنگ ندارن از من خواست که بیام بپرسم این مدل هایی که شما گفتید رو سراغ دارید؟ اگر نه بین این مدل هایی که گفتم کدوم بهتره بگیرم؟
    من درست متوجه نشدم، اگه منظورتون این هست که این مدلها تو بازار هستند؟ بله موجودند. از بین مدلهای بالا هم من به شخصه پیشنهاد میکنم سمت cvp55 نرید، بین P105 و YDP323/151 هم 323/151 قطعا بهتر هست. کلا این مدل خیلی خوبیه به قیمتش و شاید 142 با توجه به قیمت چهار و خوردیش برتری خاصی به این مدل نداشته باشه، برای همین تو رنج قیمتی 142، به نظر من LP380 از کورگ معقول تر هست...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Suzangarak [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من چندتا سوال داشتم ممنون اگه جواب بدید
    بنظر شما این مدلا چطورن Jx 113 ju 109 M3
    من هم مطهری رفتم هم جمهوری هم نمایندگی یاماها

M3 22'700'000

Ju 109 12'800'000 مشکی
    15'000'000 رنگی

Jx 19'900'000 ماهاگونی
    16'200'000 مشکی
    21'700,000 سایلنت
    دوست من شما بالاخره تو فکر پیانو 4 - 5 تومنی دیجیتالید یا آکوستیک 20 تومنی؟! در هر صورت این تاپیک چون در مورد پیانوی دیجیتاله بیشتر دوستان در مورد دیجیتال اطلاعات دارند تا آکوستیک شاید بهتره پستتون رو تو تاپیک آکوستیک هم بدید...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110843
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

کسی هست به من کمک کنه من هیچی از پیانو نمی فهمم اما میخوام برای همسرم تا سقف 6 م پیانو بخرم
    اگه بهترین مدل تو این قیمت رو بهم معرفی کنید ممنون میشم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61191
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.
    من تا 3 سال پیش پیانو میزدم و سازم یاماها اگوستیک بود، بعد از خروج از ایران متاسفانه به علت اجاره نشینی و جا به جایی قادر به خرید پیانوی اگوستیک نشدم، هر دفعه هم که رفتم پیانوی دیجیتال بخرم، هیچ وقت اون حس پیانو رو بهم ندادن و بیخیال شدم.
    اما این دفعه مصمم هستم که حتما یه پیانو دیجیتال بگیرم، راستش تنها فاکتورهایی که برام مهم هست یکی اکشن و دیگری دارای کابینت بودن است، اینکه میتونی چه اپشن های دیگه ای داشته باشه اصلا برام مهم نیست، نمیخوام پول زیادی هم بدم برای چیزی که در چند سال بعد با یک پیانوی اگوستیک عوض میکنم.
    چه پیانویی رو در رنج قیمت زیر 1500 دلار پیشنهاد میکنید؟
    ممنون از راهنماییتان.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110581
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز من رفتم جمهوری فهمیدم با 4-5تومان چیز خوبی گیرت نمیاد بعدم همون جور که خودتون میدونید پیانو اکوستیک چیز دیگیه ولی بازم ممنون از راهنمایی تون

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rooydargard [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کسی هست به من کمک کنه من هیچی از پیانو نمی فهمم اما میخوام برای همسرم تا سقف 6 م پیانو بخرم
    اگه بهترین مدل تو این قیمت رو بهم معرفی کنید ممنون میشم
    دوست من شما چشماتون رو ببندید و یک یاماها CLP535 بخرید، مطمئن باشید بهترین چیز تو این رنج قیمتی همین هست، اگه یه تومن بذارید روش 545 بخرید که دیگه مدینۀ فاضله هست...

- - - Updated - - -

دوست عزیز من رفتم جمهوری فهمیدم با 4-5تومان چیز خوبی گیرت نمیاد بعدم همون جور که خودتون میدونید پیانو اکوستیک چیز دیگیه ولی بازم ممنون از راهنمایی تون
    قطعا آکوستیک چیز دیگری هست اما شما همیشه فاکتور قیمت رو باید در نظر بگیرید، توی همون آکوستیکا خیلیا زیر 30 تومنش رو حتی قبول ندارن... بهرحال قیمت همیشه تاثیر گذار هست. اگه شما این مقدار میتونید هزینه کنید، بهترین تصمیم رو گرفته اید چون پیانو آکوستیک مثل فرش دست بافت میمونه...

14. کاربران زیر از stulibious به خاطر این پست تشکر کرده اند:

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rbadboy85 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان.
    من تا 3 سال پیش پیانو میزدم و سازم یاماها اگوستیک بود، بعد از خروج از ایران متاسفانه به علت اجاره نشینی و جا به جایی قادر به خرید پیانوی اگوستیک نشدم، هر دفعه هم که رفتم پیانوی دیجیتال بخرم، هیچ وقت اون حس پیانو رو بهم ندادن و بیخیال شدم.
    اما این دفعه مصمم هستم که حتما یه پیانو دیجیتال بگیرم، راستش تنها فاکتورهایی که برام مهم هست یکی اکشن و دیگری دارای کابینت بودن است، اینکه میتونی چه اپشن های دیگه ای داشته باشه اصلا برام مهم نیست، نمیخوام پول زیادی هم بدم برای چیزی که در چند سال بعد با یک پیانوی اگوستیک عوض میکنم.
    چه پیانویی رو در رنج قیمت زیر 1500 دلار پیشنهاد میکنید؟
    ممنون از راهنماییتان.
    دوست عزیز اگه منظورتون از زیر 1500 دلار معادل ریالی آن یعنی تا 5 میلیون تومان هست بهترین گزینه شما از یاماها YDP142 و از کورگ LP380 هست. رولند و کاوایی موجود در بازار با این رنج قیمتی نمیشناسم...

16. 2 کاربر برای این پست از stulibious تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61191
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط stulibious [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز اگه منظورتون از زیر 1500 دلار معادل ریالی آن یعنی تا 5 میلیون تومان هست بهترین گزینه شما از یاماها YDP142 و از کورگ LP380 هست. رولند و کاوایی موجود در بازار با این رنج قیمتی نمیشناسم...
    ممنون از پاسختان
    منظورم در بازار خارج از کشور (آمریکا) و گزینه های موجود میباشد.
    Ronald F-120 یا Casio PX850 یا Kawai CE220 یا YDP142 /Yamaha YDP162 / YDPS51 مناسب هستند؟
    ویرایش توسط rbadboy85 : Saturday 5 July 2014 در ساعت 07:30 PM

18. کاربران زیر از rbadboy85 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rbadboy85 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از پاسختان
    منظورم در بازار خارج از کشور (آمریکا) و گزینه های موجود میباشد.
    Ronald F-120 یا Casio PX850 یا Kawai CE220 یا YDP142 /Yamaha YDP162 / YDPS51 مناسب هستند؟
    برای بازار خارج از کشور من به شما یک پیشنهاد میکنم و یه جورایی عملا میخوام 'خواهش' کنم، شما CE220 رو بخرید و حتی ذره ای شک نکنید. واقعا تاسف میخورم که این مدل تو ایران نیست البته نه فقط ایران، بازار آمریکا تنها بازاری هست که این مدل توش فروخته شد.
    دوست من نه F120 نه PX850 نه 142 و 162 و امثالهم توی این رنج قیمتی و حتی بالاتر به گرد پای این مدل هم نمیرسند. زیاد توضیح نمیدم فقط در این حد که کاوایی کلا تولید کنندۀ بسیار قدری هست و مدلهای بسیار خوبی تولید میکنه حتی با رده های قیمتی بالا. این شرکت هم مثل یاماها و غیره اکشن های مختلفی برای پیانو های دیجیتالش تولید میکنه که مسلما برای مدلهای گران از اکشنهای بهتر استفاده میشه، اما این مدل و تنها همین مدل با وجود قیمت بسیار پایینش 'بالاترین' اکشن معرفی شده توسط کاوایی رو تو خودش داره AWA PRO II که باور کنید به شکل غیر قابل باوری فوق العادس. اصلا این که کاوایی این اکشن رو روی همچین مدل ارزون قیمتی ارائه کرده شاید یه اشتباه بازاریابی باشه! یاماها و رولند هیچ علاقه ای به این کار ندارند. شما هر تصمیمی خواستید بگیرید فقط خواهش میکنم اول یک بار پشت این پیانو بشینید بعد تصمیم بگیرید مطمئن هستم از دقت این پیانو روحتون مثل من به پرواز در خواهد آمد...

20. 2 کاربر برای این پست از stulibious تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    61191
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط stulibious [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    برای بازار خارج از کشور من به شما یک پیشنهاد میکنم و یه جورایی عملا میخوام 'خواهش' کنم، شما CE220 رو بخرید و حتی ذره ای شک نکنید. واقعا تاسف میخورم که این مدل تو ایران نیست البته نه فقط ایران، بازار آمریکا تنها بازاری هست که این مدل توش فروخته شد.
    دوست من نه F120 نه PX850 نه 142 و 162 و امثالهم توی این رنج قیمتی و حتی بالاتر به گرد پای این مدل هم نمیرسند. زیاد توضیح نمیدم فقط در این حد که کاوایی کلا تولید کنندۀ بسیار قدری هست و مدلهای بسیار خوبی تولید میکنه حتی با رده های قیمتی بالا. این شرکت هم مثل یاماها و غیره اکشن های مختلفی برای پیانو های دیجیتالش تولید میکنه که مسلما برای مدلهای گران از اکشنهای بهتر استفاده میشه، اما این مدل و تنها همین مدل با وجود قیمت بسیار پایینش 'بالاترین' اکشن معرفی شده توسط کاوایی رو تو خودش داره AWA PRO II که باور کنید به شکل غیر قابل باوری فوق العادس. اصلا این که کاوایی این اکشن رو روی همچین مدل ارزون قیمتی ارائه کرده شاید یه اشتباه بازاریابی باشه! یاماها و رولند هیچ علاقه ای به این کار ندارند. شما هر تصمیمی خواستید بگیرید فقط خواهش میکنم اول یک بار پشت این پیانو بشینید بعد تصمیم بگیرید مطمئن هستم از دقت این پیانو روحتون مثل من به پرواز در خواهد آمد...
    ممنون از پاسخ شما
    حقیقتش اینجا، یا حداقل تو شهر من، مغازه ها بسیار محدود پیانو دیجیتال دارند و اکثرا شاید 5 مدل، و بیشتر پیانو اگوستیک دارند، من یه جا رفتم و یاماها و کاوایی رو تست کردم و کاوایی به شدت بد بود، هم صدا هم اکشن.
    واسه همین بیشتر دارم ندید و از روی نظرات بقیه تصمیم میگیرم که اینترنتی خرید کنم، الان مدل هام رو محدود کردم به یاماها.
    این مدلی که شما معرفی کردید نزدیک 2000 دلار هست که از بودجه ی من خارج، بیشتر دنبال زیر 1500 میگردم
    ممنون میشم اگر بیشتر راهنماییم بکنید.

صفحه 265 از 321 نخستنخست ... 165215255261262263264265266267268269275315 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)