لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 164 از 321 نخستنخست ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,609 به 2,624 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51158
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    34
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام من تازه با این سایت عالی آشنا شدم و قصد خرید پیانو دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    از تمام اطلاعاتی که در اختیار کاربرا میزارید متشکرم

من زیاد پول ندارم و یه چند سالی هست که عاشق پیانو هستم (شدید)

چند تا برند دم دست ما هست 1. رولند 2. یاماها 3. سمیک 4. موکو
    یاماها مدل clp هاش همه خوبه و تو سایتش نوشته 380 بهترینه
    میگن یاماها خیلی الکی گرون شده و در شهری که توش درس میخونم (سمنان) یکی از فروشنگان به من سمیک رو معرفی کرد و گفت نسبت به قیمتش می ارزه
    از رولند تعریف های زیادی شندیم و از یه مدلش که هم خوشگله و هم قیمت مناسب خوشم اومد(مدل rp101)
    خیلی میگن fp_7f ولی درسته خیلی مهمه کیفیت ولی ظاهر پیانو هم برای من مهمه من خودم از مدل rp-101 و rp-201 خوشم اومد
    قیمت rp-101 رو گرفتم نوش 2.500.000 ولی 201 رو قیمت ندارم
    میشه جدید ترین قیمت fp_7f رو به تاریخ امروز رو بدید
    نمایندگی رولند پیانو های شرکت خودش که موکو هم هست معرفی میکنه و خیلی تعریف ازش میکنه ، جطوره خوبه؟
    در مورد سمیک هم اگر میشه راهنمایی کنید؟

من در حال حاظر 1600 تا 2 میلیون دارم
    1. نظرتون در مورد پیانو دیجیتال دست دوم چیه؟ (چون پیانو دیجیتال خیلی تو خرید نوش ضرره درسته؟)
    2. حالا اگر امکانش هست برای من یه مقایسه بکنید بین این مدل ها
    roland rp-101 . yamaha clp340
    3. پیانوی rp101 اکشنش phII هست آیا خیلی فرقه بین PhII و PhIII؟ یعنی به خاطر ورژن این اکشن قید rp101 رو بزنم؟
    4. پیانو های رولند PhII بهتره یا پیانوهای یاماها GH3 ؟
    5. تو رنج 1.5 تا 2 میلیون چه پیانو ای معرفی میکنید؟
    6. فروشنده باید چه امکاناتی رو به خریدار بده ؟ (هدفون ، کرایه حمل ، گارانتی (چی رو گارانتی میکنن؟))
    7. منی که اصلا سر در نمیارم از پیانو میرم مغازه برای خرید پیانوی نو یا دست دوم باید به چه چیزهایی دقت کنم؟
    خیلی حرف زدم ببخشید
    مجبور بودم چون کسی رو ندارم که کمکم کنه
    ویرایش توسط reza_piano : Monday 5 December 2011 در ساعت 05:13 PM

2. 3 کاربر برای این پست از reza_piano تشکر کرده اند:

Matthew Bellamy آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    37389
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    10 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Matthew Bellamy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون
    من خودم که داشتم پیانو های کورگ رو نگاه میکردم، این LP350 نظرم رو خیلی جذب کرد! فکر کنم قیمتش هم همین حدود 1.5 تومن هست درسته؟
    اگر دوستان راهنمایی کنن، خیلی ممنون میشم. LP350 پیانوی خوبی هست در مقابل رقیب هاش توی همین رنج قیمت؟
    اگر میشه یه کسی من رو هم راهنمایی کنه؟
    مرسی
    And we'll fly, And we'll fall, And we'll burn,
    No one will recall, No one will recall...
    And we'll love, And we'll hate, And we'll die
    All to no avail, All to no avail...
    -MUSE

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    6. فروشنده باید چه امکاناتی رو به خریدار بده ؟ (هدفون ، کرایه حمل ، گارانتی (چی رو گارانتی میکنن؟))
    :دی ! چیز دیگه ای نمی خواین دوست عزیز ؟ همون پیانو رو تحویل شما بده سالم خیلی کار کرده ! گارانتی کجا بود !!! به نظر من که پیانو دیجیتال دست دوم نگیر با این پولی که داری ! البته این نظر منه ! fp-7f و کلاً برند رولند با بودجتون جور در نمیاد ! این مدل کورگ sp250 رو دیدین ؟ چون دوستان ازش خیلی راضی بودن . اگه clp 320 هم زیر 2 تومن گیر آوردین بگیرین . moco رو کلاً بی خیال شین چون پیانوهاش مال عهد پارینه سنگیه !

5. 4 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51158
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    34
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اگر کسی بلده 7 تا سوال من رو جواب بده خیلی ممنون
    خب clp320 بهتره یا رولند rp101 ؟

7. کاربران زیر از reza_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39486
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    4
    39 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان...
    بالاخره با راهنماییهای شما دوستان عزیز منم پیانو خریدم...
    CLP-330 گرفتم با قیمت 2800000 تومن...
    خیلی از همتون تشکر میکنم...
    فقط دوستان من زیاد طرز کار با این پیانو رو بلد نیستم یکم اگه میشه راهنماییم کنید...
    یه سوال (میدونم شاید درست نباشه بپرسم) آیا این پیانو ریتم هم داره منظورم شبیه به کیبورده؟...
    بازم تشکر.

9. کاربران زیر از alixxx226 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر کسی بلده 7 تا سوال من رو جواب بده خیلی ممنون
    خب clp320 بهتره یا رولند rp101 ؟
    اینجا رو مطالعه کنین بد نیست :

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

نقل قول نوشته اصلی توسط alixxx226 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان...
    فقط دوستان من زیاد طرز کار با این پیانو رو بلد نیستم یکم اگه میشه راهنماییم کنید...
    یه سوال (میدونم شاید درست نباشه بپرسم) آیا این پیانو ریتم هم داره منظورم شبیه به کیبورده؟...
    بازم تشکر.
    مبارک باشه !
    در مورد کار کردن باهاش چیز خاصی نداره ! ریتم نداره ! می تونین دفترچه راهنما رو هم مطالعه کنین ولی چیز خاصی نداره ! راستی برای وصل شدن به کامپیوتر باید از این کابلهای مخصوص پرینتر تهیه کنین ... جای usb اون زیر پیانو هست! هدفون هم که هر هدفونی فکر نکنم بهش بخوره یه هدفون خوب تهیه کنین ...

11. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

music_147 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49008
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    41
    57 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط alixxx226 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان...
    بازم تشکر.

آقا مبارکه.
    از کجا گرفتین؟ توی یه هفته چقدر گرون شد!!!

13. کاربران زیر از music_147 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

سلام دوستان...
    بازم تشکر.
    به به خیلی مبارکه. شما هم اومدی توی جمع clp330 ها . واقعا پیانوی خوبیه . ایشالا هر چه زودتر نمونه کارهاتو ببینیم. موفق باشی
    زندگی مانند سیب است گاز باید زد با پوست

15. کاربران زیر از msp_1988 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

درود... منم 5 روز پیش clp 430 رو گرفتم 3200... قیافش که خوبه و فعلا ازش راضیم...1 سال هم گارانتی داره
    البته 340 هم بود 3 تومان... اما خود خریدار توصیه کرد که واسه 200 تومان مدل 2011 بگیرم نه 2009
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

17. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44679
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    55 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بچه های عزیز تاپیک، امیدوارم برقرار باشید و سبز...
    من مطالب این تاپیک رو از خیلی وقت پیش دنبال میکنم، بهتر دونستم برای همه عزیزانی که قصد خرید پیانو دارن یه داستان تعریف کنم و نظرشون رو در مورد این داستان بدونم!
    من مرداد ماه سال90(همین امسال) قیمت پیانوهای CVP, CLP یاماهارو داشتم، واقعا مسخره هست، شاید باورتون نشه، CVP503PE فقط 3,700,000تومان بود و متاسفانه من پول کافی برای خرید نداشتم ولی مهر ماه سال90(همین امسال) که پول دستم اومد و توانایی خرید پیدا کردم، مبلغ همین پیانو 5000000تومان شد، من که اول تلفنی قیمت گرفتم باور نکردم و به بازرگانی جام جم مراجعه کردم و متوجه شدم همین قیمت درسته، بعد از یک هفته گشتن دور بر وارد کننده های یاماها و آشنایی با اونها و دیدن پیانوهای مختلف فقط با وجود دو عدد پیانو CVP503PE در انبار جام جم راضی شد 4500000 بهم بفروشه ولی باز من زیر بار نرفتم آخه قیمتی که من داشتم خیلی کمتر از این حرفا بود و بعد از خیلی گشتن میون وارد کننده های... یه مرد پیدا شد که راضی شد به قیمت همکاری تهیه کنه و به مبلغ 4200000 تومان برای من بخره ولی چون من از این داستان خبر نداشتم، از وارد کننده اصلی که تاشار قشم باشه که خیلی از دوستان سنگشون رو به سینه میزنن تماسی گرفتم و پرسیدم: کسی پیدا شده که همین پیانو رو که شما به این قیمت میدین، میخواد به من 4200000تومان بفروشه داستان چیه؟ در جواب از من پرسید چه کسی؟ از روی زرنگی گفتم متاسفم نمیتونم معرفی کنم و در ادامه گفت: خیلی خوبه ایشون حتما تو انبار داشته و الان میخواد به این قیمت بده، خیلی عالی هست برو بخر... و به تمام وارد کننده ها خبر داد که یه نفر پیدا شده که میخواد CVP503PE به قیمت 4200000تومان بخره، هیچ کس قیمت همکاری نفروشه و همینطور هم شد، من ساده که فکر میکردم برنده هستم، رفتم برای خرید و این دوستمون هم از دست من و هم از دست دوستش ناراحت شد... (سایتهای اطلاعاتی سپاه یه همچین قدرتی نداره که یه روزه کل تهران رو پر کنه که کسی برای خرید فلان مدل پیانو پیدا شده...!)
    خیلی صبر کردم، وعده های یک هفته و یک هفته که تو گمرک هست و به زودی میرسه...
    حالا به جز اون سه سال، سه ماهی میشه که قصد خرید پیانو دارم، من به 4500000تومان هم راضی شدم ولی متاسفانه دیگه تو انبار موجود نیست، ازشون پرسیدم آقا اگه گمرک بی خیال شه و پیانوهاتون بیاد قیمتش درست میشه؟ جواب داد نه آقا تو ایران چیزی ارزون نمیشه، دلیلش رو تحریم دونست ولی وقتی گفتم شما که وارد کردید و تو گمرک هست، پس ربطی به تحریم نداره! گفت دلار هم دخیله، من هم گفتم شما یک سال پیش وارد کردید، با قیمت دلار امروز میفروشید؟ گفت بله، قیمت به روزه، البته اون روز دلار 1500تومان بود، چند روز بعد با یک سیاست، بانک مرکزی قیمت دلار رو رسوند به 1080تومان، من هم خیلی خوشحال و بی خبر از همه جا دوباره زنگ زدم، نمیدونم همون فرد بود یا نه قیمت رو مثل همیشه پرت داد، وقتی دوباره دلیل خواستم، گفت: بدلیل قیمت دلار هست، تو جواب گفتم: دلار که خیلی ارزون شده، در جوابم گفت: ما که نمیتونیم به قیمت بالا بخریم و به قیمت پایین بفروشیم و ضرر کنیم، من که دیگه فهمیده بودم با چه کسانی روبرو هستم ادامه ندادم!
    این روزهای دلایل بیشتری هم به گوش من رسیده، غیر قانونی اعلام شدن آلات موسیقی، و وارد کردن آنها!!!
    4500000تومان دارم، حالا چند صدتومان اینورتر یا اونورتر مهم نیست، میخواستم یه پیانو بخرم، از دوستان و هنرمندان عزیز میخواستم بدونم باز هم صبر کنم تا یاماها برسه؟ اگر نه چه سازی رو معرفی میکنید؟ آکوستیک چینی؟(وبر؟ چلن؟یاماها؟کوروزویل؟یا... ؟) دیجیتال یاماها یا رولند؟(با ذکر مدل) با ریتم یا بدون ریتم؟ اصلا استیج یا مبله؟
    منتظر پیشنهادتون هستم...

19. 2 کاربر برای این پست از rezagh تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    4500000تومان دارم، حالا چند صدتومان اینورتر یا اونورتر مهم نیست، میخواستم یه پیانو بخرم، از دوستان و هنرمندان عزیز میخواستم بدونم باز هم صبر کنم تا یاماها برسه؟ اگر نه چه سازی رو معرفی میکنید؟ آکوستیک چینی؟(وبر؟ چلن؟یاماها؟کوروزویل؟یا... ؟) دیجیتال یاماها یا رولند؟(با ذکر مدل) با ریتم یا بدون ریتم؟ اصلا استیج یا مبله؟
    منتظر پیشنهادتون هستم...
    درود ! چرا حالا میخواین 4500.000 پای دیجیتال بدین ؟ به نظر شما اینقدر هزینه برای دیجیتال ارزش داره ؟ چرا از همین مدلهای clp نمی گیرین ؟

21. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منتظر پیشنهادتون هستم...
    cvp فقط امکانات بیشتری داره (فکر میکنم از لحاظ آهنگسازی و ...) ولی اگه هدفتون فقط نوازندگی پیانو هست ، بهتره که مدل های clp رو بگیرین که مبله هم هستند ، اگه مبله بودن براتون مهم نیست می تونین با حدود 3 تومن پیانوی Roland FP-7F بگیرین که دوستان خیلی ازش راضی بودن و امکانات آهنگسازی هم داره ...

23. 2 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44679
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود ! چرا حالا میخواین 4500.000 پای دیجیتال بدین ؟ به نظر شما اینقدر هزینه برای دیجیتال ارزش داره ؟ چرا از همین مدلهای clp نمی گیرین ؟
    اول از همه منونم از شما که مطلب رو خوندید و جواب دادین...
    والا تو پیانوهای دیجیتال مثل CLP480 و CVP509 هم ساخته میشن، فکر کردم شاید ارزش داره که ساخته میشن، وقتی می افتی تو خط پیانوهای دیجیتال، لاجرم همینطور می افتی دنبال آپشن های بیشتر که در نتیجه سر از ناکجا آباد در میاری، من خودم تو دیجیتال یاماها مدل CLP440 و همینطور CVP503 رو با توجه به هزینه ای که میخوام بکنم در نظر دارم، البته اگه موجود باشه...
    راستش نمیتونم از ریتمهای CVP503 بگذرم و همینطور نمیتونم از صدای طبیعی پیانوی CLP440 بگذرم، حالا نظر شما چی هست؟ دیجیتال بخرم یا نه؟ اگه نه چه آکوستیکی بخرم، شنیدم زیر 5000000تومان مجبورم پیانو چینی بخرم از هر برندی که میخواد باشه، و بعد از نهایت دو سال غیر قابل کوک میشه، بدلیل گشاد شدن سوراخ پیچها و...

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

اول از همه منونم از شما که مطلب رو خوندید و جواب دادین...
    والا تو پیانوهای دیجیتال مثل CLP480 و CVP509 هم ساخته میشن، فکر کردم شاید ارزش داره که ساخته میشن، وقتی می افتی تو خط پیانوهای دیجیتال، لاجرم همینطور می افتی دنبال آپشن های بیشتر که در نتیجه سر از ناکجا آباد در میاری، من خودم تو دیجیتال یاماها مدل CLP440 و همینطور CVP503 رو با توجه به هزینه ای که میخوام بکنم در نظر دارم، البته اگه موجود باشه...
    راستش نمیتونم از ریتمهای CVP503 بگذرم و همینطور نمیتونم از صدای طبیعی پیانوی CLP440 بگذرم، حالا نظر شما چی هست؟ دیجیتال بخرم یا نه؟ اگه نه چه آکوستیکی بخرم، شنیدم زیر 5000000تومان مجبورم پیانو چینی بخرم از هر برندی که میخواد باشه، و بعد از نهایت دو سال غیر قابل کوک میشه، بدلیل گشاد شدن سوراخ پیچها و...
    اگه هدفتون فقط نوازندگی پیانو هستش به نظر من هزینه ی اضافی برای cvp نکنین ! شما دارین میگین „پیانو آکوستیک بخرم! ؟” ، خب این نشون میده که به خود پیانو علاقه دارین ! به نظر من همین clp 440 رو بگیرین من خودم هم دارم و خیلی ازش راضیم و هزینه ی اضافی نکنین ...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    44679
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بله همینطور که فرمودید قصد من فقط نوازندگی هست، مبله بودن پیانو برای من مهم نیست ولی خیلی دوست دارم وقتی میشینم پشت ساز حداقل یکم شبیه پیانو باشه، یعنی اون حس رو داشته باشم، وزن کلاویه های اکتاوهای پایین تا بالا و تعداد پدالها و...
    اگه شکل پیانو برام مهم بود CVP503 رو انتخاب نمیکردم، من صدای پیانو سولو رو دوست دارم ولی یه وقتهایی خوبه که آهنگهای استاد کلایدرمن رو با ریتمهای خودش بنوازم، درست نمیگم؟

27. کاربران زیر از rezagh به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51158
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    34
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوست همنام خودم
    این قضیه توی تمام بازار های ایران هست
    من تو رشته ای که بیشتر هستم میگم (موتور سیکلت)
    فقط شما کافیه یه موتور بخوای ببری تو بازار های موتور تهران مثل شهباز و گمرک بفروشی مغاهزه اول میگه 1 میلیون
    میری بعدی میگه 800 میری بعدی میگه 780 بعد که برمیگریدی همون مغاره اولیه میدونه که چه کاری باهات کرده و 900 ازت میخره

خیلی بازار نامردیه
    زنگ که میزنی بهت قیمت نمیدن مخصوصا جام جم (اصلا این فروشگاه نرید فقط برای دیدن ارزش داره وگرنه ...) میگه تلفنی قیمت نمیدیم چرا خب معلومه چون میخوان ببیننت که چقدر هالویی و تا جا داره تو پاچت کنن

29. 3 کاربر برای این پست از reza_piano تشکر کرده اند:

صفحه 164 از 321 نخستنخست ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)