لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 173 از 321 نخستنخست ... 73123163169170171172173174175176177183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,753 به 2,768 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    47054
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    100 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilost [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بابت این اختلافات جزیی ۵۰۰ اختلاف ایا میارزه؟!!!
    چون در واقع تمام این پیانو ها اماتورین و خیلی فرق اساسی ندارن!!! فرقاشون شاید وقتی مشخص باشه که همشون رو کنار هم بزاری و یه حرفه ای باهاشون کار کنه نه منه مبتدی در زمینه ی پیانو که حالا میخام یکیشو بیارم تو خونه!!!
    جدای از مسایل تکنیکی, اگر محل استقرار سازتان مثلا نشیمن منزل باشد شاید بشود گفت ارزش پرداخت بیشتر را دارد.

2. 2 کاربر برای این پست از elino تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51906
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    24 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام...
    بالاخره دوباره بعد از ۵ سال دوری از کلاویه ها دوباره امروز یه ساز خریدم... یه پیانو ... سازی که شنیدنش روح منو به پرواز در میاره... p95 ... یه پیانوی کاملا ارزون قیمت الکتریکیه ولی برای منی که شاید دیگه مثل قدیما وقت تمرین گیرم نیاد کاملا کافی بنظر میرسه... راستش خیلی دو دل بودم که sp250 کرگ رو بخرم یا اینو .. ولی اخرش به این نتیجه رسیدم که تفاوت هاش با این به ۵۰۰ تومن اختلاف قیمت نمیرسه از طرفی صدای گرمتر و طبیعی تره این یاماها منو مطمعن کرد که نمیارزه هزینه بیشتری بدم بابت کلاویه های نسبتا حرفه ای تره اون sp250.. انگشتهای من ۲۰ سال فقط کلاویه های نرم و بی حال ارگ ها لمس کرده بود همین اکشن نسبتا استاندارد ۹۵ برام کافیه!!!
    وای اونقدر شوق و ذوق داشتم که سر کار هم نرفتم و همش دارم لذتشو میبرم(این انگشت کوچیگه دست چپم درد گرفته :دی).. بنظرم تو این بازار داغون و خراب پیانو های الکتریک کاملا به قیمتش میارزه...
    امیدوارم که با تمرین زیاد و بهره گیری از استادید فن به جایی برسم که ایندفعه یه ضرب برم برای خرید یه پیانو اکوستیک کار درست!!!

4. 3 کاربر برای این پست از ilost تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51158
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    34
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هیچی ! همه ی دیجیتال ها تقریباً عین همن ! ولی به نظر من CLP 440 نسبت به dp990 با ارزشتره چون هم جدیدتره و هم اکشنش بالاتره ... و البته موتور صدای جدیدی که داره که وقتی بلند کنی صدا رو شباهت زیادی به آکوستیک داره ... نمیدونم شما دنبال چی هستین ؟
    دنبال یه چیز خوب و با قیمت مناسب
    اولش گفتم قرض بگیرم و به 3 تومان برسونم پولم رو ولی وقتی میبینم همه این پیانو ها اکثرا تو یه رنجن گفتم پس 2.5 میزارم کنار
    من با 2.500 بهترین گزینه که میتونم انتخاب کنم چیه؟
    دلم با پیانو ژاپنیه مثل رولند که همم دارن ازش تعریف میکنند
    الانم که یکی سراغ دارم یکی دوسال کار کرده میگه 2500 نقدی مدل dp990 خالی نه dp990f که هم مناسبه هم ژاپنیه هم مال رولنده
    فقط میخوام بدونم این قیمت می ارزه یا نه
    قیمت نو dp990f حول و حوش 3600 هست ولی این دست دومه یه مدل پایین تره

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_piano [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دنبال یه چیز خوب و با قیمت مناسب
    اولش گفتم قرض بگیرم و به 3 تومان برسونم پولم رو ولی وقتی میبینم همه این پیانو ها اکثرا تو یه رنجن گفتم پس 2.5 میزارم کنار
    من با 2.500 بهترین گزینه که میتونم انتخاب کنم چیه؟
    دلم با پیانو ژاپنیه مثل رولند که همم دارن ازش تعریف میکنند
    الانم که یکی سراغ دارم یکی دوسال کار کرده میگه 2500 نقدی مدل dp990 خالی نه dp990f که هم مناسبه هم ژاپنیه هم مال رولنده
    فقط میخوام بدونم این قیمت می ارزه یا نه
    قیمت نو dp990f حول و حوش 3600 هست ولی این دست دومه یه مدل پایین تره
    آقا ژاپنی و چینی نداره که ! این همه CLP می گیرن و اینهمه طرفدار داره ! اصلاً بحث این نیست! بحث کیفیته ! تازه رولند اگه بخوای حساب کنی طرفداراش کمترن ! قیمت نوِ DP990 قبلاً حول 2.800.000 تومن بود ! ولی الان با این قیمت اصلاً نمی ارزه ! آکوستیک دست دوم بگیری بهتره !

7. کاربران زیر از hopital به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ilost [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام...
    بالاخره دوباره بعد از ۵ سال دوری از کلاویه ها دوباره امروز یه ساز خریدم... یه پیانو ... سازی که شنیدنش روح منو به پرواز در میاره... p95 ... یه پیانوی کاملا ارزون قیمت الکتریکیه ولی برای منی که شاید دیگه مثل قدیما وقت تمرین گیرم نیاد کاملا کافی بنظر میرسه... راستش خیلی دو دل بودم که sp250 کرگ رو بخرم یا اینو .. ولی اخرش به این نتیجه رسیدم که تفاوت هاش با این به ۵۰۰ تومن اختلاف قیمت نمیرسه از طرفی صدای گرمتر و طبیعی تره این یاماها منو مطمعن کرد که نمیارزه هزینه بیشتری بدم بابت کلاویه های نسبتا حرفه ای تره اون sp250.. انگشتهای من ۲۰ سال فقط کلاویه های نرم و بی حال ارگ ها لمس کرده بود همین اکشن نسبتا استاندارد ۹۵ برام کافیه!!!
    وای اونقدر شوق و ذوق داشتم که سر کار هم نرفتم و همش دارم لذتشو میبرم(این انگشت کوچیگه دست چپم درد گرفته :دی).. بنظرم تو این بازار داغون و خراب پیانو های الکتریک کاملا به قیمتش میارزه...
    امیدوارم که با تمرین زیاد و بهره گیری از استادید فن به جایی برسم که ایندفعه یه ضرب برم برای خرید یه پیانو اکوستیک کار درست!!!
    دوست عزیز مبارکه .

انتخاب عاقلانه ای کردید . بنده هم تفاوتی در اکشن و هم صدای پیانوهای دیجیتال نمیبینم .
    یعنی در حد 500 تومن نیست این تفاوت.
    شاید حتی بتونم بگم clp430 با اون قیمت کاذبش هم با 95 فرق خاصی نداره و تنها تفاوتش کمد دار بودنشه . اکشن که یکیه تقریبأ و صدا هم به خدا با کامپیوتر حل میشه .
    نمیدونم چرا بعضی از دوستان نمیخوان قبول کنن که نباید 3 تومن به دیجیتال پول داد .
    خیلیا میان میگن من 430 خریدم و خیلی خیلی راضیم عجب چیزیه ! ولی مطمئن باشید که اگر همون دوستان p95 میخریدن و میاوردن خونه بازم اونقدر راضی میبدون که بعد از خرید 430 بودن .

2 تومن = پیانو دیجیتال
    3.5 تومن = پیانو آکوستیک کارکرده

بنده دیدم که آکوستیک یاماها 121 رو میداد 3.5 بازم پایینتر میومد . پس یکمی به پولتون ارزش بذارید .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

9. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51158
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    34
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط softkadeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بنده دیدم که آکوستیک یاماها 121 رو میداد 3.5 بازم پایینتر میومد . پس یکمی به پولتون ارزش بذارید .
    شما آکوستیک سالم تو این قیمت پیدا کردی به من خبر بده

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط softkadeh [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز مبارکه .

انتخاب عاقلانه ای کردید . بنده هم تفاوتی در اکشن و هم صدای پیانوهای دیجیتال نمیبینم .
    یعنی در حد 500 تومن نیست این تفاوت.
    شاید حتی بتونم بگم clp430 با اون قیمت کاذبش هم با 95 فرق خاصی نداره و تنها تفاوتش کمد دار بودنشه . اکشن که یکیه تقریبأ و صدا هم به خدا با کامپیوتر حل میشه .
    نمیدونم چرا بعضی از دوستان نمیخوان قبول کنن که نباید 3 تومن به دیجیتال پول داد .
    خیلیا میان میگن من 430 خریدم و خیلی خیلی راضیم عجب چیزیه ! ولی مطمئن باشید که اگر همون دوستان p95 میخریدن و میاوردن خونه بازم اونقدر راضی میبدون که بعد از خرید 430 بودن .

2 تومن = پیانو دیجیتال

اگه بگیم از 2 یا 2.500 به بالا با هم فرقی ندارن خب معقولانست ولی آخه p95 کجا CLP کجا ! من خودم یه بار تست کردم ! اینجور که شما هم میگین نیست! کلاویه های این مدل سنگین نیست و دستتون که به سبکی عادت کنه اونوقت تو زدن پیانوی آکوستیک مشکل پیدا می کنید ! ضمن اینکه نمیشه از اون حس کمد دار بودنش گذشت! به هر حال اینقدر هم قاطع نمیشه گفت هیچ فرقی ندارن !

12. 7 کاربر برای این پست از hopital تشکر کرده اند:

Masoud_K آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46197
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,508
    206 بار تشکر شده در 69 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگه بگیم از 2 یا 2.500 به بالا با هم فرقی ندارن خب معقولانست ولی آخه p95 کجا CLP کجا ! من خودم یه بار تست کردم ! اینجور که شما هم میگین نیست! کلاویه های این مدل سنگین نیست و دستتون که به سبکی عادت کنه اونوقت تو زدن پیانوی آکوستیک مشکل پیدا می کنید ! ضمن اینکه نمیشه از اون حس کمد دار بودنش گذشت! به هر حال اینقدر هم قاطع نمیشه گفت هیچ فرقی ندارن !
    کاملا درست می فرمایید. منم موافقم باهاتون.
    من امروز خودم یه دایناتون 2میلیون تومنی رو تست کردم نه اکشنش جالب بود نه صداش حتی نسبت به clp320.
    دیگه چه برسه به سازهای مدل پایین تر. البته این نظر منه ها.

14. 2 کاربر برای این پست از Masoud_K تشکر کرده اند:

Pathetique آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42509
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    558
    1,632 بار تشکر شده در 630 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Pathetique on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 59/3
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    14

نه من نمیگم اصلأ فرقی نداره . میگم نسبت به اون قیمت فرق خاصی نداره . تازه p95 اکشن سبکی نداره . اکشن سنگین تر از آکوستیک هم خوب مشکل داره . فکر کنم اون 2 میلیون اضافه که قراره واسه یه اکشن با تفاوت ناچیز داده بشه بهتره نگهداری بشه برای یه آکوستیک که در آینده نزدیک (اگر کسی بخواد پیانیست بشه) الزامیه ... اگر هم نخواد بشه که همین 1 میلیون واسه p95 هم اضافس .
    روبرت شومان : " آقایان کلاهتان را بردارید ، یک نابغه ( شوپن ) ظهور کرده است "

16. 3 کاربر برای این پست از Pathetique تشکر کرده اند:

sharlot آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    33080
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    100
    23 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان ، مشاوره فوری لازم دارم
    دوستم میخواد پیانو بخره اما نظرهای متناقضی شنیده که سر در گمش کرده
    موضوع اینه که میخواست clp 320 330 یا 340 بگیره اما به هر فروشگاهی که زنگ زد گفتن فقط 340 دارن و دو مدل دیگه تولید نمیشه
    از طرفی با توجه به این که قیمت 340 رو بین 3.400 تا 3.600 گفتن بعضی ها میگن سراغ رولند بره و بعضی هم میگن آکوستیک (ولی خودش اصرار داره به خاطر صدای بلند آکوستیک ، دیجیتال بگیره)
    نظر شما چیه؟؟؟در مورد مدل های hp207 ، pd 900 ، pd 970 نظرتون چیه؟اگه حدود قیمت اینارو میدونید لطفا دریغ نکنید!!!
    در کل برا کسی که میخواد تا 3.5 دیجیتال بگیره چی پیشنهاد میکنید؟امشب میخواد انتخاب کنه لطفا نظرتونو بگین
    ویرایش توسط sharlot : Monday 26 December 2011 در ساعت 02:29 PM

18. کاربران زیر از sharlot به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sharlot آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    33080
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    100
    23 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

موضوع اینه که میخواست clp 320 330 یا 340 بگیره اما به هر فروشگاهی که زنگ زد گفتن فقط 340 دارن و دو مدل دیگه تولید نمیشه
    از طرفی با توجه به این که قیمت 340 رو بین 3.400 تا 3.600 گفتن بعضی ها میگن سراغ رولند بره و بعضی هم میگن آکوستیک (ولی خودش اصرار داره به خاطر صدای بلند آکوستیک ، دیجیتال بگیره)
    نظر شما چیه؟؟؟در مورد مدل های hp207 ، dp 900 ، dp 970 نظرتون چیه؟اگه حدود قیمت اینارو میدونید لطفا دریغ نکنید!!!
    در کل برا کسی که میخواد تا 3.5 دیجیتال بگیره چی پیشنهاد میکنید؟امشب میخواد انتخاب کنه لطفا نظرتونو بگین

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط sharlot [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نظر شما چیه؟؟؟در مورد مدل های hp207 ، dp 900 ، dp 970 نظرتون چیه؟اگه حدود قیمت اینارو میدونید لطفا دریغ نکنید!!!
    درود... با این پول آگوستیک خوب گیر نمیاد...
    اما دیجیتال...
    clp 430 حدود 2900 هست... و clp 440 حدود 3200... پس بهتره دور 330 340 رو خط بکشید...
    در مورد رولند اطلاعی ندارم
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

21. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51158
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    34
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sharlot [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من خودمم در حال تحقیقم ولی در مورد یاماها دوستمون درست گفت مدلا قیمتش همینه الکی سری 300 گرونه
    رولند هم از f110 سه میلیون و خورده ای و dp990 3600 داره به بالا که بهترینش hp307 و lx10 هست که قیمت hp307 ارزون ترین رنگش 5100 فکر کنم

23. کاربران زیر از reza_piano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    51906
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    24 بار تشکر شده در 10 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من موندم چه جوری دوستان دلشون راضی میشه این همه پول بی زبونو بابت یه پیانوی الکتریکی که در واقع سیمیولیت شده ی پیانوی واقعی هست خرج کنن. والا نمیارزه.!!!
    اگه اینقدر تو نوازندگی ماهرید که برید یه اکوستیک مناسب بگیرید. بخدا حسی که نوازندگی با یه پیانوی واقعی به ادم میده یه چیز دیگس . من یه بار این حس رو در استیج یه تالار موسیقی تجربه کردم(البته تالار خالی بود :دی) عالی بود. صدای فراگیر فوف العاده سنگین و بسیار دل نشینی داشت. وصف ناپذیر...
    اگه مبتدی هستید که همین ارزوناش کافیه. نوارندگیه پیانو کار بسیار پیچیده ایه. من که تا دست چپم کامل را نیفته عمرا پول اضاف نمیدم. چهار تا اکورد دست و پاشگسته و چهار تا نت ساده ی دو دستی اصلا باعث نمیشه به اکوستیک فک کنم

25. 3 کاربر برای این پست از ilost تشکر کرده اند:

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    51 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

برادر من شما اگه با 3.5 یه آکوستیکی که از طبقه دهم نیفتاده باشه پیدا کردی منم خبر کن

27. کاربران زیر از stulibious به خاطر این پست تشکر کرده اند:

stulibious آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42520
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    58
    51 بار تشکر شده در 27 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    0

من موندم چه جوری دوستان دلشون راضی میشه این همه پول بی زبونو بابت یه پیانوی الکتریکی که در واقع سیمیولیت شده ی پیانوی واقعی هست خرج کنن. والا نمیارزه.!!!
    شما باید مثل ما همسایه بالاییت با آکوستیک صبح تا شب یه نت رو تمرین میکرد تا وقتی به تشنج رسیدی متوجه شی چقدر با مرامن اوناییکه تو آپارتمان میشینن بیخیال آکوستیک میشن.
    حالا پول دارن، نوش جونشون هرچی میخوان بخرن. بد نیست به فکر در و همسایه هم هستن که

29. 5 کاربر برای این پست از stulibious تشکر کرده اند:

صفحه 173 از 321 نخستنخست ... 73123163169170171172173174175176177183223273 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)