لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 249 از 321 نخستنخست ... 149199239245246247248249250251252253259299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,969 به 3,984 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20
    29 بار تشکر شده در 17 پست

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpooriya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی کردنتون
    من چند تا موضوع رو بیان میکنم که امیدوارم لطف کنید و زودتر پاسخ بدید به من چون واقعا عجله دارم
    من دیروز به نماینگی پیانو آوای صبا خیابون لارستان زنگ زدم و نیم ساعتی باهاشون حرف زدم
    وقتی به ایشون گفتم گالیله vp-111 چطوره ؟ گفت متاسفانه همه یاد گرفتند که بزنن تو کار پیانو و مردم چون اطلاع ندارن ازین مارک های متفرقه می خرند و فروشنده ها هم راهنماییشون نمیکنن. گفت این ها همه مارک های متفرقه است و به درد نمیخوره
    حتی برای یاماها ydp 141 گفت یاماها به جز پیانو اجناس دیگه هم میسازه برای همین زیاد روی پیانو هاش تمرکز نمیکنه و پیانو هاشون با اینکه قیمتش مناسبه اما کیفت چندان خوبی نداره . گفت ما خودمون نماینده تنها نماینده ی رسمی پیانو greaten در خاور میانه هستیم و به من پیشنهاد کرد که greaten pk-1000 بگیرم که قیمتش هم 3 میلیون و 800 هزارتومانه . کلی هم ازین مارک تعریف کرد و گفت این مارک فقط پیانو میسازه و پیانو دیجیتالاش تنها پیانو دیجیتال هایی هست که از چوب طبیعی درخت کابینت هاش ساخته میشه
    راستی من خودم قیمت ydp141 رو گرفتم شده 4 میلیون و 800 و ydp 142 شده 4 میلیون و 400 . منم نهایت بودجم 4 تومانه
    korg lp -350 هم دیروز قیمت کردم 4 میلیون و 50 هزار تومان بود یه مدل بالاترش هم 4 میلیون و 800 بود
    البته یکی از فامیلامون که پیانو دیجیتال داره و مدت هاست پیانو میزنه میگفت casio px-720 بگیرم چون خودش ازینا داره و خیلی هم راضیه
    راستی من دیروز که با این مغزاه داره صحبت میکردم گفتم من یه پیانو دیجیتالی می خوام که بعد یه مدت کلاویه هاش صدا دار نشه که صداش اذیت کنه ولی فروشنده گفت تمامی پیانو دیجیتال ها همین اتفاق براشون می افته بعد یه مدت
    گفت پیانو دیجیتال رو نباید بیشتر از 2 ساعت در روز استفاده کرد . اگه بیشتر استفاده کنی بعد 2 سال باید بندازیش دور
    دوستان اگه من بخوام تمرین کنم برای نوازندگی باید روزی 3 ساعت رو حداقل تمرین داشته باشم با وجود این حرفی که فروشنده زده چطوری پس این همه مردم با پیانو دیجیتال تمرین میکنن؟ فروشنده چرت گفته یا واقعا راست میگه؟ آیا واقعا همه پیانو دیجیتال ها بعد یه مدت کلاویه هاشون صداد میده و نباید بیشتر از 2 ساعت در روز ازشون استفاده کرد؟
    من برای خرید پیانو هنگ کردم موندم چی بگیرم؟ با چه کسی برم بگیرم که سرم کلاه نزارن چون تهران آشنایی ندارم . از کجا یه استاد تو تهران گیر بیارم که حاضر شه با من بیاد بریم خرید پیانو؟
    salam duste man khahesh mikonam be sohbathaye in ahmaghha gush nade harki mikhad mahsule khodesho befrushe pas be harfashun gush nakon greaten ashghale duste man clavihash aslan bedard nemikhore shayad chob va badanash khub base vali aslan bedard nemikhore man behetun tosih dadam omidvaram hamun galileo ya age gir nayvordi celviano male sherkate kasio hast ya hamin casio px-720
    casio sherkate khubie px3 ham khube man az korg khosham nemiad sedaye gerefteyi dare duste man clavihasham be galileo nemirese
    sohbate akharam celviano har modelesho gir ovordi begir va hamun galileo vp 111 bayad bery khiabun jomhuri dakhele ye kuche hast unja daran.
    manam motasefane bache sari hastam agge tehran budam hatman bahat miumadam kholase man tajrobamo ba anvae sazha behet goftam yamaha nagir chon amplifier nadare va clavihas bedard nemikhore

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

دوستان من رفتم clp 440 رو بخرم بلاخره به قیمت 7.500.000... اما فروشندش گفت که ساخت چین هست و مدل کورگ C540 رو پیشنهاد کرد که ساخت ژاپنه یک ملیون هم قیمتش بالاتر بود و من هم صداشو شنیدم و نهایتا همون مدل رو خریدم...
    حالا نظرتون چیه؟!
    اگه کسی این مدل پیانو رو داره لطفا بگه ، من چندتا سوال دارم...

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71332
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

واقعا از اینکه منو راهنمایی میکنی ممنونم . من برای خرید عجله دارم و متاسفانه کسی رو هم نداشتم که کمکم کنه . اینجا هم که پست گذاشتم گفتم حتما تا 2 هفته کسی جواب نمیده اما خوشبختانه شما جواب دادید
    فقط چند تا سوال داشتم اول از همه اینکه پیانو ی celviano که گفتید ماله شرکت casio هست؟ قیمتش چنده؟ چون من خودمو کشتم 4 تومان تونستم جور کنم تازه اگه بیشتر هم می تونستم جور کنم دوست نداشتم بیشتر ازین خرج ساز کنم
    حالا این پیانو celviano که گفتید چه امکاناتی داره؟ این بهتره یا همون casio px-720 یا casio px-3؟
    اون فامیلمون که پیانو casio px -720 داره خیلی از پیانوش تعریف میکنه . میگه همسایشون یاماها داره اما به این px-720 نمیرسه کیفیتش!
    من 3 سال پیش که شروع به یادگیری موسیقی با گیتار کردم . برای خرید گیتار بدجور کلاه سرم رفت و یه گیتار بی خود بهم انداختند . برای همین سر پیانو چون قیمتش هم بیشتره به شدت میترسم .
    به نظر شما خودم به تنهایی برای خرید به تهران برم و یکی از همین پیانو هایی که گفتید رو تهیه کنم یا حتما یه استاد پیانو یا یه متخصص پیدا کنم با خودم ببرم؟
    آخه در مورد سازهای غیر دیجیتال ساز حتما باید توسط یه متخصص چک بشه . مثلا گیتار رو یه نفر متخصص حتما باید چک کنه که صدای گز نده یا اینکه تاب نداشته باشه . در مورد پیانو های آکوستیک هم شنیدم باید چک بشه که صفحه ی داخلش ترک نداشته و باشه و...
    اما نمیدونم آیا سازهای دیجیتال هم باید توسط یه متخصص چک بشه مثلا اگه 10 تا پیانو casio px-720 وجود داره باید همشو چک کرد یا اینکه چون دیجیتاله فرقی با هم ندارن در عملکرد و مشکلات سازهای غیر دیجیتال رو ندارن؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71332
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راستی من امروز تقریبا به 10 تا مغازه توی تهران زنگ زدم . هیچ کردوم casio ندارن
    یکی که گفت casio برن ضعیفی هست ما نمیاریم . گالیله vp-111هم که هیچ جا قیمت نداشتن.
    گیج شدم. با نوازنده ها مشورت میکنم میگن casio با فروشنده ها صحبت میکنم میگن yamaha
    موندم چیکار کنم حالا که هر جاهم زنگ میزنم میگن casio نداریم چون برند ضعیفی هست نمیاریم
    بهشون میگم چی دارین تو رنج 4 تومان میگن yamaha ydp 142
    بهشون میگم آخه دوستان نوازنده میگن چون یاماها آمپلی فایر نداره خوب نیست / میگه نه اشتباه گفتن . وقتی اسپیکر داره دیگه نیازی به آمپلی فایر نیست
    اما هر جا پرسیدم نه casio px-720 داشت نه celeviano.
    یعنی آدم بخواد زن بگیره راحت تر میتونه تا اینکه بره پیانو بخره
    تورو خدا منو ازین گیجی در بیارید

- - - Updated - - -

راستی من امروز تقریبا به 10 تا مغازه توی تهران زنگ زدم . هیچ کردوم casio ندارن
    یکی که گفت casio برن ضعیفی هست ما نمیاریم . گالیله vp-111هم که هیچ جا قیمت نداشتن.
    گیج شدم. با نوازنده ها مشورت میکنم میگن casio با فروشنده ها صحبت میکنم میگن yamaha
    موندم چیکار کنم حالا که هر جاهم زنگ میزنم میگن casio نداریم چون برند ضعیفی هست نمیاریم
    بهشون میگم چی دارین تو رنج 4 تومان میگن yamaha ydp 142
    بهشون میگم آخه دوستان نوازنده میگن چون یاماها آمپلی فایر نداره خوب نیست / میگه نه اشتباه گفتن . وقتی اسپیکر داره دیگه نیازی به آمپلی فایر نیست
    اما هر جا پرسیدم نه casio px-720 داشت نه celeviano.
    یعنی آدم بخواد زن بگیره راحت تر میتونه تا اینکه بره پیانو بخره
    تورو خدا منو ازین گیجی در بیارید

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    80977
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز خیالتون رو درباره یک مسئله می خوام راحت منم. متاسفانه مدتی هست که بدجور میون مردم شایع شده که واردات ساز قطع شده... این مسئله دقیقا از روزهایی که قیمت دلار پایین اومد شروع شد... خیالتون راحت باشه... همین الانش هزاران هزار ساز در گمرک داره هست که داره به بازار میاد... عده ای از فروشنده ها حاضر نشدن به نرخ جدید دلار سازها رو بفروشن اما عده ای زرنگتر از اونها بودن و با قیمت جدید ساز وارد کردن... اگه یه مقدار هوشمندی به خرج بدین می تونید همین سازها رو با قیمت پایین تر بخرید... البته از نمایندگی ها اصلا نخرید چون خود اونها عامل گرون فروشی هستن و واقعا باید تاسف خورد. مثلا شرکت کرگ تهران lp 350 رو 4و خورده ای می فروشه در حالی که مدتی پیش یکی از دوستان همون مدل رو با قیمت 3.600 خریداری کرد... قیمت پیانویی که خود سایت کرگ امریکا 999دلار داره میده حتی با دلار 3700 تومنی هم میشه حدود 3.600 . یه چیزایی هست که مردم متاسفانه نمیدونن. مثلا می دونید که بیشترین سود در بین همه سازها متعلق به ساز پیانو هست؟ البته فقط تو ایران... گول این شایعات رو نخورید... همین الانش برید جمهوری... مغازه ها رو سرکشی کنید... متوجه میشید که چقد جنس جدید اومده تو همین هفته... تا دلتون بخواد ساز ریخته و ساز همینجور داره میاد ولی خب باید دنبال جایی بگردید که با قیمت مناسب خریداری کنید... موفق باشین...

6. کاربران زیر از amirpiano به خاطر این پست تشکر کرده اند:

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mpooriya [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعا از اینکه منو راهنمایی میکنی ممنونم . من برای خرید عجله دارم و متاسفانه کسی رو هم نداشتم که کمکم کنه . اینجا هم که پست گذاشتم گفتم حتما تا 2 هفته کسی جواب نمیده اما خوشبختانه شما جواب دادید
    فقط چند تا سوال داشتم اول از همه اینکه پیانو ی celviano که گفتید ماله شرکت casio هست؟ قیمتش چنده؟ چون من خودمو کشتم 4 تومان تونستم جور کنم تازه اگه بیشتر هم می تونستم جور کنم دوست نداشتم بیشتر ازین خرج ساز کنم
    حالا این پیانو celviano که گفتید چه امکاناتی داره؟ این بهتره یا همون casio px-720 یا casio px-3؟
    اون فامیلمون که پیانو casio px -720 داره خیلی از پیانوش تعریف میکنه . میگه همسایشون یاماها داره اما به این px-720 نمیرسه کیفیتش!
    من 3 سال پیش که شروع به یادگیری موسیقی با گیتار کردم . برای خرید گیتار بدجور کلاه سرم رفت و یه گیتار بی خود بهم انداختند . برای همین سر پیانو چون قیمتش هم بیشتره به شدت میترسم .
    به نظر شما خودم به تنهایی برای خرید به تهران برم و یکی از همین پیانو هایی که گفتید رو تهیه کنم یا حتما یه استاد پیانو یا یه متخصص پیدا کنم با خودم ببرم؟
    آخه در مورد سازهای غیر دیجیتال ساز حتما باید توسط یه متخصص چک بشه . مثلا گیتار رو یه نفر متخصص حتما باید چک کنه که صدای گز نده یا اینکه تاب نداشته باشه . در مورد پیانو های آکوستیک هم شنیدم باید چک بشه که صفحه ی داخلش ترک نداشته و باشه و...
    اما نمیدونم آیا سازهای دیجیتال هم باید توسط یه متخصص چک بشه مثلا اگه 10 تا پیانو casio px-720 وجود داره باید همشو چک کرد یا اینکه چون دیجیتاله فرقی با هم ندارن در عملکرد و مشکلات سازهای غیر دیجیتال رو ندارن؟
    baba enghadr khodeto aziat nakon forushandehaye tehran hame ahmaghan dar rabete ba speaker goftram ke goftin speaker dare amplifier mikhad chikar un taraf nemifahme savadesho nadare shoma hamun galileo vp 111 begir ya casio ke refighetun dare shoma bache kojae? man shomaramo midam behem zang bezan age khasti az inja ham mituni galileo vp 111 bekhari ya bia sari baham mirim mikharim inja galileo daran vp 111 4 toman vp 121 6 toman

09368191369

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71332
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

ببخشید میشه یکمی توضیح بدید آمپلی فایر به چه درد میخوره و اگه نداشته باشه چه مشکلی ایجاد میکنه؟
    من متاسفانه برام مقدور نیست که تا ساری بیام فقط میتونم تهران برم تازه تهران هم به هزار بدبختی می خوام برم چون کسی نیست باهام بیاد تا تهران
    راستی جواب این سوالم رو ندادید که
    آیا سازهای دیجیتال هم باید توسط یه متخصص چک بشه مثلا اگه 10 تا پیانو casio px-720 وجود داره باید همشو چک کرد یا اینکه چون دیجیتاله فرقی با هم ندارن در عملکرد و مشکلات سازهای غیر دیجیتال رو ندارن؟

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

ببخشید میشه یکمی توضیح بدید آمپلی فایر به چه درد میخوره و اگه نداشته باشه چه مشکلی ایجاد میکنه؟
    من متاسفانه برام مقدور نیست که تا ساری بیام فقط میتونم تهران برم تازه تهران هم به هزار بدبختی می خوام برم چون کسی نیست باهام بیاد تا تهران
    راستی جواب این سوالم رو ندادید که
    آیا سازهای دیجیتال هم باید توسط یه متخصص چک بشه مثلا اگه 10 تا پیانو casio px-720 وجود داره باید همشو چک کرد یا اینکه چون دیجیتاله فرقی با هم ندارن در عملکرد و مشکلات سازهای غیر دیجیتال رو ندارن؟
    amplifier baes mishe sedaye saz shafaftar birun biad engar ke dari be ye ahang gush midi ba speaker va sub ghodratmand age nadshte bashe moshkeli ijad nemikone sedaye sazeto ghashang nemishnavi aslan erzat nemikone khodashahade khodet test kon ye sazi ke amplifier dare va nadare masalan ydp 141 va casio ya galileo ya korg khodet motevajeh mishi
    sazhaye digital niaz be motekhases nadare age no bashe hich moshkeli nist faghat clavihasho taktak bezan ke ba baghie farghi nakone masal shol nabashe ya ziad tu nare ya shekaste nabashe

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    71332
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    2
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت راهنمایی هاتون. فقط یه سوال اگه یه پیانو آمپلی فایر نداشت نمیشه یه دونه جداگانه آمپلی فایر خرید و بهش وصل کرد؟
    . من شمارتون رو دارم چون این جا سوال کردن طول میکشه و شما هم شاید همش نتونید بیاید اگه اشکال نداشته باشه اگه سوالی داشتم یا به مشکلی برخوردم باهاتون تماس میگیرم
    من این هفته که میاد نه ولی هفته بعدش دارم میرم تهران برای خرید . استاد پیانیست که پیدا نکردم با خودم ببرم اما فامیلمون که تهرانه تقریبا 5 ساله پیانو میزنه اون با من میاد برای خرید امیدوارم سرم کلاه نره و بتونم یه پیانو خوب خریداری کنم . حتما اگه سوالی داشتم با شما تماس میگیرم
    به احتمال زیاد یا گالیله رو میگیرم یا کاسیو و یا اینکه یاماها . امیدوارم با این بودجه ی من یه چیزی پیدا کنم که آمپلی فایر داشته باشه

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

na aziz nemishe behesh amplifier vasl kard mage inke motekhases bashe ke hichkas hazer be anjam inkar nemishe darzemn pianohayi ke amplifier dare toucheshun ham behtare pas behtare galileo ya korg ya hamun kasio begiri, yamaha ham amplifier dare vali touchesh mozaghrafe duste aziz mage inke modelhaye kheyli khubesh bashe.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    62413
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    259
    62 بار تشکر شده در 33 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark_Horizon [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان من رفتم clp 440 رو بخرم بلاخره به قیمت 7.500.000... اما فروشندش گفت که ساخت چین هست و مدل کورگ C540 رو پیشنهاد کرد که ساخت ژاپنه یک ملیون هم قیمتش بالاتر بود و من هم صداشو شنیدم و نهایتا همون مدل رو خریدم...
    حالا نظرتون چیه؟!
    اگه کسی این مدل پیانو رو داره لطفا بگه ، من چندتا سوال دارم...
    من می خواستم یکی از اینا رو بخرم اما هنوزم به علت بالا رفتن دلار نتونستم.
    راستی میگن کلاویه های کورگه خیلی بهتر از یاما هاست ،درسته؟شما چرا کورگو خریدید؟میشه تجربتون رو در اختیارم قرار بدید؟
    راستی سوالتون چیه؟

13. کاربران زیر از pe32_64 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    68903
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    11
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام . می خوام تو رنج 3و4 تومن ی دیجیتال بردارم . موندم بین greaten و yamaha c 131 به نظرتون کدوم بهتره . کلاویه های greaten سنگین و به پیانوهای کلاسیک نزدیک تر بود همینطور بدنه ی ساز از yamaha بهتر بود . ممنون میشم راهنماییم کنید .

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamfisher [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام . می خوام تو رنج 3و4 تومن ی دیجیتال بردارم . موندم بین greaten و yamaha c 131 به نظرتون کدوم بهتره . کلاویه های greaten سنگین و به پیانوهای کلاسیک نزدیک تر بود همینطور بدنه ی ساز از yamaha بهتر بود . ممنون میشم راهنماییم کنید .
    greaten ashghale galileo vp 111 begir.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    82485
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام... می خواستم در انتخاب یک پیانوی دیجیتال بهم کمک کنید.. قیمتش 3تا 4 میلیون باشه. صداش خوب باشه و تا چند سالی خوب بمونه.. استادم ydp131 رو پیشنهاد دادن (چرا اینقدر از galileo vp 111تعریف می دید؟ شخصا ترجیح میدم از برند شناخته شده تری مثل یاماها خرید کنم)
    منتظر راهنمایی های اساتید محترم هستم.. مرسی

17. کاربران زیر از fereshteziba به خاطر این پست تشکر کرده اند:

zzzzzzzz آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10894
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    20

شبکه های اجتماعی من

Add zzzzzzzz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteziba [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام... می خواستم در انتخاب یک پیانوی دیجیتال بهم کمک کنید.. قیمتش 3تا 4 میلیون باشه. صداش خوب باشه و تا چند سالی خوب بمونه.. استادم ydp131 رو پیشنهاد دادن (چرا اینقدر از galileo vp 111تعریف می دید؟ شخصا ترجیح میدم از برند شناخته شده تری مثل یاماها خرید کنم)
    منتظر راهنمایی های اساتید محترم هستم.. مرسی
    chon ydp 131 na amplifier dare na touchesh mesle galileo hast felan tu iran 2 modele galileo hast vp111 4 toman vp 121 6 toman ke touchesh behtare. dar zemn man ghablan ydp 140 dashtam alan jadidesh umade be name 141

19. کاربران زیر از zzzzzzzz به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pe32_64 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من می خواستم یکی از اینا رو بخرم اما هنوزم به علت بالا رفتن دلار نتونستم.
    راستی میگن کلاویه های کورگه خیلی بهتر از یاما هاست ،درسته؟شما چرا کورگو خریدید؟میشه تجربتون رو در اختیارم قرار بدید؟
    راستی سوالتون چیه؟
    درود
    خب ازونجائیکه قیمتا دیگه بر اساس دلار نیست ، هرچه زودتر یکیشونو یا اگه در توانتون نیست یه مدل ارزونترو بخرین چون قیمتا بالاتر میره ولی پایین نمیاد...
    والا من آموزشگاهی که میرم پیانوش یاماها هست... با این کورگ که مقایسه میکنم بله میشه گفت کورگ سنگینی کلاویه هاش بیشتر به آکوستیک شبیهه... و اینکه تو کلاویه های یاماها از پلاستیک استفاده شده اما کورگ تماما چوب و فلزه... خب یه نکته هم اینه که یاماها الان چینیش تو بازار هست اما کورگ مال ژاپنه... البته یاماها هم خوبه خیلی فرق نمیکنه، خودتون باید با هردو بزنین ببینین از صدا و تاچ کدوم بیشتر خوشتون میاد.. اگه شما قیمت براتون مهمه خب یاماها رو اگه میتونین با توجه به اینکه یک ملیون ارزونتره زودتر تهیه کنین...

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

21. کاربران زیر از Untouchable به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 249 از 321 نخستنخست ... 149199239245246247248249250251252253259299 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)