لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 268 از 321 نخستنخست ... 168218258264265266267268269270271272278318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,273 به 4,288 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114586
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام دوستان من تازه میخوام پیانو رو شروع کنم استادم واسم یه clp 220 در حد نو جور کرده ارزششو داره ۳ تومن پول بدم ؟ کمک کنید لطفا

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103540
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    57
    85 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط divion22 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان من تازه میخوام پیانو رو شروع کنم استادم واسم یه clp 220 در حد نو جور کرده ارزششو داره ۳ تومن پول بدم ؟ کمک کنید لطفا
    اگر بتونيد بودجه تون رو تقريباَ 2 برابر كنيد شايد مدل YDP 162 انتخاب بهترى باشه (چون نو اش رو ميگيريد). به هر جهت اين مدل clp 220 قديمى هست و اگه يه سرى هم به سايت ياماها بزنيد نوشته كه ديگه توليد نميشه. حالا همه اين ها يه طرف، نكته مهم اينه كه ميخوايد جنس دست دوم بخريد. بايد خيلى دقت كنيد. اگر به استادتون اطمينان داريد و ايشون صحت كاركرد پيانو رو از همه نظر (كلاويه ها، اسپيكر ها و ...) تاييد ميكنند، بخريد. هرچى باشه اين مدل از رده ى clp هاست و اكشن خوبى داره. از طرفى با اين بودجه، شما حتى مدل هاى مبتدى مثل YDP 142 رو هم نمى تونيد خريدارى كنيد.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114586
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

امروز باهاش رفتم سازو تست کردیم از نظر ظاهر یه خط هم روش نیست استادم گفت که هیچ مشکل فنی نداره اگهمشکلی نیست بخرمش

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    103540
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    57
    85 بار تشکر شده در 49 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط divion22 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    امروز باهاش رفتم سازو تست کردیم از نظر ظاهر یه خط هم روش نیست استادم گفت که هیچ مشکل فنی نداره اگهمشکلی نیست بخرمش
    سال 2012 قیمت این پیانو 2 هزار دلار بوده. یعنی یه چیزی حدود 7 میلیون تومن. پس اگر می فرمایید از نظر فنی مشکلی نداره و تمیزه. دیگه لحظه ای شک نکنید در خریدش. زودتر بگیرید و لذت اش رو ببرید.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    115572
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان دو تا سوال دارم
    1-بین کرگ lp 350 و کرگ c340 کدوم بهتره؟
    2-تا 4 ملیون بهترین مدلی که میتونم بخرم چیه؟
    ممنون

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    115856
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض مقایسه بین sp250 و clp525

سلام به خانم ها و آقایون
    من سوالی داشتم که ممنون میشم دوستان من رو راهنمایی کنن
    برای همسرم قصد داشتم یه پیانو تهیه کنم سری به چندتا فروشگاه زدم که متوجه شدم کلا قید آکوستیگ رو باید بزنم. با اینکه نوازنده نیستم اما کاملا واسه من واضح بود که صدای دیجیتال تو اکتاوای بالا و پایین با ارزونترین آکوستیگ هم قابل مقایسه نیست
    یه دوست رو بردم که از چندتا پیانو تست بگیره lp380 صدای شفافتری نسبت به sp250 داشت اما sp صداش نسبت به lp نرمتر بود و نزدیکتر به آکوستیگ و البته اون دوست حس نوازندگی با sp250 رو هم خیلی بهتر از lp380 میدونست
    متاسفانه clp525 واسه تست در دسترس نبود و ما 330 و 340 رو تست کردیم که از نظر صدا از مدلهای KORG به نظر بهتر میرسید اما گویا از نظر همون حس نواختن بازم sp250 دوستم رو بیشتر جلب کرده بود
    خلاصه که موندم چیکار کنم
    واقعا نمیدونم sp250 بگیرم یا clp525 ممنون میشم دوستانی که امکانش رو دارن هرچه سریعتر راهنمایی کنن یا اگه پیشنهادی دارن مثل 535 یا 340 یا ازین قبیل معرفی کنن.
    پیشاپیش از لطف شما دوستان سپاسگذارم

sam-man آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19299
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    51 بار تشکر شده در 20 پست

شبکه های اجتماعی من

Add sam-man on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    0

درود دوستان
    یه سوال داشتم از خدمت اساتید و دوستان مطلع :
    الان سایت خود یاماها قیمت بعضی از مدلا مثه CLP-545 زده 3700 دلار (حداقل MSRP) که با پول ایران میشه 11،840،000 تومن ، حالا همین رو دیجی صدا زده 7.600.000 تومان یارو سایت ارزون زده 7،900،000 !!!

یا مثلا CLP-525 سایت اصلی زده 2200 دلار (حداقل MSRP) که میشه 7،040،000 ولی دیجی زده 5،750،000 یارو سایت زده 6،900،000 !!!

حالا این چه جوریاس ، این سایت آی ایرانی چی میگن این وسط .

من اشتباه می کنم یا سازای این دوستان فیک تشریف داره یا آتیش زدن به مالشون!!

کوچه ی شهر دلم از صدای پای تو خالیه
    نقش صد خاطره از روزای دور عابر این کوچه ی خیالیه

8. کاربران زیر از sam-man به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها
    مسئول بخش های راک و متال - جز و بلوز

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sam-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود دوستان
    یه سوال داشتم از خدمت اساتید و دوستان مطلع :
    الان سایت خود یاماها قیمت بعضی از مدلا مثه CLP-545 زده 3700 دلار (حداقل MSRP) که با پول ایران میشه 11،840،000 تومن ، حالا همین رو دیجی صدا زده 7.600.000 تومان یارو سایت ارزون زده 7،900،000 !!!

یا مثلا CLP-525 سایت اصلی زده 2200 دلار (حداقل MSRP) که میشه 7،040،000 ولی دیجی زده 5،750،000 یارو سایت زده 6،900،000 !!!

حالا این چه جوریاس ، این سایت آی ایرانی چی میگن این وسط .

من اشتباه می کنم یا سازای این دوستان فیک تشریف داره یا آتیش زدن به مالشون!!

اولا فقط کمپانی‌های سازنده از قیمت‌های MSRP (که مخفف Manufacturer Suggested Retail Price هست) استفاده می‌کنن. نمایندگی‌های فروش، قیمت‌های پایین تری دارند. تازه بعضی‌ از ساز‌ها بخاطر Blemished بودن (زدگی خرابی داشتن) و یا Factory Restock بودن قیمت‌هایی‌ به مراتب پایین تر دارند. Factory Restock میتونه چند دلیل داشته باشه. یکی‌ اینکه ساز ایراد فنی‌ داشته و به کمپانی سازنده مرجوع شده بوده و پس از تعمیر، مجدداً برای فروش عرضه شده. و یا به خریدار ارسال شده و خریدار در مدت زمانی‌ که در اختیارش بوده (معمولاً ۳۰ روز) ساز را برگشت زده. در این حین میتونه که ساز خراش، و یا خرابی پیدا کرده باشه و کمپانی سازنده قبول کرده که ساز رو ترمیم و یا تعمیر کنه.

به عنوان مثال یک Epiphone 1984 Explorer رو در نظر بگیریم. List Price (یا همون MSRP) این گیتار از طرف کمپانی ۹۹۹ دلار تیین شده ولی قیمت فروش ۵۹۹ دلار از طرف Guitar Center. قیمت Restock اما، ۵۰۹ دلار و ۱۵ سنت اعلام شده (عکس اول). در حالیکه Blemished این گیتار در همین سایت ۵۲۷ دلار و ۱۲ سنت قیمت گذاشته شده (عکس دوم).

البته این موارد تمام قضیه نیست و درجات کیفیتی ساز‌ها هم باید مدّ نظر قرار بگیره. به انضمام مساله Fake بودن که واقعیتش در رابطه با این مساله در ساز پیانو نظری نمیتونم بدم. بماند برای دوستان با تجربه در زمینه بازار پیانو.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

10. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

sam-man آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    19299
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    51 بار تشکر شده در 20 پست

شبکه های اجتماعی من

Add sam-man on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط FMETAL [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولا فقط کمپانی‌های سازنده از قیمت‌های MSRP (که مخفف Manufacturer Suggested Retail Price هست) استفاده می‌کنن. نمایندگی‌های فروش، قیمت‌های پایین تری دارند. تازه بعضی‌ از ساز‌ها بخاطر Blemished بودن (زدگی خرابی داشتن) و یا Factory Restock بودن قیمت‌هایی‌ به مراتب پایین تر دارند. Factory Restock میتونه چند دلیل داشته باشه. یکی‌ اینکه ساز ایراد فنی‌ داشته و به کمپانی سازنده مرجوع شده بوده و پس از تعمیر، مجدداً برای فروش عرضه شده. و یا به خریدار ارسال شده و خریدار در مدت زمانی‌ که در اختیارش بوده (معمولاً ۳۰ روز) ساز را برگشت زده. در این حین میتونه که ساز خراش، و یا خرابی پیدا کرده باشه و کمپانی سازنده قبول کرده که ساز رو ترمیم و یا تعمیر کنه.

به عنوان مثال یک Epiphone 1984 Explorer رو در نظر بگیریم. List Price (یا همون MSRP) این گیتار از طرف کمپانی ۹۹۹ دلار تیین شده ولی قیمت فروش ۵۹۹ دلار از طرف Guitar Center. قیمت Restock اما، ۵۰۹ دلار و ۱۵ سنت اعلام شده (عکس اول). در حالیکه Blemished این گیتار در همین سایت ۵۲۷ دلار و ۱۲ سنت قیمت گذاشته شده (عکس دوم).

البته این موارد تمام قضیه نیست و درجات کیفیتی ساز‌ها هم باید مدّ نظر قرار بگیره. به انضمام مساله Fake بودن که واقعیتش در رابطه با این مساله در ساز پیانو نظری نمیتونم بدم. بماند برای دوستان با تجربه در زمینه بازار پیانو.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود استاد
    الان همین ساز هایی شما ذکر کردین تو ایران چند می فروشن؟! ؟!
    غیر از اینه که 2 برابر قیمت دلاریش ، یه چیزیم روش از خریدار می گیرن!!!
    اتفاقا می خواستم ذکر کنم در که این قضیه درمورد سازی مثل گیتار الکتریک کاملا برعکس و فاجعه اس!!!
    الان بحث اصلی اینه ، این ساز های پیانو رو این دوستان اگه با قیمت دلار الان بزنی حتی مایه خودش رو هم نمیده ، تازه خدا خیرش بده یاماها قیمت آ شو قطعی زده !!!
    حتی با این فرض که تو نمایندگی های معتبر خارج از کشور از قیمت MSRP کمتر باشه (300 دلار نه 1300 دلار) بازم جور در نمیاد که این دوستان قضیه شون چیه!
    کوچه ی شهر دلم از صدای پای تو خالیه
    نقش صد خاطره از روزای دور عابر این کوچه ی خیالیه

12. کاربران زیر از sam-man به خاطر این پست تشکر کرده اند:

FMETAL آواتار ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    شماره عضویت
    82018
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر از پست
    4,757
    4,623 بار تشکر شده در 1,189 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow FMETAL On Twitter Add FMETAL on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 955/32
    Given: 2,257/5
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sam-man [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود استاد
    الان همین ساز هایی شما ذکر کردین تو ایران چند می فروشن؟! ؟!
    غیر از اینه که 2 برابر قیمت دلاریش ، یه چیزیم روش از خریدار می گیرن!!!
    اتفاقا می خواستم ذکر کنم در که این قضیه درمورد سازی مثل گیتار الکتریک کاملا برعکس و فاجعه اس!!!
    الان بحث اصلی اینه ، این ساز های پیانو رو این دوستان اگه با قیمت دلار الان بزنی حتی مایه خودش رو هم نمیده ، تازه خدا خیرش بده یاماها قیمت آ شو قطعی زده !!!
    حتی با این فرض که تو نمایندگی های معتبر خارج از کشور از قیمت MSRP کمتر باشه (300 دلار نه 1300 دلار) بازم جور در نمیاد که این دوستان قضیه شون چیه!
    خوب باید این رو در نظر بگیری که اونجا درواقع سه نوع قیمت وجود داره.

یکی‌ همین MSRP که در واقع کمپانی سازنده پیشنهاد میده این ساز با این قیمت فروخته بشه (جهت تک فروشی). و صد البته نه بیشتر از اون (اکثر مواقع. مواردی هست که قیمت فروش بالا تر از MSRP هم میره).

قیمت دوم قیمت Invoice هست که سازنده برای نمایندگی فروش صادر میکنه. این رو هم باید بگم که روی این Invoice یه مبلغ نوشته شده به نام Hold Back. این Hold Back درصدی از قیمت نهایی Invoice هستش. بطور مثال اگر قیمت پایانی (Grand Total) یک Invoice پیانو ۱۵۰۰ دلار باشه، Hold Back رو هم (فرضاً) بر اساس ۱۰ درصد از اون محاسبه کنند، میشه ۱۵۰ دلار (که گاهی‌ این Hold Back دو برابر میشه که بهش میگن Double Hold Back) که این مبلغ (Hold back) در واقع سود نمایندگی فروش هستش.

به اضافه این، بعضی‌ اوقات کمپانی سازنده به نمایندگی هاش دستور میده که قیمت رو (مثلاً) ۲۰۰ دلار بیارن پایین که بهش میگن Rebate یا Cash Back یا همون تخفیف خودمون. که بستگی کامل به میزان فروش اون کمپانی در ماه داره. فروش بیشتر (سهم بیشتر از بازار فروش) تخفیف کمتر، فروش کمتر، تخفیف بیشتر. البته گاهی‌ این قضیه بر عکس میشه چون کمپانی میخواد که رقبا رو از بازار کنار بزنه، در نتیجه تخفیف رو به دلیل دیگه‌ای روی جنسش می‌گذاره.

یکی‌ دیگه از موارد بهش میگن Dealer Cash و اون پاداش فروش نمایندگیه. به این صورت که از اونجاییکه شما نماینده رسمی‌ هستی‌، مجبوری که تعداد فروش ماهانه‌ای رو که کمپانی برات تعیین میکنه رو رعایت کنی‌ (و الی بعد از چند ماه فروش نامناسب زیر تعداد کمپانی، نمایندگی ازت سلب میشه) حالا اگه بیشتر از اون تعداد بفروشی، کمپانی سازنده بهت مبلغی رو به عنوان پاداش مسترد میکنه. نمایندگی‌ها هم این قدرت رو دارند که تصمیم بگیرن آیا برای فروش بیشتر از دیگر نمایندگی‌ها، قسمتی‌ از این پاداش (و یا حتی همه ‌اش) رو در قیمت‌ها منظور کنن تا قیمت‌ها رو بیارن پایین. قیمت پایینتر، فروش بیشتر. فرمولش اینه.

حالا چرا این دوستان می‌تونن به این قیمت ساز بفروشن، دلایلش رو در ارسال اول ذکر کردم. اولا باید دید که این ساز‌ها از کجا اومده (گلوی من پاره شده بسکه گفتم). این مثال رو تو یه سایت دیگه زده بودم. فرضاً همین Epiphone Explorer که مثال زدم. قیمتش برای فروش (قبل از مالیات) ۵۹۹ دلاره. ولی‌ همین گیتار که در چین ساخته شده، طبق نوشته‌های قبلیم، درجه یک هاش می‌رسن آمریکا. قیمت تموم شده درجه یک رو اگر فرضاً ۳۰۰ دلار بگیریم، تا برسه آمریکا و برسه به سایت Guitar Center میشه ۵۹۹ دلار. حالا همه این ساز‌های تولید شده در اون روز کمپانی که همه درجه یک در نمیان که. درجه دو و سه و چهار هم داره توشون. درجه دو‌ها می‌رن اروپا چون از نظر قیمتی مناسب هستند از درجه یک کم‌ترن، ولی‌ خوب هنوز خوبن. درجه سه و چهار همون ساز احتمالا در میاد ۷۰ تا ۱۲۰ دلار!!! اینها کجا می‌رن؟ جا‌هایی‌ مثل خیابون جمهوری! و با استناد به قیمت ۵۹۹ دلاری اون درجه یک در آمریکا، هزینه حمل و نقل و مابقی موارد رو میکشن روش، و در واقع با احتساب قیمت درجه یک، قیمت گذاری می‌کنن. همین میشه که شما میری اون ساز رو دست میگیری، میبینی‌ یک سوم قیمتش هم بهت صدا نمیده!

به هر حال پیانو هم درجه یک و دو و سه و چهار داره. فکر میکنی‌ کدومش میاد اینجا؟ با توجه به اینکه الان (از زمان تشدید تحریم‌ها) عملاً نمایندگی قانونی در ایران نداریم. شاید طرف قبلاً از دبی یا دهلی‌ نو نمایندگی (که بهش میگن نمایندگی دست دوم) داشته بوده. ولی‌ هنوز فقط داره از اون اسم استفاده میکنه.

داستان بیشتر از اینیه که اینجا عرض کردم.
    ویرایش توسط FMETAL : Wednesday 10 December 2014 در ساعت 06:25 AM
    Whatever Life throws at you, PLEASE don't Cry & Bitch about it. Either take it like a MAN, or DUCK your F*#@ing head down!!! - F. Metal The Great
    Rockers Nation

14. 3 کاربر برای این پست از FMETAL تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116589
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنونم از همه کسانی که وقت میزارن. میخواستم از یه سایت به نام سازکالا پیانو بخرم. میخواستم بدونم کسی ازشون تا بخال خرید کرده و اینکه جنسشون اصله با گارانتی اصل؟ از بین مدل های موجود با توجه به بودجم یاماها ydp 142 رو انتخاب کردم. تازه چندماهه شروع کردم به یادگیری ممنون میشم نظرتون رو بدونم. با تشکر

Mahsa_Sarab آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    105851
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام،
    خوب هستید؟
    دوست های خوبم من چند وقتی هست تصمیم به خرید پیانو دارم ولی از اون جایی که توی شهر ما و شهرهای نزدیک پیانو انگار فروش نداره و فروشگاه ها معمولاً پیانویی برای فروش ندارن و نکته ی دیگه این که آموزشگاه ها هم پیانو تدریس نمی کنن، تصمیم گرفتم پیانوی دیجیتال بگیرم،
    با توجه به این که قیمت ها هر روز زیاد میشن من یک پیانو برای شروع کار انتخاب کردم فقط مشکلی که دارم این هست که من پس از دریافت پیانو چطور مطمئن بشم که پیانوی من سالم هست؟
    من هشت سال پیش گیتارم رو هم به صورت سفارشی از شیراز خریدم و حتی نمی دونستم چه شکلی هست ولی خدا رو شکر گیتار خوبی هست، البته اون موقع آموزشگاه میرفتم و چون خودشون آشنایی داشتن از جای معتبر واسه ام گرفتن،
    حالا من این پیانو رو انتخاب کردم،
    اگه میدونید که شرکت فروشنده اش قابل اعتماد هست و میتونم بگیرم که ممنون میشم بگید،
    اگه هم جای معتبری رو میشناسید که میتونم این پیانو رو ازش بخرم و پیانو بی عیب باشه هم ممنون میشم معرفی بکنید.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چیزهایی که مهم هستند با چشم سر دیده نمی شوند،
    باید با چشم دل پی شون گشت.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114478
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_Sarab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام،
    خوب هستید؟
    دوست های خوبم من چند وقتی هست تصمیم به خرید پیانو دارم ولی از اون جایی که توی شهر ما و شهرهای نزدیک پیانو انگار فروش نداره و فروشگاه ها معمولاً پیانویی برای فروش ندارن و نکته ی دیگه این که آموزشگاه ها هم پیانو تدریس نمی کنن، تصمیم گرفتم پیانوی دیجیتال بگیرم،
    با توجه به این که قیمت ها هر روز زیاد میشن من یک پیانو برای شروع کار انتخاب کردم فقط مشکلی که دارم این هست که من پس از دریافت پیانو چطور مطمئن بشم که پیانوی من سالم هست؟
    من هشت سال پیش گیتارم رو هم به صورت سفارشی از شیراز خریدم و حتی نمی دونستم چه شکلی هست ولی خدا رو شکر گیتار خوبی هست، البته اون موقع آموزشگاه میرفتم و چون خودشون آشنایی داشتن از جای معتبر واسه ام گرفتن،
    حالا من این پیانو رو انتخاب کردم،
    اگه میدونید که شرکت فروشنده اش قابل اعتماد هست و میتونم بگیرم که ممنون میشم بگید،
    اگه هم جای معتبری رو میشناسید که میتونم این پیانو رو ازش بخرم و پیانو بی عیب باشه هم ممنون میشم معرفی بکنید.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من زیاد از پیانو سر در نمیارم اما تا اونجایی که میدونم این برند یه برند کاملا چینیه در ضمن این مدل
    چرا کلاویه هاش کمه ؟؟برا خرید هم من یه پیانو از سایت
    ارزان پیانو خریدم که سالم بدستم رسید به همراه گارانتی و خدارو شکر راضیم .

یه سوال از دوستان دارم :
    پیانو های clp 440 و clp 430 دیگه تولید نمیشه ؟؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116589
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samanmd [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من زیاد از پیانو سر در نمیارم اما تا اونجایی که میدونم این برند یه برند کاملا چینیه در ضمن این مدل
    چرا کلاویه هاش کمه ؟؟برا خرید هم من یه پیانو از سایت
    ارزان پیانو خریدم که سالم بدستم رسید به همراه گارانتی و خدارو شکر راضیم .

یه سوال از دوستان دارم :
    پیانو های clp 440 و clp 430 دیگه تولید نمیشه ؟؟
    سلام
    ببخشید شما پیانو یاماها گرفتید؟ گارانتی کجاست؟

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    114478
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    4
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo123 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    ببخشید شما پیانو یاماها گرفتید؟ گارانتی کجاست؟
    بله یاماها گرفتم . گارانتی نمایندگی که فکر میکنم مربوط به خودشون و نمایندگی یاماها باشه .

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    116589
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    5
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samanmd [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله یاماها گرفتم . گارانتی نمایندگی که فکر میکنم مربوط به خودشون و نمایندگی یاماها باشه .
    من هم یاماها گرفتم اما هیچ برگه گارانتی همراهش نیست فقط گفتن بر اساس فاکتور فروشی که دادن هر مشکلی پیش اومد ارجاع میدن به تاشارقشم حالا نمیدونم بایدبرگه گارانتی همراهش میبود یا خیر.

صفحه 268 از 321 نخستنخست ... 168218258264265266267268269270271272278318 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)